Plotki transferowe na sezon 24/25

Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Miszczu-xdd »

kuchyk1ng pisze: 17 mar 2024, o 18:50 Teoretycznie sezon będzie trudny, ale jakby trafił do zespołu nie grającego w Pucharach to ma sytuacje, gdzie będzie od września do maja grać pewnie weekend-weekend. A powiedziałem o Urnaucie w kontekście nie tylko Zaksy, ale całej ligi. W Kędzierzynie Urnaut by na pewno pasował pamiętając że ma dobry backup (szymański, chitigoi). Lewe skrzydło by się pewnie zacinało, ale za to byłoby przyjęcie i obrona.
Może Cretu ściągnie Urnauta jako podopiecznego z kadry do Bełchatowa?
Kudi
Posty: 112
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kudi »

Nie obraziłbym się na tego Urnauta

Bo para Urnaut - Kujundzić do tego Acionbatei i powiedzmy taki Ignacio Luengas z Czeskich Budziejowic jako zmiennik ofensywny byłoby całkiem ok jak na obecną sytuację

A na atak taki wykup takiego Dulskiego czy Kapicy byłby idealny chyba, że rzeczywiście nieoczywisty Superlak
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

A śledził ktoś tego Superlaka w Niemczech na tyle żeby to jakoś odnieść do ewentualnego poziomu w Polsce? Bo sam fakt dobrych liczb w Niemczech jeszcze nie gwarantuje dobrych liczb w Polsce.

Generalnie wydaje mi się, że podjarano się budżetem Skry, a tu większość pójdzie pewnie na spłatę długów, ewentualnie może jakieś przyszłościowe myślenie wejdzie typu umacnianie Kapicy na jedynce i za rok zbudowania ekipy wokół niego, bo z obecnego rynku to ciężko będzie im wykrzesać coś by nawiązać walkę z czołówką.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

Miszczu-xdd pisze: 17 mar 2024, o 20:14
kuchyk1ng pisze: 17 mar 2024, o 18:50 Teoretycznie sezon będzie trudny, ale jakby trafił do zespołu nie grającego w Pucharach to ma sytuacje, gdzie będzie od września do maja grać pewnie weekend-weekend. A powiedziałem o Urnaucie w kontekście nie tylko Zaksy, ale całej ligi. W Kędzierzynie Urnaut by na pewno pasował pamiętając że ma dobry backup (szymański, chitigoi). Lewe skrzydło by się pewnie zacinało, ale za to byłoby przyjęcie i obrona.
Może Cretu ściągnie Urnauta jako podopiecznego z kadry do Bełchatowa?
Myslę, że kazdy z 3 klubów Lublin, Zaksa i Skra by go chciały albo może chcą. Zaksa na gwałt potrzebuję, natomiast przestałem wierzyć w Leona w Lublinie, a nawet z nim to dalej byłby problem brak przyjmującego co dobrze przyjmuję. Więc nie musi być to w Polsce Skra jeśli chodzi o Słoweńca.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bez_nazwy »

Streeter pisze: 18 mar 2024, o 12:35
Generalnie wydaje mi się, że podjarano się budżetem Skry, a tu większość pójdzie pewnie na spłatę długów, ewentualnie może jakieś przyszłościowe myślenie wejdzie typu umacnianie Kapicy na jedynce i za rok zbudowania ekipy wokół niego, bo z obecnego rynku to ciężko będzie im wykrzesać coś by nawiązać walkę z czołówką.

Streeter
Prezes:

– Zobowiązania zaciągano, bo miały pokrycie w umowie ze sponsorem. Gdy sponsor zmniejszył finansowanie, klub nie mógł ich regulować. Obecnie mamy zawarte porozumienia z siatkarzami i staramy się odbudować wiarygodność finansową Skry w środowisku siatkarskim. Na razie nam się udaje. Mamy tylko jedno nieuregulowane zobowiązanie z zawodnikiem krajowym.

Został jeden dług, ale nie sądzę żeby to był jakiś milionowy dług.
ciorny17
Posty: 8541
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: ciorny17 »

bez_nazwy pisze: 18 mar 2024, o 12:48 Prezes:

– Zobowiązania zaciągano, bo miały pokrycie w umowie ze sponsorem. Gdy sponsor zmniejszył finansowanie, klub nie mógł ich regulować. Obecnie mamy zawarte porozumienia z siatkarzami i staramy się odbudować wiarygodność finansową Skry w środowisku siatkarskim. Na razie nam się udaje. Mamy tylko jedno nieuregulowane zobowiązanie z zawodnikiem krajowym.

Został jeden dług, ale nie sądzę żeby to był jakiś milionowy dług.
O nie, czyli jednak Piechocki nie podpisywał chorych kontraktów na swoje widzimisię, a jednak miał pokrycie od sponsora, który się z zobowiązań nie wywiązał. Ah ten paskudny, nepotyczny prezes.
Kłamca.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 18 mar 2024, o 12:35 A śledził ktoś tego Superlaka w Niemczech na tyle żeby to jakoś odnieść do ewentualnego poziomu w Polsce? Bo sam fakt dobrych liczb w Niemczech jeszcze nie gwarantuje dobrych liczb w Polsce.

Generalnie wydaje mi się, że podjarano się budżetem Skry, a tu większość pójdzie pewnie na spłatę długów, ewentualnie może jakieś przyszłościowe myślenie wejdzie typu umacnianie Kapicy na jedynce i za rok zbudowania ekipy wokół niego, bo z obecnego rynku to ciężko będzie im wykrzesać coś by nawiązać walkę z czołówką.

Streeter
Ale jakiego Kapicy? Kapica ma kontrakt w Nysie. No chyba, że coś mnie ominęło?
bez_nazwy pisze: 18 mar 2024, o 12:48

Został jeden dług, ale nie sądzę żeby to był jakiś milionowy dług.
No ja nie wiem:)
Jeśli chodzi o Piechockiego?;)

Jeśli Lublin nie ściągnie Leona to raczej nikogo nie szuka. Ta spora kasa jaką zebrali sponsorzy to kwota na Leona. Poza tym w Lublinie jest podpisanych 4 przyjmujących. Leon to dodatek.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bez_nazwy »

kamil1999 pisze: 18 mar 2024, o 12:52
Streeter pisze: 18 mar 2024, o 12:35 A śledził ktoś tego Superlaka w Niemczech na tyle żeby to jakoś odnieść do ewentualnego poziomu w Polsce? Bo sam fakt dobrych liczb w Niemczech jeszcze nie gwarantuje dobrych liczb w Polsce.

Generalnie wydaje mi się, że podjarano się budżetem Skry, a tu większość pójdzie pewnie na spłatę długów, ewentualnie może jakieś przyszłościowe myślenie wejdzie typu umacnianie Kapicy na jedynce i za rok zbudowania ekipy wokół niego, bo z obecnego rynku to ciężko będzie im wykrzesać coś by nawiązać walkę z czołówką.

Streeter
Ale jakiego Kapicy? Kapica ma kontrakt w Nysie. No chyba, że coś mnie ominęło?
bez_nazwy pisze: 18 mar 2024, o 12:48

Został jeden dług, ale nie sądzę żeby to był jakiś milionowy dług.
No ja nie wiem:)
Jeśli chodzi o Piechockiego?;)

Jeśli Lublin nie ściągnie Leona to raczej nikogo nie szuka. Ta spora kasa jaką zebrali sponsorzy to kwota na Leona. Poza tym w Lublinie jest podpisanych 4 przyjmujących. Leon to dodatek.
… Jak słyszymy w Bełchatowie, do uregulowania pozostał kontrakt wizerunkowy serbskiego atakującego. Obecnie siatkarze i pracownicy Skry dostają pieniądze na czas.
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 18 mar 2024, o 12:52 Ale jakiego Kapicy? Kapica ma kontrakt w Nysie. No chyba, że coś mnie ominęło?
Przecież napisałem "myślenie typu", a Kapica mi przyszedł pierwszy do głowy bo wyżej było o nim. Serio, żeby zbudować zdanie określające jakiś typ ruchu typu "młody zawodnik który może być w przyszłości lepszy" mam zrobić research i znaleźć takiego, który akurat nie ma jeszcze nigdzie kontraktu, chciałby przyjść do Polski i jest w zasięgu klubu z Bełchatowa? :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

kamil1999 pisze: 18 mar 2024, o 12:52
Streeter pisze: 18 mar 2024, o 12:35 A śledził ktoś tego Superlaka w Niemczech na tyle żeby to jakoś odnieść do ewentualnego poziomu w Polsce? Bo sam fakt dobrych liczb w Niemczech jeszcze nie gwarantuje dobrych liczb w Polsce.

Generalnie wydaje mi się, że podjarano się budżetem Skry, a tu większość pójdzie pewnie na spłatę długów, ewentualnie może jakieś przyszłościowe myślenie wejdzie typu umacnianie Kapicy na jedynce i za rok zbudowania ekipy wokół niego, bo z obecnego rynku to ciężko będzie im wykrzesać coś by nawiązać walkę z czołówką.

Streeter
Ale jakiego Kapicy? Kapica ma kontrakt w Nysie. No chyba, że coś mnie ominęło?
bez_nazwy pisze: 18 mar 2024, o 12:48

Został jeden dług, ale nie sądzę żeby to był jakiś milionowy dług.
No ja nie wiem:)
Jeśli chodzi o Piechockiego?;)

Jeśli Lublin nie ściągnie Leona to raczej nikogo nie szuka. Ta spora kasa jaką zebrali sponsorzy to kwota na Leona. Poza tym w Lublinie jest podpisanych 4 przyjmujących. Leon to dodatek.
Może mam nieaktualne informacje, ale słyszałem co innego, że jednego z dwójki Wachnik, Krysiak pożegnają. Albo wezmą Leona albo kogo innego, przy wzięciu Leona zostają z 4 typowo ofensywmi przyjmującymi przy założeniu, że zostaje Wachnik, natomiast Krysiak to tak ciężko powiedzieć jak go scharakteryzować
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Jakub Balcerzak podaje, że Leon odrzucił wszystkie tureckie oferty.

Czyli Lublin.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze: 18 mar 2024, o 18:05 Jakub Balcerzak podaje, że Leon odrzucił wszystkie tureckie oferty.

Czyli Lublin.
Albo Zaksa
Cóż ostatnio pisałem, że to raczej między tymi dwoma klubami Leon będzie wybierał:)
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Nie będzie żadnego Leona w Zaksie...
Paprykarz
Posty: 139
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Paprykarz »

kamil1999 pisze: 18 mar 2024, o 18:55
Szary Wilk pisze: 18 mar 2024, o 18:05 Jakub Balcerzak podaje, że Leon odrzucił wszystkie tureckie oferty.

Czyli Lublin.
Albo Zaksa
Cóż ostatnio pisałem, że to raczej między tymi dwoma klubami Leon będzie wybierał:)
No to może wezmą jakiegoś louatiego na przyjecie
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Diomedea »

Paprykarz pisze: 18 mar 2024, o 19:53
kamil1999 pisze: 18 mar 2024, o 18:55
Szary Wilk pisze: 18 mar 2024, o 18:05 Jakub Balcerzak podaje, że Leon odrzucił wszystkie tureckie oferty.

Czyli Lublin.
Albo Zaksa
Cóż ostatnio pisałem, że to raczej między tymi dwoma klubami Leon będzie wybierał:)
No to może wezmą jakiegoś louatiego na przyjecie
Znaczy podkupia z Milano?
Paprykarz
Posty: 139
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Paprykarz »

Diomedea pisze: 18 mar 2024, o 21:12
Paprykarz pisze: 18 mar 2024, o 19:53
kamil1999 pisze: 18 mar 2024, o 18:55

Albo Zaksa
Cóż ostatnio pisałem, że to raczej między tymi dwoma klubami Leon będzie wybierał:)
No to może wezmą jakiegoś louatiego na przyjecie
Znaczy podkupia z Milano?
Dobre i to. No bo co Sawickiego ustawia do pary z Leonem
przemik
Posty: 1564
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Nie Sawickiego, Tunistre
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 131
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

PioterZJastrzebia pisze: 18 mar 2024, o 19:40 Nie będzie żadnego Leona w Zaksie...
OK. Pewne info?
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 154
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Mosze Bernsztajn »

Szary Wilk pisze: 18 mar 2024, o 18:05 Jakub Balcerzak podaje, że Leon odrzucił wszystkie tureckie oferty.

Czyli Lublin.
A może Olsztyn się czai zza węgła? A tak poważnie, to Lublinem byłbym nie tyle zdziwiony, co zszokowany.
To trochę tak, jakby Cristiano Ronaldo, po kontuzjach, słabym sezonie, ale jednak Cristiano Ronaldo, postanowił przejść do Darmstadt. I dziwne, że wybrał taki klub i że ten klub jednak stać. No i pytanie, czy to tak naprawdę będzie miało sens inny, poza marketingowym?
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Mosze Bernsztajn pisze: 19 mar 2024, o 07:32 No i pytanie, czy to tak naprawdę będzie miało sens inny, poza marketingowym?
No myślę że taki Leon jakby trafił do Lublina, no to wniesie do drużyny więcej niż Wachnik, nie tylko marketingowo.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Kudi
Posty: 112
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kudi »

ale z drugiej strony patrząc na tego Leona w Lublinie to popatrzcie

Komenda - Sasak
Leon - Tuinstra i Sawicki jako zmiennik Leona
Grozdanov - McCarthy/Jan Nowakowski
Thales

wcale tak źle nie wygląda i może jakieś niespodzianki sprawić. Lublin już pokazał, że tam potencjał do finansowania jest bo taki Motor Lublin w żużlu ma chory budżet jak na ten sport i Zmarzlika ściągnęli a to porównywalny poziom gwiazdy jest jak na różnicę sportów
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 154
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Mosze Bernsztajn »

Streeter pisze: 19 mar 2024, o 07:46
Mosze Bernsztajn pisze: 19 mar 2024, o 07:32 No i pytanie, czy to tak naprawdę będzie miało sens inny, poza marketingowym?
No myślę że taki Leon jakby trafił do Lublina, no to wniesie do drużyny więcej niż Wachnik, nie tylko marketingowo.

Streeter
Czysto sportowo, to pewnie tak, o ile nie będzie takim lubelskim Szerszeniem.
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Mosze Bernsztajn pisze: 19 mar 2024, o 07:57 Czysto sportowo, to pewnie tak, o ile nie będzie takim lubelskim Szerszeniem.
Jeżeli to jest ruch rzeczywiście z jakichś środków zewnętrznych, które ktoś wykopał bo chce Leona, a jak nie będzie Leona, to nie da, to nawet jakby się połamał, to klub na tym skorzysta. No bo wygląda, że jak nie będzie Leona, no to gość się zwija i kasy nie daje (chyba że są to pieniądze które można zainwestować inaczej, to wtedy możnaby dyskutować, ale takich głosów nie słyszałem, więc zakładam, że nie).

Tak więc ze zdrowym Leonem klub niewątpliwie zyska sportowo i marketingowo, z nie zdrowym zyska pewnie rzeczywiście głównie marketingowo. Ale nawet jeśli, to zyska sporo, w kontekście przyszłości. No bo dajmy na to w tamtym sezonie LUK wysyła zapytanie z ofertą do jakiegoś dajmy na to Yanta. Na 99% taki Yant, o ile w ogóle od razu nie wyrzuci tego do śmieci, to będzie musiał sprawdzić w Googlach co to jest LUK. Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce za sezon, to z pewnością będzie już wiedział co to jest LUK, bo poszedł tam jeden z najlepszych siatkarzy świata. Jakby łatwiej wtedy jest przekonać innych do przyjścia, skoro ktoś już był, gdzieś się tam wypowie, że spoko itp. Aluronowi też jakby zapytać prezesa Barana to na pewno łatwiej się teraz rozmawia z Russelem, niż np. z Kovaceviciem, gdzie też wówczas za granicą mało kto wiedział co to jest.

Tak więc jakby nie widzę tutaj zagrożenia dla Lublina in minus. Co najwyżej może zyskać trochę, dużo lub bardzo dużo. Ile, to wróżką nie jestem, będziemy mogli o tym pogadać po przyszłym sezonie, jeżeli rzeczywiście Leon przyjdzie do Lublina.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 154
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Mosze Bernsztajn »

Streeter pisze: 19 mar 2024, o 08:19
Mosze Bernsztajn pisze: 19 mar 2024, o 07:57 Czysto sportowo, to pewnie tak, o ile nie będzie takim lubelskim Szerszeniem.
Jeżeli to jest ruch rzeczywiście z jakichś środków zewnętrznych, które ktoś wykopał bo chce Leona, a jak nie będzie Leona, to nie da, to nawet jakby się połamał, to klub na tym skorzysta. No bo wygląda, że jak nie będzie Leona, no to gość się zwija i kasy nie daje (chyba że są to pieniądze które można zainwestować inaczej, to wtedy możnaby dyskutować, ale takich głosów nie słyszałem, więc zakładam, że nie).

Tak więc ze zdrowym Leonem klub niewątpliwie zyska sportowo i marketingowo, z nie zdrowym zyska pewnie rzeczywiście głównie marketingowo. Ale nawet jeśli, to zyska sporo, w kontekście przyszłości. No bo dajmy na to w tamtym sezonie LUK wysyła zapytanie z ofertą do jakiegoś dajmy na to Yanta. Na 99% taki Yant, o ile w ogóle od razu nie wyrzuci tego do śmieci, to będzie musiał sprawdzić w Googlach co to jest LUK. Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce za sezon, to z pewnością będzie już wiedział co to jest LUK, bo poszedł tam jeden z najlepszych siatkarzy świata. Jakby łatwiej wtedy jest przekonać innych do przyjścia, skoro ktoś już był, gdzieś się tam wypowie, że spoko itp. Aluronowi też jakby zapytać prezesa Barana to na pewno łatwiej się teraz rozmawia z Russelem, niż np. z Kovaceviciem, gdzie też wówczas za granicą mało kto wiedział co to jest.

Tak więc jakby nie widzę tutaj zagrożenia dla Lublina in minus. Co najwyżej może zyskać trochę, dużo lub bardzo dużo. Ile, to wróżką nie jestem, będziemy mogli o tym pogadać po przyszłym sezonie, jeżeli rzeczywiście Leon przyjdzie do Lublina.

Streeter
Bardzo uważnie przeczytałem Twój komentarz i przemyślałem Twoje słowa, po czym uznałem, że masz rację, bo nawet jakby się Leon okazał ostatnią łamagą (w sensie zdrowia), to przekaz że grał w Lublinie, pójdzie w świat. Jeśli oni tam mają faktycznie ambicję budowania i marki i drużyny na coś więcej, to taki ruch byłby sztosem.
Mam tylko jedną uwagę. To musi być kontrakt finansowany poza bieżącymi obciążeniami budżetowymi, by nie doił kasy klubu do oporu. Jeśli zewnętrzny sponsor weźmie to na siebie, a klub będzie dalej mógł działać na zdrowych finansowych podwalinach, to może być coś dużego i sensownego.
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Tak, powyższe twierdzenia są z założeniem, że jest sponsor dający na Leona, który jak nie będzie Leona to sobie pójdzie. No bo jeśli za kasę za Leona można kupić dwóch zawodników również dobrych, no to wtedy pewnie w przypadku wykluczenia Leona z gry, to wyszłoby korzystniej.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: jaet »

Streeter pisze: 19 mar 2024, o 07:46
Mosze Bernsztajn pisze: 19 mar 2024, o 07:32 No i pytanie, czy to tak naprawdę będzie miało sens inny, poza marketingowym?
No myślę że taki Leon jakby trafił do Lublina, no to wniesie do drużyny więcej niż Wachnik, nie tylko marketingowo.

Streeter
Ale w sumie nawet jeżeli zestawiłeś te dwa nazwiska trochę przekornie, to i tak jest to dość znamienny znak czasu określający miejsce w karierze niedawnego imperatora
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
przemik
Posty: 1564
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Wg J. Balcerzaka - Igor Grobelny w następnym sezonie bedzie grał dla Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Się porobiło.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Jakub Balcerzak podaje na twitterze, ze przyjęcie ZAKSY uzupełni Grobelny

Szymura+Chitigoi/Grobelny - wyjściowa para
przemik
Posty: 1564
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Grobelny ma jedną zaletę - nie tylko ma niesamowitą windę w góre, ale może też grać jako atakujący.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

przemik pisze: 19 mar 2024, o 15:08 Grobelny ma jedną zaletę - nie tylko ma niesamowitą windę w góre, ale może też grać jako atakujący.
To mimo wszystko słabe pocieszenie, skoro miał być Leon :)

Czyli Leon w Lublinie. Ktos by to powiedział pol roku temu, to bym się śmiał.

LUK: Leon,Sawicki,Tuinstra
ZAKSA: Szymura,Chitigoi,Grobelny
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”