Plotki transferowe 23/24

Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Simao »

choe pisze: 23 gru 2022, o 21:58 Mateusz Bieniek zagra w sezonie 2023/2024 w barwach Jastrzębskiego Węgla (informacja na ten moment, ale raczej się nic w tej kwestii nie zmieni).
Już z miesiąc temu pisałem o zainteresowaniu tym graczem ze strony JW. Po tym jak nie udało się zakontraktować innego lepszego środkowego, odpuścili Boyera, Bieniek w JW stał się faktem.
Nie rozumiem tylko skąd te ciągłe głosy o Kłosie w Resovii... Tak na marginesie to Skra straciłaby dwóch swoich podstawowych środkowych. W Resovii tylko Kochan jest pewniakiem, jeśli chodzi o pierwszą szóstkę. W przypadku zmniejszenia limitów na obcokrajowców Kozamernik będzie dalej podstawowym graczem. Wszystko jest uzależnione od tego, jak ostatecznie będzie wyglądał środek, ale ze względu na limity Kłos (jeśli rzeczywiście będzie w Resovii) będzie graczem podstawowym. Jednak równie dobrze Kłos może być graczem nr 3 wśród środkowych Resovii. Wszystko uzależnione będzie od limitów. DeFalco zostaje u Nas, irytowało mnie trochę jak wczoraj taki Bednaruk podczas transmisji meczu mówił coś, że trwa walka o pozostanie tego gracza w Rzeszowie, jak to już jest po temacie :) Przyjęcie pozostanie raczej bez zmian, choć nie jestem wielkim fanem Klemena. Patrząc wczoraj na Kędzierskiego w przypadku jakiejś kontuzji Fabiana mogą być problemy w walce o medale.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kader14 »

Bieniek nie tylko z Jw ma ofertę ale tez innego polskiego klubu , być może razem z Bieńkiem pójdzie tez Atanasijevic , ale podobno chciałby wrócić do Włoch . O Muzaja pytała Warszawa
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
kamil1999
Posty: 5575
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Klugenhammer pisze: 24 gru 2022, o 12:33
choe pisze: 23 gru 2022, o 21:58 Mateusz Bieniek zagra w sezonie 2023/2024 w barwach Jastrzębskiego Węgla
Miszczu-xdd pisze: 24 gru 2022, o 12:17 Bieniek kierunek Chiny.
To może jedno i drugie, tzn do stycznia 2024 w Chinach, a później przelot do Jastrzębia i playoffy w +L? ;)
Mam nadzieję, że nie.
Niezbyt to sportowe i wolałbym gdyby JW w tym nie uczestniczyło.
Ale nieraz się okazywało, że informacje pewnych tutejszych forumowiczów(choe należy do takich)›informacje prawdy siatki, więc mam nadzieję, że tak pozostanie.
Fozgen79
Posty: 55
Rejestracja: 26 paź 2014, o 18:33
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Fozgen79 »

Wszystko uzależnione będzie od limitów. DeFalco zostaje u Nas, irytowało mnie trochę jak wczoraj taki Bednaruk podczas transmisji meczu mówił coś, że trwa walka o pozostanie tego gracza w Rzeszowie, jak to już jest po temacie :)
Nie raz już kluby widziały takie sytuacje kiedy zawodnik był już zakontraktowany w klubie, a później się okazało że ktoś go wykupił. Więc z TJ jest podobna sytuacja. Włączy się jakiś mocny zespół z Włoch i po zawodach. Jak Hadrava z Olsztyna do Lube
pwpl97
Posty: 355
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: pwpl97 »

mi9901 pisze: 23 gru 2022, o 23:18
Diomedea pisze: 23 gru 2022, o 23:14 Poreba, czy Urbanowicz?
Poręba ma wylądować w Zaksie
Koniec końców tam nie wyląduje.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: jinx »

Sam się zastanawiam, czy to dobrze, że nie trafi, czy nie, bo Paszycki i Huber (jesli będzie zdrowy i nie wyfrunie) to świetna para blokujących. Dwa, czy nie będzie to zerwanie choćby takiej ustnej umowy dżentelmeńskiej? W sumie co ona w tych czasach jest warta?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Simao »

jinx pisze: 24 gru 2022, o 23:07 Sam się zastanawiam, czy to dobrze, że nie trafi, czy nie, bo Paszycki i Huber (jesli będzie zdrowy i nie wyfrunie) to świetna para blokujących. Dwa, czy nie będzie to zerwanie choćby takiej ustnej umowy dżentelmeńskiej? W sumie co ona w tych czasach jest warta?
Takie umowy we współczesnym świecie niestety nie mają żadnego znaczenia... Zrywane są kontrakty i to nie są jednorazowe przypadki, tak więc nie ma nic pewnego. Swoją drogą, moim subiektywnym zdaniem takie zrywanie kontraktów, których doświadczył prawie każdy klub w PlusLidze, jest wręcz patologiczne, nie tylko niemoralne. Często zdarzają się takie przypadki, które nie przechodzą do opinii publicznej lub oficjalny komunikat jest całkiem inny niż rzeczywistość. Plus jest taki, że obecnie realna konkurencja dla czołowych polskich klubów to czołowe kluby włoskie. Wiadomo jaka jest obecnie sytuacja na świecie, kierunek azjatycki jest bardziej dla graczy już u schyłku kariery. Życie tam też jest specyficzne i wielu graczy, jeśli zdecyduje się na grę np. w Chinach to jest to sezon, zarobić kasę i powrót do Europy. Dobrym przykładem jest Uros w Zawierciu. Wyjątki to Japonia, Kurek i Kubiak grają już kilka sezonów. To jest też państwo należące do szeroko rozumianego świata zachodu, podobnie jak Korea Południowa (mniej atrakcyjna dla czołowych siatkarzy na świecie).
zbycho123
Posty: 224
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: zbycho123 »

Ciekawi mnie dlaczego Włochy otrzymały 2 miejsca w Pucharze cev my tylko 1 skoro nasz zespół wygrał lige mistrzów 2 krotnie z rzędu? I jeszcze jedno ten puchar challenge powinien być dawno zlikwidiwany kogo interesuje wygrają go zedpol z Rumuni, Francji czy Turcji kluby które w naszej plus lidze nie miały by szans na utrzymanie
Arw165
Posty: 1425
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

zbycho123 pisze: 25 gru 2022, o 12:26 I jeszcze jedno ten puchar challenge powinien być dawno zlikwidiwany kogo interesuje wygrają go zedpol z Rumuni, Francji czy Turcji kluby które w naszej plus lidze nie miały by szans na utrzymanie
No właśnie przez takie podejście mamy mniej miejsc w pucharach od Włochów.
Diomedea
Posty: 4423
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

zbycho123 pisze: 25 gru 2022, o 12:26 Ciekawi mnie dlaczego Włochy otrzymały 2 miejsca w Pucharze cev my tylko 1 skoro nasz zespół wygrał lige mistrzów 2 krotnie z rzędu? I jeszcze jedno ten puchar challenge powinien być dawno zlikwidiwany kogo interesuje wygrają go zedpol z Rumuni, Francji czy Turcji kluby które w naszej plus lidze nie miały by szans na utrzymanie
To latwo sprawdzic i sprawa jest powszechnie znana. Puchary licza sie osobno. Za pkt w LM dostajesz miejsca w LM.
Aby dostac miejsca w pucharze CEV nalezy : a) brac udzial w pucharze CEV b) zajac tam wysokie miejsce.
Akurat to rozwiazanie jest dla nas korzystne, bo w przeciwnym wypadku, z powodu wieloletniego braku uczestnictwa w nizej notowanych pucharach tracilibysmy miejsca w LM.

Przepraszam za OT, wlasnie sie zorientowalam, ze to temat transferow.
Moze przeniesc?
Szary Wilk
Posty: 8005
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Fozgen79 pisze: 24 gru 2022, o 21:16 Wszystko uzależnione będzie od limitów. DeFalco zostaje u Nas, irytowało mnie trochę jak wczoraj taki Bednaruk podczas transmisji meczu mówił coś, że trwa walka o pozostanie tego gracza w Rzeszowie, jak to już jest po temacie :)
Nie raz już kluby widziały takie sytuacje kiedy zawodnik był już zakontraktowany w klubie, a później się okazało że ktoś go wykupił. Więc z TJ jest podobna sytuacja. Włączy się jakiś mocny zespół z Włoch i po zawodach. Jak Hadrava z Olsztyna do Lube
Obecnie poza Piacenzą i Perugią nikogo na to nie stać we Włoszech. Reszta Serie A wcale nie jest tak bogata. Polskie kluby nie są w tyle finansowo, a Resovia czy JW nawrt z przodu. Po prostu Włochu przyciągają także aspektami pozafinansowymi.

Bardzo przeceniacie tych Włochów. To juz nie te czasy co kilka lat temu, czego dowodem są zawodnicy grającej w naszej lidze i słabość kadrowa włoskich drużyn.
mmp
Posty: 81
Rejestracja: 17 mar 2020, o 10:23
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: mmp »

To Poręba nie idzie do zaksy? Zostaje w Olsztynie?
kamil1999
Posty: 5575
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

mmp pisze: 25 gru 2022, o 18:13 To Poręba nie idzie do zaksy? Zostaje w Olsztynie?
Ponoć idzie do Skry według tego co pisze tutaj pewien dobrze poinformowany kolega. Co nie może dziwić skoro Skra być może straci obu podstawowych środkowych
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

To Poręba-Urbanowicz świetny przyszłościowy środek Skry, zwłaszcza pod Łomaczem, który lubi grać ze środkowymi. To ciekawe kogo zatem ma Zaksa, może utrzymają Hubera i Paszyckiego, wtedy zrozumiałe, że Poręba woli pograć niż siedzieć.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hardy »

Kłos do Rzeszowa, Bieniek do Jastrzębia, Poręba jednak nie do Kędzierzyna a do Bełchatowa, i jak Huber jednak zmieni klub to Zaksa zostanie z niczym.
mmp
Posty: 81
Rejestracja: 17 mar 2020, o 10:23
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: mmp »

A o Olsztynie jakieś słuchy są? Poza Bołądziem za Butryna...
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

hardy pisze: 26 gru 2022, o 11:10 Kłos do Rzeszowa, Bieniek do Jastrzębia, Poręba jednak nie do Kędzierzyna a do Bełchatowa, i jak Huber jednak zmieni klub to Zaksa zostanie z niczym.
Ojjj pamiętam ten szum medialny, jak to ZAKSA miała czelność zakontraktować Poębę z rocznym wyprzedzeniem. A teraz, gdy okazało się, że jest inaczej, to zrobiło się cichutko i spokojnie. Nie ma już żadnego problemu. Zapanowała wręcz atmosfera zrozumienia i życzliwości :]
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Klugenhammer »

MAG siatki pisze: 26 gru 2022, o 14:02
Ojjj pamiętam ten szum medialny, jak to ZAKSA miała czelność zakontraktować Poębę z rocznym wyprzedzeniem.
Nie było niczego takiego. Znowu tworzysz jakąś alternatywną rzeczywistość, w której rzekomo cała Polska nienawidzi ZAKSy.
Ja akurat dobrze pamiętam, że kiedy pojawiły się pierwsze informacje o Porębie w Kędzierzynie, to dominowały bardzo pozytywne opinie nt długofalowej polityki kadrowej ZAKSy.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hardy »

Też nic takiego nie pamiętam. Jaki szum?
buzinga
Posty: 1273
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

MAG siatki pisze: 26 gru 2022, o 14:02
Ojjj pamiętam ten szum medialny, jak to ZAKSA miała czelność zakontraktować Porębę z rocznym wyprzedzeniem. A teraz, gdy okazało się, że jest inaczej, to zrobiło się cichutko i spokojnie. Nie ma już żadnego problemu. Zapanowała wręcz atmosfera zrozumienia i życzliwości :]
Zabawny jesteś. Zaksa zakontraktowała Porębę z wyprzedzeniem na następny rok nie płacąc za chłopka nic, ponieważ po sezonie kończy mu się umowa z Olsztynem. Jeśli faktycznie będzie grał od następnego roku w Skrze to znaczy, że Kędzierzyn otrzyma pieniążki za wykup jego kontraktu, bo to z nimi ma umowę na kolejny rok. Całkiem dobry deal, dostajesz pieniądze za kogoś kto nigdy u Ciebie nie zagrał, a pozyskałeś go za darmo. Ogólnie żarty żartami, sam wolałbym inwestowanie w rozwój tego chłopaka. Skoro jednak mają zostać Huber z Paszyckim to trudno znaleźć dla niego miejsce do gry i lepiej nie trzymać na siłę. Poza tym może jeszcze Mateusz trafi kiedyś do Zaksy, dlatego jest duży sens żeby podejmować wszelkie decyzje na stopie wzajemnego zrozumienia, szacunku i życzliwości ;)
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

Klugenhammer pisze: 26 gru 2022, o 15:26
MAG siatki pisze: 26 gru 2022, o 14:02
Ojjj pamiętam ten szum medialny, jak to ZAKSA miała czelność zakontraktować Poębę z rocznym wyprzedzeniem.
Nie było niczego takiego. Znowu tworzysz jakąś alternatywną rzeczywistość, w której rzekomo cała Polska nienawidzi ZAKSy.
Ja akurat dobrze pamiętam, że kiedy pojawiły się pierwsze informacje o Porębie w Kędzierzynie, to dominowały bardzo pozytywne opinie nt długofalowej polityki kadrowej ZAKSy.

AMNEZJA?
Dobrze pamiętam cały szereg wypowiedzi, z których jasno wynikało, że jest to zagrywka nie fair. I proszę nie zaprzeczać FAKTOM. I jeszcze jedno. Wykorzystujesz w swojej wypowiedzi zwroty, których ja nie użyłem. Nikt tu nie pisał o nienawiści całej Polski do ZAKSY :] To Ty tworzysz alternatywną rzeczywistość. Pisałem o pewnej grupie oburzonych osób, a to chyba nie jest cała siatkarska Polska ??? Proszę czytać ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

buzinga pisze: 26 gru 2022, o 15:47
MAG siatki pisze: 26 gru 2022, o 14:02
Ojjj pamiętam ten szum medialny, jak to ZAKSA miała czelność zakontraktować Porębę z rocznym wyprzedzeniem. A teraz, gdy okazało się, że jest inaczej, to zrobiło się cichutko i spokojnie. Nie ma już żadnego problemu. Zapanowała wręcz atmosfera zrozumienia i życzliwości :]
Zabawny jesteś. Zaksa zakontraktowała Porębę z wyprzedzeniem na następny rok nie płacąc za chłopka nic, ponieważ po sezonie kończy mu się umowa z Olsztynem. Jeśli faktycznie będzie grał od następnego roku w Skrze to znaczy, że Kędzierzyn otrzyma pieniążki za wykup jego kontraktu, bo to z nimi ma umowę na kolejny rok. Całkiem dobry deal, dostajesz pieniądze za kogoś kto nigdy u Ciebie nie zagrał, a pozyskałeś go za darmo. Ogólnie żarty żartami, sam wolałbym inwestowanie w rozwój tego chłopaka. Skoro jednak mają zostać Huber z Paszyckim to trudno znaleźć dla niego miejsce do gry i lepiej nie trzymać na siłę. Poza tym może jeszcze Mateusz trafi kiedyś do Zaksy, dlatego jest duży sens żeby podejmować wszelkie decyzje na stopie wzajemnego zrozumienia, szacunku i życzliwości ;)
Ja nie podważam faktu, że na chwilę obecną jest to całkiem dobry deal. Pod warunkiem, że zostanie Huber z Paszyckim. A z tego co tu czytam, to niektórzy Internauci mają w tej kwestii szereg wątpliwości czy oni zostaną. Jeśli Hubera i Paszyckiego nie uda się zatrzymać, to wtedy zgodzisz się, że oddanie Poręby nie będzie dobrym interesem dla ZAKSY. Wówczas to nie ja będę zabawny :-)
kamil1999
Posty: 5575
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

MAG siatki pisze: 26 gru 2022, o 14:02
Ojjj pamiętam ten szum medialny, jak to ZAKSA miała czelność zakontraktować Poębę z rocznym wyprzedzeniem. A teraz, gdy okazało się, że jest inaczej, to zrobiło się cichutko i spokojnie. Nie ma już żadnego problemu. Zapanowała wręcz atmosfera zrozumienia i życzliwości :]
Po co za każdym razem coś takiego wypisujesz? Bo raczej to, że piszesz na poważnie to można już powoli wykluczać. Trolling?
Zresztą widzisz, że już fani Zaksy są zniesmaczeni twoimi wpisami. I się im nie dziwię. Robisz im bardzo złą prasę.

Każdy oczywiście chwalił Zaksę za ten ruch. No prawie każdy. Ja w sumie akurat byłem sceptykiem bo IMO Poręba nie ma potencjału na wielkie granie. Dużo mu sezon razem z Seyedem dał i rozwinął się sporo w ataku, ale ma słabe czucie w bloku/na wybloku.
O ile taki Zniszczoł w bloku wypada równie przeciętnie to jednak jest w ścisłej czołówce na wybloku no i gołym okiem widać jego dobrą technikę bloku. Poręba jest przeciętny na bloku. W ataku dobry, ale z każdej piłki jak Bieniek czy Takvam w formie też nie zaatakuje.

Skra to bardziej odpowiedni klub dla Poręby. Półka niżej. Mam nadzieję, że nie obrażę jakiegoś fana Skry, ale takie są realia póki ten klub jest tak zarządzany.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2022, o 16:02 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
Swistolinka
Posty: 281
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Swistolinka »

hardy pisze: 26 gru 2022, o 15:45 Też nic takiego nie pamiętam. Jaki szum?
Szum to raczej za dużo powiedziane, w końcu to tylko anonimowe tweety kibiców z Rzeszowa i Jastrzębia, no ale przytoczę kilka przykładowych tweetów:
https://twitter.com/Arteem_05/status/15 ... 4ElHw&s=19
https://twitter.com/agusialke2/status/1 ... RkiEA&s=19
https://twitter.com/Brianmsk_/status/15 ... krScQ&s=19
https://twitter.com/magdaostrowskaa/sta ... SWoMw&s=19
No raczej nie są to tweety zachwalające ten transfer.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2022, o 16:06 przez Swistolinka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

kamil1999 pisze: 26 gru 2022, o 15:59
MAG siatki pisze: 26 gru 2022, o 14:02
Ojjj pamiętam ten szum medialny, jak to ZAKSA miała czelność zakontraktować Poębę z rocznym wyprzedzeniem. A teraz, gdy okazało się, że jest inaczej, to zrobiło się cichutko i spokojnie. Nie ma już żadnego problemu. Zapanowała wręcz atmosfera zrozumienia i życzliwości :]
Po co za każdym razem coś takiego wypisujesz? Bo raczej to, że piszesz na poważnie to można już powoli wykluczać. Trolling?

Każdy oczywiście chwalił Zaksę za ten ruch. No prawie każdy. Ja w sumie akurat byłem sceptykiem bo IMO Poręba nie ma potencjału na wielkie granie. Dużo mu sezon razem z Seyedem dał i rozwinął się sporo w ataku, ale ma słabe czucie w bloku/na wybloku.
O ile taki Zniszczoł w bloku wypada równie przeciętnie to jednak jest w ścisłej czołówce na wybloku no i gołym okiem widać jego dobrą technikę bloku. Poręba jest przeciętny na bloku. W ataku dobry, ale z każdej piłki jak Bieniek czy Takvam w formie też nie zaatakuje.
Kamilu, skoro Poręba jest - jak twierdzisz "bez potencjału na wielkie granie", to czemu Grbić wziął go do reprezentacji, czemu w drodze do Kędzierzyna, przejmuje go uznana siatkarska marka jaką jest SKRA? To znaczy, że Grbić i Piechocki ze swoim sztabem się mylą?
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

Swistolinka pisze: 26 gru 2022, o 16:01
hardy pisze: 26 gru 2022, o 15:45 Też nic takiego nie pamiętam. Jaki szum?
Szum to raczej za dużo powiedziane, ale przytoczę kilka
przykładowych tweetów:
https://twitter.com/Arteem_05/status/15 ... 4ElHw&s=19
https://twitter.com/agusialke2/status/1 ... RkiEA&s=19
https://twitter.com/Brianmsk_/status/15 ... krScQ&s=19
https://twitter.com/magdaostrowskaa/sta ... SWoMw&s=19
No raczej nie są to tweety zachwalające ten transfer.
Dziękuję za to przypomnienie. Nie chciało mi się szukać, ale - jak widać - pamięć mnie jeszcze nie zawodzi :-)
Swistolinka
Posty: 281
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Swistolinka »

MAG siatki pisze: 26 gru 2022, o 16:06
Swistolinka pisze: 26 gru 2022, o 16:01
hardy pisze: 26 gru 2022, o 15:45 Też nic takiego nie pamiętam. Jaki szum?
Szum to raczej za dużo powiedziane, ale przytoczę kilka
przykładowych tweetów:
https://twitter.com/Arteem_05/status/15 ... 4ElHw&s=19
https://twitter.com/agusialke2/status/1 ... RkiEA&s=19
https://twitter.com/Brianmsk_/status/15 ... krScQ&s=19
https://twitter.com/magdaostrowskaa/sta ... SWoMw&s=19
No raczej nie są to tweety zachwalające ten transfer.
Dziękuję za to przypomnienie. Nie chciało mi się szukać, ale - jak widać - pamięć mnie jeszcze nie zawodzi :-)
Pamięć nie zawodzi, ale tweety sfrustrowanych kibiców z Rzeszowa czy JZ to jeszcze nie szum medialny :D Nie pamiętam, żeby jakiś faktyczny ekspert głośno skrytykował ten transfer, np w Polsacie Sport w trakcie jakiegoś studia, czy coś takiego
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

Swistolinka pisze: 26 gru 2022, o 16:09
MAG siatki pisze: 26 gru 2022, o 16:06
Swistolinka pisze: 26 gru 2022, o 16:01

Szum to raczej za dużo powiedziane, ale przytoczę kilka
przykładowych tweetów:
https://twitter.com/Arteem_05/status/15 ... 4ElHw&s=19
https://twitter.com/agusialke2/status/1 ... RkiEA&s=19
https://twitter.com/Brianmsk_/status/15 ... krScQ&s=19
https://twitter.com/magdaostrowskaa/sta ... SWoMw&s=19
No raczej nie są to tweety zachwalające ten transfer.
Dziękuję za to przypomnienie. Nie chciało mi się szukać, ale - jak widać - pamięć mnie jeszcze nie zawodzi :-)
Pamięć nie zawodzi, ale tweety sfrustrowanych kibiców z Rzeszowa czy JZ to jeszcze nie szum medialny :D Nie pamiętam, żeby jakiś faktyczny ekspert głośno skrytykował ten transfer, np w Polsacie Sport w trakcie jakiegoś studia, czy coś takiego
Ja nie miałem na myśli ekspertów.....
Swistolinka
Posty: 281
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Swistolinka »

MAG siatki pisze: 26 gru 2022, o 16:10
Swistolinka pisze: 26 gru 2022, o 16:09
MAG siatki pisze: 26 gru 2022, o 16:06

Dziękuję za to przypomnienie. Nie chciało mi się szukać, ale - jak widać - pamięć mnie jeszcze nie zawodzi :-)
Pamięć nie zawodzi, ale tweety sfrustrowanych kibiców z Rzeszowa czy JZ to jeszcze nie szum medialny :D Nie pamiętam, żeby jakiś faktyczny ekspert głośno skrytykował ten transfer, np w Polsacie Sport w trakcie jakiegoś studia, czy coś takiego
Ja nie miałem na myśli ekspertów.....
OK. W takim razie zgoda. Z tym, że dla osób anty-Kędzierzyn to akurat żaden mądry ruch Zaksy by się nie spodobał, więc to żadna nowość.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

Swistolinka pisze: 26 gru 2022, o 16:13
MAG siatki pisze: 26 gru 2022, o 16:10
Swistolinka pisze: 26 gru 2022, o 16:09
Pamięć nie zawodzi, ale tweety sfrustrowanych kibiców z Rzeszowa czy JZ to jeszcze nie szum medialny :D Nie pamiętam, żeby jakiś faktyczny ekspert głośno skrytykował ten transfer, np w Polsacie Sport w trakcie jakiegoś studia, czy coś takiego
Ja nie miałem na myśli ekspertów.....
OK. W takim razie zgoda. Z tym, że dla osób anty-Kędzierzyn to akurat żaden mądry ruch Zaksy by się nie spodobał, więc to żadna nowość.
Trafione w punkt !!! Dzięki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”