Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

PabloFX
Posty: 821
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PabloFX »

Jeśli kogoś ściągną to raczej jako 3. bo dochodzi kwestia zgrania. Tylko potwór typu Simon mógłby wejść z marszu i zastąpić Hubera bez utraty na ogólnej jakości w grze.
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: lobmar »

Moze zastapic Hubera jako transfer medyczny jedynie zawodnik nie grajacy obecnie w Plus Lidze
plukotje
Posty: 43
Rejestracja: 26 gru 2019, o 15:21
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: plukotje »

Simon jest podpisany na klubowe mistrzostwa Azji w klubie Shahdab Yazd (z Dzavonorokiem i Perinem, Ngapeth i Nimir w Paykan Tehran) wiec ta opcja tez jest niemozliwa.
Diomedea
Posty: 4415
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Diomedea »

kamil1999 pisze: 13 maja 2022, o 08:10
Diomedea pisze: 13 maja 2022, o 07:22
Tylko kto moglby zastapic Hubera 1:1. Kochanowski? Chyba juz na zgrupowaniu i tez mial problemy przeciazeniowe.
Nazwiska zdolne zastąpić Hubera są wolne bo nawet może taki Simon, który ma po sezonie dał by się namówić na 1 mecz lub 2 bo to zawsze jakieś dodatkowe pieniądze a te mecze dla Zaksy są ważne, ale pamiętajmy, że ktokolwiek go zastąpi nie będzie zgrany z drużyną i nie jestem pewien czy to będzie realne wzmocnienie. Rejno to fajny środkowy i IMO najlepiej Zaksa by wyszła zostając z nim bo jest zgrany
Owszem. Choc daje mniej niz Huber, w kazdym elemencie.
I zostana wtedy tylko z Kalembka na lawce, to troche ubogo, choc i spotkan do rozegrania nie ma wiele;
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 394
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: KentuckiFan »

Może się okazać, że Krzysiek Rejno będzie miał "dzień konia" w sobotę. Trochę nie doceniany, nie brany na poważnie przez rywala, słabiej rozpisany. Zrobi robotę a potem będziemy pisać, że w sumie to mega szkoda oddawać takiego zawodnika :D
Dyskutować zawsze warto.
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: bono »

Rejno swoje zagra ale najwięcej Zaksa straci na bloku a to była duża broń.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Pawel9221 pisze: 12 maja 2022, o 09:01
MAG siatki pisze: 12 maja 2022, o 08:55 Panowie naciągnięty "Achilles" to też miesiąc przerwy. ZAKSA bez Hubera jest jak JW bez Gladyra i wiemy jaką wartość dla swoich zespołów przedstawiają obaj ci zawodnicy. Zatem na najważniejsze mecze zabraknie nam kluczowego zawodnika, a środek (co pokazał wczorajszy mecz) jest wręcz kluczowy. Mamy poważny problem. Może warto pomyśleć o... transferze medycznym?
Nie ma mozliwosci na tym etapie sezonu na transfer medyczny
Czyli jednak jest to możliwe. Potrzebna jest tylko odrobina dobrej woli.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Streeter pisze: 12 maja 2022, o 22:23 Żeby wymyślić, że ktoś się cieszy z urazu Hubera, to trzeba mieć w głowie jedno - niewiele.

Chyba nigdy tu nie widziałem nikogo, kto by Huberowi źle życzył. No ale jest okazja się samobiczować, to czemu nie.

Streeter
Samobiczować? Pragnę uspokoić, że nie mam żadnych śladów na ciele, a w poprzednich wcieleniach nie byłem średniowiecznym pokutnikiem :D Mój wpis nie miał nic wspólnego z samobiczowaniem, ale widzę, że z uporem maniaka powtarzasz to określenie, zatem może lubisz te klimaty. Wpisy należy czytać ze zrozumieniem. Oczywiście, że fani siatkówki nie życzą źle Norbertowi Huberowi, bo to świetny siatkarz i bardzo sympatyczny człowiek. Ale jest pokaźne grono kibiców, którzy nie przepadają za ZAKSĄ. Oni zatem nie będą współczuć klubowi z Kędzierzyna i fakt poważnego osłabienia ZAKSY na pewno ich nie zmartwił :D I nie ma co temu zaprzeczać :D Oczywiście twój wpis bardzo mnie wzruszył i przywrócił wiarę w człowieka, ale nie masz prawa wypowiadać się za wszystkich, szczególnie za tych, którzy myślą trochę inaczej niż ty. Rzeczywistość jest taka, że sukcesy ZAKSY w ostatnich sezonach stoją ością w gardle niektórym osobom. Być może z ogółu kibiców stanowią oni z 10-15 %, ale są !!! !!! Dowodem na to niech będą setki komentarzy w sieci. Historyjki zaprzeczające mojej tezie, można sobie włożyć między bajki i opowiadać je dzieciom w przedszkolu. Dlatego powtórzę raz jeszcze, że niektórzy zacierają rączki i wiem co piszę. Owszem, trafiam czasami w czuły punkt, no ale to jest siatkarskie forum dyskusyjne, a nie kółko różańcowe. Natomiast jeśli uraziłem kogoś z normalnych kibiców to przepraszam :P
Ostatnio zmieniony 13 maja 2022, o 09:26 przez MAG siatki, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

I jeszcze jedno. Jeśli nie wypali transfer medyczny, to Krzysiu Rejno też da radę. Trzymam za niego kciuki.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 394
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: KentuckiFan »

MAG siatki pisze: 13 maja 2022, o 09:16 I jeszcze jedno. Jeśli nie wypali transfer medyczny, to Krzysiu Rejno też da radę. Trzymam za niego kciuki.
Może śniadanie mi zaszkodziło, natomiast czy np. nie lepiej było by zamiast brak kogoś z zewnątrz i uczyć schematów, zgrywać na siłę, próbować przestawić na środek takiego Klutha? Kaczmarek i tak jest nie ściągalny przecież :)
Dyskutować zawsze warto.
Streeter
Posty: 7328
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

KentuckiFan pisze: 13 maja 2022, o 09:55 Może śniadanie mi zaszkodziło, natomiast czy np. nie lepiej było by zamiast brak kogoś z zewnątrz i uczyć schematów, zgrywać na siłę, próbować przestawić na środek takiego Klutha? Kaczmarek i tak jest nie ściągalny przecież :)
Ale że w jakim celu? Przecież w razie kolejnego odpukać urazu u Smitha czy Rejno jest jeszcze Kalembka. Jak już się bawić w transfer medyczny to jedynie kogoś o solidnej klasie, co może z miejsca wejść i zastąpić Rejno w szóstce.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 394
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: KentuckiFan »

Streeter pisze: 13 maja 2022, o 10:00
KentuckiFan pisze: 13 maja 2022, o 09:55 Może śniadanie mi zaszkodziło, natomiast czy np. nie lepiej było by zamiast brak kogoś z zewnątrz i uczyć schematów, zgrywać na siłę, próbować przestawić na środek takiego Klutha? Kaczmarek i tak jest nie ściągalny przecież :)
Ale że w jakim celu? Przecież w razie kolejnego odpukać urazu u Smitha czy Rejno jest jeszcze Kalembka. Jak już się bawić w transfer medyczny to jedynie kogoś o solidnej klasie, co może z miejsca wejść i zastąpić Rejno w szóstce.

Streeter
No tak, głośno myślę, bo wszyscy nagle tak mocno o tym transferze medycznym. Może klub poskłada te klocki i Krzysiek sobie świetnie poradzi, tak jakoś czuję. Póki klub nie wyda jakiegoś komunikatu nie wiemy. Może to tak wygląda w środku jak z naszym 2 libero. Jest, trenuje na tej pozycji od dawna, ale jakby go nie było, bo w razie "W" jego role przejmuje Staszewski.
Dyskutować zawsze warto.
Streeter
Posty: 7328
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Nie no Kalembce to daleko do dobrego środkowego, ale w razie czego wejdzie i da radę. Coś tam kopnie na zagrywce, coś blokiem złapie. Wydaje mi się że dużo lepiej by sobie poradził niż taki przestawiony Kluth. Rejno już nie raz grał i też da radę, ale jakby udało się ściągnąć kogoś na poziomie Hubera no to czemu nie skorzystać.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

KentuckiFan pisze: 13 maja 2022, o 09:55
MAG siatki pisze: 13 maja 2022, o 09:16 I jeszcze jedno. Jeśli nie wypali transfer medyczny, to Krzysiu Rejno też da radę. Trzymam za niego kciuki.
Może śniadanie mi zaszkodziło, natomiast czy np. nie lepiej było by zamiast brak kogoś z zewnątrz i uczyć schematów, zgrywać na siłę, próbować przestawić na środek takiego Klutha? Kaczmarek i tak jest nie ściągalny przecież :)
Wiem do czego zmierzasz, ale warunki fizyczne to trochę za mało, żeby z dnia na dzień stać się środkowym na najważniejsze mecze w sezonie....
Szary Wilk
Posty: 8002
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Cholerny pech nie tylko ZAKSY, ale wielka strata dla naszej reprezentacji. Oby Norbert wrócił do swojej dobrej formy po rehabilitacji, bo niestety uraz cholernie niefajny.

Dla Jastrzębia to szansa, ale bardzo się boję o finał Ligi Mistrzów, bo Lisinać-Podrascanin to jest miażdżąca przewaga na środku na korzyść Trentino.
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: bono »

Problemem tak naprawdę nie jest brak Huber - choć to osłabienie, ale problemem jest Śliwka i falujący Kaczmarek.
Olek w meczach z Zawierciem i JW

Zawiercie
mecze z-s, (zablokowany+błąd)atak, przyjęcie - poz%, przyjęcie błąd
1 +0 5 38% 2
2 +1 3 43% 1
3 -3 1 46% 1 W tym meczu grał krótko
JW
mecze z-s, (zablokowany+błąd)atak, przyjęcie - poz%, przyjęcie błąd
1 +6 2 23%! 2
2 +4 3 49% 4
3 +0 2 50% 2

W trójmeczu z Zawierciem wyszedł na -2!Olek generuje dużo błędów - choć w ostatnim meczu trochę na usprawiedliwienie tych 5 błędów w zagrywce jest jej niezłe wykonanie. Generalnie jak na reprezentanta kraju to ogólnie w tych 6 meczach - cienizna. Jeżeli w kolejnym meczu ograniczy błędy i dorzuci coś w ataku i zagrywce powinno być lepiej.

Łukasz za to mocno faluje - pierwszy mecz z Zawierciem - dramat, wyjazd bardzo dobrze (+14, 58% atak),3 mecz słaby ( 3 razy zablokowany,36% atak)
JW - pierwszy mecz powiedzmy niezły (+7, 48% atak) wyjazd bardzo dobrze(+15,0 ataków zablokowanych, 48%atak) 3 mecz (średni/słaby)0 na zagrywce ,4 błedy w ataku i 2 czapy, 41% atak. Straszny rollerkoster. Ale zważywszy na regularność dobrych meczy na wyjazdach w sobotę powinno być dobrze z Kaczmarkiem.

Semen mimo że w środę ciężko oddychał i widać było ociężałość zagra swoje lub lepiej niż swoje.

Reasumując będzie wyrwa na bloku jeżeli chodzi o środek Zaksy ale jak skrzydła zagrają tak jak grają na wyjazdach jest szansa na dobry wynik.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2022, o 12:12 przez bono, łącznie zmieniany 3 razy.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

Streeter pisze: 13 maja 2022, o 10:10 Nie no Kalembce to daleko do dobrego środkowego, ale w razie czego wejdzie i da radę. Coś tam kopnie na zagrywce, coś blokiem złapie. Wydaje mi się że dużo lepiej by sobie poradził niż taki przestawiony Kluth. Rejno już nie raz grał i też da radę, ale jakby udało się ściągnąć kogoś na poziomie Hubera no to czemu nie skorzystać.

Streeter
Kalembinio to imitacja siatkarza, gość dostaje medale za noszenie ręczników i klaskanie za boiskiem. Rejno wiele razy pokazywał swoją wartość ( rok temu rewanż z Lube w tie-breaku ).
Ostatnio zmieniony 13 maja 2022, o 11:21 przez PIECHuuRR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1807
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: hardy »

To może Dominik Witczak do uzupełnienia środka? Zna klub, zna pozycję, idealny zmiennik.
Marek907
Posty: 182
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Marek907 »

100% racji z kolegą Bono, jeśli Zaksa ma to wygrać to tylko z dobrze grającymi Kaczmarkiem i Śliwką. Semen zawsze coś dołoży na zagrywce czy pajpie, ale Łukasz W tych play-off ni gra dobrze, Olka z kolei zamęczyli w poprzednim spotkaniu w przyjęciu (40 razy)
Streeter
Posty: 7328
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

hardy pisze: 13 maja 2022, o 11:26 To może Dominik Witczak do uzupełnienia środka? Zna klub, zna pozycję, idealny zmiennik.
Benek Szczerbaniuk gdzieś jeszcze w oldbojach nie pyka? :D on bardziej ze środkiem obeznany.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: bono »

Żeby jednak wlać jeszcze trochę otuchy dla kibiców Zaksy - Shoji zagrał najgorszy mecz w sezonie w przyjęciu - 18 % pozytywnego i 8% perfekcyjnego :o
A Popiwczak 88% i 69% :o :o :o
Zaksa z taką dyspozycją swoich zawodników powinna w każdym z setów nie wyjść z 15 punktów a przegrała na styk ;)
Hymn, pełna hala, przygotowane medale i otoczka jednak nie pomogły zawodnikom.
W sobotę nie da się zagrać gorzej ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: bono »

Streeter pisze: 13 maja 2022, o 12:14
hardy pisze: 13 maja 2022, o 11:26 To może Dominik Witczak do uzupełnienia środka? Zna klub, zna pozycję, idealny zmiennik.
Benek Szczerbaniuk gdzieś jeszcze w oldbojach nie pyka? :D on bardziej ze środkiem obeznany.

Streeter
Ja bym wziął Prusa - pobiłby pewnie blondaska-nerwuska swoją fryzurą :] :] :] :]
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
kri$
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2021, o 13:36
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: kri$ »

bono pisze: 13 maja 2022, o 12:25 Żeby jednak wlać jeszcze trochę otuchy dla kibiców Zaksy - Shoji zagrał najgorszy mecz w sezonie w przyjęciu - 18 % pozytywnego i 8% perfekcyjnego :o
A Popiwczak 88% i 69% :o :o :o
Mocno spadł Shoji w rankingu najlepiej przyjmujących przez te mecze finałowe ;p
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Patrol035 »

Ogólnie prócz Semeniuka i środkowych nikt nie zagrał dobrze. Jeżeli sztab zluzuje z siłką to myślę, że będzie dobrze. Dodatkowo przychodzi mobilizacja w postaci wygranej dla Hubera. Jestem dobrej myśli na jutrzejszy mecz. Śliwka i Kaczmarek zagrają swoje, Shoji zacznie przyjmować i będziemy się cieszyć z mistrzostwa.
Semper fidelis
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1807
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: hardy »

To fakt że Shoji zagrał słabo, szczególnie widoczne to było w drugiej połowie 3 seta, gdzie kilka piłek przyjmował na trzeci metr, Janusz musiał biegać i Jastrzebie odrobiło wtedy stratę.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 394
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: KentuckiFan »

hardy pisze: 13 maja 2022, o 12:57 To fakt że Shoji zagrał słabo, szczególnie widoczne to było w drugiej połowie 3 seta, gdzie kilka piłek przyjmował na trzeci metr, Janusz musiał biegać i Jastrzebie odrobiło wtedy stratę.
Shoji parę razy podpalił się także do drugiej piłki żeby rozegrać. Niestety tutaj umiejętności prędzej jak Drzyzga niż Toniutti. Zator pamiętam tutaj miał spore umiejętności, ta druga piłka Erica nieco mam wrażenie paraliżuje. Były takie 2-3 akcje w okolicy wypracowywania przewagi, gdzie tej jakości w tym elemencie brakło.
Dyskutować zawsze warto.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: lukecik »

Szkoda mi bardzo Hubera. Zdecydowanie nasz najlepszy obecnie środkowy. Wszedł w tym roku na taki poziom, że być może jest już w ogóle w top5 na świecie na swojej pozycji. Strata Norberta o ile w rywalizacji z JW moim zdaniem nie powinna okazać się decydująca, bo podejrzewam, że jutro Zaksa wygra bez problemów, to w LM może już mocno zaboleć. Duet Smith-Rejno będzie musiał zagrać na 110% swoich możliwości.
granvorka
Posty: 750
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: granvorka »

Też jestem zdania, że w Jastrzębiu zadecyduje dyspozycja dnia i forma Kaczmarka i Śliwki (+Shojiego, ale tu będzie ok jeśli nie ma jakiegoś problemu zdrowotnego). Nie ma jakiejś systemowej przewagi JW, która jest niemożliwa do zniwelowania, a brak Hubera myślę dość dobrze zrekompensuje Rejno (finały HH grał jak na siebie średnio i zwłaszcza słabo na zagrywce, akurat flocik Rejny może być wartościowy). Zaksie w ostatnim meczu trochę rozluźnił się też rygor taktyczny, stąd błysk Popiwczaka, który raczej cieniował w poprzednich meczach, gdzie miał znacznie mniej okazji do dotykania piłki. No i ostatni czynnik, czyli gra na wyjeździe jak potencjalnie dodatkowy atut Zaksy.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

lukecik pisze: 13 maja 2022, o 15:40 Szkoda mi bardzo Hubera. Zdecydowanie nasz najlepszy obecnie środkowy. Wszedł w tym roku na taki poziom, że być może jest już w ogóle w top5 na świecie na swojej pozycji. Strata Norberta o ile w rywalizacji z JW moim zdaniem nie powinna okazać się decydująca, bo podejrzewam, że jutro Zaksa wygra bez problemów, to w LM może już mocno zaboleć. Duet Smith-Rejno będzie musiał zagrać na 110% swoich możliwości.
W zeszłym roku Zator, w tym roku Huber. Trzeba mieć pecha... Jeszcze raz wielkie gratulacje dla chłopaków z Zawiercia. Piękna walka ze Skrą, pełna emocji i zwrotów akcji. Siatkówka jest niesamowita i dlatego ją kochamy. A dziś, co ma być, to będzie. Niech się dzieje wola nieba...
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Patrol035 »

Nie wiem dlaczego, ale mam dziś takie przeczucie, że ZAKSA szybko sobie poradzi z JW i będziemy się cieszyć z mistrzostwa. Oby mnie ta intuicja nie myliła.
Go ZAKSA!
EDIT: Przeczucie nie zawiodło :D
Semper fidelis
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”