PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: Klugenhammer »

Kolejka nr 6:

wtorek 14.11.2023, 17:30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice

wtorek 14.11.2023, 20:30
PGE GiEK Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk

środa 15.11.2023, 16:00
PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów

środa 15.11.2023, 18:30
Indykpol AZS Olsztyn - Exact Systems Hemarpol Częstochowa

środa 15.11.2023, 21:00
Projekt Warszawa - BOGDANKA LUK Lublin

czwartek 16.11.2023, 16:00
Jastrzębski Węgiel - Enea Czarni Radom

czwartek 16.11.2023, 18:30
Ślepsk Malow Suwałki - KGHM Cuprum Lubin

czwartek 16.11.2023, 21:00
Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: Simao »

ZAKSA ma teraz szczęście w nieszczęściu. Mają dużo urazów, kontuzji, ale kalendarz sprzyjający. Kilka najbliższych meczy z drużynami, które nie mają większych szans na play-off.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: qtp »

Śliwka, Bednorz, Kaczmarek, Smith - wszyscy grają, gdyby nie rozgrywający to był by pełny skład, a kwik na forum jak by musieli grać w czterech.
Vigo
Posty: 114
Rejestracja: 17 cze 2023, o 09:42
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: Vigo »

qtp pisze: 14 lis 2023, o 17:47 Śliwka, Bednorz, Kaczmarek, Smith - wszyscy grają, gdyby nie rozgrywający to był by pełny skład, a kwik na forum jak by musieli grać w czterech.
Abstrahując od kontuzji to widać gołym okiem że zespół jest pod formą. Dzisiaj nie ma tylko podstawowego rozgrywającego a gra póki co wygląda słabiutko
Czarny
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: Simao »

Osobiście, oglądając mecze Katowic zwracam głównie uwagę na postawę Szymańskiego i Adamczyka. Kibicuję tym młodym jeszcze polskim graczom z potencjałem. Adamczyk ma jakiś uraz, kontuzje, czy po prostu w gorszej dyspozycji i trener postawił na Usowicza? Ma ktoś jakąś informację? Tak patrząc na Kozuba, dobrze że to jednak Kędzierski jest zmiennikiem Drzyzgi. Kozub nie ma dobrego przyjęcia, ale nawet przy dobrym przyjęciu oczy bolą patrząc na jego zagrania. On wygląda dużo gorzej niż Kędzierski, PlusLiga to dla niego za wysoki poziom. Katowice na tej pozycji stracili na jakości w porównaniu do poprzednich sezonów. Seganov jest lepszym rozgrywającym od Kozuba.

Ps. Gil trenuje z ZAKSĄ dopiero od kilku dni, chyba nawet nie minął jeszcze tydzień, a nie widzę jakiejś różnicy między nim a Kozubem. To raczej nie świadczy dobrze o rozgrywającym z Katowic.
PioterZJastrzebia
Posty: 1243
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: PioterZJastrzebia »

Simao pisze: 14 lis 2023, o 18:11 Osobiście, oglądając mecze Katowic zwracam głównie uwagę na postawę Szymańskiego i Adamczyka. Kibicuję tym młodym jeszcze polskim graczom z potencjałem. Adamczyk ma jakiś uraz, kontuzje, czy po prostu w gorszej dyspozycji i trener postawił na Usowicza? Ma ktoś jakąś informację?
Adamczyk w meczu z JW siedział za bandami, z tego co pamiętam uraz kciuka.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: Simao »

Stępień może czuć się zagrożony :D Gil to gracz, który spokojnie powinien znaleźć miejsce w PlusLidze. Przynajmniej jako zmiennik. Kozub bardzo zjechał poziomem, raczej może tylko pomarzyć nawet o powołaniu do szerokiej kadry. Katowice lepiej prezentują się z Fenoszynem.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: qtp »

Szkoda tego pierwszego seta, miały Katowice swoje szanse i powinny go wygrać, mieli byśmy niespodziankę.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: Simao »

Takvam jak do tej pory słabo. Narazie ta magia ZAKSY nie działa na niego. Katowice oprócz tego drugiego seta powalczyły w dzisiejszym meczu.
bono
Posty: 3525
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: bono »

Niezły mecz, Gil miał być kotwicą a z meczu na mecz wygląda coraz lepiej, zwłaszcza na środku.Troche jeszcze brakuje zgrania z Kaczmarkiem.
Zabrakło w Rzeszowie Bednorza i Pana siatkarza Smitha a wynik mogłbybyć korzystny dla Zaksy.
Ważne 3 punkty i bez kontuzji ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
kuchyk1ng
Posty: 179
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: kuchyk1ng »

Może gdyby zmiana Jarosza weszła wcześniej to Katowice dowiozłyby tiebreaka. Mam wrażenie, że jak się ma dwóch niepewnych prawoskrzydłowych to lepiej nimi rotować ponadmiarowo, bo może akurat któremuś się trafi dzień konia jak Domagale z Projektem czy Jaroszowi z Zawierciem. Tutaj sobie trener Słaby nie dał takiej szansy.

I trzeba też pochwalić Marcina Walińskiego, że w meczach z JW i Zaksą dowiózł poziom mega wysoki.
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: KibicSiatki »

Simao pisze: 14 lis 2023, o 19:48 Takvam jak do tej pory słabo. Narazie ta magia ZAKSY nie działa na niego. Katowice oprócz tego drugiego seta powalczyły w dzisiejszym meczu.
Takvam bardzo dobrze zagrał z JW i bardzo dobrze na z Resovia ataku jako środkowy , pozostałe mecze przeciętnie.
Smith krótką z Gilem perfekcyjnie, wyskakuje wszystko widzi i blokujący ustawia się, w ostatniej chwili skręca ciało i z łatwością punkty zdobywa, ma 38 lat , imponuje w tym wieku swoją grą.
buzinga
Posty: 1278
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: buzinga »

Nie chce przesadzać, ale czy tylko ja odnosiłem wrażenie, że Śliwka wygląda na strasznie wyprutego? W końcówce 4 seta sprawiał wrażenie jakby miał zaraz zemdleć. Reszta fizycznie wygląda całkiem ok, ale Olek wygląda jakby niesamowicie męczył się na boisku. Kędzierzyn na gwałt potrzebuje nowego przyjmującego do rotacji. Najlepiej kogoś technicznego kto odciąży kapitana Zaksy na jakieś 2-3 mecze w trybie na wczoraj.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 624
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: MAG siatki »

Vigo pisze: 14 lis 2023, o 17:51
qtp pisze: 14 lis 2023, o 17:47 Śliwka, Bednorz, Kaczmarek, Smith - wszyscy grają, gdyby nie rozgrywający to był by pełny skład, a kwik na forum jak by musieli grać w czterech.
Abstrahując od kontuzji to widać gołym okiem że zespół jest pod formą. Dzisiaj nie ma tylko podstawowego rozgrywającego a gra póki co wygląda słabiutko
Wielokrotnie się tu pisało dlaczego zespół jest pod formą. Na parkiecie są akurat ci, których urazy nie wykluczają w tym momencie z gry. Zmiennicy siedzieli za bandami (Kluth, Stępień), Janusza nie było wcale. Do gry gotowi Zapłacki, Banach, Wiltenburg - jest moc w kwadracie. Ci co mogą grać są obandażowani na nogach jak mumie egipskie. Ale to oczywiście szczegół.

Ważne, że są 3 punkty. Styl gry ulegnie poprawie, jak wróci zdrowie....
Ostatnio zmieniony 14 lis 2023, o 20:23 przez MAG siatki, łącznie zmieniany 1 raz.
kuchyk1ng
Posty: 179
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: kuchyk1ng »

buzinga pisze: 14 lis 2023, o 20:19 Nie chce przesadzać, ale czy tylko ja odnosiłem wrażenie, że Śliwka wygląda na strasznie wyprutego? W końcówce 4 seta sprawiał wrażenie jakby miał zaraz zemdleć. Reszta fizycznie wygląda całkiem ok, ale Olek wygląda jakby niesamowicie męczył się na boisku. Kędzierzyn na gwałt potrzebuje nowego przyjmującego do rotacji. Najlepiej kogoś technicznego kto odciąży kapitana Zaksy na jakieś 2-3 mecze w trybie na wczoraj.
Tak było jakby nie patrzeć. Gdy serwował w końcówce czwartego seta to nie był już w stanie wylądować na dwie nogi i ledwo się podniósł. Pomimo tego wykręcił nie jakieś fatalne liczby, ale miałem wrażenie, że jego wpływ na grę był z każdą piłką mniejszy, a pod koniec ograniczał się jedynie do przyjęcia i bloku/zagrywki.
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: KibicSiatki »

Kto prowadzi statystyki meczowe dla siatka .org , bo zdobycze punktów to Smith 13 tylko , a Śliwka 80 ? :D
Chyba inny mecz oglądali .
buzinga
Posty: 1278
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: buzinga »

kuchyk1ng pisze: 14 lis 2023, o 20:23
buzinga pisze: 14 lis 2023, o 20:19 Nie chce przesadzać, ale czy tylko ja odnosiłem wrażenie, że Śliwka wygląda na strasznie wyprutego? W końcówce 4 seta sprawiał wrażenie jakby miał zaraz zemdleć. Reszta fizycznie wygląda całkiem ok, ale Olek wygląda jakby niesamowicie męczył się na boisku. Kędzierzyn na gwałt potrzebuje nowego przyjmującego do rotacji. Najlepiej kogoś technicznego kto odciąży kapitana Zaksy na jakieś 2-3 mecze w trybie na wczoraj.
Tak było jakby nie patrzeć. Gdy serwował w końcówce czwartego seta to nie był już w stanie wylądować na dwie nogi i ledwo się podniósł. Pomimo tego wykręcił nie jakieś fatalne liczby, ale miałem wrażenie, że jego wpływ na grę był z każdą piłką mniejszy, a pod koniec ograniczał się jedynie do przyjęcia i bloku/zagrywki.
Tam przede wszystkim Domagała zrobił na nim serię, którą GKS podgonił wynik w 4 secie, a to wcale nie były jakieś szczególnie trudne zagrywki. Takie w miarę, ale bez przesady. Sporo Olek miał dziś błędów wydawałoby się właśnie, że w sytuacjach w których normalnie daje radę. No cóż oby przyszedł do klubu jakiś Muagatiutia czy nawet Buchowski lub inny defensywny gracz. Gil wtedy będzie mógł ze słabszymi zespołami orać środkiem do obrzygania, bo tu mu dobrze wychodzi. A Olek po odpoczywa za bandami ;)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: Simao »

buzinga pisze: 14 lis 2023, o 20:19 Nie chce przesadzać, ale czy tylko ja odnosiłem wrażenie, że Śliwka wygląda na strasznie wyprutego? W końcówce 4 seta sprawiał wrażenie jakby miał zaraz zemdleć. Reszta fizycznie wygląda całkiem ok, ale Olek wygląda jakby niesamowicie męczył się na boisku. Kędzierzyn na gwałt potrzebuje nowego przyjmującego do rotacji. Najlepiej kogoś technicznego kto odciąży kapitana Zaksy na jakieś 2-3 mecze w trybie na wczoraj.
Myślę, że taki Marcin Waliński byłby dla ZAKSY idealnym graczem, zmiennikiem dla Śliwki. Tylko kwestia jego wymagań finansowych, czy ZAKSA ma kasę na takiego zawodnika w kwadracie. Jednak, jeśli jest w rotacji w takiej drużynie jak Katowice, z całym szacunkiem dla tego klubu, to myślę że tak. Drużyna z Katowic ma trzech przyjmujących na poziomie gwarantującym spokojne utrzymanie się w lidze. Jednak narazie nie wygląda to ciekawie. Tylko nie grali jeszcze z Częstochową, Radomiem, te mecze raczej wygrają.
buzinga
Posty: 1278
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: buzinga »

Simao pisze: 14 lis 2023, o 20:38
buzinga pisze: 14 lis 2023, o 20:19 Nie chce przesadzać, ale czy tylko ja odnosiłem wrażenie, że Śliwka wygląda na strasznie wyprutego? W końcówce 4 seta sprawiał wrażenie jakby miał zaraz zemdleć. Reszta fizycznie wygląda całkiem ok, ale Olek wygląda jakby niesamowicie męczył się na boisku. Kędzierzyn na gwałt potrzebuje nowego przyjmującego do rotacji. Najlepiej kogoś technicznego kto odciąży kapitana Zaksy na jakieś 2-3 mecze w trybie na wczoraj.
Myślę, że taki Marcin Waliński byłby dla ZAKSY idealnym graczem, zmiennikiem dla Śliwki. Tylko kwestia jego wymagań finansowych, czy ZAKSA ma kasę na takiego zawodnika w kwadracie. Jednak, jeśli jest w rotacji w takiej drużynie jak Katowice, z całym szacunkiem dla tego klubu, to myślę że tak. Drużyna z Katowic ma trzech przyjmujących na poziomie gwarantującym spokojne utrzymanie się w lidze. Jednak narazie nie wygląda to ciekawie. Tylko nie grali jeszcze z Częstochową, Radomiem, te mecze raczej wygrają.
No Katowice wyglądają lepiej niż ich bilans. Powinni się spokojnie utrzymać, ale wypadałoby w końcu coś wygrać, bo nastroje nie wyglądają na wesołe. Jak patrzę się na trenera Słabego mam takie wrażenie, że on powinien odejść z GKS. Strasznie się tam kisi. Aż go szkoda.
buzinga
Posty: 1278
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: buzinga »

Skra z Jaskrem po angielsku na ataku, hehe
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: KibicSiatki »

Simao pisze: 14 lis 2023, o 20:38
buzinga pisze: 14 lis 2023, o 20:19 Nie chce przesadzać, ale czy tylko ja odnosiłem wrażenie, że Śliwka wygląda na strasznie wyprutego? W końcówce 4 seta sprawiał wrażenie jakby miał zaraz zemdleć. Reszta fizycznie wygląda całkiem ok, ale Olek wygląda jakby niesamowicie męczył się na boisku. Kędzierzyn na gwałt potrzebuje nowego przyjmującego do rotacji. Najlepiej kogoś technicznego kto odciąży kapitana Zaksy na jakieś 2-3 mecze w trybie na wczoraj.
Myślę, że taki Marcin Waliński byłby dla ZAKSY idealnym graczem, zmiennikiem dla Śliwki. Tylko kwestia jego wymagań finansowych, czy ZAKSA ma kasę na takiego zawodnika w kwadracie. Jednak, jeśli jest w rotacji w takiej drużynie jak Katowice, z całym szacunkiem dla tego klubu, to myślę że tak. Drużyna z Katowic ma trzech przyjmujących na poziomie gwarantującym spokojne utrzymanie się w lidze. Jednak narazie nie wygląda to ciekawie. Tylko nie grali jeszcze z Częstochową, Radomiem, te mecze raczej wygrają.
Gila szybko znaleźli na Cyprze, gdy dwóch rozgrywających ma kontuzję.
Za Zalinskiego ma być następca i cisza w tym temacie. Tylko że drugi zmiennik Chitigoi też niefortunnie przewrócił się na dłoń i będzie pauzował do dwóch miesięcy.
Walinski lepiej wygląda w Katowicach niż Zawierciu, mniejsza presja lub trafił z formą. Przydałby się na ten moment w Zaksie i na pewno stać na niego, tylko na taki transfer muszą zgodzić się dwa kluby i zawodnik. Szymański też by się przydał, bo to bardziej perspektywiczny zawodnik , zeszły sezon miał dobry , a teraz wręcz przeciwnie.
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: Szary Wilk »

Szkoda mi Nasewicza, bo prawie każde jego wejście na dłużej w PlusLidze do tej pory to był bardzo dobry mecz, ale obecnie może mieć ciężko z przebiciem się. Gdyby był dwójką w takich klubach jak Cuprum, LUK, GKS, Czarni, Norwid, to według mnie do końca roku przebiłby się do wyjściowego składu. Tutaj może być różnie, bo Sasak na razie 3 bardzo dobre mecze i 2 słabsze i choć zapowiadałem przed sezonem, że finalnie straci miejsce, to jednak przy takiej dyspozycji na spokojnie je utrzyma, bo gra na razie powyżej moich oczekiwań i przede wszystkim dużo dokłada blokiem.

Na razie Trefl kuleje w przyjęciu, ale nadrabia blokiem. Tutaj może być i granie do późna, czyli 4-5 setów.

Sawicki na początku seta bombardowany w przyjęciu, a teraz sam bombarduje w końcówce. Fiński libero bardzo ciekawy zawodnik, dzisiaj sporo broni, a przecież w statystkach przyjęcia PlusLigi już na początku sezonu wywindował na samą górę.
PioterZJastrzebia
Posty: 1243
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: PioterZJastrzebia »

buzinga pisze: 14 lis 2023, o 20:51 Skra z Jaskrem po angielsku na ataku, hehe
Konarski niedysponowany, czy to taka taktyka na trzech przyjmujących?
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: Szary Wilk »

PioterZJastrzebia pisze: 14 lis 2023, o 21:05
buzinga pisze: 14 lis 2023, o 20:51 Skra z Jaskrem po angielsku na ataku, hehe
Konarski niedysponowany, czy to taka taktyka na trzech przyjmujących?
Niedysponowany chyba, bo w koszulce libero siedział.Ale Derouillon 6/7 w ataku w I secie + as. Lepiej Konarski by nie zagrał ;)


Skra z tym oddaniem Sawickiego to się zbłaźniła. Może i momentami mocno kuleje w przyjęciu, ale ma bardzo ciężką rękę na zagrywce i w ataku jest bardzo skuteczny. Gdyby taki zawodnik był w PlusLidze w latach 2009-2013, to by grał regularnie w kadrze w tamtym okresie.

Juricić wyciągnął Sawickiego, zrobił top ligowy z Bołądzia, wyciąga teraz Sasaka i z tego Fina też zrobi super ligowca. I jeszcze Droszyński wygląda jak rozgrywający z prawdziwego zdarzenia. Za chwilę zainteresują się nim sporo mocniejsze kluby.

Takiego kogoś powinna wziąć Resovia, zapewnić mu budżet i swobodny dobór zawodników do składu, ale z ich polityką to brzmi jak science-fiction.
kuchyk1ng
Posty: 179
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: kuchyk1ng »

Niestety Karol Urbanowicz na przestrzeni startu sezonu:
20/41 w ataku (19,51% efektywności), 7 bloków

Tylko zagrywka go trzyma na boisku.
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: Szary Wilk »

Tak swoją drogą, to Dereouillon dziś bardzo dobry w ofensywie na nieswojej pozycji. 15/27 = 56/41 % + 2 asy + blok, dobre zastępstwo za Konarskiego, a przecież z Francuzem w składzie można ustawić dodatkowego zawodnika do przyjęcia. Może nawiąże walkę o skład z Lipińskim, który mimo wszystko się dźwignął w tym 3 secie i gra przyzwoicie. Na pewno taka rywalizacja dobrze zrobiłaby Skrze. Na Mikę raczej nie ma co liczyć, bo chyba znowu jakaś kontuzja, a dwa, że przy jego obecnych możliwościach, to do pary z Aciobaniteim jednak nie pasowałby ze względu na zbyt mały potencjał ofensywny na skrzydłach przy takim ustawieniu.
Pawel9221
Posty: 1187
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: Pawel9221 »

Moze by pomyslec, zeby wgl zaczynac na przyszlosc z Dereouillon niz z Konarskim ? :D Wgl ktorys z komentatorow powiedzial o nim, ze taki zawodnik nie nadaje sie na granie w pluslidze, nie wem czy to nie powiedzial Drzyzga
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: Szary Wilk »

Pawel9221 pisze: 14 lis 2023, o 22:36 Moze by pomyslec, zeby wgl zaczynac na przyszlosc z Dereouillon niz z Konarskim ? :D Wgl ktorys z komentatorow powiedzial o nim, ze taki zawodnik nie nadaje sie na granie w pluslidze, nie wem czy to nie powiedzial Drzyzga
To dość odważna teza jak na zaledwie jeden mecz, ale ta lewa ręka na pewno pomaga trochę pokręcić. Swego czasu chyba Rossard w kadrze grał na ataku i o ile mnie pamięć nie myli (a było to jednak dosć dawno), to radził sobie całkiem nieźle. Śliwka też z prawego atakuje bardzo pewnie, dla leworęcznych to jest dobre miejsce do ataku. Jeśli Francuz radziłby sobie regularnie w atakach z drugiej linii, to może i można by było się nad tym zastanowić.

Chociaż, nie wiem czy on akurat do Skry właśnie na atak nie przyszedł. Z taką grą na pewno ma szanse powalczyć.

Sawicki dziś 7 asów. Rozstrzelał Skrę konkretnie.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: qtp »

Bełchatów to na razie chyba największe rozczarowanie ligi, udało im się fartownie wygrać z Lubinem i Nysą, bez tego było by miejsce obok Radomia.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 6 (14-16 XI)

Post autor: bez_nazwy »

Konarski naciągnięte mięśnie brzucha, w sobotę ma grać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”