Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

WROMEK pisze: 4 sty 2024, o 19:37
MAG siatki pisze: 4 sty 2024, o 19:16
przemik pisze: 4 sty 2024, o 15:56
Czyli to brednie. Tak myślałem.
Co jest brednią? Metodyczne rozmontowywanie ZAKSY i pozbawianie jej kluczowych graczy ??? Puszczanie każdej jesieni (czyli zaraz na początku nowego sezonu) szkodzących ZAKSIE "newsów" o odejściu najważniejszych siatkarzy do PlusLigowej i zagranicznej konkurencji ??? Bezwzględne zagrywki menadżerów i ich kolegów z niektórych rodzimych redakcji sportowych, którzy wręcz napawali i napawają się tymi kontrolowanymi przeciekami do prasy ??? Salony nie mogły dłużej zdzierżyć faktu, że jakiś tam klub z prowincji będzie nadal rozdawać karty na krajowym i europejskim podwórku. Zbyt długo to trwało i za dobrze wyglądało. Oczywiście uprzedzając Twój wpis mam świadomość, że nie dostrzegasz tych niuansów. Ale to, że Ty tego nie widzisz, nie oznacza jeszcze, że tego nie ma...

P.S. Oczywiście cieszy mnie bardzo Twoja troska dotycząca sytuacji kadrowej w naszym klubie, choć przyznam, że mocno wątpię w szczerość tych intencji. Mimo wszystko życzę Twojemu klubowi większej stabilizacji i spokoju niż ma to miejsce w przypadku ZAKSY.
Bez urazy, ale to o czym piszesz miało miejsce w latach 90, kiedy Mostostal wygrywał z Czestochową.

Obecną sytuację w klubie oraz jej przyczyny dobrze obrazuje post uzytkownika Mitam.
Zgadzam się z tym co napisał Mitam, natomiast jego wpis nie stoi w sprzeczności z tym co ja naskrobałem. Natomiast pamiętaj, że pewne przyzwyczajenia z lat 90. wcale nie przeminęły tak do końca i niektóre wzorce są powielane.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

przemik pisze: 4 sty 2024, o 19:40
MAG siatki pisze: 4 sty 2024, o 19:16Metodyczne rozmontowywanie ZAKSY i pozbawianie jej kluczowych graczy ??? Puszczanie każdej jesieni (czyli zaraz na początku nowego sezonu) szkodzących ZAKSIE "newsów" o odejściu najważniejszych siatkarzy do PlusLigowej i zagranicznej konkurencji ??? Bezwzględne zagrywki menadżerów i ich kolegów z niektórych rodzimych redakcji sportowych, którzy wręcz napawali i napawają się tymi kontrolowanymi przeciekami do prasy ??? Salony nie mogły dłużej zdzierżyć faktu, że jakiś tam klub z prowincji będzie nadal rozdawać karty na krajowym i europejskim podwórku. Zbyt długo to trwało i za dobrze wyglądało. Oczywiście uprzedzając Twój wpis mam świadomość, że nie dostrzegasz tych niuansów. Ale to, że Ty tego nie widzisz, nie oznacza jeszcze, że tego nie ma...
Proponowanie wyższych/lepszych kontraktów przez Resovie, JW i przez Perugie nazywasz "rozmontowywaniem ZAKSY i pozbawianiem jej kluczowych graczy".
Paradne.
Na tekst o "salonach" i spiskach spuszczam zasłonę milczenia.
MAG siatki pisze: 4 sty 2024, o 19:16 P.S. Oczywiście cieszy mnie bardzo Twoja troska dotycząca sytuacji kadrowej w naszym klubie, choć przyznam, że mocno wątpię w szczerość tych intencji. Mimo wszystko życzę Twojemu klubowi większej stabilizacji i spokoju niż ma to miejsce w przypadku ZAKSY.
Ja tu nie mam swojego klubu - każdemu życzę jak najlepiej.
Nie wszystko rozbija się o pieniądze, choć nie da się ukryć, że wymieniona przez Ciebie konkurencja ma ich więcej niż ZAKSA. Zapytam inaczej, czy najważniejsze ruchy kadrowe muszą odbywać się głównie w obrębie 3-4 klubów siatkarskich z tendencją do wyciągania najważniejszych ogniw akurat z Kędzierzyna? Bo jak wiesz w ostatnich latach nie odbywało się to w drugą stronę. Ktoś powie, że to przypadek, ktoś inny, że jest to dobrze przemyślane działanie, które ma na celu wybicie wszystkich zębów Kędzierzynowi. No i jak widać, ten cel został w dużym stopniu osiągnięty 8-) Zatem mówimy tu tylko o domysłach i przypuszczeniach, czy jednak o faktach.... ???
przemik
Posty: 1576
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: przemik »

MAG siatki pisze: 4 sty 2024, o 20:01 Nie wszystko rozbija się o pieniądze, choć nie da się ukryć, że wymieniona przez Ciebie konkurencja ma ich więcej niż ZAKSA. Zapytam inaczej, czy najważniejsze ruchy kadrowe muszą odbywać się głównie w obrębie 3-4 klubów siatkarskich z tendencją do wyciągania najważniejszych ogniw akurat z Kędzierzyna? Bo jak wiesz w ostatnich latach nie odbywało się to w drugą stronę. Ktoś powie, że to przypadek, ktoś inny, że jest to dobrze przemyślane działanie, które ma na celu wybicie wszystkich zębów Kędzierzynowi. No i jak widać, ten cel został w dużym stopniu osiągnięty 8-) Zatem mówimy tu tylko o domysłach i przypuszczeniach, czy jednak o faktach.... ???
Niestety w tej materii więcej ma do powiedzenia ten, kto ma więcej pieniędzy - to prawda znana od wieków i prawo działające nie tylko w siatkówce.
Pytanie - Czy jeżeli Projekt podpisze Kochanowskiego to nastąpi "rozmontowywanie Resovii"?
Czy jeśli Warta zakontraktowała Bieńka, a GKS Vasine to nastąpiło - "rozmontowywanie Skry" ?
Przyznam szczerze, że byłem pod wrażeniem jak ZAKSa podpisała BB na drugą część sezonu, dzięki czemu mogliście się otrzeć o MP - świetny ruch prezesa Szpaczka.

Cały czas nie wyjaśniasz kto to są ci "oni", "salon", który szkodzi (chce zaszkodzić) klubowi z KK ?
Dziennikarze, politycy, agenci sportowi, działacze ??
___
Noworoczny Kibic Siatki
kuchcik77
Posty: 2348
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: kuchcik77 »

Niestety w tej materii więcej ma do powiedzenia ten, kto ma więcej pieniędzy - to prawda znana od wieków i prawo działające nie tylko w siatkówce.
Fortuna...dwuznacznie, kołem sie toczy. Kiedyś dobro narodowe z Bełka miało niekończący się budżet plus Wlazłego, przyszły czasy dużej kasy w Kentaki plus dobra ekipa plus dobry spirit, jeśli brakuje elementu/-ów składowych to ciężko pozostałymi nadrobić. Nie ma co żyć przeszłością choc ja i 6tak nie mogę uwierzyć w ostatnie siedem tłustych lat..
PS trzeba dobrze spaść, upaśc i powstać.
Po mimo tych zgrzytów, napięć itd to akurat myślę ze ..z Ptakami ugrają punkty a najlepszym graczem będzie Zwierzu;))
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

przemik pisze: 4 sty 2024, o 20:16
MAG siatki pisze: 4 sty 2024, o 20:01 Nie wszystko rozbija się o pieniądze, choć nie da się ukryć, że wymieniona przez Ciebie konkurencja ma ich więcej niż ZAKSA. Zapytam inaczej, czy najważniejsze ruchy kadrowe muszą odbywać się głównie w obrębie 3-4 klubów siatkarskich z tendencją do wyciągania najważniejszych ogniw akurat z Kędzierzyna? Bo jak wiesz w ostatnich latach nie odbywało się to w drugą stronę. Ktoś powie, że to przypadek, ktoś inny, że jest to dobrze przemyślane działanie, które ma na celu wybicie wszystkich zębów Kędzierzynowi. No i jak widać, ten cel został w dużym stopniu osiągnięty 8-) Zatem mówimy tu tylko o domysłach i przypuszczeniach, czy jednak o faktach.... ???
Niestety w tej materii więcej ma do powiedzenia ten, kto ma więcej pieniędzy - to prawda znana od wieków i prawo działające nie tylko w siatkówce.
Pytanie - Czy jeżeli Projekt podpisze Kochanowskiego to nastąpi "rozmontowywanie Resovii"?
Czy jeśli Warta zakontraktowała Bieńka, a GKS Vasine to nastąpiło - "rozmontowywanie Skry" ?
Przyznam szczerze, że byłem pod wrażeniem jak ZAKSa podpisała BB na drugą część sezonu, dzięki czemu mogliście się otrzeć o MP - świetny ruch prezesa Szpaczka.

Cały czas nie wyjaśniasz kto to są ci "oni", "salon", który szkodzi (chce zaszkodzić) klubowi z KK ?
Dziennikarze, politycy, agenci sportowi, działacze ??
Nie czytasz uważnie. Wymieniłem środowiska, które trudno posądzać o sprzyjanie ZAKSIE. Dobrze je znasz. Chyba nie liczysz na to, że podam Ci nazwiska, bo nie zamierzam się szlajać po sądach :]
Ciekawe komu ZAKSa spuści łomot w finałach PP ?
A nie czekaj...
A co do Twojego dzisiejszego wpisu na forum, który wyżej przytoczyłem, to dowodzi on tylko jednego. Lubisz się pastwić nad tymi którzy mają problemy. A podobno wszystkim dobrze życzysz... :]
przemik
Posty: 1576
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: przemik »

MAG siatki pisze: 4 sty 2024, o 20:26 A co do Twojego dzisiejszego wpisu na forum, który wyżej przytoczyłem, to dowodzi on tylko jednego. Lubisz się pastwić nad tymi którzy mają problemy. A podobno wszystkim dobrze życzysz... :]
Znajdz też inny wpis, to zrozumiesz z czego wynika ten, który podrzuciłeś.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bez_nazwy »

kuchcik77 pisze: 4 sty 2024, o 20:25
Niestety w tej materii więcej ma do powiedzenia ten, kto ma więcej pieniędzy - to prawda znana od wieków i prawo działające nie tylko w siatkówce.
Fortuna...dwuznacznie, kołem sie toczy. Kiedyś dobro narodowe z Bełka miało niekończący się budżet plus Wlazłego, przyszły czasy dużej kasy w Kentaki plus dobra ekipa plus dobry spirit, jeśli brakuje elementu/-ów składowych to ciężko pozostałymi nadrobić. Nie ma co żyć przeszłością choc ja i 6tak nie mogę uwierzyć w ostatnie siedem tłustych lat..
PS trzeba dobrze spaść, upaśc i powstać.
Dokładnie. Kryzys finansowy miało chwilowo Jastrzębie, później kryzys złapał Resovie ( choć była i kasa i "nazwiska"), następnie Skra (również była i kasa i "nazwiska"), teraz wiele wskazuje że Zaksa jest następna w kolejce - gdzie w między czasie chronologicznie pierw odbudowało się Jastrzębie, wiele wskazuje że również odbudowuje się Resovia.... tym sposobem koło się zamyka.
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

Coraz więcej osób(nie tylko na forum)potwierdza konflikt Ł.K z prezesem.Rozumiem wymagania zawodnika, zrozumiem nawet lekką sodówkę po okresie reprezentacyjnym.Tylko zawodnik powinien pamiętać dzięki komu udało mu się dojść tam gdzie jest oraz jak klub się zachował gdy zagrożona była kariera sportowa zawodnika, ciężką chorobą.
Nie powinno to się odbijać na zespole.
Ciekaw jestem czy sprawa trochę się wyciszy.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hardy »

Po to w kopanej wymyślono "Klub Kokosa"
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: dezerter »

A ja bym jednak Zaksy nie skreślał. Przed nimi cała druga runda i jak będą w tylko zdrowi, to będą jeszcze niebezpieczni.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bez_nazwy »

dezerter pisze: 4 sty 2024, o 23:20 A ja bym jednak Zaksy nie skreślał. Przed nimi cała druga runda i jak będą w tylko zdrowi, to będą jeszcze niebezpieczni.
Masz oczywiście rację, ale zobaczymy jak to bedzie ;)
landka
Posty: 213
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: landka »

Zdrowie zdrowiem - jedna jaskółka (Chitigoi) wiosny nie czyni, ale dobrze, że chociaż Janusz jest w składzie od jakiegoś czasu. Dokucza brak zmian na przyjęciu (Bednorz ciągle z jakimś niedoleczonym urazem, a Szymański zbawcą drużyny nie będzie). Najgorzej jednak, że nawet jak dyspozycja fizyczna będzie ok, to jeszcze zostanie problem z dojściem do formy, zgraniem (praktycznie co mecz wychodzi na parkiet inny skład), no i wisienka na torcie, czyli motywacja. Biorąc pod uwagę nadchodzące igrzyska i nowe kontrakty w innych klubach to nie wiem, czy wszystkim będzie się chciało walczyć za wszelką cenę o każdy punkt… A przecież oni już wypadli poza ósemkę. Nawet jak się dostaną do playoff to inne drużyny nie przegrają już z Zaksą w szatni, mając świadomość jak ten sezon wyglądał w jej wykonaniu.
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Patrol035 »

landka pisze: 5 sty 2024, o 03:08 Zdrowie zdrowiem - jedna jaskółka (Chitigoi) wiosny nie czyni, ale dobrze, że chociaż Janusz jest w składzie od jakiegoś czasu. Dokucza brak zmian na przyjęciu (Bednorz ciągle z jakimś niedoleczonym urazem, a Szymański zbawcą drużyny nie będzie). Najgorzej jednak, że nawet jak dyspozycja fizyczna będzie ok, to jeszcze zostanie problem z dojściem do formy, zgraniem (praktycznie co mecz wychodzi na parkiet inny skład), no i wisienka na torcie, czyli motywacja. Biorąc pod uwagę nadchodzące igrzyska i nowe kontrakty w innych klubach to nie wiem, czy wszystkim będzie się chciało walczyć za wszelką cenę o każdy punkt… A przecież oni już wypadli poza ósemkę. Nawet jak się dostaną do playoff to inne drużyny nie przegrają już z Zaksą w szatni, mając świadomość jak ten sezon wyglądał w jej wykonaniu.
Najpierw do tej kadry igrzyskowej się trzeba dostać. Bo Bednorz z taką grą jaką teraz prezentuje nie powinien jechać, a Szalpuk powinien zająć jego miejsce. No i przede wszystkim już chyba nie będzie manewru z 5 przyjmującymi, raczej zobaczymy czterech, a pewnie najszybciej wyoutowany będzie właśnie Bartek.
Semper fidelis
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Kicu »

Nawet gdyby tylko część z tego co napisał Mitam okazała się prawdą, to pozostaje się cieszyć, że Kaczmarek po sezonie kończy przygodę z ZAKS-ą. Szacunek za to co osiągnął i wygrał, ale wietrzenie się przyda. Oby wyszło to na zdrowie zarówno klubowi jak i samemu zawodnikowi. A niestety po Łukaszu widać często, że ma problem z emocjami. Pomijam kwestie boiskowe, bo tam jest adrenalina i wiele się może wydarzyć po wpływem chwili, ale wpisy w social mediach to inna kwestia, czego przykładem było oburzenie się po artykule o słabym występie ZAKS-y.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Orzi »

przemik pisze: 4 sty 2024, o 18:25 Czyżby tu właśnie na naszych oczach sypał się mit "zaksa family".
Dwóch "gwiazdorów" rozsadziło ten świetnie funkcjonujący mechanizm od środka ?
Bednorz miał być zbawieniem dla tego klubu, ciągnął grę Zaksy w finałach ligi, a teraz stał się jej przekleństwem.
Wierzyć się nie chce.
Bo z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach. Już wywiady Hubera przed sezonem jasno dawały do zrozumienia, że w Zaksie jest coś nie tak.

Jako że nie jestem kibicem Zaksy najbardziej się martwię o to, jak ten cały ambaras się przełoży na reprezentację.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Bruninho »

Orzi pisze: 5 sty 2024, o 11:00
przemik pisze: 4 sty 2024, o 18:25 Czyżby tu właśnie na naszych oczach sypał się mit "zaksa family".
Dwóch "gwiazdorów" rozsadziło ten świetnie funkcjonujący mechanizm od środka ?
Bednorz miał być zbawieniem dla tego klubu, ciągnął grę Zaksy w finałach ligi, a teraz stał się jej przekleństwem.
Wierzyć się nie chce.
Bo z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach. Już wywiady Hubera przed sezonem jasno dawały do zrozumienia, że w Zaksie jest coś nie tak.

Jako że nie jestem kibicem Zaksy najbardziej się martwię o to, jak ten cały ambaras się przełoży na reprezentację.
A może to z panami Huberem i Kaczmarkiem jest coś nie tak? Oczywiści nie sportowo tylko pozaboiskowo i charakterologicznie?? Nie od dziś wiadomo, że w obu przypadkach ego i stężenie sodu w główkach przekroczyło wszelkiego normy już dawno temu.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Orzi »

Bruninho pisze: 5 sty 2024, o 11:17
Orzi pisze: 5 sty 2024, o 11:00
przemik pisze: 4 sty 2024, o 18:25 Czyżby tu właśnie na naszych oczach sypał się mit "zaksa family".
Dwóch "gwiazdorów" rozsadziło ten świetnie funkcjonujący mechanizm od środka ?
Bednorz miał być zbawieniem dla tego klubu, ciągnął grę Zaksy w finałach ligi, a teraz stał się jej przekleństwem.
Wierzyć się nie chce.
Bo z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach. Już wywiady Hubera przed sezonem jasno dawały do zrozumienia, że w Zaksie jest coś nie tak.

Jako że nie jestem kibicem Zaksy najbardziej się martwię o to, jak ten cały ambaras się przełoży na reprezentację.
A może to z panami Huberem i Kaczmarkiem jest coś nie tak? Oczywiści nie sportowo tylko pozaboiskowo i charakterologicznie?? Nie od dziś wiadomo, że w obu przypadkach ego i stężenie sodu w główkach przekroczyło wszelkiego normy już dawno temu.
Zobaczymy jakie sygnały będą z Jastrzębia. Jeśli tam będzie wszystko w porządku to dużo rozjaśni nam sytuację. Na razie na Norbiego chyba nikt w JW się nie skarży?
Marcy$
Posty: 2084
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Marcy$ »

A czy w Zaksie Huber czy Kaczmarek od początku marudzili? Początki to zawsze entuzjazm, nowe miejsce i jeszcze mu idzie :)
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Kicu »

Huber poszedł do JW bo w ZAKS-ie było mu źle i go nie chcieli. Tymczasem z JW do ZAKS-y ma przyjść Szymura, któremu jest źle w obecnym klubie, a, jak to napisał ktoś z jego rodziny, idzie tam, gdzie jest prawdziwa drużyna (czy jakoś tak). Nie dogodzisz... no nie dogodzisz :] .
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

Tak szczerze to nie pamiętam WAŻNEGO meczu, w którym Kaczmarek zagrałby w Zaksie jakieś super zawody, które utkwiłby w pamięci(tak na szybko półfinał z Zawierciem jakieś 2-3 sezony temu)A tak ani w finałach +L,PP ani w LM nie wybił się.
Oczywiście bardzo dobrze się wpasował w zespole ale nie on był widącą postacią w ostatnich latach.
Jak dla mnie robi błąd - bo może mu się przykleić łatka jako osoby, która zamiast wspierać zespół pociągnęła go w dół, ludzie pamiętają takie rzeczy (słynne zaatakowanie słupka sędziego).
Więc albo pokaże pełen profesjonalizm i dokończy sezon w Zaksie bez fochów albo jak dla mnie niech się pakuje już w sobotę do Jastrzębia razem ze swoją nową ekipą.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Orzi »

Kicu pisze: 5 sty 2024, o 11:42 Huber poszedł do JW bo w ZAKS-ie było mu źle i go nie chcieli. Tymczasem z JW do ZAKS-y ma przyjść Szymura, któremu jest źle w obecnym klubie, a, jak to napisał ktoś z jego rodziny, idzie tam, gdzie jest prawdziwa drużyna (czy jakoś tak). Nie dogodzisz... no nie dogodzisz :] .
Trawa jest zawsze bardziej zielona tam, gdzie nas nie ma ;)
Diomedea
Posty: 4446
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Diomedea »

Bruninho pisze: 5 sty 2024, o 11:17

A może to z panami Huberem i Kaczmarkiem jest coś nie tak? Oczywiści nie sportowo tylko pozaboiskowo i charakterologicznie?? Nie od dziś wiadomo, że w obu przypadkach ego i stężenie sodu w główkach przekroczyło wszelkiego normy już dawno temu.
Zabawne. Jak kibice innych klubow, wzglednie kibice neutralni pisali o tym rok, czy dwa temu, to kibice Zaksy bronili ich i czystosci ich intencji jak Rejtan ojczyzny.
Jak odchodza, to im sie charakter pogorszyl?
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hardy »

bono pisze: 5 sty 2024, o 11:46 Tak szczerze to nie pamiętam WAŻNEGO meczu, w którym Kaczmarek zagrałby w Zaksie jakieś super zawody, które utkwiłby w pamięci(tak na szybko półfinał z Zawierciem jakieś 2-3 sezony temu)A tak ani w finałach +L,PP ani w LM nie wybił się.
Ćwierćfinał LM 2022/23 z Trentino
Ostatnio zmieniony 5 sty 2024, o 11:54 przez hardy, łącznie zmieniany 2 razy.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Bruninho »

Orzi pisze: 5 sty 2024, o 11:35
Bruninho pisze: 5 sty 2024, o 11:17
Orzi pisze: 5 sty 2024, o 11:00

Bo z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach. Już wywiady Hubera przed sezonem jasno dawały do zrozumienia, że w Zaksie jest coś nie tak.

Jako że nie jestem kibicem Zaksy najbardziej się martwię o to, jak ten cały ambaras się przełoży na reprezentację.
A może to z panami Huberem i Kaczmarkiem jest coś nie tak? Oczywiści nie sportowo tylko pozaboiskowo i charakterologicznie?? Nie od dziś wiadomo, że w obu przypadkach ego i stężenie sodu w główkach przekroczyło wszelkiego normy już dawno temu.
Zobaczymy jakie sygnały będą z Jastrzębia. Jeśli tam będzie wszystko w porządku to dużo rozjaśni nam sytuację. Na razie na Norbiego chyba nikt w JW się nie skarży?
A myślisz, że dlaczego Jurek ucieka z Jastrzębia do Zawiercia? Po tylu latach, na koniec kariery, mimo, że klub chciał go zatrzymać ? Bo ma dosyć już po kilku miesiącach.
Opinie o Huberze ciągną się już od juniora i od Spały. Jak przychodził do Radomia czy później do Bełchatowa to już wtedy miał przyklejoną mocną łatkę "trudnego" charakteru. A zapewniam Cię, wraz z sukcesem, fejmem i pieniędzmi charakter człowieka zwykle nie zmienia się na lepsze
Diomedea pisze: 5 sty 2024, o 11:52
Bruninho pisze: 5 sty 2024, o 11:17

A może to z panami Huberem i Kaczmarkiem jest coś nie tak? Oczywiści nie sportowo tylko pozaboiskowo i charakterologicznie?? Nie od dziś wiadomo, że w obu przypadkach ego i stężenie sodu w główkach przekroczyło wszelkiego normy już dawno temu.
Zabawne. Jak kibice innych klubow, wzglednie kibice neutralni pisali o tym rok, czy dwa temu, to kibice Zaksy bronili ich i czystosci ich intencji jak Rejtan ojczyzny.
Jak odchodza, to im sie charakter pogorszyl?
Przykro mi ale nie odpowiadam za za to co inni ludzie piszą lub pisali, obowiązuje odpowiedzialności zbiorowa czy co?
To są postacie ala Ngapeth, jak grają i to grają dobrze w twojej drużynie czy kadrze to przymykasz oczy i ich trawisz/bronisz, a jak to się kończy to trudniej to przetrawić. Zwykły odruch psychologiczny. Nihil novi, przykładów w historii wiele.
Ostatnio zmieniony 5 sty 2024, o 12:12 przez Bruninho, łącznie zmieniany 2 razy.
przemik
Posty: 1576
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: przemik »

Bruninho pisze: 5 sty 2024, o 11:56 Opinie o Huberze ciągną się już od juniora i od Spały. Jak przychodził do Radomia czy później do Bełchatowa to już wtedy miał przyklejoną mocną łatkę "trudnego" charakteru. A zapewniam Cię, wraz z sukcesem, fejmem i pieniędzmi charakter człowieka zwykle nie zmienia się na lepsze
To po co zaksa wzięła zawodnika z "trudnym" charakterem ?

A propos Gladyra - Fornal jakoś nie "ucieka" z JW, a mógłby przebierać w ofertach z całego świata i grać za diamenty od Swarowskiego.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Kicu »

Orzi pisze: 5 sty 2024, o 11:50
Kicu pisze: 5 sty 2024, o 11:42 Huber poszedł do JW bo w ZAKS-ie było mu źle i go nie chcieli. Tymczasem z JW do ZAKS-y ma przyjść Szymura, któremu jest źle w obecnym klubie, a, jak to napisał ktoś z jego rodziny, idzie tam, gdzie jest prawdziwa drużyna (czy jakoś tak). Nie dogodzisz... no nie dogodzisz :] .
Trawa jest zawsze bardziej zielona tam, gdzie nas nie ma ;)
To fakt. Choć Szymura z kędzierzyńskiego pieca chleb już jadł ;) . Jednak po części dlatego nie jestem fanem tego typu powrotów. Gdzieś w głowie ma zakodowane jak wyglądała wtedy drużyna i ogólna sytuacja w ZAKS-ie. Dużo się jednak zmieniło i oby nie było zdziwienia czy zawodu, że teraz jest inaczej.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Bruninho »

przemik pisze: 5 sty 2024, o 12:04
Bruninho pisze: 5 sty 2024, o 11:56 Opinie o Huberze ciągną się już od juniora i od Spały. Jak przychodził do Radomia czy później do Bełchatowa to już wtedy miał przyklejoną mocną łatkę "trudnego" charakteru. A zapewniam Cię, wraz z sukcesem, fejmem i pieniędzmi charakter człowieka zwykle nie zmienia się na lepsze
To po co zaksa wzięła zawodnika z "trudnym" charakterem ?

A propos Gladyra - Fornal jakoś nie "ucieka" z JW, a mógłby przebierać w ofertach z całego świata i grać za diamenty od Swarowskiego.
Bo to olbrzymie talenty i wybitni siatkarze, zawsze liczysz, że się uda charaktery poskromić.
Fornal zostaje bo prezes się postarał i kasa się zgadza, a Fornalowi bardzo dobrze w Jastrzębiu, to jego królestwo. Fornal i Huber to starzy kumple ,ale już np po przegranej w Zawierciu była między nimi spora spina.
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

Diomedea pisze: 5 sty 2024, o 11:52
Bruninho pisze: 5 sty 2024, o 11:17

A może to z panami Huberem i Kaczmarkiem jest coś nie tak? Oczywiści nie sportowo tylko pozaboiskowo i charakterologicznie?? Nie od dziś wiadomo, że w obu przypadkach ego i stężenie sodu w główkach przekroczyło wszelkiego normy już dawno temu.
Zabawne. Jak kibice innych klubow, wzglednie kibice neutralni pisali o tym rok, czy dwa temu, to kibice Zaksy bronili ich i czystosci ich intencji jak Rejtan ojczyzny.
Jak odchodza, to im sie charakter pogorszyl?
Oczywiście że część kibiców Zaksy zawsze miała założone różowe okulary(jak w wielu zespołach na topie czy w tej czy w innej dyscyplinie)jednak o odchodzącym Zatorze czy Kochanie nikt złego słowa nie powiedział jak i również nikt złego nie powinien powiedzieć o Bednorzu, który odchodzi.
Kaczmarek po prostu jęczy już chyba trzeci sezon i powoli wszyscy go mają dosyć.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
buzinga
Posty: 1276
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: buzinga »

Diomedea pisze: 5 sty 2024, o 11:52
Bruninho pisze: 5 sty 2024, o 11:17

A może to z panami Huberem i Kaczmarkiem jest coś nie tak? Oczywiści nie sportowo tylko pozaboiskowo i charakterologicznie?? Nie od dziś wiadomo, że w obu przypadkach ego i stężenie sodu w główkach przekroczyło wszelkiego normy już dawno temu.
Zabawne. Jak kibice innych klubow, wzglednie kibice neutralni pisali o tym rok, czy dwa temu, to kibice Zaksy bronili ich i czystosci ich intencji jak Rejtan ojczyzny.
Jak odchodza, to im sie charakter pogorszyl?
Raczej się nie pogorszył. Tu jest sporo winy prezesa, ale zanim do tego dojdę to dwa słowa o tych charakterach. Kaczmarek rozgrywa jak dobrze liczę 7 sezon w Kędzierzynie. Co by nie mówić to dużo. Wydawało się, że jego małżeństwo z Zaksą jest niemal idealne. Pomimo trudnego charakteru są w klubie ludzie, którzy potrafią dojść z nim do ładu. A w zespole bilans charakterologiczny zapewniała dwójka spokojnych i zrównoważonych zawodników (Janusz, Śliwka). Z jednej strony można powiedzieć, że coś się wyczerpało. Z drugiej nowy prezes jak widać nie potrafi dogadywać się z trudnymi ludźmi na takim samym poziomie jak poprzedni. W tego typu sytuacjach wina zawsze bardziej się rozmywa niż leży wyraźnie po jednej stronie. Jak nie dało się dojść do porozumienia z Kaczmarkiem to trzeba go było puścić z klubu już rok temu. Nikt nie jest ponad zespołem, ani prezes, ani trener, zawodnik jakkolwiek by nie był utalentowany również.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Bruninho »

Świderski miał olbrzymi autorytet wśród zawodników ze względu na swoje nazwisko i siatkarskie resume, żaden nigdy by się nie odważył żeby mu nawet odszczeknąć.
Szpaczek jest dla gwiazd nikim, przypadkowym człowiekiem bez żadnego autorytetu więc nic dziwnego, że ciężej mu dogadać się z trudniejszymi charakterami.
Zresztą podobnie jest na kadrze, żaden nie odważy się pyskować do Grbića bo to legenda siatkówki i olbrzymi autorytet.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”