Plotki transferowe na sezon 24/25

Szary Wilk
Posty: 7974
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Obstawiam, że do Skry pójdzie Potera.

Bełchatów raczej buduje ten skład na 1 sezon. Podpisali Cretu, dali mu niezly hajs, więc ambicje na kolejne lata pewnie duże. W tym roku jest taka sytuacja na rynku, że ciężko o dobre transfery. Zwłaszcza, że takie się dogaduje późną jesienią. Co będzie za rok, zobaczymy. Na ten moment wygląda to tak

Łomacz-Amin-Kujundzić,Perić-Nowak,Lemański-Potera(?)

Powalczą o play off że Stalą Nysa i AZSem Olsztyn.
kamil1999
Posty: 5544
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Potera nie ma kontraktu z Rzeszowem na następny sezon?

Nikt nie pisał, ale Täht podpisał kontrakt z Cuprum Lubin.
Täht, Chizoba, Todorović- no no zagraniczni prezentują się nieźle.
Broniłem transferu Honorato do Suwałk bo do Halaby przyda im się taki lepiej przyjmujący zawodnik, ale w skali transferów typu Chizoba, Tammearu, Indra czy Täht przez konkurencje to się już ten Honorato nie broni. Zespoły walczące o utrzymanie chyba nigdy nie były tak silne jak będą w przyszłym sezonie. Widmo spadku widzę, że porządnie je uzbroiło:)
Ale to cieszy. Liga będzie być może trochęsłabsza, ale bardziej wyrównana.
Choć czy słabsza? Osłabia się przede wszystkim Zaksa i Resovia. Inne zespoły status quo lub wzmocnienia
Obserwator29
Posty: 71
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 20:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Obserwator29 »

Potera byłby niezłą opcją, ale czy on nie przedłużył w Rzeszowie na kolejny sezon?

Dojdzie jeszcze jakiś polski środkowy, 1-2 przyjmujących.

Wiktor Nowak i Kupka zostają?
PioterZJastrzebia
Posty: 1234
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Z tego co mam zapisane, Poterze kontrakt się kończy.

Wiktor Nowak podobno zostaje, Kupka miał dwuletnią umowę.
kamil1999 pisze: 6 kwie 2024, o 10:22
Nikt nie pisał, ale Täht podpisał kontrakt z Cuprum Lubin.
Nie tyle z Cuprum Lubin co ze Stilonem Gorzów, z tego co słyszałem fuzja klubów jest już przyklepana.
kamil1999
Posty: 5544
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

PioterZJastrzebia pisze: 6 kwie 2024, o 11:01 Z tego co mam zapisane, Poterze kontrakt się kończy.

Wiktor Nowak podobno zostaje, Kupka miał dwuletnią umowę.
kamil1999 pisze: 6 kwie 2024, o 10:22
Nikt nie pisał, ale Täht podpisał kontrakt z Cuprum Lubin.
Nie tyle z Cuprum Lubin co ze Stilonem Gorzów, z tego co słyszałem fuzja klubów jest już przyklepana.
Czyli to pewnie tłumaczy te ciekawsze transfery Cuprum. Wydaje mi się, że się Gorzów utrzyma. Ale brakuje jeszcze dobrego polskiego przyjmującego. Bo Ferens jest już po drugiej stronie sportowej rzeki a Kwasowski to niewiadoma. Znaczy te 2 sezony zwykle miał lepsze, ale nie można ciągle na tym polegać.

Czyli jak rozumiem w wyniku fuzji to zespół po prostu przeniesie się do Gorzowa? Może i lepiej. W Lubinie nie było zainteresowania siatkówką. W Gorzowie może będzie większe.
meduza123
Posty: 348
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: meduza123 »

Tak obserwując ruchy transferowe na dole tabeli i nawet w środku to dość słabo wyglądać zaczyna przewidywany skład Gdańska.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Orzi »

meduza123 pisze: 6 kwie 2024, o 12:06 Tak obserwując ruchy transferowe na dole tabeli i nawet w środku to dość słabo wyglądać zaczyna przewidywany skład Gdańska.
Dokładnie to. Czytałem wywiad z prezesem Trefla w którym mówił, że w przyszłym sezonie stawiają na doświadczenie, bo jak teraz obserwuje młodych to w decydujących momentach są zbyt nerwowi. A ja na to "człowieku, pogrzało Cię do reszty? Młodzi Ci zapewniają rok co roku play-offy ponad przedsezonowe oczekiwania, a Ty kręcisz nosem?". Coś mi się zdaje, że ten skład oparty na weteranach, Jaroszach etc. skończy gdzieś na 11-13 miejscu i prezes się opamieta.
Adriano
Posty: 584
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Adriano »

kamil1999 pisze: 6 kwie 2024, o 10:22 Choć czy słabsza? Osłabia się przede wszystkim Zaksa i Resovia. Inne zespoły status quo lub wzmocnienia
Biorąc pod uwagę ten sezon to Zaksa na następny się wzmocniła i to bardzo mocno

Najbardziej osłabiło się JW bo zamiana Patry’ego na Kaczmarka to jakiś błąd w matrixie. Na ich miejscu szukałbym i to bardzo mocno solidnego zmiennika
Ostatnio zmieniony 6 kwie 2024, o 15:21 przez Adriano, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Przemyslaw »

Niby w jaki sposób Resovia się osłabia ?
Rozgrywający? 1 do 1
Przyjmujący ? No nie wiem, ale prawie na remis
I tyle.
Pełna stabilizacja finansowa, zero kominów płacowych.
Pan Góral mógłby powalczyć bez problemu o Kurka, Leona czy Grozera, tylko po co ?
Lublin pół budżetu wyda na Leona czy aby warto ? Marketingowo tak ale czy sportowo, szczerze wątpię.
ciorny17
Posty: 8547
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: ciorny17 »

Niemiec to nie jest poziom nawet trzeciego środkowego na aspirscje Resovii, Sorry.
Kłamca.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Przemyslaw »

Poza Muserskim nigdy nie widziałem aby jakiś środkowy stanowił trzon i decydującą rolę w zespole.
Szary Wilk
Posty: 7974
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Przemyslaw pisze: 6 kwie 2024, o 15:33 Poza Muserskim nigdy nie widziałem aby jakiś środkowy stanowił trzon i decydującą rolę w zespole.
Huber?
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Przemyslaw »

No proszę Cię, z całym szacunkiem dla Hubera ale nie porównujmy go do Muserskiego.
Zwłaszcza, że w pojedynkę jeszcze nigdy Huber nie wygrał. Muserski wiele razy ( aby nie było, nie lubię go ).
Szary Wilk
Posty: 7974
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Przemyslaw pisze: 6 kwie 2024, o 16:20 No proszę Cię, z całym szacunkiem dla Hubera ale nie porównujmy go do Muserskiego.
Zwłaszcza, że w pojedynkę jeszcze nigdy Huber nie wygrał. Muserski wiele razy ( aby nie było, nie lubię go ).
To ile jesteś w stanie wymienić meczów, które Muserski wygrał sam grając jako środkowy?
Wichurek
Posty: 11
Rejestracja: 7 maja 2020, o 14:12
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Wichurek »

Przemyslaw pisze: 6 kwie 2024, o 16:20 No proszę Cię, z całym szacunkiem dla Hubera ale nie porównujmy go do Muserskiego.
Zwłaszcza, że w pojedynkę jeszcze nigdy Huber nie wygrał. Muserski wiele razy ( aby nie było, nie lubię go ).
Nie, nie wygrał w pojedynkę co najwyżej był najlepszym siatkarzem w swojej drużynie wtedy. No chyba, że rozumiem on sam zdobywał te 25 pkt w każdym secie i tylko on i zapewne na dodatek sam sobie wystawiał :)
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 416
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: JootPe2 »

Halyna nie wyczymie z nimi, paczaj no, już gadajo nad układem tabeli 24/25 :) Trza temata zakładać :)
Wbijaj i snuj swoje wizje
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1586
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: lukecik »

Przemyslaw pisze: 6 kwie 2024, o 15:20 Niby w jaki sposób Resovia się osłabia ?
Rozgrywający? 1 do 1
Przyjmujący ? No nie wiem, ale prawie na remis
I tyle.
Zmiana Kochanowskiego na Sapińskiego to też 1 do 1 lub prawie remis? Na środku więc będzie potężne osłabienie. Na rozegraniu też będzie gorzej, bo Fabian to lepszy gracz niż Ropret. Mam wrażenie, że Słoweniec jest przeceniany ze względu na to, jak gra w reprezentacji. Zupełnie tak samo było z Cebuljem, który mnie osobiście zachwycał w sezonie reprezentacyjnym i jarałem się, gdy przychodził do naszej ligi, a siedzi u nas parę lat i nic wielkiego poza jakimiś pojedynczymi wyskokami nie gra. Defalco czy Bednorz można dyskutować, tutaj chyba rzeczywiście remis, bo obaj w formie są znakomici. Do tego jeszcze zmiana Luatiego na Vasinę, co wcale wzmocnieniem być nie musi.
Moim zdaniem summa summarum na papierze skład całościowo będzie słabszy, ale to nie oznacza, że słaby. Zwłaszcza jeśli nowy trener to wszystko spójnie poukłada.
Pomocniczka
Posty: 2045
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

Do tego jeszcze zmiana Luatiego na Vasinę, co wcale wzmocnieniem być nie musi.
To jest wzmocnienie w pchaniu wózka przy zmianie stron.
Szary Wilk
Posty: 7974
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Pomocniczka pisze: 6 kwie 2024, o 19:31
Do tego jeszcze zmiana Luatiego na Vasinę, co wcale wzmocnieniem być nie musi.
To jest wzmocnienie w pchaniu wózka przy zmianie stron.
Vasina wysyła Klemena do kwadratu tak jak Louati, a do tego.w tym sezonie gra kozacko w ataku
Pomocniczka
Posty: 2045
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

Zobaczy się. Inaczej się gra w przedostatniej drużynie ligi a inaczej o medale.
bono
Posty: 3514
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bono »

Nie chciałbym być bardzo uszczypliwy ale ostatnio Twoje przewidywania są jak kulą w płot - więc Pepik pewnie będzie wymiatał.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
hottakesbot
Posty: 1002
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

Resovia znowu wydaje się słabo zbilansowana, Bednorz-Vasina to trochę strzelnica w przyjęciu, chyba że Zator będzie grał na topowym poziomie to może. Nie wiem czy to taki dużo lepszy skład niż Zaksy.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Przemyslaw »

Ja nie napisałem, że Resovia się wzmocniła, jedynie, że jest niemal na remis, fakt, zapomniałem o Kochanowskim, tutaj jest spora strata.
Ja osobiście jestem zwolennikiem Drzyzgi, nie wiem dlaczego odchodzi, ani nie pa podanego konkretnego klubu, ani bezpośredniego powodu (bo nie może być np. niedogadanie się z trenerem skoro obaj w sumie odchodzą), więc pewnie wielkość kontraktu. Wolałbym aby został Fabian bo to zawsze fajnie polaka mieć w polskiej lidze.
Ale czuję coś, że Ropert sobie poradzi, obawy mam tylko co do trenera i przyjęcia.
bart86
Posty: 62
Rejestracja: 14 gru 2023, o 12:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bart86 »

Paragon pisze: 30 mar 2024, o 19:42 Btw ciekawe gdzie się wybiera Konar, bo w Pluslidze już wszędzie pierwszy atakujący jest obsadzony. No chyba, że beniaminek.
Podbijam pytanie bo z jednej strony polskie kluby (z wyjątkiem przyszłego beniaminka) już mają swoich pierwszych atakujących a z drugiej to jest doświadczony i z polskim paszportem zawodnik. Coś wiadomo na temat przyszłości klubowej Konarskiego?
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bez_nazwy »

bart86 pisze: 7 kwie 2024, o 18:28
Paragon pisze: 30 mar 2024, o 19:42 Btw ciekawe gdzie się wybiera Konar, bo w Pluslidze już wszędzie pierwszy atakujący jest obsadzony. No chyba, że beniaminek.
Podbijam pytanie bo z jednej strony polskie kluby (z wyjątkiem przyszłego beniaminka) już mają swoich pierwszych atakujących a z drugiej to jest doświadczony i z polskim paszportem zawodnik. Coś wiadomo na temat przyszłości klubowej Konarskiego?
A może jednak Konar zdecyduje się zostać w Bełchatowie być może nawet kosztem drugiego? :D Na sezon 25/26 w Bełchatowie szykuje się paczka aspirująca do gry o mistrzostwo, do tego Konarski będzie o jeszcze jeden rok starszy... Może to dobry trop, przetarcia sobie szlaku i przyzwyczajenia do bycia "dwójką" w być może bardzo mocnej drużynie ?
Pomocniczka
Posty: 2045
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

bono pisze: 6 kwie 2024, o 20:33 Nie chciałbym być bardzo uszczypliwy ale ostatnio Twoje przewidywania są jak kulą w płot - więc Pepik pewnie będzie wymiatał.
W typerze nienajgorzej. Na razie podium.
buzinga
Posty: 1265
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

bez_nazwy pisze: 7 kwie 2024, o 19:34
bart86 pisze: 7 kwie 2024, o 18:28
Paragon pisze: 30 mar 2024, o 19:42 Btw ciekawe gdzie się wybiera Konar, bo w Pluslidze już wszędzie pierwszy atakujący jest obsadzony. No chyba, że beniaminek.
Podbijam pytanie bo z jednej strony polskie kluby (z wyjątkiem przyszłego beniaminka) już mają swoich pierwszych atakujących a z drugiej to jest doświadczony i z polskim paszportem zawodnik. Coś wiadomo na temat przyszłości klubowej Konarskiego?
A może jednak Konar zdecyduje się zostać w Bełchatowie być może nawet kosztem drugiego? :D Na sezon 25/26 w Bełchatowie szykuje się paczka aspirująca do gry o mistrzostwo, do tego Konarski będzie o jeszcze jeden rok starszy... Może to dobry trop, przetarcia sobie szlaku i przyzwyczajenia do bycia "dwójką" w być może bardzo mocnej drużynie ?
Konar wyraźnie mówił (nie pamiętam gdzie, chyba i Siekiera) że zamierza grać i chce grać nawet do 40 jako podstawowy zawodnik o ile mu zdrowie pozwoli. Nie chce być nigdzie dwójką. Podejrzewam, że pójdzie do Turcji. Tam się kilka wakatów na ataku w kilku klubach zwolniło.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1803
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hardy »


Przemyslaw pisze:Niby w jaki sposób Resovia się osłabia ?
Rozgrywający? 1 do 1
Przyjmujący ? No nie wiem, ale prawie na remis
I tyle.
Pełna stabilizacja finansowa, zero kominów płacowych.
Pan Góral mógłby powalczyć bez problemu o Kurka, Leona czy Grozera, tylko po co ?
Lublin pół budżetu wyda na Leona czy aby warto ? Marketingowo tak ale czy sportowo, szczerze wątpię.
Zero kominów płacowych?
Resovia wyda tyle samo na Bednorza, co Lublin na Leona.
Po prostu Rzeszów miał już przyjmujących jak się okazało że Leon odchodzi z Perugii.
rocky
Posty: 1185
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: rocky »

hardy pisze: 7 kwie 2024, o 21:39 Zero kominów płacowych?
Resovia wyda tyle samo na Bednorza, co Lublin na Leona.
Po prostu Rzeszów miał już przyjmujących jak się okazało że Leon odchodzi z Perugii.
Ja słyszałem, że więcej bo Bednorz to Polak(prawdziwy) i do tego przychodzi z galaktycznej ZAKSY.
Adamde
Posty: 822
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Adamde »

Co do srodkowych wygrywajacych mecze dla dwoch druzyn to oprocz Muserskiego dorzucil bym jeszcze Lisinaca z czasow Skry....
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”