Plotki transferowe na sezon 24/25

przemik
Posty: 1562
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Nie wiem czy ktoś o tym pisał - ale Michał Kozłowski ma wrocić do Projektu na następny sezon.
___
Noworoczny Kibic Siatki
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Kellian Paes za Zhukouskiego w Nysie.
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

PioterZJastrzebia pisze: 8 mar 2024, o 11:26 Kellian Paes za Zhukouskiego w Nysie.
Chodzą słuchy, że duży talent i u nas w lidze może eksplodować. Może zapytajmy @Diomedea, ona zna rynek francuski.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: dezerter »

Szary Wilk pisze: 8 mar 2024, o 11:41
PioterZJastrzebia pisze: 8 mar 2024, o 11:26 Kellian Paes za Zhukouskiego w Nysie.
Chodzą słuchy, że duży talent i u nas w lidze może eksplodować. Może zapytajmy @Diomedea, ona zna rynek francuski.
Najlepszy rozgrywający European Championships U22 2022. Sam jestem go bardzo ciekawy.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

PioterZJastrzebia pisze: 8 mar 2024, o 11:26 Kellian Paes za Zhukouskiego w Nysie.
Super, bałem się, że Nysa będzie chciała przedłużyć niedokładnego Chorwata.
Jakiś czas temu podałem między innymi jego nazwisko w kontekście zawodników ciekawszych niż Chorwat, więc się cieszę

PS. Najlepiej zapytać Huntera, ale on chyba tak jak ja się jednoznacznie pozytywnie wypowiadał.
Jedynie jeśli o sypaczy to zresztą nie zgadzam się z nim tylko z oceną Coricia. Dla mnie to przeciętniak. Może z małymi plusami poza rozegraniem.
Awatar użytkownika
x-man
Posty: 65
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:50
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa/Cieszyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: x-man »

El Graoui, Gierżot, Dulski/Kapica, Peas, Zerba, Kramczyński/Jankowski, Szymura - będzie jakaś młodsza szóstka 24/25 ?
Na zawsze wierni, na zawsze STAL!!
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Diomedea »

Szary Wilk pisze: 8 mar 2024, o 11:41
PioterZJastrzebia pisze: 8 mar 2024, o 11:26 Kellian Paes za Zhukouskiego w Nysie.
Chodzą słuchy, że duży talent i u nas w lidze może eksplodować. Może zapytajmy @Diomedea, ona zna rynek francuski.
Hunter zna lepiej. Ja przestalam ogladac regularnie i dyskutowac z kibicami.
Syn trenera Paese. Kombinacynie gral jako mlodziezowiec i z tego co pamietam dosyc szybko. Jak obecnie to wlasnie @hunter i kilka innych osob ogladajacych regularnie lige francuska bedzie wiedziec lepiej. Szybko tam sie przebil do szostki.
Niski dosyc, ale skoczny. Wole jego niz Chaboissant, choc odbicie Chaboissant ma moze nawet lepsze.

Jak sie nie sprawdzi, to moze wziac Bakaja-podobny wzrost, wyzszy zasieg, mniejsze doswiadczenie ;) . Duza starannosc w grze.

Nie pamietam, jak z zagrywka i blokiem, tutaj Chorwat moze miec przewage. No i taki Gierzot niekoniecznie potrzebuje szybkich pilek, Dulski zreszta tez. Dokladnosc bardziej im potrzebna. Nie wiem czy to sypacz na te wlasnie ekipe.
Zobaczymy tez jak zagra z pola. Nysa nie stoi przyjeciem.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2752
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Simao »

Diomedea pisze: 9 mar 2024, o 11:50
Szary Wilk pisze: 8 mar 2024, o 11:41
PioterZJastrzebia pisze: 8 mar 2024, o 11:26 Kellian Paes za Zhukouskiego w Nysie.
Chodzą słuchy, że duży talent i u nas w lidze może eksplodować. Może zapytajmy @Diomedea, ona zna rynek francuski.
Hunter zna lepiej. Ja przestalam ogladac regularnie i dyskutowac z kibicami.
Syn trenera Paese. Kombinacynie gral jako mlodziezowiec i z tego co pamietam dosyc szybko. Jak obecnie to wlasnie @hunter i kilka innych osob ogladajacych regularnie lige francuska bedzie wiedziec lepiej. Szybko tam sie przebil do szostki.
Niski dosyc, ale skoczny. Wole jego niz Chaboissant, choc odbicie Chaboissant ma moze nawet lepsze.

Jak sie nie sprawdzi, to moze wziac Bakaja-podobny wzrost, wyzszy zasieg, mniejsze doswiadczenie ;) . Duza starannosc w grze.

Nie pamietam, jak z zagrywka i blokiem, tutaj Chorwat moze miec przewage. No i taki Gierzot niekoniecznie potrzebuje szybkich pilek, Dulski zreszta tez. Dokladnosc bardziej im potrzebna. Nie wiem czy to sypacz na te wlasnie ekipe.
Zobaczymy tez jak zagra z pola. Nysa nie stoi przyjeciem.
Z tego co wiem to ma dobrą zagrywkę i dysponuje dość dobrym blokiem jak na swoje warunki fizyczne. Ogólnie to oceniam ten transfer Nysy na duży plus. Ewidentnie potrzebowali jakiejś zmiany na rozegraniu i zakontraktowali jednego z najbardziej obiecujących rozgrywających młodego pokolenia. To już chyba 22 latek z tego co pamiętam. To nie jest już jakimś juniorem, jednak z oczywistych względów ma małe doświadczenie w tej siatkówce profesjonalnej, seniorskiej. Jestem trochę zorientowany, jeśli chodzi o rozgrywających 🙂 Przeglądałem tych młodych, obiecujących rozgrywających w perspektywie Resovii. Widziałbym któregoś z tych Francuzów jako zmiennika Ropreta, ewentualnie może zostać Kozub. Uważam, że Kędzierski nie wywiązuje się dobrze z roli zmiennika. Dlatego też został zakontraktowany Kozub.
Odnośnie tych osób analizujących linię przyjęcia Resovii. Myślicie, że to już ostateczne i nie będzie żadnych zmian, rotacji na przyjęciu. Mamy dopiero marzec. To jest takie minimum na dzisiaj, a może być tylko lepiej. Pamiętam jak rok temu ludzie "przeżywali" Kvalena w Resovii. Później został jeszcze zakontraktowany Louati. Natomiast Kvalen był praktycznie statystą, tak więc narazie z jakimiś ocenami radzę się wstrzymać 🙂
Ostatnio zmieniony 11 mar 2024, o 10:16 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

@Simao
Nie odbierz to jako nic osobistego bo nie taki jest mój zamiar, ale już od dłuższego czasu zastanawiam się dlaczego ty w prawie każdym wpisie lubisz gromadzić te synonimy po przecinku? Tutaj mamy to w tych przykładach: "siatkówce profesjonalnej, seniorskiej", "zmian, rotacji na przyjęciu". Ja bym użył albo profesjonalnej albo seniorskiej siatkówki po co używać oba określenia, określające to samo na raz. Tak samo użyłbym albo rotacji albo zmian. Znaczy nie mówię, że to jakoś źle, to też nadaje twoim wypowiedziom takiego stylu charakterystycznego tylko dla ciebie. Purystą gramatycznym też nie jestem(jeśli jest to błąd gramatyczny). Niemniej zawsze mnie to zastanawiało.

Ja wątpię czy będą jakieś zmiany. W zeszłym sezonie trafili na promocję z Louatim. Czy teraz jakiś klub z topowej ligi nie będzie mógł opłacić swoich zawodników? No to się co sezon nie zdarza. Raczej skład mają gotowy, niemniej przyjęcie nie wygląda gorzej niż w zeszłym sezonie. Bardziej bym się martwił regresem na środku i ...rozegraniu. Fabian nie jest wirtuozem, ale Ropret jest słabszy. Paszport chyba trochę mu pomaga.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2752
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Simao »

kamil1999 pisze: 11 mar 2024, o 10:16 @Simao
Nie odbierz to jako nic osobistego bo nie taki jest mój zamiar, ale już od dłuższego czasu zastanawiam się dlaczego ty w prawie każdym wpisie lubisz gromadzić te synonimy po przecinku? Tutaj mamy to w tych przykładach: "siatkówce profesjonalnej, seniorskiej", "zmian, rotacji na przyjęciu". Ja bym użył albo profesjonalnej albo seniorskiej siatkówki po co używać oba określenia, określające to samo na raz. Tak samo użyłbym albo rotacji albo zmian. Znaczy nie mówię, że to jakoś źle, to też nadaje twoim wypowiedziom takiego stylu charakterystycznego tylko dla ciebie. Purystą gramatycznym też nie jestem(jeśli jest to błąd gramatyczny). Niemniej zawsze mnie to zastanawiało.

Ja wątpię czy będą jakieś zmiany. W zeszłym sezonie trafili na promocję z Louatim. Czy teraz jakiś klub z topowej ligi nie będzie mógł opłacić swoich zawodników? No to się co sezon nie zdarza. Raczej skład mają gotowy, niemniej przyjęcie nie wygląda gorzej niż w zeszłym sezonie. Bardziej bym się martwił regresem na środku i ...rozegraniu. Fabian nie jest wirtuozem, ale Ropret jest słabszy. Paszport chyba trochę mu pomaga.
Tak, to jest trochę taka moja charakterystyka, styl. Ogólnie wynika to z mojego przyzwyczajenia. W pracy piszę dużo różnego rodzaju sprawozdań, raportów etc. i taka jest przyjęta forma, kwestia wewnętrznych ustaleń. Nie jest to żadną normą. To trochę taka forma podkreślenia poprzez użycie jakiegoś synonimu, aby bardziej zwrócić uwagę czytającego na jakieś ważne aspekty, chodzi też o zrozumienie. Mam świadomość, że większość osób tu na forum to inteligentne osoby, potrafiące czytać ze zrozumieniem. Jednak w życiu codziennym nie jest to takie oczywiste, ludzie są różni.
Odnośnie drużyny Resovii, jestem zadowolony ze zmiany szkoleniowca. Medei jest dobrym trenerem, ale trochę bez wyrazu, takiego silnego charakteru. To wyłącznie moje subiektywne zdanie. Zgadzam się odnośnie środka. Z rozegraniem polemizowałbym, kilka sezonów temu zgodziłbym się. Drzyzga jest słaby, jeśli chodzi o lewe i rozegranie z pola. Przy słabszym przyjęciu jest to istotne. Oczywiście Ropret to żaden wirtuoz, ale solidny rozgrywający z dużym doświadczeniem. Najważniejsze to stworzenie team spirit. Ewentualne zmiany są jeszcze jak najbardziej możliwe, bo wiem że są jeszcze prowadzone rozmowy z różnymi graczami. Zobaczymy, czas pokaże co będzie 🙂
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1041
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hunter »

kamil1999 pisze: 8 mar 2024, o 13:10 PS. Najlepiej zapytać Huntera, ale on chyba tak jak ja się jednoznacznie pozytywnie wypowiadał.
Jedynie jeśli o sypaczy to zresztą nie zgadzam się z nim tylko z oceną Coricia. Dla mnie to przeciętniak. Może z małymi plusami poza rozegraniem.
A jakie ja mam zdanie o Coriciu? :o
Diomedea pisze: 9 mar 2024, o 11:50 Hunter zna lepiej. Ja przestalam ogladac regularnie i dyskutowac z kibicami.
Syn trenera Paese. Kombinacynie gral jako mlodziezowiec i z tego co pamietam dosyc szybko. Jak obecnie to wlasnie @hunter i kilka innych osob ogladajacych regularnie lige francuska bedzie wiedziec lepiej. Szybko tam sie przebil do szostki.
Niski dosyc, ale skoczny. Wole jego niz Chaboissant, choc odbicie Chaboissant ma moze nawet lepsze.
I chyba wszystko zostało napisane. Z resztą pisałem o nim wielokrotnie. I raczej zawsze pozytywnie, poza tym, że jest po prostu utalentowanym rozgrywającym to dokłada sporo w innych elementach. Duży plus za ten transfer.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

hunter pisze: 11 mar 2024, o 12:27 A jakie ja mam zdanie o Coriciu? :o
Może cię z kimś pomyliłem, albo całkiem coś pomieszałem, ale wydawało mi się że ty go raczej wysoko cenisz. Jeśli nie to sorki.
Ja go cenie akurat wyjątkowo nisko. Rozgrywający słaby w rozegraniu. Trochę jak Ropret tylko słabszy.
Jak Tours wyrzucało Resovie to akurat lekki hype na niego się tu zrobił, ale IMO niesłusznie. Jak już brać tych doświadczonych to już prędzej Corre. Ale lepiej młodych jak Francuzi czy Giraundo
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Simao pisze: 11 mar 2024, o 10:38
kamil1999 pisze: 11 mar 2024, o 10:16 @Simao
Nie odbierz to jako nic osobistego bo nie taki jest mój zamiar, ale już od dłuższego czasu zastanawiam się dlaczego ty w prawie każdym wpisie lubisz gromadzić te synonimy po przecinku? Tutaj mamy to w tych przykładach: "siatkówce profesjonalnej, seniorskiej", "zmian, rotacji na przyjęciu". Ja bym użył albo profesjonalnej albo seniorskiej siatkówki po co używać oba określenia, określające to samo na raz. Tak samo użyłbym albo rotacji albo zmian. Znaczy nie mówię, że to jakoś źle, to też nadaje twoim wypowiedziom takiego stylu charakterystycznego tylko dla ciebie. Purystą gramatycznym też nie jestem(jeśli jest to błąd gramatyczny). Niemniej zawsze mnie to zastanawiało.

Ja wątpię czy będą jakieś zmiany. W zeszłym sezonie trafili na promocję z Louatim. Czy teraz jakiś klub z topowej ligi nie będzie mógł opłacić swoich zawodników? No to się co sezon nie zdarza. Raczej skład mają gotowy, niemniej przyjęcie nie wygląda gorzej niż w zeszłym sezonie. Bardziej bym się martwił regresem na środku i ...rozegraniu. Fabian nie jest wirtuozem, ale Ropret jest słabszy. Paszport chyba trochę mu pomaga.
Tak, to jest trochę taka moja charakterystyka, styl. Ogólnie wynika to z mojego przyzwyczajenia. W pracy piszę dużo różnego rodzaju sprawozdań, raportów etc. i taka jest przyjęta forma, kwestia wewnętrznych ustaleń. Nie jest to żadną normą. To trochę taka forma podkreślenia poprzez użycie jakiegoś synonimu, aby bardziej zwrócić uwagę czytającego na jakieś ważne aspekty, chodzi też o zrozumienie. Mam świadomość, że większość osób tu na forum to inteligentne osoby, potrafiące czytać ze zrozumieniem. Jednak w życiu codziennym nie jest to takie oczywiste, ludzie są różni.
Odnośnie drużyny Resovii, jestem zadowolony ze zmiany szkoleniowca. Medei jest dobrym trenerem, ale trochę bez wyrazu, takiego silnego charakteru. To wyłącznie moje subiektywne zdanie. Zgadzam się odnośnie środka. Z rozegraniem polemizowałbym, kilka sezonów temu zgodziłbym się. Drzyzga jest słaby, jeśli chodzi o lewe i rozegranie z pola. Przy słabszym przyjęciu jest to istotne. Oczywiście Ropret to żaden wirtuoz, ale solidny rozgrywający z dużym doświadczeniem. Najważniejsze to stworzenie team spirit. Ewentualne zmiany są jeszcze jak najbardziej możliwe, bo wiem że są jeszcze prowadzone rozmowy z różnymi graczami. Zobaczymy, czas pokaże co będzie 🙂
A może ty jesteś Mateusz Borek? :D On też ma taki styl.

Np "Mbappe przy linii końcowej. Szybki, dynamiczny, zrywny, Mbappe gotowy gdzieś pociągnąć jeszcze Francję w drodze ku wielkiemu finałowi" :D

Z przymrużeniem oka ;)
zbycho123
Posty: 222
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: zbycho123 »

Jak z zaksy odejdzie Kaczmarek, śliwka i Bednorz będzie po drużynie nie widzę tego że zastąpią ich kurek ,ngapeth czy Leon 2 pierwsi to już starcy a Leon sam nie da rady
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Simao pisze: 11 mar 2024, o 10:38
Tak, to jest trochę taka moja charakterystyka, styl. Ogólnie wynika to z mojego przyzwyczajenia. W pracy piszę dużo różnego rodzaju sprawozdań, raportów etc. i taka jest przyjęta forma, kwestia wewnętrznych ustaleń. Nie jest to żadną normą.
O właśnie o to mi chodziło bo byłem ciekaw skąd się w ogóle to bierze(jako osoba, która ogólnie lubi język czy też języki oraz tematy około językowe).
Ta praca sporo rzeczy tłumaczy.

Co do Stali i rozgrywającego to zastanawia mnie czemu Olsztyn lub Resovia zamiast kontraktować średniaków nie pójdą też drogą Stali Nysa?
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: TommyLeeJones »

Akurat Olsztyn także mocno kombinuje.

Za to Resovia nie ściąga grajków według kryterium umiejętności typu "najlepszy - dobry - słabny - najgorszy", tylko według takich cech jak reputacja, uznanie, renoma czy ilość tytułów. Jest też słynne "jak on zagrał przeciwko nam" (casus Krastinsa jest skrajny ale Słoweńców, w tym Ropreta, poprzez kadrę można też podpiąć). Także mają bardzo renomowanych i utytułowanych siatkarzy, często reprezentantów. I chociaż to zazwyczaj pozytywne cechy... To jeszcze nie są synonimami czystej jakości rozumianej jako umiejętności indywidualne + umiejętności funkcjonowania w drużynie. Nie mówiąc już o tym, że gdy dochodzi do zestawienia poszczególnych graczy, czyniąc to przez pryzmat umiejętności łatwiej uzyskać dobrą mieszankę, niż przy kryterium renomy.
dyletant
Posty: 5089
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: dyletant »

Tymczasem Rohrs idzie do Monzy, tym samym krąg przyjmujących mogących grać w Bełchatowie ogranicza się. Jeśli nie zgarną jakiegoś Ferreiry to zaraz się okaże, że te 15 milionów pójdzie na spore podwyżki dla Łipińskiego i Rumuna, a Łomacz dostanie swój żądany 7 cyfrowy kontrakt :]
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Ciężkie zadanie przed Bełchatowem, a i przecieków niewiele. Chociaż akurat Cretu jest takim trenerem, co potrafi wyciągnąć zawodników niekoniecznie pierwszego wyboru i zrobić z nich użytek, więc może odkryje jakiegoś kolejnego Tahta.
dyletant pisze: 11 mar 2024, o 23:00 Tymczasem Rohrs idzie do Monzy, tym samym krąg przyjmujących mogących grać w Bełchatowie ogranicza się. Jeśli nie zgarną jakiegoś Ferreiry to zaraz się okaże, że te 15 milionów pójdzie na spore podwyżki dla Łipińskiego i Rumuna, a Łomacz dostanie swój żądany 7 cyfrowy kontrakt :]
Jakby było stać Skrę, to moim zdaniem warto zostawić i Lipińskiego i Rumuna, ale nie w obecnej roli. Jako wchodzący, od biedy drugi przyjmujący w szóstce przy kimś sensowniejszym zarówno jeden jak i drugi mogą stanowić fajną wartość.

W ogóle analizując ostatnie zachowania niektórych klubów, to odnoszę wrażenie, że można zbudować szóstkę z pięciu zawodników a szóstego wziąć totalnie z łapanki i to ma szansę działać. Jastrzębie przecież grało pół sezonu z M'Baye, w tym sezonie wyszło z Macionczykiem, wcześniej mieli podobne akcje. Zaksa z drugoligowym Zapłackim też grała, w zasadzie Zapłacki swoje zrobił, gdyby wokół miał normalną Zaksę to śmiem twierdzić, że dałoby się tak grać. Resovia zdobyła medal z Piotrowskim w szóstce, który teraz w słabszej ekipie nie może przebić się przez Buszka. W końcu USA zdobyło złoto IO (!) z Touzinskim w szóstce. Więc idąc tym tropem, jeżeli wokół będzie fajnie, to i Rybicki może być w szóstce Skry.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Przyjmujący: Loeppky,Urnaut,Perić,Deroo,Kubiak,Ivović,Perrin,Cardoso

Atakujący: Dirlić,Luburić,Stern,Weber

To jeszcze MOŻLIWE do pozyskania nazwiska, chyba że czegoś nie wiem.

Skra miała pecha, bo dogadała się z Cretu, jak już zawodnicy znaleźli sobie kluby. Zakładam, że ten sezon trochę na przeczekanie i dopiero 2025/2026 będzie bomba i rewolucja kadrowa.

Na ten moment według mnie opłacałoby im się zakontraktować Kubiaka, zostawić Lipińskiego i dołożyć do tego zagranicznego przyjmującego. Chodzą słuchy, że Konarskiego Cretu nie chciał i tu też jest przestrzeń na zawodnika z zagranicy, jeśli środek będzie polski. Ale tylko w przypadku, kiedy faktycznie byłby ten Kubiak. A to jest dyskusyjna sprawa.

Dirlić mógłby przyjść w sumie. W Mediolanie jest chyba dwójką, co jest rozczarowujące, bo miał 2022/2023 sezon bardzo dobry. Oprócz tego ciekawe jaka sytuacja Luburicia w Fenerbahce. Raz już w Skrze miał grać.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Miszczu-xdd »

Szary Wilk pisze: 12 mar 2024, o 09:45 Przyjmujący: Loeppky,Urnaut,Perić,Deroo,Kubiak,Ivović,Perrin,Cardoso

Atakujący: Dirlić,Luburić,Stern,Weber

To jeszcze MOŻLIWE do pozyskania nazwiska, chyba że czegoś nie wiem.

Skra miała pecha, bo dogadała się z Cretu, jak już zawodnicy znaleźli sobie kluby. Zakładam, że ten sezon trochę na przeczekanie i dopiero 2025/2026 będzie bomba i rewolucja kadrowa.

Na ten moment według mnie opłacałoby im się zakontraktować Kubiaka, zostawić Lipińskiego i dołożyć do tego zagranicznego przyjmującego. Chodzą słuchy, że Konarskiego Cretu nie chciał i tu też jest przestrzeń na zawodnika z zagranicy, jeśli środek będzie polski. Ale tylko w przypadku, kiedy faktycznie byłby ten Kubiak. A to jest dyskusyjna sprawa.

Dirlić mógłby przyjść w sumie. W Mediolanie jest chyba dwójką, co jest rozczarowujące, bo miał 2022/2023 sezon bardzo dobry. Oprócz tego ciekawe jaka sytuacja Luburicia w Fenerbahce. Raz już w Skrze miał grać.
Loeppky chyba do Lube ma iść.
kuchyk1ng
Posty: 119
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kuchyk1ng »

Zresztą patrząc na początkowy okres transferowy Skry to od początku wydawało się, że oni będą chcieli zostawić sobie trzon zespołu, coś tam delikatnie przemodelować na niektórych pozycjach, ale poziom miałby być podobny. Potem do mediów trafiła informacja o dofinansowaniu i momentalnie Skra pozyskała Cretu. Teraz jest tak, że Skra ma fundusze, które mogłaby spożytkować w styczniu, a że jest marzec to zostali ci siatkarze, którzy z różnych względów jeszcze kontraktu nie mają albo maksymalnie czekają na przedłużenie w aktualnym klubie. Ciemno widzę jakieś zatrudnienia Leona czy Atanasijevicia, ale już taki Luburić, Kujundzić? Jeszcze szansa ściągnąć kogoś jest tym bardziej, że chyba najlepsze złoże siatkarzy jest na ataku, gdzie Konarski odchodzi.

Swoją drogą, gdzie Konarski? Topka ma atakerów zapewnionych to co - jakiś Lubin czy Katowice, może Gdańsk po wysypaniu się Grozera chociaż tam się mówi o Jaroszu.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: jinx »

Szary Wilk pisze: 12 mar 2024, o 09:45 Przyjmujący: Loeppky,Urnaut,Perić,Deroo,Kubiak,Ivović,Perrin,Cardoso

Atakujący: Dirlić,Luburić,Stern,Weber

To jeszcze MOŻLIWE do pozyskania nazwiska, chyba że czegoś nie wiem.

Skra miała pecha, bo dogadała się z Cretu, jak już zawodnicy znaleźli sobie kluby. Zakładam, że ten sezon trochę na przeczekanie i dopiero 2025/2026 będzie bomba i rewolucja kadrowa.

Na ten moment według mnie opłacałoby im się zakontraktować Kubiaka, zostawić Lipińskiego i dołożyć do tego zagranicznego przyjmującego. Chodzą słuchy, że Konarskiego Cretu nie chciał i tu też jest przestrzeń na zawodnika z zagranicy, jeśli środek będzie polski. Ale tylko w przypadku, kiedy faktycznie byłby ten Kubiak. A to jest dyskusyjna sprawa.

Dirlić mógłby przyjść w sumie. W Mediolanie jest chyba dwójką, co jest rozczarowujące, bo miał 2022/2023 sezon bardzo dobry. Oprócz tego ciekawe jaka sytuacja Luburicia w Fenerbahce. Raz już w Skrze miał grać.
Skra, Zaksa i Warta mają takie same problemy z przyjmującym.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Jastrzębie ponoć zainteresowane Maximiliano Chirivino.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Grozdanow w LUKu, via Balcerzak
Streeter pisze: 12 mar 2024, o 11:29 Jastrzębie ponoć zainteresowane Maximiliano Chirivino.

Streeter
Jastrzębie zainteresowane, a raczej Mendez, który ewidentnie szuka zmiennika Toniuttiego wśród rodaków. Innym kandydatem jest Juan Ignacio Finoli, obecnie grający w Rumunii.
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

PioterZJastrzebia pisze: 12 mar 2024, o 11:40 Jastrzębie zainteresowane, a raczej Mendez, który ewidentnie szuka zmiennika Toniuttiego wśród rodaków. Innym kandydatem jest Juan Ignacio Finoli, obecnie grający w Rumunii.
W sumie i jeden i drugi na dwójkę to raczej spoko opcje, zwłaszcza biorąc pod uwagę co czasem Jastrzębie potrafiło tam wyczarować :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Szczególnie, że jeden z nich ma 179 cm. Dziura w bloku straszna.
Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Swistolinka »

Streeter pisze: 12 mar 2024, o 11:29 Jastrzębie ponoć zainteresowane Maximiliano Chirivino.

Streeter
miałam tę nieprzyjemność kilkanaście razy oglądać jego popisy w tuluzie i praktycznie za każdym razem był tak samo słaby
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

Lublin składem mocno sobie utrudnia życie, niby nazwiska są, ale to przyjęcie martwi.
Nie wierzę, że oni zamierzają funkcjonować parą Tuinstra - Sawicki, a jeśli jakiś cud się stanie to dojdzie Leon, to Leon- Sawicki, albo Leon- Tuinstra ? Komenda by musiał podpisać wtedy kontrakt z firmą obuwniczą, aby mu co 2 tygodnie buty wymieniali. Jest jeszcz Wachnik, nie chce mi się wierzyć, że jeszcze by obok tej wspomnianej trójki ( założenie, że jest Leon) podpisali dobrego defensywnego przyjmującego. Jestem bardzo ciekaw jak to wykombinują
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Szary Wilk pisze: 12 mar 2024, o 12:00 Szczególnie, że jeden z nich ma 179 cm. Dziura w bloku straszna.
Przy potężnych 183 podstawowego rozgrywającego to rzeczywiście niemalże karzeł.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

Streeter pisze: 12 mar 2024, o 12:35
Szary Wilk pisze: 12 mar 2024, o 12:00 Szczególnie, że jeden z nich ma 179 cm. Dziura w bloku straszna.
Przy potężnych 183 podstawowego rozgrywającego to rzeczywiście niemalże karzeł.

Streeter
Troche niepokojący trend, mieli Tervaportiego, teraz mają Skuddersa, teraz myślą o takich zawodnikach, przy takich wiatrach może za 2 lata odezwą się do mnie
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”