Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Ja to mogę tylko zgadywać, ale myślę, że Szymura stoi w kwadracie Jastrzębskiego, bo lepiej pograć jako joker w JW niż w szóstce ekipy ze środka tabeli, a inne drużyny z czołówki wolą stawiać na Lanze czy Cebuljów (plus stabilizacja, klub z topu etc), a nie dlatego, że w tym Jastrzębskim to on zgarnia kokosy, albo nie ma ambicji, zwłaszcza, że w Jastrzębskim to w meczach o medale gra dużo i ciężko mu odmówić, że się sprawdza. Dlatego to jest poziom minimum, jaki można oczekiwać nawet na obecnym rynku od Skry/Zaksy - Skrze IMHO z Lanzą nie pyknie, co tam zrobi Zaksa to zobaczymy, Jaeschke to byłby ciekawy ruch, ale poza ostatnim sezonem raczej nic więcej w swojej karierze z wiadomych względów nie pokazał.

ps

No i Szymura pada ofiarą tego, kogo mamy w tym momencie do dyspozycji pod względem rodzimych zawodników, bo w latach 13-17 mocno kręciłby się w okolicach 14-tki kadry wzwyż, więc nie działa na niczyją (poza moją :D ) wyobraźnię.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Jacek »

kamil1999 pisze: 26 lip 2022, o 23:54No a Zaksa już pewnie ma kogoś na wstępnych kontraktach i czeka na najlepszą dla siebie opcję.
Nie ma.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Orzi »

Jacek pisze: 27 lip 2022, o 07:39
kamil1999 pisze: 26 lip 2022, o 23:54No a Zaksa już pewnie ma kogoś na wstępnych kontraktach i czeka na najlepszą dla siebie opcję.
Nie ma.
Jeden Rabin powie tak, drugi powie nie.

No ja tam o prostu czekam na informacje, bo po spekulowaliśmy już chyba na wszystkie tematy. Więc czy będą grać Andersonem, czy Zalinskim to się okaże
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: jinx »

https://zaksa.pl/michal-ruciak-w-sztabie-zaksy/

Przyznać mnie się, kto pisał o Nysie?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: bono »

Szymurka fajny chłopak ale nie jako szóstkowicz - zdrowie nie pozwala.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
MiroHero
Posty: 70
Rejestracja: 5 gru 2021, o 20:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MiroHero »

jinx pisze: 27 lip 2022, o 14:09 https://zaksa.pl/michal-ruciak-w-sztabie-zaksy/

Przyznać mnie się, kto pisał o Nysie?
Nie wiem kto ale też miałem takie info. Kumpel z Nysy już płakał że znowu kolejny karierowicz. Prygiel i tak za bardzo sobie zrobił z klubu złota kurę dla swoich kolegów podobno.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1799
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: hardy »

Zawsze można go zgłosić jako 3-ci libero
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

hardy pisze: 29 lip 2022, o 12:20 Zawsze można go zgłosić jako 3-ci libero Obrazek
Chciałem coś odpisać, ale nie chcę być znowu posądzony o bycie hejterem... :D

A ogólnie to miło ze strony klubu, że znaleźli rolę dla Michała, kawałek historii napisał.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: bono »

Streeter pisze: 29 lip 2022, o 14:13
hardy pisze: 29 lip 2022, o 12:20 Zawsze można go zgłosić jako 3-ci libero Obrazek
Chciałem coś odpisać, ale nie chcę być znowu posądzony o bycie hejterem... :D

A ogólnie to miło ze strony klubu, że znaleźli rolę dla Michała, kawałek historii napisał.

Streeter
Wiem co chciałeś napisać pewnie jako 2gi libero😉
Z tym hejterem to trochę przesadziłem to fakt - poprostu denerwuje mnie że dużo złych emocji jest wokół mojego klubu, których jednak często nie da się wybronić😢
I to w momencie w którym klub zdobywa 3 trofea.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

bono pisze: 29 lip 2022, o 18:18 Wiem co chciałeś napisać pewnie jako 2gi libero😉
Z tym hejterem to trochę przesadziłem to fakt - poprostu denerwuje mnie że dużo złych emocji jest wokół mojego klubu, których jednak często nie da się wybronić😢
I to w momencie w którym klub zdobywa 3 trofea.
No tak, jak już Michał jest to mógłby pełnić podwójną rolę ;) możliwe że i klub by skorzystał. A że dużo negatywnych emocji to się zgadzam, ale ja się raczej ich staram nie rozsiewać - no chyba że bierzesz do siebie te dyskusje z LŚ o wyższości Butryna nad Kaczmarkiem i Fornala nad Śliwką :)

A trzy trofea to niebywały sukces i już nie raz ich Kędzierzynie gratulowałem, ale mogę jeszcze raz pogratulować ;) daj Boże żebyśmy jak najdłużej tą LM wygrywali - mi osobiście wszystko jedno jaki polski klub to będzie robił, każdemu będę kibicował.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Bob Marlej
Posty: 15
Rejestracja: 15 paź 2021, o 11:57

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Bob Marlej »

Przecież na drugiego libero byłby dużo lepszy od Banacha więc to nie jest taki całkiem od czapy pomysł. Kwestia jego ambicji, które sądząc po decyzji o zakończeniu kariery są wysokie i nie chce pełnić przez większość sezonu roli klaskacza.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Bob Marlej pisze: 29 lip 2022, o 22:18 Przecież na drugiego libero byłby dużo lepszy od Banacha więc to nie jest taki całkiem od czapy pomysł. Kwestia jego ambicji, które sądząc po decyzji o zakończeniu kariery są wysokie i nie chce pełnić przez większość sezonu roli klaskacza.
Albo po prostu nowa funkcja generuje wyższe dochody niż pozycja rezerwowego libero.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”