Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Swistolinka »

lobmar pisze: 27 lut 2024, o 17:49 Tytuł najlepszego siatkarza sezonu chyba mu zaszkodził . W sumie na to nie zasłużył.
Raczej zaszkodził mu fakt, że po tym jak wszystkie media roztrąbiły na prawo i lewo, że jest najlepszym siatkarzem 2023 roku, a on sam pochwalił się tym we wszystkich możliwych social mediach bez sprawdzenia źródła, wyprzedził go jeszcze sympatyczny Kubańczyk Lopez, a sam Kaczmarek skończył ten jakże zaszczytny plebiscyt, na jakże zaszczytnym drugim miejscu. :]
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

tomasol pisze: 27 lut 2024, o 18:30 Widzę, że niektórzy z uporem godnym lepszej sprawy dalej forsują narracje pt. "Kaczmarek zły gwiazdor". To już nawet nie śmieszy i nie wiem co bardziej żenujące: te opowieści "wiem ale nie powiem" czy kolejny raz łapiący się na to ludzie i samonakręcanie się kilku userów. Dajcie se już na wstrzymanie i pogódźcie się z tym, że pewien etap w historii klubu dobiegł końca. Bo na razie to nie umiecie tego przyjąć na klatę i wyżywacie swoje frustracje na jednym zawodniku. Zaczyna to już wyglądać lekko żałośnie i pozbawione jakiejś elementarnej godności.
Nieżle zjechałeś z poziomem.
Po sezonie pewnie coś wypłynie i zobaczymy kto miał rację.
Ja np jak nie mam wiedzy na temat Olsztyna to się nie wypowiadam obrażając innych.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
przemik
Posty: 1562
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: przemik »

Ked pisze: 27 lut 2024, o 17:50 No ale jakie zachowanie? Co Kaczmarek zrobił? Jak na razie jeden forumowicz coś napisał, drugi, przychylny byłemu prezesowi pociągnął temat na zasadzie "ja wszystko wiem ale wam nie powiem. ALE JA WIEM, SŁYSZYCIE!? J A W I E M" i zrobił się temat na kilka wpisów. Fakty są takie, że Kaczmarek nie zagrał w ostatnim meczu, reszta to ploty lub pomówienia.
Ponoć wszystkiego mamy sie dowiedzieć po ostatnim meczu w sezonie. Ponoć.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4621
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: niepoinformowany »

bono pisze: 27 lut 2024, o 19:42
tomasol pisze: 27 lut 2024, o 18:30 Widzę, że niektórzy z uporem godnym lepszej sprawy dalej forsują narracje pt. "Kaczmarek zły gwiazdor". To już nawet nie śmieszy i nie wiem co bardziej żenujące: te opowieści "wiem ale nie powiem" czy kolejny raz łapiący się na to ludzie i samonakręcanie się kilku userów. Dajcie se już na wstrzymanie i pogódźcie się z tym, że pewien etap w historii klubu dobiegł końca. Bo na razie to nie umiecie tego przyjąć na klatę i wyżywacie swoje frustracje na jednym zawodniku. Zaczyna to już wyglądać lekko żałośnie i pozbawione jakiejś elementarnej godności.
Nieżle zjechałeś z poziomem.
Po sezonie pewnie coś wypłynie i zobaczymy kto miał rację.
Ja np jak nie mam wiedzy na temat Olsztyna to się nie wypowiadam obrażając innych.
Logika na poziomie: "to nie dobra jest, lepiej o tym nie mówić".
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Streeter »

przemik pisze: 27 lut 2024, o 19:43 Ponoć wszystkiego mamy sie dowiedzieć po ostatnim meczu w sezonie. Ponoć.
Czy aby poznać clue problemu należy potrafić łączyć kropki?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

Proponuję zamknąc temat Kaczmarka bo to nie pomaga a nakręca "życzliwych" ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
pwpl97
Posty: 354
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pwpl97 »

hottakesbot pisze: 27 lut 2024, o 18:42 No ale prawda jest taka, że Kaczmarek mógł się po prostu zająć sprawami prywatnymi i nie grać w dwumeczu z Turkami, a tak to zawalił oba tematy. Brak profesjonalizmu to miecz obosieczny i kibice Zaksy o tym zapomnieli po jego incydentach słupkowych.

Rozumiem że ta drama z Kaczmarkiem to coś w rodzaju pamiętnej *kontuzji* Rouziera swego czasu?
Czy Deroo tez miał podobną kontuzje? 😀
buzinga
Posty: 1245
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: buzinga »

bono pisze: 27 lut 2024, o 19:42
tomasol pisze: 27 lut 2024, o 18:30 Widzę, że niektórzy z uporem godnym lepszej sprawy dalej forsują narracje pt. "Kaczmarek zły gwiazdor". To już nawet nie śmieszy i nie wiem co bardziej żenujące: te opowieści "wiem ale nie powiem" czy kolejny raz łapiący się na to ludzie i samonakręcanie się kilku userów. Dajcie se już na wstrzymanie i pogódźcie się z tym, że pewien etap w historii klubu dobiegł końca. Bo na razie to nie umiecie tego przyjąć na klatę i wyżywacie swoje frustracje na jednym zawodniku. Zaczyna to już wyglądać lekko żałośnie i pozbawione jakiejś elementarnej godności.
Nieżle zjechałeś z poziomem.
Po sezonie pewnie coś wypłynie i zobaczymy kto miał rację.
Ja np jak nie mam wiedzy na temat Olsztyna to się nie wypowiadam obrażając innych.
No ale Tomasol ma sporo racji. Zobacz, że w meczach eliminacyjnych w tym sezonie Kaczmarek swoje zagrał. My odpalimy z LM i PP przez rotację na przyjęciu. Łukasz za to winy nie ponosi, że zarząd przed sezonem wymyślił, że nr 3 na przyjęciu ma być Żaliński. Obiektywnie najsłabsza trójka na przyjęciu w porównaniu z pozostałymi czołowymi zespołami. No i się jeszcze Wojtek połamał. Zamiast ogarnąć kogoś w stylu niedocenianego Patryka Łaby zaszaleliśmy z nazwiskiem bez formy. Rzetelnie oceniając Szymański nie porywał na początku sezonu swoją grą w Katowicach. No i nie okazał się remedium na nasze problemy, bo sam jest dość łamliwy, co przez ostatnie dwa lata oglądania PLusligi można było zauważyć. Nie twierdzę, że całą winę ponosi Szapczek, bo przecież już od dłuższego czasu nieoficjalnie funkcję dyrektora sportowego pełni Michał Chadała. Olsztyn ma ten sam problem, też skopali sobie rotację na najważniejsze pozycji czyli przyjęciu. Zostali z dzieciakami i to jeszcze nie takimi jakich ja lubię, tylko z takimi średnio utalentowanymi, żeby ich nie obrażać. Także dwa zespoły, które dały lekko ciała przy budowie składów. Nam zabrakło takiego Staszewskiego z poprzedniego sezonu, który dał dużo tlenu zanim do zespołu dołączył Bednorz. AZSowi zabrakło nieocenionego Andrinigi, który też opuścił ich klub przed sezonem. Także nie ma co sobie do gardeł skakać, bo popełniliśmy te same błędy. Dlatego ja bym się tak mocno na jego słowa nie gniewał. Prawdę pisze. Mnie też dupa boli i Łukasza też mam trochę dość, ale staram się zachowywać w miarę ok.
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

Przecież nie chodzi o poziom sportowy Kaczmarka...
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Arw165 »

Przydałby się osobny wątek o Zaksie dla "wtajemniczonych" i drugi dla reszty, bo dyskusja między tymi dwoma grupami jest pozbawiona sensu.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3860
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: tomasol »

Napisałem co napisałem bo tak to wygląda z "zewnątrz". Możliwe, że Kaczmarek coś odwalił, problem w tym, że nijak nie idzie tego wywnioskować z postów jednego usera. Bo nie ma tam nic poza ogólnikami i aluzjami, zapewne mocno subiektywnymi. Nie mówiąc, że wcześniejsze doniesienia były jakby nieprecyzyjne, bo okazało się, że nie jeden Kaczmarek miał "kosę" z prezesem.

A tak czysto sportowo, to do wyliczanki kolegi @buzinga dodałbym jeszcze kiepski poziom gry środkowych. Bo i Smith i Paszycki grają słabiej niż w tamtym sezonie a Takvam drugi Huberem nie jest (wejścia z ławki tego ostatniego nieraz pomogły zespołowi). I widać to także w liczbach, bo rywale ZAKSY mają wyższą i skuteczność i efektywność ataku. Jeden Śliwka wszystkich bolączek nie uleczy.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4621
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: niepoinformowany »

buzinga pisze: 27 lut 2024, o 20:11 No ale Tomasol ma sporo racji. Zobacz, że w meczach eliminacyjnych w tym sezonie Kaczmarek swoje zagrał. My odpalimy z LM i PP przez rotację na przyjęciu
A jaka ta rotacja na przyjęciu była przez 3 ostatnie sezony? Brak potężnego Adriana Staszewskiego na wzmocnienie przyjęcia spowodował taki zjazd? Nie sądzę delikatnie mówiąc, tych powodów jest cała masa a brak rotacji na przyjęciu jest tylko jednym z nich a na kluczowym miejscu bym go na pewno nie umiejscowił.

A co Kaczmarek zagrał w dwumeczu z Turkami? W pierwszym meczu podarował im możliwość zagrania w tie-breaku a w drugim co takiego zagrał? Jedno wielkie nic. Turcy też wyglądali jak drużyna amatorów pierwszy raz w życiu grająca ze sobą (taki prezentowali poziom organizacji gry) a nie przeszkodziło to sławnemu już Szwaradzkiemu zdobyć bez problemu jakieś 30 pkt w trzy sety.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 130
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: uszat1983 »

Smith robił bardzo dobrą robotę z punktu organizacji gry na siatce, mimo ze tytanem bloku nie jest. Jego brak przez 2/3 dotychczasowego sezonu w połączeniu z brakiem Olka jest największym problemem.
Siła Zaksy była gra systemowa, kolektywna, uzupełniająca i każdy pełnił pewną funkcję.
Wysypało się z takich a nie innych względów bo jeśli uda się zastąpić jedno brakujące ogniwo lub przykryć jego brak to gdy wypada takich ogniw sukcesywnie kilka a zgranego (znającego system) zastępstwa nie ma, to efekt jest taki jaki widzimy.
W pełnym składzie ten zespół może wygrać ligę.
No i jest jeszcze taki faktor jak forma…
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Pomocniczka
Posty: 2036
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Brak Śliwki to brak kapitana a brak Smitha to brak zastępcy kapitana. To jest największy problem.
rurek00
Posty: 13
Rejestracja: 20 mar 2015, o 20:11
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: rurek00 »

Jak ktoś pisał. Kaczmar ta sama kontuzja co Deroo, Rouzier i paru innych.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 392
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: KentuckiFan »

Klub nie komunikuje z jakiegoś powodu info o tym dlaczego Zwierzu jest niedysponowany. Zostawia pole do plotek. Jeżeli nie ma komunikatu, że np. ma anginę, przeciążenie mięśniowe, nadwyręża coś tam, to mamy takie gdybanie i domniemanie o czynnikach pozasportowych. Czasem warto jest uciąć eskalacje nawet nie do końca prawdziwym newsem, choćby po to żeby zyskać czas na rozwiązanie. A tutaj już z małej śnieżki powstaje lawina, która wciąga kolejne ofiary przed strategicznymi 3-4 meczami gdzie kluczowa jest atmosfera.
Dyskutować zawsze warto.
pwpl97
Posty: 354
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pwpl97 »

rurek00 pisze: 27 lut 2024, o 22:33 Jak ktoś pisał. Kaczmar ta sama kontuzja co Deroo, Rouzier i paru innych.
Jakby tak zliczyć wszystkich to fajny skład by wyszedł nawet trenera by mieli. 😉
sal
Posty: 284
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: sal »

Trochę czarnego humoru ze strony ZAKSY.
Załączniki
FB_IMG_1709204023159.jpg
Dziubsonik
Posty: 44
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Dziubsonik »

???
Ostatnio zmieniony 29 lut 2024, o 21:52 przez Dziubsonik, łącznie zmieniany 1 raz.
Dziubsonik
Posty: 44
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Dziubsonik »

Tak dla formalności tylko informuje że Łukasz nie pojechał z drużyną na mecz do Częstochowy.
pwpl97
Posty: 354
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pwpl97 »

Dziubsonik pisze: 29 lut 2024, o 21:50 Tak dla formalności tylko informuje że Łukasz nie pojechał z drużyną na mecz do Częstochowy.
A to dlaczego?
Dziubsonik
Posty: 44
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Dziubsonik »

Tajemnica poliszynela.. nie ma co poruszać takich wątków. Dajmy mu spoķój.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1799
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hardy »

Pie..ole jutro nie wstaje do pracy.
A jak ktoś będzie pytał: dlaczego?
To powiedzcie: dajmy mu spokój.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

hardy pisze:Pie..ole jutro nie wstaje do pracy.
A jak ktoś będzie pytał: dlaczego?
To powiedzcie: dajmy mu spokój.
Ale przelew ma być zrobiony
pwpl97
Posty: 354
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pwpl97 »

Najlepiej cicho siedziec i nic nie mowic. Jeszcze po główce pogłaskać najlepiej.
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Streeter »

hardy pisze: 29 lut 2024, o 22:54 Pie..ole jutro nie wstaje do pracy.
A jak ktoś będzie pytał: dlaczego?
To powiedzcie: dajmy mu spokój.
:D

Parafrazując znany dowcip:

Wchodzi Szpaczek do szatni, od razu skacze do Niego Kaczmarek: "To ja tu jestem głową #ZaksaFamily, słyszysz?! Masz słuchać tego co mówię i robić to co chcę!". Szpaczek niewiele myśląc wyprowadził celnego sierpowego, po którym Łukasz nieprzytomny padł na podłogę. Usiadł na ławce, chwilę później do szatni wchodzi Śliwka i pyta Szpaczka:
- Panie prezesie, dlaczego Zwierzu leży na środku szatni?
- To głowa #ZaksaFamily, może leżeć gdzie chce.

Zanim się tu ktoś spieni to podkreślę ponownie, że to tylko parafraza dowcipu, jakoś tak mi się skojarzył z cytowanym tekstem hardego, to stwierdziłem, że się podzielę.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
hottakesbot
Posty: 993
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hottakesbot »

mitam pisze: 29 lut 2024, o 23:05
hardy pisze:Pie..ole jutro nie wstaje do pracy.
A jak ktoś będzie pytał: dlaczego?
To powiedzcie: dajmy mu spokój.
Ale przelew ma być zrobiony
A kto za ten przelew zapłaci? Pan zapłaci, Pani zapłaci.

Dokładnie dlatego nie należy "dawać mu spokoju", bo jego humorki i pozasportowe przygody są opłacane z kieszeni podatnika.
chemozak
Posty: 20
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 09:24
Płeć: M
Lokalizacja: KĘDZIERZYN - KOZLE

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: chemozak »

Poznamy dzisiaj nowego prezesa ? Obecna Pani prezes miała być do końca lutego
PabloFX
Posty: 820
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: PabloFX »

chemozak pisze: 1 mar 2024, o 08:46 Poznamy dzisiaj nowego prezesa ? Obecna Pani prezes miała być do końca lutego
Do końca marca
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Klugenhammer »

No to skoro nie poznamy nowego prezesa, to może chociaż nowego trenera?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”