Bielsko vs Muszyna czyli Finał

Awatar użytkownika
Krull
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2010, o 18:47
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Bielsko vs Muszyna czyli Finał

Post autor: Krull »

brawo Bielsko ;- )
I love Logan Tom <3
Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: Bielsko vs Muszyna czyli Finał

Post autor: Alferek »

Przyznam szczerze, że nie wierzyłem do końca. Nie byłem na hali - wybrałem wariant piwko+HDTV na Polsacie. Pierwszy set - można powiedzieć typowy dla BKS, czyli przewaga do końcówki seta a potem blokada w psychice i strata seta. Drugi set- metamorfoza, z dużym udziałem tej wyśmianej ongiś na forum onetu Doroty Świeniewicz. Jej doświadczenie dało 8 cennych punktów w tym meczu! Drugi i trzeci set to jednostronne widowisko. Czwarty set to gra o życie dla Muszynianki. To co wychodziło w BKS nagle przestało być punktowe, ale Mineralne i tak nie doszły. Myślę, że na koniec w Muszynie zabrakło wiary.
Teraz subiektywne plusy i minusy BKS:
Na duży plus:
Barańska - udźwignęła ciężar gry, albo atakując na czysto albo też atakując z głową bądź plasem bądź kiwką. Na dodatek zabójcze serwy.
Na plus:
Okuniewska - ją trzeba zatrzymać, to najbardziej perspektywiczna zawodniczka. Dała dziś sporo na środku, raz tylko za gorąca głowa była pod siatką.
Bambrówna - ugrała dużo punktów, momentami doskonała, ale zdarzały jej się jej nieudane zbicia (blok).
Studzienna - tak niby nic, ale ugrała 10 punktów. Jej nietypowe zbicia były skuteczne - ma warunki i wykorzystała je.
Świeniewicz - w drugim i trzecim secie pociągnęła grę skutecznie kończąc ataki. Ogłoszenie jej emerytury okazało się przedwczesne. Dorota nawet w wieku 38 lat jest wielką siatkarką.
Skorupa - rzadko się zdarza, by rozgrywająca zdobyła aż 8 punktów. ale punty o nie tylko. Dziś grała "asynchronicznie" robiąc sporo zamieszania u rywalek.
Minus:
Ciacho - coś dziś jej mecz nie wyszedł. Dobrze, ze trener ją zmienił na Dorotę.

I taka mała dygresja - trener Wiktorowicz, niejako rezerwowy zdobył złoto. Kilkanaście lat temu złoto dla BKS zdobywał trener Bednaruk - dyrektor klubu, albo trener Kopecki - wuefista. Nikt mu jednak nie odbierze tego co mu się należy.
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Bielsko vs Muszyna czyli Finał

Post autor: ark »

Mistrzem Polski jest Bielsko ! Bielsko najlepsze jest ! ... :D
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: Bielsko vs Muszyna czyli Finał

Post autor: >Petr< »

gratulacje dla Bielska :) bardzo podoba mi się ten zespół. zarówno od strony fizycznej jak i sportowej ;)
Awatar użytkownika
BKS_Fan
Posty: 22
Rejestracja: 6 maja 2010, o 09:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Bielsko vs Muszyna czyli Finał

Post autor: BKS_Fan »

Oj co to się stało ? Muszyna przegrała ? No nie mówcie... Jaka szkoda...
A tak serio to super mecz wspaniały doping mistrz wraca tam gdzie jego miejsce :P
i moja ulubiona piosenka z Finału MP..."Dziś Muszyny nadszedł kres, HEJA HEJA BKS !!!" :)
Każdy w Polsce wie!
co dla nas liczy się!
tylko BKS, trójkolorowy herb
w żyłach szlachetna krew!

Będziemy razem z nim!
do końca naszych dni!
duma i wiara w nas,
nic nie zatrzyma nas,
na mistrza przyszedł czas!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”