Transfery i plotki na sezon 2022/23

ciorny17
Posty: 8555
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Resofan pisze: 30 mar 2022, o 09:10
Streeter pisze: 30 mar 2022, o 09:05 Pomyśleć że taki Antiga bez szacunku zdobył MŚ, bo przecież z większością grał i nie miał doświadczenia trenerskiego,....
No Antiga miał "na tylnym siedzeniu" Blaina i ja do dziś mam rozterki, czy bardziej to MŚ zrobił nominalny pierwszy trener czy jego asystent.
Antiga później bardzo dobrze, w mojej ocenie prowadził Warszawę, no ale ostatecznie sędzia uległ presji z góry na dół Kaczmarka, bo kto wie jakby ten finał się potoczył. Sezon wcześniej, jednak aż tak kolorowo nie było, ale teraz w Rzeszowie pokazuje, że trenerem jest bardzo dobrym. Dodatkowo Blain później już raczej orbitował niekoniecznie w topie. Wpadka w Bełchatowie, Japonia.
Kłamca.
Thomm
Posty: 82
Rejestracja: 7 maja 2018, o 08:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Thomm »

Szary Wilk pisze: 30 mar 2022, o 09:22



Cooo? XDD Przecież Winiarski swego czasu to był absolutnie światowy TOP, bodaj Grbić kiedyś powiedział o nim nawet, że jest najlepszym siatkarzem na świecie. Zanim zaczniesz pisać jakiekolwiek posty na tym forum, zapoznaj się trochę bardziej z dyscypliną, o której się wypowiadasz.

@Szary

Ja to forum czytam regularnie od jakichś 5--7 lat. I kij z tym, staż o niczym nie świadczy.

Winiar był wybitnym siatkarzem. Czy takim trenerem będzie? Nie wiem. Początki w Treflu miał obiecujące. Natomiast jako "born in Zawiercie" i kibic tego Klubu.. Warta jest specyficzna, cholernie. I nawet trener z najwyższej półki to jej nie poskłada, po prostu.

To tak jak z Legią z tego sezonu. Syf kił i mogiła. I nawet jeśli Mourinho by teraz na Ł3 przyszedł to nic nie zrobi. Nic.
Szary Wilk
Posty: 8012
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Thomm pisze: 30 mar 2022, o 09:39
Szary Wilk pisze: 30 mar 2022, o 09:22



Cooo? XDD Przecież Winiarski swego czasu to był absolutnie światowy TOP, bodaj Grbić kiedyś powiedział o nim nawet, że jest najlepszym siatkarzem na świecie. Zanim zaczniesz pisać jakiekolwiek posty na tym forum, zapoznaj się trochę bardziej z dyscypliną, o której się wypowiadasz.

@Szary

Ja to forum czytam regularnie od jakichś 5--7 lat. I kij z tym, staż o niczym nie świadczy.

Winiar był wybitnym siatkarzem. Czy takim trenerem będzie? Nie wiem. Początki w Treflu miał obiecujące. Natomiast jako "born in Zawiercie" i kibic tego Klubu.. Warta jest specyficzna, cholernie. I nawet trener z najwyższej półki to jej nie poskłada, po prostu.

To tak jak z Legią z tego sezonu. Syf kił i mogiła. I nawet jeśli Mourinho by teraz na Ł3 przyszedł to nic nie zrobi. Nic.
Stary, ja wszystko rozumiem, ale porównanie Winiarskiego do Brzęczka to jawna obraza dla tego siatkarza. Mogłeś dać przykład mega piłkarza, który był np średnim trenerem, to bym zrozumiał, ale piszesz, że Kovacević z Winiarem to jak Lewandowski z Brzęczkiem, gdzie jeden jest najlepszym piłkarzem na świecie, a drugi był piłkarzem klasy C lub D, no to sorry
Thomm
Posty: 82
Rejestracja: 7 maja 2018, o 08:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Thomm »

@Szary

Przecież to było z premedytacją ;) Ja naprawdę Michała lubię i szanuję
Jeden z najlepszych polskich siatkarzy, Ever. Tylko nie bardzo wiem, czy sobie u nas poradzi.


Porównanie Brzęczka z Lewym. Co ugrał Brzeczek? "No coś tam ma MME w... " Właśnie.

Lewy: "Wygrałem Ligę Mistrzów, jestem wielokrotnym królem strzelców Bundesligi, pobiłem rekord Gerda..".

Odprawa Brżęczka:: "Gramy dzidę na Lewego!"

"Jurek, z czym ty mi tutaj wychodzisz, że tak się skromnie zapytam?" (w tle konsternacja Lewego).

Robert.

;)
Ostatnio zmieniony 30 mar 2022, o 10:38 przez Thomm, łącznie zmieniany 2 razy.
Thomm
Posty: 82
Rejestracja: 7 maja 2018, o 08:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Thomm »

Szary Wilk pisze: 30 mar 2022, o 09:47
St. Mogłeś dać przykład mega piłkarza, który był np średnim trenerem

Zibi? ;)
Streeter
Posty: 7355
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Wartę do PlusLigi wprowadził Kwapisiewicz, potem jeśli dobrze pamiętam był Zanini i Lebedew. Ciężko powiedzieć, żeby zwłaszcza dwaj pierwsi byli jakimiś bardzo wybitnymi szkoleniowcami w porównaniu do obecnego Winiara. I jakoś klub się nie rozpadł. Więc nie wiem czemu pod Winiarem miałby. Jeżeli z Winiara ma być porządny polski trener, a nie kolejny Bednaruk, to trzeba dać mu szansę pracy w czołowym klubie i zobaczyć jak to wyjdzie. W najgorszym wypadku prezes Kryspin wynajdzie w połowie sezonu jakiegoś wolnego Mendeza :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lukecik »

Słyszał ktoś może o tym, czy jest grany powrót Rejno do Zawiercia?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: weary_skier »

Thomm pisze: 30 mar 2022, o 09:39 Warta jest specyficzna, cholernie. I nawet trener z najwyższej półki to jej nie poskłada, po prostu.

Aż musiałem się zalogować, żeby spytać.
Co w tym klubie jest specyficznego?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: dezerter »

weary_skier pisze: 30 mar 2022, o 12:00
Thomm pisze: 30 mar 2022, o 09:39 Warta jest specyficzna, cholernie. I nawet trener z najwyższej półki to jej nie poskłada, po prostu.

Aż musiałem się zalogować, żeby spytać.
Co w tym klubie jest specyficznego?
Hala :] :] :]
kri$
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2021, o 13:36
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kri$ »

lukecik pisze: 30 mar 2022, o 11:35 Słyszał ktoś może o tym, czy jest grany powrót Rejno do Zawiercia?
Słyszałem, że jest
Thomm
Posty: 82
Rejestracja: 7 maja 2018, o 08:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Thomm »

weary_skier pisze: 30 mar 2022, o 12:00




Aż musiałem się zalogować, żeby spytać.
Co w tym klubie jest specyficznego?


Armosfera. Specyficzna zresztą.
Thomm
Posty: 82
Rejestracja: 7 maja 2018, o 08:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Thomm »

dezerter pisze: 30 mar 2022, o 12:07
weary_skier pisze: 30 mar 2022, o 12:00
Thomm pisze: 30 mar 2022, o 09:39 Warta jest specyficzna, cholernie. I nawet trener z najwyższej półki to jej nie poskłada, po prostu.

Aż musiałem się zalogować, żeby spytać.
Co w tym klubie jest specyficznego?
Hala :] :] :]

Hs, ha, ha.

Hala na Blanowskiej w Z-ciu jest mała, specyficzna.... Coś jak na stara hala w Radomiu. :)

Ha, hs, ha.

Uprzejmie proszę któregoś z modów by poącz\ył moje powyższe posty. Nie chcę sobie nabijać llicznika,, nic z tych rzeczy.. Nie połaczyło automatycznie, po prostu. Stąd moja prośba.

Z góry dzięki.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2022, o 13:40 przez Thomm, łącznie zmieniany 2 razy.
kamil1999
Posty: 5579
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Sam sobie musisz połączyć. Po prostu nie piszesz nowego postu a edytujesz poprzedni. Ta ikonka z długopisikiem.
Thomm
Posty: 82
Rejestracja: 7 maja 2018, o 08:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Thomm »

lukecik pisze: 30 mar 2022, o 11:35 Słyszał ktoś może o tym, czy jest grany powrót Rejno do Zawiercia?
Krzysiek ma przyjść do Zawiercia?


Niespecjalnie go lubię, sorry. Pamiętam jak Rejno i Semen kilka lat temu przychodzili do Z-cia na wypożyczenie, dwóch Panów z KK "Mała ZAKSA, tak się mówiło o Zawierciu".. Pamiętam pierwszy bodajże mecz z Reską. 2:2, Tie-break. W którym (przegrywaliśmy kilkoma punktami). Ten młody, z grubsza nikomu nie znany chłopak załatwił Sovię. On to zrobił. Byłem wtedy na tej hali, w pale mi się nie mieściło. że taki młody łebek z KK,,,

Kamil wyszedł, serw za serwem i załatwił Resovię. Ci którzy byli na tym meczu pamiętają. Kamil, dzięki Chłopaku :) Bo Zawiercie pamięta. I będzie pamiętać.


Pozwolę sobie coś napisać. Chyba od tego meczu właśnie zaczął się zjazd Resovii. Tej, naszpikowanej gwiazdami Reski. Do nich, do Asseco dotarło chyba wtedy, że jaki by nie mieli skład i z kim by nie grali to nagle przyjadą sobie do takiego Zawiercia. I przegrają.


T.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: miro1905 »

Thomm pisze: 30 mar 2022, o 14:25
lukecik pisze: 30 mar 2022, o 11:35 Słyszał ktoś może o tym, czy jest grany powrót Rejno do Zawiercia?
Krzysiek ma przyjść do Zawiercia?


Niespecjalnie go lubię, sorry. Pamiętam jak Rejno i Semen kilka lat temu przychodzili do Z-cia na wypożyczenie, dwóch Panów z KK "Mała ZAKSA, tak się mówiło o Zawierciu".. Pamiętam pierwszy bodajże mecz z Reską. 2:2, Tie-break. W którym (przegrywaliśmy kilkoma punktami). Ten młody, z grubsza nikomu nie znany chłopak załatwił Sovię. On to zrobił. Byłem wtedy na tej hali, w pale mi się nie mieściło. że taki młody łebek z KK,,,

Kamil wyszedł, serw za serwem i załatwił Resovię. Ci którzy byli na tym meczu pamiętają. Kamil, dzięki Chłopaku :) Bo Zawiercie pamięta. I będzie pamiętać.


Pozwolę sobie coś napisać. Chyba od tego meczu właśnie zaczął się zjazd Resovii. Tej, naszpikowanej gwiazdami Reski. Do nich, do Asseco dotarło chyba wtedy, że jaki by nie mieli skład i z kim by nie grali to nagle przyjadą sobie do takiego Zawiercia. I przegrają.


T.
Z pewnością gdyby Resovia nie przegrała tego tie-breaka teraz wygrywałaby pewnie rundę zasadniczą. Ehh dalej im siedzi w głowie to Zawiercie i nie mogą wrócić na zwycięski szlak.
TheDaniel
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2017, o 20:57
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: TheDaniel »

Thomm pisze: 30 mar 2022, o 14:25
lukecik pisze: 30 mar 2022, o 11:35 Słyszał ktoś może o tym, czy jest grany powrót Rejno do Zawiercia?
Krzysiek ma przyjść do Zawiercia?


Niespecjalnie go lubię, sorry. Pamiętam jak Rejno i Semen kilka lat temu przychodzili do Z-cia na wypożyczenie, dwóch Panów z KK "Mała ZAKSA, tak się mówiło o Zawierciu".. Pamiętam pierwszy bodajże mecz z Reską. 2:2, Tie-break. W którym (przegrywaliśmy kilkoma punktami). Ten młody, z grubsza nikomu nie znany chłopak załatwił Sovię. On to zrobił. Byłem wtedy na tej hali, w pale mi się nie mieściło. że taki młody łebek z KK,,,

Kamil wyszedł, serw za serwem i załatwił Resovię. Ci którzy byli na tym meczu pamiętają. Kamil, dzięki Chłopaku :) Bo Zawiercie pamięta. I będzie pamiętać.


Pozwolę sobie coś napisać. Chyba od tego meczu właśnie zaczął się zjazd Resovii. Tej, naszpikowanej gwiazdami Reski. Do nich, do Asseco dotarło chyba wtedy, że jaki by nie mieli skład i z kim by nie grali to nagle przyjadą sobie do takiego Zawiercia. I przegrają.


T.

Nie pisz już nic najlepiej na forum, bo ciężko się to czyta + kompromitujesz tymi wypowiedziami Wartę.
Marek907
Posty: 182
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Marek907 »

Sammelvuo kierunek Zaksa wydaje się :D
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lukecik »

kri$ pisze: 30 mar 2022, o 12:26
lukecik pisze: 30 mar 2022, o 11:35 Słyszał ktoś może o tym, czy jest grany powrót Rejno do Zawiercia?
Słyszałem, że jest
Czyli to jednak prawda. Chyba na nikogo lepszego z polskim paszportem nie możemy sobie pozwolić, więc kibicuję temu ruchowi. Zwłaszcza, że mówiło się wcześniej o Pietraszce z Cuprum. Siła ognia jakoś specjalnie na środku wzmocniona nie zostanie, choć i tak w porównaniu do Zniszczoła będzie to zmiana na plus, ale blok powinien dużo zyskać.
kamil1999
Posty: 5579
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

lukecik pisze: 30 mar 2022, o 16:02
kri$ pisze: 30 mar 2022, o 12:26
lukecik pisze: 30 mar 2022, o 11:35 Słyszał ktoś może o tym, czy jest grany powrót Rejno do Zawiercia?
Słyszałem, że jest
Czyli to jednak prawda. Chyba na nikogo lepszego z polskim paszportem nie możemy sobie pozwolić, więc kibicuję temu ruchowi. Zwłaszcza, że mówiło się wcześniej o Pietraszce z Cuprum. Siła ognia jakoś specjalnie na środku wzmocniona nie zostanie, choć i tak w porównaniu do Zniszczoła będzie to zmiana na plus, ale blok powinien dużo zyskać.
Czy ja wiem? Zniszczoł nie najgorzej blokuje a jeszcze lepiej wypada na wyblokach. Ale jeśli Rejno kogoś by miałwyrzucić ze składu to prędzej Niemca, który ma nie najgorszą skuteczność, ale jest mało produktywny.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lukecik »

kamil1999 pisze: 30 mar 2022, o 16:04 Czy ja wiem? Zniszczoł nie najgorzej blokuje a jeszcze lepiej wypada na wyblokach. Ale jeśli Rejno kogoś by miałwyrzucić ze składu to prędzej Niemca, który ma nie najgorszą skuteczność, ale jest mało produktywny.
Zniszczoł miał dobrą pierwszą rundę, ale potem przyszedł regres, który trwa do dziś. W bloku wygląda słabiutko. W ostatnich 14 meczach tylko dwukrotnie (!) zanotował więcej niż 1 blok w meczu. Niemiec wraca do Gdańska, Szalacha ma zostać, więc bez żadnych problemów zdrowotnych para Szalacha-Rejno wyglada całkiem całkiem. Zaryzykuję tezę, że lepszej pary polskich środkowych z pominięciem tych ze ścisłego topu utworzyć się nie da. Gdyby Krzysiek faktycznie do nas wrócił, to nie będę wybrzydzał, że przychodzi do nas gość z Zaksy. :D
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kicu »

Marek907 pisze: 30 mar 2022, o 15:32 Sammelvuo kierunek Zaksa wydaje się :D
Cieszy mnie mimo wszystko, że Cretu zostanie zmieniony. Byłem optymistycznie nastawiony do jego przyjścia i tak naprawdę, póki co, bronią go wyniki, ale styl prowadzenia zespołu nie do końca mnie przekonuje. Nadal uważam, że to bardzo dobry trener, tylko chyba nie zupełnie do takiego zespołu jak ZAKSA. Bardziej bym go widział w zespole z potencjałem, który ma szansę być czarnym koniem rozgrywek. Tak jak to miało miejsce w Lubinie.
bryt.bryt
Posty: 395
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bryt.bryt »

Kicu pisze: 30 mar 2022, o 18:25
Marek907 pisze: 30 mar 2022, o 15:32 Sammelvuo kierunek Zaksa wydaje się :D
Cieszy mnie mimo wszystko, że Cretu zostanie zmieniony. Byłem optymistycznie nastawiony do jego przyjścia i tak naprawdę, póki co, bronią go wyniki, ale styl prowadzenia zespołu nie do końca mnie przekonuje. Nadal uważam, że to bardzo dobry trener, tylko chyba nie zupełnie do takiego zespołu jak ZAKSA. Bardziej bym go widział w zespole z potencjałem, który ma szansę być czarnym koniem rozgrywek. Tak jak to miało miejsce w Lubinie.
ponoć ma być w Warszawie
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kicu »

bryt.bryt pisze: 30 mar 2022, o 18:34 ponoć ma być w Warszawie
No właśnie mignął mi na twitterze wpis Ewy Mac na ten temat. Fajnie, że zostaje w Polsce i oby Warszawa okazała się dobrym kierunkiem.
ciorny17
Posty: 8555
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Kicu pisze: 30 mar 2022, o 18:37
bryt.bryt pisze: 30 mar 2022, o 18:34 ponoć ma być w Warszawie
No właśnie mignął mi na twitterze wpis Ewy Mac na ten temat. Fajnie, że zostaje w Polsce i oby Warszawa okazała się dobrym kierunkiem.
Dość mocno Gacek trzymał to w tajemnicy, bo Cretu był wybrany na kolejnego trenera od momentu info o odejściu po sezonie Anastasiego.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kicu »

ciorny17 pisze: 30 mar 2022, o 18:53
Kicu pisze: 30 mar 2022, o 18:37
bryt.bryt pisze: 30 mar 2022, o 18:34 ponoć ma być w Warszawie
No właśnie mignął mi na twitterze wpis Ewy Mac na ten temat. Fajnie, że zostaje w Polsce i oby Warszawa okazała się dobrym kierunkiem.
Dość mocno Gacek trzymał to w tajemnicy, bo Cretu był wybrany na kolejnego trenera od momentu info o odejściu po sezonie Anastasiego.
O, to ciekawe. Czyli sam zrezygnował z ZAKS-y czy jednak ZAKSA zrezygnowała jeszcze wcześniej z niego? Bo z Sammelvuo jeśli się dogadano, to raczej niedawno.
ciorny17
Posty: 8555
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Cretu miał/ma roczny kontrakt. Totalnie nie mam wiedzy jak to wyglądało ze strony Zaksy, kogo i jak chcieli. To bardziej z obozu Wawy info.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7355
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

lukecik pisze: 30 mar 2022, o 16:42 bez żadnych problemów zdrowotnych para Szalacha-Rejno wyglada całkiem całkiem
Z tym Szalachą to bym jednak uważał, nie wiadomo jak będzie wyglądał po tak długiej przerwie. Oczywiście może wyjść fajnie, ale i nie zdziwię się, jeśli nie wygryzie Zniszczoła, jeśli ten zostanie.

Niemniej trójka Zniszczoł - Rejno - Szalacha tak czy tak będzie lepsza niż Zniszczoł - Niemiec - Rajsner.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
tomkasz
Posty: 88
Rejestracja: 2 paź 2008, o 08:45
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: tomkasz »

TheDaniel pisze: 30 mar 2022, o 15:25
Thomm pisze: 30 mar 2022, o 14:25
lukecik pisze: 30 mar 2022, o 11:35 Słyszał ktoś może o tym, czy jest grany powrót Rejno do Zawiercia?
Krzysiek ma przyjść do Zawiercia?


Niespecjalnie go lubię, sorry. Pamiętam jak Rejno i Semen kilka lat temu przychodzili do Z-cia na wypożyczenie, dwóch Panów z KK "Mała ZAKSA, tak się mówiło o Zawierciu".. Pamiętam pierwszy bodajże mecz z Reską. 2:2, Tie-break. W którym (przegrywaliśmy kilkoma punktami). Ten młody, z grubsza nikomu nie znany chłopak załatwił Sovię. On to zrobił. Byłem wtedy na tej hali, w pale mi się nie mieściło. że taki młody łebek z KK,,,

Kamil wyszedł, serw za serwem i załatwił Resovię. Ci którzy byli na tym meczu pamiętają. Kamil, dzięki Chłopaku :) Bo Zawiercie pamięta. I będzie pamiętać.


Pozwolę sobie coś napisać. Chyba od tego meczu właśnie zaczął się zjazd Resovii. Tej, naszpikowanej gwiazdami Reski. Do nich, do Asseco dotarło chyba wtedy, że jaki by nie mieli skład i z kim by nie grali to nagle przyjadą sobie do takiego Zawiercia. I przegrają.


T.

Nie pisz już nic najlepiej na forum, bo ciężko się to czyta + kompromitujesz tymi wypowiedziami Wartę.
Na tym chyba polega właśnie ta "specyficzność" Zawiercia...

Doceniam zaangażowanie i liczbę kibiców, niekoniecznie formę dopingu, ale jeśli wszyscy tam uważacie, że Warta jest taka niezwykła, wręcz magiczna i w zasadzie wszystko w w polskiej siatkówce zależy od Zawiercia, no to rzeczywiście jest bardzo "specyficznie".
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Blanco »

Thomm pisze: 30 mar 2022, o 14:25 Pozwolę sobie coś napisać. Chyba od tego meczu właśnie zaczął się zjazd Resovii. Tej, naszpikowanej gwiazdami Reski. Do nich, do Asseco dotarło chyba wtedy, że jaki by nie mieli skład i z kim by nie grali to nagle przyjadą sobie do takiego Zawiercia. I przegrają.
Fajna legenda, ale kto w tej Resovii był wtedy gwiazdą?
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: dezerter »

Dobra, tylko potwierdzę. Rejno w Zawierciu. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”