Plotki transferowe 23/24

Pringels
Posty: 7
Rejestracja: 2 cze 2022, o 10:48
Płeć: M

Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pringels »

W Plus Lidze już praktycznie znamy składy drużyn na przyszły sezon. Macie jakieś informacje dot. 1 ligi?
Tommy
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Tommy »

Kosiba odchodzi do Nysy, Rećko, Siwicki podobno Będzin. Kacper Gonciarz oraz Paweł Rusin Chełm jak awansuje.
berybery
Posty: 7
Rejestracja: 29 maja 2022, o 11:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: berybery »

Mateusz Grabda poprowadzi Gwardię Wrocław w przyszłym sezonie
Ponadto na rozegraniu zagra Damian Biliński
Na przyjęciu młodszy z braci Śliwka
Zawalski powędruje do Bielska - Białej
Anto89
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2021, o 17:46

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Anto89 »

Do Bielska dołączy również Romać na atak
Wierzbicki i Pigłowski mają trafić do Avii
Gryc ma pozostać w Gwardii
grubelolo
Posty: 50
Rejestracja: 8 maja 2021, o 19:24
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: grubelolo »

Spore przemeblowania w klubie z Tomaszowa
Stolc trafi do Torunia
Szwed do Bielska (podobno jako atakujacy)
Kulik uzupełni Szwaradzkiego na ataku w Chełmie, natomiast Piotrowski powędruje do drugoligowego Rudzińca
zajczik
Posty: 378
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: zajczik »

Ciekawe newsy a niektóre nawet zaskakujące. Szwed na ataku? skoro w tym sezonie odpalił jako przyjmujący. Rudziniec jakiś zastrzyk kasy i idzie w ślady Chełma? Czekam na weryfikację trenerskich umiejętności Grabdy bo z KPS ten sezon uważam na mocno przeciętny aczkolwiek nie wiem kto odpowiadał za transfery. Do Torunia i Chełma transfery zapewne pod warunkiem awansu do I ligi.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

Ciezko sie nie zgodzic, zarowno co do Szweda jak i Grabdy.
Wystarczy spojrzec na gre Gwardii obecnie oraz pozycje Siedlec. Sa chlopcem do bicia, jak gral Kupka bylo troche lepiej, ale tez bez rewelacji.
Rzadko kto wyciaga trenera z klubu o 8 pozycji nizej :(
W dodatku jesli do Bielska Romac na atak, to Szwed bylby drugim atakujacym. Watpie by zawodnik, majacy calkiem przyzwoite statystyki przyjecia i grajacy wiekszosc kariery na tej pozycji wyrazil chec bycia drugim atakujacym.
Anto89
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2021, o 17:46

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Anto89 »

Grabda jest moim zdaniem strasznie przecenianym trenerem zarówno przez związek jak i kluby. Nie rozumiem dlaczego pchają go do kolejnych klubów i kadr młodzieżowych. Jak dla mnie to jest przereklamowany trener, na którego ciągle ktoś się nabiera, a z tego co słyszałem od zawodników, których w przeszłości trenował to jest on dla nich bardziej kolegą niż autorytetem i trenerem (prędzej pożartuje, napije się piwka niż zmotywuje i odpowiednio rozwinie zawodnika).
Cop, Kołodziejczyk, Słaby, nawet Pudo to dla mnie znacznie lepsi trenerzy ,,młodego" pokolenia.
Aczkolwiek może jeśli dostanie klub z dużym budżetem i dobrymi zawodnikami to uda mu się coś ugrać, bo póki co jego praca w Siedlcach polegała raczej na ściąganiu młodych, perspektywicznych zawodników i wyciąganie z nich ile się da w 1 lidze
luckyluck1997
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2022, o 20:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: luckyluck1997 »

Muszę stanąć w obronie trenera Grabdy. Również jestem trenerem młodego pokolenia, narazie na szczeblu 3 ligi i grup młodzieżowych .
Trener Grabda jest bardzo dobrym człowiekiem i niesamowitym Motywatorem . Miałem możliwość podglądać różnych trenerów z 1 ligi , Plus Ligi podczas treningów , później oczywiście rozmowa i żaden z nich nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak trener Mateusz, od którego bije niesamowita pasja i energia a co najważniejsze trening u trenera Grabdy czy np trenera Grbicia pod względem intensywności i kultury treningu niczym się nie różnił poza poziomem indywidualnym zawodników .

Nie zgodzę się z Waszymi opiniami, macie prawo pisać wszystko i o wszystkich, tak funkcjonuje to forum, ale proponuje na początku zapoznać się z pracą trenera Murka czy trenera Grabdy, aby stwierdzić , że trener Murek nie ma pojęcia o treningu a ma za to zawodników, którzy potrafią grać .

Nie odbierzcie mnie źle, nie chce być tez stronniczy , ale już pare dobrych lat siedzę w tym fachu, szkoląc się i odbywając staż u wielu trenerów i mam o tym wydaje mi się , że spore pojęcie.
Goral1990
Posty: 18
Rejestracja: 8 kwie 2023, o 18:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Goral1990 »

W Rudzińcu Ogonowski trenerem . Bliski podpisania kontraktu Pizuński z Nowej Soli i Piotrowski z Tomaszowa .

Chwastyniak przymierzany na trenera do Siedlec w miejsce Grabdy .

Cop w Sulęcinie.

W Świdniku Guz ma pełnić obowiązki 1 trenera do końca sezonu, a później zarząd ma decydować . Pewnie wyniki zweryfikują.
Goral1990
Posty: 18
Rejestracja: 8 kwie 2023, o 18:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Goral1990 »

luckyluck1997 pisze: 8 kwie 2023, o 17:19 Muszę stanąć w obronie trenera Grabdy. Również jestem trenerem młodego pokolenia, narazie na szczeblu 3 ligi i grup młodzieżowych .
Trener Grabda jest bardzo dobrym człowiekiem i niesamowitym Motywatorem . Miałem możliwość podglądać różnych trenerów z 1 ligi , Plus Ligi podczas treningów , później oczywiście rozmowa i żaden z nich nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak trener Mateusz, od którego bije niesamowita pasja i energia a co najważniejsze trening u trenera Grabdy czy np trenera Grbicia pod względem intensywności i kultury treningu niczym się nie różnił poza poziomem indywidualnym zawodników .

Nie zgodzę się z Waszymi opiniami, macie prawo pisać wszystko i o wszystkich, tak funkcjonuje to forum, ale proponuje na początku zapoznać się z pracą trenera Murka czy trenera Grabdy, aby stwierdzić , że trener Murek nie ma pojęcia o treningu a ma za to zawodników, którzy potrafią grać .

Nie odbierzcie mnie źle, nie chce być tez stronniczy , ale już pare dobrych lat siedzę w tym fachu, szkoląc się i odbywając staż u wielu trenerów i mam o tym wydaje mi się , że spore pojęcie.
Super gość bez dwóch zdań. Do młodych chłopaków idealny trener. Empatyczny, a takich mało .
Po dobrych kilkunastu latach grania na parkietach różnych lig trafiłem pare lat temu pod skrzydła trenera Grabdy i nie sądziłem, że u schyłku mojej kariery będzie to dla mnie jeden z lepszych sezonów w kontekście wyniku jak i współpracy.
grubelolo
Posty: 50
Rejestracja: 8 maja 2021, o 19:24
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: grubelolo »

Anto89 pisze: 8 kwie 2023, o 16:00 Grabda jest moim zdaniem strasznie przecenianym trenerem zarówno przez związek jak i kluby. Nie rozumiem dlaczego pchają go do kolejnych klubów i kadr młodzieżowych. Jak dla mnie to jest przereklamowany trener, na którego ciągle ktoś się nabiera, a z tego co słyszałem od zawodników, których w przeszłości trenował to jest on dla nich bardziej kolegą niż autorytetem i trenerem (prędzej pożartuje, napije się piwka niż zmotywuje i odpowiednio rozwinie zawodnika).
Cop, Kołodziejczyk, Słaby, nawet Pudo to dla mnie znacznie lepsi trenerzy ,,młodego" pokolenia.
Aczkolwiek może jeśli dostanie klub z dużym budżetem i dobrymi zawodnikami to uda mu się coś ugrać, bo póki co jego praca w Siedlcach polegała raczej na ściąganiu młodych, perspektywicznych zawodników i wyciąganie z nich ile się da w 1 lidze
co do tej ostatniej tezy z lepszymi zawodnikami to może wyjść różnie bo Gwardia podobno strasznie odmłodzi skład na przyszły sezon z dużym zaciągiem do graczy, których Grabda prowadzi w kadrach młodzieżowych, więc porównywanie następnego sezonu do obecnego sezonu pod wodzą Murka może być lekko nie miarodajne
luckyluck1997
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2022, o 20:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: luckyluck1997 »

grubelolo pisze: 9 kwie 2023, o 09:05
Anto89 pisze: 8 kwie 2023, o 16:00 Grabda jest moim zdaniem strasznie przecenianym trenerem zarówno przez związek jak i kluby. Nie rozumiem dlaczego pchają go do kolejnych klubów i kadr młodzieżowych. Jak dla mnie to jest przereklamowany trener, na którego ciągle ktoś się nabiera, a z tego co słyszałem od zawodników, których w przeszłości trenował to jest on dla nich bardziej kolegą niż autorytetem i trenerem (prędzej pożartuje, napije się piwka niż zmotywuje i odpowiednio rozwinie zawodnika).
Cop, Kołodziejczyk, Słaby, nawet Pudo to dla mnie znacznie lepsi trenerzy ,,młodego" pokolenia.
Aczkolwiek może jeśli dostanie klub z dużym budżetem i dobrymi zawodnikami to uda mu się coś ugrać, bo póki co jego praca w Siedlcach polegała raczej na ściąganiu młodych, perspektywicznych zawodników i wyciąganie z nich ile się da w 1 lidze
co do tej ostatniej tezy z lepszymi zawodnikami to może wyjść różnie bo Gwardia podobno strasznie odmłodzi skład na przyszły sezon z dużym zaciągiem do graczy, których Grabda prowadzi w kadrach młodzieżowych, więc porównywanie następnego sezonu do obecnego sezonu pod wodzą Murka może być lekko nie miarodajne
Śliwka, Tytus Nowik, Sokołowski z Tomaszowa, Biliński- zapowiada się mega odmłodzenie i oby jakiś pomysł na to wszystko prezesów
BydlakzWesta
Posty: 13
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 09:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: BydlakzWesta »

Podobno trener Grabda ma pościągać do gwr młodych kadrowiczów z którymi pracował. Problem w Gwardia jest taki że duża część zawodników ma kontrakty dwuletnie i nie za bardzo jest możliwość "pozbycia" się ich.
luckyluck1997
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2022, o 20:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: luckyluck1997 »

Na pewno z tego co słyszałem bazą ma być kilku doświadczonych graczy z dwuletnim kontraktem a reszta młodzi zawodnicy z reprezentacji
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

luckyluck1997 pisze: 9 kwie 2023, o 09:29
grubelolo pisze: 9 kwie 2023, o 09:05
Anto89 pisze: 8 kwie 2023, o 16:00 Grabda jest moim zdaniem strasznie przecenianym trenerem zarówno przez związek jak i kluby. Nie rozumiem dlaczego pchają go do kolejnych klubów i kadr młodzieżowych. Jak dla mnie to jest przereklamowany trener, na którego ciągle ktoś się nabiera, a z tego co słyszałem od zawodników, których w przeszłości trenował to jest on dla nich bardziej kolegą niż autorytetem i trenerem (prędzej pożartuje, napije się piwka niż zmotywuje i odpowiednio rozwinie zawodnika).
Cop, Kołodziejczyk, Słaby, nawet Pudo to dla mnie znacznie lepsi trenerzy ,,młodego" pokolenia.
Aczkolwiek może jeśli dostanie klub z dużym budżetem i dobrymi zawodnikami to uda mu się coś ugrać, bo póki co jego praca w Siedlcach polegała raczej na ściąganiu młodych, perspektywicznych zawodników i wyciąganie z nich ile się da w 1 lidze
co do tej ostatniej tezy z lepszymi zawodnikami to może wyjść różnie bo Gwardia podobno strasznie odmłodzi skład na przyszły sezon z dużym zaciągiem do graczy, których Grabda prowadzi w kadrach młodzieżowych, więc porównywanie następnego sezonu do obecnego sezonu pod wodzą Murka może być lekko nie miarodajne
Śliwka, Tytus Nowik, Sokołowski z Tomaszowa, Biliński- zapowiada się mega odmłodzenie i oby jakiś pomysł na to wszystko prezesów
A jaki pomysl w tym widac? Bo nie ogarniam. Nowik na jaka pozycje?
To sa gracze do szostki?
Kto im przyjmie? Ile skoncza na wysokiej?
BydlakzWesta
Posty: 13
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 09:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: BydlakzWesta »

Widać też że Chełm bardzo pewny swego. Mimo że jeszcze bez awansu a już mega wzmocnienia:
Na Ataku ma dołączyć Kulik z Tomaszowa, na przyjęciu Dobosz z Siedlec i Rusin z Radomia, na rozegraniu Gonciarz z Będzina , na libero Sas z Cuprum
grubelolo
Posty: 50
Rejestracja: 8 maja 2021, o 19:24
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: grubelolo »

BydlakzWesta pisze: 12 kwie 2023, o 11:26 Widać też że Chełm bardzo pewny swego. Mimo że jeszcze bez awansu a już mega wzmocnienia:
Na Ataku ma dołączyć Kulik z Tomaszowa, na przyjęciu Dobosz z Siedlec i Rusin z Radomia, na rozegraniu Gonciarz z Będzina , na libero Sas z Cuprum
na srodku maja zostac Marcyniak i Sadkowski, a uzupelni ich Jakub Nowak z Lechii.
marekreg2020
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2021, o 12:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: marekreg2020 »

Nie rozumiem jak można przed najważniejszymi meczami podać informacje że w przyszłym sezonie drużynę będzie prowadził inny trener oraz że ważne kontrakty na przyszły sezon będą zrywane? Co w przypadku awansu drużyny z Wrocławia? Zagrają młodzieżą która podpisali czy będę prosić zawodników z którymi rozwiązali umowy o to aby łaskawie zagrali jednak w pluslidze? Skandaliczna decyzja prezesa, inaczej skomentować się tego nie da. Chyba że mają tyle pieniędzy żeby od tak sobie wypłacać kary za rozwiązanie kontraktów? Z tego co wiem w przyszłym sezonie nie zobaczymy we Wrocławiu Fornala, Zawalskiego, Dervisaja, Schamlewskiego.
BydlakzWesta
Posty: 13
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 09:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: BydlakzWesta »

grubelolo pisze: 12 kwie 2023, o 12:21
BydlakzWesta pisze: 12 kwie 2023, o 11:26 Widać też że Chełm bardzo pewny swego. Mimo że jeszcze bez awansu a już mega wzmocnienia:
Na Ataku ma dołączyć Kulik z Tomaszowa, na przyjęciu Dobosz z Siedlec i Rusin z Radomia, na rozegraniu Gonciarz z Będzina , na libero Sas z Cuprum
na srodku maja zostac Marcyniak i Sadkowski, a uzupelni ich Jakub Nowak z Lechii.
Baran z Lechii też chyba był przymierzany do nich
grubelolo
Posty: 50
Rejestracja: 8 maja 2021, o 19:24
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: grubelolo »

grubelolo pisze: 12 kwie 2023, o 12:21
BydlakzWesta pisze: 12 kwie 2023, o 11:26 Widać też że Chełm bardzo pewny swego. Mimo że jeszcze bez awansu a już mega wzmocnienia:
Na Ataku ma dołączyć Kulik z Tomaszowa, na przyjęciu Dobosz z Siedlec i Rusin z Radomia, na rozegraniu Gonciarz z Będzina , na libero Sas z Cuprum
na srodku maja zostac Marcyniak i Sadkowski, a uzupelni ich Jakub Nowak z Lechii.
ze wzgledu na plany gry z 3 srodkowymi, chodza rowniez sluchy o Hendzelewskim w Arce
BydlakzWesta
Posty: 13
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 09:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: BydlakzWesta »

marekreg2020 pisze: 12 kwie 2023, o 12:34 Nie rozumiem jak można przed najważniejszymi meczami podać informacje że w przyszłym sezonie drużynę będzie prowadził inny trener oraz że ważne kontrakty na przyszły sezon będą zrywane? Co w przypadku awansu drużyny z Wrocławia? Zagrają młodzieżą która podpisali czy będę prosić zawodników z którymi rozwiązali umowy o to aby łaskawie zagrali jednak w pluslidze? Skandaliczna decyzja prezesa, inaczej skomentować się tego nie da. Chyba że mają tyle pieniędzy żeby od tak sobie wypłacać kary za rozwiązanie kontraktów? Z tego co wiem w przyszłym sezonie nie zobaczymy we Wrocławiu Fornala, Zawalskiego, Dervisaja, Schamlewskiego.
Wydaje mi sie, że Wrocław nie chce teraz awansu. To pokazuje też, że być może idą cieżkie czasy dla klubów jeśli chodzi o budżety.
marekreg2020
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2021, o 12:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: marekreg2020 »

Skoro klub nie chce awansu to po co podpisuje takich zawodników na więcej niż jeden sezon?
grubelolo
Posty: 50
Rejestracja: 8 maja 2021, o 19:24
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: grubelolo »

Bliski powrotu do Tomaszowa jest Wiktor Musiał.
marekreg2020
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2021, o 12:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: marekreg2020 »

Jaglarski również trafi do Tomaszowa
grubelolo
Posty: 50
Rejestracja: 8 maja 2021, o 19:24
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: grubelolo »

marekreg2020 pisze: 13 kwie 2023, o 12:46 Jaglarski również trafi do Tomaszowa
wiadomo co z Dzierżyńskim? bo z tego co wiadomo to Kędzierski trafi do Luk-u, a para Jaglarski-Dzierżyński wydaje się bardzo mocna i raczej oboje woleliby grać w pełnym wymiarze, chociaż trener Mielnik preferuje gre na 2 libero.
BydlakzWesta
Posty: 13
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 09:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: BydlakzWesta »

Podobno nie przedłużyli kontraktu z Dzierżyńskim a szkoda bo po liczbach widać, że chłop trzyma przyjęcie.

Bydgoszcz. Przyjść mają:
Rykała z Glogowa
Słotarski z Glogowa
Polczyk z Wrześni

Czy wiecie coś więcej?
Ppwss
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2023, o 09:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Ppwss »

Dzierżyński i Stolc podobno w Aniołach Toruń

Z tego co się słyszy to:
Węgrzyn i Antosik we Wrocławiu
Ronka i Fornal w tomaszowie
Słotarski w Bydgoszczy
Ociepski w Świdniku
Ponoć Ptaszynski również
Tommy
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Tommy »

Ciekawy skład się w Tomaszowie szykuję, Fornal, Musiał, Rohnka, Jaglarski.
grubelolo
Posty: 50
Rejestracja: 8 maja 2021, o 19:24
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: grubelolo »

Tommy pisze: 14 kwie 2023, o 14:03 Ciekawy skład się w Tomaszowie szykuję, Fornal, Musiał, Rohnka, Jaglarski.
na środku para Sterna-Toma + na rozegraniu Neroj. Tak najprawdopodobniej bedzie prezentowac sie 6-tka zespołu z Tomaszowa
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”