PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: reeman »

WysokiPortorykanczyk pisze: 5 paź 2022, o 19:36 W statystykach wpisali Rossarda zamiast Kochana? Bo nie wiem czy zastanawiać się z Medeim stawiającym na parę Cebulj-Defalco.
Tibo ma problem z barkiem, jest oszczędzany
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Simao »

reeman pisze: 5 paź 2022, o 19:44
WysokiPortorykanczyk pisze: 5 paź 2022, o 19:36 W statystykach wpisali Rossarda zamiast Kochana? Bo nie wiem czy zastanawiać się z Medeim stawiającym na parę Cebulj-Defalco.
Tibo ma problem z barkiem, jest oszczędzany
To coś poważnego, czy raczej drobny uraz i będzie niedługo do pełnej dyspozycji trenera? Skoro wchodzi na boisko, to raczej nic poważnego. Pytałem, bo w ogóle nie oglądałem meczu, to nie wiedziałem jak to wygląda :)
Ostatnio zmieniony 5 paź 2022, o 20:01 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: reeman »

Skoro wchodzi na boisko...
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: qtp »

Skoro jest w składzie i wchodzi na boisko to nic poważnego nie jest.

michal1983 pisze: 5 paź 2022, o 19:10 Nie narzekaj. To są punkty obligatoryjne których w ostatnich latach ewidentnie brakowało.
Dokładnie. Rok temu wygrali 0-3 z Olsztynem w pierwszym spotkaniu, żeby zaraz potem dostać w cymbał od Katowic.
Różnica w stosunku do poprzedniego sezonu moim zdaniem jest wyraźna. Drzyzga jest w dobrej formie fizycznej i od razu jego gra wygląda lepiej. Kochanowski jest zdrowy i robi różnice na środku. Zatorski bdb i w przyjęciu i obronie, no nie było tego rok temu.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Resofan »

Kłopoty z barkiem ma podobno i Rossard i DeFalco, z tym, że Francuz większe.
Dziś MVP powinien dostać Drzyzga. Ponadto dobry mecz Muzaja i Kochanowskiego. Trudno coś konkretnego powiedzieć o Resovii, bo w obydwu meczach rywale poprzeczki wysoko nie zawiesili, ale sama gra (jak na początek sezonu) wydaje mi się lepsza niż się tego spodziewałem. Tak jak przewidywałem głównym zmartwieniem będzie przyjęcie zagrywki. Z mocniej "kopiącym" może to na prawdę kiepsko wyglądać, bo dziś widać było, ze to co Lwów ugrał, to zagrywką. Ponadto blik zdecydowanie do poprawy, bo przez dwa pierwsze sety był tylko jeden.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Simao »

Wchodził na jakieś zmiany Kędzierski? Były jakieś rotacje w składzie? Problemy zdrowotne dwóch skrzydłowych na początku sezonu, jest to trochę niepokojące. Najważniejsze, aby urazy nie pogłębiały się. Przez ten napięty terminarz podstawowi gracze swoich drużyn nie mają za bardzo czasu dochodzić spokojnie do pełni zdrowia. Współczuję klubom grającym jeszcze w LM. W tym sezonie silna ławka, zaplecze będzie bardzo ważne. Działaczy za bardzo nie interesuje zdrowie graczy...
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 229
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Mordimer Madderdin »

Wg mnie również dziś Fabian najlepszy na boisku. Dobrze widzieć go w zacnej dyspozycji fizycznej. Najlepsze przed nim, niech tego nie sknoci i przypomną nam się najlepsze jego czasy, a w reprezentacji Drzyzga w formie to półka wyżej niż Grzesiek Łomacz.
BBTS w strojach JW, to i Skra ma problemy. Od drugiego seta już się nie nabiorą i będą szybsze wygrane.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Szary Wilk
Posty: 8014
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Szary Wilk »

No dobra, to Rossard myślicie, że będzie do pary z Defalco i Cebulj w kwadracie czy jednak zostanie jak jest? Pytanie do Resoviaków przede wszystkim.
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 229
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Mordimer Madderdin »

Odpowiem ci jak to w Resovii: mamy równy skład i tutaj każda konfiguracja jest możliwa :]
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Simao »

Szary Wilk pisze: 5 paź 2022, o 20:37 No dobra, to Rossard myślicie, że będzie do pary z Defalco i Cebulj w kwadracie czy jednak zostanie jak jest? Pytanie do Resoviaków przede wszystkim.
Trener na pewno ma już jakiś pomysł na drużynę, swoją koncepcję. Zobaczymy jak to będzie wyglądać, jak wszyscy będą zdrowi. Z Rossardem teoretycznie powinniśmy mieć lepsze przyjęcie. Nie wiem jak wyglądał w elemencie przyjęcia we Włoszech. W swoim poprzednim sezonie, bo nie sprawdzałem statystyk. Z tego co słyszałem od kolegów to sezonu nie miał za dobrego, ale miał też problemy zdrowotne. Dlatego też zrezygnował z gry w kadrze, jeśli chodzi o ostatni sezon reprezentacyjny.
Diomedea
Posty: 4446
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Diomedea »

Fajny meczyk Cuprum z Nysa.
IMHO moze byc jeden z przyjemniejszych do ogladania w tej kolejce. Niby dol tabeli, ale zespoly poukladane, mamy 3, a moze wiecej prospektow, poziom zblizony, niezle rozegranie z obu stron.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: dezerter »

poratuje ktoś strumykiem, plz?
Diomedea
Posty: 4446
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Diomedea »

Nysa swietnie w serwisie.
No i srodek Nysy nie wyglada tak cienko (ktos pisal ze beda przeszkadzac). Zerba 2 bloki, jeden wyblok. A Abramowicz 1 blok.
Z drugiej strony- M'Baye na 0 a Krage1/1. Nazwiska z polke wyzej; rezultaty niekoniecznie.

Pilina wiedzial kogo wyciagac, i z zagranicy i z 1 ligi.

Gierzot jak zwykle plus serwis tzn 3 asy/2bledy. Fantastyczna proporcja, pewnie sie nie da tak utrzymac, ale jest moc. Jakby jeszcze poprawil przyjecie (marudze, bo oceniam jako przyszlego reprezentanta).

Dezerter-masz PW
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Simao »

Diomedea pisze: 6 paź 2022, o 18:19 Nysa swietnie w serwisie.
No i srodek Nysy nie wyglada tak cienko (ktos pisal ze beda przeszkadzac). Zerba 2 bloki, jeden wyblok. A Abramowicz 1 blok.
Z drugiej strony- M'Baye na 0 a Krage1/1. Nazwiska z polke wyzej; rezultaty niekoniecznie.

Pilina wiedzial kogo wyciagac, i z zagranicy i z 1 ligi.

Gierzot jak zwykle plus serwis tzn 3 asy/2bledy. Fantastyczna proporcja, pewnie sie nie da tak utrzymac, ale jest moc. Jakby jeszcze poprawil przyjecie (marudze, bo oceniam jako przyszlego reprezentanta).

Dezerter-masz PW
Wierzę w to, że Michał Gierżot zagra cały sezon, jako podstawowy gracz. To jest tak naprawdę jego początek z poważną siatkówką w pełnym wymiarze. To jest wielki talent i będzie jednym z najlepszych na swojej pozycji w lidze już w tym sezonie. Bardzo dobra zagrywka, najwięcej do poprawy ma w elemencie przyjęcia. Ja mam swoje osobiste marzenia z perspektywy kibica Resovii związane z tym graczem :) Obserwuję jeszcze i liczę na znaczny postęp, przeskok na wyższy poziom Karola Urbanowicza. To jest perspektywa przyszłości, jednak konkurencja nie śpi, w szczególności Skra. Resovia i Skra potrzebuje dobrego polskiego przyjmującego, do pierwszego składu. Tutaj objawia się Gierżot. Ogólnie to będę loobować na osoby decyzyjne w Resovii, aby w miejsce Słoweńców pozyskać w przyszłym sezonie Gierżota i Urbanowicza, oczywiście do pierwszego składu. Z całym szacunkiem dla Buckiego, ale będzie można poszukać za granicą solidnego zmiennika dla Muzaja. Kilka korekt w składzie, szkielet zachowany, szybko można się zgrać, a drużyna może wejść na jeszcze wyższy poziom, na lata. Choć Michała Gierżota może być ciężko utrzymać w składzie za kilka sezonów. Podobnie jak było to w przypadku Semena w Kędzierzynie.

Ps. Przed tym sezonem myślałem, że Gierżot trafi do Kędzierzyna w miejsce Semena. Nie wiem czy były jakieś próby pozyskania go ze strony ZAKSY. Uważam, że to duży błąd, jeśli nie zainteresowali się Michałem Gierżotem, jego pozyskiwaniem w miejsce Semena.
Ostatnio zmieniony 6 paź 2022, o 18:42 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: efratello »

Bardzo mnie cieszy dobry początek Nysy, typowałem ich bodaj na ósmym przed sezonem, ale będę trzymał kciuki, żeby było nawet więcej, bo bardzo fajny skład mają w tym roku. Fajnie, że Gierżot gra, tak się spodziewałem, że Pliński go nie będzie trzymał na ławce, Zhukouski jeden z ciekawszych transferów w tym roku, Ben Tarze na dobre mogła wyjść przerwa wakacyjna bez gry dla Tunezji, intensywnie pracował indywidualnie nad fizyką, ciekawe, jak młodzi środkowi będą się na dłuższym dystansie prezentować.
Diomedea
Posty: 4446
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Diomedea »

Daj spokoj z Gierzotem w Resovii. I to od przyszlego roku. Szkoda chlopaka, niech pogra.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: dezerter »

Diomedea pisze: 6 paź 2022, o 18:49 Daj spokoj z Gierzotem w Resovii. I to od przyszlego roku. Szkoda chlopaka, niech pogra.
Gierżot chyba nie przyszedł do Nysy na jeden sezon, ale ręki sobie nie dam uciąć.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7948
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Myślę, że Cuprum miałby problem z nawiązaniem walki z Projektem z meczu z Resovią, z taką grą.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Simao »

efratello pisze: 6 paź 2022, o 18:37 Bardzo mnie cieszy dobry początek Nysy, typowałem ich bodaj na ósmym przed sezonem, ale będę trzymał kciuki, żeby było nawet więcej, bo bardzo fajny skład mają w tym roku. Fajnie, że Gierżot gra, tak się spodziewałem, że Pliński go nie będzie trzymał na ławce, Zhukouski jeden z ciekawszych transferów w tym roku, Ben Tarze na dobre mogła wyjść przerwa wakacyjna bez gry dla Tunezji, intensywnie pracował indywidualnie nad fizyką, ciekawe, jak młodzi środkowi będą się na dłuższym dystansie prezentować.
Moim zdaniem Nysa ma wszystko, aby zostać czarnym koniem tego sezonu. Z perspektywy sytuacji zdrowotnych i innych czynników rozczarowaniem sezonu może zostać klub z Lublina bądź Warszawy. Swoją drogą przed tym sezonem uważałem, że Firlej popełnił błąd zmieniając Olsztyn na Warszawę. Obecnie raczej sprawdza się to, zobaczymy jak będzie dalej. Tak na marginesie Plina poprzedni sezon miał ciężki, rzucony na głęboką wodę w Nysie. Szacunek, że w ogóle przyjął to wyzwanie. Dopiero w tym sezonie będzie jego prawdziwa weryfikacja. To obecnie po Winiarze najbardziej perspektywiczny polski trener. Życzę im rozwoju i sukcesów że swoimi klubami. Plina bardziej mnie przekonuje i zyskuje więcej w moich oczach, za postawienie na Gierżota. Winiar jest bardziej zachowawczy, boi się ryzyka, forsuje Konara. Moim zdaniem powinien dać w pełnym wymiarze szanse Dulskiemu. Myślę, że odwdzięczył by się swoją grą za zaufanie. To jest wielki talent, a Konar jest u schyłku kariery. Byłoby to z korzyścią dla gracza jak i samego klubu. W sytuacji problemów zawsze może wejść Konar. Zobaczymy jak to będzie na przestrzeni sezonu. Jednak mając w pamięci sytuację w Gdańsku i Sasaka ciągle na ławce, to słabo to widzę.
Michał Gierżot to talent na miarę Kurka. Oczywiście to tylko moje zdanie, nawet gdyby otrzymał szansę w Resovii bądź Skrze, jako podstawowy gracz w kolejnym sezonie , da radę. Nie możemy traktować takich graczy jak dzieci. Trzeba brać przykład z Włoch, gdzie najbardziej utalentowanym zawodnikom szybko dają szansę poważnej gry. Z bardzo pozytywnym skutkiem. Włosi obecnie mają tytuł MŚ i ME. W myśl zasady, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;)
Ostatnio zmieniony 6 paź 2022, o 19:06 przez Simao, łącznie zmieniany 2 razy.
Diomedea
Posty: 4446
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Diomedea »

Tak, Nysa i Gdansk powinny byc wyzej niz przedsezonowe szacunki.
Cuprum gra bez atakujacego ale i inne formacje slabiutko.

Mam nadzieje, ze Gierzot pozostanie w Nysie min ze 2 lata. Czego i jemu zycze. Chyba za wczesnie na top, a juz na pewno na Resovie.
Ktora jak na razie nalezy do topu glownie finansowego.

Kubicki zmiana na pozycji, wiec mimo zejscia Remka dalej 3 obiecujacych na boisku.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Aranger »

Fajnie klepie zagrywką Gierżot, ale z nierozegranych w ataku nie istnieje dzisiaj.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Simao »

Chciałbym, aby Kubicki miał więcej szansy na grę, wchodził na jakieś podwójne zmiany itp. Fajnie, gdyby w przyszłym sezonie miał okazję zostać nawet jedynką w jakimś klubie z dołu tabeli. Potrzeba mu dużo gry, to jest talent, ma dobrą zagrywkę, nie najgorsze warunki fizyczne, choć mogłoby być lepiej oczywiście. Brakuje nam dobrych, polskich rozgrywających, oby nie został zmarnowany jego talent jak kilku graczy. Rozgrywający mają ciężko. W szczególności takie młode chłopaki, ciężko jest się im wybić. To dotyczy nie tylko polskich graczy, ale ogólnie graczy na tej pozycji.
Patrząc na dzisiejsze pewne zwycięstwo Nysy inaczej postrzegam tą porażkę Suwałk. Zobaczymy jak dzisiaj zaprezentują się na przeciw drużyny z Gdańska.
Diomedea
Posty: 4446
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Diomedea »

Wiesz, w pewnym momencie to jest sytuacja, ze nie ma wyboru.
Wiec co najwyzej gdzies krotko usiadzie i znowwu wroci do grania. Ktos go wyciagnie. Przeciez po Januszu I Frleju jest Kubicki i przerwa i 2 fajnych gosci z 2007. Pawlun 3 rok na lawce.
Wiec z Kubickim tak jak z Gierzotem. Nosi bulawe marszalkowska w tornistrze. ;)

Co do nienajgorszych warunkow-on jest dosyc skoczny, w koncu dostal nagrode w kadecie grajac MP na przyjeciu.
No i Kajetan ma za soba 2 lata sypania w I lidze, wiec taki zupelnie bez doswiadczenia nie jest. Widac dzis bylo, jak wszedl, ze postanowil grac spokojnie, i tego sie trzymal.
buzinga
Posty: 1276
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: buzinga »

Suwałki- Gdańsk na moje oko będzie bardzo ciekawym meczem. Może nawet najlepszym w tej 2 kolejce. Już w pierwszych akcjach widać fajne granie po obu stronach.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Simao »

Diomedea pisze: 6 paź 2022, o 20:03 Wiesz, w pewnym momencie to jest sytuacja, ze nie ma wyboru.
Wiec co najwyzej gdzies krotko usiadzie i znowwu wroci do grania. Ktos go wyciagnie. Przeciez po Januszu I Frleju jest Kubicki i przerwa i 2 fajnych gosci z 2007. Pawlun 3 rok na lawce.
Wiec z Kubickim tak jak z Gierzotem. Nosi bulawe marszalkowska w tornistrze. ;)

Co do nienajgorszych warunkow-on jest dosyc skoczny, w koncu dostal nagrode w kadecie grajac MP na przyjeciu.
No i Kajetan ma za soba 2 lata sypania w I lidze, wiec taki zupelnie bez doswiadczenia nie jest. Widac dzis bylo, jak wszedl, ze postanowil grac spokojnie, i tego sie trzymal.
Dokładnie, dlatego fajnie gdyby w przyszłym sezonie otrzymał szansę, jako jedynka w jakimś klubie z dołu tabeli PlusLigi.
Sanchez to jest normalnie ewenement. 173 cm wzrostu to nie jest mało, tylko bardzo mało jak na siatkarza. Większość libero jest wyższych :) On, gdyby miał warunki fizyczne przynajmniej jak Toniutti, byłby jednym z najlepszych na swojej pozycji. Odnośnie jakości rozegrania, jest normalnie genialny. Szkoda, że natura nie obdarowała go lepszymi warunkami fizycznymi.
Diomedea
Posty: 4446
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Diomedea »

buzinga pisze: 6 paź 2022, o 20:14 Suwałki- Gdańsk na moje oko będzie bardzo ciekawym meczem. Może nawet najlepszym w tej 2 kolejce. Już w pierwszych akcjach widać fajne granie po obu stronach.
Moze masz racje, przyznam, ze nie zerknelam na calosc. Powiedzialabym teoretycznie, ze Gdansk mocniejszy. Ale na razie tego nie widac.

Sanchez rzeczywiscie, nawet z tym marnym wzrostem Toniuttiego bylby w swiatowym topie.
Tym razem na Sanchezie atakuje Martinez. Zobaczymy jakie staty wykreci, bo on bardzo ofensywny nie jest.
buzinga
Posty: 1276
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: buzinga »

Diomedea pisze: 6 paź 2022, o 20:24
buzinga pisze: 6 paź 2022, o 20:14 Suwałki- Gdańsk na moje oko będzie bardzo ciekawym meczem. Może nawet najlepszym w tej 2 kolejce. Już w pierwszych akcjach widać fajne granie po obu stronach.
Moze masz racje, przyznam, ze nie zerknelam na calosc. Powiedzialabym teoretycznie, ze Gdansk mocniejszy. Ale na razie tego nie widac.

Sanchez rzeczywiscie, nawet z tym marnym wzrostem Toniuttiego bylby w swiatowym topie.
Trefl bawi się w miniZaksę. Strasznie podoba mi się Perry. No ale to nie od dziś klasowy gracz. Duży upgrade nad Olenderkiem.
Diomedea
Posty: 4446
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Diomedea »

Merde.
Wygladalo na kolano. Zle wygladalo dla Piotrka.
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: laanca »

Wyglądało jakby zerwał więzadła w kolanie, a do tego lewa kostka mu się wygięła jak przy skręceniu :<
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka II

Post autor: Simao »

Bardzo źle to wyglądało... :| Dopiero początek ligi, a już poważna kontuzja jednego z kluczowych graczy jednego z klubów. Takie przykre sytuacje dają szansę innym graczom. W tej chwili jest to szansa dla Sawickiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”