Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 533
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pietrus72 »

Leon nie jest w kręgu zainteresowań Zaksy. Lublin ,Zawiercie, Włochy i Turcja. Jego kontrakt trzeba płacić w granicach 800 tys do 1 mln euro. W razie kontuzji trzeba jego opłacać. Ktoś to wymyślił że Kurek i Leon. To są potężne pieniądze. Co z tego że Kurek wolnym zawodnikiem ale kontrakt będzie wysoki. Tylko sponsor może zagwarantować taki apanaz kontraktu. Ktoś mi odpowiedział że ZAKSA wygenerowała 2 mln zysku , zwolniły się kontrakty trzech muszkieterów. Dojdą jeszcze trzech zawodników do odstrzału ,że ktoś orientuje się w transferach to nam zabraknie kogoś wziąć do składu,nie mówiąc o trenerze.
:]
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

Powiem szczerze, że obecna władza powinna skupić się na zatrzymaniu Ericka. Cisza w temacie trenera. Mocno ciekawi mnie kto w tej chwili ogarnia rozmowy w sprawie kontraktów? Chadała, jakiś nowy dyrektor sportowy czy może Pani Prezes ? Leon w Zaksie... dla mnie menadżer Leona świetnie wykonuje swoje robotę, cała Liga kombinuje skąd wziąc kasiorę na gwiazdora a on finalnie wyląduje w Turcji albo nawet zostanie w Perugii. Czy chciałbym Leona w Zaksie? Oczywiście, ale nie za wszelką cenę.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 533
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pietrus72 »

Moim zdaniem to Chadala układa z trenerem nowych zawodników , prezes tylko podpisuje. Obecny trener A. Swaczyna jest statystykiem ,patrzący kierunki ataku ,obrony, serwów itd itp.
Przypuszczalnie nowym prezesem może być Waldemar Wspaniały,obecna prezes jest świeżo upieczonym na dyrektorskim stołku ,w kuluarach mówi że to skarbnik klub.
Mówią że trenerem będzie kros z top5. Ale kto???🤔 Anastasi Gardini ,Juricic odpada ,miał być Mendez -odpada , Lebedev?? Niewielu zostało ...tak samo mogę powiedzieć o zawodnikach. Też niewielu na rynku ,jeśli odchodzi 70% składu to będzie problem.
Shoji prawdopodobnie zostanie ze względu na Smitha. Ma klauzulę w jednym punkcie co pamiętam.
Jedyny problem że zostaliśmy z jednym atakierem Kluth.
Jeśli będzie grać z Lublinem czy Treflem,nawet Zawiercie to łatwo zgaśnie na ataku.
Jeśli wygramy z Lubinem to potem gramy właśnie z Bogdanka będzie to mecz o 6 pkt ,decydujący o 6 miejscu i bliżej Trefla Gdańsk. Jesz szansa na 5 miejsce w końcowej fazie.
PabloFX
Posty: 820
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: PabloFX »

Kaczmarek kwalifikuje się chyba jako transfer medyczny? Just saying.. ;)
rurek00
Posty: 13
Rejestracja: 20 mar 2015, o 20:11
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: rurek00 »

Ja słyszałem o Andrea Gianim.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1799
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hardy »

pietrus72 pisze: 4 mar 2024, o 12:13 miał być Mendez -odpada
skąd takie info?
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 130
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: uszat1983 »

Piotrze72, ah te plotki przy browarku z starą gwardią kibiców.

Zdajesz sobie sprawę że wszystko co tak sobie wspólnie gadacie jest tylko i wyłącznie „plotką zasłyszaną przy piwku”?

Miej to proszę na uwadze bo zdarza Ci się sprzedawanie dziwnych informacji jako pewnik co absolutnie nikomu nie służy.

Pozdrawiam
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Bruninho »

hardy pisze: 4 mar 2024, o 12:39
pietrus72 pisze: 4 mar 2024, o 12:13 miał być Mendez -odpada
skąd takie info?
Ty pierwszy widziałaś posty tego Pana? Lol
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 533
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pietrus72 »

uszat1983 pisze: 4 mar 2024, o 12:50 Piotrze72, ah te plotki przy browarku z starą gwardią kibiców.

Zdajesz sobie sprawę że wszystko co tak sobie wspólnie gadacie jest tylko i wyłącznie „plotką zasłyszaną przy piwku”?

Miej to proszę na uwadze bo zdarza Ci się sprzedawanie dziwnych informacji jako pewnik co absolutnie nikomu nie służy.

Pozdrawiam
Na pewno nie przy piwku ani żadne sprzedawanie dziwnych informacji 🤭🤦🫣😂
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 533
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pietrus72 »

hardy pisze: 4 mar 2024, o 12:39
pietrus72 pisze: 4 mar 2024, o 12:13 miał być Mendez -odpada
skąd takie info?
Była pogłoska że jest zainteresowanie przez krótki czas.
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pawel9221 »

Jutro mecz z Lubinem, wiadomo co z Kaczmarkiem ? Czy już wróci czy być może wgl już nie zagra w Kędzierzynie ?
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Klugenhammer »

Pawel9221 pisze: 4 mar 2024, o 17:21 Jutro mecz z Lubinem, wiadomo co z Kaczmarkiem ? Czy już wróci czy być może wgl już nie zagra w Kędzierzynie ?
Twoje pytanie jest równoznaczne z pytaniem o to, czy rozwiązał już swoje problemy osobiste, a tego nie wypada publicznie roztrząsać. To jego sprawa, kiedy i czy w ogóle wróci, a Ty próbujesz teraz wchodzić buciorami w jego prywatne życie. Wstydź się! Prawnicy ŁK ustalą Twoj IP i puszczą Cię za to z torbami. :D
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4621
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: niepoinformowany »

No tak, Rouziera można było jechać bez oporu za ~ to samo (+ ponoć problemy z barkiem do problemów sercowych) a tutaj cicho bo biedny Łukaszek się załamie ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pawel9221 »

Klugenhammer pisze: 4 mar 2024, o 17:40
Pawel9221 pisze: 4 mar 2024, o 17:21 Jutro mecz z Lubinem, wiadomo co z Kaczmarkiem ? Czy już wróci czy być może wgl już nie zagra w Kędzierzynie ?
Twoje pytanie jest równoznaczne z pytaniem o to, czy rozwiązał już swoje problemy osobiste, a tego nie wypada publicznie roztrząsać. To jego sprawa, kiedy i czy w ogóle wróci, a Ty próbujesz teraz wchodzić buciorami w jego prywatne życie. Wstydź się! Prawnicy ŁK ustalą Twoj IP i puszczą Cię za to z torbami. :D
Haha :D Jak cos zrozumiałem szydercę, natomiast serio nie obchodzi mnie z kim Kaczmarek się bawi albo co robi w wolnym czasie czy jakiego wyznania jest, interesuję mnie czy zagra jutro i czy wgl zagra w Zaksie i jeśli nie, to co dalej jeśli chodzi o branie go w kontekście IO. Jakoś nie wyobrażam sobie sytuacji, że chłop od lutego nie gra, bo został z nim rozwiązany kontrakt dyscyplinarnie, a potem przychodzi lato i jest pewniakiem w kadrze, w tym samym czasie, gdzie w formie będą Butryn i Bołądź
hottakesbot
Posty: 993
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hottakesbot »

niepoinformowany pisze: 4 mar 2024, o 17:45 No tak, Rouziera można było jechać bez oporu za ~ to samo (+ ponoć problemy z barkiem do problemów sercowych) a tutaj cicho bo biedny Łukaszek się załamie ;)
Niezbadane są wyroki #ZaksaFamily :)
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

hottakesbot pisze: 4 mar 2024, o 18:22
niepoinformowany pisze: 4 mar 2024, o 17:45 No tak, Rouziera można było jechać bez oporu za ~ to samo (+ ponoć problemy z barkiem do problemów sercowych) a tutaj cicho bo biedny Łukaszek się załamie ;)
Niezbadane są wyroki #ZaksaFamily :)
w każdej rodzinie znajdzie się czarna owca.
najpierw po pewnym meczu Łukasz wyrzucał niektórych z Zaksa Family, a teraz ... jak to mówią życie pisze dziwne scenariusze.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2752
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Simao »

Jest temat Ngapetha w ZAKSIE, czy to tylko plotki? Pytam z ciekawości, bo to raczej facet nie pasujący charakterem do ZAKSY. Pod względem sportowym, nie jest to ten sam gracz co kilka sezonów temu. Szuka raczej naiwnych, aby zarobić. Nie prowadzi za bardzo sportowego trybu życia, można to łatwo zauważyć. Chociażby przygotowanie pod względem fizycznym. Obecnie bazuje głównie na technice.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1799
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hardy »

niepoinformowany pisze:No tak, Rouziera można było jechać bez oporu za ~ to samo (+ ponoć problemy z barkiem do problemów sercowych) a tutaj cicho bo biedny Łukaszek się załamie ;)
O ile mnie pamięć nie myli to sprawa Rouziera nie była tak gorąco komentowana.
Dziubsonik
Posty: 44
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Dziubsonik »

Pawel9221 pisze: 4 mar 2024, o 17:21 Jutro mecz z Lubinem, wiadomo co z Kaczmarkiem ? Czy już wróci czy być może wgl już nie zagra w Kędzierzynie ?
Nie pojechał na mecz do Lubina ,a najstarsi górale już nawet nie pamiętają kiedy ostatni raz trenował z drużyną.
buzinga
Posty: 1245
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: buzinga »

hardy pisze: 4 mar 2024, o 20:09
niepoinformowany pisze:No tak, Rouziera można było jechać bez oporu za ~ to samo (+ ponoć problemy z barkiem do problemów sercowych) a tutaj cicho bo biedny Łukaszek się załamie ;)
O ile mnie pamięć nie myli to sprawa Rouziera nie była tak gorąco komentowana.
Inne czasy (w senie dostępu do środków masowego czytaj medialnego rażenia wszystkiego co się rusza inaczej niż normatywne), ale to jest doprawdy interesujące, że ten temat jest tu mocniej omawiany niż finałowy turniej PP. Widać siatkówka na tym forum jest tylko dodatkiem ;)

Ja się śmieje, ale żeby nie było wiem o co chodzi i co się stało. Inaczej już niż śmiechem przez łzy się tego traktować nie da. Tym bardziej, że jedne trofeum na jakim mi zależało odpłynęło już po meczu w Ankarze. A teraz to już możemy sobie poogrywać na przyszłość młodego. Niech gra chłopak jak najwięcej będą z niego ludzie.
mlody_as
Posty: 17
Rejestracja: 16 sty 2024, o 15:39
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mlody_as »

nie pojechał, nie trenuje i nie zagra, miał wszystko a teraz ma wielki problem :(
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Vivo »

Pawel9221 pisze: 4 mar 2024, o 17:21 Jutro mecz z Lubinem, wiadomo co z Kaczmarkiem ? Czy już wróci czy być może wgl już nie zagra w Kędzierzynie ?
No kaman..

Naprawdę jeszcze to nie jest jasne? Kaczmar w Kentaki już nie zagra. Nie ma go nawet w mieście..
niepoinformowany pisze: 4 mar 2024, o 17:45 No tak, Rouziera można było jechać bez oporu za ~ to samo (+ ponoć problemy z barkiem do problemów sercowych) a tutaj cicho bo biedny Łukaszek się załamie ;)
Zluzuj już gacie.

P.S. Gdyby któryś z tych licznych prawników Kaczmarka potrzebował mojego adresu IP, to walić smiało na priv.
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pawel9221 »

Vivo pisze: 4 mar 2024, o 23:12
Pawel9221 pisze: 4 mar 2024, o 17:21 Jutro mecz z Lubinem, wiadomo co z Kaczmarkiem ? Czy już wróci czy być może wgl już nie zagra w Kędzierzynie ?
No kaman..

Naprawdę jeszcze to nie jest jasne? Kaczmar w Kentaki już nie zagra. Nie ma go nawet w mieście..
niepoinformowany pisze: 4 mar 2024, o 17:45 No tak, Rouziera można było jechać bez oporu za ~ to samo (+ ponoć problemy z barkiem do problemów sercowych) a tutaj cicho bo biedny Łukaszek się załamie ;)
Zluzuj już gacie.

P.S. Gdyby któryś z tych licznych prawników Kaczmarka potrzebował mojego adresu IP, to walić smiało na priv.
W sensie co niby ma byc tak jasne ? Z tego co widze, Zaksa nie podała żadnej oficjalnej informacji odnośnie absencji Kaczmarka, teraz był puchar polski, nie każdy ma czas śledzić najmniejszą zmiankę co sie dzieje, ja nie jestem blisko klubu i nie wiem co się dzieje wewnątrz, dlatego sie pytam, bo nie trace czasu na scrollwanie kazdego postu twittera
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

Nikt Ci nic nie poda - Kaczmarka już nie ma i tyle(ewentualnie klub poda informacje że rozwiązuje obustronnie umowę za porozumieniem stron)
Ale jak chcecie to bijcie dalej pianę i dalej heheszkujcie ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pawel9221 »

bono pisze: 5 mar 2024, o 10:00 Nikt Ci nic nie poda - Kaczmarka już nie ma i tyle(ewentualnie klub poda informacje że rozwiązuje obustronnie umowę za porozumieniem stron)
Ale jak chcecie to bijcie dalej pianę i dalej heheszkujcie ;)
Dzięki za info, to jeśli tak się sprawy mają, to sorry nie wyobrażam sobie, że jakby nigdy nic przyjedzie na kadrę i pojedzie na igrzyska
PabloFX
Posty: 820
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: PabloFX »

Kiedy Chiny/Japonia kończą ligę? Może kogoś jako medyczny dałoby radę ściągnąć?
przemik
Posty: 1562
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: przemik »

No ale chyba ŁK nie jest kontuzjowany - to jakby to miało zadziałać.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Kicu »

A czy do transferu medycznego nie trzeba dokumentu, że zawodnik jest faktycznie kontuzjowany? Sam fakt odejścia zawodnika IMO nie wystarczy.
przemik pisze: 5 mar 2024, o 10:30 No ale chyba ŁK nie jest kontuzjowany - to jakby to miało zadziałać.
O to to. Wyprzedziłeś mnie :)

Jakub Balcerzak pisze na TT, że Andrea Giani jest najpoważniejszym kandydatem do objęcia stanowiska trenera ZAKS-y w przyszłym sezonie. Chyba jeden z najgorszych możliwych ruchów. Drugim równie złym byłby Gardini.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

Dawać Kurka już w tym sezonie
Ostatnio zmieniony 5 mar 2024, o 10:39 przez mitam, łącznie zmieniany 1 raz.
Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Swistolinka »

przemik pisze: 5 mar 2024, o 10:30 No ale chyba ŁK nie jest kontuzjowany - to jakby to miało zadziałać.
Przecież ma uraz mózgu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”