Plotki transferowe na sezon 24/25

Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 130
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

Pamiętajcie że to nadal są „tylko” doniesienia dziennikarza. Z całym szacunkiem i sympatią do pana Jakuba. Pasini czy Kadziu też różne rzeczy piszą.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2024, o 13:07 przez uszat1983, łącznie zmieniany 1 raz.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Kudi
Posty: 112
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kudi »

Miszczu-xdd pisze: 20 mar 2024, o 10:08
bez_nazwy pisze: 20 mar 2024, o 09:49 Do Skry wraca na drugiego Damian Schulz.

Diez najprawdopodobniej będzie wypożyczony, a na jego miejsce chcą wykupić kontrakt Wojtaszka za 1mln zł, oprócz niego Cretu ma jeszcze na uwadze Gruszczyńskiego, Dembca i Mariańskiego.

Cretu chcę sprowadzić brazylijskiego przyjmującego.

W sezonie 2025/2026 Skra chce przystąpić do rozgrywek jako faworyci.
Wojtaszek nierealny, najlepszą opcją chyba byłby Mariański.
Brazylijczyk na przyjęcie podobno jakiś dosyć młody i szerszej publice nieznany z potencjałem i pasujący Cretu do koncepcji.
Skra rozmawia również cały czas z Urnautem.
Zostają na pewno Łomacz, Lemański i Wiśniewski.

Czyli Skra z braku polskiego przyjęcia poszła według mnie słusznie w wariant zagraniczne przyjęcie i atak z polskim libero środkiem i sypą, według mnie słusznie jeżeli Konarski nie pasuje do koncepcji
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Kudi pisze: 20 mar 2024, o 13:06 Czyli Skra z braku polskiego przyjęcia poszła według mnie słusznie w wariant zagraniczne przyjęcie i atak z polskim libero środkiem i sypą, według mnie słusznie jeżeli Konarski nie pasuje do koncepcji
No wydawało się to logiczne, choć szkoda Dieza. Generalnie libero zagraniczni mają ciężko w kariery, bo jak się nie jest Grebennikovem czy innym Sergio to mało chętnie ktoś limity straci na takich zawodników, no chyba że zbuduje się ekipę jak Zaksa i po prostu można, bo limit wolny.

A udało się odkryć, kim jest ten magiczny zawodnik, który pracował z Cretu i trafi do Skry?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 154
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Mosze Bernsztajn »

Streeter pisze: 20 mar 2024, o 13:16
Kudi pisze: 20 mar 2024, o 13:06 Czyli Skra z braku polskiego przyjęcia poszła według mnie słusznie w wariant zagraniczne przyjęcie i atak z polskim libero środkiem i sypą, według mnie słusznie jeżeli Konarski nie pasuje do koncepcji
No wydawało się to logiczne, choć szkoda Dieza. Generalnie libero zagraniczni mają ciężko w kariery, bo jak się nie jest Grebennikovem czy innym Sergio to mało chętnie ktoś limity straci na takich zawodników, no chyba że zbuduje się ekipę jak Zaksa i po prostu można, bo limit wolny.

A udało się odkryć, kim jest ten magiczny zawodnik, który pracował z Cretu i trafi do Skry?

Streeter
Z tym zagraniczny libero, to jednak się da, bo choćby Perry, czy Thales, ale fakt, tu liczy się jakość!
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Mosze Bernsztajn pisze: 20 mar 2024, o 13:19 Z tym zagraniczny libero, to jednak się da, bo choćby Perry, czy Thales, ale fakt, tu liczy się jakość!
Oczywiście, że się da, jak upolujesz na newralgicznej Komendę albo Butryna :) jak już zostają "Kędzierskie i Szwaradzkie" tego świata, no to rozegranie/atak pchasz zagraniczne i trzeci ruch pójdzie Ci na przyjęcie, ewentualnie na środek. Tu komfort mają ekipy z polskim rozegraniem czy/i atakiem, skąd w wymienionych klubach zagraniczni libero.

Z kolei tych niżej, co pozatrudniają "Kędzierskie i Szwaradzkie" tego świata, no to zwyczajnie na Thalesa nie stać.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Szary Wilk pisze: 20 mar 2024, o 13:02 Podobno ma udany sezon w Rosji.
W skali "włoskie zespoły świetnie radzą sobie w meczach z Polakami w europejskich pucharach w tym sezonie", Ebadipour ma rzeczywiście udany sezon w Rosji.

W skali śledzenia tego o czym się mówi, to Ebadipour od trzech lat jest słabiutki, a Ufa to największa kompromitacja tego sezonu w całej klubowej siatkówce. Ale może w walce o utrzymanie w rosyjskiej Superlidze (bo to chyba czeka Ebadipoura, Kovacevicia czy Butkę) złapie wiatr w żagle sympatyczny Irańczyk, a nowy trener od-skreśli go w reprezentacji.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2024, o 13:28 przez WysokiPortorykanczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kudi
Posty: 112
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kudi »

To głównie problem braku dobrych polskich przyjmujących to wymusił niestety bo Diez jest ok według mnie
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bez_nazwy »

Streeter pisze: 20 mar 2024, o 13:16
Kudi pisze: 20 mar 2024, o 13:06 Czyli Skra z braku polskiego przyjęcia poszła według mnie słusznie w wariant zagraniczne przyjęcie i atak z polskim libero środkiem i sypą, według mnie słusznie jeżeli Konarski nie pasuje do koncepcji
No wydawało się to logiczne, choć szkoda Dieza. Generalnie libero zagraniczni mają ciężko w kariery, bo jak się nie jest Grebennikovem czy innym Sergio to mało chętnie ktoś limity straci na takich zawodników, no chyba że zbuduje się ekipę jak Zaksa i po prostu można, bo limit wolny.

A udało się odkryć, kim jest ten magiczny zawodnik, który pracował z Cretu i trafi do Skry?

Streeter
No Damian Schulz. Pracował z Cretu w Rzeszowie
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bez_nazwy »

Kudi pisze: 20 mar 2024, o 13:27 To głównie problem braku dobrych polskich przyjmujących to wymusił niestety bo Diez jest ok według mnie
Niekoniecznie taki ok. Sprawdź sobie statystyki, bo wydaje mi się że cyferki ma gorsze nawet od Piechockiego?

Obecnie 54 miejsce przyjmujących 40.81%
Piechocki w zeszłym sezonie 51 miejsce 40.91%

I taki to dobry jest, fakt że na początku sam pisałem że wypada o wiele lepiej niż Piechocki

Tak że zamienił stryjek siekierkę na kijek.
hottakesbot
Posty: 993
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

Szary Wilk pisze: 20 mar 2024, o 13:02 [Ebadipour] Podobno ma udany sezon w Rosji
xD Pewniaczek do top 3 najgorszych transferów sezonu. Już lepiej było Buszka wziąć, przynajmniej tańszy.
85jacek
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: 85jacek »

Gdyby z Schulzem to była prawda to aż prosi się o zatrzymanie Konarskiego i względny spokój z limitami. Tak wiem żaden z nich nie jest potężny ale mogliby się dobrze uzupełniać.
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

hottakesbot pisze: 20 mar 2024, o 14:20
Szary Wilk pisze: 20 mar 2024, o 13:02 [Ebadipour] Podobno ma udany sezon w Rosji
xD Pewniaczek do top 3 najgorszych transferów sezonu. Już lepiej było Buszka wziąć, przynajmniej tańszy.
No to widzisz. Ja nie oglądam ruskich, mignęło mi, że ktoś.pisal że sprawuje się dobrze.
Ale podobno gra na dobrym przyjęciu i 48/36 % w ataku
Więc jak?
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Może znów ktoś ocenia na oko, że gruby to słaby

Te liczby to taki typowy Ebadipur. Nie był to nigdy zawodnik na top ligi no chyba, że w tym sezonie 2017/2018 jak przychodził gdzie ten top był półkę niżej.

Ale już takim solidnym Play-offowym zawodnikiem jest. Poziom plus minus Cebulja.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Szary Wilk pisze: 20 mar 2024, o 15:34 Ale podobno gra na dobrym przyjęciu i 48/36 % w ataku
Więc jak?
To jest nieprawda/fałszywe statystyki.

Obrazek
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

No to cofam i 25% efektywności to słabe staty.
Może być to transfer w stylu Honorato, że głównie do przyjęcia, ale z drugiej strony nie wiem czy Kogut udźwignie bycie mocną 2 opcją w ataku przez cały sezon
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Całościowo, Ebadipoura bym nie skreślał, bo nie jest stary, ale nie przez przypadek w momencie gdzie mocne kluby biorą do szóstek Louatiego, Grobelnego, Maara, Loeppky'ego czy Carle - typ ląduje w Częstochowie (z całym szacunkiem). A nie skreślałbym dlatego, że jak w Częstochowie się nie sprawdzi, to może jeszcze w Turcji go wezmą w Europie, bo w Rosji był bez formy i we Włoszech był bez formy. Ostatni dzwonek.

Wygląda na to, że Leon w LUK, za jednym zamachem kategorie największego/najbardziej zaskakującego transferu w historii Plusligi odhaczone.
buzinga
Posty: 1245
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

Mi się transfer Milada do Częstochowy nie podoba. Byłby bardzo przyjemny jakby Irańczyk przychodził w miejsce Koguta, gdyby ten odszedł. A skoro przychodzi do niego do pary to Norwidowi będzie brakować siły ognia na lewym ataku. Zespół trenera Hudziaka wyglądałby na lepiej zbilansowany jakby na przyjęciu obok Damiana stał Tokajuk, a Bouguerra zostałby w obwodzie do rotacji. Tunezyjczyk jako jedyny z tego ich tego-sezonowego zagranicznego zaciągu jest warty dalszego inwestowania. Mam nadzieję, że zostanie. Ogólnie ruchy Norwida są na plus, ale wydaje się, że o PO to oni nie zawalczą. Powinni za to w miarę spokojnie się utrzymać.
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 130
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

Dziwne fikołki z tym Wilfredo.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

buzinga pisze: 20 mar 2024, o 19:56 Mi się transfer Milada do Częstochowy nie podoba. Byłby bardzo przyjemny jakby Irańczyk przychodził w miejsce Koguta, gdyby ten odszedł. A skoro przychodzi do niego do pary to Norwidowi będzie brakować siły ognia na lewym ataku. Zespół trenera Hudziaka wyglądałby na lepiej zbilansowany jakby na przyjęciu obok Damiana stał Tokajuk, a Bouguerra zostałby w obwodzie do rotacji. Tunezyjczyk jako jedyny z tego ich tego-sezonowego zagranicznego zaciągu jest warty dalszego inwestowania. Mam nadzieję, że zostanie. Ogólnie ruchy Norwida są na plus, ale wydaje się, że o PO to oni nie zawalczą. Powinni za to w miarę spokojnie się utrzymać.
Tunezyjczyk według karuzeli transferowej ma razem z Bergerem i Tuanigą zasilić Katowice. W sumie niezła para na przyjęciu w Katowicach.
No i racja co do Tunezyjczyka, ale szkoda, że tak mało szans i że trener uparł się na grę słabym Sobańskim.
Choć ostatnio nawet Espeland notował dobre wejścia, więc może pogra w jakieś 1 lidze lub Bundes i może z niego coś będzie
buzinga
Posty: 1245
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

kamil1999 pisze: 20 mar 2024, o 20:20
buzinga pisze: 20 mar 2024, o 19:56 Mi się transfer Milada do Częstochowy nie podoba. Byłby bardzo przyjemny jakby Irańczyk przychodził w miejsce Koguta, gdyby ten odszedł. A skoro przychodzi do niego do pary to Norwidowi będzie brakować siły ognia na lewym ataku. Zespół trenera Hudziaka wyglądałby na lepiej zbilansowany jakby na przyjęciu obok Damiana stał Tokajuk, a Bouguerra zostałby w obwodzie do rotacji. Tunezyjczyk jako jedyny z tego ich tego-sezonowego zagranicznego zaciągu jest warty dalszego inwestowania. Mam nadzieję, że zostanie. Ogólnie ruchy Norwida są na plus, ale wydaje się, że o PO to oni nie zawalczą. Powinni za to w miarę spokojnie się utrzymać.
Tunezyjczyk według karuzeli transferowej ma razem z Bergerem i Tuanigą zasilić Katowice. W sumie niezła para na przyjęciu w Katowicach.
No i racja co do Tunezyjczyka, ale szkoda, że tak mało szans i że trener uparł się na grę słabym Sobańskim.
Choć ostatnio nawet Espeland notował dobre wejścia, więc może pogra w jakieś 1 lidze lub Bundes i może z niego coś będzie
Espeland chyba grał za krótko z tego co kojarzę, więc ciężko mi go ocenić. Tunezyjczyk dał np bardzo mocną zmianę w wygranym meczu z Resovią. Ma całkiem fajny potencjał na solidnego plusligowca. Dobrze jeśli rzeczywiście zostaje w lidze. Podobnie do Ciebie czuje spory niedosyt związany z brakiem ciekawszych transferów z zagranicy. Faktycznie mamy teraz takie kiszenie się we własnym sosie. Liczyłem np że ktoś wyrwie z Włoch Jordiego Ramona Ferraguta choćby Olsztyn w miejsce Karlitzka.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Miszczu-xdd »

Ma ktoś wiedzę, albo pomysł kim jest ten brazylijski przyjmujący którego chce Cretu ?
85jacek
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: 85jacek »

Ucichło z Kubiakiem ostatnio. Jak obstawiacie, gdzie wyląduje? Bełchatów? Warszawa? Czy może jakaś niespodzianka jak z Leonem w Lublinie? Jeśli budżet się nie zmniejszy na kolejny sezon to sporo kasy powinno być w Olsztynie na plusie.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2752
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Simao »

Szkoda, że Patry najprawdopodobniej opuści PlusLigę. Z tego co słyszałem, to spodobało mu się w Polsce i chętnie zostałby na kolejny sezon w PlusLidze. Ciekawe czy jego odejście do ligi tureckiej jest już przesądzone. Myślę, że np. Skra mogłaby spróbować pozyskać tego gracza. Przy obecnie zwiększonym budżecie byliby w stanie spełnić jego wymagania finansowe.
Z perspektywy kibica Resovii jestem trochę zaniepokojony o naszą drużynę. Duże osłabienie na środku, odejście Kochana to największa strata. Na rozegraniu była potrzebna zmiana, ale Ropret to solidny gracz, nic więcej. Jednak wyraźnej różnicy, spadku jakości być nie powinno.Teraz odnośnie przyjęcia. Bednorz ma dość często urazy i wachania formy. Louati moim zdaniem to zdecydowanie bardziej wartościowy gracz niż Vasina. Odnośnie Cebula już wszystko zostało napisane. Staszewski to bardzo dobra opcja na czwartego czy nawet trzeciego w razie urazu któregoś z graczy. Polityka transferowa Resovii całościowo jest kompletnie niezrozumiała, ale to sytuacja mająca miejsce od wielu lat. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że po za upartym trzymaniem się Drzyzgi i Cebula w ostatnich sezonach nastąpiła zmiana na plus. Po tym sezonie zostaje już tylko Cebulj. Na pewno nie ma już tak silnej pozycji jak jeszcze w ubiegłym sezonie. W klubie odpowiednich środków finansowych nie brakuje. Najważniejsze to odpowiednie zarządzanie, polityka transferowa. Zasadniczy problem w tym, że ta polityka transferowa Resovii prowadzona jest bardziej pod wpływem emocji niż jakiś głębszych analiz. Wiem, że temat transferów w Resovii na kolejny sezon nie jest jeszcze zamknięty i liczę na pozytywne zaskoczenie. Przynajmniej jeśli chodzi o przyjęcie. Na środku zmian raczej już nie będzie.
bart86
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2023, o 12:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bart86 »

bez_nazwy pisze: 20 mar 2024, o 09:49
Diez najprawdopodobniej będzie wypożyczony, a na jego miejsce chcą wykupić kontrakt Wojtaszka za 1mln zł, oprócz niego Cretu ma jeszcze na uwadze Gruszczyńskiego, Dembca i Mariańskiego.
Moim zdaniem to informacja całkowicie nieprawdziwa bo jak dobrze się orientuje w sytuacji warszawskiej drużyny to Wojtaszek nie planuje nigdzie odchodzić a Gruszczyński ma jeszcze chyba dwa lata ważny kontrakt. Podobnie Mariański ma ważny kontrakt na przyszły sezon. Nie wiem jak sytuacja Dembca ale z tego co można zasłyszeć wśród kibiców z którymi amatorsko odbijam od czasu do czasu to Skra pytała o sytuację wielu polskich libero w tym właśnie Mariańskiego i Masłowskiego (z nim z tego co pamiętam Cretu również przez rok pracował w Rzeszowie)
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Po co pytać o zajętych libero?
Jest taki bardzo utytułowany libero, który tak się składa, że nie ma z żadnym klubem kontraktu. Kacper Piechocki się nazywa.
bart86
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2023, o 12:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bart86 »

kamil1999 pisze: 20 mar 2024, o 22:34 Po co pytać o zajętych libero?
Jest taki bardzo utytułowany libero, który tak się składa, że nie ma z żadnym klubem kontraktu. Kacper Piechocki się nazywa.
To byłby prawdziwy come back :] :D
Kudi
Posty: 112
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kudi »

Może ten Brazylijczyk do Skry, ale to taki strzał 100%

https://volleybox.net/pl/lukas-bergmann-p58572/clubs
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

85jacek pisze: 20 mar 2024, o 21:47 Ucichło z Kubiakiem ostatnio. Jak obstawiacie, gdzie wyląduje? Bełchatów? Warszawa? Czy może jakaś niespodzianka jak z Leonem w Lublinie? Jeśli budżet się nie zmniejszy na kolejny sezon to sporo kasy powinno być w Olsztynie na plusie.
Kubiak ma ofertę z Turcji i według mnie tam zagra. W Polsce i tak już nie ma miejsca dla niego, jeśli nie pójdzie do Bełchatowa. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby z Drzyzgą w Fenerbahce wylądował.

Leon podpisany w Lublinie (info między innymi twitter Sary Kalisz, ale niedosłownie). Teraz czekamy tylko na oficjalkę ze strony klubu.
przemik
Posty: 1562
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Ależ to będzie siatkarska uczta.
Leon, Sawicki, Thales
Komenda, Sasak
Nowakowski, Kania

Nie moge się juz doczekać tej wymiany ciosów z Jastrzębskim, Wartą albo z Projektem.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Kudi
Posty: 112
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kudi »

przemik pisze: 21 mar 2024, o 10:45 Ależ to będzie siatkarska uczta.
Leon, Sawicki, Thales
Komenda, Sasak
Nowakowski, Kania

Nie moge się juz doczekać tej wymiany ciosów z Jastrzębskim, Wartą albo z Projektem.
Bardziej

Leon Tuinstra Thales Komenda, Sasak, Grozdanov, McCarthy a to wygląda już znacznie lepiej
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”