Plotki transferowe na sezon 24/25

bart86
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2023, o 12:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bart86 »

85jacek pisze: 26 mar 2024, o 11:44
Kicu pisze: 26 mar 2024, o 11:15 Kilka ciekawostek nt. ZAKS-y od Jakuba Balcerzaka z TT:
- Giani w programie "After Hours, la SuperLega" potwierdził, że będzie prowadził ZAKS-ę. Nie wiem czy dosłownie czy jedynie dał to do zrozumienia.
- Drugim atakującym w przyszłym sezonie nie będzie Kluth.
- Szykuje się jakiś fajny transfer na drugiego rozgrywającego. Ktoś coś więcej wie?
Może młody Kubicki?
Patrząc na filozofię transferową ZAKSY od kilku lat obstawiałbym kogoś bardziej doświadczonego i ogranego
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Może Drzyzdze wysypał się turecki kierunek:)
Nie no żartuje, ale kto to nie będzie to dobrze, że dobry gracz bo Janusz potrzebuje niezłego zmiennika.
Chodzi oczywiście o zdrowie w nie poziom sportowy Janusza.

O ile Urnaut obecnie w wieku 36 lat, w dodatku dalej grający w kadrze to taki nie wiem czy do końca dobry pomysł o ile go lubię o tyle Ivović już to słaby pomysł.
Perić to chyba też nie ten poziom, choć ten jeszcze młody to nie najgorzej.
Ale najlepiej żeby na jakiegoś względnie rozwojowego zawodnika postawili.
Z tych bardziej doświadczonych to może Perrin nie taka zła opcja, ale to może bo on nie wiem jak gra. Poza tym od Urnauta ile będzie młodszy? Z 3 lata?
Streeter
Posty: 7279
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 26 mar 2024, o 14:15 Poza tym od Urnauta ile będzie młodszy? Z 3 lata?
Rok :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kuchyk1ng
Posty: 119
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kuchyk1ng »

Według Jakuba Balcerzaka faktycznie Kajetan Kubicki ma zostać drugim rozgrywającym w Grupie Azoty Zaksie Kędzierzyn-Koźle. Dobry transfer dla klubu i dla Kajetana chyba też.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kuchyk1ng pisze: 26 mar 2024, o 18:52 Według Jakuba Balcerzaka faktycznie Kajetan Kubicki ma zostać drugim rozgrywającym w Grupie Azoty Zaksie Kędzierzyn-Koźle. Dobry transfer dla klubu i dla Kajetana chyba też.
No przejść z poziomu największego polskiego talentu na rozegraniu do zmiennika Gelinskiego i zmiennika Janusza to tak so-so, ciekawa sprawa. Zwłaszcza, że jeśli Zaksa nie awansuje do pucharów / Janusz nie złapie urazu to zagra sobie ze 4 mecze w sezonie na pełnym dystansie. Ale może to się opłaci, niemniej tu na kilku płaszczyznach coś poszło zdecydowanie nie tak.
przemik
Posty: 1562
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Srednio widzę ten transfer - powinien być gdzieś jedynką.
___
Noworoczny Kibic Siatki
hottakesbot
Posty: 993
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

Katastrofalny transfer z punktu widzenia reprezentacji, Bartek Neroj 2.0 się szykuje.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1799
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hardy »

Czy to przypadkiem nie jest szykowanie sie Zaksy na odejście Janusza za rok?
Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Swistolinka »

WysokiPortorykanczyk pisze: 26 mar 2024, o 19:04
kuchyk1ng pisze: 26 mar 2024, o 18:52 Według Jakuba Balcerzaka faktycznie Kajetan Kubicki ma zostać drugim rozgrywającym w Grupie Azoty Zaksie Kędzierzyn-Koźle. Dobry transfer dla klubu i dla Kajetana chyba też.
No przejść z poziomu największego polskiego talentu na rozegraniu do zmiennika Gelinskiego i zmiennika Janusza to tak so-so, ciekawa sprawa. Zwłaszcza, że jeśli Zaksa nie awansuje do pucharów / Janusz nie złapie urazu to zagra sobie ze 4 mecze w sezonie na pełnym dystansie. Ale może to się opłaci, niemniej tu na kilku płaszczyznach coś poszło zdecydowanie nie tak.
Wygląda na to, że zmiennikiem Janusza to on będzie tylko przez rok. Nie da się tego transferu czytać inaczej niż podwaliny na odejście Janusza.
buzinga
Posty: 1245
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

Moim zdaniem ten transfer oznacza jedno: Marcin Janusz wypełni swój kontrakt w Zaksie i odejdzie do Skry. Kędzierzyn sprowadza Kubickiego po to, żeby przez rok nauczył się systemu, potrenował pod okiem sztabu i później dostał szanse bycie nr 1 od sezonu 2025/2026. Ciekawe kto przyjdzie na atak, bo jeśli ma nie być Klutha to wygląda na to, że albo będzie ktoś w stylu WIktora Musiała czyli żaden upgrade albo jakiś dzieciak. No w właśnie co ciekawego się z tym wiąże nikt jeszcze nie napisał gdzie zagra w przyszłym sezonie wychodzący ze Spały młodziutki Rybak. Czyżby Kędzierzyn?
Ostatnio zmieniony 26 mar 2024, o 19:29 przez buzinga, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kicu »

O brak gry Kubickiego aż tak chyba bym się nie martwił. Wiadomo jak to bywa ze zdrowiem Janusza, a zapowiada się kolejny sezon klubowo-reprezentacyjny bez większego odpoczynku. Ciekawe czy to przygotowywanie się w ZAKS-ie na ewentualne odejście Marcina, czy ot takie "widzimisię" i chęć postawienia na młodego.
bart86 pisze: 26 mar 2024, o 11:50 Patrząc na filozofię transferową ZAKSY od kilku lat obstawiałbym kogoś bardziej doświadczonego i ogranego
Ta filozofia padła wraz z odejściem Świdra.
hardy pisze: 26 mar 2024, o 19:25 Czy to przypadkiem nie jest szykowanie sie Zaksy na odejście Janusza za rok?
O tym samym pomyślałem. Wyprzedziłeś mnie ;)
buzinga
Posty: 1245
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

Kicu pisze: 26 mar 2024, o 19:28
hardy pisze: 26 mar 2024, o 19:25 Czy to przypadkiem nie jest szykowanie sie Zaksy na odejście Janusza za rok?
O tym samym pomyślałem. Wyprzedziłeś mnie ;)
Wszyscy się powyprzedzaliśmy. Ja się tylko zastanawiam czy akurat rok młodszy Bakaj nie byłby ciekawszym wyborem. Trochę tych młodych rozgrywających będzie, bo Bień, którego jeszcze rok temu sam nie doceniałem wyraźnie zmężniał. Zarówno charakterologicznie jak i fizycznie, też się zapowiada dość interesująco. Choć ja i tak klepnąłbym mniejszego Christensona z AGHu na za rok ;)
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kicu »

buzinga pisze: 26 mar 2024, o 19:34 Wszyscy się powyprzedzaliśmy. Ja się tylko zastanawiam czy akurat rok młodszy Bakaj nie byłby ciekawszym wyborem. Trochę tych młodych rozgrywających będzie, bo Bień, którego jeszcze rok temu sam nie doceniałem wyraźnie zmężniał. Zarówno charakterologicznie jak i fizycznie, też się zapowiada dość interesująco. Choć ja i tak klepnąłbym mniejszego Christensona z AGHu na za rok ;)
Ja z kolei mocno kibicuję Gnieckiemu. Nie wiem czy będzie wybitnym rozgrywającym, nie umiem aż tak tego ocenić, ale bardzo mocno mi chłopak zaimponował w Lublinie, gdy grać nie mógł Pająk. Szkoda, że kisi się na ławce w najsłabszym zespole ligi.
hottakesbot
Posty: 993
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

Nie ma szans, żeby Kubicki był pierwszym w Zaksie za 2 lata bez żadnego ogrania, chyba że będą drastyczne cięcia budżetowe.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Kicu pisze: 26 mar 2024, o 19:28 O brak gry Kubickiego aż tak chyba bym się nie martwił. Wiadomo jak to bywa ze zdrowiem Janusza, a zapowiada się kolejny sezon klubowo-reprezentacyjny bez większego odpoczynku.
Te "sezon jest długi" i ''brak większego odpoczynku'' to w siatkówce kończą przeważnie się tak, że przyjdzie taki Giani, dostanie nową ekipę, trzeba będzie się zgrać, potem będzie szkoda ligowych punktów - i uzbiera się z tego kilku meczów max. Chyba, że Janusz się połamie, ale to dosyć niefortunne założenie.

Wzięcie utalentowanego gracza na ławkę z myślą o ogrywaniu go troszkę samo sobie przeczy - ale chciałbym wierzyć, że taki jest plan, tyle, że wydaje mi się, że jest drugie, trochę bardziej logiczne, wyjaśnienie - tj. z jakichś powodów Kubicki swoje notowania pogorszył na tyle, że do wyboru miał ławkę w klubie czołówki, ławkę w klubie z nie-czołówki, 1 ligę albo jakiś wyjazd do Belgii.

Andrea Giani gdy prowadził Modenę dostał na ławkę najbardziej utalentowanego rozgrywającego-juniora na świecie - Paolo Porro. Zagadka: ile zagrał tam meczów w rundzie zasadniczej i playoffach poza zadaniowymi zmianami na zagrywkę?

Zero. Potem zagrał parę meczów w spotkaniach o 5. miejsce, które nikogo tam nie obchodziły.
buzinga
Posty: 1245
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

Kicu pisze: 26 mar 2024, o 19:40
buzinga pisze: 26 mar 2024, o 19:34 Wszyscy się powyprzedzaliśmy. Ja się tylko zastanawiam czy akurat rok młodszy Bakaj nie byłby ciekawszym wyborem. Trochę tych młodych rozgrywających będzie, bo Bień, którego jeszcze rok temu sam nie doceniałem wyraźnie zmężniał. Zarówno charakterologicznie jak i fizycznie, też się zapowiada dość interesująco. Choć ja i tak klepnąłbym mniejszego Christensona z AGHu na za rok ;)
Ja z kolei mocno kibicuję Gnieckiemu. Nie wiem czy będzie wybitnym rozgrywającym, nie umiem aż tak tego ocenić, ale bardzo mocno mi chłopak zaimponował w Lublinie, gdy grać nie mógł Pająk. Szkoda, że kisi się na ławce w najsłabszym zespole ligi.
Gniecki nigdy nie miał potencjału na coś więcej niż rezerwowy. Fakt pamiętam jak przy kontuzji Pająka miał bardzo udane wejście w Plusligę, ale tak tu czasami bywa, nierozpisany sypacz grający bez kompleksów zaskakuje. Przez chwilę np Cavanna wyglądał w naszej lidze prawie jak najlepszy rozgrywający globu, ale to też się szybko skończyło. Okazał się ot solidny. Ogólnie za kilka lat powinniśmy mieć naprawdę sporo fajnych rozgrywających, bo te chłopaki o których napisałem mają papiery nawet na 1 reprezentacji, ale do tego daleka droga i dużo zakrętów do pokonania. Dawno nie mieliśmy takiej utalentowanej grupy sypaczy 2003,2004, 2005,2007,2008. Po jednym w każdym roczniku. Jasne wszyscy się nie rozwiną na top poziom, ale potencjał ma każdy. Nawet niespecjalnie przeze mnie lubiany Falkowski ( ten z rocznika 2007) też całkiem sporo jak na swój wiek potrafi.

PS, Z tym Christensonem to lekkie podśmiechujki, oni fizycznie mają identyczną budowę ciała. Marcel ma tylko zamiast 200 cm 190, ale wcale mu to nie przeszkadza- bardzo wyskakany i wszechstronny powinien być.
buzinga
Posty: 1245
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

WysokiPortorykanczyk pisze: 26 mar 2024, o 20:09
Kicu pisze: 26 mar 2024, o 19:28 O brak gry Kubickiego aż tak chyba bym się nie martwił. Wiadomo jak to bywa ze zdrowiem Janusza, a zapowiada się kolejny sezon klubowo-reprezentacyjny bez większego odpoczynku.
Te "sezon jest długi" i ''brak większego odpoczynku'' to w siatkówce kończą przeważnie się tak, że przyjdzie taki Giani, dostanie nową ekipę, trzeba będzie się zgrać, potem będzie szkoda ligowych punktów - i uzbiera się z tego kilku meczów max. Chyba, że Janusz się połamie, ale to dosyć niefortunne założenie.

Wzięcie utalentowanego gracza na ławkę z myślą o ogrywaniu go troszkę samo sobie przeczy - ale chciałbym wierzyć, że taki jest plan, tyle, że wydaje mi się, że jest drugie, trochę bardziej logiczne, wyjaśnienie - tj. z jakichś powodów Kubicki swoje notowania pogorszył na tyle, że do wyboru miał ławkę w klubie czołówki, ławkę w klubie z nie-czołówki, 1 ligę albo jakiś wyjazd do Belgii.

Andrea Giani gdy prowadził Modenę dostał na ławkę najbardziej utalentowanego rozgrywającego-juniora na świecie - Paolo Porro. Zagadka: ile zagrał tam meczów w rundzie zasadniczej i playoffach poza zadaniowymi zmianami na zagrywkę?

Zero. Potem zagrał parę meczów w spotkaniach o 5. miejsce, które nikogo tam nie obchodziły.
Dokładnie, dlatego zdziwiło mnie, że chłopak nie zdecydował się na wyjazd do przykładowej Francji, Jedyne co go mogło od tego odwieźć to obietnice gry po odejściu Janusza. Tam mogą być jakieś cięcia niekoniecznie duże, ale jak Skra ze swoim budżetem 500 mln euro zarzuci oferty reprezentacyjnym zawodnikom to faktycznie może nie być co zbierać. Cretu raczej idzie do Bełchatowa z celem sprowadzenia całej Kędzierzyńskiej kolonii z jaką wygrywał LM (tak zgaduje). Także podejrzewam, że jakieś deklaracje w stosunku do Kubickiego padły. Inaczej 3 rok siedzenia na ławie bez żadnego celu będzie dramatem dla tak młodego zawodnika. Głównie dlatego, że rozegranie jest pozycją na której zawodnik musi grać. Tu nie ma półśrodków, że rozegra sobie kilka spotkań w lidze. Tak można zrobić ze skrzydłowymi lub środkowymi. Rozgrywający musi grać regularnie. Dlatego taki plan dania jedynki za dwa lata ma sens o tyle, że jak Janusz odejdzie nie będzie żadnych sensowych ogranych Polaków na rozegraniu do wzięcia trzeba więc ryzykować z bardzo młodymi przy zabezpieczeniu doświadczonym nieśmiertelnym Łomaczem na dwójce. Zobaczmy co się wydarzy.
Ostatnio zmieniony 26 mar 2024, o 20:41 przez buzinga, łącznie zmieniany 1 raz.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Diomedea »

hardy pisze: 26 mar 2024, o 19:25 Czy to przypadkiem nie jest szykowanie sie Zaksy na odejście Janusza za rok?
Bo ja wiem? Bakaj bedzie mial 2 lata gry na jedynce w pierwszej lidze wiec...
Liczy sie to, co potrafisz zrobic na boisku, pod presja. Ile tego dostanie Kubicki?
Siedzenie na lawce i obserwacja oraz przemyslenia az tak rozwijajace nie sa i jest to przehejpowana metoda szkoleniowa.

Tak jak pisalam beda atakujacy i beda sypacze, szybciej niz przyjmujacy. Jesli tylko dostana szanse gry. Z racji wieku Kubicki jakies szanse dostac powinien. Jesli on nie dostanie, to nie dostana i Bakaj i Suski i Becker. Kubicki ma przynajmniej atut medali, w tym zlota MSJ.

Za Kubickim jest rzadek zdolnych. Moim faworytem Kuropatwa-o rok mlodszy od Falkowskiego :] . To Kubicki na sterydach.
Ale zgadzam sie z Wysokim i przemikiem-cos poszlo nie tak.
Ostatnio zmieniony 26 mar 2024, o 20:50 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
buzinga
Posty: 1245
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

Diomedea pisze: 26 mar 2024, o 20:38
hardy pisze: 26 mar 2024, o 19:25 Czy to przypadkiem nie jest szykowanie sie Zaksy na odejście Janusza za rok?
Bo ja wiem? Bakaj bedzie mial 2 lata gry na jedynce w pierwszej lidze wiec...
Siedzenie na lawce az tak rozwijajace nie jest i jest przehejpowane jako metoda szkoleniowa.
Tak jak pisalam beda atakujacy i beda sypacze, szybciej niz przyjmujacy.
Za Kubickim jest rzadek zdolnych.
Ale zgadzam sie z Wysokimim i przemikiem-cos poszlo nie tak.
To coś nazywa się Paweł Rusek. W Cuprum praktycznie wszyscy grają poniżej swoich możliwości, jak mieli Frąckowiaka ten wyciskał z zespołu tyle ile się dało. Rusek jest obecnie jednym z najsłabszych trenerów w Plulidze, jeśli w ogóle nie najsłabszym. Mi też się ten ruch Kajetana średnio podoba, wolałbym nawet jakby podpisał kontrakt w Kędzierzynie i został wypożyczony za granicę na rok, żeby grał. Poza tym ja mam większego hajpa na Bakaja, którego tutaj ciągle nakręcam ;)
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Diomedea »

Wyjales mi to doslownie z ust. Wlasnie tak chcialam napisac i ugryzlam sie w jezyk.
Nakrecaj. To chyba nie zaszkodzi, kto wie, moze pomoze? ;)
zajczik
Posty: 378
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: zajczik »

buzinga pisze: 26 mar 2024, o 20:49
Diomedea pisze: 26 mar 2024, o 20:38
hardy pisze: 26 mar 2024, o 19:25 Czy to przypadkiem nie jest szykowanie sie Zaksy na odejście Janusza za rok?
Bo ja wiem? Bakaj bedzie mial 2 lata gry na jedynce w pierwszej lidze wiec...
Siedzenie na lawce az tak rozwijajace nie jest i jest przehejpowane jako metoda szkoleniowa.
Tak jak pisalam beda atakujacy i beda sypacze, szybciej niz przyjmujacy.
Za Kubickim jest rzadek zdolnych.
Ale zgadzam sie z Wysokimim i przemikiem-cos poszlo nie tak.
To coś nazywa się Paweł Rusek. W Cuprum praktycznie wszyscy grają poniżej swoich możliwości, jak mieli Frąckowiaka ten wyciskał z zespołu tyle ile się dało. Rusek jest obecnie jednym z najsłabszych trenerów w Plulidze, jeśli w ogóle nie najsłabszym. Mi też się ten ruch Kajetana średnio podoba, wolałbym nawet jakby podpisał kontrakt w Kędzierzynie i został wypożyczony za granicę na rok, żeby grał. Poza tym ja mam większego hajpa na Bakaja, którego tutaj ciągle nakręcam ;)
Niestety zgadzam się co do Ruska. Ławkuje Kubickiego, podobnie bojaźliwie z Graniecznym (tutaj dopiero od niedawna gra więcej w przyjęciu a ie tylko obronie). Duże nadzieje pokładałem w rozwoju Kubickiego od czasów obejrzenia kilku meczy w młodzieżówce na żywo. Nigdy nie widziałem Bakaja na żywo ale to co oglądałem z highlights i meczów na streamach czy w tv coraz bardziej przyłączam się do hajpu:) Różnie z wyborami młodzieży po wyjściu z juniora. Moim zdaniem wyjazdy nie są złym wyborem. Droszyńskiego choćby pomogło. Gniecki bodajże miał wyjechać z tego ćwierkali a został i mało gry. Zobaczymy jak u Masnego rozwinie się Błażej Bień choć konkurencja Jacznika mocna. Słotarski fajny progres zrobił. Ciekawie gdzie zagra Becker.
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: ciorny17 »

Diomedea pisze: 26 mar 2024, o 20:51 Wyjales mi to doslownie z ust. Wlasnie tak chcialam napisac i ugryzlam sie w jezyk.
Nakrecaj. To chyba nie zaszkodzi, kto wie, moze pomoze? ;)
Hmmm, Rusek bezapelacyjnie najgorszy pierwszy trener, a drugi Woicki, który wypadł z karuzeli. Co ich łączy?
Kłamca.
fan_siatkowki
Posty: 63
Rejestracja: 30 lis 2023, o 19:59
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: fan_siatkowki »

Już kiedyś pisałem o tym, że Rusek powinien dostać ogólnopolski zakaz brania pod swoje skrzydła młodych :] Kubicki, Granieczny, Gierzot (tak wiem, to była kontuzja, ale po powrocie Rusek też nie pomagał), Kapica. Żadnemu z nich praca z nim nie wyszła na dobre i każdy zaliczył zjazd pod jego okiem. Oby ofiar więcej już nie było.
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Rećko na dwójkę do Zaksy wg Ewy Mac.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1799
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hardy »

Może trzeba tam przypomnieć że w przyszłym sezonie spadają 3 drużyny
hottakesbot
Posty: 993
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

ciorny17 pisze: 26 mar 2024, o 21:37
Diomedea pisze: 26 mar 2024, o 20:51 Wyjales mi to doslownie z ust. Wlasnie tak chcialam napisac i ugryzlam sie w jezyk.
Nakrecaj. To chyba nie zaszkodzi, kto wie, moze pomoze? ;)
Hmmm, Rusek bezapelacyjnie najgorszy pierwszy trener, a drugi Woicki, który wypadł z karuzeli. Co ich łączy?
To, że nie są trenerami, tylko byłymi siatkarzami, których ktoś zatrudnił jako trenerów?
Paragon
Posty: 292
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Paragon »

hottakesbot pisze: 26 mar 2024, o 22:33
ciorny17 pisze: 26 mar 2024, o 21:37
Diomedea pisze: 26 mar 2024, o 20:51 Wyjales mi to doslownie z ust. Wlasnie tak chcialam napisac i ugryzlam sie w jezyk.
Nakrecaj. To chyba nie zaszkodzi, kto wie, moze pomoze? ;)
Hmmm, Rusek bezapelacyjnie najgorszy pierwszy trener, a drugi Woicki, który wypadł z karuzeli. Co ich łączy?
To, że nie są trenerami, tylko byłymi siatkarzami, których ktoś zatrudnił jako trenerów?
Obawiam się, że koledze nie o to chodziło, lecz o to, że łączy ich ławka trenerska w Radomiu, który nie wyciąga wniosków z porażki z Woickim. Rusek od nowego sezonu ma prowadzić Czarnych.
P.S. Gdyby w Radomiu od początku był sensowny trener jak Kantor a nie wynalazki z Woickim, to śmiało mogliby się utrzymać, bo teraz to bardzo poukładana drużyna, która w rundzie rewanżowej sieknęła za 3 punkty Suwałki, Nysę, Częstochowe, Katowice.
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: ciorny17 »

Plus to, że jeden był, a drugi jest asystentem trenera kadry. Jak widać praca przy boku selekcjonera w okresie krótkoterminowym nie wpływa na rozwój trenerski obu panów.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 154
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Mosze Bernsztajn »

ciorny17 pisze: 27 mar 2024, o 08:04 Plus to, że jeden był, a drugi jest asystentem trenera kadry. Jak widać praca przy boku selekcjonera w okresie krótkoterminowym nie wpływa na rozwój trenerski obu panów.
Ja bym Wujka może jeszcze nie skreślał definitywnie, choć faktycznie dotychczasowe wydarzenia sprawiają, że nie jest to łatwe. Odnoszę wrażenie, że jego bardzo od dawna ciągnęło na ławkę, taki miał być może plan na siebie, gdy kariera zawodnicza szła ku końcowi. Asystowanie, czy nawet ta Uniwersjada (jakkolwiek ją oceniać) wydawały się sensowną drogą dla terminującego i (być może) obiecującego kandydata na pierwszego. Stawiam tezę, która jest nieweryfikowalna, że jego problemem była propozycja Radomia. Oczywiście nie wiem, czy sam się o to starał, czy ktoś na stołku to wymyślił, ale to bez znaczenia, bo sam się nie wybrał. Decyzja była gdzie indziej. Decyzja zła podwójnie, bo i ze strony decydentów i samego Woickiego. Być może było za wcześnie, ale pokusa zwyciężyła. Możliwe, że czas nam pokaże, ile w tych dywagacjach jest prawdy. Teraz znów jest na ścieżce asystenckiej i to w bardzo ciekawym miejscu, więc może jeszcze wróci na białym koniu po mitycznym "wyciągnięciu wniosków"?
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Diomedea »

Byle za duzo tych bialych koni nie bylo.
Pilina tez w podobnym momencie wszedl do trenerki. Zaczal chyba od 2ligi i tez szybko dostal propozycje z PL i ja przyjal.
Moze i za wczesnie, ale od Pawla radzi sobie lepiej. Ta Uniwersjada Woickiego to zalosna byla. A mowi ciekawie i nieglupio.

Radom z wyborem trenera na przyszly sezon sie skiepscil. Mam nadzieje, ze spadna i nie wroca az do czasu jak ogarna oraz dostana lanie w I lidze od jakiejs Arki np. Zadziwiajace to jest ze strony Gumy, inteligentny facet, a tu takie wybory. To pewne z Ruskiem?

Choc rzeczywiscie te 4 pkty moga odrobic. Maja Skre, Barkom na wyjazdach i Cuprum u siebie wiec szansa na 5pkt realna
Katowice maja: Barkom u siebie, Cuprum na wyjezdzie, Bogdanke u siebie. Trudniej. Ja tu widze maks 3.
Cuprum: Resovia wyjazd, Katowice u siebie, i Czarnych wyjazd. Moga i 0 zarobic,maks widze 3, maja 5 przewagi.

I troche bedzie im trudno z transferami, trener nie bedzie zacheta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”