Jastrzębski Węgiel 2023/24

Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 774
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: jimiq »

Carle,
tak samo potrzebny jak Sedlacek (chociaż jak go oglądałem we Włoszech to nadzieja była)
Czemu nie taki Chitigoi, młodziutki z super potencjałem.
Coś ten scouting musi się wziąść do pracy. O polskich młodych to już nie wspomnę.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: Biciut »

jimiq pisze: 4 lut 2024, o 15:28 Carle,
tak samo potrzebny jak Sedlacek (chociaż jak go oglądałem we Włoszech to nadzieja była)
Czemu nie taki Chitigoi, młodziutki z super potencjałem.
Coś ten scouting musi się wziąść do pracy. O polskich młodych to już nie wspomnę.
no tak... przeciez takie perelki rosna na drzewach. Rownie dobrze ZAKSa mogla popelnic taki sam babol jak z Bulgarem. Jest znaczna roznica pomiedzy AT JW, a skladem na mistrza w seniorze. Dziwi mnie jednak, że nie brali nikogo z ligi pld amerykanskiej. Tyle lat trener tam byl, że zna rynek
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: stemar1972 »

Nie mogli bo mają zakaz transferów zagranicznych jak podają dzisiaj media. Wstyd dla "czołowego"biznesmena i klubu.
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: Streeter »

stemar1972 pisze: 6 lut 2024, o 15:11 Nie mogli bo mają zakaz transferów zagranicznych jak podają dzisiaj media. Wstyd dla "czołowego"biznesmena i klubu.
A afera z Olivą to polskie prawo w pigułce po prostu xD a CEV co roku wystawiający zakaz za to samo to kolejny przykład geniuszu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: Biciut »

stemar1972 pisze: 6 lut 2024, o 15:11 Nie mogli bo mają zakaz transferów zagranicznych jak podają dzisiaj media. Wstyd dla "czołowego"biznesmena i klubu.
akurat klub do sprawy podszedl bardzo dobrze. Dziwne tylko, że Oliva przez ten caly okres nie dostal zadnej grzywny z US.
slawek93
Posty: 289
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 13:19
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: slawek93 »

Oglądając mecze zastanawiam się nad jedną rzeczą: W jakim celu został sprowadzony Mateusz Jóźwik do JW skoro praktycznie w ogóle nie gra? Co prezes miał na myśli dokonując jego transferu który nie miał prawa się udać zważywszy na fakt że w poprzednim sezonie zawodnik był niekiedy ostatnim wyborem w LUKu Lublin?
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: kamil1999 »

slawek93 pisze: 17 mar 2024, o 16:11 Oglądając mecze zastanawiam się nad jedną rzeczą: W jakim celu został sprowadzony Mateusz Jóźwik do JW skoro praktycznie w ogóle nie gra? Co prezes miał na myśli dokonując jego transferu który nie miał prawa się udać zważywszy na fakt że w poprzednim sezonie zawodnik był niekiedy ostatnim wyborem w LUKu Lublin?
Nie rozumiem o co chodzi.
Przecież to czwarty przyjmujący. Oni nie są od gry.
Bardziej od treningów a grają gdy jest jakaś kontuzja lub coś. Np. Gdy Lyneel był kontuzjowany to Depowski sobie coś pograł i nie wyglądało to źle. Co prawda Jóźwik w Lublinie był 4 przyjmującym, ale było widać, że grać potrafi, więc jako 4 przyjmujący nie jest zły. Poziom wspomnianego Depowskiego.
Problemem jest to, że mamy dwie "3" w postaci Szymury i Sedlacka zamiast wysokiej klasy szostkowego przyjmującego do Fornala i w przyszłym sezonie się to nie zmieni. Bo zarówno Carle jak i Vicentin to zawodnicy nawet ok, ale na 3

Już nawet nie mówię o Russellu bo pewnie dla nas był nieosiągalny, ale jakiś Maar, Loepky, Ferreira a przynajmniej jakiś Melgarejo to raczej byli by zawodnicy osiągalni.
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: Streeter »

Generalnie w Jastrzębiu 4 przyjmujący to jest praktycznie co roku tak potrzebny, że możnaby jakiegoś chłopaczka z klubu kibica równie dobrze brać. Ja czasem nie pamiętam kto tam rok temu był czwartym i muszę sprawdzać, nie mówiąc już bardziej do tyłu. Przecież nawet jak Gierżot był 4 to pograł niewiele więcej niż ja.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: bono »

8-)
Załączniki
received_3593662724216562.jpeg
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 392
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: KentuckiFan »

Nie ma w Pluslidze klubu z miasta Kędzierzyn :]
Natomiast uważam, że faktycznie Jastrzębiem w tym sezonie może spokojnie zdobyć Ligę Mistrzów i Mistrza Polski. Mega paka, fajna chemia, dawać tam po tem puchar Mistrzów.
Dyskutować zawsze warto.
Paragon
Posty: 292
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: Paragon »

Patry gra rewelacyjny sezon, Mendez wyciągnął z niego igrzyska 21. Głupotę zrobił JW zamieniając go na Kaczmarka, tym bardziej, że Francuz chciał tu zostać. Byłem sceptycznie nastawiony do jego transferu, tym bardziej, że miał zastąpić rozpędzonego ziomka z kadry, ale zwracam honor. Patry odpalił w tym sezonie.
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: Streeter »

Skoro Boyer odpalił pod Mendezem, Patry odpalił pod Mendezem, to i Kaczmarek pewnie odpali pod Mendezem. A zawsze to limit zwolniony.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Paragon
Posty: 292
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: Paragon »

Streeter pisze: 18 kwie 2024, o 11:03 Skoro Boyer odpalił pod Mendezem, Patry odpalił pod Mendezem, to i Kaczmarek pewnie odpali pod Mendezem. A zawsze to limit zwolniony.

Streeter
Pewnie tak, choć Kaczmarka to już pewnie Grbić odbuduje. Po prostu szkoda, że taki chłop z ligi odchodzi, no chyba, że odpala tylko raz na 3-4 lata w roku igrzysk :D wtedy zapraszamy w 2028!
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: bono »

słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 99
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: aston03 »

Cześć
Pytanie do lokalsów. Sprzedaż na Abilet uruchomiona o 10 dzisiaj, po 30 sekundach juz nie było wolnych miejsc. Jest jeszcze jakaś szansa dorwać dwa bilety? Wszystko kupujecie lokalnie w biurze czy jest jakiś inny magiczny sposób?
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 154
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: Mosze Bernsztajn »

aston03 pisze: 25 kwie 2024, o 09:02 Cześć
Pytanie do lokalsów. Sprzedaż na Abilet uruchomiona o 10 dzisiaj, po 30 sekundach juz nie było wolnych miejsc. Jest jeszcze jakaś szansa dorwać dwa bilety? Wszystko kupujecie lokalnie w biurze czy jest jakiś inny magiczny sposób?
Nie pierwszy, nie ostatni przypadek, gdy się bilety rozchodzą na pniu. Niemal zawsze tak jest na duże imprezy męskiej siatkówki reprezentacyjnej w Polsce (ostatnio ruszyła sprzedaż na finały Ligi Narodów, to polskie dni wymiotło), ostatnio też doświadczaliśmy tego w Olsztynie, gdy całe miasto chciało zobaczyć nową halę i nagle AZS zaczął zapełniać obiekt (ale chyba już pierwszy entuzjazm minął).
Generalnie jednak, że tak poznikały bilety, to się nie ma co dziwić.
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 99
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: aston03 »

Mosze Bernsztajn pisze: 25 kwie 2024, o 10:01
aston03 pisze: 25 kwie 2024, o 09:02 Cześć
Pytanie do lokalsów. Sprzedaż na Abilet uruchomiona o 10 dzisiaj, po 30 sekundach juz nie było wolnych miejsc. Jest jeszcze jakaś szansa dorwać dwa bilety? Wszystko kupujecie lokalnie w biurze czy jest jakiś inny magiczny sposób?
Nie pierwszy, nie ostatni przypadek, gdy się bilety rozchodzą na pniu. Niemal zawsze tak jest na duże imprezy męskiej siatkówki reprezentacyjnej w Polsce (ostatnio ruszyła sprzedaż na finały Ligi Narodów, to polskie dni wymiotło), ostatnio też doświadczaliśmy tego w Olsztynie, gdy całe miasto chciało zobaczyć nową halę i nagle AZS zaczął zapełniać obiekt (ale chyba już pierwszy entuzjazm minął).
Generalnie jednak, że tak poznikały bilety, to się nie ma co dziwić.

Dokładnie, ale jak odpalam stronę o 10 jak jest sprzedaż biletów i pokazuje mi 5 wolnych miejsc tylko, które po chwili znikają. 15 sekund po otwarciu sprzedaży...
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 154
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: Mosze Bernsztajn »

aston03 pisze: 25 kwie 2024, o 10:23
Mosze Bernsztajn pisze: 25 kwie 2024, o 10:01
aston03 pisze: 25 kwie 2024, o 09:02 Cześć
Pytanie do lokalsów. Sprzedaż na Abilet uruchomiona o 10 dzisiaj, po 30 sekundach juz nie było wolnych miejsc. Jest jeszcze jakaś szansa dorwać dwa bilety? Wszystko kupujecie lokalnie w biurze czy jest jakiś inny magiczny sposób?
Nie pierwszy, nie ostatni przypadek, gdy się bilety rozchodzą na pniu. Niemal zawsze tak jest na duże imprezy męskiej siatkówki reprezentacyjnej w Polsce (ostatnio ruszyła sprzedaż na finały Ligi Narodów, to polskie dni wymiotło), ostatnio też doświadczaliśmy tego w Olsztynie, gdy całe miasto chciało zobaczyć nową halę i nagle AZS zaczął zapełniać obiekt (ale chyba już pierwszy entuzjazm minął).
Generalnie jednak, że tak poznikały bilety, to się nie ma co dziwić.

Dokładnie, ale jak odpalam stronę o 10 jak jest sprzedaż biletów i pokazuje mi 5 wolnych miejsc tylko, które po chwili znikają. 15 sekund po otwarciu sprzedaży...
To nie do końca (chyba, tak mi się wydaje) tak... Nieco doświadczenia w kupowaniu biletów mam, bo walczyłem z powodzeniem o wejściówki min. na MŚ, ME i finały Ligi Narodów. Po prostu chodzi o to, że gdy rusza sprzedaż, zwykle mnóstwo ludzi się na nie rzuca. Czasem nawet serwery lubią się położyć, ale to już uwaga na marginesie.
W każdym razie wiele osób na raz wchodzi, klika na miejsca, wrzuca je do swojego koszyka, czasem znacznie więcej, niż im potrzeba, bo z tych wrzuconych do koszyka finalnie biorą na przykład 2. Wrzucenie jednak biletu do koszyka sprawia, że dla innych to miejsce przestaje być na jakiś czas widoczne jako wolne. Jeśli więc takich osób, które wirtualnie blokują miejsca jest kilkanaście, sprawia to wrażenie natychmiastowego wyprzedania bardzo dużej ilości wejściówek.
Tu trzeba zachować odrobinę cierpliwości, odświeżać stronę i czasem wykazać się refleksem niestety. Panaceum, idealnej metody nie ma.
Na marginesie dodam, że w przypadku imprez reprezentacyjnych bardzo dużym problemem było to, że (tak to widzę) wiele biletów wykupywane było przez koniki za pomocą botów, bo nie umiem tego inaczej wytłumaczyć, że godzinę po otwarciu sprzedaży na MŚ na stronie gdzie można nabyć bilety z drugiej ręki, pojawiło się ich kilka, oczywiście z dużą przebitką.
Wracając jednak do kupowania biletów na mecze z dużym zainteresowaniem, to tak to właśnie wygląda, możesz mi wierzyć, mam doświadczenie. Najlepszy numer jaki zrobiłem, to wyjazd do Katowic na MŚ nie mając biletu, a dokładniej to mieliśmy jeden na dwie osoby (ja i żona). Drugi, dzięki cierpliwości, udało mi się kupić dwie godziny przed meczem, gdy siedziałem w knajpce w pobliżu Spodka. :D
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 99
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2023/24

Post autor: aston03 »

[/quote]
To nie do końca (chyba, tak mi się wydaje) tak... Nieco doświadczenia w kupowaniu biletów mam, bo walczyłem z powodzeniem o wejściówki min. na MŚ, ME i finały Ligi Narodów. Po prostu chodzi o to, że gdy rusza sprzedaż, zwykle mnóstwo ludzi się na nie rzuca. Czasem nawet serwery lubią się położyć, ale to już uwaga na marginesie.
W każdym razie wiele osób na raz wchodzi, klika na miejsca, wrzuca je do swojego koszyka, czasem znacznie więcej, niż im potrzeba, bo z tych wrzuconych do koszyka finalnie biorą na przykład 2. Wrzucenie jednak biletu do koszyka sprawia, że dla innych to miejsce przestaje być na jakiś czas widoczne jako wolne. Jeśli więc takich osób, które wirtualnie blokują miejsca jest kilkanaście, sprawia to wrażenie natychmiastowego wyprzedania bardzo dużej ilości wejściówek.
Tu trzeba zachować odrobinę cierpliwości, odświeżać stronę i czasem wykazać się refleksem niestety. Panaceum, idealnej metody nie ma.
Na marginesie dodam, że w przypadku imprez reprezentacyjnych bardzo dużym problemem było to, że (tak to widzę) wiele biletów wykupywane było przez koniki za pomocą botów, bo nie umiem tego inaczej wytłumaczyć, że godzinę po otwarciu sprzedaży na MŚ na stronie gdzie można nabyć bilety z drugiej ręki, pojawiło się ich kilka, oczywiście z dużą przebitką.
Wracając jednak do kupowania biletów na mecze z dużym zainteresowaniem, to tak to właśnie wygląda, możesz mi wierzyć, mam doświadczenie. Najlepszy numer jaki zrobiłem, to wyjazd do Katowic na MŚ nie mając biletu, a dokładniej to mieliśmy jeden na dwie osoby (ja i żona). Drugi, dzięki cierpliwości, udało mi się kupić dwie godziny przed meczem, gdy siedziałem w knajpce w pobliżu Spodka. :D
[/quote]


Chyba będę musiał jechać pod halę:)

Dziękuję za informacje. Gdyby ktoś z Jastrzębia miał dwa bilety chętnie odkupię
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”