Transfery i plotki na sezon 2022/23

jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jinx »

Firlej, Weber.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Nie ma za bardzo wątku, który by póki co pasował, więc wrzucę tutaj:

BBTS awansuje do PlusLigi, więc możemy rozpocząć debatę pt. co zrobić by przeżyć w PlusLidze.

Myślę, że Bielsko ma solidne podstawy do oparcia drużyny o obecny skład, aczkolwiek przyda się sporo wzmocnień.

Rozegranie
Macionczyk/Gil - pozostawienie takiej pary byłoby chyba zbyt ryzykowne, aczkolwiek na dwójkę moim zdaniem każdy z tych panów się nada.

Atak
Hanes/Gryc
Zostawiłbym. Amerykanin może okazać się ciekawą opcją, Gryc jako dwójka da radę. Prawdopodobnie na lepsze ruchy i tak nie będzie środków, a ryzyko może wyjść na dobre. Więc bardziej skupiłbym się na wzmocnieniu innych pozycji.

Środek
Siek/Zawalski/Hunek/Waligóra/Oniszk
Tu chyba najmniej PlusLigowo. Osobiście dałbym szansę Zawalskiemu na poziomie PlusLigi, myślę że mogłoby to wyjść nienajgorzej. Reszta na 3 i 4 mogłaby być, ale pasowałoby przynajmniej jednego środkowego na takim PlusLigowym poziomie zdobyć.

Przyjęcie
Kapelus/Lesiuk/Pietruczuk/Piotrowski/Coenen
Tu raczej też ciężko o kogoś do szóstki, chociaż jak ma przyjść jakiś wynalazkowy no name to już chyba lepiej zrobić kolejny powrót Kapelusa - jako ten defensywny przyjmujący może by jeszcze dał radę. Ale najlepiej znaleźć nową parę, a chłopaków zostawić na ławce.

Libero
Fijałek/Ledwoń
Pewnie bez opcji jakichś dużo konkretniejszych zawodników, więc podobnie jak z atakiem - nie ruszałbym na siłę.

Ławka trenerska
Brokking/Wolny

Trenerzy wydaje się, że robią całkiem dobrą robotę, rok temu niewiele do awansu brakło, teraz się udało - również bym nie zmieniał.

Podsumowując, myślę, że jeśli uda się kupić na że takim PlusLigowym poziomie chociaż rozgrywającego, środkowego i dwóch przyjmujących to można z tego skleić ciekawą ekipę dołu tabeli. Jeśli natomiast uświadczymy ruchów jak za poprzednim podejściem do PlusLigi, typu Bartos czy Vemic, to nie wróżę sukcesu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orduna »

No to tak.
Macionczyk na dwójkę(swoją drogą będzie miał 44 lata i jeżeli zostanie w Bielsko to chyba pobije jakiś rekord ;)) i może być ktoś zza granicy na jedynkę. Taki odpowiednik Ma'a by się przydał, wtedy Gil out. Gdyby było biednie z kasą to można zostawić obecną parę.
Atak bym zostawił. Hanes może zarówno okazac się odkryciem sezonu jak i niewypałem. Jednak imo bliżej mu do powtorzenia drogi Ben Tary. Umie korzystać z zasięgu, dobry blok, bardzo dobrą regularna zagrywka, jedynie nie zawsze utrzymuje kierunek ataku, ale gdyby był idealny to grałyby w Perugii nie Bielsku.
Środek: niech Zawalski z Siekiem walczą o szóstkę, może być Hunek na czwartego i kogoś dobrego(w miarę) na jedynkę.
Przyjęcie: Pietruczuk na 3, Piotrowski/Kapelus na 4 ale wyjściową parę trzeba sprowadzić na nowo.
Libero: Ledwoń może i się przydać jakby wchodził tylko do obrony, ale na przyjęcie musi być ktoś o wiele lepszy od Fijałka.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: alimak »

bryt.bryt pisze: 9 maja 2022, o 08:41
jaet pisze: 9 maja 2022, o 07:45 (...)Jeden z najbardziej niedocenionych ludzi w zawodzie. Bardzo mnie ciekawi gdzie wyląduje?
Może to o nim mówi Gacek?
(z TT)

"MAGAZYN SPORTOWY @MSportowyRDC
@GacekPiotr , dyrektor sportowy @projektwarszawa
w @MSportowyRDC
: w ciągu najbliższych dni poznamy nazwisko nowego trenera Projektu Warszawa"
Sprawa nieaktualna jakoś od trzech tygodni, Cretu w Warszawie nie będzie.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orduna »

alimak pisze: 9 maja 2022, o 14:10
bryt.bryt pisze: 9 maja 2022, o 08:41
jaet pisze: 9 maja 2022, o 07:45 (...)Jeden z najbardziej niedocenionych ludzi w zawodzie. Bardzo mnie ciekawi gdzie wyląduje?
Może to o nim mówi Gacek?
(z TT)

"MAGAZYN SPORTOWY @MSportowyRDC
@GacekPiotr , dyrektor sportowy @projektwarszawa
w @MSportowyRDC
: w ciągu najbliższych dni poznamy nazwisko nowego trenera Projektu Warszawa"
Sprawa nieaktualna jakoś od trzech tygodni, Cretu w Warszawie nie będzie.
No i całe szczęście, kamień z serca. Przewijało się nazwisko Santillego co dla mnie byłoby ciekawą opcją.
Wiadomo co w końcu z tym przyjęciem? Szalpuk? Grobelny? Conte?
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Pawel9221 »

Streeter pisze: 9 maja 2022, o 13:39 Nie ma za bardzo wątku, który by póki co pasował, więc wrzucę tutaj:

BBTS awansuje do PlusLigi, więc możemy rozpocząć debatę pt. co zrobić by przeżyć w PlusLidze.

Myślę, że Bielsko ma solidne podstawy do oparcia drużyny o obecny skład, aczkolwiek przyda się sporo wzmocnień.

Rozegranie
Macionczyk/Gil - pozostawienie takiej pary byłoby chyba zbyt ryzykowne, aczkolwiek na dwójkę moim zdaniem każdy z tych panów się nada.

Atak
Hanes/Gryc
Zostawiłbym. Amerykanin może okazać się ciekawą opcją, Gryc jako dwójka da radę. Prawdopodobnie na lepsze ruchy i tak nie będzie środków, a ryzyko może wyjść na dobre. Więc bardziej skupiłbym się na wzmocnieniu innych pozycji.

Środek
Siek/Zawalski/Hunek/Waligóra/Oniszk
Tu chyba najmniej PlusLigowo. Osobiście dałbym szansę Zawalskiemu na poziomie PlusLigi, myślę że mogłoby to wyjść nienajgorzej. Reszta na 3 i 4 mogłaby być, ale pasowałoby przynajmniej jednego środkowego na takim PlusLigowym poziomie zdobyć.

Przyjęcie
Kapelus/Lesiuk/Pietruczuk/Piotrowski/Coenen
Tu raczej też ciężko o kogoś do szóstki, chociaż jak ma przyjść jakiś wynalazkowy no name to już chyba lepiej zrobić kolejny powrót Kapelusa - jako ten defensywny przyjmujący może by jeszcze dał radę. Ale najlepiej znaleźć nową parę, a chłopaków zostawić na ławce.

Libero
Fijałek/Ledwoń
Pewnie bez opcji jakichś dużo konkretniejszych zawodników, więc podobnie jak z atakiem - nie ruszałbym na siłę.

Ławka trenerska
Brokking/Wolny

Trenerzy wydaje się, że robią całkiem dobrą robotę, rok temu niewiele do awansu brakło, teraz się udało - również bym nie zmieniał.

Podsumowując, myślę, że jeśli uda się kupić na że takim PlusLigowym poziomie chociaż rozgrywającego, środkowego i dwóch przyjmujących to można z tego skleić ciekawą ekipę dołu tabeli. Jeśli natomiast uświadczymy ruchów jak za poprzednim podejściem do PlusLigi, typu Bartos czy Vemic, to nie wróżę sukcesu.

Streeter
Ten sklad sie wydaje gorzej niz fatalny na pluslige, widzialem tego Hanesa i uwierzcie mi to jest slaby gosc, ale ma warunki co go ratuje. Tu praktycznie 100 % skladu do wymiany, a Ci niektorzy moze na lawke by sie nadali ,w przeciwnym razie czeka ich brutalny los
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7863
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Hanes to tam od ~połowy sezonu robi +20 punktów na mecz na +40% efektywności, ani razu nie schodząc poniżej 40% ataku + jak na Amerykanina to młody gracz, ciężko mu nie dać szansy po takim sezonie (co nie znaczy, że na pewno się sprawdzi, po prostu ciężko będzie o ciekawszego obcokrajowca). Nie wiem jakie tam mają plany, ale i tak zadecyduje zestawienie na przyjęciu, tu można z perspektywy takiego beniaminka trafić bardzo fajnie i bardzo źle (nie masz wiele kasy i późno kompletujesz zespół).
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

W tym sezonie i tak dosyć szybko wiadomo kto zagra w PlusLidze (w sensie w porównaniu do pozostałych rozgrywek, które się jeszcze toczą). A Hanes tak jak napisałem, może się okazać fajnym ruchem, może się okazać niewypałem, nie wiadomo jak się sprawdzi poziom wyżej. Faktem jest, że póki co się sprawdził, ale i z Sobali w tamtym roku byli w Lublinie zadowoleni i liczyli że się przyda w PlusLidze, także różnie może być. Niemniej Polaków sensownych na atak to za bardzo nie ma, a jak mają ściągnąć jakiegoś Hiszpana czy Mistrza Rumunii, to już naprawdę lepiej dać szansę chłopakowi, co już klub i kraj zna i można powiedzieć, że się sprawdził. No chyba że stać ich na jakiegoś Patriego to wtedy tak :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Papito13 »

Hanes+ Gryc to para atakujących, która powinna sobie w PlusLidze poradzić. Pozostałe pozycje potrzebują wzmocnień. Wybór wśród polskich siatkarzy będzie dość mały, ale da się jeszcze kogoś wartościowego znaleźć. Najwięcej będzie zależeć od obsady przyjęcia i jakich zagranicznych siatkarzy ściągną do Bielska.
Ciekawe czy późna budowa składu okaże się dla nich szczęśliwa, bo trafią kogoś po promocyjnej cenie czy jednak pechowa i skończy się na mało obiecujących wynalazkach
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7863
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Ebadipour ma przejść do Mediolanu wg Pasiniego, zmiana potrzebna dla wszystkich stron (chociaż niekoniecznie dla Włochów, którzy tracą najlepszego gracza: Jaeschke). Podstawowym minusem (całościowo, wiadomo, ze Zaksa doesn't care) przejścia Fornala do Zaksy byłoby, ze pula zawodników w lidze się nie poprawi, JW musi grać z Szymurą - a na rynku biednie, ale kogo można łączyć ze Skrą, skoro Amerykanie i Bednorz mają iść do Azji? Nie mam pojęcia.
meduza123
Posty: 348
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: meduza123 »

Najlepsze jest to, że na rynku nie ma zbyt wielu Polaków, którzy mogliby dać jakość. Dlatego rozszerzanie ligi spowoduje, że mało komu będzie się chciało te mecze oglądać. Naprawdę ciekawe będą widowiska. Ale nie klub z Bielska jest temu winien, więc może warto dać im szansę. Natomiast kierunek jest fatalny.
Marek907
Posty: 182
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Marek907 »

Kto wymyślił te głupotę że Fornal odejdzie do Zaksy? :]
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Oskejt »

Mam pytanie które, może urazić kibiców z Bielska, ale jaki jest sens, aby ten klub grał w pluslidze skoro dobrze wiedzą, że nie mają środków na zbudowanie zespołu na dobrym poziomie?
Wejdzie do Plusligi, aby zaraz spaść lub się ślizgać jest bez sensu.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orzi »

meduza123 pisze: 9 maja 2022, o 19:33 Najlepsze jest to, że na rynku nie ma zbyt wielu Polaków, którzy mogliby dać jakość. Dlatego rozszerzanie ligi spowoduje, że mało komu będzie się chciało te mecze oglądać. Naprawdę ciekawe będą widowiska. Ale nie klub z Bielska jest temu winien, więc może warto dać im szansę. Natomiast kierunek jest fatalny.
Akurat BBTS awansowałby i bez powiększenia, pierwsze miejsce w 1 lidze zobowiązuje.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kicu »

Oskejt pisze: 9 maja 2022, o 19:59 Mam pytanie które, może urazić kibiców z Bielska, ale jaki jest sens, aby ten klub grał w pluslidze skoro dobrze wiedzą, że nie mają środków na zbudowanie zespołu na dobrym poziomie?
Wejdzie do Plusligi, aby zaraz spaść lub się ślizgać jest bez sensu.
Niestety mam podobne odczucia. Kilka lat w PlusLidze i największy sukces klubu to chyba było wyeliminowanie SKRY z finału w sezonie 2015/16. Aczkolwiek życzę BBTS-owi, żeby odegrał jakąś większą rolę w PlusLidze niż oklepywanie miejsc 12-16. Z dwójki Bielsko - Będzin mimo wszystko lepiej wspominam tych pierwszych. Będzińska siatkówka kojarzy mi się z bylejakością, dość dziwną halą i jeszcze dziwniejszymi strojami w tygrysy ;)
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Biciut »

alimak pisze: 9 maja 2022, o 14:10
bryt.bryt pisze: 9 maja 2022, o 08:41
jaet pisze: 9 maja 2022, o 07:45 (...)Jeden z najbardziej niedocenionych ludzi w zawodzie. Bardzo mnie ciekawi gdzie wyląduje?
Może to o nim mówi Gacek?
(z TT)

"MAGAZYN SPORTOWY @MSportowyRDC
@GacekPiotr , dyrektor sportowy @projektwarszawa
w @MSportowyRDC
: w ciągu najbliższych dni poznamy nazwisko nowego trenera Projektu Warszawa"
Sprawa nieaktualna jakoś od trzech tygodni, Cretu w Warszawie nie będzie.
JW ?
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

Marek907 pisze: 9 maja 2022, o 19:55 Kto wymyślił te głupotę że Fornal odejdzie do Zaksy? :]
Czataj ze zrozumieniem albo postaraj sie czytac ze zrozumieniem.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
lenakos
Posty: 18
Rejestracja: 9 kwie 2022, o 20:56
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lenakos »

Przecież nikt nie pisze że Tomek odchodzi do Zaksy i że to prawda także nie czaje jakiś chamskich tekstów.
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: JW8127 »

Vilgefortz pisze: 9 maja 2022, o 09:27 W PS wywiad z AG o szukaniu trenera? Ktoś po lekturze?
Nic ciekawego. Generalnie pieprzył... Że w zasadzie nie wiadomo czy Gardini zostanie. Na razie jest we Włoszech, bo dostał zgodę na wyjazd z Polski. No i wiadomo, że nie będzie Giolito w następnym sezonie, bo będzie mieć nowego pracodawcę.
rysiuthebest
Posty: 73
Rejestracja: 7 maja 2015, o 21:41

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: rysiuthebest »

JW8127 pisze: 9 maja 2022, o 20:51
Vilgefortz pisze: 9 maja 2022, o 09:27 W PS wywiad z AG o szukaniu trenera? Ktoś po lekturze?
Nic ciekawego. Generalnie pieprzył... Że w zasadzie nie wiadomo czy Gardini zostanie. Na razie jest we Włoszech, bo dostał zgodę na wyjazd z Polski. No i wiadomo, że nie będzie Giolito w następnym sezonie, bo będzie mieć nowego pracodawcę.
Z tego co ja słyszałem to Giolito poświęca się w 100% kadrze Włoch, dlatego odchodzi.
Paragon
Posty: 292
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Paragon »

Kozub odchodzi z Gdańska, czyli Radom to twoja szansa :D Kozub na pierwszego i wtedy manewr z doświadczonym Woickim na ławce miałby sens, tylko Nowaka szkoda, bo to chłopak z papierami na dobre granie i fajnie byłoby go zatrzymać.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1041
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: hunter »

WysokiPortorykanczyk pisze: 9 maja 2022, o 18:36 Hanes to tam od ~połowy sezonu robi +20 punktów na mecz na +40% efektywności, ani razu nie schodząc poniżej 40% ataku + jak na Amerykanina to młody gracz, ciężko mu nie dać szansy po takim sezonie (co nie znaczy, że na pewno się sprawdzi, po prostu ciężko będzie o ciekawszego obcokrajowca).
Nie wiem jak to wyglądało w Bielsku ale w poprzednim sezonie w Sete Duflos, którego za sabotażystę nie uważam wobec kontuzji Tupczija na bombę stawiał środkowego albo kombinował na trzech przyjmujących, Hanes rzadko opuszczał klaskacz.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7863
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

hunter pisze: 9 maja 2022, o 22:41Nie wiem jak to wyglądało w Bielsku ale w poprzednim sezonie w Sete Duflos, którego za sabotażystę nie uważam wobec kontuzji Tupczija na bombę stawiał środkowego albo kombinował na trzech przyjmujących, Hanes rzadko opuszczał klaskacz.
Ano, ja, jeszcze jak śledziłem mocno amerykańska scenę siatkarską, to uważałem, ze raczej nic z niego nie będzie, pomimo hype'u Hanesa-nadziei, wiedziałem o jego dorobku we Francji (pamietam, ze przed tym sezonem we Francji pisałem, ze możliwe, że nic tam nie pogra i się sprawdziło), a początek sezonu w Bielsku mnie w tym przekonaniu utwierdził, ale tez ci amerykańscy siatkarze przez college etc. mają czasami dziwne ścieżki rozwoju i może to być kolejny przypadek, bo 1 liga, 1 ligą, w mocnym stylu wprowadził Hanes (tam imponujący bilans Bielsko wykręciło jak Amerykanin zaczął hanesić w II części sezonu) swoją ekipę do +ligi.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orzi »

Paragon pisze: 9 maja 2022, o 22:11 Kozub odchodzi z Gdańska, czyli Radom to twoja szansa :D Kozub na pierwszego i wtedy manewr z doświadczonym Woickim na ławce miałby sens, tylko Nowaka szkoda, bo to chłopak z papierami na dobre granie i fajnie byłoby go zatrzymać.
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Widocznie taka dola kibica Radomia, że jak pojawia się fajne nazwisko, to od razu chcemy go brać xd

Ale czy prezes myśli tak samo? Jeśli manewr z Nawrockim jest prawdą to różnie może być
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Orzi pisze: 10 maja 2022, o 05:09
Paragon pisze: 9 maja 2022, o 22:11 Kozub odchodzi z Gdańska, czyli Radom to twoja szansa :D Kozub na pierwszego i wtedy manewr z doświadczonym Woickim na ławce miałby sens, tylko Nowaka szkoda, bo to chłopak z papierami na dobre granie i fajnie byłoby go zatrzymać.
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Widocznie taka dola kibica Radomia, że jak pojawia się fajne nazwisko, to od razu chcemy go brać xd

Ale czy prezes myśli tak samo? Jeśli manewr z Nawrockim jest prawdą to różnie może być
No w sumie opcja, która powinna zadowolić wszystkich - Łukasz by wreszcie pograł, Woicki w razie czego pomógł, a Radom miał ciekawą parę na rozegraniu. W sumie z polskich klubów gdzie Łukasz mógłby być jedynką to poza Radomiem przychodzi mi do głowy jedynie Bielsko. No chyba że gdzieś za granicą chce spróbować.

A propos rozgrywających, którzy nam się mieli rozwinąć, a nie rozwinęli, ktoś śledził w obecnym sezonie niedoszłą gwiazdę Olsztyna, Droszynskiego? Coś się odbił z dala od palącego oddechu Stępnia, czy już można definitywnie krzyżyk postawić?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8541
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Ktoś bliżej o transferach coś wie, że Skra miała niby dogadanego przyjmującego z Rosji, ale po zwolnieniu Kovaca ten także się rozmyślił? Jedyne co to Ivović, ewentualnie Urnaut na turnus rehabilitacyjny bo Słoweniec nie gra już od 3 miesięcy ponad.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Milad podobno w Milano. Skra zapowiada się ciekawie :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Orzi pisze: 10 maja 2022, o 05:09
Paragon pisze: 9 maja 2022, o 22:11 Kozub odchodzi z Gdańska, czyli Radom to twoja szansa :D Kozub na pierwszego i wtedy manewr z doświadczonym Woickim na ławce miałby sens, tylko Nowaka szkoda, bo to chłopak z papierami na dobre granie i fajnie byłoby go zatrzymać.
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Widocznie taka dola kibica Radomia, że jak pojawia się fajne nazwisko, to od razu chcemy go brać xd

Ale czy prezes myśli tak samo? Jeśli manewr z Nawrockim jest prawdą to różnie może być
Ale po co Kozub jak jest Nowak? IMO talent nie mniejszy. On plus Woicki mogą się uzupełniać. Woicki gdy ma grać cały sezon jako 1 to słabo to wygląda, ale już w Resovii miał fajne wejścia. Przyspieszał grę w stosunku do Fabiana. Choć jak to u niego zdarzały się niedokładności.
ciorny17 pisze: 10 maja 2022, o 10:34 Ktoś bliżej o transferach coś wie, że Skra miała niby dogadanego przyjmującego z Rosji, ale po zwolnieniu Kovaca ten także się rozmyślił? Jedyne co to Ivović, ewentualnie Urnaut na turnus rehabilitacyjny bo Słoweniec nie gra już od 3 miesięcy ponad.
Urnaut jako ten bardziej defensywny to by nawet nie był zły pomysł. Pytanie jak ze zdrowiem, ale może się jeszcze podleczyć i za Milada byłby wzmocnieniem na wysokich piłkach. W defensywie też bo choć Milad fajnie przyjmuje to mam takie wrażenie, że broni to już nie za bardzo. Ale nie ma stat obron przed oczami. Więc wymiana Urnaut-Milad na jeden sezon mogła by być wzmocnieniem. Gdyby doszedł ten Russell o którym się mówiło to miało by to ręce i nogi, choć dalej skrzydła były by słabsze niż te Zaksy czy JW a nawet Zawiercia.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Miszczu-xdd »

Streeter pisze: 10 maja 2022, o 11:10 Milad podobno w Milano. Skra zapowiada się ciekawie :)

Streeter
Szczerze, to ja wolę takiego Vasine w jego miejsce który ma potencjał, jest młodszy i może odpalić, niż Irańczyka, który z sezonu na sezon gra coraz gorzej.
A sytuacja w Skrze wygląda tak, że ma być na przyjęciu właśnie Vasina, Rybicki i dalej w sumie nie wiadomo nic konkretnego. Sawicki miał odejść żeby więcej grać. Podobno realne jest przyjście Szymańskiego i żadnych więcej konkretnych nazwisk nie ma, albo przynajmniej ja nie słyszałem, ale strzelałbym, że Piechocki senior jak zawsze wyciągnie z kapelusza jakieś głośniejsze nazwisko, a czy będzie to gracz blisko emerytury, czy połamany, czy może realne wzmocnienie to tego nie wie nikt.
zbycho123
Posty: 223
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: zbycho123 »

W Skrze zostają;Bieniek.Kłos, Atanasijevic i Łomacz to podstawa i trzon drużyny. Jacykolwiek tam dojdą przyjmujący to i tak druzyna będzie walczyc o top 4 w kolejnym sezonie .
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”