Plotki transferowe na sezon 24/25

PioterZJastrzebia
Posty: 1242
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

kuchyk1ng pisze: 2 maja 2024, o 12:14 Czwartym w Skrze ma po prostu nie być Mobin Nasri? 03 rocznik z Pajkanu. Mistrz Świata juniorów
Nasri zagra w Zawierciu.
Streeter
Posty: 7352
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Kubiak zostaje w Chinach, tak a propos ewentualnych pomysłów, że wróci do PL.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5578
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

kuchyk1ng pisze: 2 maja 2024, o 12:14 Czwartym w Skrze ma po prostu nie być Mobin Nasri? 03 rocznik z Pajkanu. Mistrz Świata juniorów
Ponoć jakiś Brazylijczyk. Było tu pisane.
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Miszczu-xdd »

kamil1999 pisze: 3 maja 2024, o 00:05
kuchyk1ng pisze: 2 maja 2024, o 12:14 Czwartym w Skrze ma po prostu nie być Mobin Nasri? 03 rocznik z Pajkanu. Mistrz Świata juniorów
Ponoć jakiś Brazylijczyk. Było tu pisane.

Nie będzie to Brazylijczyk. Na pewno będzie to obcokrajowiec.
kuchyk1ng
Posty: 166
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kuchyk1ng »

kamil1999 pisze: 3 maja 2024, o 00:05
kuchyk1ng pisze: 2 maja 2024, o 12:14 Czwartym w Skrze ma po prostu nie być Mobin Nasri? 03 rocznik z Pajkanu. Mistrz Świata juniorów
Ponoć jakiś Brazylijczyk. Było tu pisane.
A no tak, było coś o Buczmiejuku, ale skoro to zdementowane to nie on.

Wyszedł też draft zawodników spoza azji do ligi koreańskiej. Zgłosił się chociażby Dirlić, Ahyi, Karjagin, Estrada, Kazemi, Gunter czy Thomas Edgar. Z "polskiego" podwórka Aciobanitei i Krystian Walczak. Nie widziałem Meljanaca także jednak w Korei Serb nie zagra. Nie wiadomo co zrobi na sezon 24/25. Super byłoby jakby gdzieś został.
kamil1999
Posty: 5578
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

kuchyk1ng pisze: 3 maja 2024, o 10:26

Wyszedł też draft zawodników spoza azji do ligi koreańskiej. Zgłosił się chociażby Dirlić, Ahyi, Karjagin, Estrada, Kazemi, Gunter czy Thomas Edgar. Z "polskiego" podwórka Aciobanitei i Krystian Walczak. Nie widziałem Meljanaca także jednak w Korei Serb nie zagra. Nie wiadomo co zrobi na sezon 24/25. Super byłoby jakby gdzieś został.
Może w Radomiu Serb zostanie? Budżet Radomia w 1 lidze sporo niższy pewnie nie będzie

Tego Ahyi to bym w PL lub 1 lidze też chętnie zobaczył
Do JW zamiast Żakiety jak znalazł
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: KentuckiFan »

Nie mogę jeszcze chyba zdradzać takich sekretów. Raczej nie będzie to klub z Będzina, ale będzie to klub z PlusLigi, który aspiruje do gry o jak najwyższe cele.
Daniel Popiela - środkowy MKS-u Będzin.
Czy ktoś może się domyśla gdzie ? Może to będzie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
Dyskutować zawsze warto.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Simao »

KentuckiFan pisze: 3 maja 2024, o 12:35
Nie mogę jeszcze chyba zdradzać takich sekretów. Raczej nie będzie to klub z Będzina, ale będzie to klub z PlusLigi, który aspiruje do gry o jak najwyższe cele.
Daniel Popiela - środkowy MKS-u Będzin.
Czy ktoś może się domyśla gdzie ? Może to będzie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
Będzin raczej będzie chciał w miarę możliwości utrzymać najlepszych graczy z potencjałem, jeśli chodzi o ich obecny skład. Prawdopodobnie zagrają w PlusLidze. Mam taką nadzieję i tego im życzę, bo BBTS...
Będą musieli zbudować drużynę, która da im przynajmniej szansę na to, aby powalczyć o utrzymanie. To naprawdę będzie trudne. Ogólnie patrząc już na potencjalne ruchy klubów z dołu tabeli zapowiada się bardzo ciekawie. Walka o utrzymanie w przyszłym sezonie będzie najciekawsza od lat. Możliwe, że od początku PlusLigi. Chociażby przez sam fakt, że spada aż trzy kluby. Przyznam szczerze, że nie wiem czy to dobre rozwiązanie, już tłumaczę co mam na myśli. Nie wiem czy po ewentualnym awansie klubu z Będzina w kolejnym sezonie będzie jakaś wartościowa drużyna w 1 lidze, która mogłaby po awansie z powodzeniem rywalizować w PlusLidze. Wiemy jak to wyglądało w przypadku BBTS. Jestem raczej za tym, aby dwie drużyny spadło bezpośrednio, a trzecia zagrała baraż o utrzymanie w PlusLidze, ze zwycięzcą 1 ligi. Należałoby wtedy trochę zsynchronizować kalendarze obu lig, aby ostateczne rozstrzygnięcia miały miejsce w zbliżonym do siebie czasie w obu tych rozgrywkach.
Kali BBTS
Posty: 461
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kali BBTS »

Być może z Twojej perspektywy nie dostrzegłeś lub pominąłeś informacje o nowym zarządzie w BBTS, więc nie skreślaj tego klubu już na starcie poprzez jeden sezon, który nie wyszedł.

Dlaczego wg ciebie mistrz 1 ligi miałby grac jeszcze baraz? (pomijam już to kiedy by to miał grać).
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Simao »

Kali BBTS pisze: 3 maja 2024, o 13:08 Być może z Twojej perspektywy nie dostrzegłeś lub pominąłeś informacje o nowym zarządzie w BBTS, więc nie skreślaj tego klubu już na starcie poprzez jeden sezon, który nie wyszedł.

Dlaczego wg ciebie mistrz 1 ligi miałby grac jeszcze baraz? (pomijam już to kiedy by to miał grać).
Przepraszam, oczywiście nie chciałem urazić kibiców BBTS. Nie wiedziałem o nowym zarządzie w waszym klubie. Umknął mi ten wątek, pierwszą ligą interesuje się głównie w kontekście młodych polskich graczy i klubów mających aspiracje do gry w PlusLidze. Wiem, że może trochę stygmatyzuje i nie jestem we pełni obiektywny patrząc przez pryzmat tego jakie wyniki osiągał BBTS grając w PlusLidze. Nie tylko biorąc pod uwagę ostatni sezon w PlusLidze, ale również wcześniejsze lata tak gdzieś od 2013 roku. Mam świadomość, że taki baraż o PlusLigę będzie jednak krzywdzący dla zwycięzcy tych rozgrywek. Jednak takie sytuacje miały już miejsce w przeszłości, PlusLiga była nawet zamknięta, takie sezony też były. Z całym szacunkiem dla BBTS, jeśli chodzi o frekwencję na waszych meczach, to też było słabo. Jednak Lubin, Katowice, Lwów też mają słabą frekwencję na hali. To zainteresowanie siatkówką w tym mieście chyba nie jest za duże, jeśli chodzi o klub męski (BBTS). Jednak drużyna kobieca cieszy się większym zainteresowaniem i sympatią. Mają również lepsze wyniki. W skali kraju to miasto dość duże. Nie wiem jak obecnie, ale na pewno ponad 150 tys. mieszkańców. Sponsorzy też powinni się znaleźć, gwarantujący odpowiedni budżet.
PioterZJastrzebia
Posty: 1242
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

KentuckiFan pisze: 3 maja 2024, o 12:35
Nie mogę jeszcze chyba zdradzać takich sekretów. Raczej nie będzie to klub z Będzina, ale będzie to klub z PlusLigi, który aspiruje do gry o jak najwyższe cele.
Daniel Popiela - środkowy MKS-u Będzin.
Czy ktoś może się domyśla gdzie ? Może to będzie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
Z tą grą o najwyższe cele to chyba trochę poleciał, bo Popiela ma wrócić do Norwida.
Pallavolo-Siatkowski
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2020, o 16:46
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pallavolo-Siatkowski »

[/quote]
Tego Ahyi to bym w PL lub 1 lidze też chętnie zobaczył
Do JW zamiast Żakiety jak znalazł
[/quote]
Ahyi jeszcze z kontraktem na kolejny sezon w Giesen/Bundeslidze, jeżeli nie trafi do Korei.
Streeter
Posty: 7352
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Kali BBTS pisze: 3 maja 2024, o 13:08 Być może z Twojej perspektywy nie dostrzegłeś lub pominąłeś informacje o nowym zarządzie w BBTS, więc nie skreślaj tego klubu już na starcie poprzez jeden sezon, który nie wyszedł.
Jaki jeden :D
Simao pisze: 3 maja 2024, o 12:59 Należałoby wtedy trochę zsynchronizować kalendarze obu lig, aby ostateczne rozstrzygnięcia miały miejsce w zbliżonym do siebie czasie w obu tych rozgrywkach.
Ogólnie nawet teraz to jest chore że PlusLiga już skończyła grać, a Będzin z Bielskiem jeszcze walczą. Nie dość że taka Częstochowa może sobie zapewnić utrzymanie np. 3 kolejki przed końcem i poprzedłużać umowy, to jeszcze Będzin czy Bielsko gra po zakończeniu PlusLigi nie mając pewnego startu. Powinni mieć chociaż taki "handicap" że wiedzą o awansie 2-3 tygodnie przed końcem ligi. Przecież I ligę można wystartować szybciej od PlusLigi, nie udawajmy że mamy tam taki poziom, że trzeba na kadrowiczów czekać.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kuchyk1ng
Posty: 166
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kuchyk1ng »

IMO spoko rozwiązaniem jest zamiast grania jakichś meczów o 11 i 13 zrobić po prostu wspólną grupę sześciu ostatnich zespołów w tabeli i niech grają każdy z każdym

Połowa się utrzyma, połowa spadnie, ale walka będzie do maja

Coś takiego stosowali Rosjanie jak ich jeszcze oglądałem, a oglądałem ich więcej niż Włochów. Poziom tych meczów był u nich uwłaczający, ale przynajmniej był jakiś ładunek emocjonalny. U nas można by to było wprowadzić przy czternastozespołowej lidze pewnie i może grałyby drużyny 11-14? Nie wiem, na pewno aktualny system, gdzie spadkowicz i przedostatnia drużyna tabeli ustala swoje miejsce miesiąc przed zakończeniem 1. ligi, jest lekko mówiąc niesprawiedliwy. Patrzmy realnie i takie drużyny mają niewątpliwą przewagę w ściąganiu graczy, a top tauron 1. ligi operuje podobnymi polakami co wchodzące do PlusLigi beniaminki
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hunter »

kamil1999 pisze: 30 kwie 2024, o 09:35 Pamiętam go z LM i wydaje się ok choć w poprzednim sezonie w lidze nie zawsze grał w pierwszym składzie.
Ja bym na miejscu któregoś z polskich klubów wyciągnął Heldera Spencera z tej ligi. Robi robotę jak kiedyś Averill.
Tam były problemy ze zdrowiem, stąd pod koniec sezonu medyczny transfer Gargiulo. Świetna czujka w bloku, szkoda, że zagrywka nijaka.
A Spencer wiadomo ;)
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
kamil1999
Posty: 5578
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

hunter pisze: 6 maja 2024, o 18:30
kamil1999 pisze: 30 kwie 2024, o 09:35 Pamiętam go z LM i wydaje się ok choć w poprzednim sezonie w lidze nie zawsze grał w pierwszym składzie.
Ja bym na miejscu któregoś z polskich klubów wyciągnął Heldera Spencera z tej ligi. Robi robotę jak kiedyś Averill.
Tam były problemy ze zdrowiem, stąd pod koniec sezonu medyczny transfer Gargiulo. Świetna czujka w bloku, szkoda, że zagrywka nijaka.
A Spencer wiadomo ;)
A dzięki ja tak oglądam z doskoku jedynie francuską bo priorytetem PL.
Nie wiedziałem o tej kontuzji. Z parę razy obejrzałem jego zespół i tam zazwyczaj go nie widziałem stąd pomyślałem, że po prostu gra słabo.
Ale widocznie to te dobre występy w LM 2 sezony temu to jednak nie przypadek bo co prawda belgijskiej nie oglądam(ani nie wiem czy się w ogóle gdzieś da, choć pewnie tak), ale w tej LM mi się podobał, więc może być dobrym zastępstwem, choć może nie 1:1
Streeter
Posty: 7352
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Rozpatrywano ewentualną wartość powrotu Superlaka do PlusLigi, więc można napisać, że się to nie wydarzy, gdyż przedłużył kontrakt w VfB. Swoją drogą ogłoszono, że trenerem VfB zostanie Adam Swaczyna.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Streeter
Posty: 7352
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Radio Zachód potwierdziło część ruchów w nowym Cuprum: poprowadzi Andrzej Kowal, na ataku Damian Schulz, na przyjęciu Robert Taht i na rozegraniu Vuk Todorovic.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5578
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: wczoraj, o 07:48 Radio Zachód potwierdziło część ruchów w nowym Cuprum: poprowadzi Andrzej Kowal, na ataku Damian Schulz, na przyjęciu Robert Taht i na rozegraniu Vuk Todorovic.

Streeter
Rozumiem, że Schulz jest po dobrym sezonie, ale ewentualne zrezygnowanie z Chizoby czyli prawdopodobnie najlepszego atakującego ligi francuskiej, który dalej jest rozwojowy na rzecz nie młodego Schulza to strzał w stopę. No chyba, że Schulz do rywalizacji z nim, ale to wtedy chyba zbyt wielkie bogactwo by było.
Powrót Andrzeja Kowala jest spoko.
Powrót Tähta i to do zespołu w teorii walczącego tylko o utrzymanie jeszcze lepszy.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2024, o 10:13 przez kamil1999, łącznie zmieniany 2 razy.
PioterZJastrzebia
Posty: 1242
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Streeter pisze: wczoraj, o 07:48 Radio Zachód potwierdziło część ruchów w nowym Cuprum: poprowadzi Andrzej Kowal, na ataku Damian Schulz, na przyjęciu Robert Taht i na rozegraniu Vuk Todorovic.

Streeter
Z tym Schulzem to bym się wstrzymał.
Streeter
Posty: 7352
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Właśnie o Damianie są sprzeczne informacje z różnych źródeł, więc zobaczymy. Ja tylko napisałem że Radio Zachód potwierdziło, bo potwierdziło :D na ile jest to wiarygodne źródło wiedzy - nie wiem. Dlatego wrzuciłem w plotki a nie w potwierdzone :)

Choć w sumie jeżeli udałoby się Damiana, to mogli zrezygnować z Chizoby, bo skoro będą Todorović i Taht, to z Brazylijczykiem już by było po limitach. A ciężko resztę obudować sensownie Polakami. Więc koniec końców mimo że Chizoba 1:1 byłby pewnie lepszy, to całościowo może łatwiej być zbudować z Damianem. No ale poczekajmy na oficjalne potwierdzenia, zobaczymy.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5578
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Niby tak, ale na przyjęciu pod kontraktem mają już Kwasowskiego i Ferensa to wątpię czy ktoś z zagranicy przyjdzie na tą pozycję. Poza tym za bardzo już nie ma ciekawych wolnych nazwisk. Mogli by niby z takim Rossardem zaryzykować, ale ten już zaraz pewnie pójdzie drogą Lyneela bo jak widziałem jego wejścia w Zawierciu to wątpię czy nadaje się do gry na poziomie Plusligowym. Ten Schulz to z kolei jak grał to w poprzednich sezonach tej siły uderzenia mu brakowało(zaszły sezon był wyjątkiem od reguły) i był podbijany, więc ewentualny skład Rossard-Täht-Schulz potencjalnie ciekawy to w praktyce może się okazać, że odejście będzie tylko przy Estończyku a to też nie jest pewne bo i on miał problemy ze zdrowiem, niemniej jak na sytuację Cuprum transfer akurat zdecydowanie na plus. Chizoba to z kolei pewna i bezpieczna opcja. Gwarantująca odejście. Z tym Rossardem to tak całkiem luźno rzuciłem bo jak nie on to już nie wiem kto lepszy od Ferensa, bądź Kwasowskiego mógłby przyjść. No może Sedlacek jeszcze wolny i to nie byłby zły transfer. Jak na Cuprum nawet dobry

A jeśli to ewentualny limit pragną odblokować na środku to też meh bo nawet JW szukało wśród czołówki na środku siatkarzy a upolowało tylko Brehme po średnim sezonie. Choć wiadomo jest to talent i może odpalić. Więc takie Cuprum więcej niż taki Krage to nie wyciągnie
Streeter
Posty: 7352
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: wczoraj, o 10:39 Chizoba to z kolei pewna i bezpieczna opcja.
Z tym to też nie do końca pewne, bo zapewne też pamiętasz paru gości co we Francji wymiatali, a u nas wyglądali kiepsko. Oczywiście jakby grał podobnie jak obecnie to będzie wartość dla ligi, pytanie właśnie czy będzie w stanie to przenieść na PlusLigę.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5578
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: wczoraj, o 11:08
kamil1999 pisze: wczoraj, o 10:39 Chizoba to z kolei pewna i bezpieczna opcja.
Z tym to też nie do końca pewne, bo zapewne też pamiętasz paru gości co we Francji wymiatali, a u nas wyglądali kiepsko. Oczywiście jakby grał podobnie jak obecnie to będzie wartość dla ligi, pytanie właśnie czy będzie w stanie to przenieść na PlusLigę.

Streeter
Tylko, że ci co się nie sprawdzali jak Cabral to też przeważnie nie były jakieś największe gwiazdy ligi a zawodnicy co jedynie się fajnie pokazali. Więc wątpliwości mogą powstać do takiego Märta Tammearu co do którego mimo wszystko pozytywnie się nastawiam, ale nie był jakąś gwiazdą ligi i miał zarówno fajne mecze jak i te słabsze gdy nie uniósł. Chizoba to tak jak Karlitzek, Hossa, Perry czy Averill zawodnicy którzy byli absolutnymi gwiazdami ligi.
Streeter
Posty: 7352
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

A Palonsky nie wymiatał we Francji? By we Lwowie wyglądać jak wyglądał.

Oczywiście jest też sporo ludzi co przyszli w Francji i się sprawdzili, ale jednak jest to ryzyko związane z podniesieniem poziomu ligi.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
hottakesbot
Posty: 1048
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

Streeter pisze: wczoraj, o 11:39 A Palonsky nie wymiatał we Francji? By we Lwowie wyglądać jak wyglądał.

Oczywiście jest też sporo ludzi co przyszli w Francji i się sprawdzili, ale jednak jest to ryzyko związane z podniesieniem poziomu ligi.

Streeter
Nie, nie wymiatał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”