Plotki transferowe na sezon 24/25

Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1586
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: lukecik »

Chyba nikt na forum nie przytaczał wypowiedzi Damiana Schulza po wczorajszym meczu. Stwierdził, że rozważa nawet zakończenie kariery po sezonie, ponieważ rozmowy kontraktowe z niektórymi prezesami przypominają te w przedszkolu.
asps
Posty: 373
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: asps »

Mówiło się, że ma przejść do Cuprum, a teraz nie wiadomo czy w ogóle w Lubinie będzie PlusLiga i może stąd ta irytacja Schulza, że wszystko było dogadane wstępnie, a się okazuje, że Cuprum nie przystąpi do rozgrywek. Szkoda by było, żeby kończył karierę, bo to ciągle poziom plusligowy, widziałbym go choćby w Zawierciu, skoro Gąsior odchodzi do Olsztyna.
Wg karuzeli transferowej Konarski jednak ma zostać w Skrze, a Nowakowski odchodzi z Projektu ? Wiadomo gdzie Pit ewentualnie zasili szeregi ?
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bez_nazwy »

Z tego co udało mi się dowiedzieć to Skra szuka libero do gry w rotacji, a Marek nie ma uznania Cretu
Obserwator29
Posty: 71
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 20:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Obserwator29 »

A drugim atakującym będzie Kupka czy szukają kogoś innego?
Adamde
Posty: 822
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Adamde »

Szkoda by było, żeby kończył karierę, bo to ciągle poziom plusligowy, widziałbym go choćby w Zawierciu, skoro Gąsior odchodzi do Olsztyna.
A ja widzialbym go z powrotem w Olsztynie do kompletu z Gąsiorem, zakończyłoby to pewnie trwający już drugi sezon problem z limitami.
Pomocniczka
Posty: 2044
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

alcio333 pisze: 15 kwie 2024, o 19:54 Buszek w Skrze jako libero.

Źródło
Jakub Balcerzak
Rzadki przypadek, żeby atakujący grał na libero.
Streeter
Posty: 7300
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Obserwator29 pisze: 15 kwie 2024, o 21:53 A drugim atakującym będzie Kupka czy szukają kogoś innego?
Gdzieś mi się przewinęła informacja, że zostaje.
alcio333 pisze: 15 kwie 2024, o 19:54 Buszek w Skrze jako libero.
Wut? Przecież to nie ma żadnego sensu. Już lepiej Kacpra wskrzesić.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5544
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Jeśli jedni z lepszych libero jak Mariański im odmawiają to przypuszczam, że już jakiś Fijałek z Bielska lub inny 1 ligowiec to by była lepsza opcja. Na 2 na Suwałkach też kisi się Filipowicz. Już Ruciak, który lepiej przyjmował od Buszka jako przyjmujący sobie nie poradził na libero to szansa, że akurat Buszek wypali jest minimalna.
85jacek
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: 85jacek »

Adamde pisze: 16 kwie 2024, o 02:04
Szkoda by było, żeby kończył karierę, bo to ciągle poziom plusligowy, widziałbym go choćby w Zawierciu, skoro Gąsior odchodzi do Olsztyna.
A ja widzialbym go z powrotem w Olsztynie do kompletu z Gąsiorem, zakończyłoby to pewnie trwający już drugi sezon problem z limitami.
A ja widziałbym go w rywalizacji właśnie z Hadravą. Dwóch solidnych atakujących z których żaden nie jest wybitny, a co znaczy mieć takie zestawienie na tej pozycji pokazał przypadek LUK w tym sezonie.
Adamde
Posty: 822
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Adamde »

Przy naszym budzecie? Powodzenia. A tak chociazby rozwiazal sie problem z limitami I na przyjecie mozna by bylo klepnac kogos "zdrowszego" niz Szerszen.
asps
Posty: 373
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: asps »

Skoro Olsztyn ma już Hadrave i Gąsiora, to łączenie Schulza z AZS'em, to tylko myślenie życzeniowe fanów, a tu chodzi o to gdzie realnie może Damian zasilić szeregi w PlusLidze i dużego pola manewru nie ma.
Streeter
Posty: 7300
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

asps pisze: 16 kwie 2024, o 11:14 Skoro Olsztyn ma już Hadrave i Gąsiora, to łączenie Schulza z AZS'em, to tylko myślenie życzeniowe fanów, a tu chodzi o to gdzie realnie może Damian zasilić szeregi w PlusLidze i dużego pola manewru nie ma.
Nie do końca tak działa rynek. Jeżeli masz Gąsiora, jest wolny Schulz, stać Cię na Schulza, to pozbywasz się Gąsiora i okazyjnie wprowadzasz Schulza. Nie jest to przecież rzadka praktyka, żeby daleko nie szukać Kvalen w Resovii.

Ale pomijając już ten Olsztyn, to dużego może nie, ale jakiś wybór jest. W Katowicach taki Schulz by się przydał. Cuprum nawet jak nie będzie Cuprumem to będzie Gorzowem, tam też się atakujący przyda. W beniaminku będzie miejsce.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PioterZJastrzebia
Posty: 1234
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Jak już to może ten beniaminek. W Katowicach jest Gomułka-Domagała, w Lubino-Gorzowie Chizoba, w Norwidzie Indra.
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 144
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

W kontekście skąd inąd dziwnych pogłosek o Rafale Buszku w Skrze, czy ktoś ma wiedzę o Kacprze Piechockim? Co się z nim dzieje? Można się podśmiewać czy go nie lubić ale chłop był powoływany do szerokiej kadry. Nie ma żadnego klubu nawet w 1 lidze który byłby zainteresowany zakontraktowaniem „dobrego ducha”?
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: qtp »

uszat1983 pisze: 16 kwie 2024, o 16:31 Nie ma żadnego klubu nawet w 1 lidze który byłby zainteresowany zakontraktowaniem „dobrego ducha”?
Ja myślę że Prezes jr sumiennie wypełnia kontrakt który ma w Bełchatowie...
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1586
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: lukecik »

Streeter pisze: 16 kwie 2024, o 05:43
alcio333 pisze: 15 kwie 2024, o 19:54 Buszek w Skrze jako libero.
Wut? Przecież to nie ma żadnego sensu. Już lepiej Kacpra wskrzesić.

Streeter
Nie no, co za bzdura. Kacperek będąc nominalnym libero nawet nie stał koło liczb w przyjęciu, które ciągle wykręca Buszek. Dla mnie to ciekawy ruch i na pewno Rafała bym nie skreślał. Murek czy Ruciak też pod koniec swoich karier grali na libero i wyszło im to na dobre.
Diomedea
Posty: 4389
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Diomedea »

Im to nie wiem, ale klubom tak srednio. Do najlepszych nie nalezeli.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1586
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: lukecik »

Na pewno przedłużyli sobie tym kariery, więc raczej nie żałują. Pewnie gdyby teraz wrócili to dalej byliby lepsi od Piechockiego.
kamil1999
Posty: 5544
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

lukecik pisze: 16 kwie 2024, o 19:53 Na pewno przedłużyli sobie tym kariery, więc raczej nie żałują. Pewnie gdyby teraz wrócili to dalej byliby lepsi od Piechockiego.
Kariery może i przedłużyli, ale Ruciak, który był lepszym przyjmującym od Buszka(czy lepszym broniącym to nie wiem) słabo wyglądał na libero. Lub nawet słabiej niż słabo. Dość powiedzieć, że wygryzł go przeciętny Dębiec, który od Piechockiego lepszy nie był.
Więc jakie liczby wykręca Buszek teraz w przyjęciu to nie ważne bo gra na libero to co innego.
jeśli któregoś z polskich przyjmujących mam sobie wyobrazić grającego na pozycji libero w przyszłości pod koniec kariery to Fornala najprędzej.

Więc ruch słaby bo Buszeknie będzie czołowym libero ligi, rezerwowym libero będzie chyba Diez, który ma kontrakt a który grać nie będzie mógł, więc ten powrót Piechockiego do rozważeniaXD
astronauta
Posty: 2914
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: astronauta »

kamil1999 pisze: 16 kwie 2024, o 20:05 Dość powiedzieć, że wygryzł go przeciętny Dębiec, który...
Dembiec.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
kamil1999
Posty: 5544
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

astronauta pisze: 16 kwie 2024, o 20:17
kamil1999 pisze: 16 kwie 2024, o 20:05 Dość powiedzieć, że wygryzł go przeciętny Dębiec, który...
Dembiec.
Sorki rzeczywiście
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7873
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 16 kwie 2024, o 20:05 Kariery może i przedłużyli, ale Ruciak, który był lepszym przyjmującym od Buszka(czy lepszym broniącym to nie wiem) słabo wyglądał na libero. Lub nawet słabiej niż słabo. Dość powiedzieć, że wygryzł go przeciętny Dębiec, który od Piechockiego lepszy nie był.
Więc jakie liczby wykręca Buszek teraz w przyjęciu to nie ważne bo gra na libero to co innego.
Przede wszystkim ciężko od prawie dwumetrowego 37-latka oczekiwać dobrej gry w obronie, efekt jest taki, że Buszek może przyjmować na poziomie średniego libero (co i tak nie jest dane), ale w obronie będzie najgorszym libero w lidze. Fornala też się to tyczy (jak już będzie emerytem).
hottakesbot
Posty: 1002
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

Cóż, po prostu karma dosięga Skrę Bełchatów za obcesowe potraktowanie swojej legendy.
Streeter
Posty: 7300
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

lukecik pisze: 16 kwie 2024, o 19:01 Dla mnie to ciekawy ruch i na pewno Rafała bym nie skreślał. Murek czy Ruciak też pod koniec swoich karier grali na libero i wyszło im to na dobre.
Ale dostrzegasz, że Ruciak i Murek to byli przyjmujący o zupełnie innej charakterystyce niż Buszek? Leona też pod koniec kariery przestawimy na libero? W końcu też przyjmujący, to czemu nie. Przedłuży sobie karierę.
PioterZJastrzebia pisze: 16 kwie 2024, o 13:23 Jak już to może ten beniaminek. W Katowicach jest Gomułka-Domagała, w Lubino-Gorzowie Chizoba, w Norwidzie Indra.
Katowice to case z Kvalenem w Resovii - jeżeli tylko Katowice byłoby stać na Schulza, to raczej oczywiste, że warto jednego z atakujących się pozbyć i zatrudnić Damiana. W pozostałych dwóch przypadkach mógłby być do rotacji, też oczywiście z założeniem że w obu klubach byłyby pieniądze na taki ruch.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5544
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

A ja sądzę, że zatrudnienie Gomułki to lepszy ruch niż gdyby zatrudnili Schulza. Ma chłopak potencjał. IMO nie mniejszy niż Dulski
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1586
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: lukecik »

Streeter pisze: 17 kwie 2024, o 05:26 Ale dostrzegasz, że Ruciak i Murek to byli przyjmujący o zupełnie innej charakterystyce niż Buszek? Leona też pod koniec kariery przestawimy na libero? W końcu też przyjmujący, to czemu nie. Przedłuży sobie karierę.
Chwila, piszesz o dostrzeganiu różnicy i porównujesz Leona do Buszka pod kątem przydatności gry na libero?

Buszu to świetny przyjmujący, nie widzę przeciwwskazań, aby spróbował gry na libero. Zresztą ja nie propsuję tego pomysłu, choć jest wg mnie ciekawy. Twierdzę tylko, że to nadal 100 razy lepsza opcja niż Piechocki .
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 154
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Mosze Bernsztajn »

Adamde pisze: 16 kwie 2024, o 02:04
Szkoda by było, żeby kończył karierę, bo to ciągle poziom plusligowy, widziałbym go choćby w Zawierciu, skoro Gąsior odchodzi do Olsztyna.
A ja widzialbym go z powrotem w Olsztynie do kompletu z Gąsiorem, zakończyłoby to pewnie trwający już drugi sezon problem z limitami.
Problem z limitami faktycznie by rozwiązał, ale już u nas grał i nie zrobił na mnie szczególnego wrażenia, więc ten pomysł nieszczególnie do mnie trafia. No cóż... Nie we wszystkim się musimy zgadzać. ;)
Streeter
Posty: 7300
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

lukecik pisze: 17 kwie 2024, o 07:06 Buszu to świetny przyjmujący, nie widzę przeciwwskazań, aby spróbował gry na libero. Zresztą ja nie propsuję tego pomysłu, choć jest wg mnie ciekawy. Twierdzę tylko, że to nadal 100 razy lepsza opcja niż Piechocki .
To my chyba całe życie innych Buszków oglądaliśmy.

Przyjęcie Kacpra na przestrzeni PlusLigowego życia:
5337 (383/1452/1342/25,1452%)
I Rafała:
5154 (371/1315/1278/24,7963%)

Liczba przyjęć (błędy/negatywne/perfekcyjne/% perf)

Nie widzę w tych liczbach 100 razy lepszej opcji w Rafale. A mówimy o przyjęciu, którego Kacper nie potrafi, a Rafał jak mówisz jest w tym świetny. Bo że w obronie Kacper jest lepszy od Rafała no to chyba nie muszę udowadniać.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pomocniczka
Posty: 2044
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

Kolejna odsłona porównywania biedastatystyk przyjęcia. Kacper był kryty przez kolegów i poprawiał sobie staty puszczając zagrywki w boisko. Buszek w drugiej części kariery krył więcej boiska. Rewelacyjnie przyjmował floaty sposobem górnym. Bywało, że wchodził na przyjęcie floata zadaniowo.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1586
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: lukecik »

Ditto. Ale skoro mamy się sugerować plusligowymi statami, to nie patrzyłbym na całą historię, tylko sugerowałbym się prędzej ostatnimi sezonami Piechociego i obecnym Rafała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”