Plotki transferowe 23/24

Streeter
Posty: 7315
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

Paragon pisze: 10 cze 2023, o 10:41 Oby było 14 zespołów. Lwów ma się wycofywać po tym sezonie, więc Radom może rzutem na taśmę się uratować, bo ewentualnie Lwów i Norwid out.
No ale przecież to i tak nie ratuje Radomia. Lwów i Norwid out, bo z 16 na 14, ale ktoś jeszcze musi spaść żeby jakiś kolejny cudny Będzin awansował. No chyba że na sezon awanse zamkną, ale wątpię.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7897
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Paragon pisze: 10 cze 2023, o 05:01 Czy ja wiem?

Nowowsiak - Takahashi
Hofer - Espeland
Piotrowski - Buchowski
Todorović - Keturakis
Meljanac - Sobański
Rajsner - Hain
Ostrowski/Kraj - Kalembka

Radom wygląda lepiej, ale nie aż tak bardzo no i w obu drużynach są duże niewiadome - Serbowie w Radomiu pociągną? Hofer i Espeland nie utoną? Keturakis potrafi odbijać?
W szóstce Norwida (Norwidu?) będzie raczej Kogut, a nie Norweg, on był ich najlepszym graczem w 1 lidze, a to dużo wyższy poziom od ligi norweskiej.

Duet Sobański/Borkowski na ataku - a chyba tak ma być - powoduje, że trzy mecze ugrane przez Bielsko i Radom będą dla Częstochowy potężnym wyzwaniem. Radom też wygląda fatalnie, ale Meljanac na ataku nawet jak będzie grać dobrze raz na cztery mecze, to myślę, że jakoś trzy razy częściej niż atakujący Norwidu.

Pisałem już o tym, ale komiczne jak 16-zespołowa liga zmienia optykę tych teamów z dołu tabeli, bo jak Będzin spadał z bilansem 2-24, to tam grali Veloso, Faryna, Ademar, Sobański czy Kalembka, i wszyscy byli tym Będzinem lekko zażenowani, a oni tę Częstochowę to zjadają na śniadanie. Bielsko na start sezonu rok temu też przygotowało dużo lepszą kadrę.

Nie ma co ich grillować, wywalczyli sobie awans, to niech grają, zasłużyli. Usunąć Lwów, spadek dwóch ekip i powrót do normalności od sezonu 24/25? Poproszę.
Arw165
Posty: 1423
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Streeter pisze: 10 cze 2023, o 10:48
Paragon pisze: 10 cze 2023, o 10:41 Oby było 14 zespołów. Lwów ma się wycofywać po tym sezonie, więc Radom może rzutem na taśmę się uratować, bo ewentualnie Lwów i Norwid out.
No ale przecież to i tak nie ratuje Radomia. Lwów i Norwid out, bo z 16 na 14, ale ktoś jeszcze musi spaść żeby jakiś kolejny cudny Będzin awansował. No chyba że na sezon awanse zamkną, ale wątpię.

Streeter
Na razie prezesi oficjalnie ustalili, że za rok spada jedna drużyna. To były ustalenia z marca, bodajże. Były jakieś nieoficjalne informacje świadczące, że myśli się nad zmianą tej decyzji?
PioterZJastrzebia
Posty: 1238
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Musiałby się zdarzyć jakiś cud (a raczej jakaś katastrofa innego klubu w postaci wycofania z rozgrywek), żeby Norwid się utrzymał. Kolejny sezon widzimy, że 16-zespołowa liga skutkuje bardzo słabym dołem tabeli, ale Norwid wygląda po prostu fatalnie. Nie tylko będzie słabszy od Radomia, Lubina czy Lwowa, ale to jest co najmniej klasę słabszy skład od zeszłorocznego Bielska, a to już wyczyn. Skład całkiem niezły na I ligę, nic po za tym. Przeglądając fora czy media społecznościowe widzę ogólną zgodność co do tego, że są pewniakiem do spadku, wyjątkiem w tym temacie są zagorzali kibice Norwida. Szkoda, że Częstochowa wróci na mapę elity tylko na rok.

Jeśli chodzi o Lwów, możliwe że szykuje się wzmocnienie na środku, skoro odchodzi Smoliar. Oprócz byłego reprezentanta rosji klub pożegnał też wszystkich obcokrajowców i drugiego atakującego, Tewkuna. Jest też miejsce na zagranicznego zmiennika Tupczyja na podwójną zmianę, zakładając że dwójką na rozegraniu będzie nadal Hołowen.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1049
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hunter »

Pawlun to jeszcze jakoś rokuje czy nie bardzo?
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Arw165
Posty: 1423
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Co za dzień - na tt podają, że Hadrava sam się wykupił z Jastrzębia, żeby odejść do Turcji.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Kiepski »

Uwaga teraz się zacznie bitwa. Na rynku pojawia się wielka ryba do wygarnięcia - Kacper Piechocki. Ciekawe kto i jak szybko zgarnie jego podpis. Spekulacje czas zacząć.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Orzi »

Arw165 pisze: 15 cze 2023, o 13:08 Co za dzień - na tt podają, że Hadrava sam się wykupił z Jastrzębia, żeby odejść do Turcji.
Żeby tylko Fenerbahce nie odwaliło Skry z Butrynem...

A Piechocki pójdzie do Lwowa, taki mój guess
mieclaw
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2023, o 09:35
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: mieclaw »

Arw165 pisze: 15 cze 2023, o 13:08 Co za dzień - na tt podają, że Hadrava sam się wykupił z Jastrzębia, żeby odejść do Turcji.
Ryan Sclater też się sprawdzi...
Streeter
Posty: 7315
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

Arw165 pisze: 15 cze 2023, o 13:08 Co za dzień - na tt podają, że Hadrava sam się wykupił z Jastrzębia, żeby odejść do Turcji.
Lepsza kasa, pierwsza szóstka. Dziwi Cię to?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

Orzi pisze: 15 cze 2023, o 13:13
Arw165 pisze: 15 cze 2023, o 13:08 Co za dzień - na tt podają, że Hadrava sam się wykupił z Jastrzębia, żeby odejść do Turcji.
Żeby tylko Fenerbahce nie odwaliło Skry z Butrynem...

A Piechocki pójdzie do Lwowa, taki mój guess
Petrovs, Kacperek, co ty, chcesz żeby Lwów bił się o utrzymanie z Radomiem i Częstochową? :D
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Orzi »

Paragon pisze: 15 cze 2023, o 13:36
Orzi pisze: 15 cze 2023, o 13:13
Arw165 pisze: 15 cze 2023, o 13:08 Co za dzień - na tt podają, że Hadrava sam się wykupił z Jastrzębia, żeby odejść do Turcji.
Żeby tylko Fenerbahce nie odwaliło Skry z Butrynem...

A Piechocki pójdzie do Lwowa, taki mój guess
Petrovs, Kacperek, co ty, chcesz żeby Lwów bił się o utrzymanie z Radomiem i Częstochową? :D
Jestem kibicem Radomia, więc wiesz... XD

Ale niepopularna opinia - tak, Lwów będzie słabszy w nadchodzącym sezonie. Yenipazar ich ciągnął za uszy razem z Tupcziim, a jak zmiana rozgrywającego na gorszego wpływa na zespół to widzieliśmy porównując zeszłoroczny GKS z tym sprzed dwóch lat. I nawet lepszy przyjmujący nic tutaj nie zmieni, bo to też asy dogrania nie będą
Arw165
Posty: 1423
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Streeter pisze: 15 cze 2023, o 13:31
Arw165 pisze: 15 cze 2023, o 13:08 Co za dzień - na tt podają, że Hadrava sam się wykupił z Jastrzębia, żeby odejść do Turcji.
Lepsza kasa, pierwsza szóstka. Dziwi Cię to?

Streeter
Absolutnie nie.
PioterZJastrzebia
Posty: 1238
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Za dużo niewiadomych we Lwowie żeby rozstrzygać, czy będą słabsi. Chociaż na ten moment faktycznie wyglądają gorzej, więc nie jest to aż tak niepopularna opinia. Taką opinią byłoby stwierdzenie że będą słabsi od konkurencji w dołach tabeli.
hunter pisze: 15 cze 2023, o 11:05 Pawlun to jeszcze jakoś rokuje czy nie bardzo?
Czy rokuje, nie wiem. Czeskie media donoszą że zagra w Ostrawie, gdzie trafić ma też trener Luks.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

Niespodziewanie gruchnęła wiadomość, że przedłużyliśmy kontrakt z Kalembką. Pierwotnie chyba był plan, by czwarty slot na środku zajął Markiewicz, a ostatnio pojawiły się jakieś plotki, że wykupiło go JW. Nie wiem czy dobrze łączę kropki, ale to by się zgadzało.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Orzi »

No to ciekawe kogo Norwid ściągnie, skoro "Kalembki tego świata" są zajęte
PioterZJastrzebia
Posty: 1238
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Massimo Botti ma być trenerem LUKu, wg Balcerzaka. Gogol z kolei ma trafić do Japonii.
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

Orzi pisze: 15 cze 2023, o 17:52 No to ciekawe kogo Norwid ściągnie, skoro "Kalembki tego świata" są zajęte
Jeszcze chyba dostępny powinien być Dryja i chyba Smoliński, plus Hain
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7897
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Botti spoko ruch.
Rusticola
Posty: 138
Rejestracja: 24 mar 2023, o 19:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Rusticola »

WysokiPortorykanczyk pisze: 15 cze 2023, o 19:54 Botti spoko ruch.
Pięknie! Trener wielkiej Piacenzy przychodzi do mojego klubu który kilka lat temu walczył o awans do I ligi. Coś niebywałego :D
Diomedea
Posty: 4396
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

WysokiPortorykanczyk pisze: 10 cze 2023, o 13:20
Paragon pisze: 10 cze 2023, o 05:01 Czy ja wiem?

Nowowsiak - Takahashi
Hofer - Espeland
Piotrowski - Buchowski
Todorović - Keturakis
Meljanac - Sobański
Rajsner - Hain
Ostrowski/Kraj - Kalembka

Radom wygląda lepiej, ale nie aż tak bardzo no i w obu drużynach są duże niewiadome - Serbowie w Radomiu pociągną? Hofer i Espeland nie utoną? Keturakis potrafi odbijać?
W szóstce Norwida (Norwidu?) będzie raczej Kogut, a nie Norweg, on był ich najlepszym graczem w 1 lidze, a to dużo wyższy poziom od ligi norweskiej.

Duet Sobański/Borkowski na ataku - a chyba tak ma być - powoduje, że trzy mecze ugrane przez Bielsko i Radom będą dla Częstochowy potężnym wyzwaniem. Radom też wygląda fatalnie, ale Meljanac na ataku nawet jak będzie grać dobrze raz na cztery mecze, to myślę, że jakoś trzy razy częściej niż atakujący Norwidu.

Pisałem już o tym, ale komiczne jak 16-zespołowa liga zmienia optykę tych teamów z dołu tabeli, bo jak Będzin spadał z bilansem 2-24, to tam grali Veloso, Faryna, Ademar, Sobański czy Kalembka, i wszyscy byli tym Będzinem lekko zażenowani, a oni tę Częstochowę to zjadają na śniadanie. Bielsko na start sezonu rok temu też przygotowało dużo lepszą kadrę.

Nie ma co ich grillować, wywalczyli sobie awans, to niech grają, zasłużyli. Usunąć Lwów, spadek dwóch ekip i powrót do normalności od sezonu 24/25? Poproszę.

Ciekawe, mi Norwid wydaje sie lepszy niz Radom; I nie uwazam zeby plusligowy Bedzin zjadal czestochowe na sniadanie.
Zobaczymy w trakcie sezonu.
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KibicSiatki »

Arw165 pisze: 15 cze 2023, o 13:08 Co za dzień - na tt podają, że Hadrava sam się wykupił z Jastrzębia, żeby odejść do Turcji.
Na polsacie sport jest o tym artykuł.
Szkielet drużyny JW i najważniejsi siatkarze odchodzą, którzy decydowali o sile zespołu. I budowanie drużyny od nowa. Został Piechocki i Fornal,srodkowi , a zmiennicy co przyjdą nie gwarantują wysokiego poziomu .
mieclaw
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2023, o 09:35
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: mieclaw »

KibicSiatki pisze: 15 cze 2023, o 21:09
Arw165 pisze: 15 cze 2023, o 13:08 Co za dzień - na tt podają, że Hadrava sam się wykupił z Jastrzębia, żeby odejść do Turcji.
Na polsacie sport jest o tym artykuł.
Szkielet drużyny JW i najważniejsi siatkarze odchodzą, którzy decydowali o sile zespołu. I budowanie drużyny od nowa. Został Piechocki i Fornal,srodkowi , a zmiennicy co przyjdą nie gwarantują wysokiego poziomu .
Wishful thinking - Hadrava raczej nie był decydującym zawodnikiem przy myśleniu o sile tej drużyny.

Toniutti - Tervaportti
Patry - Sclater(?)
Fornal - Sedlacek (oby lepiej) - Szymura - czwarty średnio istotny
Gladyr - Huber - M'baye - podobnie jak z przyjmującym 4
Piwko - zmiennik

Skład, z którego ja jestem zadowolony z zastrzeżeniem na zniesmaczenie Chorwatem
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lobmar »

Piechocki w JW to transferowa bomba😁😁😁
Diomedea
Posty: 4396
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

KibicSiatki pisze: 15 cze 2023, o 21:09
Arw165 pisze: 15 cze 2023, o 13:08 Co za dzień - na tt podają, że Hadrava sam się wykupił z Jastrzębia, żeby odejść do Turcji.
Na polsacie sport jest o tym artykuł.
Szkielet drużyny JW i najważniejsi siatkarze odchodzą, którzy decydowali o sile zespołu. I budowanie drużyny od nowa. Został Piechocki i Fornal,srodkowi , a zmiennicy co przyjdą nie gwarantują wysokiego poziomu .
:] :] :]
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KibicSiatki »

Diomedea pisze: 15 cze 2023, o 21:28
KibicSiatki pisze: 15 cze 2023, o 21:09
Arw165 pisze: 15 cze 2023, o 13:08 Co za dzień - na tt podają, że Hadrava sam się wykupił z Jastrzębia, żeby odejść do Turcji.
Na polsacie sport jest o tym artykuł.
Szkielet drużyny JW i najważniejsi siatkarze odchodzą, którzy decydowali o sile zespołu. I budowanie drużyny od nowa. Został Popiwczak i Fornal,srodkowi , a zmiennicy co przyjdą nie gwarantują wysokiego poziomu .
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KibicSiatki »

Rusticola pisze: 15 cze 2023, o 20:06
WysokiPortorykanczyk pisze: 15 cze 2023, o 19:54 Botti spoko ruch.
Pięknie! Trener wielkiej Piacenzy przychodzi do mojego klubu który kilka lat temu walczył o awans do I ligi. Coś niebywałego :D
Lublin kilka wzmocnień i będzie walczyć o Play Off . Sponsorzy mocniej się zaangazuja. Nie tylko żużel z mistrzem świata będzie w tym mieście ważny. :D
Rusticola
Posty: 138
Rejestracja: 24 mar 2023, o 19:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Rusticola »

Ładnie to wygląda. Były obawy po odejściu Włodarczyka ale jest lepiej niż myślałem. Wiadomo kto drugim polskim środkowym obok Nowakowskiego?
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Biciut »

mieclaw pisze: 15 cze 2023, o 21:14
KibicSiatki pisze: 15 cze 2023, o 21:09
Arw165 pisze: 15 cze 2023, o 13:08 Co za dzień - na tt podają, że Hadrava sam się wykupił z Jastrzębia, żeby odejść do Turcji.
Na polsacie sport jest o tym artykuł.
Szkielet drużyny JW i najważniejsi siatkarze odchodzą, którzy decydowali o sile zespołu. I budowanie drużyny od nowa. Został Piechocki i Fornal,srodkowi , a zmiennicy co przyjdą nie gwarantują wysokiego poziomu .
Wishful thinking - Hadrava raczej nie był decydującym zawodnikiem przy myśleniu o sile tej drużyny.

Toniutti - Tervaportti
Patry - Sclater(?)
Fornal - Sedlacek (oby lepiej) - Szymura - czwarty średnio istotny
Gladyr - Huber - M'baye - podobnie jak z przyjmującym 4
Piwko - zmiennik

Skład, z którego ja jestem zadowolony z zastrzeżeniem na zniesmaczenie Chorwatem
Sedlacek robił dobre staty w lidze włoskiej. Dajmy mu szanse się pokazać. Nie ma na świecie zbyt wielu dostępnych topowych przyjmujących za rozsądne pieniądze
Huskerinho
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwie 2023, o 11:47

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Huskerinho »

Biciut pisze: 16 cze 2023, o 08:05
mieclaw pisze: 15 cze 2023, o 21:14
KibicSiatki pisze: 15 cze 2023, o 21:09
Na polsacie sport jest o tym artykuł.
Szkielet drużyny JW i najważniejsi siatkarze odchodzą, którzy decydowali o sile zespołu. I budowanie drużyny od nowa. Został Piechocki i Fornal,srodkowi , a zmiennicy co przyjdą nie gwarantują wysokiego poziomu .
Wishful thinking - Hadrava raczej nie był decydującym zawodnikiem przy myśleniu o sile tej drużyny.

Toniutti - Tervaportti
Patry - Sclater(?)
Fornal - Sedlacek (oby lepiej) - Szymura - czwarty średnio istotny
Gladyr - Huber - M'baye - podobnie jak z przyjmującym 4
Piwko - zmiennik

Skład, z którego ja jestem zadowolony z zastrzeżeniem na zniesmaczenie Chorwatem
Sedlacek robił dobre staty w lidze włoskiej. Dajmy mu szanse się pokazać. Nie ma na świecie zbyt wielu dostępnych topowych przyjmujących za rozsądne pieniądze
Rynek przyjmujących jest bardzo trudny i IMO Sedlacek akurat jest całkiem dobrym zastępstwem (patrząc na dostępne opcje). Przypominam, że w analogicznej sytuacji Zaksie nie udało się nikogo zakontraktować i awaryjnie wzięli na wypożyczenie Denisa, tak więc nie ma co za bardzo narzekać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”