PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Pawel9221
Posty: 1186
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Pawel9221 »

Pomocniczka pisze: 19 cze 2023, o 10:39
Streeter pisze: 19 cze 2023, o 10:00 Ewa Mac (za łódzkim sportem) podaje, że i Mika pewny w Skrze, więc wyglądałoby to tak:

Trener: Gardini
Rozegranie: Łomacz, Nowak
Atak: Konarski, Kupka
Środek: Wiśniewski, Poręba, Lemański, Nowak
Przyjęcie: Lipiński, Mika, Aciobanitei, Rybicki
Libero: Diez, Marek

Myślę, że całkiem dobrze, biorąc pod uwagę widmo upadku. Na spokojne utrzymanie wystarczy, a jak się to dobrze zorganizuje to i na play-off'y powinno.

Streeter
Widmo upadku to było tylko w głowach forumowych ekspertów.
Taaaa szczegolnie, ze Dali kazdemu wolna reke w szukaniu klubu, a kase dopieli na ost chwile
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

Pomocniczka pisze: 19 cze 2023, o 10:39
Streeter pisze: 19 cze 2023, o 10:00 Ewa Mac (za łódzkim sportem) podaje, że i Mika pewny w Skrze, więc wyglądałoby to tak:

Trener: Gardini
Rozegranie: Łomacz, Nowak
Atak: Konarski, Kupka
Środek: Wiśniewski, Poręba, Lemański, Nowak
Przyjęcie: Lipiński, Mika, Aciobanitei, Rybicki
Libero: Diez, Marek

Myślę, że całkiem dobrze, biorąc pod uwagę widmo upadku. Na spokojne utrzymanie wystarczy, a jak się to dobrze zorganizuje to i na play-off'y powinno.

Streeter
Widmo upadku to było tylko w głowach forumowych ekspertów.
Widma upadku nie było, ale było widmo chudego portfela
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: qtp »

Streeter pisze: 18 cze 2023, o 17:41
3) Klub wypowiedział umowę, a skoro to zrobił to oznacza, że spełnił warunki zawarte w kontrakcie. Inaczej nie mógłby ogłosić, że to zrobił.
:P

Papier przyjmie wszystko. Klub ogłosił, zawodnik pójdzie do sądu wygra i co jest warte to ogłoszenie klubu? W tym wywiadzie tak na prawdę nie padły żadne konkrety .

Druga sprawa to co to znaczy że kontrakt jest nierynkowy? Kto to ocenił? Na jakich podstawach? To są bardzo miękkie "argumenty" które w razie konfrontacji nie przejdą. Poprzedni zarząd zgodził się na takie warunki, Piechocki trenował, grał jak najlepiej potrafił, wywiązywał się ze swoich obowiązków. To nie siostra premiera zatrudniona w urzędzie której tam nikt na oczy nie widział... A sam prezes niech się nie zdziwi jak Piechocki wytoczy mu sprawę o naruszenie dóbr osobistych.

Trzeba oddzielić negatywy odbiór samego Piechockiego jak i jego bytności w klubie od tego że zawodnik nabył pewne prawa i jak najbardziej jest w mocy żeby tych praw bronić. Tu winny jest prezes i rada nadzorcza a nie zawodnik. Zawodnik (pracownik) jest zainteresowany żeby otrzymać jak najkorzystniejsze dla siebie warunki, czy można go za to winić?
Pomocniczka
Posty: 2072
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Pomocniczka »

Pójdzie do sądu i wygra albo pójdzie do sądu i nie wygra albo nie pójdzie do sądu i nie wygra. Nie wiadomo co będzie, co kto na kogo ma. Jak Kacpi będzie dalej fikał, dowiemy się pewnie za kilka lat, o ile ktoś jeszcze będzie o nim wtedy pamiętał.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: qtp »

Jeśli nie wygra, albo nie pójdzie to wszystko ok. Gorzej jak pójdzie i wygra. Gdyby dotyczyło to normalnej sytuacji i prywatnych pieniędzy to można by wzruszyć ramionami, ale tu chodzi gównie o pieniądze ssp, dla tego trzeba się tym interesować.
Streeter
Posty: 7317
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Streeter »

qtp pisze: 19 cze 2023, o 11:10
Streeter pisze: 18 cze 2023, o 17:41
3) Klub wypowiedział umowę, a skoro to zrobił to oznacza, że spełnił warunki zawarte w kontrakcie. Inaczej nie mógłby ogłosić, że to zrobił.
:P

Papier przyjmie wszystko. Klub ogłosił, zawodnik pójdzie do sądu wygra i co jest warte to ogłoszenie klubu? W tym wywiadzie tak na prawdę nie padły żadne konkrety .

Druga sprawa to co to znaczy że kontrakt jest nierynkowy? Kto to ocenił? Na jakich podstawach? To są bardzo miękkie "argumenty" które w razie konfrontacji nie przejdą. Poprzedni zarząd zgodził się na takie warunki, Piechocki trenował, grał jak najlepiej potrafił, wywiązywał się ze swoich obowiązków. To nie siostra premiera zatrudniona w urzędzie której tam nikt na oczy nie widział... A sam prezes niech się nie zdziwi jak Piechocki wytoczy mu sprawę o naruszenie dóbr osobistych.

Trzeba oddzielić negatywy odbiór samego Piechockiego jak i jego bytności w klubie od tego że zawodnik nabył pewne prawa i jak najbardziej jest w mocy żeby tych praw bronić. Tu winny jest prezes i rada nadzorcza a nie zawodnik. Zawodnik (pracownik) jest zainteresowany żeby otrzymać jak najkorzystniejsze dla siebie warunki, czy można go za to winić?
Nasza dyskusja nie ma żadnego sensu, bo Ty zakładasz, że klub Kacpra okradł, a ja, że skoro ogłosili rozwiązanie umowy, to zrobili to na warunkach zapisanych w kontrakcie, wobec czego nie ma z czym iść do sądu. W naszym kraju istnieje domniemanie niewinności, więc skoro klub ogłosił rozwiązanie umowy, to znaczy że ją rozwiązał i ewentualnie Kacper może próbować udowodnić, że tak nie było.

Streeter

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: TommyLeeJones »

Streeter pisze: 19 cze 2023, o 11:58 Nasza dyskusja nie ma żadnego sensu, bo Ty zakładasz, że klub Kacpra okradł, a ja, że skoro ogłosili rozwiązanie umowy, to zrobili to na warunkach zapisanych w kontrakcie, wobec czego nie ma z czym iść do sądu.
qtp niczego nie zakłada, tylko trafnie dostrzega, że wypowiedzenie umowy jako oświadczenie woli nie zawsze rodzi skutki prawne w postaci ustania stosunku prawnego między stronami. Na tym polega jego (nie)skuteczność. Nie wiemy czy klub faktycznie mógł wypowiedzieć tę umowę, czy nie. Znam niejedno wypowiedzenie, które było obliczone jedynie na straszaka/wymuszenie ugody, a autor wypowiedzenia doskonale wiedział, że jest nieskuteczne. Oczywiście możesz zakładać, że klub dobrze przeanalizował kontrakt ale na chwilę obecną to jedynie Twoje widzimisię i pewnie tak zostanie, bo samego kontraktu nikt nie ujrzy ;) . Tak samo ja mogę stwierdzić, że jakby klub mógł rozwiązać kontrakt ot tak, po prostu by to zrobił, a oni jednak szukają ugody, ślą propozycje - to znaczy, że wcale nie muszą być na wygranej pozycji.
Streeter pisze: 19 cze 2023, o 11:58 W naszym kraju istnieje domniemanie niewinności, więc skoro klub ogłosił rozwiązanie umowy, to znaczy że ją rozwiązał i ewentualnie Kacper może próbować udowodnić, że tak nie było.
Bardzo mnie kusi zgłosić ten tekst do konkursu na prawniczą bzdurę roku :D . Jest tak karkołomna, że aż nie idzie jej sprostować. I nie, nie chcę się Ciebie czepiać, po prostu to co piszesz jest nieprawdą, polskie prawo tak nie działa. Przyjmij to proszę do wiadomości ;) .

Inna sprawa, strasznie się uśmiałem jak Pomocniczka napisał(a) o tym jak ludzie z obecnego nadania politycznego walczą z wyprowadzaniem kasy na przykładzie Kacpra... W temacie klubu, na którym tuczy się radny z partii rządzącej :D .
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Vivo »

TommyLeeJones pisze: 19 cze 2023, o 16:27 [ciach]

Inna sprawa, strasznie się uśmiałem jak Pomocniczka napisał(a) o tym jak ludzie z obecnego nadania politycznego walczą z wyprowadzaniem kasy na przykładzie Kacpra... W temacie klubu, na którym tuczy się radny z partii rządzącej :D .
Nie dalej jak wczoraj już miałem pisać, że to forum chyba dojrzało, że nikt nie dał się na to złowić. I że ja chętnie bym się na to złowił i kontynuował polemikę, ale potem wpadnie mi tu mewa (jeśli jeszcze gdzieś tu krąży) i napisze, że to nie forum polityczne, a ja znów stracę czas i prąd.

Widać taki bait (albo Pomocniczka :D ) już nie triggeruje.

A tak przy okazji, bo nie miałem okazji:
Jeśli coś pisałem tutaj o Kacpim, to zawsze negatywnie (a i tak się hamowałem), ale ten jego heist, jaki zrobił z tatą, to przeskoczył moje wyobrażenie o nim.
slawek93
Posty: 294
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 13:19
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: slawek93 »

Właśnie w kontekście całej tej historii wychodzi prawdziwa twarz Piechockiego juniora, dopóki było super klub był fajny, rewelacyjny a kiedy nie idzie po myśli to nie ma się skrupułów by zmieszać z błotem klub. Nie wierzę że klub pod względem prawnym nie przygotował się na taką ewentualność ze strony Kacpra i w razie batalii sądowej był gotowy na wszystko.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

Dobrze że zespół udało się sklecić. Z PO może być trudno ale nadchodzący sezon należy traktować jako punkt odbicia po erze panów KP.
spell
Posty: 233
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: spell »

Mam takie pytanie. Może przeoczyłem i całkiem możliwe, że gdzieś na forum czy w szeroko pojętym internecie jest odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, ale: ile zarabiał Kacpi za sezon?
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: KibicSiatki »

Oj boli temat co niektórych Skry .
Po pierwsze jedna z największych firm PGE ma siedzibę w Bełchatowie i logiczne, że jest sponsorem siatkarskim w swoim mieście , wcześniej w małym stopniu była piłka nożna, żużel tytularny całej ligi.
Po drugie Piechocki zbudował i odnosił sukcesy jako prezes w siatkówce w Skrze, po jednym sezonie co mieli problemy sportowe i finansowe to oczywiście niby on jest winny, to te wszystkie jego mistrzostwa też są jego winą i kilka medali w Europie.
Po trzecie to młody Piechocki jak ma jeszcze kontrakt na jeden sezon to albo wygra w Sądzie i wtedy mogą być kary na klub za zaległości, jak CEV po kilku latach chciał karać JW za siatkarza, który poszedł do Sądu nawet Europejskiego i szybko dla niego znalazły się pieniądze z odsetkami.
Po czwarte Skra Bełchatów ma sponsora co spokojnie sfinansuje płynność finansową, a tym składem być może wejdą do Play Off, a w kolejnych będą co raz silniejsi. Dla dobra Polskiej siatkówki Bełchatów to dobry ośrodek i wierni kibice.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Orzi »

KibicSiatki pisze: 27 cze 2023, o 00:03 Oj boli temat co niektórych Skry .
Po pierwsze jedna z największych firm PGE ma siedzibę w Bełchatowie i logiczne, że jest sponsorem siatkarskim w swoim mieście , wcześniej w małym stopniu była piłka nożna, żużel tytularny całej ligi.
Po drugie Piechocki zbudował i odnosił sukcesy jako prezes w siatkówce w Skrze, po jednym sezonie co mieli problemy sportowe i finansowe to oczywiście niby on jest winny, to te wszystkie jego mistrzostwa też są jego winą i kilka medali w Europie.
Po trzecie to młody Piechocki jak ma jeszcze kontrakt na jeden sezon to albo wygra w Sądzie i wtedy mogą być kary na klub za zaległości, jak CEV po kilku latach chciał karać JW za siatkarza, który poszedł do Sądu nawet Europejskiego i szybko dla niego znalazły się pieniądze z odsetkami.
Po czwarte Skra Bełchatów ma sponsora co spokojnie sfinansuje płynność finansową, a tym składem być może wejdą do Play Off, a w kolejnych będą co raz silniejsi. Dla dobra Polskiej siatkówki Bełchatów to dobry ośrodek i wierni kibice.
Obrazek
Volley72
Posty: 29
Rejestracja: 17 lis 2022, o 19:59
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Volley72 »

spell pisze: 26 cze 2023, o 22:17 Mam takie pytanie. Może przeoczyłem i całkiem możliwe, że gdzieś na forum czy w szeroko pojętym internecie jest odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, ale: ile zarabiał Kacpi za sezon?
Jest w piątce najlepiej zarabiających libero na świecie
Anzej
Posty: 100
Rejestracja: 24 mar 2023, o 13:48
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Anzej »

KibicSiatki pisze: 27 cze 2023, o 00:03 Po trzecie to młody Piechocki jak ma jeszcze kontrakt na jeden sezon to albo wygra w Sądzie i wtedy mogą być kary na klub za zaległości, jak CEV po kilku latach chciał karać JW za siatkarza, który poszedł do Sądu nawet Europejskiego i szybko dla niego znalazły się pieniądze z odsetkami.
Nie wiem czy mamy w naszym prawie jakieś przepisy regulujące nepotyzm, ale samo pójście z tym do sądu i skazywanie się na sezon oglądania meczów w TV będzie dla Piechockiego porażką. Nawet jeśli wygra w sądzie to jako siatkarz i moim zdaniem również jako człowiek będzie przegranym. Mam nadzieję, że ambicje sportowe jednak wezmą górę nad chęcią wyłudzenia pieniędzy dzięki koneksjom rodzinnym. Wbrew temu co myśli to moim zdaniem akurat on ma bardzo dużo do udowodnienia.
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 229
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Mordimer Madderdin »

Anzej pisze: 27 cze 2023, o 15:34
KibicSiatki pisze: 27 cze 2023, o 00:03 Po trzecie to młody Piechocki jak ma jeszcze kontrakt na jeden sezon to albo wygra w Sądzie i wtedy mogą być kary na klub za zaległości, jak CEV po kilku latach chciał karać JW za siatkarza, który poszedł do Sądu nawet Europejskiego i szybko dla niego znalazły się pieniądze z odsetkami.
Nie wiem czy mamy w naszym prawie jakieś przepisy regulujące nepotyzm, ale samo pójście z tym do sądu i skazywanie się na sezon oglądania meczów w TV będzie dla Piechockiego porażką. Nawet jeśli wygra w sądzie to jako siatkarz i moim zdaniem również jako człowiek będzie przegranym. Mam nadzieję, że ambicje sportowe jednak wezmą górę nad chęcią wyłudzenia pieniędzy dzięki koneksjom rodzinnym. Wbrew temu co myśli to moim zdaniem akurat on ma bardzo dużo do udowodnienia.
Kacper Piechocki za to, że, powiedzmy, wynegocjował :D dla siebie gwiazdorski kontrakt, ma być przegranym? Eee... raczej powinien wzbudzać szacunek.
Zobaczymy, gdzie wyląduje po sezonie. To być może pokaże jak daleko może się ciągnąć potencjalny smród.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Orzi »

Mordimer Madderdin pisze: 27 cze 2023, o 17:31
Anzej pisze: 27 cze 2023, o 15:34
KibicSiatki pisze: 27 cze 2023, o 00:03 Po trzecie to młody Piechocki jak ma jeszcze kontrakt na jeden sezon to albo wygra w Sądzie i wtedy mogą być kary na klub za zaległości, jak CEV po kilku latach chciał karać JW za siatkarza, który poszedł do Sądu nawet Europejskiego i szybko dla niego znalazły się pieniądze z odsetkami.
Nie wiem czy mamy w naszym prawie jakieś przepisy regulujące nepotyzm, ale samo pójście z tym do sądu i skazywanie się na sezon oglądania meczów w TV będzie dla Piechockiego porażką. Nawet jeśli wygra w sądzie to jako siatkarz i moim zdaniem również jako człowiek będzie przegranym. Mam nadzieję, że ambicje sportowe jednak wezmą górę nad chęcią wyłudzenia pieniędzy dzięki koneksjom rodzinnym. Wbrew temu co myśli to moim zdaniem akurat on ma bardzo dużo do udowodnienia.
Kacper Piechocki za to, że, powiedzmy, wynegocjował :D dla siebie gwiazdorski kontrakt, ma być przegranym? Eee... raczej powinien wzbudzać szacunek.
Zobaczymy, gdzie wyląduje po sezonie. To być może pokaże jak daleko może się ciągnąć potencjalny smród.
Gdyby to były negocjacje podparte umiejetnościami, jak Defalco, to owszem. Tutaj to głównie zasługa materiału genetycznego.
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Vivo »

Anzej pisze: 27 cze 2023, o 15:34 Nie wiem czy mamy w naszym prawie jakieś przepisy regulujące nepotyzm, ale samo pójście z tym do sądu i skazywanie się na sezon oglądania meczów w TV będzie dla Piechockiego porażką. Nawet jeśli wygra w sądzie to jako siatkarz i moim zdaniem również jako człowiek będzie przegranym. Mam nadzieję, że ambicje sportowe jednak wezmą górę nad chęcią wyłudzenia pieniędzy dzięki koneksjom rodzinnym. Wbrew temu co myśli to moim zdaniem akurat on ma bardzo dużo do udowodnienia.
Jeśli przez ostatnie 10 lat jego kariery górę wzięły wyłudzenia, to jakim trzeba być naiwnym, że no tym razem może będzie inaczej!
Mordimer Madderdin pisze: 27 cze 2023, o 17:31 Kacper Piechocki za to, że, powiedzmy, wynegocjował :D dla siebie gwiazdorski kontrakt, ma być przegranym? Eee... raczej powinien wzbudzać szacunek.
Zobaczymy, gdzie wyląduje po sezonie. To być może pokaże jak daleko może się ciągnąć potencjalny smród.
Domów na to nie będę stawiał, bo może się okazać, że Mołdawia jeszcze to wyciągnie z 0:2, ale o jakąś ciekawą łychę chętnie się założę, że Kacpi wyląduje co najwyżej na... zasłużonej emeryturze.
Mając zabezpieczone 3 pokolenia wprzód.
ciorny17
Posty: 8553
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Hard reset w Bełchatowie. Kolanek, Pieczko I Kaźmierczak odchodzą.
Kłamca.
Diomedea
Posty: 4404
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Diomedea »

Co do Kolanka, to chyba bylo pewne, zwlaszcza ze wczesniej ogloszono powrot Bakiewicza.
Pewnie szkoda Kazmierczaka. Oszczednosc?
Kudi
Posty: 114
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Kudi »

Patrząc na skład Skry widać przynajmniej jakiś pomysł na budowę składu i to 1 i 2 backupowy według mnie

1. Przyjęcie Lipiński i Mika z Diezem na libero gdzie Lipiński gra tego ofensywnego od czyszczenia piłek a pokazał już, że jak nie jest bardzo obciążony w przyjęciu to potrafi być liderem w ofensywie. No i może się odbudować. Tutaj jak Mika nie da rady fizycznie to Rumun może wejść i pełnić jego rolę na boisku raczej z dobrym skutkiem

2. Lipiński nie dojeżdża, więc gra Rumun z Miką i Ci z Diezem są w stanie utrzymać dobre przyjęcie, więc Łomacz robi to co umie czyli orze Wiśniewskim i Porębą. Tutaj jak Wiśniewski po kontuzji nie dojedzie to wchodzi Lemański, który w ofensywie pod Łomaczem, też powinien robić sporo punktów

Także liczę na sporą poprawę wobec ostatniego sezonu bo planem nie będzie to, że trzeba przeciwnika zabić zagrywką bo jak nie to jest w papę
slawek93
Posty: 294
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 13:19
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: slawek93 »

Czy wiadomo jak sprawa wygląda z Kacprem Piechockim? Pytam bo chyba wakaty na libero we wszystkich klubach PlusLigi są już obsadzone.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

Raczej liga niżej
Streeter
Posty: 7317
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: Streeter »

slawek93 pisze: 10 lip 2023, o 17:38 Czy wiadomo jak sprawa wygląda z Kacprem Piechockim? Pytam bo chyba wakaty na libero we wszystkich klubach PlusLigi są już obsadzone.
Ja też pozostaję bez klubu. Jakby ktoś drugiego zera do kompletu z Kacprem szukał :]

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
slawek93
Posty: 294
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 13:19
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: slawek93 »

Streeter pisze: 12 lip 2023, o 00:08
slawek93 pisze: 10 lip 2023, o 17:38 Czy wiadomo jak sprawa wygląda z Kacprem Piechockim? Pytam bo chyba wakaty na libero we wszystkich klubach PlusLigi są już obsadzone.
Ja też pozostaję bez klubu. Jakby ktoś drugiego zera do kompletu z Kacprem szukał :]

Streeter
Złośliwości wobec Kacpra widzę nie ma końca 😉
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: leeon »

No tak. Może mu patronite mamy zorganizować?
kibic_siatki
Posty: 2601
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2022/2023

Post autor: kibic_siatki »

Kacper jako zawodnik nie powinien trafić do Skry jako zawodnik ze względu na poziom sportowy i koneksje rodzinne. Powinien ją opuścić po 2, najpóźniej po 3 sezonach, gdy zaprezentował swój poziom i brak potencjału, a nie po 9 latach... :x
Teraz nie chce odejść, bo ma lukratywny kontrakt, jakby był gwiazdą światowego poziomu, a wszyscy wiedzą (ojciec pewnie też), że tak nie jest.
Klub ma teraz szansę po raz pierwszy od prawie 10 lat na normalne zbudowanie składu, nie od najsłabszego elementu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”