Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 130
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: uszat1983 »

Bruninho pisze: 2 lut 2024, o 17:18 Odejście Olka to powód do olbrzymiego smutku dla wszystkich w Kędzierzynie, ale też nikt go z klubu nie wyrzucał, bądźmy uczciwi, do samego końca miał na stole bardzo hojną ofertę przedłużenia kontraktu.
To już było dawno „po jabłkach”. Bądźmy uczciwi. Pomijając już kompletnie kwestie Łukasza.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Arw165 »

A były jakieś inne kandydatury?
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: alimak »

Sam widzisz, że czasem hojna oferta ma mniejsze znaczenie od zwykłego szacunku.
Arw165 pisze: 2 lut 2024, o 17:58 A były jakieś inne kandydatury?
Były i odmówiły. Później zaczęły się długie poszukiwania, a że Świderski musiał się zająć związkiem, to wzięli tego, który miał coś wspólnego z klubem.
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Arw165 »

Podobnież gdzieś wcześniej słyszałam. Jeśli wzięto jedynego chętnego, to przykre.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1799
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hardy »

Pamiętam jak mówiono, że żeby się nie martwić, że będzie dobrze
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Arw165 »

Też pamiętam głosy, że dobry wybór, bo swój człowiek.
mlody_as pisze: 18 sty 2024, o 12:26 Ciekawe o czym Śliwka rozmawiał wczoraj tak długo po meczu z klubem kibica? Może wymowny baner nie spodobał?
Freydhis pisze: 18 sty 2024, o 15:57 Z niecierpliwością czekam aż ktoś z Klubu Kibica podzieli się z nami tym, o czym po wczorajszym meczu rozmawiał z Olkiem Śliwką. Oraz tym kto zapłacił za baner o gwiazdach.

Pewnie sam musiał się dokładnie dopytać, co autor miał na myśli. Wracam do tego, bo pojawiła się oficjalna interpretacja. Okazuje się, że był to... wyraz wsparcia dla liderów. :]
— To był nasz odzew do hejterów wypisujących w internecie, że "gwiazdeczkom" z naszego zespołu nie chce się grać, a wolą występować w reklamach. Chcieliśmy pokazać, że klub to cała społeczność, od zawodników i trenerów przez pracowników klubu, po kibiców. Uderzając w jednego z nas, uderza się we wszystkich. Choć wiadomo, że bardziej dostaje się zawodnikom, od których najwięcej się wymaga – mówi nam Kamil Mrugała z kędzierzyńskiego Klubu Kibica.
Brzmi przekonywająco.
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Arw165 »

Może przy stanie 0:2 ktoś wreszcie wytłumaczył chłopakom znaczenie baneru, stąd odwrócenie wyniku.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

Czuję się wywołany do tablicy...
Po pierwsze nie jestem człowiekiem Prezesa jak tu niektórzy oceniają.
Jedyny związek mój z tym klubem to jest to że kibicuje od lat.
Co do awantury w szatni to już chyba tajemnica poliszynela jest fakt że "ktos" ją nagrał, co pozwala sądzić że nie był to przypadek a celowe sprowokowanie.
Co do jej przebiegu to mam nadzieję że po sezonie pewne osoby będą miały cohones i powiedzą szczerze o co chodziło bo miały tam paść ostre słowa z obu stron.
Co do transferów.... Przed tym.sezonem dla.mnie było pewne że odejdzie trójka Bednorz Śliwka i Kaczmarek. Nie chodzi w głównej mierze o wysokość kontraktów a brak nowych wyzwań. Bednorz przyszedł.do Zaksy żeby pojechać na Olimpiadę a pozstala dwójka wygrała wszystko co możliwe. Uważam że w klubie też mieli tą świadomość i skład jest zbudowany... czy taki który będzie znowu walczył o medale w przyszłym sezonie to wątpię, ale za 2 - 3 sezony na pewno. Jako kibic biorę takie rozwiązanie w ciemno. Środowisko i szatnia już za bardzo przywykło do sukcesów które już tak nie cieszą a są normalnością a nie świętem.
Do tych którzy myślą że po odejściu Świdra była kolejka chętnych na prezesa to info że tak nie było.... Gorący fotel z pensją 15 000 zł to naprawdę nie jest łakomy kąsek. Został nim czlowiek z miasta z klubu... Zadajcie sobie pytanie w jakim miejscu byłby klub gdyby prezesem został jakiś x z politycznego nadania ?

Pozwolę sobie na bardzo subiektywna ocenę akcji z banerem.
Uważam że klub kibica chciał pokazać zawodnikom że trybuny nie tolerują gwiazdorstwa niektórych. Jednak kiedy po.meczu Olek zapytał o to wprost ktoś się obsrał i nie miał odwagi powiedzieć tego w twarz. Po kilku dniach zainteresowani zakpili sobie z tego baneru umieszczając zdjęcie pt. Taniec z gwiazdami ....
Jeśli o mnie chodzi tą akcją KK dla mnie się pogrzebał....
buzinga
Posty: 1245
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: buzinga »

Nie no bez przesady. Prezes dał ciała, ale to już i tak nawet bez jego działań widać było powoli, że określona formuła się wyczerpuje. Po prostu można rozejść się z klasą lub bez. Zaksa mogła spróbować płynnej przebudowy ze Śliwką i Januszem na pokładzie, ale nawet i to byłoby niezmiernie trudne. Pewne cykle drużyn się kończą, co jest to nieuniknione. Teraz chodzi tylko o to, żeby działać rozsądnie, a nie myśleć o Leonach tego świata, bo skończy się biedą. Najlepszymi dostępnymi przyjmującymi są Loeppky i Gutierrez (zapomniałem o nim wcześniej, a mógłby bardziej pasować do Kędzierzyna od Kanadyjczyka) co nie znaczy, że uda się ich sprowadzić. Ogólnie trzeba było zacząć działać szybciej i już w grudniu zbudować mocniejszą polską rotację na środku. Podpytać o możliwości powrotu Kochana, spróbować skusić Jakubiszaka, no ostatecznie hipotetyczny zestaw Szymura-Loeppky/Gutierrez-Faure jest spoko, ale trzeba czegoś więcej na środku niż Urbanowicz-Poręba. Ryzyko z młodziutkim Nowakiem? On już gdzieś chyba podpisał. A ma fajną technikę bloku, taką trochę w stylu Paszyckiego. No jakiegoś jednego dzieciaka przynajmniej dla towarzystwa dla Daniela trzeba ogarnąć ;)
buzinga
Posty: 1245
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: buzinga »

mitam pisze: 2 lut 2024, o 20:11 Czuję się wywołany do tablicy...
Po pierwsze nie jestem człowiekiem Prezesa jak tu niektórzy oceniają.
Jedyny związek mój z tym klubem to jest to że kibicuje od lat.
Co do awantury w szatni to już chyba tajemnica poliszynela jest fakt że "ktos" ją nagrał, co pozwala sądzić że nie był to przypadek a celowe sprowokowanie.
Co do jej przebiegu to mam nadzieję że po sezonie pewne osoby będą miały cohones i powiedzą szczerze o co chodziło bo miały tam paść ostre słowa z obu stron.
Co do transferów.... Przed tym.sezonem dla.mnie było pewne że odejdzie trójka Bednorz Śliwka i Kaczmarek. Nie chodzi w głównej mierze o wysokość kontraktów a brak nowych wyzwań. Bednorz przyszedł.do Zaksy żeby pojechać na Olimpiadę a pozstala dwójka wygrała wszystko co możliwe. Uważam że w klubie też mieli tą świadomość i skład jest zbudowany... czy taki który będzie znowu walczył o medale w przyszłym sezonie to wątpię, ale za 2 - 3 sezony na pewno. Jako kibic biorę takie rozwiązanie w ciemno. Środowisko i szatnia już za bardzo przywykło do sukcesów które już tak nie cieszą a są normalnością a nie świętem.
Do tych którzy myślą że po odejściu Świdra była kolejka chętnych na prezesa to info że tak nie było.... Gorący fotel z pensją 15 000 zł to naprawdę nie jest łakomy kąsek. Został nim czlowiek z miasta z klubu... Zadajcie sobie pytanie w jakim miejscu byłby klub gdyby prezesem został jakiś x z politycznego nadania ?

Pozwolę sobie na bardzo subiektywna ocenę akcji z banerem.
Uważam że klub kibica chciał pokazać zawodnikom że trybuny nie tolerują gwiazdorstwa niektórych. Jednak kiedy po.meczu Olek zapytał o to wprost ktoś się obsrał i nie miał odwagi powiedzieć tego w twarz. Po kilku dniach zainteresowani zakpili sobie z tego baneru umieszczając zdjęcie pt. Taniec z gwiazdami ....
Jeśli o mnie chodzi tą akcją KK dla mnie się pogrzebał....
Dzięki za ten post. Ja ogólnie nie ma dużych pretensji o to co się stało. Najważniejsze jest skupić się na przyszłości. Ważną kwestią jest to kto będzie trenerem w przyszłym sezonie. Warto zrobić podchody pod Jurcica. Słyszałem o nim dużo dobrego jeśli idzie o prace z młodymi. Nie w sensie samego stawiania, ale o pracy na treningach. Jestem w stanie przeboleć dużo, myślę, że wielu kibiców też, ale potrzebna jest przy tym świadomość, że mamy obrany jakiś kierunek. Nie zgadzam się np z Wysokim, że dla takiego np Dulskiego trzymanie się Zawiercia jest lepszym rozwiązaniem. On tam będzie spychany przez 2-3 lata po wypożyczeniach. Rozwój w jednym klubie w tym okresie pod dobrym sztabem szkoleniowym jest na wagę złota. A Zaksa ma takich ludzi, którzy potrafią sensownie zaplanować rozwój zawodnika. Dlatego boli mnie trochę transfer Urbanowicza czyli chłopaka mocno ograniczonego. Wolałbym kogoś z kim można popracować i to dałoby jakieś profity w przyszłości. Nawet ten Zaleszczyk w JW jako 3 będzie przez Mendeza systematycznie ogrywany. U nas nie widać na razie takiego środkowego. Poręba w najlepszym przypadku nauczy się nie przesadzać, ale to trochę za mało. No cóż mam nadzieję, że Szpaczek się zahartuje i wyciągnie z tego wnioski. Każdy popełnia błędy. Ja w swoim życiu np nasadziłem ich multum i jakoś żyje. Oby Piotrek też przeszedł podobną szkołę życia,

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 130
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: uszat1983 »

mitam pisze: 2 lut 2024, o 20:11
Pozwolę sobie na bardzo subiektywna ocenę akcji z banerem.
Uważam że klub kibica chciał pokazać zawodnikom że trybuny nie tolerują gwiazdorstwa niektórych. Jednak kiedy po.meczu Olek zapytał o to wprost ktoś się obsrał i nie miał odwagi powiedzieć tego w twarz. Po kilku dniach zainteresowani zakpili sobie z tego baneru umieszczając zdjęcie pt. Taniec z gwiazdami ....
Jeśli o mnie chodzi tą akcją KK dla mnie się pogrzebał....
Pełna zgoda.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
kuchcik77
Posty: 2342
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: kuchcik77 »

Zmienimy nazwe na Mosto i wrócimy do starego kibicowania,))
Ps jest już wybrany nowy trener.
Nie wiem kto a Ci co wiedzą to i tak nie powiedzą. Myślę że najdalej w poniedzialek się dowiemy.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: alimak »

Arw165 pisze: 2 lut 2024, o 19:55
To był nasz odzew do hejterów wypisujących w internecie, że "gwiazdeczkom" z naszego zespołu nie chce się grać, a wolą występować w reklamach. Chcieliśmy pokazać, że klub to cała społeczność, od zawodników i trenerów przez pracowników klubu, po kibiców. Uderzając w jednego z nas, uderza się we wszystkich. Choć wiadomo, że bardziej dostaje się zawodnikom, od których najwięcej się wymaga – mówi nam Kamil Mrugała z kędzierzyńskiego Klubu Kibica.
Brzmi przekonywająco.
To jeszcze jedna kwestia. O tym, kto to wywiesił wiemy. Mnie bardziej ciekawi, kto go sfinansował. Klub kibica nie jest skory do takich wydatków, wszystkie większe sektorówki dofinansowują im Azoty. A i estetyka taka nie ich. O czym już zresztą pisałem.

Tłumaczenie byłego wiceprezesa Klubu Kibica to typowe odwracanie kota ogonem. Coś musiał powiedzieć. A przecież jeżeli wypowie się za ostro, to kontakty z drużyną znacznie się pogorszą.
mitam pisze: 2 lut 2024, o 20:11 Czuję się wywołany do tablicy...
Po pierwsze nie jestem człowiekiem Prezesa jak tu niektórzy oceniają.
Jedyny związek mój z tym klubem to jest to że kibicuje od lat.
Co do awantury w szatni to już chyba tajemnica poliszynela jest fakt że "ktos" ją nagrał, co pozwala sądzić że nie był to przypadek a celowe sprowokowanie.
Co do jej przebiegu to mam nadzieję że po sezonie pewne osoby będą miały cohones i powiedzą szczerze o co chodziło bo miały tam paść ostre słowa z obu stron.
Co do transferów.... Przed tym.sezonem dla.mnie było pewne że odejdzie trójka Bednorz Śliwka i Kaczmarek. Nie chodzi w głównej mierze o wysokość kontraktów a brak nowych wyzwań. Bednorz przyszedł.do Zaksy żeby pojechać na Olimpiadę a pozstala dwójka wygrała wszystko co możliwe. Uważam że w klubie też mieli tą świadomość i skład jest zbudowany... czy taki który będzie znowu walczył o medale w przyszłym sezonie to wątpię, ale za 2 - 3 sezony na pewno. Jako kibic biorę takie rozwiązanie w ciemno. Środowisko i szatnia już za bardzo przywykło do sukcesów które już tak nie cieszą a są normalnością a nie świętem.
Do tych którzy myślą że po odejściu Świdra była kolejka chętnych na prezesa to info że tak nie było.... Gorący fotel z pensją 15 000 zł to naprawdę nie jest łakomy kąsek. Został nim czlowiek z miasta z klubu... Zadajcie sobie pytanie w jakim miejscu byłby klub gdyby prezesem został jakiś x z politycznego nadania ?
Piotrze, pozdrów konklawe.
Co do pogrubionego, Kaczmarek i Śliwka chcieli w tym klubie bić wszelkie rekordy i zostać najdłużej, jak się da. Z Bednorzem mamy inną historię, dlatego jego pomijam. Dlaczego to się nie stanie wszyscy już wiemy.
Jeżeli chodzi o podkreślone, czy to usprawiedliwia zachowanie Szpaczka? On dostał tak poukładany zespół i klub, że jedynym zadaniem było tego nie zepsuć. Wybrał jednak udowadnianie światu, że preferuje rządy twardą ręką, które kompletnie mu nie wychodzą. A był moment, gdzie dało się jeszcze wszystko uratować.
Lubowitz
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2023, o 18:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Lubowitz »

Wiecie czy będzie jeszcze dodatkowa pula biletów na jutrzejszy mecz? A może ma ktoś do sprzedania?
Chemik Mosto ZAKSA Bracia B Semper Fidelis
Stare konto Zaksiak123!
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »




Piotrze, pozdrów konklawe.



Mylisz mnie z kimś innym ...
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 130
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: uszat1983 »

alimak pisze: 3 lut 2024, o 09:55 Co do pogrubionego, Kaczmarek i Śliwka chcieli w tym klubie bić wszelkie rekordy i zostać najdłużej, jak się da. Z Bednorzem mamy inną historię, dlatego jego pomijam. Dlaczego to się nie stanie wszyscy już wiemy.
Cieszę się że wyszło to na światło dzienne i jest jasność w tej kwestii.
Jak pomyśleć ile bzdur napisano tutaj przez ostatnie kilka tygodni to robi się zwyczajnie przykro.

A na deser ten kretyński transparent i równie kretyńskie tłumaczenia.
Ostatnio zmieniony 3 lut 2024, o 11:40 przez uszat1983, łącznie zmieniany 2 razy.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

uszat1983 pisze:
alimak pisze: 3 lut 2024, o 09:55 Co do pogrubionego, Kaczmarek i Śliwka chcieli w tym klubie bić wszelkie rekordy i zostać najdłużej, jak się da. Z Bednorzem mamy inną historię, dlatego jego pomijam. Dlaczego to się nie stanie wszyscy już wiemy.
Cieszę się że wyszło to na światło dzienne i jest jasność w tej kwestii.
Jak pomyśleć ile bzdur napisano tutaj przez ostatnie kilka tygodni to robi się zwyczajnie przykro.
To co stanęło na przeszkodzie ??? Brakowało tylko ich podpisów...
Freydhis
Posty: 122
Rejestracja: 21 gru 2012, o 14:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Freydhis »

mitam pisze: 3 lut 2024, o 11:22
uszat1983 pisze:
alimak pisze: 3 lut 2024, o 09:55 Co do pogrubionego, Kaczmarek i Śliwka chcieli w tym klubie bić wszelkie rekordy i zostać najdłużej, jak się da. Z Bednorzem mamy inną historię, dlatego jego pomijam. Dlaczego to się nie stanie wszyscy już wiemy.
Cieszę się że wyszło to na światło dzienne i jest jasność w tej kwestii.
Jak pomyśleć ile bzdur napisano tutaj przez ostatnie kilka tygodni to robi się zwyczajnie przykro.
To co stanęło na przeszkodzie ??? Brakowało tylko ich podpisów...
Bardzo mi przykro jeśli Ty też pracujesz dla kogoś kto nie tylko uważa, że się nie starasz i działasz na szkodę firmy, ale też że ma lepszych na Twoje miejsce. Wyobraź sobie, że Łukasz i Olek mają możliwość wybrać ofertę klubu, gdzie zarobią nie mniej, a wręcz więcej, a do tego będą traktowani z szacunkiem. Prezes chyba zapomniał, że siatkarze to nie ochroniarze z grupą inwalidzką, którzy boją się, że jak nie zostaną u Janusza Biznesu, to nigdzie indziej nie znajdą pracy. Nikt nie powinien pracować w miejscu, gdzie szefem jest ktoś, kto mentalnie zatrzymał się 20 lat temu.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

Jeśli sądzicie ze afera w szatni była powodem że obaj odchodzą to jesteście w błędzie... mogli złożyć podpisy duuuuuzo wcześniej.... więcej nie chce pisać bo to już nie zmieni nic.
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 130
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: uszat1983 »

Nie to nie chodzi o żadną „aferę” w szatni.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Bielus9595
Posty: 32
Rejestracja: 21 kwie 2023, o 05:54

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Bielus9595 »

Witam,ma ktoś świeże info o stanie zdrowotnym Śliwy i Szymańskiego?
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 533
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pietrus72 »

Poprzeczytane na różne tematy siatkarskie :] wciąż odbija się czkawka po zwolnieniu Fina ,wciaz nie schodzi z nagłówków temat , kolejne emocje po meczu z Turkami. Następny temat to już dawno było pewne ,odejście Śliwki z Zaksy. Niektórzy wierzyli że zostanie. Sprawa sytuacji wtargnięcia Szpaczka do szatni. Za dużo powiedział w tym momencie ,uderzył nie tam gdzie trzeba, zamiast zmobilizować i dać energię mimo tylu kontuzji to szuka siana swojego ego w stadzie. Może faktycznie jest coś w tym. Bo patrząc na mecz z Nysa ,grali jakby odmienność psychiki zadziałała, widzialem że nie słuchają poleceń trenera, może właśnie coś było w szatni. Nie oglądałem meczu ze Lwowem,ale byłem zdziwiony porażką. Nie tylko te mecze mnie intrygowały jako kibica.
Moim zdaniem pozbyć się zawodników którzy nic nie wznoszą w skład którego ZAKSA ma walczyć o cele.

Skład obecnie 2024/2025
Janusz- Gil? Biernat ? Stępień?
Smith Poręba Urbanowicz
Chitigoi Szymura Szymanski
Shoji? Banach

Odejdą:
Bednorz Kaczmarek Śliwka Wiltenburg Paszycki Zalinski Takvam ma 1+1 więc mogą z niego zrezygnować. Nie może odnaleźć się w Zaksie.
Kluth? Nie nadaje się już po 2 sezonach w tym nowym
skladzie.

Jeśli Shoji zostaje to tylko na środku może być zagraniczny.
Na ataku jakby był zagraniczny to muszą grać na 2 taktyki.
Na przyjęciu już musi być polski przyjmujący. Jest Chitigoi. Jedynie najlepsze to zmienić pozycję Rumuna na atakującego bo lepiej sprawuje się w tym formacie niż na przyjęciu.
Myślę że trenerzy pomyślą nad tym. Bo to dobra opcja.
Muzaj ? Niby ma prekontrakt z ZAKSA ale widać że słabo gra w Nysie że Kapica go wygryzie z szóstki. Bo jeśli przyjdzie musi być naprawdę dobry rezerwowy a nie Kluth 😂

Rezerwa brakuje ogniwa żeby był grajek który wskoczy i pociagnie
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: lobmar »

Cretu być może nowym trenerem Zaksy
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 533
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pietrus72 »

Wątpię. Nawet składu nie ma w 50% na przyszły sezon. Na dodatek osłabienie na wielu pozycjach.
rurek00
Posty: 13
Rejestracja: 20 mar 2015, o 20:11
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: rurek00 »

Szymański nie zagra już do końca sezonu, przepuklina na kręgosłupie. Takie info mam
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 533
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pietrus72 »

Szpaczek przyciągnął kontuzjowanych :] Szymański zostanie bo ma dwuletni kontrakt. A propos do końca sezonu gramy Bednorz Chitigoi+Śliwka jak uzdrowi się do marca , plus Shoji. Nieciekawie ,bo znów nie ma alternatywy w rezerwie. Banach na podparcie przyjęcia ,Zapłacki zadaniowo do serwisu plus przyjęciu. Brak słów. Szpaczek nie odrobił lekcji , ściągnął Gila -kontuzja ,ściągnął Szymańskiego -kontuzja , ściągnął Biernata - odpukac. :D
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Arw165 »

Czy Szymański w ogóle przechodził jakieś badania, zanim po podpisano, czy wszystko odbyło się na rympał?
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: alimak »

mitam pisze: 3 lut 2024, o 11:22 To co stanęło na przeszkodzie ??? Brakowało tylko ich podpisów...
Skoro wiesz, że były oferty, to wiesz też na pewno, że warunkowali zostanie pewnymi zmianami w zarządzaniu. I wtedy wszystko zmierzało ku szczęśliwemu zakończeniu. Aż tu nagle prezes się obraził i oferty wycofał. On naprawdę nie ma nic na swoją obronę. A narracja którą tu prowadzisz od dłuższego czasu to wymysły, o czym prezes doskonale wie. Za to o podtrzymywanie jej dzielnie dba konklawe.
mitam pisze: 3 lut 2024, o 12:13 Jeśli sądzicie ze afera w szatni była powodem że obaj odchodzą to jesteście w błędzie... mogli złożyć podpisy duuuuuzo wcześniej.... więcej nie chce pisać bo to już nie zmieni nic.
To po co te wszystkie oskarżenia rzucasz tu i na twitterze, od dłuższego czasu?

Myślę, że coś jednak zmieni. Ludzie będą uważniej patrzeć prezesowi na ręce.

pietrus72 pisze: 3 lut 2024, o 21:44 Szpaczek przyciągnął kontuzjowanych :] Szymański zostanie bo ma dwuletni kontrakt. A propos do końca sezonu gramy Bednorz Chitigoi+Śliwka jak uzdrowi się do marca , plus Shoji. Nieciekawie ,bo znów nie ma alternatywy w rezerwie. Banach na podparcie przyjęcia ,Zapłacki zadaniowo do serwisu plus przyjęciu. Brak słów. Szpaczek nie odrobił lekcji , ściągnął Gila -kontuzja ,ściągnął Szymańskiego -kontuzja , ściągnął Biernata - odpukac. :D
No przecież prezes ostatnio zakontraktował na przyjęcie drugiego trenera przygotowania fizycznego.
Ostatnio zmieniony 4 lut 2024, o 09:12 przez alimak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

Przytaczasz informacje które wg mnie wyglądają inaczej. Dlaczego prezes się obraził jak twierdzisz? Jakie zmiany w zarządzaniu klubem ? Brak Team managera? Jaki udzial w tej aferze jest osob spoza klubu ? Mam nadzieję że kiedyś cała prawda ujrzy światło dzienne ... i nie wiem czyja to będzie prawda ? Mam nadzieję że moja
Dla mnie najważniejsze jest dobro klubu któremu od wielu lat kibicuje i będę kibicować.
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

Zdajecie sobie sprawę że Wasze wpisy raczej nie pomagają i tak już kiepskiemu w ostatnim czasie wizerunkowi klubu.Moze jednak przenieście to na PW?Media i influenserzy przeczesują te forum i potem wrzucają to wszędzie gdzie się da dorabiając ideologię, co bardziej szkodzi niż pomaga.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”