GKS Katowice 2023/24

Streeter
Posty: 7431
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

GKS Katowice 2023/24

Post autor: Streeter »

Aktualny skład: http://laczynassiatka.pl/clubs/2023/448 ... be81997dae

Skład na moment zakładania wątku:

Kozub/Fenoszyn
Domagała/Jarosz
Szymański/Vašina/Waliński/Mielczarek
Adamczyk/Krulicki/Usowicz
Mariański/Ogórek

Słaby/Siewiorek
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Siekier
Posty: 307
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: GKS Katowice 2023/24

Post autor: Siekier »

Gościem podcastu #VolleyTime będzie mistrz Europy z 2009 roku i kapitan siatkarskiej GieKSy - Jakub Jarosz, jeżeli macie pytania, dajcie znać ! :P
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Siekier
Posty: 307
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: GKS Katowice 2023/24

Post autor: Siekier »

Gościem podcastu #VolleyTime był mistrz Europy '09 i kapitan siatkarskiej Gieksy - Jakub Jarosz 🔥

✅trudny początek sezonu
✅regeneracja
✅napakowany terminarz
✅ilość kontuzji
✅czy Mistrzowie Europy '09 pokonaliby tych z '23❓

Zapraszam 👇
https://www.youtube.com/watch?v=AlzAFmOiQ3o
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: GKS Katowice 2023/24

Post autor: Simao »

Szczerze współczuję klubowi, jakiś czas temu sytuacja z rozgrywającym, teraz odejdzie jeden z liderów do konkurencji ligowej. Sytuacja ta ma miejsce w trakcie trwania sezonu. Klub prawdopodobnie skazuje się na walkę o utrzymanie w PlusLidze. W sytuacji jakiś wzmocnień bezpośredniej konkurencji, o utrzymanie może być ciężko. Pewnie władze klubu przekonane są, że nie będzie problemu z utrzymaniem się w lidze. Tak patrząc na Radom, może słusznie. Trzeba to szczerze przyznać, jeśli Czarni nie wzmocnią się na przyjęciu, to na pewno spadną z ligi. W obecnym sezonie Częstochowa jest jednak lepszą drużyną niż BBTS rok temu. Wzmocnienia u Czarnych wymaga również atak, z całym szacunkiem dla Meljanaca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7982
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: GKS Katowice 2023/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Davide Saitta dołączy do klubu.
kamil1999
Posty: 5592
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: GKS Katowice 2023/24

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 29 lis 2023, o 02:22 Davide Saitta dołączy do klubu.
GKS? A on nie miał zmienić klubu w obrębie serie A?
Nie jest wybitny. Choć od Kozuba byłby chyba lepszy
Szary Wilk
Posty: 8039
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2023/24

Post autor: Szary Wilk »

To Kozub sobie nie pogra. Szkoda chłopqka, w juniorach błyszczał i miałem spore nadzieje, że to będzie sypacz reprezentacyjny na lata, a na razie nie daje rady nigdzie się przebić na jedynkę, poza Francją, gdzie grał ledwie sezon. A na karku już 26 lat.

Saitta i Kvalen to fajne transfery awaryjne.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7982
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: GKS Katowice 2023/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 29 lis 2023, o 09:10 GKS? A on nie miał zmienić klubu w obrębie serie A?
Nie jest wybitny. Choć od Kozuba byłby chyba lepszy
Miało być Baranowicz -> Cisterna, Trinidad -> Guaguas, Saitta -> Taranto, ale w takich dominach jak wysypie się jeden transfer, to wysypie się też drugi (aczkolwiek sam się zdziwiłem, bo nie widziałem z innego źródła na ten temat GKSu). Saitta gra tak jak 'grają' jego ekipy (ew. jego ekipy grają jak on, opcjonalnie), ale Katowicom może się przydać.
Diomedea
Posty: 4504
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: GKS Katowice 2023/24

Post autor: Diomedea »

Szary Wilk pisze: 29 lis 2023, o 09:28 To Kozub sobie nie pogra. Szkoda chłopqka, w juniorach błyszczał i miałem spore nadzieje, że to będzie sypacz reprezentacyjny na lata, a na razie nie daje rady nigdzie się przebić na jedynkę, poza Francją, gdzie grał ledwie sezon. A na karku już 26 lat.

Saitta i Kvalen to fajne transfery awaryjne.
Bez przesady z tym blyszczeniem, choc rzeczywiscie raz dostal tytul najlepiej rozgrywajacego. Slabo wchodzil w turnieje, co nie jest taka duza wada. Fajnie gral do lewego, bardzo dokladnie, dosyc szybko.
Teraz jakby mniej dokladnie. Ten sezon we Francji byl raczej przyzwoity, bez rewelacji, slabosci bylo widac.
Mysle ze predzej odbije sie Droszynski, ktory poprawil czesc swoich slabych punktow, choc dalej potrafi sie zapetlic, za bardzo podkrecic tempo itp.
Kozub troche na limicie na PL. Moze idealny drugi dla Resovii (choc to juz chyba bylo grane). Do repry na jedynke to baardzo daleko.

Jesli Janusz pogra w zdrowiu to sie zobaczy po Paryzu, kto bedzie drugim w reprze. Troche to bedzie zalezec od tego kto zostanie selekcjonerem.


Mysle, ze taki upgrade sie Katowicom przyda. Choc Kozub tez gral jak reszta druzyny. Tam falowali atakujacy (tzn raz jeden gral dobrze, raz drugi, a trzeci raz na 3 -zaden), a i przyjmujacy grali srednio, przyjecie tez nie bylo rewelacyjne, atak na wysokiej nie powalal wzrokowo.
Te lepsze zespoly maja i perfekcyjnego i pozytywnego wiecej i jakies sposoby na konczenie wysokich.
Te srednie, jak Gdansk, czy nawet slabujacy Olsztyn, tez maja lepszy atak na wysokich. Nawet Stal ma lepszy atak z gorszego przyjecia i generalnie wyzsza skutecznosc ataku.
Chyba nie ma tez materii zeby nadrobic to w innych dziedzinach (blok i obrona ewentualnie serwis).
Moze tez cos sie wypalilo w druzynie, budowanej za nieduze pieniadze.
Niby do Vasiny Walinski w formie powinien byc idealny, ale formy nie widac.
kamil1999
Posty: 5592
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: GKS Katowice 2023/24

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 29 lis 2023, o 10:00
kamil1999 pisze: 29 lis 2023, o 09:10 GKS? A on nie miał zmienić klubu w obrębie serie A?
Nie jest wybitny. Choć od Kozuba byłby chyba lepszy
Miało być Baranowicz -> Cisterna, Trinidad -> Guaguas, Saitta -> Taranto, ale w takich dominach jak wysypie się jeden transfer, to wysypie się też drugi (aczkolwiek sam się zdziwiłem, bo nie widziałem z innego źródła na ten temat GKSu). Saitta gra tak jak 'grają' jego ekipy (ew. jego ekipy grają jak on, opcjonalnie), ale Katowicom może się przydać.
A co się wysypało w tym dominie?
Baranowicz już chyba oficjalnie w Cisternie. Trinidad jednak nie odchodzi?

No czyli z opisem zawodnika się zgadzamy. Nic dużego nie wnosi od siebie, ale nie zaniża też poziomu przez co pewnie będzie lepszy od Kozuba.
Kozub tam na oko we Francji miał trochę problem ze środkiem. Nie oglądałem jakoś mega dużo, ale to co oglądałem to mnie raziło. Raczej słabo niż dobrze grał
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7982
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: GKS Katowice 2023/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 29 lis 2023, o 12:10 A co się wysypało w tym dominie?
Baranowicz już chyba oficjalnie w Cisternie. Trinidad jednak nie odchodzi?
Ciężko powiedzieć, bo mówi się, że Trinidad ma iść do beniaminka Serie A2, który ma trochę kasy, ale zaczął sezon od bilansu 0-8. Wiem, że wiem niewiele.
Streeter
Posty: 7431
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: GKS Katowice 2023/24

Post autor: Streeter »

Plotka głosi, że parafrazując klasyka, jeśli zarząd GKS nie cofnie swoich słów, to Kozub będzie wyp.... ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PioterZJastrzebia
Posty: 1251
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: GKS Katowice 2023/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Od wczoraj (tj. 30.11) Saitta i Kvalen widnieją już w systemie Plusligi jako zawodnicy GKSu.
Streeter pisze: 30 lis 2023, o 21:23 Plotka głosi, że parafrazując klasyka, jeśli zarząd GKS nie cofnie swoich słów, to Kozub będzie wyp.... ;)

Streeter
W dzisiejszym meczu Katowice już bez Kozuba.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”