PGE Skra Bełchatów 2021/2022

zbycho123
Posty: 222
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: zbycho123 »

Ciorny skąd wiesz jak zagra w tym sezonie lanza Koy czy Vasina że będą słabsi od Ebadipura?skąd to wnioskujesz, wy tak lubicie od razu narzekać ocenimy ich gre po sezonie 2022/23 zobaczymy jakue muejsce na koniec zajmie Skra I wtedy będzie mizna coś tam powiedzieć natomiast teraz to gdybanie ja mogę powiedzieć że Lanza czy Vasina jest 10 razy lepszy niż Ebadipur
zbycho123
Posty: 222
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: zbycho123 »

Michał1983 zgadzam się z tobą piszesz naprawde sensownie i rozsądnie twoje teksty dobrze się czyta natomiast inni kibice Skry są jakby spędzania przestraszeni nie pasuje im 4 miejsce a ten wynik to świetne osiągnięcia minęły już czasy gdzie Skra wygrywała mistrza za mistrzem lige mamy bardzo wyrównana jest 7 drużyn Zaksa,jastrzebski, skra,zawiercue,olsztyn, projekt,resovia które mają w zasadzie równe szanse na mistrza a obecny wynik skry patrząc na siłę naszej ligi 2 na świecie uważam za świetny
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

ciorny17 pisze: 14 lip 2022, o 09:06 Bardzo proszę wszystkich Forumowiczów, że jak po 1/3 sezonu, Skra będzie na miejscu 5. w tabeli, o nie wytykanie oraz o brak wypominania faktu, że kolega Zbyszek wieszczył złoto. Jak przeczytam post, że "kibice Skry przed sezonem widzieli się na najwyższym stopniu podium" to wówczas nie omieszkam zacytować naszego świeżego kolegi, bo jakby nie patrzeć, wśród wiekowych kibiców Skry, nastroje dalej średnie :D A i podejrzewam, że jesli nawet Bednorz ziści się na cały etat to dalej będzie malkontenctwo, a przecież w szóstce będzie 4/7 z mistrzowskiego sezonu, a Bieniek to tylko deczko słabszy gracz ofensywnie jak Lisinac, Atan może zagrać jak Wlazły, no ale Lanza/Kooy/Vasinia już odstają od topowego Persa.
Nie zapominajmy też, że ta mistrzowska Skra też nie była najlepsza w lidze. Najsilniejszym zespołem była wtedy Zaksa, która złapała dołek na najważniejszą fazę. A oprócz Zaksy to nie było konkurentów bo Resovia i JW kadrowo nie imponowały. Jarosz czy DeRocco grali w "6" tych zespołów.
No a teraz liga dużo silniejsza.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

ciorny17 pisze: 14 lip 2022, o 09:06 Bardzo proszę wszystkich Forumowiczów, że jak po 1/3 sezonu, Skra będzie na miejscu 5. w tabeli, o nie wytykanie oraz o brak wypominania faktu, że kolega Zbyszek wieszczył złoto. Jak przeczytam post, że "kibice Skry przed sezonem widzieli się na najwyższym stopniu podium" to wówczas nie omieszkam zacytować naszego świeżego kolegi, bo jakby nie patrzeć, wśród wiekowych kibiców Skry, nastroje dalej średnie :D A i podejrzewam, że jesli nawet Bednorz ziści się na cały etat to dalej będzie malkontenctwo, a przecież w szóstce będzie 4/7 z mistrzowskiego sezonu, a Bieniek to tylko deczko słabszy gracz ofensywnie jak Lisinac, Atan może zagrać jak Wlazły, no ale Lanza/Kooy/Vasinia już odstają od topowego Persa.
A ja z uporem maniaka powtarzam że wobec zawodnika o nazwisku Libero wszelkie inne nazwiska mają średnie znaczenie.
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

leeon pisze: 14 lip 2022, o 10:26 A ja z uporem maniaka powtarzam że wobec zawodnika o nazwisku Libero wszelkie inne nazwiska mają średnie znaczenie.
Rozumiem Twój ból, rozgoryczenie, wściekłość, poczucie marazmu, bezsilność, ale jednak ja tam światełko widzę. Może i Piechocki jest jaki jest, ale on jak nikt inny potrzebuje mieć odpowiednie otoczenie do pracy. Więc jeśli ziści się co ma się ziścić i dostanie kumpla Bednorza, to czuję, że może powtórzyć granie z sezonu 17/18 gdzie wyglądał najlepiej.

Natomiast ja będę powtarzał z uporem maniaka, że tak samo liczę, na dużo lepsze przygotowanie fizyczne jak to miało rok temu. Bo do cholery tyle ile Skra w czapkę po 2 setach dobrej gry dostawała, to głowa mała (mecze z KK czy JW u siebie). Dodatkowo przyjmujący grający na mniej niż 25% efektywności w ataku w playoffach to tez nie powód do domu. A czego po brytyjsko-fińsko-belgijskiej myśli szkoleniowej możemy się spodziewać, tego nie wie nikt. Poza Piechockim Sr ofc :D
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Skra wygląda tak, jakby np w Lube do pary środkowych Isac-Chinenyeze i atakującego Zaytseva, dołożyli na przyjęciu parę Cavuto-Fromm, a na libero jakiegoś juniora ( o jak pasuje :D )
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: fwasilcz »

Szary Wilk pisze: 15 lip 2022, o 11:50 Skra wygląda tak, jakby np w Lube do pary środkowych Isac-Chinenyeze i atakującego Zaytseva, dołożyli na przyjęciu parę Cavuto-Fromm, a na libero jakiegoś juniora ( o jak pasuje :D )
Niby pasuje, ale jakby Junior był cały czas juniorem, to ocenialibyśmy go inaczej i byłaby jeszcze nadzieja :)
bondziorno
Posty: 7
Rejestracja: 21 cze 2022, o 17:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: bondziorno »

Szary Wilk pisze: 15 lip 2022, o 11:50 Skra wygląda tak, jakby np w Lube do pary środkowych Isac-Chinenyeze i atakującego Zaytseva, dołożyli na przyjęciu parę Cavuto-Fromm, a na libero jakiegoś juniora ( o jak pasuje :D )
Budowanie składu Skry. Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać
Budowanie składu Skry. Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Tymczasem Skra w social mediach podaje numery, które wybrali nowi zawodnicy. Zazwyczaj taki news pojawia się po skompletowaniu składu, więc obawiam się, że ów Bednorz może pojawić się tak jak i Kerminen, jedynie w mokrych snach kibiców.

Edit: Ścislej mówiąc nie podaje, a informuje że wybrali i urządza zabawę w kto z jakim numerem wystąpi, niemniej Bednorz albo się w kadr nie zmieścił albo będzie w tej R.I.P Skrze z Murllo Dante, Horstinkiem i Juantoreną.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 29 lip 2022, o 17:03 Tymczasem Skra w social mediach podaje numery, które wybrali nowi zawodnicy. Zazwyczaj taki news pojawia się po skompletowaniu składu, więc obawiam się, że ów Bednorz może pojawić się tak jak i Kerminen, jedynie w mokrych snach kibiców.

Edit: Ścislej mówiąc nie podaje, a informuje że wybrali i urządza zabawę w kto z jakim numerem wystąpi, niemniej Bednorz albo się w kadr nie zmieścił albo będzie w tej R.I.P Skrze z Murllo Dante, Horstinkiem i Juantoreną.

Streeter
IMO Skra chce zaskoczyć. Pamiętaj, że kluby które już skompletowały skład zawarły taką informację, że go skompletowały.
Ja wierzę w info tego gościa co pisał o Bednorzu z Skrze bo on sienie myli prawie w ogóle. Nie jest to Mac ani Gałązka. Ma lepszy przesiew źródeł.
Podał informacjhę o 5 przyjmujących i 5 środkowych w Skrze. To się sprawdziło. IMO ogłoszenie Bednorza będzie już niedługo. Może na początku przyszłego tygodnia. Choć mogę się mylić i możesz ty mieć rację.
Z Kerminenem chodziło chyba o wpis jego agenta, który coś pisał o Skrze czyli był temat, ale się szybko zmył.
Zresztą to, że jakiś libero zastąpi opokę Skry to większa abstrakcja niż te Juantoreny czy Murillo.
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

kamil1999 pisze: 29 lip 2022, o 17:32 IMO Skra chce zaskoczyć. Pamiętaj, że kluby które już skompletowały skład zawarły taką informację, że go skompletowały.
... albo podały w social mediach zbiorcze informacje na temat nowych zawodników, np. numery z jakimi będą grać. Dlatego ja traktuję dzisiejsze wpisy Skry jako podprogowy przekaz o zamknięciu składu. W podobny sposób zrobiła to dziś Resovia i Ślepsk. Mimo że nie da się tego Bednorza w 100% wykluczyć, to IMO nic już się tu nie wydarzy.
Z Kerminenem chodziło chyba o wpis jego agenta, który coś pisał o Skrze czyli był temat, ale się szybko zmył.
Mógłbym się założyć, że żadnego tematu Kerminena w Skrze nie było. Po samym tonie wypowiedzi jego agenta widać było mocno żart/sarkazm/ironię, a może nawet kpinę ze Skry. Media to podchwyciły, zrobiły z tego "potencjalne rozmowy" i nic poza tym.
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

PioterZJastrzebia pisze: 29 lip 2022, o 19:11 Mógłbym się założyć, że żadnego tematu Kerminena w Skrze nie było. Po samym tonie wypowiedzi jego agenta widać było mocno żart/sarkazm/ironię, a może nawet kpinę ze Skry. Media to podchwyciły, zrobiły z tego "potencjalne rozmowy" i nic poza tym.
Nie jestem pewien czy były rozmowy ze Skrą, ale z paru źródeł słyszałem, że Fin rozmawiał z Polskimi klubami. W sumie poza Skrą, Zawierciem i ewentualnie Gdańskiem nikt inny nie powinien poszukiwać libero. Oczywiście mogło być tak, że nie było takich rozmów, a może nawet, żeby nie było, że Kondzio nie próbował, to sam puścił taką plotkę, żeby się mówiło, że szuka, a potem no cóż znów zostanie synek.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Może jednak @Artem miał rację i Bednorz przyjedzie na początek sezonu?... I głupio go ogłaszać jako nowego zawodnika, bo pogra tylko parę tygodni, ale zarazem będzie tych pięciu przyjmujących? Dziwna sprawa, bo jak Bednorz ma przyjść i Skra chciała osiągnąć efekt kibiców narzekających w socjalach na badziewny skład, którzy potem dostaną miłą niespodziankę - to pierwszą część zrealizowała z nawiązką, bo widzę licytację, czy miejsca 4-6, czy może jednak 6-10.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

WysokiPortorykanczyk pisze: 29 lip 2022, o 20:25 Może jednak @Artem miał rację i Bednorz przyjedzie na początek sezonu?... I głupio go ogłaszać jako nowego zawodnika, bo pogra tylko parę tygodni, ale zarazem będzie tych pięciu przyjmujących? Dziwna sprawa, bo jak Bednorz ma przyjść i Skra chciała osiągnąć efekt kibiców narzekających w socjalach na badziewny skład, którzy potem dostaną miłą niespodziankę - to pierwszą część zrealizowała z nawiązką, bo widzę licytację, czy miejsca 4-6, czy może jednak 6-10.
https://sport.tvp.pl/61568627/plusliga- ... -belchatow
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

WysokiPortorykanczyk pisze: 29 lip 2022, o 20:25 bo widzę licytację, czy miejsca 4-6, czy może jednak 6-10.
W zasadzie ciężko się dziwić, bo tak wzmocniona Skra to niezbyt jest lepsza od ubiegłorocznej, która była 4. Lanzy nie widzę jako lepszego zawodnika niż Ebadipour, Kooy zostaje, Vasina to obecnie raczej podobny poziom do Tahta, ale tu chociaż jest szansa, że zaskoczy. Jedynie w razie problemów na środku Gunię będzie można wpuścić, ale ciężko sądzić że to jakoś wpłynie na walkę o medale. Nie mówiąc już o trenerze, bo Kovać to parę półek wyżej niż nowa gwiazda ławki.

Sam chętnie zobaczyłbym Bednorza w Skrze, ale znając Skrę może być to ich typowe bicie piany. Oczywiście Bartek powinien sporo zmienić optykę patrzenia na Skrę w przyszłym sezonie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: efratello »

bondziorno pisze: 15 lip 2022, o 13:51
Szary Wilk pisze: 15 lip 2022, o 11:50 Skra wygląda tak, jakby np w Lube do pary środkowych Isac-Chinenyeze i atakującego Zaytseva, dołożyli na przyjęciu parę Cavuto-Fromm, a na libero jakiegoś juniora ( o jak pasuje :D )
IMG_20220715_134529.jpg
Mem fajny, tylko trochę nie po kolei, bo w Skrze budowa składu zaczyna się od libero, a tu wygląda jakby dorzucili na koniec w pośpiechu jakiegoś randoma ;)
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Jestem mimo wszystko spokojny, bo krąży info, że do piątku ma być Bednorz ogłoszony.
Oczywiście nie chcę wyjść na końcu jak jeden z użytkowników sympatyzujący z zespołem będącym w zeszłym sezonie nad Skrą, że dostaną przyjmującego za Semeniuka a okazało się, że Stępnia ogłosili, więc proszę mnie w sobotę nie cytować :D
Kłamca.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

efratello pisze: 30 lip 2022, o 14:03
bondziorno pisze: 15 lip 2022, o 13:51
Szary Wilk pisze: 15 lip 2022, o 11:50 Skra wygląda tak, jakby np w Lube do pary środkowych Isac-Chinenyeze i atakującego Zaytseva, dołożyli na przyjęciu parę Cavuto-Fromm, a na libero jakiegoś juniora ( o jak pasuje :D )
IMG_20220715_134529.jpg
Mem fajny, tylko trochę nie po kolei, bo w Skrze budowa składu zaczyna się od libero, a tu wygląda jakby dorzucili na koniec w pośpiechu jakiegoś randoma ;)
Aby byc precyzyjnym - budowa składu w Skrze zaczyna się od syna prezesa.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”