Playoff - półfinały

Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

Naprawdę, już myślałem o świętowaniu, ale demony wróciły....
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: kuchcik77 »

jako neutrals mogę powiedzieć ze zj...li to;) a ptaki cóz, nikt nie bedzie wspominał stylu i obronionych meczboli jak będą złote medale zakładać:)
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2024, o 16:13 przez kuchcik77, łącznie zmieniany 1 raz.
rocky
Posty: 1185
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: rocky »

Fornal chyba pociągnął jednak.
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Vivo »

Resovio, coś Ty zrobiła.. :<
Kibic Polsatu
Posty: 64
Rejestracja: 18 mar 2022, o 19:24
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Kibic Polsatu »

żeby być kibicem resovii to trzeba mieć nerwy. Ja dziś im kibicuję ale tylko po to aby udupić ten poroniony system grania w play-off
astronauta
Posty: 2915
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: astronauta »

Vivo pisze: 20 kwie 2024, o 15:43 Cóż, bardziej liczyłem na porażkę Fornala w maju, ale... dziś też bym nie pogardził :)
Zaksa family w pełnej okazałości, I jeszcze taki śmieszny ich kolega, jakieś vz coś tam.
A mecz kapitalny, brawa dla obydwu drużyn.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

Przykro się robi, straciliśmy Boyer, teraz wypuściliśmy taką szansę na finał. Pod względem psychicznym przewaga po stronie JW. Finalnie wyczerpani tą rywalizacją zakończymy sezon bez medalu, oby tak nie było. Zasługujemy bardziej na ten medal niż Projekt. Jednak to jest sport...
asps
Posty: 373
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: asps »

Simao pisze: 20 kwie 2024, o 16:15 Przykro się robi, straciliśmy Boyer, teraz wypuściliśmy taką szansę na finał. Pod względem psychicznym przewaga po stronie JW. Finalnie wyczerpani tą rywalizacją zakończymy sezon bez medalu, oby tak nie było. Zasługujemy bardziej na ten medal niż Projekt. Jednak to jest sport...
Spokojnie, jeszcze rywalizacja trwa, wiadomo, że teraz JSW na fali, ale jeszcze poczekajmy.
Szary Wilk
Posty: 7974
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Szary Wilk »

Nie wypuści tego Jastrzębie. Ale tak się poznaje wielkie drużyny. Nie ważne jak zaczynają, ważne jak kończą i z jakiego kryzysu są w stanie wyjść. Jeśli Jastrzębie to zamknie na 3-2, to znaczy, że są naprawdę wielkim zespołem.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

Szary Wilk pisze: 20 kwie 2024, o 16:19 Nie wypuści tego Jastrzębie. Ale tak się poznaje wielkie drużyny. Nie ważne jak zaczynają, ważne jak kończą i z jakiego kryzysu są w stanie wyjść. Jeśli Jastrzębie to zamknie na 3-2, to znaczy, że są naprawdę wielkim zespołem.
Resovia to wypuściła w tym czwartym secie...
ciorny17
Posty: 8548
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: ciorny17 »

Rozumiem powrót itp, ale nie oszukujmy się, że Drzyzga z Amerykaninem położyli seta i próbują położyć początek ostatniej partii.

Fornal bierze na siebie dużo wolumenu i w najważniejszych momentach gra jak powinien.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

Nie jestem zwolennikiem Cebula, ale dzisiaj daje radę, jak tylko ma przyzwoitą piłkę od Drzyzgi. Okazuje się, że Bucki nie jest już graczem dającym odpowiednią jakość na ten poziom. Dobrze, że Drzyzga jest już ostatni sezon w Resovii.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2024, o 16:27 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
Szary Wilk
Posty: 7974
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Szary Wilk »

Resovia to jeszcze lepszą akcję robi, że Louatiego, dzięki któremu w końcu zaczęli wyglądać jak poważna drużyna, oddają, żeby Klemen mógł grać. A Resovia z Klemenem jak wyglądała, to widać było w ostatnich latach. W końcu przyszedł facet, który ogarnął i musi odejśc. Vasina w sumie mógłby być nowym Louatim, ale pewnie go wyślą do kwadratu.
Szary Wilk
Posty: 7974
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Szary Wilk »

Może Cebulj powinien zostać na stałe przestawiony na atak
Awatar użytkownika
Seweryn1908
Posty: 317
Rejestracja: 18 kwie 2019, o 02:35
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Seweryn1908 »

Brawo resowia
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

Ten JW jest dla nas nie do przejścia. Świetnie Cebulj, a Defalco...🤦 Gratulacje dla JW 👏 Defalco tak jak na kadrze, pęka w ważnym momencie. Dramat, napić człowiek i tak się będzie musiał, tylko z rozpaczy :|
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2024, o 16:35 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
Shift
Posty: 278
Rejestracja: 29 lis 2015, o 10:39
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Shift »

Co wywalił De Falco... i tam dalej Klemen byłby na zagrywce

Końcówka 4 seta i ta przechodząca ewidentnie na konto Amerykanina.

+ ta ostatnia zagrywka. Normalnie wyglądało to tak, jakby celowo te 2 ostatnie zagrania.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2024, o 16:35 przez Shift, łącznie zmieniany 1 raz.
ciorny17
Posty: 8548
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: ciorny17 »

TJ to na pewno do Japonii idzie? Nie walczy czasem o angaż w Jastrzębiu? Zerowe ratio, 13% efektywności
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7974
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Szary Wilk »

Shift pisze: 20 kwie 2024, o 16:33 Co wywalił De Falco... i tam dalej Klemen byłby na zagrywce

Końcówka 4 seta i ta przechodząca ewidentnie na konto Amerykanina.
Jeszcze skróta w pół siatki zagrał xD
rocky
Posty: 1185
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: rocky »

Eh co ten Defalco wymyślił
hottakesbot
Posty: 1004
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Playoff - półfinały

Post autor: hottakesbot »

Ładnie się Defalco pożegnał z halą w Jastrzębiu :]
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Paragon »

DeFalco psycha ze szkła :]
Virulent
Posty: 68
Rejestracja: 15 paź 2022, o 13:49
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Virulent »

Klemens na którego wszyscy psioczą dziś ratował jak mógł Resovie a ten ubóstwiany TJ odwalił taką mizerię, że masakra
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

Dawno nie byłem tak zakłamany... :| Pewnie zakończymy sezon bez medalu, dobrze że odchodzi Defalco. Psychicznie nie wytrzymuje, podobnie jak na kadrze. Cebulj dziś świetny mecz, obiektywnie to przyznaje 👏 Bucki nie wszedłby na taki poziom obecnie.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2024, o 16:40 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Loszek »

Niesamowite, jakiego sabotażystę odwalił Defalco...
Genialny dwumecz. Ostatni raz takie emocje odczuwałem chyba jak Resovia wygrywała pierwsze mistrzostwo ze Skrą, bo wyeliminowanie JW bez podstawowego atakującego byłoby podobną sensacją.
Tak żeby kibice Resovii się uśmiechneli, duch Andrzeja Kowala zstąpił na Resovię - forma przyszła na play-offy 😁
Szary Wilk
Posty: 7974
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Szary Wilk »

Jak Francuzi będą tak na Igrzyskach grać jak w PlusLidze, to będą bardzo mocni. A Defalco, jako całokształt to niesamowity zawodnik, ale ciśnienia w ogóle nie trzyma.

Projekt już spuchł, Resovia na fali i to tych drugich typuję na brązowych medalistów.
ptrlnd
Posty: 340
Rejestracja: 20 mar 2021, o 10:13
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: ptrlnd »

Brawa dla Jastrzębskiego. Pokazali, że nawet beznadziejna sytuacja ich nie złamie. Świetne trio Patry-Fornal-Szymura i dla mnie cichym bohaterem ten ostatni. Kończył wiele beznajdziejnych piłek i trzymał przyjęcie. Gratulacje również dla Resovii mimo wszystko. Cebulj i Luatti trzymali grę. Zasługują na brąz. Mega dwumecz, dużo emocji.Życzę sobie i wam finału na takim poziomie.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

Gratulacje dla JW, a Defalco to żadna gwiazda. Nie ma czego żałować, że odejdzie z PlusLigi. W ważnych momentach nie daje rady psychicznie. Dziś Cebulj pokazał charakter. Wiele razy dałem do zrozumienia, że nie jestem jego fanem, ale za dzisiejszy mecz 👏
Mam nadzieję, że jednak uda się wywalczyć ten brąz, ale będzie ciężko.
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 154
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Mosze Bernsztajn »

Ja wiem, że ten mecz to było pięć setów, wiem że było mnóstwo grania i różne momenty, ale po takiej końcówce nie sposób mi nie myśleć, że Resovii sprawę (kolokwialnie mówiąc) koncertowo zapaprał DeFalco najpierw akcją ala Manuel Armoa, czyli bez pomyślunku w aut z przechodzącej, a potem zagrywając tak fatalnie, jakby nie wiedział, że piłka powinna wpaść w boisko, ale jednak nad siatką. Amerykanin nie raz pokazywał, że potrafi się podpalać w trudnych momentach, ale dziś stało się to w najgorszym dla Rzeszowian momencie.

Generalnie kapitalne granie i szacunek dla obydwu drużyn. Nie spodziewałem się, że JW może być aż tak blisko odpadnięcia, bo w sumie Resovia miała ich na widelcu, ale nie umiała skonsumować. Mimo wszystko za walkę duże brawa. Pokazali charakter, ale zabrakło chyba zimnych głów w końcówce, a jednej to na pewno.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

JW jest do ruszenia, Zawiercie może zdobyć MP. Zapowiada się ciekawy finał. Siatkarzy z Jastrzębia ta rywalizacja półfinałowa kosztowała dużo zdrowia, podobnie Resovie. Chyba długo nie zapomnę tego czwartego seta, los tak chciał. Najwyraźniej nie zasługiwaliśmy na ten finał. Jednak teraz brak medalu będzie dużym rozczarowaniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”