Plotki transferowe na sezon 24/25

qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: qtp »

hardy pisze: 7 kwie 2024, o 21:39 Resovia wyda tyle samo na Bednorza, co Lublin na Leona.
:]

Całe szczęści to wciąż mniej niż Zaksa wyda na Kurka :P

Resovia się osłabia w sposób oczywisty. Za środkowego top5 na świecie przychodzi Niemiec czy nie daj Boże Sapiński. Ale najgorsze że istniej prawdopodobieństwo gry Cebula w 6, a to już była by katastrofa.
Pomocniczka
Posty: 2048
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

Cebulj z Ropretem to może być półka wyżej niż z Fabianem.
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 154
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Mosze Bernsztajn »

Pomocniczka pisze: 8 kwie 2024, o 10:36 Cebulj z Ropretem to może być półka wyżej niż z Fabianem.
Za to środek się szykuje trzy półki niżej...
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: qtp »

Pomocniczka pisze: 8 kwie 2024, o 10:36 Cebulj z Ropretem to może być półka wyżej niż z Fabianem.
Tak, zagra 2% lepiej w ataku. W przyjęciu, obronie, bloku, nawet w serwisie dalej będzie totalnie daremny.
W stosunku cena do jakości to jest najgorszy zawodnik w historii PL
Pomocniczka
Posty: 2048
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

Nie wiem, ile Klemen kosztował więc z tym nie polemizuję, ale mowa o graczu, który w szóstce zdobył kilka medali ME, był w 4 Mś, LN. Gdyby był słaby, mógłby taki sukces osiągnąć raz a nie tyle razy. To jest świetny zawodnik i być może rodak podniesie go na wyższy poziom i w klubie.

Oczywiście środek jest gorszy - ale cała liga jest gorsza.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Najwyższe kontrakty w Pluslidze w nadchodzącym sezonie wyglądają mniej więcej tak:
~700-800 tys € Leon
~600 tys € Kurek, Bednorz
~500 tys € Fornal
~400 tys € Bieniek, Huber, Russell, Boyer
~300-350 tys € tu już sporo nazwisk, min. Kwolek, Kaczmarek, Kochanowski, Toniutti
Pomocniczka
Posty: 2048
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

Leon, Kurek przepłaceni.

Bieniek Huber - sporo jak na środkowych, ale faktycznie oni mają spory wpływ na grę swoich drużyn.

Russell - zobaczy się. To jest jednak kot w worku.

Pewnie jeszcze Janusz dostaje sporo. Zapewne nie mniej niż Toniutti. Podobnie Firlej, Bołądź, Butryn.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Janusz dostanie sporo, ale dopiero na nowym kontrakcie, który podpisze za rok, aktualne gra na kontrakcie, który podpisał kilka lat temu.
Bołądź rzeczywiście zarabia sporo na nowej umowie bo kilka innych klubów się o niego licytował i podbiło stawkę, pewnie kręci się koło tych 300 tys €.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Simao »

Resovia będzie mieć najsłabszy środek z czołówki ligowej. Nie wiem, czy nie byłby lepszy powrót Lemańskiego (był naszym graczem przez kilka sezonów) niż Niemiec... Sapiński jest dobry na uzupełnienie drużyny.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: jinx »

Zaksa najgorszy środek.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Simao »

Przeglądałem statystyki Niemca, są one dobre po za zagrywką. W tym elemencie jest słabiutko, to jego minus w porównaniu do innych czołowych środkowych w lidze.
Paprykarz
Posty: 140
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Paprykarz »

Pomocniczka pisze: 8 kwie 2024, o 11:12 Leon, Kurek przepłaceni.

Bieniek Huber - sporo jak na środkowych, ale faktycznie oni mają spory wpływ na grę swoich drużyn.

Russell - zobaczy się. To jest jednak kot w worku.

Pewnie jeszcze Janusz dostaje sporo. Zapewne nie mniej niż Toniutti. Podobnie Firlej, Bołądź, Butryn.
Myślę że za kontrakt Russela moglby przyjść nawet Anderson
Paprykarz
Posty: 140
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Paprykarz »

Bruninho pisze: 8 kwie 2024, o 11:08 Najwyższe kontrakty w Pluslidze w nadchodzącym sezonie wyglądają mniej więcej tak:
~700-800 tys € Leon
~600 tys € Kurek, Bednorz
~500 tys € Fornal
~400 tys € Bieniek, Huber, Russell, Boyer
~300-350 tys € tu już sporo nazwisk, min. Kwolek, Kaczmarek, Kochanowski, Toniutti
Zaksa mogła brać Patryego i by przyoszczędził około 300 tys euro gdzie pieniądze moglby pójść na Maara i Flavio
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: qtp »

Simao pisze: 8 kwie 2024, o 11:23 Nie wiem, czy nie byłby lepszy powrót Lemańskiego (był naszym graczem przez kilka sezonów) niż Niemiec... Sapiński jest dobry na uzupełnienie drużyny.
Ale po co bzdurnie rozmyślać o Lemańskim który ma kontrakt w Bełchatowie?
Ten Niemiec to jest oczywiście ogromne osłabienie względem Kochana, ale do budowy drużyny jest dosyć rozsądny (wybieramy zawodników z Pl). Mocny w bloku , bardzo mocny w wybloku, jakoś się to klei.
Pomocniczka pisze: 8 kwie 2024, o 11:08 To jest świetny zawodnik i być może rodak podniesie go na wyższy poziom i w klubie.
Ja mam to nieszczęście że oglądam go w klubie i tu jest bardzo słaby. Z czołowej 8 za ten sezon jedyni słabsi podstawowi przyjmujący to być może Gierżot, i drugi przyjmujący w Olsztynie.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1803
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hardy »

Paprykarz pisze: 8 kwie 2024, o 11:57 Zaksa mogła brać Patryego i by przyoszczędził około 300 tys euro gdzie pieniądze moglby pójść na Maara i Flavio
A limity?
Poza tym ponoć kontrakt Kurka pokryć ma któryś ze sponsorów, a niekoniecznie chciałby on płacić za Francuza.
bono
Posty: 3514
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bono »

Odliczając Kurka - Zaksa ma mieć budżet na poziomie 8 mln - tak słyszałem. Pewnie to bzdury.

Kaczmar, Śliwka, Bednorz -> 0(Kurek),Grobelny,Szymura = tu jest gdzieś 3-4mln taniej.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Simao »

@qtp, to prawda odnośnie Lemańskiego. To takie bardziej hipotetyczne rozważania z mojej strony. Na pewno w Bełchatowie ma dobry kontrakt. Rozgrywa naprawdę dobry sezon, pierwszy taki od dłuższego czasu.
kamil1999
Posty: 5546
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Paprykarz pisze: 8 kwie 2024, o 11:56
Pomocniczka pisze: 8 kwie 2024, o 11:12 Leon, Kurek przepłaceni.

Bieniek Huber - sporo jak na środkowych, ale faktycznie oni mają spory wpływ na grę swoich drużyn.

Russell - zobaczy się. To jest jednak kot w worku.

Pewnie jeszcze Janusz dostaje sporo. Zapewne nie mniej niż Toniutti. Podobnie Firlej, Bołądź, Butryn.
Myślę że za kontrakt Russela moglby przyjść nawet Anderson
Pewnie tak, ale na szczęście Warta nie przepłaciła za emeryta i przyjdzie Russell.
Te kwoty podane przez Bruninho padły gdzieś w jakimś artykule, że każdy bierze za pewnik? [treść usunięta] Poza tym też różnica jest jeśli ktoś poda informacje w sprawie transferu co się wysypał jak Michał swego czasu za co był piętnowany a co innego jeśli ktoś jednego dnia powie, że wszystkie kontrakty w Zaksie są podpisane a miesiąc później, że w sprawie Zaksy nic nie wiadomo i wszystko otwarte. To sprzeczne informacje czyli kłamstwo
Ostatnio zmieniony 9 kwie 2024, o 18:33 przez Dann_Rek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Każdy ma prawo wyrazić tu swoją opinie i nawet jeśli jest ona odmienna od innych, bądź różna od sytuacji, żadna nie jest kompromitacją.
Obserwator29
Posty: 71
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 20:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Obserwator29 »

Wg informacji Łódzkiego sportu Aciobanitei opuści Bełchatów, w jego miejsce Ziga Stern, na środku siatki zagra także Michał Szalacha, a grono przyjmujących ma uzupełnić zawodnik z ligi brazylijskiej.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: weary_skier »

qtp pisze: 8 kwie 2024, o 12:02 Ten Niemiec to jest oczywiście ogromne osłabienie względem Kochana, ale do budowy drużyny jest dosyć rozsądny (wybieramy zawodników z Pl). Mocny w bloku , bardzo mocny w wybloku, jakoś się to klei.
Ale nazywajmy rzeczy po imieniu, Niemiec dopiero od tamtego roku przestał nosić łatkę pośmiewiska w bloku.
W tym wygląda faktycznie solidnie. Pytanie co się wydarzyło, czy ogarnął się na tyle czy jednak to efekt powierza z nad morza i ręki Juricicia.

Transfer tragedia, ale chyba Kochan zbyt długo przytrzymał w niepewności i ciekawsze nazwiska (Jakubiszak, Zaleszczyk) byli już podpisani a na stole zostały takie postaci jak Czarek Sapiński.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
kuchyk1ng
Posty: 139
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kuchyk1ng »

Tym brazylijczykiem nie będzie przypadkiem chłopak kadrowicz, który ma polsko brzmiące nazwisko - Mr Arthur Beto Buczmiejuk? Rocznik 2004

I taka rada dla polskich klubów - drenujcie młodych brazylijczyków i irańczyków. Mega silne reprezentacje młodzieżowe, a w polskim mainstreamie dużo mocniej się mówi o bułgarach i włochach (pewnie przez przynależność europejską). Też oba narody trafiły na popyt spowodowany dziurą pokoleniową. Teraz Iran i Brazylia będzie nawet kosztem jakości testować i rozwijać sobie młodszych graczy - oczywiście nie na każdej pozycji. Młodzi zawodnicy, którzy dodatkową grają w kadrze rozwijają się najszybciej. W brazylii doszło do takich ekstremów, że MŁODYM wchodzącym graczem był 26letni Honorato, a zmieniający go też MŁODZIK Vaccari był 27letni. Z kolei ci faktycznie młodzi - Adriano i Darlan byli rzucani na bardzo głęboką wodę chociaż ostatecznie sobie lepiej, gorzej radzili.
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Miszczu-xdd »

Obserwator29 pisze: 8 kwie 2024, o 14:38 Wg informacji Łódzkiego sportu Aciobanitei opuści Bełchatów, w jego miejsce Ziga Stern, na środku siatki zagra także Michał Szalacha, a grono przyjmujących ma uzupełnić zawodnik z ligi brazylijskiej.
R: Łomacz, W.Nowak?
A: Amin, ?
Ś: Lemański, Szalacha, Wiśniewski, M.Nowak
P: Kujundzić, Perić, Štern, ten jakiś Brazylijczyk?
L: Libero? , Marek?

Jakoś tak powinno to wyglądać.
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2024, o 16:25 przez Miszczu-xdd, łącznie zmieniany 1 raz.
Obserwator29
Posty: 71
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 20:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Obserwator29 »

Jestem bardzo ciekaw tej linii przyjęcia. Nazwiska nie rzucają na kolana, ale kompletując skład w marcu/kwietniu ciężko o gwiazdy. Pytanie też, kto na libero. Potera? Mariański?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7878
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kuchyk1ng pisze: 8 kwie 2024, o 15:05Mega silne reprezentacje młodzieżowe, a w polskim mainstreamie dużo mocniej się mówi o bułgarach i włochach (pewnie przez przynależność europejską).
Brazylijczycy zdobyli przez ostatnie 10 lat jeden medal światowej imprezy, regularnie przegrywając z Argentyną (np. Bento, Maicon i Bergmann dostali straszne lanie na ostatnich MŚ U21 w meczu o półfinał), a Iran faktycznie ładnie sobie radzi, ale tam wyniki młodzieżowe w poprzednich latach nie przekładały się na poziom seniorskiej reprezentacji (szybsze dojrzewanie fizyczne / kombinowanie z wiekiem), z ekipy z roczników 99-00 + Toukteh, która zdominowała młodzieżowe imprezy wzorem naszych roczników 97-98, na mocny poziom nie przebił się na razie chyba nikt poza libero. Co nie znaczy, że nie ma tam ciekawych graczy - ale np. zarówno w rocznikach 01/02, jak i 03/04 - Brazylię dosyć komfortowo ogrywaliśmy.
kamil1999
Posty: 5546
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Z tym Iranem nie wiem czy to nie dorabianie ideologii.
No bo jeśli to warunki fizyczne czyli fakt, że Irańczycy szybciej dojrzewają to w teorii zawsze powinni być silni w młodzieżówkach a ja może się mylę i tu mnie zaraz ktoś w takim razie poprawi ale wydaje mi się, że dopiero te roczniki od 97 są rzeczywiście mocne w tych młodzieżówkach. A jeśli mam rację to chyba to nie problem, że talenty są przeceniane a jest jakiś problem, który sprawia, że się nie rozwijają. Oczywiście to też może być przypadek. Salehi się dość przypadkowo połamał, Fayazi to miał chyba nie do końca dobrze poukładane, Esfandiar czy Scharifi to też może być przypadek, że akurat się nie rozwinęli tak jak powinni jak i wiele innych talentów.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7878
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 8 kwie 2024, o 15:55 Z tym Iranem nie wiem czy to nie dorabianie ideologii.
No bo jeśli to warunki fizyczne czyli fakt, że Irańczycy szybciej dojrzewają to w teorii zawsze powinni być silni w młodzieżówkach a ja może się mylę i tu mnie zaraz ktoś w takim razie poprawi ale wydaje mi się, że dopiero te roczniki od 97 są rzeczywiście mocne w tych młodzieżówkach. A jeśli mam rację to chyba to nie problem, że talenty są przeceniane a jest jakiś problem, który sprawia, że się nie rozwijają. Oczywiście to też może być przypadek. Salehi się dość przypadkowo połamał, Fayazi to miał chyba nie do końca dobrze poukładane, Esfandiar czy Scharifi to też może być przypadek, że akurat się nie rozwinęli tak jak powinni jak i wiele innych talentów.
To, że Iran 'poprawił' system szkolenia, dzięki czemu osiąga lepsze rezultaty, bo na poziomie młodzieżowym w większym stopniu optymalizują swoją 'fizyczną' przewagę nad rówieśnikami (załóżmy tę wersję), nie kwestionuje tezy, że Iran osiąga 'nadreprezentatywne' wyniki na poziomie młodzieżowym dzięki swojej fizycznej przewadze nad rówieśnikami. Nie jest w obiektywnej skali tak, że granie w Maaseik czy Ufie (Esfandiar) albo Galatasaray czy Spor Toto (Sharifi) to są słabe kariery, ale wystarczy sobie odpalić na 10 minut np. finał ostatnich MŚ U21 (albo ten z 2019 roku) i popatrzeć jaki zapas mają fizycznie Irańczycy nad Włochami. Po prostu potem taki Lavia ma przed sobą całą drogą wejścia w seniorską siatkówkę na poziomie przygotowania fizycznego, a np. Sharifi nie. Co nie znaczy, że ci nowi Irańczycy nie będą fajni, ale tam nie przez przypadek najlepsi indywidualnie zawodnicy poza Mousavim to Marouf (wiadomo), Ebadipour (all-rounder) i Ghafour (super-quickowy atakujący), czyli goście, którzy żadnymi fizolami nie byli.
PioterZJastrzebia
Posty: 1237
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

A propos Irańczyków, przyjmujący Mobin Nasri ma zagrać w PL
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7878
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

PioterZJastrzebia pisze: 8 kwie 2024, o 20:51 A propos Irańczyków, przyjmujący Mobin Nasri ma zagrać w PL
Najlepszy przyjmujący ostatnich MŚ juniorów - ale tę nagrodę dostał dlatego, że jego partner z drużyny, Poriyah Khazandeh, na MŚ z Ligi Narodów chyba dołączył w ich trakcie, bo raczej nikt nie miał wątpliwości, że to bardziej utalentowany z duetu irańskich przyjmujących, rok temu wybrany odkryciem ligi irańskiej. Tak jak pisaliśmy powyżej - Iran wygrał MŚ juniorów, po pierwsze, dlatego, że Włochy grały bez najlepszego zawodnika (Porro), bo inaczej wygrałyby tę imprezę bardzo łatwo, a po drugie - dlatego, że ci Irańczycy fizycznie dominowali nad całą resztą poza Bułgarami, i na koniec turnieju mieli np. w porównaniu do Włochów prawie dwa razy więcej asów serwisowych. No i ten Nasri wyglądał w tych uwarunkowaniach fajnie, ale dwaj pozostali skrzydłowi Iranu jednak pokazali większy potencjał.

Nasri pograł w kwalifikacjach olimpijskich kosztem Poriyi za to co ciekawe, gdy Irańczycy popisowo je przegrali i poogrywali młodzież, ale nie wiem czy ktokolwiek zapamiętał cokolwiek wartościowego o starszym z młodych irańskich przyjmujących (widzę 42% pozytywnego przyjęcia i 24% efektywności ataku).

W tym sezonie potwierdza się chyba jednak ta konstatacja, że Poriya to dużo większy talent, bo na koniec rundy zasadniczej (nie widzę aktualizacji cyferek) miał: 4.7 pkt/set, 34 asy, 56% ataku, 52% przyjęcia, gdy Nasri miał: 3,0 pkt/set, 21 asów, 52% ataku, 46% przyjęcia. Znany z Olsztyna, M. Salehi miał dla porównania z kolei 56% ataku, 49% przyjęcia i 3,5 pkt/set. Haghparast z rocznika 2004 ma 3,8 pkt/set, 54% ataku, 28 asów, 61% przyjęcia, ale nie wiem czy da się porównywać w ogóle tam cyferki czołowych i nie-czołowych ekip. Khazandeh powinien odegrać chyba bardzo dużą rolę w reprezentacji Iranu już niebawem, bo o ile nagrodę MVP ligi dostał kolega z jego drużyny, niezniszczalny Mousavi - to Khazandeh był najlepiej punktującym mistrza Iranu, gdzie grał z Vadim, podstawowym rozgrywającym reprezentacji, więc z rodzimych zawodników w hierarchii skrzydłowych z definicji musi być na pierwszym miejscu. I tak jak pisał
kuchyk1ng pisze: 8 kwie 2024, o 15:05I taka rada dla polskich klubów - drenujcie młodych brazylijczyków i irańczyków.
bo to może być ten Irańczyk, który na wysoki poziom akurat się przebije, bo w wieku niespełna 20 lat właściwie nie ma czego już w tej lidze irańskiej szukać. Ten Nasri to byłby 'ciekawy ruch', aczkolwiek jeśli te statystyki z ligi irańskiej mają jakąkolwiek wiarygodność, to w rankingu przyjęcia dla notowanych zawodników był przedostatni (Poriya też średnio, jego kolega miał 61% - to akurat zgodne z tym jak zapamiętałem obu z MŚ, tj. para ofensywnych OHs).

Jak ktoś czyta moje posty, to może pamiętać, że wspominałem, że w rocznikach post-huberowych, na środku siatki jest bryndza poza Rosjanami - ale w rocznikach 05/06 poza Polską już to wygląda fajnie: Seddik (Francja), Mati (Włochy), i najlepszym blokującym (per set) rundy zasadniczej ligi irańskiej był inny chłopak z rocznika 2005, Armin Ghelichniazi, który świetnie pokazał się na MŚ U19. Tak że o ile do tych młodzieżowych wyników Iranu podchodzić należy z dystansem, to jednak te ostatnie parę sezonów mocno poniżej potencjału irańskiej siatkówki i to pewnie ulegnie zmianie. Ten sypacz z 2003, libero z rocznika 2005 i drugi środkowy z ekipy 2005 też byli dobrzy, tzn. nie jest tak, że ja generalnie twierdzę, że z tych chłopaczków nic nie będzie, ot co ci skrzydłowi mają inną krzywą rozwoju, bo w takich stykowych rocznikach (U21 np.) grają w pełni seniorsko gdy część gra jeszcze juniorsko.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Przemyslaw »

Pomocniczka pisze: 8 kwie 2024, o 11:12 Leon, Kurek przepłaceni.

Bieniek Huber - sporo jak na środkowych, ale faktycznie oni mają spory wpływ na grę swoich drużyn.

Russell - zobaczy się. To jest jednak kot w worku.

Pewnie jeszcze Janusz dostaje sporo. Zapewne nie mniej niż Toniutti. Podobnie Firlej, Bołądź, Butryn.
Z całym szacunkiem skąd Ty wiesz ile to dużo ile to mało?
Dużo to dosłownie tyle, że budżet pęka.
Mało to nie wiem ile to jest.
Zawodnik, każdy zawodnik jest wart tyle, ile za niego ktoś zapłaci.
Jeśli jakiś szejk sobie ubzdura kupić klub i zapłaci za każdego zawodnika 2 x więcej niż inne kluby byłyby w stanie zapłacić to tak będzie.
No i zadziwiające jest stwierdzenie, że Leon jest przepłacony. No tak, najlepszy siatkarz świata od kilku lat jest przepłacony... ehh.... nawet nie podejmę dyskusji.
To tak jakby w szczytowej formie C. Ronaldo czy Messi byli przepłacani.
Z takim podejściem nie da się polemizować.
85jacek
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: 85jacek »

PioterZJastrzebia pisze: 8 kwie 2024, o 20:51 A propos Irańczyków, przyjmujący Mobin Nasri ma zagrać w PL
Trefl ???
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”