Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

proforma
Posty: 174
Rejestracja: 17 lis 2020, o 09:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: proforma »

Resovia dalej ma pierwszy budżet i co ? :] :] :]
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Streeter »

Trzeba pamiętać, że Olsztyn nie dysponuje wielkim budżetem. W tym roku mega się udał TJ, ale to wcale nie był tak oczywisty ruch, że pozwolę sobie przytoczyć kilka komentarzy na temat transferu Amerykanina:
Nie chce gderac, ale jezeli reprezentant Iranu nie odpali, moze byc znowu maly problem z sila ognia ze skrzydel. Andringa z Czerwinskim na pewno nie udzwignal, DeFalco tez moze miec problemy z byciem opcja numer 2.
DeFalco miał słabą pierwszą część sezonu i dobrą drugą część sezonu, ciężko mi go obiektywnie ocenić.
Averill solidny zawodnik ale na tej pozycji mamy dużo lepszych w lidze, DeFalco jak już kiedyś pisałem jest podobny do Schotta, nie uważam żeby to był jakieś ogromne wzmocnienie, Firlej ten sezon słaby.
Pominąłem czyje to cytaty, bo nie jest moim celem komuś dopiec że "hehe patrz co pisałeś a jak gra TJ", bo przed sezonem reprezentacyjnym te oceny wcale nie były oderwane od rzeczywistości. Dopiero na kadrze TJ złapał niezły poziom, który kontynuuje w Olsztynie, ale zdarzali się ludzie co nie sądzili że to wzmocnienie w stosunku do Schotta ;) tak więc po prostu mega się udało z tym ruchem, raczej ciężko będzie drugi raz tak trafić i nie ma co się spodziewać, że Olsztyn w przyszłym roku będzie walczył o medale. Tak więc myślę że para Lipiński - Waliński byłaby niezłym zastąpieniem obecnej, choć oczywiście można zamiast Walońskiego znaleźć jakiegoś młodego obiecującego jak Defalco i liczyć że odpali. Tylko wtedy może się to skończyć albo drugim Defalco albo kolejnym sezonem z Andringa w szóstce.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Bartłomiej Lipiński
200 punktów atakiem
52,77 % w ataku
36,93 % efektywności

Mecze z czołówką: (ZAKSA,Jastrzębie,Skra,Warta,Resovia,Projekt)

50,56 % w ataku
33,7 efektywności w ataku

To będzie dobre zastępstwo dla Defalco. Co prawda nie ten kaliber, ale Polak i chyba ciężej byłoby znaleźć kogoś przy możliwościach AZS. Trzeba mu dorzucić jakiegoś przyjmującego, który odbierze, ale też będzie potrafił zaatakować. Wtedy wcale nie musi być gorzej.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

Jak napisał Artem na twitterze, Kuba Hawryluk będzie w przyszłym sezonie libero AZS-u.
marekreg2020
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2021, o 12:04
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: marekreg2020 »

johnnyrotten pisze: 20 lut 2022, o 14:06 Jak napisał Artem na twitterze, Kuba Hawryluk będzie w przyszłym sezonie libero AZS-u.
Ktoś wie coś więcej o tym libero ?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

marekreg2020 pisze: 20 lut 2022, o 14:17
johnnyrotten pisze: 20 lut 2022, o 14:06 Jak napisał Artem na twitterze, Kuba Hawryluk będzie w przyszłym sezonie libero AZS-u.
Ktoś wie coś więcej o tym libero ?
Spała, reprezentacja, AT JW - 3 frazy, które mi się z nim kojarzą
https://www.tauron1liga.pl/statsPlayers/id/3411931.html - tutaj statystyki ze Spały
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
marekreg2020
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2021, o 12:04
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: marekreg2020 »

Na 435 przyjęć tylko 23 błędy. Co trzecia piłką przyjęta perfekcyjnie. Bardzo dobre statystyki.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Diomedea »

marekreg2020 pisze: 20 lut 2022, o 14:17
johnnyrotten pisze: 20 lut 2022, o 14:06 Jak napisał Artem na twitterze, Kuba Hawryluk będzie w przyszłym sezonie libero AZS-u.
Ktoś wie coś więcej o tym libero ?
Powiedzialabym dosyc wszechstronny libero (przyjecie/obrona). Moze obecnie z lekka przewaga przyjecia. W obronie dobrze sie ustawia, dobrze asekuruje. Zreszta ten rocznik czesto gra na powtorzenie akcji. Dogrania nie pamietam, szkola JW, tam maja tendencje wiecej grac dyszlem, wzorujac sie na Popiwczaku.
Na zlotych dla nas MS zostal wybrany najlepszym libero imprezy.
Duzy potencjal, pewnie potrzebuje czasu zeby okrzepnac. Wiec logiczne byloby co najmnie 3 lata kontraktu, a nawet wiecej.
Docelowy pulap raczej wysoki, jeden z 2 sporych talentow na tej pozycji, oba zreszta z JW (nie wiem na razie co wart jest ten trzeci- mlodszy brat Popiwczaka).
JW zdecydowal sie postawic na jeszcze mlodszego, bardziej spektakularnego w obronie, Maksa Graniecznego, wiec puszcza tego zawodnika w swiat.
Przyznam, ze w ostatnim roku ogladalam mniej (malo transmisji z I ligi), wczesniej sporo go widzialam w mlodziezowce.
Z wychodzacych w tym roku ze Spaly na pewno ten jedyny z potencjalem juz na PL. Bo IMHO Kubicki rowniez docelowo, niemniej jako sypacz lepiej zeby pogral w I lidze niz siedzial na lawkach. W przyszlym roku beda do wyjecia ze Spaly srodkowi lub srodkowy z rocznika uzupelniajacego.
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Streeter »

@Diomedea

Myślisz że posadzi Ciunajtisa od razu i wjedzie jak chociażby Zatorski, czy jednak na początku będzie grał ten pierwszy / rotacyjnie?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Adamde
Posty: 821
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Adamde »

Resovia dalej ma pierwszy budżet i co ? :] :] :]
I jest w stanie zapłacić TJ pięć razy więcej niż my:) Teraz rozumiem, czemu się wahał, ale jednak wybrał Resovię, pieniądze robią swoje. Jak to się dzieje, że Rzeszów z takim budżetem nie jest w stanie włączyć się o walkę o medale - to jest dla mnie wielka tajemnica.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Streeter pisze: 21 lut 2022, o 12:52 @Diomedea

Myślisz że posadzi Ciunajtisa od razu i wjedzie jak chociażby Zatorski, czy jednak na początku będzie grał ten pierwszy / rotacyjnie?

Streeter
Dlaczego mnie pytasz? Lepiej zapytac tych bardziej zorientowanych kibicow Olsztyna.
Przeciez nie do konca wiadomo jaki uklad jest przewidywany, czy ktos nie pojdzie na wypozyczenia, a nie pojawi sie trzeci libero.

IMHO jest juz teraz lepszy od Ciunajtisa. Czy to talent taki jak Zator? Nie wiem. mam nadzieje, ze zblizony, ale bywam optymistka.
Nawet jesli jest lepszy od Ciunka , to niekoniecznie pokaze to od pierwszego spotkania. Pewnie troche bedzie falowal, jak wiekszosc mlodziezy.
Ale ogrywanie go w I lidze nie ma wiekszego sensu bo on juz pokazal, ze nalezy do najlepszych (podobnie jak Dulski). Powinien zagrac w + Lidze.
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Streeter »

No pytam bo masz sporą wiedzę o młodych zawodnikach ;) moje śledzenie młodych ogranicza się głównie do tego, że o nich wiem, ale nie mam odniesienia do PlusLigowych zawodników, bo nie oglądam ich zbyt często.

Z głosów wynika, że będzie para Hawryluk - Ciunajtis.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
towalowli
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: towalowli »

"Dowiedziałem sie od szefa jednej z firm sponsorujących AZS, że TJ dostał PIĘCIOKROTNĄ podwyżkę w Resovii w stosunku do tego co ma w Olsztynie. Głównie TJ ze względu na Tuanige nie chciał odchodzić ale pieniądze zrobiły swoje. W Olsztynie bardzo mocny zagraniczny przyjmujący przymierzany do zespołu." - wpis z działu o transferach.

O jakiego BARDZO MOCNEGO zagraniczniaka może chodzić? Bo do 5x podwyżki dla TJ podchodzę z lekkim przymrużeniem oka.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Streeter pisze: 22 lut 2022, o 08:09 No pytam bo masz sporą wiedzę o młodych zawodnikach ;) moje śledzenie młodych ogranicza się głównie do tego, że o nich wiem, ale nie mam odniesienia do PlusLigowych zawodników, bo nie oglądam ich zbyt często.

Z głosów wynika, że będzie para Hawryluk - Ciunajtis.

Streeter
Takie glosy chodza, i jest ich sporo, wiec raczej sa prawdziwe.

Ale byl tez glos o niespodziance, i slyszalam glosy o wypozyczeniu (tylko kogo?). IMHO najlogiczniej sciagnac wzglednie sensownego libero i ogrywac Hawryluka z mocniejszym zmiennikiem niz Ciunek. Wypozyczenie Ciunajtisa mi sie wydaje logiczniejsze. Hawryluk jest po dwoch sezonach gry w I lidze ze Spala, wiec wypozyczony tam nie zrobi skoku jakosciowego.
A jeszcze logiczniejsze zostawic Gruche na drugiego, jesli sie zgodzi. Mial kiepska wiekszosc sezonu, nie wiem czy dostanie duzo ofert.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

A może Milad Ebadipur będzie do zgarnięcia? W Skrze go chyba nie przedłużą skoro chcieli się go pozbyć przed tym sezonem a w innym czołowym klubie może nie znalezc miejsca. Pasował by do Lipińskiego jako ten od przyjęcia.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Pasowalby.
To chyba Milad chcial odejsc, wiec nie wiem czy nie przedluza. Najfajniej jakby sciagneli jakiegos dobrego prospekta spoza ligi.
Zaczynamy kisic sie we wlasnym sosie.
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Streeter »

Ja bym chciał żeby Milad został w Polsce, bo pomijając może poprzedni sezon, to jednak sporo wnosi do ligi. Obawiam się jedynie, czy Olsztyn na niego stać.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
dyletant
Posty: 5089
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: dyletant »

Ktoś wie jak sobie radzi Farhad Ghaemi? Jeden z moich ulubionych zawodników kilka lat temu, świetne przyjęcie, zagrywka i blok, do tego leworęczny, co daje kilka fajnych opcji w ataku, taki lepszy Andringa.

Ktoś pisał o dobrym ofensywnym przyjmującym, może Ferreira? Ale ja bym się bał postawić go z Lipińskim na przyjęciu
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Gerrard »

Dla Ebadipura dobrze by było zmienić w końcu otoczenie i również widziałbym go dalej w pluslidze. Już wystarczająco długo niańczy całą linię przyjęcia w Bełchatowie. Z drugiej strony mogę mówić, że w ostatnich latach Skra jest mi obojętna, ale mimo wszystko nie chce sobie nawet wyobrażać jaką linię przyjęcia mógłby zmajstrować Kondzio na nowy sezon :D Przez kilka sezonów nie udało się znaleźć kogoś kto dobrze uzupełniałby się z Irańczykiem, to tym bardziej nie widzę tego, gdy nie ma się dobrej 'bazy' w postaci MIlada. Dodatkowo to zadanie ustawione jest na poziom 'hard', bo ten drugi przyjmujący musi uzupełniać się nie tylko z kolegą z pary, ale i z tym trzecim, który staje razem z nimi do przyjęcia 8-) Szalpuk po MŚ 2018 leciał w dół z formą i zdrowiem, a z Sanderem nie udało się powtórzyć historii Argentyńczyka z siódemką na szyi. Do tego między tymi wszystkimi nazwiskami kręcił się Katić jako 'trójka'. Czasy do zapomnienia.

Temat dotyczy AZSu, więc wystarczy tego bełchatowskiego smętu. Pomijając realność ewentualnego przyjścia Milada chętnie zobaczyłbym go w takim Olsztynie. Z przytaczanym Lipińskim mógłby stworzyć ciekawą parę, z potencjałem na dość odważne rozpychanie się łokciami w czołówce ligi. Podejrzewam też, że jeśli Milad nie będzie chciał przedłużyć kontraktu ze Skrą to po Irańczyka ustawi się dość spora kolejka zainteresowanych jego usługami. Pytanie tylko jak będzie to wyglądało w kwestii finansów, bo to może być największy problem dla takiego Olsztyna, czy np. Gdańska.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Miszczu-xdd »

Gerrard pisze: 22 lut 2022, o 14:11 Dla Ebadipura dobrze by było zmienić w końcu otoczenie i również widziałbym go dalej w pluslidze. Już wystarczająco długo niańczy całą linię przyjęcia w Bełchatowie. Z drugiej strony mogę mówić, że w ostatnich latach Skra jest mi obojętna, ale mimo wszystko nie chce sobie nawet wyobrażać jaką linię przyjęcia mógłby zmajstrować Kondzio na nowy sezon :D Przez kilka sezonów nie udało się znaleźć kogoś kto dobrze uzupełniałby się z Irańczykiem, to tym bardziej nie widzę tego, gdy nie ma się dobrej 'bazy' w postaci MIlada. Dodatkowo to zadanie ustawione jest na poziom 'hard', bo ten drugi przyjmujący musi uzupełniać się nie tylko z kolegą z pary, ale i z tym trzecim, który staje razem z nimi do przyjęcia 8-) Szalpuk po MŚ 2018 leciał w dół z formą i zdrowiem, a z Sanderem nie udało się powtórzyć historii Argentyńczyka z siódemką na szyi. Do tego między tymi wszystkimi nazwiskami kręcił się Katić jako 'trójka'. Czasy do zapomnienia.

Temat dotyczy AZSu, więc wystarczy tego bełchatowskiego smętu. Pomijając realność ewentualnego przyjścia Milada chętnie zobaczyłbym go w takim Olsztynie. Z przytaczanym Lipińskim mógłby stworzyć ciekawą parę, z potencjałem na dość odważne rozpychanie się łokciami w czołówce ligi. Podejrzewam też, że jeśli Milad nie będzie chciał przedłużyć kontraktu ze Skrą to po Irańczyka ustawi się dość spora kolejka zainteresowanych jego usługami. Pytanie tylko jak będzie to wyglądało w kwestii finansów, bo to może być największy problem dla takiego Olsztyna, czy np. Gdańska.
Jest szansa cały czas, że Milad zostanie w Skrze, bo nie wiadomo czy uda się znaleźć w jego miejsce kogoś o większym lub zbliżonym potencjale. Prezes Piechocki i tak musi znaleźć jednego szóstkowego przyjmującego za Kooya, a rynek nie jest obecnie zbyt bogaty, więc może być tak, że przedłuży Irańczyka.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Trener Weber na kolejne dwa lata w Olsztynie
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1582
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: lukecik »

No i fajnie. Ciekawe, czy jego nazwisko będzie robić za magnes i przyciągnie jakieś konkretne nazwisko np. na przyjęcie.
dyletant
Posty: 5089
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: dyletant »

To może nie takie konkretne nazwisko, ale będzie przyjmujący z dużym potencjałem, grający dobry sezon i całkiem zbilansowany. Info bezpośrednio od jednego z zawodników, nazwisk z wiadomych względów nie zdradzę.

W zasadzie poszukiwania dotyczą już tylko środka za Averilla. Może ktoś tu coś wie więcej.

Tuaniga, Jankiewicz
Butryn i bardzo prawdopodobnie Król
Lipiński, Andringa, nowy, nie wiem czy na czwartego zostaje Janiszewski.
Poręba, Jakubiszak, Siwczyk
Ciunajtis, Hawryluk

Weber, Bolognese
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
mmp
Posty: 81
Rejestracja: 17 mar 2020, o 10:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: mmp »

Może zdradzisz chociaż jakiej narodowości i z jakiej ligi ten przyjmujący :)
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

mmp pisze: 3 mar 2022, o 20:01 Może zdradzisz chociaż jakiej narodowości i z jakiej ligi ten przyjmujący :)
Jakiś czas temu mignęło mi coś takiego, ale nie wiem, na ile to wiarygodne.
https://twitter.com/Alex30851839/status ... 3184381969

Do opisu raczej pasuje, choć nie pamiętam za bardzo, jak u Niemca z przyjęciem, bo dawno go nie widziałem w akcji.
towalowli
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: towalowli »

Gdzieś w ogólnym wątku z transferami mignęło nazwisko Karlitzka jako potencjalne ciekawe wzmocnienie do Plus Ligi, ale może ktoś kompetentny by tutaj przedstawił jego sylwetkę?
Użytkownik, który tego tweeta dał chyba sprzedawał trafione info, także może i chodzi tu o Niemca. Jeśli chodzi o ten kierunek w kwestii Olsztyna, to ostatnie doświadczenie z Schottem nie napawa optymizmem, Andrae też w mojej pamięci się dobrze nie zapisał - może chociaż do Siebecka by nawiązał... :P
dyletant
Posty: 5089
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: dyletant »

Re: Francuska ProA sezon 2021/2022
Post autor: WysokiPortorykanczyk » 17 sty 2022, o 15:21

Karlitzek pozytywne zaskoczenie, to zawsze był gracz, który miał dynamikę i atletyzm na poważne granie, ale brakowało mu ogłady, jeszcze w poprzednim sezonie poza zagrywką nie pokazywał absolutnie niczego w przyjęciu i ataku, a tutaj poszedł poziom niżej, regularnie gra w solidnej lidze i chyba wskoczył na poziom szerokiej czołówki na swojej pozycji. To wciąż tylko liga francuska, ale najlepiej punktujący i serwujący ligi na 59% ataku, poważna kariera przed nim. Myślałem, że wyluzuje z czasem, ale jest połowa stycznia, a on dalej trzyma te procenty, to nic dziwnego, że Sete jest realnie drugie (bo Tours ma mniej meczów).
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7860
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

towalowli pisze: 3 mar 2022, o 20:48 Gdzieś w ogólnym wątku z transferami mignęło nazwisko Karlitzka jako potencjalne ciekawe wzmocnienie do Plus Ligi, ale może ktoś kompetentny by tutaj przedstawił jego sylwetkę?
Użytkownik, który tego tweeta dał chyba sprzedawał trafione info, także może i chodzi tu o Niemca. Jeśli chodzi o ten kierunek w kwestii Olsztyna, to ostatnie doświadczenie z Schottem nie napawa optymizmem, Andrae też w mojej pamięci się dobrze nie zapisał - może chociaż do Siebecka by nawiązał... :P
Rok temu we Włoszech pokazywał duży potencjał raz na trzy mecze, na starcie sezonu rzuciłem opinię, że to może być odkrycie sezonu, na bazie meczów reprezentacyjnych z wakacji i samego początku, ale - delikatnie ujmując - tym odkryciem nie był przez brak jakiejkolwiek regularności i ogłady, więc z rotacji Modeny wyleciał do średniaka ligi francuskiej, czyli kilka szczebli niżej, gdzie ... chyba w końcu zrobił duży krok do przodu. Dalej świetny serwis, ale już bardzo dobry atak, plastyczny i dynamiczny w ataku, dobry też z prawego ataku, średnie przyjęcie, aczkolwiek chyba się poprawił pod tym względem we Francji, bo rok temu był w Modenie pod tym względem baaaardzo słaby, a teraz w statystykach ligi francuskiej wygląda na średniaka:

https://i.ibb.co/3YnyRTp/ja.png

Geiler i Deveze z tej samej ekipy, czyli szału nie ma, skoro robią 12%/7% perfekcyjnego więcej. Niemniej, dominuje ligę francuską tak jak gracz, który wniesie wysoki poziom w Pluslidze, dominować ją powinien.
towalowli
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: towalowli »

WysokiPortorykanczyk pisze: 3 mar 2022, o 20:58
towalowli pisze: 3 mar 2022, o 20:48 Gdzieś w ogólnym wątku z transferami mignęło nazwisko Karlitzka jako potencjalne ciekawe wzmocnienie do Plus Ligi, ale może ktoś kompetentny by tutaj przedstawił jego sylwetkę?
Użytkownik, który tego tweeta dał chyba sprzedawał trafione info, także może i chodzi tu o Niemca. Jeśli chodzi o ten kierunek w kwestii Olsztyna, to ostatnie doświadczenie z Schottem nie napawa optymizmem, Andrae też w mojej pamięci się dobrze nie zapisał - może chociaż do Siebecka by nawiązał... :P
Rok temu we Włoszech pokazywał duży potencjał raz na trzy mecze, na starcie sezonu rzuciłem opinię, że to może być odkrycie sezonu, na bazie meczów reprezentacyjnych z wakacji i samego początku, ale - delikatnie ujmując - tym odkryciem nie był przez brak jakiejkolwiek regularności i ogłady, więc z rotacji Modeny wyleciał do średniaka ligi francuskiej, czyli kilka szczebli niżej, gdzie ... chyba w końcu zrobił duży krok do przodu. Dalej świetny serwis, ale już bardzo dobry atak, plastyczny i dynamiczny w ataku, dobry też z prawego ataku, średnie przyjęcie, aczkolwiek chyba się poprawił pod tym względem we Francji, bo rok temu był w Modenie pod tym względem baaaardzo słaby, a teraz w statystykach ligi francuskiej wygląda na średniaka:

https://i.ibb.co/3YnyRTp/ja.png

Geiler i Deveze z tej samej ekipy, czyli szału nie ma, skoro robią 12%/7% perfekcyjnego więcej. Niemniej, dominuje ligę francuską tak jak gracz, który wniesie wysoki poziom w Pluslidze, dominować ją powinien.
Ekspresowo, dziękować Panu!
Mam nadzieję (o ile o niego chodzi), że w przyjęciu przytrzyma swoje. Swoją drogą, TJ we Włoszech też pokazywał zalążki potencjału, chociaż i tak był niezbyt ceniony za swoją grę, a u nas kozak. Może Karlitzek pójdzie tą samą drogą.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Karlitzek i Lipiński w jednej drużynie?
To nie wypali. Do opisu dyletanta bardziej by pasował Aciobanitei i on by się raczej lepiej bilansował.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”