Chemik Bydgoszcz

compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: compact »

Calę to Heynen wywalił z Ziraatu w zeszłym sezonie. Pewnie Bell, bo walczy z kontuzją kolana i Galata chce się go pozbyć.
Awatar użytkownika
ProBC
Posty: 36
Rejestracja: 25 maja 2011, o 11:52
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: ProBC »

Jeszcze bardziej znane nazwisko.
Juantorena?
"Tylko idioci mówią prawdę. Ja jestem inteligentny, więc nie mówię prawdy."
— Salvador Dalí
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Skrzypek »

ProBC pisze:
Jeszcze bardziej znane nazwisko.
Juantorena?
Tak, od razu gdy dowiedział się, że w Bydgoszczy jest wakant na przyjęciu to postanowił zostawić tureckie miliony i przeprowadzić się nad Brdę. :-)

Compact trafił, Bydgoszcz miała ofertę od managera Henry Bella.
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Tylko,że Bell ostatnio wylądował w szpitalu :)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Skrzypek »

Co nie zmienia faktu, że oferta była. Agenci potrafią mieć wyobraźnię i są operatywni.
TanioSkuryNieSpzedam
Posty: 86
Rejestracja: 13 maja 2013, o 17:38
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: TanioSkuryNieSpzedam »

o Kurcze jak Bell to szkoda że się nie udało akurat on wygląda na najbardziej ułożonego Kubańczyka
no ale Magutia czy jak mu tam skoro trafil do rep USA coś prezentować musi chociaż w lidze światowej nie zachwycił no ale transferem pokroju DJ Nelsona nie powinien byc :D
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

No ja też się trochę dziwię, bo po co Transferowi zawodnik ,który nie przekroczył podobno w żadnym meczu 50% w ataku? Tu jest potrzebny ktoś do atakowania ,a nie do przyjmowania :)
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

A ja sądzę, że potrzebny jest ktoś zarówno do przyjmowania, jak i atakowania. Ale jeśli już wybierać któryś z tych elementów, to jednak przyjęcie jest Transferowi bardziej potrzebne. Zobaczymy co Amerykanin ma do zaoferowania.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: mikser »

Kurcze, świetny ruch z Heynenem :) Bardzo go cenię i lubię, klub też na tym sporo zyska. Same plusy!
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Hirako »

1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Możesz zdradzić kulisy swojego przyjścia do Transferu?

- Najpierw mój agent powiedział mi, że ten klub ma spory budżet, dysponuje dużymi pieniędzmi, więc się ucieszyłem i byłem gotowy od razu podpisywać kontrakt (śmiech). Potem jednak się okazało, że wcale nie jest tak kolorowo, więc się wstrzymałem.

Wycinek wywiadu z Carsonem Clarkiem :)
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

To znaczy, że w Bydgoszczy rozmawiali z Carsonem jeszcze przed sezonem czy zinterpretowałam tę wypowiedź nie tak jak trzeba?
HejdaChemik
Posty: 270
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:03
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: HejdaChemik »

CHEMIK BYDGOSZCZ!!
wojtasek1994
Posty: 22
Rejestracja: 16 sie 2009, o 09:20
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: wojtasek1994 »

Orientuje się jak wygląda sytuacja z Miłoszem Zniszczołem i Yasserem? Kiedy mają wrócić do gry?
Brasil

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Brasil »

Muagututia jak na razie pokazuje, to co miał pokazać, czyli bardzo dobre przyjęcie, przeciętny atak, dobrą obronę i słabą zagrywką, choć liczyłem, że może jakoś zaskoczy, ale ma jeszcze czas. Nie dość, że nazwisko brzmiące mało anglosasko, to jeszcze patrząc na jego styl gry od razu powiedziałbym, że to Argentyńczyk albo Brazylijczyk. Taki wyższy Bravo bez jakiejkolwiek dynamiki. :D
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

Zacznijmy od tego, że takiego siatkarza w Bydgoszczy brakowało. Garret dołączył do drużyny i momentalnie zrobił dużą różnicę w przyjęciu, a i w ataku nie odstaje od swoich kolegów, fajnie atakuje po prostej i przede wszystkim w jego grze widać zamysł. Inna sprawa, że piłki od Woickiego pozostawiają sporo do życzenia i praktycznie wszyscy skrzydłowi Transferu mają problemy ze skutecznym atakiem. W każdym bądź razie moim zdaniem Amerykanin to gracz, wokół którego działacze z Bydgoszczy powinni budować skład na przyszłe lata.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: lipton »

Czy ja dobrze widzę, że Janeczek grał wczoraj na środku? Wiadomo co wpłynęło na taką decyzję Heynena?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

Ja myślę, że Heynen tak sobie po prostu zdecydował. Może chciał coś zmienić, może środkowi bez formy, może miał to być element zaskoczenia. Chyba najbardziej prawdopodobne, że coś mu nie pasowało, nie był zadowolony ze środka i chciał poszukać czegoś innego. W każdym razie dość dziwna decyzja mając na uwadze fakt, że ma w zespole czterech środkowych (w tym wczoraj znów zabrakło Zniszczoła, który już jakiś czas temu wrócił do gry po kontuzji).
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Basil »

Czytam sobie właśnie, że trener Heynen zostaje na kolejny sezon w Bygoszczy i zapowiada zmiany w zespole. Szkoda, że taki Artur Szalpuk zastanawia się nad ofertami z ZAKSY czy Jastrzębia podczas gdy taka Bydgoszcz, ze znacznie większym potencjałem finansowym od warszawskiej Politechniki i szansami na dobry zespół w przyszłym sezonie wydawałaby się dla niego idealna.
[edit]
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

Pierwsze decyzje, których można się było spodziewać już zapadły - odchodzą Portundo i Salas.
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Oni w ogóle nie powinni być tu ściągani
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: mikser »

Póki co same dobre decyzje - zostaje Heynen, odchodzą Salas i Portundo. Mogliby jeszcze m.in. dogadać Clarka.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Pele »

Oby Heyden miał możliwość wybrania nowych zawodników to może być ciekawy skład a nie "szrot" z zagranicy
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Skrzypek »

Czytając komentarze na tym forum można odnieść wrażenie, że Heynen jest jakimś królem Midasem świata trenerów, który wszystko zamienia w złoto, a prawda jest taka, że nie spełnił postanowionego przed nim celu. Sorry
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: lucass90 »

Zamiast Clarka na miejscu Chemika powalczyłbym o Bartmana, a obcokrajowcami obsadził przyjęcie + 1 środkowy. Wszystko oczywiście zależeć będzie od budżetu, ale myślę Heynen byłby w stanie załatwić ciekawych, niedrogich zawodników z ligi niemieckiej, lub belgijskiej. Dodatkowo, jako kibic reprezentacji, życzyłbym sobie widywać Bartmana trochę częściej, i ogólnie uważam, że wyszłaby mu na dobre współpraca z belgijskim szkoleniowcem.
AZS CZĘSTOCHOWA!
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: KadrO »

lucass90 pisze:Zamiast Clarka na miejscu Chemika powalczyłbym o Bartmana, a obcokrajowcami obsadził przyjęcie + 1 środkowy. Wszystko oczywiście zależeć będzie od budżetu, ale myślę Heynen byłby w stanie załatwić ciekawych, niedrogich zawodników z ligi niemieckiej, lub belgijskiej. Dodatkowo, jako kibic reprezentacji, życzyłbym sobie widywać Bartmana trochę częściej, i ogólnie uważam, że wyszłaby mu na dobre współpraca z belgijskim szkoleniowcem.
Wydaje mi się, że Bartman to zdecydowanie za wysoka półka jak na Bydgoszcz. Prędzej widziałbym go w Jastrzębiu, gdyby Łasko zdecydował się odejść. Najlepiej jednak, aby został we Włoszech.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

lucass90 pisze:(...) a obcokrajowcami obsadził przyjęcie + 1 środkowy.
Jurkiewicz, Zniszczoł, Nowakowski. Po co zagraniczny środkowy? Prędzej obcokrajowiec przydałby się na rozegraniu.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Murilo0 »

Skrzypek pisze:Czytając komentarze na tym forum można odnieść wrażenie, że Heynen jest jakimś królem Midasem świata trenerów, który wszystko zamienia w złoto, a prawda jest taka, że nie spełnił postanowionego przed nim celu. Sorry
W tej chwili jest w ścisłej czołówce trenerów +ligi, o największym doświadczeniu i kontaktach. Licząc punkty od jego przyjścia Bydgoszcz byłaby 5-6 zespołem ligi. Nie należy jednak zapominać, że to zawodnicy są na boisku, a nie trener i nawet Rezende z Alekną nie zrobiliby z Bydgoszczy Mistrza Polski w obecnym zestawieniu personalnym.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Klugenhammer »

Poza tym prowadził zespół w składzie personalnym jaki odziedziczył po poprzedniku, co nigdy nie ułatwia trenerowi pracy.
W przyszłym sezonie będzie miał wpływ na budowę kadry i wybór graczy, z którymi będzie chciał pracować.
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”