Plotki transferowe na sezon 24/25

Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

Dobrze, ze Jastrzebie nie brało marokańczyka z Nysy, bo niestety jego poziom to jest gdzieś ogon w ósemce, ale to jest absolutny max, nie wiem skąd hype na niego był taki nagle. A swoją drogą Muzaj to jeszcze gdzieś w Polsce zamierza pograć ?
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Pawel9221 pisze: 22 mar 2024, o 18:54 Dobrze, ze Jastrzebie nie brało marokańczyka z Nysy, bo niestety jego poziom to jest gdzieś ogon w ósemce, ale to jest absolutny max, nie wiem skąd hype na niego był taki nagle. A swoją drogą Muzaj to jeszcze gdzieś w Polsce zamierza pograć ?
Zgadza się, że to nie zawodnik na JW
Ale JW niestety w takich zawodnikach na swój poziom nie wybierało
Czy Carle to zawodnik na coś więcej niż marokańczyk? On już w Berlinie znika gdy przychodzi grać ważne mecze z silnymi w LM a co dopiero poziom wyżej niż Berlin.
Kto by nie przyszedł to był by osłabieniem za Szymurkę, który też dobrego sezonu nie ma, ale w przeciwieństwie do Carle potrafi dobrze zagrać gdy gra przeciw komuś na wysokim poziomie.

Niemniej też cała Nysa po prostu jest w gorszej formie, więc ocenianie na tej podstawie w tym momencie sezonu gry Marokańczyka trochę też mija się z celem.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2024, o 19:02 przez kamil1999, łącznie zmieniany 2 razy.
fan_siatkowki
Posty: 63
Rejestracja: 30 lis 2023, o 19:59
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: fan_siatkowki »

Pawel9221 pisze: 22 mar 2024, o 18:54 Dobrze, ze Jastrzebie nie brało marokańczyka z Nysy, bo niestety jego poziom to jest gdzieś ogon w ósemce, ale to jest absolutny max, nie wiem skąd hype na niego był taki nagle. A swoją drogą Muzaj to jeszcze gdzieś w Polsce zamierza pograć ?
W Polsce po takim sezonie raczej nikt się na niego nie skusi. Osiągnął już chyba swój prime i raczej będzie pikować w dół. Z tego co wiadomo za rok wybiera się do Japonii.
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

kamil1999 pisze: 22 mar 2024, o 18:58
Pawel9221 pisze: 22 mar 2024, o 18:54 Dobrze, ze Jastrzebie nie brało marokańczyka z Nysy, bo niestety jego poziom to jest gdzieś ogon w ósemce, ale to jest absolutny max, nie wiem skąd hype na niego był taki nagle. A swoją drogą Muzaj to jeszcze gdzieś w Polsce zamierza pograć ?
Zgadza się, że to nie zawodnik na JW
Ale JW niestety w takich zawodnikach na swój poziom nie wybierało
Czy Carle to zawodnik na coś więcej niż marokańczyk? On już w Berlinie znika gdy przychodzi grać ważne mecze z silnymi w LM a co dopiero poziom wyżej niż Berlin.
Też mam wątpliwości, jednak chyba gdybym miał na kogoś postawić to raczej na francuza. Carle pokazuję często niemały potencjał na kadrze, rzadziej może w Berlinie ( choć nie wiem, bo mało oglądam, tylko to co widziałem ich w lidze mistrzów). Mimo wszystko i tak grę w Berlinie bym wyżej oceniał niż grę w Nysie, choć nieznacznie
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Czyżby szykował się powrót Kolakovicia do PL?
granvorka
Posty: 746
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: granvorka »

Szary Wilk pisze: 22 mar 2024, o 15:15
granvorka pisze: 22 mar 2024, o 15:13 A co z Kogutem?
A co ma być? Kogut to raczej nie jest zawodnik do szóstki.
W drużynie z Lipińskim i zwłaszcza Ebadipourem raczej ławki nie wygrzeje.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: knightrider »

Jeszcze jak faktycznie wraca Ebadipur do +ligi to zajefajnie. W końcu były lider z ostatniego składu mistrzowskiego Skry z młodym Bednorzem i Lisinacem.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Z tym Kogutem to ciekawe czy wpadł jako nowicjusz w wir plusligowej orki (i za rok się dostosuje) czy pierwsza część sezonu to był fluke, bo w tej rundzie gra na niecałych 10% efektywności ataku na średnim wolumenie. Pierwsza część sezonu zdecydowanie plusligowa, druga - rezerwowa.
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Russell w Japonii gra na bardzo dobrych liczbach i klub go bardzo chciał zatrzymać. Miał też wysoki kontrakt. Wątpię, że Warta dała zbliżoną kwotę, choć pewnie sięgnęła głęboko do kieszeni i kontrakt jakn na naszą ligę jest zapewne bardzo wysoki. Zastanawiam się, co było jego motywacją, by dołączyć do PlusLigi. Chyba jeszcze ambicje sportowe. Jak na Amerykanina, podjął bardzo dziwną decyzję.

Nagoya wykupiła kontrakt Urnauta w Skrze i Słoweńca jednak nie zobaczymy :] źródło: twitter Jakuba Balcerzaka
przemik
Posty: 1562
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

J.Balcerzak podaje, że Urnaut jednak zostanie w Japonii - w Wolfdogs Nagoya!
Szkoda by było - chciałem go w PL zobaczyć.
___
Noworoczny Kibic Siatki
granvorka
Posty: 746
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: granvorka »

Urnaut robi Skrze Jastrzębskiego, haha.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Szary Wilk pisze: 25 mar 2024, o 09:16 Nagoya wykupiła kontrakt Urnauta w Skrze i Słoweńca jednak nie zobaczymy :] źródło: twitter Jakuba Balcerzaka
Gdzie jest powiedziane, że "Nagoya wykupiła kontrakt Urnauta w Skrze"? Przywołane źródło przedstawia to zupełnie inaczej.
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: ciorny17 »

granvorka pisze: 25 mar 2024, o 12:38 Urnaut robi Skrze Jastrzębskiego, haha.
I Jastrzębski z trójki JW, Urnaut i Zenit wyszedł na tym najlepiej. Podobnie w mojej ocenie będzie ze Skrą.
Kłamca.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bez_nazwy »

przemik pisze: 25 mar 2024, o 12:35 J.Balcerzak podaje, że Urnaut jednak zostanie w Japonii - w Wolfdogs Nagoya!
Szkoda by było - chciałem go w PL zobaczyć.
I bardzo dobrze. Nie wiem po co ściągać do ligi emerytów.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Diomedea »

przemik pisze: 25 mar 2024, o 12:35 J.Balcerzak podaje, że Urnaut jednak zostanie w Japonii - w Wolfdogs Nagoya!
Szkoda by było - chciałem go w PL zobaczyć.
To juz nie jest ani mlodzieniec, ani zawodnik w sile wieku. Na ME widac bylo, ze umiejetnosci sa duze, a sil nie starcza. Nasza liga bedzie w nastepnym sezonie ciagle mocno wymagajaca. Nie sadze by Urnaut pociagnal calosc. Jakby rozsadnie rozlozyl sily moze by starczylo na wazne mecze. A moze nie.
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 130
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

post skasowany
Ostatnio zmieniony 26 mar 2024, o 09:26 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zawierał treści o charakterze obraźliwym
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Dziękujemy za kolejne przypomnienie że w wątku o plotkach transferowych operujemy na plotkach transferowych.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Urnaut fajny gracz na poziomie reprezentacyjnym, ale jak ktoś myśli, że 36-latek po słabiutkich epizodach w Mediolanie czy Sankt Petersburgu będzie się zabijać w walce o 7. miejsce w roku poolimpijskim, gdzie będzie musiał grać cały VNL żeby na te Igrzyska pojechać, to nie będzie. Tzn. -by.

Niewątpliwie ciekawy ten proces serieayzacji polskiej ligi i brania zawodników 30+, ciekawe czy skończy się inaczej.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Diomedea »

Ceniono i cenilam informacje Artema. Byl tez okres gdzie byl czynnym forumowiczem, a to milo wiedziec, ze kolega z forum ma info sprawdzajace sie w 99%.
Dzieki @Artem za wszystkie Twoje info.
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 130
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 26 mar 2024, o 09:25 przez weary_skier, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: wypowiedź o charakterze obraźliwym
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
przemik
Posty: 1562
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

rafak pisze: 25 mar 2024, o 14:23 Wszystkie wieści od Artema się potwierdziły. Ale po nagonce środowiska, przestał publikować niusy.
Nic nie przestał.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kiepski »

[wyedytowano]

Nie obrażaj innych forumowiczów, bo używasz określeń podkreślających Twój poziom. Sorry, ale jak widzisz to za Tobą nikt nie tęskni i to forum bez Ciebie wręcz zyska na wartości. Brak natomiast takich użytkowników jak Artem, Jolly, Dreamer i inni są dużą stratą dla forum.
Mewa wróć, popieram
Ostatnio zmieniony 26 mar 2024, o 09:28 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wyedytowałe, gdyż zawierał fragment skasowanego postu.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Orzi »

Ogólnie mam propozycję, aby Kędzierzyńskie środowisko założyło sobie własne forum. Lepiej to zrobi dla całej społeczności.
Paprykarz
Posty: 139
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Paprykarz »

Takiego Webera to Skra by mogłą sobie odkupić.
Kudi
Posty: 112
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kudi »

Jest jeden przyjmujący, którego bym bardzo chętnie zobaczył w Skrze skoro rzekomo Urnauta nie będzie. A chodzi mi o Andrigę bo plus libero spokojnie ogarną przyjęcie do nich ofensywny przyjmujący. Łomacz mógłby orać środkiem jak lubi. No i jak rzeczywiście byłby atakujący jako 1 opcja to by to mogło ładnie hulać
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 154
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Mosze Bernsztajn »

Kudi pisze: 26 mar 2024, o 08:06 Jest jeden przyjmujący, którego bym bardzo chętnie zobaczył w Skrze skoro rzekomo Urnauta nie będzie. A chodzi mi o Andrigę bo plus libero spokojnie ogarną przyjęcie do nich ofensywny przyjmujący. Łomacz mógłby orać środkiem jak lubi. No i jak rzeczywiście byłby atakujący jako 1 opcja to by to mogło ładnie hulać
Jeżeli strategia na sezon polegać miałaby na tym, że jedno ze skrzydeł kuleje, bo przyjmujący ogarnia przyjęcie, ale w ataku jest słabiutki/czasem średni, to jeszcze kumam. Ale w bloku pamiętaj, że to też nie tytan.
Poza tym to cholernie go lubię i mam do niego słabość.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kicu »

Kilka ciekawostek nt. ZAKS-y od Jakuba Balcerzaka z TT:
- Giani w programie "After Hours, la SuperLega" potwierdził, że będzie prowadził ZAKS-ę. Nie wiem czy dosłownie czy jedynie dał to do zrozumienia.
- Drugim atakującym w przyszłym sezonie nie będzie Kluth.
- Szykuje się jakiś fajny transfer na drugiego rozgrywającego. Ktoś coś więcej wie?
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

To ciekawe kto trafi do Skry, skoro nie Urnaut. Sam fakt "prawie dopięcia" Urnauta wskazywałby, że finanse na przyjmującego są już teraz, no tylko kogo na poziomie można jeszcze wyciągnąć?

A tak w ogóle to wstydzilibyście wszyscy. Wątek o plotkach transferowych, a Wy plotki transferowe podajecie. Żenada.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kuchyk1ng
Posty: 119
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kuchyk1ng »

Tak swoją drogą to plusliga wygrywa mocno tym, że u nas szkoleniowcy mogą łączyć pracę z kadrą i klubem. Giani, Cretu, Mendez, Winiarski, Sammelvuo, Kolaković, Krastins. Paru ich jest/będzie. Z topu kadrowego nie pracuje u nas w zasadzie Grbić, De Giorgi, a Speraw/Rezende/Blain są zapewne kompletnie nie do wyjęcia.

Zastanawiam się przez ostatnie parę dni intensywnie nad tym kogo by mogła Skra jeszcze spróbować wyciągnąć i właśnie poza tym Urnautem to nie mam takiej osoby. Para Kujundzić-Urnaut byłaby naprawdę dobrą opcją. Jeśli został sam Serb to może podciągnąć do niego kolegę z kadry? Nic się nie mówi na rynku o Kovaceviciu, Ivoviciu czy Periciu. Patrząc na brak oburzenia plotkami o Ebadipourze w Norwidzie wnioskuje, że transfery na linii Polska-Rosja są na tę chwilę możliwe. Nie wiem czy Skrze właśnie ten rynek rosyjski nie pozostał lub rynek zwyczajnie bardzo wiekowych przyjmujących jak Tine, Juantorena czy Kubiak, którzy pewnie licytują się z aktualnymi klubami lub szukają jak najdłużej najbardziej lukratywnych ofert.

Zresztą zaraz się może okazać, że Bełchatowowi także Kujundzić odmówi i trzeba będzie grać Aciobaniteiem + jakimś tanim obcokrajowcem z ligi francuskiej czy belgijskiej.
85jacek
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: 85jacek »

Kicu pisze: 26 mar 2024, o 11:15 Kilka ciekawostek nt. ZAKS-y od Jakuba Balcerzaka z TT:
- Giani w programie "After Hours, la SuperLega" potwierdził, że będzie prowadził ZAKS-ę. Nie wiem czy dosłownie czy jedynie dał to do zrozumienia.
- Drugim atakującym w przyszłym sezonie nie będzie Kluth.
- Szykuje się jakiś fajny transfer na drugiego rozgrywającego. Ktoś coś więcej wie?
Może młody Kubicki?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”