Transfery i plotki na sezon 2022/23

kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 11 lip 2022, o 11:29 Ten transfer to chyba oznacza, że Bednorz pójdzie grać z Juantoreną do Szanghaju, skoro mówiło się, że Bednorz może przyjść zamiast Włocha. Miałem pisać przy wyborze Banksy'ego na trenera, że ważniejsze dla Skry będzie dobre obsadzenie przyjęcia niż trener, a jak Bednorz jednak wybierze Chiny, to będzie podobna bieda jak rok temu.
A to startuje jednak ta liga Chińska? Ktoś pisał, że z uwagi na to, że reprezentacja będzie grać we francuskiej to jednak nie wystartuje.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Skoro Juantorena z ważną umową w Civitanovie odszedł trzy dni temu do Chin, to pewnie jednak startuje.

Odpuszczenie Ebadipoura to był dobry ruch Skry, wzięcie Lanzy to dobry mem.
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

kamil1999 pisze: 11 lip 2022, o 11:34
WysokiPortorykanczyk pisze: 11 lip 2022, o 11:29 Ten transfer to chyba oznacza, że Bednorz pójdzie grać z Juantoreną do Szanghaju, skoro mówiło się, że Bednorz może przyjść zamiast Włocha. Miałem pisać przy wyborze Banksy'ego na trenera, że ważniejsze dla Skry będzie dobre obsadzenie przyjęcia niż trener, a jak Bednorz jednak wybierze Chiny, to będzie podobna bieda jak rok temu.
A to startuje jednak ta liga Chińska? Ktoś pisał, że z uwagi na to, że reprezentacja będzie grać we francuskiej to jednak nie wystartuje.
Nie pisałem, że nie wystartuje, ale prestiżowo będzie znacznie mniej intersująca. Bo już z łączonych z Chinami graczy, odpadł Russell, wieść niosła, że Bednorz, a zostali jedynie Jaeschke, Holt i Anderson.

Liga może nie ruszyć przez lockdown jedynie a nie z powodu opuszczenia kadrowiczów ichniej ligi.
Kłamca.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 11 lip 2022, o 11:37

Odpuszczenie Ebadipoura to był dobry ruch Skry, wzięcie Lanzy to dobry mem.
Kiedy oceniamy odpuszczenie zawodnika to ta ocena ma sens tylko wtedy gdy równocześnie ocenimy kto za niego przychodzi. Gdyby za Ebadipura przyszedł lepszy zawodnik to trzeba by było pozytywnie oceniać ten ruch bo Ebadipur to tak jak Cebulj jest niezły zawodnik, ale nie na walkę o mistrzostwo PlusLigi. Ale za Ebadipura który jest zgrany z drużyną przychodzi Lanza, który raczej nie jest ani lepszy ani lepiej nie rokuje, więc to pozbycie się Ebadipura by zakontraktować Lanzę nie może być poszczegane jako dobry ruch.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Trzeba było odpuścić Ebadipoura i wziąć kogoś innego zamiast Lanzy, tyle.

Jakoś od marca czy tam kwietnia było wiadomo, że Russell idzie do Japonii.
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Tak sobie myślę, Ci ludzie co przychodzą nieraz pod cyrk i protestują, żeby nie było tam zwierząt, to mogliby pokazywać ludziom Skrę, jako przykład jak wygląda cyrk bez zwierząt :D

Najgorsze że Kondzio sukces odtrąbi, no bo jakie głośniejsze nazwisko przyszło spoza ligi? Co tam, że przebrzmiałe.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Paragon
Posty: 292
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Paragon »

Para Lanza-Bednorz lepiej wygląda niż Kooy-Bednorz, a jakby jeszcze udało się wcisnąć Kerminena na miejsce juniora, to już w pełni pozytywne zaskoczenie.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kiepski »

Nawet jeśli przyjdzie Kerminen przyjdzie nie jest powiedziane że będzie grał (bynajmniej dużo, bo junior marnowałby swój talent w kwadracie a to jest niedopuszczalne. :D :D :D )
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: PioterZJastrzebia »

Mówiło się w ostatnim czasie że tego Lanzy w Bełchatowie nie będzie, tak więc nie jest jeszcze tak źle. Owszem, Lanza okreś świetności ma już za sobą, ale zgadzam się z przedmówcami, że para Lanza/Bednorz wygląda lepiej niż Kooy/Bednorz. Pytanie tylko, czy ten Bednorz jednak w Skrze zagra. Bo może jednak skończyć się parą Lanza/Kooy, a to w połączeniu z Juniorem będzie chyba największa strzelnica w lidze. W Kerminena nie wierzę, jak dla mnie nigdy nie było na poważnie tematu fińskiego libero w Bełchatowie, a cała drama z jego menadżerem to była jednak tylko drama.

Ostatnio znowu nieco ożył temat Fornala w Zaksie, w który również nie wierzę. Mam wrażenie, że niektórzy zapominają, że w tym temacie oprócz Zaksy i Fornala jest jeszcze trzecia strona - Jastrzębski Węgiel. Nie wierzę, że JW wypuści Fornala z własnej woli, a nie oszukujmy się, Zaksa to nie Zenit Petersburg, żeby mieć takie finansowe przebicie. No i najważniejsze, Fornal w KK oznacza, że to Jastrzębie zostanie na lodzie z przyjmującym, ale w przeciwieństwie do Zaksy, zastępca będzie musiał być Polakiem przez limity. Jedyną osobą która przychodziłaby mi na myśl, jest Bednorz.
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Ludzie jaki Bednorz, skończy się Kooy - Lanza :D jakby przyszedł Bednorz to wyglądałoby to fajnie, ale to zawodnik nie w typie Skry - no chyba że gdzieś na dniach złamie nogę.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: efratello »

Ja tylko jestem ciekaw gry Vasiny. Poza tym, mimo całej mojej sympatii do środkowych Skry i Grześka Łomacza, oraz sentymentu do Skry jako klubu z mojego regionu, myślę, że ten zespół musi się stoczyć, żeby ktoś tam przejrzał na oczy, więc może niech już będzie ta strzelnica.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Biciut »

PioterZJastrzebia pisze: 11 lip 2022, o 15:51 Mówiło się w ostatnim czasie że tego Lanzy w Bełchatowie nie będzie, tak więc nie jest jeszcze tak źle. Owszem, Lanza okreś świetności ma już za sobą, ale zgadzam się z przedmówcami, że para Lanza/Bednorz wygląda lepiej niż Kooy/Bednorz. Pytanie tylko, czy ten Bednorz jednak w Skrze zagra. Bo może jednak skończyć się parą Lanza/Kooy, a to w połączeniu z Juniorem będzie chyba największa strzelnica w lidze. W Kerminena nie wierzę, jak dla mnie nigdy nie było na poważnie tematu fińskiego libero w Bełchatowie, a cała drama z jego menadżerem to była jednak tylko drama.

Ostatnio znowu nieco ożył temat Fornala w Zaksie, w który również nie wierzę. Mam wrażenie, że niektórzy zapominają, że w tym temacie oprócz Zaksy i Fornala jest jeszcze trzecia strona - Jastrzębski Węgiel. Nie wierzę, że JW wypuści Fornala z własnej woli, a nie oszukujmy się, Zaksa to nie Zenit Petersburg, żeby mieć takie finansowe przebicie. No i najważniejsze, Fornal w KK oznacza, że to Jastrzębie zostanie na lodzie z przyjmującym, ale w przeciwieństwie do Zaksy, zastępca będzie musiał być Polakiem przez limity. Jedyną osobą która przychodziłaby mi na myśl, jest Bednorz.
Tylko mała delikatna różnica jest taka, że JW ma środki, których ZAKSA nie ma. Znak zapytania nad ławkami trenerskimi - oficjalnie nic nie wiemy
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: PioterZJastrzebia »

Biciut pisze: 11 lip 2022, o 20:55
PioterZJastrzebia pisze: 11 lip 2022, o 15:51 Mówiło się w ostatnim czasie że tego Lanzy w Bełchatowie nie będzie, tak więc nie jest jeszcze tak źle. Owszem, Lanza okreś świetności ma już za sobą, ale zgadzam się z przedmówcami, że para Lanza/Bednorz wygląda lepiej niż Kooy/Bednorz. Pytanie tylko, czy ten Bednorz jednak w Skrze zagra. Bo może jednak skończyć się parą Lanza/Kooy, a to w połączeniu z Juniorem będzie chyba największa strzelnica w lidze. W Kerminena nie wierzę, jak dla mnie nigdy nie było na poważnie tematu fińskiego libero w Bełchatowie, a cała drama z jego menadżerem to była jednak tylko drama.

Ostatnio znowu nieco ożył temat Fornala w Zaksie, w który również nie wierzę. Mam wrażenie, że niektórzy zapominają, że w tym temacie oprócz Zaksy i Fornala jest jeszcze trzecia strona - Jastrzębski Węgiel. Nie wierzę, że JW wypuści Fornala z własnej woli, a nie oszukujmy się, Zaksa to nie Zenit Petersburg, żeby mieć takie finansowe przebicie. No i najważniejsze, Fornal w KK oznacza, że to Jastrzębie zostanie na lodzie z przyjmującym, ale w przeciwieństwie do Zaksy, zastępca będzie musiał być Polakiem przez limity. Jedyną osobą która przychodziłaby mi na myśl, jest Bednorz.
Tylko mała delikatna różnica jest taka, że JW ma środki, których ZAKSA nie ma. Znak zapytania nad ławkami trenerskimi - oficjalnie nic nie wiemy
I właśnie o to mi między innymi chodziło, JW ma środki wystarczające, żeby Fornala nie wypuścić.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Jacek »

Paragon pisze: 11 lip 2022, o 12:59Para Lanza-Bednorz lepiej wygląda niż Kooy-Bednorz, a jakby jeszcze udało się wcisnąć Kerminena na miejsce juniora, to już w pełni pozytywne zaskoczenie.
Para Śliwka - Bednorz też nieźle wygląda ;-)
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2021, o 12:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Beo »

Jacek pisze: 12 lip 2022, o 08:08
Paragon pisze: 11 lip 2022, o 12:59Para Lanza-Bednorz lepiej wygląda niż Kooy-Bednorz, a jakby jeszcze udało się wcisnąć Kerminena na miejsce juniora, to już w pełni pozytywne zaskoczenie.
Para Śliwka - Bednorz też nieźle wygląda ;-)
Bardzo chętnie bym taką parę zobaczył w Zaksie, mimo komentarzy, że Bartek się tam charakterem nie nadaje. To byłby mocny ruch, dający sygnał 'chcę walczyć o najwyższe cele, a może i pozycję w kadrze', niezależnie od kasy. Jego optyka raczej dobrze by na tym wyszła.
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

MAG jeśli czytasz ten post to na niego nie odpowiadaj. To nie troska czy jej brak o Zaksę.

Teraz do meritum. Pisałem już o tym, że jak poszło info, że Zaksa nie chce dać Lucarelliermu tych 400k EUR to każdy wie, że nie stać ich na graczy, którzy mają swoje zaporowe stawki. Jak Bednorz chce prawie 30% więcej jak Brazylijczyk, to niestety mówimy o finansowo odległym temacie.

A druga sprawa to fakt, że po Bełchatowie krążyło info, że Bartek ma swego rodzaju gentlemen's agreement z Piechockim sr i to Skra ma "pierwszeństwo" w podpisaniu naszego przyjmującego.
Beo pisze: 12 lip 2022, o 08:17 Bardzo chętnie bym taką parę zobaczył w Zaksie, mimo komentarzy, że Bartek się tam charakterem nie nadaje. To byłby mocny ruch, dający sygnał 'chcę walczyć o najwyższe cele, a może i pozycję w kadrze', niezależnie od kasy. Jego optyka raczej dobrze by na tym wyszła.
Z tym niepasującym charakterem to taki mit. BB to ziomek z Januszem i przede wszystkim Kaczmarkiem. Stąd niekoniecznie rozumiałem i rozumiem te zapędy kędzierzyńskich kibiców.
Kłamca.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

Zgodzę się że z wielkim prawdopodobieństwem jedynym klubem do którego przyszedł by grać Bartek jest właśnie Skra. Jeśli były by podobne pieniądze to nie wyobrażam sobie innego kierunku. To kwestia honorowa, są jeszcze tacy ludzie na ziemi, dzięki Bogu.
Trochę jak niegdyś Seba czy Semen który o tym oficjalnie mówił.

No ok, chyba ze ktoś położy 1mln Euro na stole ale to raczej nierealne.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

We Włoszech piszą, że Zaksa złożyła ofertę Pope'owi w ostatnich dniach, ale ma iść do Modeny, więc poszukiwanie przyjmującego chyba dalej trwa.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 12 lip 2022, o 10:35 We Włoszech piszą, że Zaksa złożyła ofertę Pope'owi w ostatnich dniach, ale ma iść do Modeny, więc poszukiwanie przyjmującego chyba dalej trwa.
Kiepsko to wygląda. Skoro Zaksa już podejmuje spore ryzyko próbując kontraktować co prawda niby spore talenty, ale takie bez przetarcia gdzieś wyżej.
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lobmar »

Któż to jest.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 12 lip 2022, o 10:45 Kiepsko to wygląda. Skoro Zaksa już podejmuje spore ryzyko próbując kontraktować co prawda niby spore talenty, ale takie bez przetarcia gdzieś wyżej.
Pope będzie gwiazdą jeśli poziom z VNL-u jest jego prawdziwym (potężny zasięg, solidne przyjęcie, dobra technika), sensacyjnie dobrze pograł jak na 20-letniego chłopaczka z ligi australijskiej (któremu wystawia potężny Dosanhj), ale we Włoszech piszą, że idzie do Modeny (Pasini)/ma ofertę z Zaksy, ale powinien trafić do Modeny, jutro prawdopodobnie ogłoszony zostanie skład (lokalna prasa). Kiepsko wygląda, jeśli Zaksa dalej szuka, bo Nikołow też miał mieć oferty z Polski, to możliwe, że z Kędzierzyna, a to bardzo oczywiste nazwiska (fajnie pograli w VNL-u, to spróbujemy).

W każdym razie, Pope to by był świetny ruch IMHO.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23 kaz

Post autor: michal1983 »

Ale wy tak serio wierzycie w każdą pierdołę którą ktoś gdzieś napisze?

Poszukiwania trwają bo ktoś, coś, gdześ palnął.
Teraz 5 stron bicia piany z przysłowiowej „d”.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

A ja mam takie pytanie odnośnie naszych klubów.

We Francji jest/było kilku fajnych zawodników. Teraz np Luciano Palonsky, który miał dobry sezon w Tours i zagra tam w kolejnym sezonie. Według mnie za rok wyciągną go już Włosi. Skoro Jastrzębie umiało wykupić w ostatniej chwili kontrakt Clevenot z Ziraatu, to Skra nie dałaby rady przed sezonem zaklepać Argentyńczyka? Lub np któregoś z Kubańczyków, którzy poszli do Włoch?

Czy oni cenią bardziej Dicka Kooya, czy po prostu liga francuska jest bardziej interesującym kierunkiem dla tych siatkarzy od naszej?
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze: 12 lip 2022, o 11:30 A ja mam takie pytanie odnośnie naszych klubów.

We Francji jest/było kilku fajnych zawodników. Teraz np Luciano Palonsky, który miał dobry sezon w Tours i zagra tam w kolejnym sezonie. Według mnie za rok wyciągną go już Włosi. Skoro Jastrzębie umiało wykupić w ostatniej chwili kontrakt Clevenot z Ziraatu, to Skra nie dałaby rady przed sezonem zaklepać Argentyńczyka? Lub np któregoś z Kubańczyków, którzy poszli do Włoch?

Czy oni cenią bardziej Dicka Kooya, czy po prostu liga francuska jest bardziej interesującym kierunkiem dla tych siatkarzy od naszej?
Pewnie by mogła, ale pewnie nawet nie rozważa. O ile Palonsky byłby do rozważenia to raczej Melgarejo ani tym bardziej Cardenas to nie zawodnicy na aspiracje do medali. No i zbyt wiele źródeł mówiło o Bednorzu, więc raczej jego przyjście to pewnik. Kwestia czy na cały sezon czy na część.
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 12 lip 2022, o 12:10 No i zbyt wiele źródeł mówiło o Bednorzu, więc raczej jego przyjście to pewnik. Kwestia czy na cały sezon czy na część.
Tego Bednorza w Skrze to potwierdzało jakieś sensowne wiarygodne konto czy to tak krąży od Twittera do Twittera, bo nie pamiętam?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 12 lip 2022, o 12:22
kamil1999 pisze: 12 lip 2022, o 12:10 No i zbyt wiele źródeł mówiło o Bednorzu, więc raczej jego przyjście to pewnik. Kwestia czy na cały sezon czy na część.
Tego Bednorza w Skrze to potwierdzało jakieś sensowne wiarygodne konto czy to tak krąży od Twittera do Twittera, bo nie pamiętam?

Streeter
No sensowne konta na Twitterze. Artem chyba powiedział, że będzie Bednorz, ale raczej na część sezonu a Balcerzak potwierdził, że będzie, ale wiele wskazuje na to, że na cały sezon. Więc dwa pewne konta. Nie jest to Gałązka ani Ewa Mac
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kiepski »

WysokiPortorykanczyk pisze: 12 lip 2022, o 10:51
kamil1999 pisze: 12 lip 2022, o 10:45 Kiepsko to wygląda. Skoro Zaksa już podejmuje spore ryzyko próbując kontraktować co prawda niby spore talenty, ale takie bez przetarcia gdzieś wyżej.
Pope będzie gwiazdą jeśli poziom z VNL-u jest jego prawdziwym (potężny zasięg, solidne przyjęcie, dobra technika), sensacyjnie dobrze pograł jak na 20-letniego chłopaczka z ligi australijskiej (któremu wystawia potężny Dosanhj), ale we Włoszech piszą, że idzie do Modeny (Pasini)/ma ofertę z Zaksy, ale powinien trafić do Modeny, jutro prawdopodobnie ogłoszony zostanie skład (lokalna prasa). Kiepsko wygląda, jeśli Zaksa dalej szuka, bo Nikołow też miał mieć oferty z Polski, to możliwe, że z Kędzierzyna, a to bardzo oczywiste nazwiska (fajnie pograli w VNL-u, to spróbujemy).

W każdym razie, Pope to by był świetny ruch IMHO.
Niby mówią o tym Australijczyku, że talent. Ale akurat średnio go widzę. Ale mogę się mylić, bo widziałem go krótko w tym roku w VNL. Natomiast szkoda, że Zaksie nie udało się z Nikołowem. Chyba Cvitanova go łyknęła. Szans na grę tam wielkich na razie nie ma, możliwe że go wypożyczą.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Bartek O »

Kiepski pisze: 12 lip 2022, o 12:49 Niby mówią o tym Australijczyku, że talent. Ale akurat średnio go widzę. Ale mogę się mylić, bo widziałem go krótko w tym roku w VNL. Natomiast szkoda, że Zaksie nie udało się z Nikołowem. Chyba Cvitanova go łyknęła. Szans na grę tam wielkich na razie nie ma, możliwe że go wypożyczą.
Nie jestem pewny czy Nikołow przegrałby rywalizację o wyjściowy skład z Bottolo. Oczywiście jeśli - pożyczę od WysokiegoPortorykańczyka - poziom z VNL - u jest jego prawdziwym. To co grał podczas tego turnieju Bułgar wywarło na mnie ogromne wrażenie.
Nigdzie go nie oddadzą (wypożyczą), bo w tej chwili obok Nikołowa mają na przyjęciu Yanta, Bottolo i Gottardo. Wysoki pisał, że Juantorena idzie do Chin.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nie wypożyczą. Na Nikołowa nie było szans z tego co mówił jego ojciec. To, ile pogra Bułgar, zależy od tego ile pogra Zaytsev.
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

WysokiPortorykanczyk pisze: 12 lip 2022, o 13:04 Nie wypożyczą. Na Nikołowa nie było szans z tego co mówił jego ojciec. To, ile pogra Bułgar, zależy od tego ile pogra Zaytsev.
A to też niekoniecznie, bo żeby grał Nikolov z Yantem zamiast Bottolo, to musiałby jeszcze grać Anzani za Isaca/Chinenyeze. Więc zarówno Zaytsev, jak i Anzani musieliby grać razem na boisku. A biorąc pod uwagę, że to 19 latek i dość dużo warunków musi się spełnić, by grał, to jednak bardziej będzie rywalizował z Yantem, jeśli Bottolo nie będzie grać kiepsko, oczywiście.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”