Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 619
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Szpital ZAKSA kontra Butryn 2:3. Jeden solidny atakujący odwrócił losy sobotniego meczu. Miało być 3:1, a jest 2:3. Czwarty set chyba najbardziej frajersko przegrany przez ZAKSĘ w tym sezonie (a w konsekwencji również cały mecz). Potworne przestoje i punkty tracone całymi seriami (kłania się brak koncentracji?) Niestety Banachem i Żalińskim PlusLigi nie zwojujemy. Dwie tarcze na przyjęciu to jest już hard-core. Jak to możliwe, że zamiast ostrzeliwanego Banacha, Fin nie wystawił Staszewskiego, aby nieco poprawić przyjęcie? Normalnie sabotaż. Na temat Olka i Zwierza nawet się nie wypowiadam, bo szkoda sobie strzępić języka. Jak powinien grać atakujący (i z jakim zaangażowaniem) pokazał dziś właśnie Butryn. Między nim a Kaczmarkiem była widoczna PRZEPAŚĆ !!! Trzeba było wpuścić Klutha, skoro mu nie szło. Natomiast Karjagina proszę spakować do pudełka i odesłać z powrotem do słonecznej Italii, jako świąteczny prezent od ZAKSY dla Monzy, bo chłopak tylko miejsce zajmuje w kwadracie dla rezerwowych. Osobiście jestem gotów pokryć koszty tej nieszczęśliwej przesyłki. Wrażenie, iż w razie wystąpienia sytuacji kryzysowych mamy na niektórych pozycjach jakąś tam ławeczkę, staje się coraz bardziej pozorne, żeby nie powiedzieć iluzoryczne. To nie nazwiska powinny stanowić alternatywę (bo to tylko statystyka), a umiejętności. Tych niestety czasami brak, co było dziś widać jak na załączonym obrazku (szczególnie w przypadku niektórych osób). Nam potrzeba zawodników, a nie statystów.
Generalnie dziś poza Paszyckim nie ma za bardzo kogo pochwalić. Nawet trener dał d....
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

bono pisze: 17 gru 2022, o 19:51 Czas Kaczmarka w Zaksie dla mnie osobiście dobiega końca - rozumiem że po chorobie ale meczy się chłopak w tym zespole.Ja bym osobiście widział młota z prawdziwego zdarzenia.
Jak sobie sprawdzałem statystyki atakujących po I rundzie, to Kaczmarek był wśród atakujących czwarty w punktach, drugi w zagrywkach na set, drugi w blokach i na poziomie średniej dla atakujących pod względem efektywności ataku. Nie wiem co tam się zmieniło po jednym meczu, ale dramatu chyba w dalszym ciągu nie ma, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że z tej Plusligi to ciężko byłoby o realne wzmocnienie.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 619
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Ja nie patrzyłem dziś na statystyki. Widziałem za to, że chłop miał potężne problemy ze skończeniem piłek (zwłaszcza tych kluczowych). Rozumiem, że jest zmęczony, że jeszcze nie doszedł do siebie po chorobie. To trzeba wtedy powiedzieć trenerowi: "SŁUCHAJ TUOMAS, NIE JESTEM DZIŚ DYSPONOWANY, PROSZĘ WYSTAWIĆ KOLEGĘ BARTKA, KTÓRY RADZIŁ SOBIE OSTATNIO CAŁKIEM PRZYZWOICIE". Za dużo ogniw się dziś posypało i mamy to co mamy. Kompletnie niepotrzebna strata 2 punktów :x
Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Swistolinka »

MAG siatki pisze: 17 gru 2022, o 22:43 Ja nie patrzyłem dziś na statystyki. Widziałem za to, że chłop miał potężne problemy ze skończeniem piłek (zwłaszcza tych kluczowych). Rozumiem, że jest zmęczony, że jeszcze nie doszedł do siebie po chorobie. To trzeba wtedy powiedzieć trenerowi: "SŁUCHAJ TUOMAS, NIE JESTEM DZIŚ DYSPONOWANY, PROSZĘ WYSTAWIĆ KOLEGĘ BARTKA, KTÓRY RADZIŁ SOBIE OSTATNIO CAŁKIEM PRZYZWOICIE". Za dużo ogniw się dziś posypało i mamy to co mamy. Kompletnie niepotrzebna strata 2 punktów :x
Kaczmarek ma sam siebie zdejmować z boiska? To od czego tam jest Sammelvuo?
Mecz idzie na jego konto. Powinien zmienić Kaczmarka i Banacha na Klutha i Staszewskiego w 4 secie jak Olsztyn doprowadził do remisu, zamiast czekać na nie wiadomo co.
Grbic i Cretu wiedzieli, że Banach nie nadaje się na Plusligę, a wielkI MAG Sammelvuo nie?
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bono »

WysokiPortorykanczyk pisze: 17 gru 2022, o 22:28
bono pisze: 17 gru 2022, o 19:51 Czas Kaczmarka w Zaksie dla mnie osobiście dobiega końca - rozumiem że po chorobie ale meczy się chłopak w tym zespole.Ja bym osobiście widział młota z prawdziwego zdarzenia.
Jak sobie sprawdzałem statystyki atakujących po I rundzie, to Kaczmarek był wśród atakujących czwarty w punktach, drugi w zagrywkach na set, drugi w blokach i na poziomie średniej dla atakujących pod względem efektywności ataku. Nie wiem co tam się zmieniło po jednym meczu, ale dramatu chyba w dalszym ciągu nie ma, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że z tej Plusligi to ciężko byłoby o realne wzmocnienie.
No właśnie statystyki...co z tego, skoro w kluczowych momentach nie kończy a te "dobre"cyferki nabija sobie w mniej ważnych dla losu meczu - setach.
Dla mnie ważniejsza od cyferek jest mowa ciała - która jest coraz bardzie widoczna.Ja tam widzę wypalenie/spełnienie...Ale może się mylę.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

bono pisze: 17 gru 2022, o 22:49 No właśnie statystyki...co z tego, skoro w kluczowych momentach nie kończy a te "dobre"cyferki nabija sobie w mniej ważnych dla losu meczu - setach.
Dla mnie ważniejsza od cyferek jest mowa ciała - która jest coraz bardzie widoczna.Ja tam widzę wypalenie/spełnienie...Ale może się mylę.
O jakich kluczowych momentach mowa? Bo Zaksa nie zagrała ani jednego ważnego meczu w tym sezonie, ew. jeden, taki, którego zwycięzca potem przegrywa finały w kwietniu i maju. Rok temu Kaczmarek do końcówki rundy zasadniczej robił kosmiczne cyferki i zabrakło pary w końcówce sezonu, mając dużą przewagę po pierwszej rundzie nad V miejscem chyba nie ma co udawać, że liczy się dla Zaksy, w tej kompozycji składu, coś innego niż wzmocnienie na przyjęciu i przypeakowanie z formą w zdrowiu od marca począwszy.

Form is temporary, class is permanent, coś w tym stylu, a Śliwka i Kaczmarek, pomimo średniej formy, to pełna egzemplifikacja podstaw sukcesów Zaksy.
WysokiPortorykanczyk pisze: 17 gru 2022, o 23:06Rok temu Kaczmarek do końcówki rundy zasadniczej robił kosmiczne cyferki
Tam w pewnym momencie było 5pkt/set, 53/39 procent ataku, 4.3 zagrywki/set i 0.49 bloku/set, poziom Sapożkowa z Serie A.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2022, o 23:10 przez WysokiPortorykanczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 619
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

Swistolinka pisze: 17 gru 2022, o 22:49
MAG siatki pisze: 17 gru 2022, o 22:43 Ja nie patrzyłem dziś na statystyki. Widziałem za to, że chłop miał potężne problemy ze skończeniem piłek (zwłaszcza tych kluczowych). Rozumiem, że jest zmęczony, że jeszcze nie doszedł do siebie po chorobie. To trzeba wtedy powiedzieć trenerowi: "SŁUCHAJ TUOMAS, NIE JESTEM DZIŚ DYSPONOWANY, PROSZĘ WYSTAWIĆ KOLEGĘ BARTKA, KTÓRY RADZIŁ SOBIE OSTATNIO CAŁKIEM PRZYZWOICIE". Za dużo ogniw się dziś posypało i mamy to co mamy. Kompletnie niepotrzebna strata 2 punktów :x
Kaczmarek ma sam siebie zdejmować z boiska? To od czego tam jest Sammelvuo?
Mecz idzie na jego konto. Powinien zmienić Kaczmarka i Banacha na Klutha i Staszewskiego w 4 secie jak Olsztyn doprowadził do remisu, zamiast czekać na nie wiadomo co.
Grbic i Cretu wiedzieli, że Banach nie nadaje się na Plusligę, a wielkI MAG Sammelvuo nie?
No ale ja przecież wyraźnie napisałem, że nawet Sammelvuo dał dziś d.... Wystarczy spojrzeć kilka linijek wyżej. Natomiast trener nie zawsze jest wróżką i czasami może nie wiedzieć, że kogoś boli paluszek lub główka. Wtedy warto mu o tym wspomnieć jeszcze przed spotkaniem, aby nieco ułatwić zadanie. Natomiast jednoznacznie obwiniam trenera za brak reakcji już w trakcie samego meczu, bo powinien wpuścić Staszewskiego i Klutha, o czym zresztą też wcześniej pisałem.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1799
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: hardy »

W ogóle to Kaczmarek jest traktowany jak wielka gwiazda, która musi być na boisku. Pan Kadrowicz. Nawet jak jest po chorobie, nie umie kończyć piłek, jego zmiennik ostatnio sam wygrał mecz w Jastrzębiu, to i tak wiadomo kto będzie klaskał w kwadracie.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

MAG siatki pisze: 17 gru 2022, o 16:32
Ale kto tu pisze o fantastycznym wzmocnieniu? Czy ktoś tu użył słowa "fantastyczne"? Jak mam do wyboru bułgarski niewypał i ogranego w ligach zagranicznych Bednorza, no to chyba jest to jakiś powód do satysfakcji Panie "kropka" :]
Niby michał a MAG to inne osoby ale jedna z nich czepia się mnie słowa "fantastycznie" a druga "nasze forum" :] - i może mam się teraz "im" lub "jemu" z tego tłumaczyć i prostować.
Jeszcze kilka godzin temu, jeden z nich chciał mi podpowiedzieć w którym sklepie jest zniżka na chusteczki?? (widać wie czym się interesować) - ja ich osobiście nie potrzebuje, ale po dzisiejszym meczu zaksy najwidoczniej sam poszedł je kupić :]

p.s kropką to możesz sobie nazwać tego kto wymaga/ł od forumowiczów ich łączenia - tak że kula w płot.

Tak - Bednorz jest najbardziej przepłacanym polskim przyjmującym względem umiejętności- miał grać w skrze a dlaczego? bo prezes się na tym nie zna i leciał na nazwisko, gdyby miał trochę oleju i rozsądku w głowie to by na starcie ten temat odpuścił bo Bednorz nie gra nic innego niż taki Kooy czy Lanza
Ostatnio zmieniony 17 gru 2022, o 23:21 przez bez_nazwy, łącznie zmieniany 1 raz.
Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Swistolinka »

MAG siatki pisze: 17 gru 2022, o 23:08
Swistolinka pisze: 17 gru 2022, o 22:49
MAG siatki pisze: 17 gru 2022, o 22:43 Ja nie patrzyłem dziś na statystyki. Widziałem za to, że chłop miał potężne problemy ze skończeniem piłek (zwłaszcza tych kluczowych). Rozumiem, że jest zmęczony, że jeszcze nie doszedł do siebie po chorobie. To trzeba wtedy powiedzieć trenerowi: "SŁUCHAJ TUOMAS, NIE JESTEM DZIŚ DYSPONOWANY, PROSZĘ WYSTAWIĆ KOLEGĘ BARTKA, KTÓRY RADZIŁ SOBIE OSTATNIO CAŁKIEM PRZYZWOICIE". Za dużo ogniw się dziś posypało i mamy to co mamy. Kompletnie niepotrzebna strata 2 punktów :x
Kaczmarek ma sam siebie zdejmować z boiska? To od czego tam jest Sammelvuo?
Mecz idzie na jego konto. Powinien zmienić Kaczmarka i Banacha na Klutha i Staszewskiego w 4 secie jak Olsztyn doprowadził do remisu, zamiast czekać na nie wiadomo co.
Grbic i Cretu wiedzieli, że Banach nie nadaje się na Plusligę, a wielkI MAG Sammelvuo nie?
No ale ja przecież wyraźnie napisałem, że nawet Sammelvuo dał dziś d.... Wystarczy spojrzeć kilka linijek wyżej. Natomiast trener nie zawsze jest wróżką i czasami może nie wiedzieć, że kogoś boli paluszek lub główka. Wtedy warto mu o tym wspomnieć jeszcze przed spotkaniem, aby nieco ułatwić zadanie. Natomiast jednoznacznie obwiniam trenera za brak reakcji już w trakcie samego meczu, bo powinien wpuścić Staszewskiego i Klutha, o czym zresztą też wcześniej pisałem.
Nie nawet, a przede wszystkim to Sammelvuo dał d...
Kaczmarek wraca po chorobie, potrzebuje gry, nic dziwnego, że zaczął mecz, dlaczego miałby wspominać o rzekomym bólu paluszka i główki przed meczem? Skąd miał wiedzieć, jaki przebieg będzie miał mecz? To rolą trenera jest reagowanie na sytuację na boisku. Dziś Sammelvuo z tej roli się nie wywiązał, bo powinien zdjąć Kaczmarka i wpuścić Klutha i to samo zrobić na pozycji libero.
Zresztą Sammelvuo nie pierwszy raz nie reaguje w porę na wydarzenia na boisku.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: michal1983 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 18 gru 2022, o 13:40 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ataki personalne nie są tu mile widziane
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4621
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: niepoinformowany »

To jak polączymy kropki, to wyjdzie nam Bućko czy Bednorz? Jedno jest pewne, taktyka zagrywki przeciwników raczej skomplikowana nie będzie. :)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 619
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 gru 2022, o 08:40 przez mewa, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: wycieczki personalne
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: michal1983 »

niepoinformowany pisze: 18 gru 2022, o 11:22 To jak polączymy kropki, to wyjdzie nam Bućko czy Bednorz? Jedno jest pewne, taktyka zagrywki przeciwników raczej skomplikowana nie będzie. :)
Całkiem możliwe że tak będzie.
Na ile da się to skompensować innymi elementami? Zobaczymy.

Gwoli ścisłości. Ja fanem tego posunięcia nie jestem, mimo oczywistych korzyści dla mojego klubu.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 619
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

michal1983 pisze: 18 gru 2022, o 11:43
niepoinformowany pisze: 18 gru 2022, o 11:22 To jak polączymy kropki, to wyjdzie nam Bućko czy Bednorz? Jedno jest pewne, taktyka zagrywki przeciwników raczej skomplikowana nie będzie. :)
Całkiem możliwe że tak będzie.
Na ile da się to skompensować innymi elementami? Zobaczymy.

Gwoli ścisłości. Ja fanem tego posunięcia nie jestem, mimo oczywistych korzyści dla mojego klubu.
Ja również podchodzę do tego z umiarkowanym optymizmem. Nie zmienia to faktu, że jakieś działania należało podjąć, co tylko potwierdził wczorajszy mecz z Olsztynem. Powiedzmy, że był to kolejny wypadek przy pracy, spowodowany bardzo poważnymi osłabieniami w składzie. Zobaczymy, co przyniesie druga połowa sezonu.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

[ingerencja moderatora]

Przyjście bednorza ( zreszta przez ciebie ogłoszone tutaj) jest określane jako BOMBA i transfer dzięki któremu zaksa jest GŁÓWNYM FAWORYTEM do mistrzostwa - dla mnie i pewnie dla wielu te określenia znaczą tyle jako fantastyczny deal
Ostatnio zmieniony 18 gru 2022, o 13:41 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: michal1983 »

MAG siatki pisze: 18 gru 2022, o 12:00
Wiesz… przyjęło się że runda zasadnicza nie ma specjalnie znaczenia, że liczą się PO i wystarczy być w ósemce więc się nikt specjalnie tymi przegranymi nie martwi.
Jednakowoż nie przypominam sobie żeby zespół grający słabo w RZ miał na tyle genialne PO żeby zrobić wynik na koniec sezonu. Dużo częściej owy wynik jest wypadkową formy w całym sezonie.

No nic. Czas pokaże.
bez_nazwy pisze: 18 gru 2022, o 12:03 … jest określane jako BOMBA i transfer dzięki któremu zaksa jest GŁÓWNYM FAWORYTEM do mistrzostwa …
Chusteczki!!! :]
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

michal1983 pisze: 18 gru 2022, o 12:08
MAG siatki pisze: 18 gru 2022, o 12:00
Wiesz… przyjęło się że runda zasadnicza nie ma specjalnie znaczenia, że liczą się PO i wystarczy być w ósemce więc się nikt specjalnie tymi przegranymi nie martwi.
Jednakowoż nie przypominam sobie żeby zespół grający słabo w RZ miał na tyle genialne PO żeby zrobić wynik na koniec sezonu. Dużo częściej owy wynik jest wypadkową formy w całym sezonie.

No nic. Czas pokaże.
Tak było w sezonie 2017/2018. Skra grała fatalną siatkówkę, ale nie miała zbytnio konkurencji bo Resovia czy JW były kadrowo niestety słabe wtedy a Aluron grał chyba swój pierwszy sezon w lidze. Tak więc w PO wystarczyła fatalna forma Zaksy w najważniejszej fazie i słabo grający cały sezon zespół wygrał mistrzostwo bo inne zespoły były wtedy jeszcze słabsze.

Jak będzie w tym sezonie to zobaczymy.
Po tym transferze kadrowo Zaksa wygląda chyba najlepiej w obliczu kontuzji na środku siatki w JW.
Ale też pamiętamy jak słabo wyglądała para Bednorz-Śliwka na kadrze
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 18 gru 2022, o 12:18 Tak więc w PO wystarczyła fatalna forma Zaksy w najważniejszej fazie i słabo grający cały sezon
Skra w sezonie 17/18 miała ten sam bilans co Zaksa w rundzie zasadniczej i wygrała wszystkie mecze w playoffach.
Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Swistolinka »

[ingerencja moderatora]

Drama o Bednorza, kiedy nawet nie wiadomo, czy on przyjdzie. Przecież MAG pokazał już w wakacje, że jego źródło jest raczej mierne.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2022, o 13:42 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: niewłaściwe cytowanie
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bez_nazwy »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 18 gru 2022, o 13:42 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zwykły spam
ciorny17
Posty: 8538
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

kamil1999 pisze: 18 gru 2022, o 12:18 Ale też pamiętamy jak słabo wyglądała para Bednorz-Śliwka na kadrze
Mówisz o jednym meczu z Iranem, gdzie Bendorz grał pierwszy raz od początku maja, na 3 tramalach i blokadzie, po przepuklinie szyjnej a następnie spięciu w plecach.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Biciut »

ciorny17 pisze: 18 gru 2022, o 13:10
kamil1999 pisze: 18 gru 2022, o 12:18 Ale też pamiętamy jak słabo wyglądała para Bednorz-Śliwka na kadrze
Mówisz o jednym meczu z Iranem, gdzie Bendorz grał pierwszy raz od początku maja, na 3 tramalach i blokadzie, po przepuklinie szyjnej a następnie spięciu w plecach.
Za dobrze wygolony zarost do Kazania z Modeny nie biorą ;) na przestrzeni pozostałej części sezonu będzie absolutnym wzmocnieniem drużyny
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Biciut pisze: 18 gru 2022, o 13:13
ciorny17 pisze: 18 gru 2022, o 13:10
kamil1999 pisze: 18 gru 2022, o 12:18 Ale też pamiętamy jak słabo wyglądała para Bednorz-Śliwka na kadrze
Mówisz o jednym meczu z Iranem, gdzie Bendorz grał pierwszy raz od początku maja, na 3 tramalach i blokadzie, po przepuklinie szyjnej a następnie spięciu w plecach.
Za dobrze wygolony zarost do Kazania z Modeny nie biorą ;) na przestrzeni pozostałej części sezonu będzie absolutnym wzmocnieniem drużyny
Linia przyjęcia wtedy kiepsko wyglądała. Obaj nie są orłami w przyjęciu. Choć Olek trochę poprawił się chyba w tym sezonie w tym elemencie.
Choć moc w ataku może zrównoważyć dziurę w przyjęciu
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: bono »

WysokiPortorykanczyk pisze: 17 gru 2022, o 23:06
O jakich kluczowych momentach mowa?


Chodzi mi o każdy w zasadzie mecz w tym sezonie - sumarycznie w kluczowych akcjach setu/meczu chociażby z Trento grał niepewnie(a cyferki wyglądały jako tako)
Łukasz jedynie na początku dobrze grał(superpuchar)a później równia pochyła.
Chciałbym żeby był to zawodnik, który jest w stanie pociągnic do wygrania zespół.Póki co widzę zgaszonego gościa.
Stać go na bardzo dobrą grę.
Liczę że w drugiej części sezonu forma pójdzie do góry.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 619
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 18 gru 2022, o 15:48 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 619
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: MAG siatki »

michal1983 pisze: 18 gru 2022, o 12:08
MAG siatki pisze: 18 gru 2022, o 12:00
Wiesz… przyjęło się że runda zasadnicza nie ma specjalnie znaczenia, że liczą się PO i wystarczy być w ósemce więc się nikt specjalnie tymi przegranymi nie martwi.
Jednakowoż nie przypominam sobie żeby zespół grający słabo w RZ miał na tyle genialne PO żeby zrobić wynik na koniec sezonu. Dużo częściej owy wynik jest wypadkową formy w całym sezonie.

No nic. Czas pokaże.
bez_nazwy pisze: 18 gru 2022, o 12:03 … jest określane jako BOMBA i transfer dzięki któremu zaksa jest GŁÓWNYM FAWORYTEM do mistrzostwa …
Chusteczki!!! :]
Michał daremna dyskusja. Szkoda chusteczek :] :]
Natomiast co do drugiej połówki sezonu, to uważam, że gra będzie wyglądała lepiej niż obecnie o ile nie wyskoczą kolejne kontuzje. Jeśli wszyscy będą zdrowi, to mogą powalczyć o coś więcej. Na ile to wystarczy, to nie zamierzam gdybać, bo potem wypomną mi brak przecinka, albo, że się machnąłem o jedno miejsce w tabeli. Dlatego ograniczam się do umiarkowanego optymizmu. Pogadamy o tym 30.12 ;-)
Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Swistolinka »

MAG siatki pisze: 18 gru 2022, o 15:35 [post skasowany]
Jeśli okaże się, że masz rację, to wszyscy fani Zaksy będą szczęśłiwi, ale po fiasku z Jaeschke chyba nie dziwisz się, że Twoje rewelacje nie są brane na poważnie?
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Swistolinka pisze: 18 gru 2022, o 16:48
MAG siatki pisze: 18 gru 2022, o 15:35 [post skasowany]
Jeśli okaże się, że masz rację, to wszyscy fani Zaksy będą szczęśłiwi, ale po fiasku z Jaeschke chyba nie dziwisz się, że Twoje rewelacje nie są brane na poważnie?
Potwierdził to wiarygodny kolega. Kibic zespołu z Lublina jeśli się nie mylę, który ma sprawdzone info z reguły.
Więc musi być coś na rzeczy. Zresztą ponoć nie tylko Zaksa, ale i Skra ma się wzmocnić przed PO.
Ciekawe kim?
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Gościu od łączenia kropek wam obiecał Bednorza, a to nie jest nic przesądzonego. Bednorz jest co prawda po słowie z ZAKSĄ i jest to dla niego realny kierunek, ale priorytety dla niego są inne i niedawno odezwał się jeszcze jeden duży gracz, właśnie z takiego kierunku, który Bednorzowi pasuje. Więc zamiast pary Śliwka-Bednorz, w razie jakiejś kontuzji tego pierwszego, może być para Staszewski-Bućko i tyle w temacie :D :D

Poza tym bardzo nie podoba mi się pycha i brak szacunku do innych użytkowników, kiedy chodzi o ZAKSĘ. Tak jakby ZAKSĘ można było tylko podziwiać lub głaskać po głowie. Tutaj nawet nie ma krytyki, nie rozmawiamy o sytuacji na boisku, nic. Nawet wkradająca się wątpliwość w związku z transferami spotyka się z atakiem, no bo JAK TO TAK WOLNO PYTAĆ, JAK TY ŚMIESZ SIĘ ODEZWAĆ, TU CHODZI O WIELKĄ ZAKSĘ, PAROBKU. ca
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”