Gdzie zagrają Alena Hendzel i Milena Sadurek?

matiss
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2008, o 11:21

Gdzie zagrają Alena Hendzel i Milena Sadurek?

Post autor: matiss »

Otworzyłem ten temat aby pospekulować o tym gdzie przejdą Milena Sadurek i Alena Hendzel, ponieważ nadal nie mają one pracodawcy...
Ostatnio zmieniony 13 sie 2008, o 20:13 przez dreamer, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Lekko zmodyfikowałem tytuł
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Gdzie zagrają Alena Hedzel i Milena Sadurek?

Post autor: Roberto36 »

No gdzie gdzie...Oczywiście z w PILE.ty jest Liga Mistrzów,i perspektywy na mistrza.Sadurek napewno zagra w Pile,ale w sprawie Hedzel odbędzie sie zebranie PZPS,i oni podejmą decyzje..
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Gdzie zagrają Alena Hedzel i Milena Sadurek?

Post autor: mAt »

Czyli jak znam życie to PZPS będzie trzymał stronę Piły i zezwoli na grę Hendzel w PTPS.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Gdzie zagrają Alena Hedzel i Milena Sadurek?

Post autor: Robert »

Pewnie tak się stanie jak piszesz mAt. Milenka raczej podpisze kontrakt z Piłą po IO. Sytuacja Hendzel jest trochę zakręcona i nie wiadomo czego się spodziewać, PZPS będzie na pewno arbitrem w tej sytuacji.
Albertos
Posty: 5
Rejestracja: 5 sie 2008, o 13:05
Płeć: M

Re: Gdzie zagrają Alena Hedzel i Milena Sadurek?

Post autor: Albertos »

Sadurek nie raczej a na pewno podpisze kontrakt z Piłą !!! Ona sama jest o tym przekonana!! Jakos tak mówiła ale na pewno dokładnie tego nie napisze: Mówiła ze jak wróci z Pekinu to wszystko sobie pookłada,ale wie ze zagra w Pile!! :] a z Hendzel nie wiadomo;d ale super by było gdyby doszła do Piły !!! ;d Pozdro :P
Ostatnio zmieniony 8 sie 2008, o 22:57 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zapoznaj się z regulaminem
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Gdzie zagrają Alena Hedzel i Milena Sadurek?

Post autor: evija »

O Sadurek wiemy, mam nadzieję, że się rozwiąże, choć kto wie BKS... za darmo jej nie puszczą to pewne.
Gorzej sytuacja wygląda z Hendzel, tu chyba zejdzie więcej na dojściu do porozumienia :/
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Gdzie zagrają Alena Hedzel i Milena Sadurek?

Post autor: evija »

Przepraszam za posta pod postem, ale edytować już nie można po paru dniach ;)

Milena Sadurek pojawiła się w zainteresowaniach Asystelu Novara. Gdyby transfer doszedł do skutku (potrzebna jest dobra gra na IO ) to dołączyłaby do Ani Podolec. Trzeba poczekać czy Asystelowi uda się ściągnąć Japonkę Takeshitę, gdyby nie to pewnie postarają się o naszą Milenę.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Gdzie zagrają Alena Hedzel i Milena Sadurek?

Post autor: Robert »

Milenka jak będzia chciała zagrać we Włoszech to musi się wznieść na wyżyny swoich umiejętności, co pewnie nastąpi. Pożyjemy, zobaczymy szanse są, lecz dużo zależy od Mileny.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Gdzie zagrają Alena Hendzel i Milena Sadurek?

Post autor: Mate »

Chyba Włochy po IO są szczytem marzeń. Milena gra słabo i wątpię, aby poszła do Włoch. Chyba, że chce być rezerwową.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
znawca siatkarski
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2008, o 19:34
Płeć: M

Re: Gdzie zagrają Alena Hendzel i Milena Sadurek?

Post autor: znawca siatkarski »

Sadurek jest siatkarka piły tak samo hendzel one naleza do farmutilu piła koniec i kropka nie piszcie takich bzdur.
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Gdzie zagrają Alena Hendzel i Milena Sadurek?

Post autor: Macka »

znawca siatkarski pisze:Sadurek jest siatkarka piły tak samo hendzel one naleza do farmutilu piła koniec i kropka nie piszcie takich bzdur.
Z szacunku wypada napisać nazwiska i miasta wielką literą - to raz, a dwa to Hendzel nadal jest zawodniczką AZSu Białystok tyle,że trenuje z Piłą - sprawa nie jest wyjaśniona. I to Ty przestań pisać bzdury
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Gdzie zagrają Alena Hendzel i Milena Sadurek?

Post autor: jasson »

Macka, odpuść sobie. Gość zalogował się tylko po to by zrobić małe zamieszanie na forum...
mariomaryja
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 23:45
Płeć: M
Kontakt:

Re: Gdzie zagrają Alena Hendzel i Milena Sadurek?

Post autor: mariomaryja »

Podejrzewam że po sobotnim meczu sprawa Aleny będzie wyjaśniona i strony się dogadają.
Bardziej wygląda mi to na taktyczne (raczej mądre) posunięcie AZS-u, który odwlekając sprawę, powoduje że Alena nie wystąpi w sobotnim meczu w Białymstoku.
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Gdzie zagrają Alena Hendzel i Milena Sadurek?

Post autor: Roberto36 »

No miejmy nadzieje ze Hendzel dogada sie z klubem z którym tak naprawdę jest jeszcze związana kontraktem.Kwestia dogadania się jest priorytetowa bo przez to ze nie gra traci na tym sama siatkarka i klub z Piły..
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”