Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: grzegorzg »

Jest jednak istotna róznica, czy się odchodzi w glorii i chwale, choćby umiarkowanej, czy w smrodku a nawet smrodzie. Jest wiele powiedzeń o tym, że jednak ważne jest to,jak się kończy, ważny jest twój ostatni mecz.

Smutne, chcociaz z drugiej strony - nie pierwszy raz łapię się na tym, że chcę widzieć w spodniach tego, kto nosi rajtuzy...
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Orzi »

grzegorzg pisze: 7 kwie 2024, o 05:29 Jest jednak istotna róznica, czy się odchodzi w glorii i chwale, choćby umiarkowanej, czy w smrodku a nawet smrodzie. Jest wiele powiedzeń o tym, że jednak ważne jest to,jak się kończy, ważny jest twój ostatni mecz.

Smutne, chcociaz z drugiej strony - nie pierwszy raz łapię się na tym, że chcę widzieć w spodniach tego, kto nosi rajtuzy...
Dla niektórych fanów którzy jechali po Huberze po wygranej LM, chyba jednak nie bardzo.
Awatar użytkownika
belushi70
Posty: 25
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 06:11
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: belushi70 »

Skończyła się pewna epoka. Epoka buty i pyszalstwa KK Zaksy...
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Bruninho »

Orzi pisze: 7 kwie 2024, o 06:13
grzegorzg pisze: 7 kwie 2024, o 05:29 Jest jednak istotna róznica, czy się odchodzi w glorii i chwale, choćby umiarkowanej, czy w smrodku a nawet smrodzie. Jest wiele powiedzeń o tym, że jednak ważne jest to,jak się kończy, ważny jest twój ostatni mecz.

Smutne, chcociaz z drugiej strony - nie pierwszy raz łapię się na tym, że chcę widzieć w spodniach tego, kto nosi rajtuzy...
Dla niektórych fanów którzy jechali po Huberze po wygranej LM, chyba jednak nie bardzo.
Nadal udawaj Greka, że nie wiesz o co chodzi, Pan Huber udzielał wywiadów, w których żalił się jak to był niechciany i za mało kochany i za to dostał gwiazdy, plus za napinki w mediach przed meczami.
bono
Posty: 3514
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

belushi70 pisze: 7 kwie 2024, o 07:00 Skończyła się pewna epoka. Epoka buty i pyszalstwa KK Zaksy...
Uwielbiam jak ktoś po x latach cierpienia wychodzi z pod kamienia i ma swoje 5 minut :] Tylko możnaby konkretnie uderzyć w jednostki a nie w całą grupę ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Kicu »

bono pisze: 7 kwie 2024, o 11:54
belushi70 pisze: 7 kwie 2024, o 07:00 Skończyła się pewna epoka. Epoka buty i pyszalstwa KK Zaksy...
Uwielbiam jak ktoś po x latach cierpienia wychodzi z pod kamienia i ma swoje 5 minut :] Tylko możnaby konkretnie uderzyć w jednostki a nie w całą grupę ;)
Już przerabialiśmy butę, chamstwo i zadufanie kibiców SKRY, Resovii, ZAKSY. Teraz czas na Jastrzębie 😁.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Orzi »

Kicu pisze: 7 kwie 2024, o 12:02
bono pisze: 7 kwie 2024, o 11:54
belushi70 pisze: 7 kwie 2024, o 07:00 Skończyła się pewna epoka. Epoka buty i pyszalstwa KK Zaksy...
Uwielbiam jak ktoś po x latach cierpienia wychodzi z pod kamienia i ma swoje 5 minut :] Tylko możnaby konkretnie uderzyć w jednostki a nie w całą grupę ;)
Już przerabialiśmy butę, chamstwo i zadufanie kibiców SKRY, Resovii, ZAKSY. Teraz czas na Jastrzębie 😁.
Jastrzębie to głównie hotki. One są bardziej pocieszne niż irytujące.
bono
Posty: 3514
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 533
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pietrus72 »

Oglądam te filmiki ,są rzeczywiście pełen radości po nieudanym sezonie. Nie oglądałem meczu z JW ,byłem na termach :] wolę mieć spokój na temat Zaksy. Łudziłem się że jeszcze ogarną temat do TOP 8, wszystko pękło w Warszawie.
Jeszcze dwumecz ze Skrą i koniec sezonu. :<
Kadra rozjedzie się w różne strony ,odpoczną , wyciszą się, kiedyś w przyszłości poznamy prawdę co była przyczyną tego rozgardiaszu w kadrze.
Zastanawiam się jak sytuacja z Szymańskim i Takvamem ,zostają mimo ważnego kontraktu bo mają +1 czy otwieramy drzwi z informacją szuka klubu.
Patrząc na skład,środek jest na minus. Przyglądałem się poczynaniom Urbanowicza i Poręby,widać brak jeszcze tego zrywu przy siatce. Może w Zaksie odpalą swój kunszt pod kątem Janusza i Kubickiego. Zobaczymy.
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Patrol035 »

Ostatni mecz w hali Azoty w niedzielę o 20:30. Słaby termin dla mnie, bardzo chciałem iść. Mimo tego wszystkiego co się działo w tym sezonie podziękować tym, którzy odchodzą i dzięki którym przeżywaliśmy chwile ogromnej radości.
Niestety praca wzywa…
Semper fidelis
Virulent
Posty: 68
Rejestracja: 15 paź 2022, o 13:49
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Virulent »

Bruninho pisze: 8 mar 2024, o 10:44
Virulent pisze: 8 mar 2024, o 10:26

Takie życzeniowe fantazje to lepiej w prywatnym dzienniczku wypisywać niż w internecie, ale jak kto woli, tacy jak pan Virulent mogą się jeszcze przez kilka tygodni podniecać takimi fantazjami. :D
Klugenhammer pisze: 8 mar 2024, o 11:34
Virulent pisze: 8 mar 2024, o 10:26 ZAKSA:
wyjazd Lublin - 0
dom Trefl - 0
Sam się narażasz na śmieszność swoją analizą, w której zakładasz, że ZAKSA nie zdobędzie nawet jednego punktu w meczach z Lublinem i Gdańskiem.
Pomocniczka pisze: 8 mar 2024, o 12:23 Te trzy punkty z Suwałkami to też mocno na wyrost. Bądźmy realistami. Zaksa do końca już punktu nie zdobędzie.
hottakesbot pisze: 8 mar 2024, o 13:03 Ze zdrowym Śliwką i zakladając, że Kaczmarek wyczerpał już urlopy na ten sezon, to Zaksa jest faworytem nr 1 do złota.
uszat1983 pisze: 8 mar 2024, o 15:45 Nie ma co dyskutować z prowokacyjnym, subiektywnym wpisem i udowadniać że 10 to więcej niż 5.
KibicSiatki pisze: 9 mar 2024, o 23:21
Oczywiście pokazałeś, że nie masz pojęcia o siatkówce, przy pierwszych dwóch meczach dzisiejszych pudla .
Najlepiej potypuj sobie u buka za całość co masz ,bo widzę że bardzo się znasz.

Wyrażam to z żalem. 😁

Co do Zaksy to w zasadzie wszyscy zawodnicy powracają, teraz kilka punktów do zdobycia i w Play Off już nic drużyna nie ma do stracenia , żeby powalczyć o medale , żeby być gotowa za miesiąc w optymalnej formie.
Citizen pisze: 8 mar 2024, o 12:42
Virulent pisze: 8 mar 2024, o 11:48
Klugenhammer pisze: 8 mar 2024, o 11:34

Sam się narażasz na śmieszność swoją analizą, w której zakładasz, że ZAKSA nie zdobędzie nawet jednego punktu w meczach z Lublinem i Gdańskiem.
Chyba się nie rozumiemy, ja tego nie zakładam, ja pokazuję tylko czy będzie ZAKSA (jak i inne drużyny walczące o play-off) grała z drużynami z dołu tabeli czy z góry. To pokazuje tylko skalę trudności jaka czeka poszczególne kluby. I chyba nikt nie ma wątpliwości, że granie z Lublinem i Gdańskiem czyli drużynami, które obecnie są na 5 i 6 miejscu w tabeli to dużo większe wyzwanie niż granie z Częstochową i Lubinem, które są na 12 i 15 miejscu w tabeli.
Trzeba być oderwanym od rzeczywistości, żeby mierzyć aktualny poziom sportowy ZAKSY jej miejscem (i tym samym miejscem innych drużyn) w tabeli plusligi, także nie dziw się że twój post spotyka się z taką (słuszną moim zdaniem) krytyką.
Klugenhammer pisze: 10 mar 2024, o 17:54 Założenie, na którym oparł swoją analizę, jest po prostu idiotyczne. Przyjmując jego zasadę to taki Radom od listopada nie miał prawa ugrać choćby punktu, bo zawsze mierzył się z zespołami z wyższych od niego miejsc w tabeli. Podobnie JW, który od listopada do końca zezonu nie powinien przegrać meczu. :D

Trochę czasu minęło, i jakoś tak bardzo brzydko wam się te posty postarzały. A można było poprostu napisać tak jak użytkownicy poniżej?
bono pisze: 8 mar 2024, o 11:46 Trefl raczej dołuje, Lublin też nie jest ostatnio przekonujący a Zaksa idzie do góry - jakby zespół wyglądał tak jak ze Skrą czy Katowicami to faktycznie może być 0 - jednak ja pokuszę się że będzie 4 lub 5 punktów. W meczach z pierwszą 3 skład już powinien być z Olkiem więc i tu nie wykluczone są jakieś punkty, na 9 możliwych powinniśmy zdobyć przynajmniej 3-4.
pietrus72 pisze: 8 mar 2024, o 12:35 Ale macie fantazje z tymi punktami :]
Z Suwałkami poradzimy sobie, Skra ma ciężkie mecze tak jak my. Nie może tracić punktów.
Lublin i Trefl już dołują formę ,widać po meczach,oglądam ich taktycznie czy utrzymają poziom gry.
Suwałki są tylko groźne u siebie ,postraszyli Projekt. Kwestia doświadczenia zawodników.
AZS Olsztyn potrafi gubić punkty ,więc optymalnie nie jest stabilnie do końca rundy zasadniczej.
Pamiętajcie że JW Zawiercie i WAWA będą prześcigać się w trójce żeby nie natrafić na Zakse w Play off...tutaj tylko wystarczy jeden mecz w stosunku 3-0,3-1 i pozamiatane żeby zrobić w rewanżu dojście do złotego seta. :] wszystko co jest możliwe jest realnie :D
Ked pisze: 10 mar 2024, o 16:39
Jedyny powód, dla którego ten wynik może być satysfakcjonujący jest taki, że pokazał, że ten użytkownik mogł mieć rację co to trudności terminarza.
Chłop pokazał z kim przyjdzie grać peletonowi używając wskaźników 3 i 0 ze względu na miejsce w tabeli, a mądre głowy zaczęły go mieszać z błotem.
astronauta pisze: 10 mar 2024, o 17:29
Ked pisze: 10 mar 2024, o 16:39 Jedyny powód, dla którego ten wynik może być satysfakcjonujący jest taki, że pokazał, że ten użytkownik mogł mieć rację co to trudności terminarza.
Chłop pokazał z kim przyjdzie grać peletonowi używając wskaźników 3 i 0 ze względu na miejsce w tabeli, a mądre głowy zaczęły go mieszać z błotem.
Kibice siatki i Zaksa family chłopa dopadli za kilka liczb, choć wyraźnie napisał na czym opiera te wyliczenia. A akurat dzisiejszy wynik trafił bez pudła.
kuchyk1ng pisze: 10 mar 2024, o 17:34 To chyba nie będzie jakimś gorszącym stwierdzeniem, że ZAKSA ma po prostu najtrudniejszy terminarz, a że daleko im do formy wysokiej to pokonanie nawet Trefla może okazać się niełatwe. Na tę chwilę na miejscu kibiców Zaksy mega bym docenił te cztery mecze wygrane z rzędu za trzy punkty. Jest troszkę marginesu, a Olsztyn, Nysa i Skra też mają swoje problemy i grają w kratkę. Myślę, że sufitem dla Kędzierzyna będzie miejsce siódme.
Pisałem, że tak by to wyglądało:

i przy takich wynikach tabela kształtowała by się następująco:

5. Lublin - 56 punktów
6. Trefl - 55 punktów
7. Olsztyn - 47 punktów
8. Skra - 42 punkty
9.-10. ZAKSA - 41 punktów
9.-10 Nysa - 41 punktów

jedynie Lublin z Treflem zamiana miejsc i Stal Nysa, która trafiła z formą na koniec. Reszta jakoś jak grała przez większość sezonu tak go dograła do końca.

I na koniec do wszystkich kibiców ZAKSY, mam nadzieje, że ZAKSA bardzo szybko wróci do tego co było wcześniej bo szkoda by było stracić taką markę jaką sobie wyrobiła, a granie o pozycję 10 w lidze po prostu nie przejdzie w tym przypadku, więc albo powrót do czołówki (na co bardzo liczę) albo skończy się grą w niższych ligach. Życzę wam by już za rok ZAKSA znów walczyła o medale, a dzięki takiemu sezonowi jak ten może tych kilku trolli internetowych przestanie niszczyć opinię całej waszej grupie kibiców.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

Po dzisiejszym wywiadzie Prezesa Grupy Azoty ten powrót do walki o medale może znacznie się wydłużyć. No chyba że pojawi się nowy bogaty właściciel klubu
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

Mam dla Was przekaz od Wojtka Żalińskiego...
Swoją drogą chłop zrobił na mnie wrażenie
Pozwolę sobie wkleić jego słowa

Nie posiadam konta, ani regularnie nie czytam treści z http://forum.siatka.org, ale dostałem od znajomych linka do przeczytania kilku nieprawdopodobnych farmazonów na swój temat. O ile to nie pierwszy raz w życiu, zdarzało sie czytać niemiłe opinie, krytykę i nigdy nie odpowiadałem, mając w sobie odpowiednio dużo autorefleksji, o tyle tym razem jest stek bzdur i kłamstw, dlatego zdecydowałem się napisać. Robię to pierwszy i ostatni raz, tylko i wyłącznie w intencji obrony swojego imienia w kontekście okropnych pomówień, oszczerstw i kłamstw. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości czy piszę szczerze i zgodnie z prawdą, bardzo proszę o kontakt z klubem, zdecydowanie wyrażę zgodę na udzielanie informacji na mój temat przez klub.

Odpiszę personalnie:

Do użytkownika ciorny17, wpis z 4 kwie 2024, o 11:18:
Nie przyjechałem do klubu z ukrytą kontuzją. Rzeczywiście od początku przygotowań moje kolano zaczęło dawać niepokojące sygnały i zaczęło puchnąć od wysiłku, natomiast nie był to uraz "wypadkowy". Chondromolacja stawu jest urazem postępującym i wcześniej nie miałem żadnych objawów, co wiecej - przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego mieliśmy w klubie testy fizyczne, które przeszedłem z dobrym wynikiem i w pełnym zdrowiu. Piszę to z pełną odpowiedzialnością za słowa.

Do użytkownika Bruninho, wpis z 4 kwie 2024, o 11:26:
Totalne kłamstwo i oszczerstwo. Jestem człowiekiem dorosłym i odpowiedzialnym, za słowa, za czyny i za dokumenty, które podpisuję. System redukcji kontraktu w przypadku kontuzji był mi dobrze znany i nigdy, przenigdy nie był tematem dyskusji, negocjacji czy kłótni pomiędzy mną, moim agentem, moimi kolegami (jak sugerujesz w swoim wpisie) a klubem. Mój kontrakt został zredukowany zgodnie z zapisami kontraktowymi, system ten został mi wyjaśniony przez panią dyrektor klubu i wystawiałem faktury zgodnie z jego zasadami.

Do użytkownika Buzinga, wpis z 5 kwie 2024, o 18:53:
Nie zameldowałem się z kontuzją, kontuzja objawiła mi się w trakcie 1/2 tygodnia przygotowań. Badania miałem wykonane po 3 tygodniach przygotowań, stosując się w 100% do zaleceń klubowego fizjoterapeuty. Na dzień przed badaniami i pierwszym etapem leczenia zagrałem w sparingu Nysa-Zaksa, w którym wykonałem ok. 50 ataków. Od badań, przez rehabilitację i finalnie do operacji cały czas poruszałem się drogą wyznaczoną przez klubowego fizjoterapeutę. Sam sugerowałem, żeby przeprowadzić zabieg od razu, chciałem to robić w klinice Guardian Clinic w Koninie, jednak klubowy fizjoterapeuta widział szansę na powrót do zdrowia przy uniknięciu operacji, niestety się to nie udało i po kilku tygodniach musiałem przejśc zabieg operacyjny.

Wcześniej również dochodziły do mnie głosy że przez "ludzi ze środowiska" i użytkowników forum, w których byłem podejrzewany o (!!!) nagranie i rozsyłanie wideo z wizyty prezesa w szatni. Nigdy się do tego nie odnosiłem publicznie, ale skoro zdecydowałem się na powyższe tematy, nie unikam również tego.
Bardzo mnie zabolało to oskarżenie i w dniu, w którym się o nim dowiedziałem, niezwłocznie poszedłem na spotkanie z urzędującym wtedy prezesem Piotrem Szpaczkiem. Zaproponowałem oświadczenie podpisane w obecności notariusza, że jeżeli ktokolwiek i kiedykolwiek zobaczy takie nagranie, zobowiązuję sie do zbycia całego swojego majątku i wpłatę na dowolony cel charytatywny wybrany przez prezesa Szpaczka. Dlaczego? Dlatego, że jak już wcześniej wspomniałem jestem odpowiedzialny, w tym przypadku http://m.in. za swoją rodzinę i jestem w stanie zaryzykować cały swój życiowy dobytek, ponieważ jestem pewien, że takiego nagrania nie ma. Nie zrobiłem tego ani ja, ani nikt inny. Jest to wymyślona historia.

Ze sportowym pozdrowieniem, Wojtek.
ciorny17
Posty: 8548
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: ciorny17 »

mitam pisze: 12 kwie 2024, o 14:27 Ze sportowym pozdrowieniem, Wojtek.
Jeśli tak było, a nie mam prawa myśleć inaczej, to Wojtek jak to czytasz to przepraszam. Sam zmagam się z chondromolacją i mam trochę inne podejście do tego tematu, ponieważ ten uraz nie jest wynikiem mechanicznego uszkodzenia i nie bierze się ot tak. Stąd być może, osoba, która mi o tym powiedziała, że to był "ukryty uraz" bazowała na przekazach, że to się nasilało.
Kłamca.
buzinga
Posty: 1266
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: buzinga »

mitam pisze: 12 kwie 2024, o 14:27 Mam dla Was przekaz od Wojtka Żalińskiego...
Swoją drogą chłop zrobił na mnie wrażenie
Pozwolę sobie wkleić jego słowa .

Ze sportowym pozdrowieniem, Wojtek.
Mam nadzieję, że to przeczytasz Wojtek, bo też Cię naprawdę mocno, ale to mocno przepraszam. W Twój sportowy profesjonalizm nigdy nie wątpiłem. Zawsze dajesz z siebie 100%. Chyba jako stary, głupi, rozgoryczony facet za bardzo mi odpaliło po ostatnich wynikach. Naprawdę mi przykro. Powinienem był zachować dystans do tych plotek. Trzymaj się Wojtek. Mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy Cię grającego na plus ligowych parkietach.

Pozdrawiam Marcin.
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 144
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: uszat1983 »

Dużo bzdur się tu pisze o zawodnikach, niestety. Szkoda klawiatury…

Pozdrawiam w imieniu swoim i nie swoim.

Jeśli kogoś interesują fakty. Skład i układanie nowej Zaksy wzięli na siebie m.in. Wojtek Serafin i Waldek Wspaniały. Do poczytania w sieci.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
kamil1999
Posty: 5546
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: kamil1999 »

A to ci niespodzianka
Nowo zalogowany kolega znów pisze totalne kłamstwo.
Nie pierwszy raz a pewnie napisze znowu i forum znów to łyknie jakby nie pamiętając, że było już wielu tu na forum świeżo zalogowanych urzytkowników strzelającymi fejkami.

Ale oczywiście nie on jest w tej sytuacji największym problemem.
A fakt, że naprawdę wielu użytkowników udzielało się w tej dyskusji rzucało tezy, że głowa mała na podstawie paru plotek, które usłyszeli i paru informacji wysanych totalnie z palca.
Wiadro pomyj, które się wylewało począwszy od Szpaczka a skończywszy na kązdym z zawodników to nawet w skali tego forum był precedens a określenie Zaksa Family zestarzało się bardzo brzydko bo #family i wpisy niektórych kibiców Zaksy na ttym forum to pojęcia, które się wzajemnie wykluczają.
Wiadomo gdzieś ktoś pewnie popełnił jakieś winy, być może obie strony, ale jednak w sytuacji gdzie bazujemy na plotkach lepsza by była wstrzęmiężliwość niż przepisywanie każdej plotki bez potwierdzenia tu na forum. W końcu jak widać te plotki uderzały i w waszych zawodników, którym kibicujecie a którzy nie ukrywajmy czytają forum. Przynajmniej niektórzy.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2024, o 18:08 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
ciorny17
Posty: 8548
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: ciorny17 »

kamil1999 pisze: 12 kwie 2024, o 15:22 Wiadomo gdzieś ktoś pewnie popełnił jakieś winy, być może obie strony, ale jednak w sytuacji gdzie bazujemy na plotkach lepsza by była wstrzęmiężliwość niż przepisywanie każdej plotki bez potwierdzenia tu na forum. W końcu jak widać te plotki uderzały i w waszych zawodników, którym kibicujecie a którzy nie ukrywajmy czytają forum. Przynajmniej niektórzy.
Plotek było dużo, pewnie i tak wypłynęła część.
Ja ze swojej strony biję się w pierś, podobnie jak buzinga, poszła z naszej strony bardzo podobna informacja, która krążyła w szerszym kręgu, a co najważniejsze w kontekście #zaksafamily wewnątrz klubu, a nie tylko na kędzierzyńskich ulicach, tak więc wydawało mi się, jak widać niesłusznie, że jest ona wręcz pewna, bo wcześniej to co w większości "środowisko" mówiło, sprawdzało się.
Kłamca.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

ciorny17 pisze: 12 kwie 2024, o 15:35
Plotek było dużo, pewnie i tak wypłynęła część.
Ja ze swojej strony biję się w pierś, podobnie jak buzinga, poszła z naszej strony bardzo podobna informacja, która krążyła w szerszym kręgu, a co najważniejsze w kontekście #zaksafamily wewnątrz klubu, a nie tylko na kędzierzyńskich ulicach, tak więc wydawało mi się, jak widać niesłusznie, że jest ona wręcz pewna, bo wcześniej to co w większości "środowisko" mówiło, sprawdzało się.
też mogę się zaliczyć do grona tych co "uwierzyli w to co mówi środowisko "
pewne rzeczy śmiem twierdzić były celowo wypuszczane żeby robić zamęt.
kamil1999
Posty: 5546
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: kamil1999 »

ciorny17 pisze: 12 kwie 2024, o 15:35
kamil1999 pisze: 12 kwie 2024, o 15:22 Wiadomo gdzieś ktoś pewnie popełnił jakieś winy, być może obie strony, ale jednak w sytuacji gdzie bazujemy na plotkach lepsza by była wstrzęmiężliwość niż przepisywanie każdej plotki bez potwierdzenia tu na forum. W końcu jak widać te plotki uderzały i w waszych zawodników, którym kibicujecie a którzy nie ukrywajmy czytają forum. Przynajmniej niektórzy.
Plotek było dużo, pewnie i tak wypłynęła część.
Ja ze swojej strony biję się w pierś, podobnie jak buzinga, poszła z naszej strony bardzo podobna informacja, która krążyła w szerszym kręgu, a co najważniejsze w kontekście #zaksafamily wewnątrz klubu, a nie tylko na kędzierzyńskich ulicach, tak więc wydawało mi się, jak widać niesłusznie, że jest ona wręcz pewna, bo wcześniej to co w większości "środowisko" mówiło, sprawdzało się.
Żeby nie było ja nie do ciebie piłem. Do buzingi też tym bardziej nie. Wy jesteście zrównoważeni w ocenach. Piłem do tych kibiców Zaksy z których płynął spory hejt i ocenianie zawodników na podstawie plotek. Jak widać kolejny raz okazało się by nie zawierzać ślepo każdej plotce. Kibice Zaksy tym bardziej tego robić nie powinni bo robią to trochę na niekorzyść własnego klubu. Choć to nie mi powinno zależeć na dobru Zaksy. Magicznymag twierdzim zresztą, że kibice JW to już w ogóle nienawiść do Zaksy chowają:)
buzinga
Posty: 1266
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: buzinga »

Ja tam mam tylko nadzieję, że Wojtek to przeczyta, bo mu zrobiliśmy czarny pijar. Sam nie mam konta na X, więc jakby ktoś mu rzucił, że chłopaki z siatka.org przepraszają byłoby miło. Ogólnie strasznie dziecinnie się zachowałem. Żaliński przez całą karierę daje z siebie maksa na boisku, a zwątpienie, że w kwestiach pozaboiskowych, okołosiatkarskich jest inaczej było szczerze mówiąc krzywdzące dla zawodnika. Dlatego szacunek za posta prostującego od Wojtka. Naprawdę duży, bo było bardzo kulturalnie. Ja mam tylko nadzieję, że z tą kontuzją ostatecznie wyjdzie mu na plus. Tzn naprostuje się ze zdrowiem na tyle, że jeszcze pogra na fajnym poziomie. bo bez niej istniało zagrożenie, że Wojtek musiałby zakończyć karierę po sezonie, po to żeby właśnie w końcu zadbać o zdrowie. Także jeszcze raz przepraszam.
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 144
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: uszat1983 »

Czasami wystarczy powstrzymać się od komenowania jeśli się ma wiedzę "z forum".
Dużo złego tu napsiano nie tylko o kol. Żalinskim.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
buzinga
Posty: 1266
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: buzinga »

uszat1983 pisze: 12 kwie 2024, o 18:45 Czasami wystarczy powstrzymać się od komenowania jeśli się ma wiedzę "z forum".
Dużo złego tu napsiano nie tylko o koł. Żalinskim.
Dokładnie. Wychodzi na to, że ostatnie lata sukcesów mocno rozwydrzyły nie tylko mnie, ale znacząco część naszej kibicowskiej braci. Teraz będziemy mieć kilka lat na nabranie większej pokory. Mam głęboką nadzieję, że klub i całe kibicowskie środowisko stanie teraz na wysokości zadania i na koniec ładnie pożegna naszych bohaterów. Chłopaki zasłużyli na aplauz po ostatnim domowym meczu tego sezonu niezależnie jaki padnie wynik ze Skrą, bo zostawili dla nas przez ostatnie sezony kawał serducha i zdrowia na parkiecie.
Pomocniczka
Posty: 2048
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

okropnych pomówień, oszczerstw i kłamstw. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości czy piszę szczerze i zgodnie z prawdą, bardzo proszę o kontakt z klubem, zdecydowanie wyrażę zgodę na udzielanie informacji na mój temat przez klub.

Odpiszę personalnie:

Do użytkownika ciorny17, wpis z 4 kwie 2024, o 11:18:
Nie przyjechałem do klubu z ukrytą kontuzją. Rzeczywiście od początku przygotowań moje kolano zaczęło dawać niepokojące sygnały i zaczęło puchnąć od wysiłku, natomiast nie był to uraz "wypadkowy". Chondromolacja stawu jest urazem postępującym i wcześniej nie miałem żadnych objawów, co wiecej - przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego mieliśmy w klubie testy fizyczne, które przeszedłem z dobrym wynikiem i w pełnym zdrowiu. Piszę to z pełną odpowiedzialnością za słowa.
Jakoś mnie to nie dziwi po poprzednim sezonie i oszczerstwach tego użytkownika co do chęci spuszczenia Skry do drugiej ligi.
Diomedea
Posty: 4392
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Diomedea »

kamil1999 pisze: 12 kwie 2024, o 17:38
Żeby nie było ja nie do ciebie piłem. Do buzingi też tym bardziej nie. Wy jesteście zrównoważeni w ocenach. Piłem do tych kibiców Zaksy z których płynął spory hejt i ocenianie zawodników na podstawie plotek. Jak widać kolejny raz okazało się by nie zawierzać ślepo każdej plotce. Kibice Zaksy tym bardziej tego robić nie powinni bo robią to trochę na niekorzyść własnego klubu. Choć to nie mi powinno zależeć na dobru Zaksy. Magicznymag twierdzim zresztą, że kibice JW to już w ogóle nienawiść do Zaksy chowają:)
Patrz, to Ty jestes kibicem JW? :o
Jakos dlugo nie zalapalam, ze @buzinga jest kibicem Zaksy, bo pisal z taka bestronnoscia. Podobnie widac z Toba.
Niektorzy pisza zdecydowanie poza wszelka napinka klubowa, inni produkuja nie tylko napinke miedzyklubowa ale i wewnatrzklubowa.
Tych drugich pamietasz z rozrob, pierwszych z ciekawych dyskusji.
kamil1999
Posty: 5546
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: kamil1999 »

Diomedea pisze: 12 kwie 2024, o 20:07

Patrz, to Ty jestes kibicem JW? :o
Jakos dlugo nie zalapalam, ze @buzinga jest kibicem Zaksy, bo pisal z taka bestronnoscia. Podobnie widac z Toba.
Niektorzy pisza zdecydowanie poza wszelka napinka klubowa, inni produkuja nie tylko napinke miedzyklubowa ale i wewnatrzklubowa.
Tych drugich pamietasz z rozrob, pierwszych z ciekawych dyskusji.
Zawsze staram się być bezstronny i obiektywny to może dlatego. A napinki międzyklubowe mi są obce. Nie lubię tego. Jak i wszelkich objawów braku szacunku. Szanuję każdy klub nawet jeśli mu nie kibicuję. Jego zawodników również. Dlatego tak dziwią mnie kibice, którzy nawet swoich zawodników nie potrafią uszanować. I oczywiście nie chodzi o dwójkę kolegów, którzy tu przeprosili Wojtka Żalińskiego.

A kibicem Jastrzębia jestem już ponad 10 lat. Jeszcze za Łasko za młodego oglądałem ten klub. Do zeszłego sezonu regularnie też pojawiałem się na meczach domowych, ale w tym sezonie niestety natłok obowiązków nie pozwala. Dość powiedzieć, że finał PP w Krakowie to jedyny mecz Jastrzębia na którym mogłem być. Koszulka klubowa niestety prawie rok schowana na dnie szafy :<
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Orzi »

No i tak to jest, czytamy plotki z tego portalu, w głowie niby mamy że nie ma żadnych podstaw, aby je uznać za prawdziwe, a i tak o tym dyskutujemy i nawet wierzymy bo... Chyba bo chcemy jakoś wytłumaczyć upadek Zaksy.

Sam na temat imć Żalinskiego nic nie pisałem, bo mam jako kibic Radomia ogromny szacunek do jego dokonań i trudno było mi w to uwierzyć ale no... Kto wie jaka jest prawda o plotkach nt. Łukasza Kaczmarka na przykład, które zrobiły już pięć kółek dookoła internetu.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 394
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: KentuckiFan »

uszat1983 pisze: 12 kwie 2024, o 15:07
Jeśli kogoś interesują fakty. Skład i układanie nowej Zaksy wzięli na siebie m.in. Wojtek Serafin i Waldek Wspaniały. Do poczytania w sieci.
Takie newsy mi się podobają. Mam nadzieję, że stworzą pakę walecznych, nieustępliwych i ambitnych zawodników, którzy z dumą reprezentowali będą nasz klub, miasto.

Daj jakiś link do poczytania w sieci.
Dyskutować zawsze warto.
bono
Posty: 3514
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 394
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: KentuckiFan »

bono pisze: 12 kwie 2024, o 22:11 Trochę dziwny tytuł

https://www.sport.pl/siatkowka/7,64948, ... -moze.html
No dziwny, natomiast najważniejsze abyśmy zrobili podbitkę. Fajnie się czyta tezy i opinie mądrych ludzi z autorytetem a za takiego zawsze uważałem Wspaniałego. Ja się podpisuje za takim projektem, idzie nowe. Potkniecia będą, moze dziwne mecze. Ale jestem przekonany, że namieszamy niebawem i wrócimy mocniejsi.
Dyskutować zawsze warto.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”