Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Lynn »

Sypnęło niesodziankami w tej kolejce. Kluczbork wygrywa z Lublinem, a Kraków z Wrocławiem po 3:1
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: dezerter »

Lynn pisze:Sypnęło niesodziankami w tej kolejce. Kluczbork wygrywa z Lublinem, a Kraków z Wrocławiem po 3:1
Kluczbork ma starych wyjadaczy, a Lublin chyba nie wytrzymuje presji awansu.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Aquino »

Co ciekawe w drużynie Akademików słabszy mecz zanotował ich koń pociągowy Daniel Grzymała i dali radę nawet bez niego. Świetny mecz przyjmujących i Konrada Buczka, który miał na początku problem z wygraniem rywalizacji o miejsce w szóstce z Piotrem Fenoszynem.
We Wrocławiu fatalnie zagrała trójka przyjmujących. Nie pomógł nawet Pietruczuk, który często gasił pożary, gdy Gibek nie radził sobie w przyjęciu. Słaby mecz Wierzbickiego, który po fenomenalnym początku sezonu gaśnie z meczu na mecz i niedługo wygryzie go pewnie Frąc, który jako jedyny dzisiaj trzymał Gwardzistów przy życiu.

Zespołem który najbardziej zasługuje na awans jest bezapelacyjnie BBTS. Niektórzy marudzili, że to odgrzewanie kotleta, że już mieliśmy taką ekipę w lidze i niczym się nie wyróżniała, ale mi się naprawdę gra BBTS podoba. Grają najrówniej ze wszystkich drużyn wygrywając wszystko co się da łącznie z turniejami towarzyskimi i Pucharem 1 ligi. Po odejściu Tarasova jakość gry nie zmieniła się za wiele. Mocno im kibicuję i mam nadzieję, że po 3 latach wrócą do elity.
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Lynn »

dezerter pisze:
fibus pisze:
dezerter pisze:Chciałem tylko napisać, że Trenerio Piotrek Łuka "wlazł" do BASu i efekt już widać. A będzie tylko lepiej
3:1i jedziemy...
Zwycięstwo oczywiście cieszy ale BAS grał z wyjątkowo bezjajecznym Jaworznem w każdym secie na przewagi praktycznie :-)
No to teraz drugie zwycięstwo z rywalem, jednak mocnym, jakim jest Września.
,
Co ten Łuka zmienił w Białymstoku, bo właśnie BAS wygrał I seta z BBTS-em? :D
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: dezerter »

III set im się trochę rozjechał, ale chłopaki walczyli.
Piotrek jest na początku swojej kariery trenerskiej, trochę mu w Nysie nie wyszło, ale zapewniam, że wnioski wyciągnął. To niesamowicie ambitny facet. Jeszcze dużo dobrego przed nim.Bardzo mu kibicuję!
Kibic95
Posty: 31
Rejestracja: 20 gru 2018, o 18:24
Płeć: M

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Kibic95 »

Maciej Naliwajko opuszcza Olimpię Sulęcin... Dołączył do plusligowej Nysy. Myślę że to będzie spore osłabienie dla pierwszoligowego beniaminka.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: dezerter »

Kibic95 pisze:Maciej Naliwajko opuszcza Olimpię Sulęcin... Dołączył do plusligowej Nysy. Myślę że to będzie spore osłabienie dla pierwszoligowego beniaminka.
Jak wyglądała jego gra w tym sezonie?
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Aquino »

dezerter pisze:
Kibic95 pisze:Maciej Naliwajko opuszcza Olimpię Sulęcin... Dołączył do plusligowej Nysy. Myślę że to będzie spore osłabienie dla pierwszoligowego beniaminka.
Jak wyglądała jego gra w tym sezonie?
Właśnie słabiutko, tym dziwniejsze, że trafił do Plusligi.
Ogromny regres względem tego co pokazywał w Krakowie i Gwardii. Jest wielu lepszych zawodników o których Nysa czy Gdańsk mogłyby się starać (Gibek,Dębski,Jóźwik,Kogut,Lubaczewski) a wybrały akurat słabo się prezentujących Naliwajke i Pietruczuka.
tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: tomaszn »

A którego z wymienionych zawodników puściłby klub na tym etapie rozgrywek? Pomyśl zanim zaczniesz strzelać ślepakami
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Aquino »

Dzisiejszy wynik można uznać za lekką niespodziankę. AZS AGH miał kłopot z dobrym wejściem w mecz co najprawdopodobniej było spowodowane tym, że na co dzień nie grają i nie trenują w hali na Ptaszyckiego. Szybki zjazd do bazy zaliczył Grzymała. Trochę niesłusznie bo piłki jakie dostawał od Buczka nie były najlepsze, ale dobrze zagrali dwaj inni liderzy czyli Dębski i Jóźwik. Już 4 MVP Dębskiego co pokazuje, że młody przyjmujący świetne się rozwija i jest moim zdaniem jednym z odkryć tego sezonu. Nie miał okazji zagrać w Zawierciem w PlusLidze to może po tym sezonie ktoś z elity go zauważy bo chłopak ma naprawdę potencjał na duże granie.
W Mickiewiczu praktycznie nie grało nic. Jedynie warty odnotowania kolejny świetny mecz Jakuba Lewandowskiego. Dla mnie to najlepszy środkowy zaplecza, który jest gotowy na Plusligowe granie i bez problemu powinien znaleźć pracodawcę.
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Lynn »

Każda seria się kiedyś kończy.

BBTS Bielsko Biała - BKS Visła Bydgoszcz 0:3
PabloFX
Posty: 820
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: PabloFX »

Mark Lebedew w Gwardii Wrocław, jako koordynator: https://gwardiawroclaw.pl/mark-lebedew- ... r-gwardii/
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: dezerter »

PabloFX pisze:Mark Lebedew w Gwardii Wrocław, jako koordynator: https://gwardiawroclaw.pl/mark-lebedew- ... r-gwardii/
Gruby ruch, ale chyba Gwardia nie jest gotowa tym składem powalczyć o Plus. Z drgiej strony, przy powiększeniu o dwie drużyny...
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Aquino »

Bardzo interesujący ruch pokazujący, że z roku na rok 1 liga staje się coraz bardziej profesjonalna. Szanse Gwardii na awans są bardzo niskie nawet jeśli wejdzie w życie ten skandaliczny pomysł(a raczej wejdzie w życie bo ostatnio potwierdził to Romański) to muszą najpierw pokonać Norwida a następnie BBTS.
PabloFX
Posty: 820
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: PabloFX »

Przed poprzednim sezonem Gwardia nakreśliła plan 3-letni, którego celem jest awans do Plusligi. Póki co konsekwentny progres wskazuje na to, że mają duże szanse by wykonać go w 100%. Raczej wątpię, żeby na siłę się pchali już w tym sezonie, żeby po roku z hukiem spaść.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: dezerter »

Całkiem możliwe, ale będzie im jeszcze ciężej. Na obecną chwilę, mają mocnego sponsora, mocnego "koordynatora" :]
A za rok, będą mieli 3/4 bezpośrednich kandydatów do awansu. Muszą coś robić, bo mogą przespać swoją okazję.

W tym sezonie tego nie widzę, ale już o tym pisałem wyżej. Z drugiej strony play-off rządzą się swoimi prawami, czego przykładem jest awans Suwałk po wyeliminowaniu Nysy w finale dwa sezony temu. Jedno jest pewne. Rozgrywki w 1 Lidze z roku na rok są coraz ciekawsze i to jest z pożytkiem dla całej dyscypliny.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: dezerter »

Jeff Menzel w Wrocławiu.
Mati95
Posty: 64
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 12:07
Płeć: M

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Mati95 »

Na pewno ciekawy transfer, sporo się dzieje ostatnio we Wrocławiu, ale myślę, że w tym sezonie jeszcze nie dadzą rady awansować. Bielsko, Lublin, Bydgoszcz zdaje się, że są krok przed nimi. Gwardii zdarzają się też wahnięcia formy, szczególnie na wyjazdach. Zobaczymy jak poradzą sobie w sobotę w Świdniku.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: dezerter »

Marcin Iglewski ponownie zagra w Krispol Wrześni.
Mati95
Posty: 64
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 12:07
Płeć: M

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Mati95 »

Dariusz Daszkiewicz oficjalnie w Lublinie, Kołodziejczyk i Maj zostają w roli asystentów.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Kicu »

Mati95 pisze:Dariusz Daszkiewicz oficjalnie w Lublinie, Kołodziejczyk i Maj zostają w roli asystentów.
Świetny news. Bałem się, że Lublin polegnie w tym sezonie właśnie przez brak doświadczenia u trenera, bo skład jest gotowy na walkę o PlusLigę. Na tym ruchu zyska na pewno sam klub jak i trener Kołodziejczyk.
Kibic95
Posty: 31
Rejestracja: 20 gru 2018, o 18:24
Płeć: M

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Kibic95 »

Kicu pisze:
Mati95 pisze:Dariusz Daszkiewicz oficjalnie w Lublinie, Kołodziejczyk i Maj zostają w roli asystentów.
Świetny news. Bałem się, że Lublin polegnie w tym sezonie właśnie przez brak doświadczenia u trenera, bo skład jest gotowy na walkę o PlusLigę. Na tym ruchu zyska na pewno sam klub jak i trener Kołodziejczyk.
nie wiem co może zyskać trener Kołodziejczyk w tym wypadku, moim zdaniem jeśli klub awansuje to może jedynie stracić...
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Kicu »

Kibic95 pisze:
Kicu pisze:
Mati95 pisze:Dariusz Daszkiewicz oficjalnie w Lublinie, Kołodziejczyk i Maj zostają w roli asystentów.
Świetny news. Bałem się, że Lublin polegnie w tym sezonie właśnie przez brak doświadczenia u trenera, bo skład jest gotowy na walkę o PlusLigę. Na tym ruchu zyska na pewno sam klub jak i trener Kołodziejczyk.
nie wiem co może zyskać trener Kołodziejczyk w tym wypadku, moim zdaniem jeśli klub awansuje to może jedynie stracić...
To, że jest młodym trenerem i jeszcze wiele nauki przed nim. Na pewno nie zaszkodzi mu praca u boku tak doświadczonego trenera, a wręcz tak jak napisałem - może mu pomóc.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Kicu »

Nie mogę zedytować poprzedniego posta, więc będzie jeden pod drugim:

No proszę, Lublin liderem po ograniu Bielska 3:0. BBTS chyba jakąś lekką zadyszkę ma, bo drugi mecz z rzędu przegrany do zera. Aczkolwiek z dwoma najgroźniejszymi rywalami.
Mati95
Posty: 64
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 12:07
Płeć: M

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Mati95 »

Dzisiaj sporo ciekawych wyników. Dobry dzień dla zespołów z Lubelszczyzny, Lechia urywa punkt Bydgoszczy, Bas wygrywa z Sulęcinem. 1 liga zaczyna wyglądać na coraz bardziej wyrównaną.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: dezerter »

Obatel Richard Henry właśnie ogłosił na konferencji w Wrocławiu, że dla Gwardii Wrocław załatwił nowego dużego sponsora...
Wiceprezes PZPS jeździ sobie po Polsce (1 Lidze) i rozdaje sponsorów SSP - A to Świdnik, a to Wrocław... Fajnie nie? :|
tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: tomaszn »

dezerter pisze:Obatel Richard Henry właśnie ogłosił na konferencji w Wrocławiu, że dla Gwardii Wrocław załatwił nowego dużego sponsora...
Wiceprezes PZPS jeździ sobie po Polsce (1 Lidze) i rozdaje sponsorów SSP - A to Świdnik, a to Wrocław... Fajnie nie? :|
Nie sądzisz chyba,że tak sobie jeździ bez celu, bo lubi. Wybory PZPS się zbliżają wielkimi krokami, więc i on podarunki roznosi
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: dezerter »

tomaszn pisze:
dezerter pisze:Obatel Richard Henry właśnie ogłosił na konferencji w Wrocławiu, że dla Gwardii Wrocław załatwił nowego dużego sponsora...
Wiceprezes PZPS jeździ sobie po Polsce (1 Lidze) i rozdaje sponsorów SSP - A to Świdnik, a to Wrocław... Fajnie nie? :|
Nie sądzisz chyba,że tak sobie jeździ bez celu, bo lubi. Wybory PZPS się zbliżają wielkimi krokami, więc i on podarunki roznosi
Kolega chyba nie zrozumiał mojego wpisu ;)
Marcel
Posty: 25
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:57
Płeć: M

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: Marcel »

Martwi mnie bardzo Mickiewicz Kluczbork. Ostatni mecz wygrany, ale to był obowiązek.
Ostatnio zmieniony 2 lut 2021, o 20:51 przez Marcel, łącznie zmieniany 1 raz.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Tauron I liga mężczyzn - sezon 2020/2021

Post autor: choe »

Do usunięcia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”