PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Arw165
Posty: 1415
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: Arw165 »

Nie chodzi o to czyja jest wina, tylko żeby nie wpadać w spiralę błędów. Przed chwilą w meczu Zaksa-Lubin była ta sama sytuacja i Zaksa straciła freeballa. Zaordynowano powtórzenie akcji i tyle.
Dobrze, że Warta od następnego seta nie pozwoliła na sytuacje stykowe i wygrała pewnie.
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: bono »

MVP Zapłacki😁ZAKSA swoje zagrała,Lubin bez wiary.3-0 dla gospodarzy.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: mmb »

Meczu nie oglądałem, ale patrzę na statystyki i Krzysiu dostał MVP za 2pkt? 33/20% przyjęcia? O co chodzi?
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3860
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: tomasol »

Kompromitujący występ Cuprum, i byłby taki nawet bez szpitala w Kędzierzynie. Zapłacki mvp 8-) , trochę trolling, ale i on i Gil zasłużyli dzisiaj na pochwały. Zresztą cała ZAKSA dzisiaj na duży plus, bo zagrała dobry mecz. Troszkę los się uśmiechnął do Kędzierzynian, ale mam wrażenie, że forma zaczyna się powoli zgadzać, no i już jakiś czas ten zestaw osobowy ze sobą gra i trenuje. Właściwie nie było większych nieporozumień czy błędów w komunikacji.

Mecz wcześniejszy dostarczył emocji dopóki do gry nie włączył się Kwolek a obok niego Butryn. Trefl trochę weryfikowany, ale ta lista jego zwycięstw to: Katowice, Radom, Lwów, Lubin, Bełchatów i Suwałki - wszystko dolna połowa tabeli. Także trudny do jednoznacznej oceny zespół, ale teraz będzie miał głównie pod górkę. Na razie z rywalami z podobnej półki lub wyższej same porażki.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1584
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: lukecik »

O co chodzi z tym mvp dla Zapłackiego? Meczu nie oglądałem, więc jestem w małym szoku widząc, że wyróżniony został zawodnik, który grał cały mecz, wykonał tylko jeden atak (!), a w sumie zdobył dwa punkty. :o
kibic_siatki
Posty: 2598
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: kibic_siatki »

Mamy kolejkę bez cudów, ci co mieli wygrać wygrali bez większych problemów.
Z 5 faworytów do rozstawienia najmniej pewne pokazało się Zawiercie: mieli problemy do momentu jak pogonili przeciwnika zagrywką: trochę szczęśliwie, bo ta niska hala pewnie nie spełnia standardów.
Pozostali powoli sytuują się na spodziewanych miejscach: JW, Projekt, Resovia i Zaksa.
Grupa dobrych średniaków walczy aby nie wypaść poza 8: Trefl, Stal, LUK i AZS.
Następnie mamy dół tabeli z małym ryzykiem spadku: Ślepsk, Barkom, Cuprum, Skra i Exact. W zasadzie po kilku następnych kolejkach jak zdobędą kilka punktów, to nie mają o co się bić.
Na koniec potencjalni spadkowicze: GKS i Czarni- tu rywalizacja może być do samego końca, choć na razie Radom jest murowanym kandydatem.
Arw165
Posty: 1415
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: Arw165 »

Dobrze zagrywał, Zaksa robiła masę punktów przy jego regularnym serwisie. Do tego nie robił błędów, niech ma. ;)
rafak
Posty: 557
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: rafak »

Daremny ten Lubin. Słabi Kwasowski i Ferens. Czy ktoś wie, co się stało Hanesowi, że nie wyszedł. Jedyne pozytywt w tej mizerii to Granieczny, który miał kilka dobrych zagrań i Strulak, który musi jednak poprawić serwis (ok, mam skrzywienie co do młodych).

Trochę taki zespół bez tradycji, bez wychowanków.

BTW, czemu nie grał Berger?

No i brawa dla Zapłackiego, pogonił tą zagrywką, w sumie może pokręcić się przy tym zespole jako wchodzący zadaniowo na zagrywkę.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: weary_skier »

rafak pisze: 3 gru 2023, o 20:57
No i brawa dla Zapłackiego, pogonił tą zagrywką, w sumie może pokręcić się przy tym zespole jako wchodzący zadaniowo na zagrywkę.
No fajny gest, widać było szczery uśmiech zawodnika.
W ogóle zdumiało mnie, że przeskok między Plusligą a trzecim poziomem rozgrywek jest taki ogromny. Nie wiem jaką rolę na swoim podwórku odgrywa Zapłacki, ale jaka ona by nie była nie sądziłem, że poziom ataku na jaki może sowbie pzowlić to coś w stylu 2/20 lub "drugi libero".
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: Pomocniczka »

Dajcie mu trochę pograć. Butryn też długo wchodził na najwyższy poziom.
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: Streeter »

weary_skier pisze: 4 gru 2023, o 08:26 W ogóle zdumiało mnie, że przeskok między Plusligą a trzecim poziomem rozgrywek jest taki ogromny.
Raczej nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę jak wielu zawodników potrafiło wymiatać na poziomie I ligi (Sobala*, Pasiński, Zbierski, itd.), a od PlusLigi się odbili. To co dopiero jeszcze poziom niżej.

*tak, pamiętam, że grywał w Jastrzębiu w szóstce, bardziej chodzi mi o to lublińskie podejście, gdzie w I lidze miał niemal status drugiego Bieńka, a po awansie do PlusLigi za wiele nie pokazał, zresztą nie na darmo po tym sezonie wyjechał do Rumunii.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: Pomocniczka »

W kolejce 9 mieliśmy w końcu wejście na boisko rezerwowego rozgrywającego Cuprum - Kubickiego.

Set nr 1 - Kubicki wchodzi za rozgrywającego przy stanie 13-19.

Pierwsza akcja - przyjęcie perfekcyjne, wystawa na środek ale Smith skacze w to samo tempo, wyblokowuje, kontra, Zwierz kończy.

Druga akcja - przyjęcie w punkt, wystawa do środkowego, temu ledwie udaje się dotknąć piłkę, wyrzuca ją w aut.

Trzecia akcja - przyjęcie na 3,5m, Kubicki wystawia świeczkę do Kwasowskiego na prawym (blisko siebie), wyblok, Zaksa wygrywa przedłużoną akcję.

Czwarta akcja - przyjęcie w punkt, Kubicki przy wystawie robi jakiś piruet i dotyka siatki.

Piąta akcja - przyjęcie na 2,5 metra, Kubicki wystawia prawe (blisko siebie) na podwójny blok, Kwasowski kiwa, Shoji podbija, Cuprum wygrywa długą akcję po wystawie na środek.

Szósta akcja - Kubicki broni po wybloku. Cuprum wygrywa akcję.

W kolejnych akcjach Kubicki nie dotyka piłki.
Koniec seta.

Set nr 2 - Kubicki wchodzi na podwójną zmianę przy 16-21.

Przyjęcie na drugi metr. Kubicki wystawia przy sobie na lewe na podwójny blok i niestety atakujący dostaje piłkę pod nogi.

Zaksa kończy przechodzącą.

Druga akcja - przyjęcie na szósty metr. Kubicki wrzuca atakującego w siatkę, ten goniąc piłkę nie może wyhamować i popełnia błąd dotknięcia siatki.

Zepsuta zagrywka zaksy.
Serwis w siatkę Ferenca kończy set.

Czy to o tym Kubickim piszemy jako o przyszłości kadry? Może go z kimś pomyliłem?

(mecz jest na ipla)
Szary Wilk
Posty: 7959
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (3⁶0.XI-03 XII)

Post autor: Szary Wilk »

Konarski dziś to trochę jak na tym memie, gdzie jeden kopie dziurę łopatą i 10 się patrzy i coś nadzoruje.

Konczył wszystko, a Skra i tak 2 sety w plecy. Teraz trochę złapał zadyszkę, ale i tak jedyny pozytyw w grze Bełchatowa jak na razie w tym meczu.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: Pomocniczka »

To już się jednak dzieje w kolejce nr 10.
Diomedea
Posty: 4368
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: Diomedea »

Tak o tym. I lepszego na razie nie ma. No chyba ze Lomacz pogra do 50ki.
Gosciu ktory jest multimedalista mlodziezowych ME i MS. Juz nie pamietam, ale ma tez jakies tytuly najlepszego rozgrywajacego tych imprez, min ME U 20, nie pamietam czy nie mial tez tytulu na MS.
Ktory calkiem dobrze sobie radzil jako pierwszy z musu w zeszlym roku, w zespole 3 od konca.

To sie nazywa rozwoj i to jest cos czego nie czujesz zupelnie. Gosc usiadl, nie wchodzil od poczatku sezonu, chyba ze na serwis. Chodzily tez jakies sluchy ze jest problem zdrowotny i nie jest gotowy do gry. nie wiem na ile uzasadnione.

Kajetan jest drugim roku seniora. Kompetencji twojego ulubionego A Sliwki (bez watpienia jednego z najbardziej obecnie klasowych graczy PL) za drugi rok ocenic nie mozna bo, siedzial poza bandami.
W trzecim roku w pierwszym meczu niezla gra w ataku, ale przyjecie -dramat 13 przyjec, 3 negatywne, 3 bledy bezposrednie, procent perfekcyjnego 0, 0 bloku, 2 bledy na 4 zagrywki. To tez sie nazywa rozwoj. Gral, choc bilansowal sie roznie, ale coraz lepiej w ciagu tamtego sezonu na pozbieranie sie.
I zrobil sie Gracz. Sa jakies Twoje wpisy oceniajace jego gre na tym etapie?

Ok inna pozycja, moze lepiej porownac rozwoj rozgrywajacego z innym rozgrywajacym. Co Marcin Janusz gral w 2 roku seniora? Odpowiem Ci-zanotowl 9 setow we wkret-met czestochowa. Byc moze byly one blyskotliwe, juz nie pamietam. W trzecim roku zanotowal 4 sety. To okres ligi zamknietej, bez spadkow.
IMHO raczej swiadczy to slabo o trenerze niz zawodniku.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: Pomocniczka »

Sa jakies Twoje wpisy oceniajace jego gre na tym etapie?
Zapewne! I nie są pochwalne.

No, jeśli Kubicki grał w tej kolejce chory, to go usprawiedliwia. Nagrody w juniorach to jednak insza inszość i one nie gwarantują, że ten rozwój będzie.

Przyjrzę mu się w kolejnym wejściu. Być może nawet zdam relację.
Odpowiem Ci-zanotowl 9 setow we wkret-met czestochowa.
W którym to było sezonie? Popatrzę chętnie.
granvorka
Posty: 746
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: granvorka »

Jeśli dobrze kojarzę, na Polsat Boxie jest jeden mecz z udziałem Janusza z jego debiutanckiego sezonu w Czewie, z Politechniką (12/13). Był wtedy 2 lata młodszy od obecnego Kubickiego, ale zapewne Kubicki już na tamtym etapie był technicznie lepszy od Marcina. Zresztą pewnie lepszy i od Janusza z Kielc, czy wczesnej Skry. Ale wiadomo, wtedy sypało się trochę inaczej, więc prawie każdy współczesny młody rozgrywacz z wyższej półki będzie wyglądał lepiej niż jego odpowiednik sprzed dekady czy dwóch.

Akurat w meczu z Zaksą KK miał słabe wejście, najsłabsze z tych, które widziałem w tym sezonie. Może pamiętasz poprzedni mecz z Zaksą, z końca ub. sezonu, tam Kubicki wypadł bardzo dobrze, na tle raczej mocnego rywala. Chyba niestety trzeba poczekać aż Cuprum jeszcze trochę potankuje (zachowując bezpieczny dystans od Radomia) zanim Rusek da więcej szans młodemu.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: Pomocniczka »

Muszę obejrzeć.

Zdziwiło mnie tylko, bo ten Brazylijczyk był vs. Zaksa fatalny. Jak powiedziałem ja już oglądam praktycznie wyłącznie Zaksę i kadrę, to nie wiem jak to było w pozostałych ośmiu meczach tego sezonu, ale jeśli on (Gelinski) był taki tragiczny cały czas, to Kubicki musi na treningach wyglądać jak [...]. Te wystawy, co opisywałem, to on jeszcze sypiąc do przodu i to blisko siebie wychylał się do przodu.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: Pomocniczka »

granvorka pisze: 6 gru 2023, o 21:48 Jeśli dobrze kojarzę, na Polsat Boxie jest jeden mecz z udziałem Janusza z jego debiutanckiego sezonu w Czewie, z Politechniką (12/13). Był wtedy 2 lata młodszy od obecnego Kubickiego, ale zapewne Kubicki już na tamtym etapie był technicznie lepszy od Marcina. Zresztą pewnie lepszy i od Janusza z Kielc, czy wczesnej Skry. Ale wiadomo, wtedy sypało się trochę inaczej, więc prawie każdy współczesny młody rozgrywacz z wyższej półki będzie wyglądał lepiej niż jego odpowiednik sprzed dekady czy dwóch.

Akurat w meczu z Zaksą KK miał słabe wejście, najsłabsze z tych, które widziałem w tym sezonie. Może pamiętasz poprzedni mecz z Zaksą, z końca ub. sezonu, tam Kubicki wypadł bardzo dobrze, na tle raczej mocnego rywala. Chyba niestety trzeba poczekać aż Cuprum jeszcze trochę potankuje (zachowując bezpieczny dystans od Radomia) zanim Rusek da więcej szans młodemu.
Obejrzałem. No tak, to był pierwszy mecz Zaksy po finale PP. Jak na debiut, to nie można się specjalnie przyczepiać. Z pewnością musi poprawić pozycję przy wystawie, bo widać czy będzie grał do przodu czy do tyłu. Nie widziałem też ani razu, żeby przed wystawą zerknął na drugą stronę siatki. Zagrywka słabo. Na plus wygrana przepychanka z Huberem. Przez cały mecz bardzo go Papa J komplementował, również wtedy, gdy robił błąd. Takie założenie sobie przyjął, widać. Na czasach wiele uwagi poświęcał mu trener Rusek - przypominał o rudymentach. Czy to coś zmieniło w meczu? Nie wiem.
Teraz w wolnej chwili obejrzę Janusza.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: Pomocniczka »

Obejrzałem mecz Janusza. Wspomnień czar. Grześ Szymański, Szczupły Fabian, dwaj warszawscy libero stojący prze Nowakiem wyglądający jak Hobbici przy Gandalfie+, Krzyś "ustrzelił Żibę" Wierzbowski.

Po drugiej stronie chudziutki Lisinac (jeszcze bez zagrywki), młody prezes Kaczyński, młody prezes Piechocki wchodzący na przyjęcie, Bociuś.

No, Janusz był jednak dwa lata młodszy od Kubickiego.

Chodzi mi jednak o coś innego. Był wtedy lepszy (jak na tamte czasy) od dzisiejszego Kubickiego (jak na te czasy) czy nie był, to nie ma specjalnego znaczenia. Bo nie da się przewidzieć czy ktoś osiągnie poziom reprezentacyjny czy nie. Jako dowód przedstawiam f.s.o. Najbardziej merytoryczne forum internetowych ekspertów. Przejrzyjcie sobie starsze wątki i przewidywania. Nawet Janeczek miał być lepszy od Wlazłego. Ile było wygłaszanych ex cathedra zdecydowanych opinii wygłaszanych przez ekspertów internetowych że Kwolek jest lepszy od Śliwki. Pogląd przeciwny zyskiwał miano niemal herezji. Ile wygrał Olek w szóstce a ile Bartek? Kto dziś jest nazywany przez wielu prawdziwych ekspertów najlepszym zawodnikiem świata a kto nie łapie się do kadry?

Na rozegraniu też były wielkie nadzieje w stosunku do graczy, którzy dzisiaj grzeją ławę w drużynach dołu tabeli. Jedyny czy nie jedyny, najlepszy z młodych czy nie najlepszy, nie ma żadnej gwarancji, że będzie dobry.
Padł argument, że zdobył jakąś nagrodę indywidualną na imprezie juniorskiej. To nie ma znaczenia. Ziobrowski też był najlepszym atakującym ME Juniorów a w kraju nawet MVP i dziś klepie u bisurmanów. Czy będzie miał wystarczająco dużo inteligencji? Charakteru do treningów? Pokory do nauki od lepszych? Talentu? Szczęścia (vide Semeniuk, Kaczmarek a nawet Śliwka)? Ja nie mówię, że nie. Ale i nie mówię, że tak. Okaże się. Za jakieś 5 lat. Na razie nie ma w nim za wiele, co by dało taką pewność.
Diomedea
Posty: 4368
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: Diomedea »

Janusz w sezonie 2011 mial rocznikowo 17 lat.
Kubicki w sezonie 2022 mial rocznkowo 18 lat. Ja widze rok roznicy.

Zgadzam sie co do okresu. Potrzeba z reguly 5-6 lat. Srednio, bo czasem zawodnicy dojrzewaja szybko (Kochanowski), czasem wolno (Fornal), a czasem dojrzewaja szybko i przestaja robic postepy albo nawet sie cofaja (urazy, problemy z fizyka)-przykladem Kwolek.

Hejp na Janeczka pochodzil z czasow kiedy streamy byly niedostepne. Gosc byl duzy i wczesnie zaczal stukac duzo punktow. I poszly pogloski ze jest super. cos jak z Gromadowskim.
Sama w podobny sposob hejpowalam kedzierzynskiego Roka Oliweire (sorry jesli przekrecilam nazwisko), zanim pierwszy raz zobaczylam goscia na streamie, i skomentowalam ze nie skacze i nie ma kierunkow. Pewnie podobnie jak Janeczek szybko urosl, byl silny, to stukal punkty w mlodziku i kadecie.
Pamietam pierwsze wpisy z pierwszych obserwowanych spotkan Milosza Hebdy (to nie bylo wypozycznie juniora ze Spaly do Skry czasem?) Byla konsternacja, ze straszny nielot i sztywniak, wczesniej byl spory hejp na niego, ale malo transmisji ze spotkan w ktorych gral. A ze Skry do Spaly nie jest daleko, zeby obejrzec na zywo, wiec nie ma co obsmiewac uzytkownikow FSO.
Jakos nie widzialam, zebys obsmiewal skautow, ktorzy Kariagina zatrudnili na miejsce Semeniuka, podczas gdy gosc mogl sie ewentualnie rozwinac jako 3ci, i tez nie wiadomo do jakiego poziomu. A to przeciez byli profesjonalisci.

Takze lat trzeba na pelna realizacje, ale przeslanki sa wczesniej, potem jest sciezka kariery, kontuzje, wybory klubow, charakter i pracowitosc. Czasem to widac przy obserwacji na dluzszym dystansie-sposob sluchania uwag trenera, zachowania na rozgrzewce i okoloboiskowe, postepy, motoryka. U Kochana bylo widac bardzo dobrze. Oczywiscie, ze obejrzenie 3 spotkan przez 1 rok to za mala proba. Pewnie minimum 20-30 przez kilka lat mlodziezowki da juz jakis oglad.
Jak sie oglada 2-3 turnieje miedzynarodowe na rok, jakies mecze Spaly, MP od cwiartek to, dla niektorych zawodnikow, ta proba bedzie znacznie wieksza.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2023/24 - kolejka 9 (30.XI-03 XII)

Post autor: Pomocniczka »

Hejp na Janeczka pochodzil z czasow kiedy streamy byly niedostepne. Gosc byl duzy i wczesnie zaczal stukac duzo punktow. I poszly pogloski ze jest super. cos jak z Gromadowskim.
Były jakieś powody. To jasne. Inaczej nikt by takich prognoz nie stawiał. Po czasie, gdy już jest wiadomo, że nie był lepszy od Wlazłego, można mówić, że przewidywania były błędne i dlaczego. Ale clou w tym, że nie da się takich rzeczy przewidzieć. O Semeniuku mogą się znaleźć spisy że młody i zdolny ale nikt nie pisał, że będzie najlepszy na świecie. Nie znajdziemy żadnej prognozy, która stawia go wyżej od Kwolka. Od Szalpuka pewnie też nie.

Nie da się takich rzeczy przewidzieć. Ktoś będzie albo Semeniukiem albo Ziobrowskim. A może coś pośrodku...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”