Tauron I liga - sezon 2023/24

Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Streeter »

Sezon się zbliża, przygotowałem więc składy na podstawie tego, co do tej pory wiemy:

http://laczynassiatka.pl/leagues/2023/0 ... 9f903bb482

Nie uzupełniałem na razie Wrocławia, bo w końcu nie wiadomo, co tam się wydarzy, no i Spała pusta, standardowo skład pojawi się pewnie razem z ligową stroną, więc poczekam. Pozostałe kluby uzupełniłem na podstawie stron klubowych / transferów na siatce. Zapraszam do wglądu, jakbyście widzieli, że coś brakuje czy coś to dajcie proszę znać na priv.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pieczar
Posty: 73
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:49
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Pieczar »

Czy tylko mnie się nic nie wyświetla na telefonie jak wszedłem w link?

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam
Pieczar
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Streeter »

Pieczar pisze: 17 sie 2023, o 07:30 Czy tylko mnie się nic nie wyświetla na telefonie jak wszedłem w link?
Rzeczywiście, nie podmienił mi się link do API i został testowy. Naprawione, już powinieneś wszystko widzieć :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pieczar
Posty: 73
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:49
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Pieczar »

Jest, dziękuję

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam
Pieczar
Anto89
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2021, o 17:46

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Anto89 »

Wesoło zapowiada się nowy sezon, niecały miesiąc do rozpoczęcia ligi a tymczasem:
- Gwardia nie wiadomo czy wystartuje, wcześniej podpisane kontrakty zostały zerwane przez część zawodników oraz trenera, póki co nikogo oficjalnie nie ogłosili,
- AGH szuka atakującego na Facebooku,
- Lechia po mocnych zapowiedziach dotyczących składu ma póki co podpisanych i ogłoszonych 9 zawodników i istnieje możliwość że resztę kadry uzupełnią głównie juniorami,
- Chrobry po problemach jednak na szczęście wystartuje w lidze, chociaż wciąż nie ogłosili zawodników i opieramy się jedynie na plotkach (oprócz Antosika i Januszewskiego),
- Astra i BAS rozpoczynają sezon z 3 środkowymi,
- Jaworzno wchodzi w sezon z 3 przyjmującymi.

Proponuję władzom PLS powiększenie PlusLigi i 1Ligi do 18 drużyn, mamy przecież takie profesjonalne zaplecze klubowe i zawodnicze.

A tak na poważnie to moim zdaniem jedynym lekiem dla takich sytuacji jest powrót do maksymalnie 14 drużynowych dwóch lig centralnych, mogłoby to oszczędzić oglądania takich sklejonych tworów jak w tamtym sezonie BBTS, w tym Radom i Norwid oraz połowa 1 ligi, którzy organizacyjnie i finansowo nie wyrabiają i muszą budować składy na podstawie głównie młodszych zawodników (niestety większość z nich nie jest wybitnie utalentowana).
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: kamil1999 »

Ciekawe, że w sumie strasznie mało obcokrajowców w 1 lidze w tym sezonie będzie.
Zaledwie Koppers, Smits z Łotwy i chyba tylko tyle.
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Streeter »

Anto89 pisze: 17 sie 2023, o 16:25 AGH szuka atakującego na Facebooku,
Jak to zobaczyłem na Facebooku, to padłem :] wstyd mi za moje miasto
kamil1999 pisze: 17 sie 2023, o 17:29 Ciekawe, że w sumie strasznie mało obcokrajowców w 1 lidze w tym sezonie będzie.
Zaledwie Koppers, Smits z Łotwy i chyba tylko tyle.
Plus na ławce trenerskiej Ukrainiec i Słowak :D i w zasadzie jeszcze jest Fabian Leitermeier, choć On możliwe, że gra na polskiej licencji, w Internatach ma obywatelstwo niemieckie i polskie podane. Generalnie w naszej pierwszej lidze nigdy nie było zbyt wiele obcokrajowców, ale w tym roku rzeczywiście jeszcze biedniej. Ogólnie jak wyżej, Kraków na Facebooka wrzuca ogłoszenie że szuka zawodnika, no to o czym my mówimy :] przez to że w PlusLidze mamy 16 ekip, to poziom niżej ciężko mieć 16 sensownych zespołów, w zasadzie Będzin i Bielsko najczęściej z I-ligowców sięgają po obcokrajowców, bo i najwięcej kasy mają jak na ten poziom rozgrywek.

Bardziej mnie martwi, że nie ma w lidze ekipy, która miałaby pomysł i plan zawładnięcia większego kawałka podłogi. Pewnie w tym roku awansuje Będzin lub Bielsko, żeby po roku wesoło spaść z powrotem.

PS. Właśnie odkryłem, że nie zrobiłem Siedlec, tak więc przepraszam, jutro ogarnę ich skład i zrobię update bazy :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Jacek »

Anto89 pisze: 17 sie 2023, o 16:25 - Astra i BAS rozpoczynają sezon z 3 środkowymi,
Wg mojej wiedzy BAS ma 4 środkowych, być może ten czwarty nie został jeszcze ogłoszony.
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Streeter »

Jacek pisze: 17 sie 2023, o 17:48 Wg mojej wiedzy BAS ma 4 środkowych, być może ten czwarty nie został jeszcze ogłoszony.
U mnie również trzech: Janusz, Gwardiak i Turski. Podzielisz się wiedzą, kto ma być czwarty?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Anto89
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2021, o 17:46

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Anto89 »

Streeter pisze: 17 sie 2023, o 17:38 Ogólnie jak wyżej, Kraków na Facebooka wrzuca ogłoszenie że szuka zawodnika, no to o czym my mówimy :] przez to że w PlusLidze mamy 16 ekip, to poziom niżej ciężko mieć 16 sensownych zespołów, w zasadzie Będzin i Bielsko najczęściej z I-ligowców sięgają po obcokrajowców, bo i najwięcej kasy mają jak na ten poziom rozgrywek.

Bardziej mnie martwi, że nie ma w lidze ekipy, która miałaby pomysł i plan zawładnięcia większego kawałka podłogi. Pewnie w tym roku awansuje Będzin lub Bielsko, żeby po roku wesoło spaść z powrotem.

Streeter
Po zmniejszeniu obydwu lig mielibyśmy elitarną PlusLigę i mega silną 1 ligę. Drużyną z pomysłem była Gwardia, były pieniądze, ale organizacyjnie nie dociagnęli plus do tego słaba polityka transferowa no i mamy to co mamy, czyli po 3 latach klub stoi nad widmem upadku. Kolejną drużyną która może coś wnieść jest Chełm, choć w tym przypadku też obawiam się, że to może być kolos na glinianych nogach jak Gwardia.
Moim zdaniem trzymanie spały w 1 Lidze również jest bez sensu, no bo co da 18/19 latkom dostawanie przez 20 kolejek szybkiego 3:0? Nauczy ich jedynie przegrywania. Jeśli nie mamy zdolnej młodzieży tak jak w roczniku 97, to już lepiej niech grają szczebel niżej, ale na swoim poziomie i walczą. Zmniejszenie 1 ligi pozwoliłoby też na usunięcie z niej drużyn takich jak Jaworzno, Sulęcin czy Chrobry - czyli drużyny które absolutnie nic nie dają, nie ogrywają młodzieży, nie mają wysokich budżetów ani zaplecza młodzieżowego. W ten sposób równocześnie podniósłby się poziom 2 ligi.

No ale można sobie tylko gdybać, a władze i tak mają w to wywalone i dalej będą powiększać ligi i przeciągać sezon w nieskończoność..
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Streeter »

No właśnie ten Wrocław gdyby awansował to by nam zrobił pewnie Stocznię bis. Więc może lepiej, że rozpadli się poziom niżej, przynajmniej tak w świat nie poszło. Chełm rzeczywiście wszedł z futryną, teraz ekipa też całkiem przyzwoita, ale chyba nie na awans jeszcze. A jak tam ze sponsoringiem to przyznam, że nie wiem, czy jest tam pomysł porządnego projektu czy nie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 17 sie 2023, o 17:38

Bardziej mnie martwi, że nie ma w lidze ekipy, która miałaby pomysł i plan zawładnięcia większego kawałka podłogi. Pewnie w tym roku awansuje Będzin lub Bielsko, żeby po roku wesoło spaść z powrotem.


Streeter
Jeszcze ciekawy zespół ma Chełm
Ale przyznam, że to wybicie się Chełma mnie ciekawi.
Czy to jakiś pomysł, pieniądze od prywatnego sponsora czy może też polityczna decyzja wpompowania trochę pieniędzy we wschodniopolski sport?
Jak to drugie to obawiam się, że ta kasa jak się pojawiła to może się też szybko skończyć, ale obym się mylił bo ciekawie to wygląda no i bardziej profesjonalnie co Aniały Toruń co też w podobnym momencie pojawiły się na horyzoncie.

PS. Doczytałem resztę komentarzy i mam właśnie podobne obawy
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Jacek »

Streeter pisze: 17 sie 2023, o 17:56U mnie również trzech: Janusz, Gwardiak i Turski. Podzielisz się wiedzą, kto ma być czwarty?
Dopytam jak jest i dam znać :)
parfek
Posty: 20
Rejestracja: 22 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: parfek »

Jacek pisze: 18 sie 2023, o 06:52
Streeter pisze: 17 sie 2023, o 17:56U mnie również trzech: Janusz, Gwardiak i Turski. Podzielisz się wiedzą, kto ma być czwarty?
Dopytam jak jest i dam znać :)
Według mojej wiedzy 4 środkowy to Filip Kucharczyk
Natomiast przyjęcie w Jaworznie to: Sługocki, Grzegolec, Czerwiński i Horoszkiewicz
Ostatnio zmieniony 18 sie 2023, o 10:40 przez parfek, łącznie zmieniany 1 raz.
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Streeter »

W międzyczasie uzupełniłem w składach Siedlce, więc pomijając Wrocław i Spałę jest póki co komplet wiedzy ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
grubelolo
Posty: 50
Rejestracja: 8 maja 2021, o 19:24
Płeć: M

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: grubelolo »

Anto89 pisze: 17 sie 2023, o 16:25 Wesoło zapowiada się nowy sezon, niecały miesiąc do rozpoczęcia ligi a tymczasem:
- Gwardia nie wiadomo czy wystartuje, wcześniej podpisane kontrakty zostały zerwane przez część zawodników oraz trenera, póki co nikogo oficjalnie nie ogłosili,
- AGH szuka atakującego na Facebooku,
- Lechia po mocnych zapowiedziach dotyczących składu ma póki co podpisanych i ogłoszonych 9 zawodników i istnieje możliwość że resztę kadry uzupełnią głównie juniorami,
- Chrobry po problemach jednak na szczęście wystartuje w lidze, chociaż wciąż nie ogłosili zawodników i opieramy się jedynie na plotkach (oprócz Antosika i Januszewskiego),
- Astra i BAS rozpoczynają sezon z 3 środkowymi,
- Jaworzno wchodzi w sezon z 3 przyjmującymi.

Proponuję władzom PLS powiększenie PlusLigi i 1Ligi do 18 drużyn, mamy przecież takie profesjonalne zaplecze klubowe i zawodnicze.

A tak na poważnie to moim zdaniem jedynym lekiem dla takich sytuacji jest powrót do maksymalnie 14 drużynowych dwóch lig centralnych, mogłoby to oszczędzić oglądania takich sklejonych tworów jak w tamtym sezonie BBTS, w tym Radom i Norwid oraz połowa 1 ligi, którzy organizacyjnie i finansowo nie wyrabiają i muszą budować składy na podstawie głównie młodszych zawodników (niestety większość z nich nie jest wybitnie utalentowana).
Lechia:
R: Neroj,Suski
A: Musiał,Białecki
P: Smits, Hendzelewski, Szlęzak, Kącki
Ś: Warda, Toma, Sterna, Przybyłek
L: Jaglarski, ?
Chrobry
R: Antosik, Skowronek
A: Wnuk, Stefaniszyn, Gryc(?)
P: Skorek, Balasz, Bobrowski, Gryc(?)
Ś: Kaźmierczak, Zimoląg, Żak, ?
L: Januszewski, Adamczyk
Nie wiem gdzie umieścić Gryca ale patrząc na inne transfery w Głogowie najwidoczniej wróci na przyjęcie,
w Jaworznie 4 przyjmującym Horoszkiewicz z drużyn młodzieżowych Skry.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: kamil1999 »

W sumie ta Lechia to też ma potencjał na to by zaskoczyć i być takim Norwidem Częstochowa
parfek
Posty: 20
Rejestracja: 22 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: parfek »

grubelolo pisze: 18 sie 2023, o 12:29
Anto89 pisze: 17 sie 2023, o 16:25 Wesoło zapowiada się nowy sezon, niecały miesiąc do rozpoczęcia ligi a tymczasem:
- Gwardia nie wiadomo czy wystartuje, wcześniej podpisane kontrakty zostały zerwane przez część zawodników oraz trenera, póki co nikogo oficjalnie nie ogłosili,
- AGH szuka atakującego na Facebooku,
- Lechia po mocnych zapowiedziach dotyczących składu ma póki co podpisanych i ogłoszonych 9 zawodników i istnieje możliwość że resztę kadry uzupełnią głównie juniorami,
- Chrobry po problemach jednak na szczęście wystartuje w lidze, chociaż wciąż nie ogłosili zawodników i opieramy się jedynie na plotkach (oprócz Antosika i Januszewskiego),
- Astra i BAS rozpoczynają sezon z 3 środkowymi,
- Jaworzno wchodzi w sezon z 3 przyjmującymi.

Proponuję władzom PLS powiększenie PlusLigi i 1Ligi do 18 drużyn, mamy przecież takie profesjonalne zaplecze klubowe i zawodnicze.

A tak na poważnie to moim zdaniem jedynym lekiem dla takich sytuacji jest powrót do maksymalnie 14 drużynowych dwóch lig centralnych, mogłoby to oszczędzić oglądania takich sklejonych tworów jak w tamtym sezonie BBTS, w tym Radom i Norwid oraz połowa 1 ligi, którzy organizacyjnie i finansowo nie wyrabiają i muszą budować składy na podstawie głównie młodszych zawodników (niestety większość z nich nie jest wybitnie utalentowana).
Lechia:
R: Neroj,Suski
A: Musiał,Białecki
P: Smits, Hendzelewski, Szlęzak, Kącki
Ś: Warda, Toma, Sterna, Przybyłek
L: Jaglarski, ?
Chrobry
R: Antosik, Skowronek
A: Wnuk, Stefaniszyn, Gryc(?)
P: Skorek, Balasz, Bobrowski, Gryc(?)
Ś: Kaźmierczak, Zimoląg, Żak, ?
L: Januszewski, Adamczyk
Nie wiem gdzie umieścić Gryca ale patrząc na inne transfery w Głogowie najwidoczniej wróci na przyjęcie,
w Jaworznie 4 przyjmującym Horoszkiewicz z drużyn młodzieżowych Skry.
W Lechii Wójcik Wiktor na Libero, a w Głogowie Kornel Kowalewski na środku. Paweł Gryc tak jak mówisz, wraca na przyjęcie
Anto89
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2021, o 17:46

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Anto89 »

kamil1999 pisze: 18 sie 2023, o 13:28 W sumie ta Lechia to też ma potencjał na to by zaskoczyć i być takim Norwidem Częstochowa
Gdyby wypaliło im z Janem Fornalem jak planowano to byliby faworytem do awansu, a tak moim zdaniem ich potencjał to raczej miejsca 3-5.
Czy ktoś kojarzy tego Łotysza Smitsa? Jaki ma potencjał, czy to dobry transfer, widział go ktoś w grze?
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: kamil1999 »

Anto89 pisze: 18 sie 2023, o 16:03
kamil1999 pisze: 18 sie 2023, o 13:28 W sumie ta Lechia to też ma potencjał na to by zaskoczyć i być takim Norwidem Częstochowa
Gdyby wypaliło im z Janem Fornalem jak planowano to byliby faworytem do awansu, a tak moim zdaniem ich potencjał to raczej miejsca 3-5.
Czy ktoś kojarzy tego Łotysza Smitsa? Jaki ma potencjał, czy to dobry transfer, widział go ktoś w grze?
W reprezentacji oglądałem
Raczej ofensywny zawodnik
Dobre wrażenie zrobił
No ale to był jeden mecz i nie wiem na ile on jest wymierny
Volley72
Posty: 29
Rejestracja: 17 lis 2022, o 19:59
Płeć: M

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Volley72 »

Anto89 pisze: 18 sie 2023, o 16:03
kamil1999 pisze: 18 sie 2023, o 13:28 W sumie ta Lechia to też ma potencjał na to by zaskoczyć i być takim Norwidem Częstochowa
Gdyby wypaliło im z Janem Fornalem jak planowano to byliby faworytem do awansu, a tak moim zdaniem ich potencjał to raczej miejsca 3-5.
Czy ktoś kojarzy tego Łotysza Smitsa? Jaki ma potencjał, czy to dobry transfer, widział go ktoś w grze?
Kristaps Smits to lepszy transfer dla Lechii niż Jan Fornal
Anto89
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2021, o 17:46

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Anto89 »

Miałem na myśli przyjście Fornala do gry obok Smitsa, a nie zamiast niego. Nie jestem pewien czy Hendzelewski jest już gotowy aby być podstawowym zawodnikiem drużyny walczącej o awans, ale oby mu się wiodło
Volley72
Posty: 29
Rejestracja: 17 lis 2022, o 19:59
Płeć: M

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Volley72 »

Anto89 pisze: 19 sie 2023, o 19:08 Miałem na myśli przyjście Fornala do gry obok Smitsa, a nie zamiast niego. Nie jestem pewien czy Hendzelewski jest już gotowy aby być podstawowym zawodnikiem drużyny walczącej o awans, ale oby mu się wiodło
Pożyjemy zobaczymy. A co do Fornala obok Smitsa to chyba nie ten budżet na takie transfery
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Jacek »

parfek pisze: 18 sie 2023, o 10:27Według mojej wiedzy 4 środkowy to Filip Kucharczyk
Dziś potwierdzili oficjalnie.
pawel12345
Posty: 8
Rejestracja: 4 cze 2023, o 19:05

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: pawel12345 »

Podobnie jak przedmówcy jestem za zmniejszeniem liczby drużyn w PlusLidze i Tauron 1 lidze kosztem wzmocnienia rozgrywek 2 ligi. Zyskają na tym wszyscy i nie będziemy zmuszeni oglądać takich spotkań jak w poprzednim sezonie BTS z Cuprum Lubin czy Sulęcina z Chrobrym.

Co do zespołu z Chełma, który jest mi bliski to wsparcie finansowe jest bardzo mocne w postaci Bogdanki, Azotów Puławy, PGE oraz powiększającej się bazie sponsorów lokalnych ponieważ siatkówka w Chełmie stała się bardzo popularna i na praktycznie każdym spotkaniu 2 ligi był komplet na hali 800 - 900 osób. Oczywiście wsparcie spółek skarbu państwa to ogromne ryzyko, że pieniądze tak szybko jak się pojawiły tak szybko mogą się skończyć. Natomiast Bogdanka i Azoty to lubelskie firmy, które mocno inwestują w sport na Lubelszczyźnie więc ryzyko utraty finansowania jest na ten moment niewielkie (Bogdanka Luk Lublin, Górnik Łęczna, Wisła Azoty Puławy, Chełmianka Chełm ).
Ostatnio zmieniony 22 sie 2023, o 17:07 przez pawel12345, łącznie zmieniany 1 raz.
Serwer Discord Polskiej Siatkówki Męskiej: https://discord.gg/3VH8etng7B
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Streeter »

pawel12345 pisze: 22 sie 2023, o 17:06 siatkówka w Chełmie stała się bardzo popularna i na praktycznie każdym spotkaniu 2 ligi był komplet na hali 800 - 900 osób
Z taką halą to raczej do PlusLigi nie wpuszczą, nawet jak wygrają ligę. Czy da się to dostosować do warunków PlusLigi? W pobliżu chyba też średnio, bo Lublin już jedną ekipę w PlusLidze ma (no chyba, że tam więcej hal spełniających warunki, aż tak Lublina nie znam).

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
emdek
Posty: 60
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 18:57
Płeć: M
Kontakt:

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: emdek »

Streeter pisze: 17 sie 2023, o 17:38 (...)

Plus na ławce trenerskiej Ukrainiec i Słowak :D i w zasadzie jeszcze jest Fabian Leitermeier, choć On możliwe, że gra na polskiej licencji, w Internatach ma obywatelstwo niemieckie i polskie podane. Generalnie w naszej pierwszej lidze nigdy nie było zbyt wiele obcokrajowców, ale w tym roku rzeczywiście jeszcze biedniej.
(...)

Streeter
Fabian może i obywatelstwa dwa, ale licencja z tego co mi się wydaje zawsze PL, bo zaczynał za dzieciaka w Gorzowie, potem przeszedł do Olimpii

Nawiązując do wątku - Ratajewski wypadł, kontuzja kręgosłupa bodajże, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na Tytusa Nowika w zamian, ale nic jeszcze oficjalnie nie jest potwierdzone

Widzę tyle marudzenia na Olimpię w tym wątku, że właściwie jestem ciekaw tego sezonu.... ;)
;)
Anto89
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2021, o 17:46

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Anto89 »

Akurat w tym sezonie Olimpię będę obserwować z ciekawością. Pierwszy poważny seniorski klub trenera Copa, ściągnął paru swoich wychowanków, zainwestował w młodzież, mam nadzieję że uda im się utrzymać
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Streeter »

Uzupełniłem składy Tomaszowa Mazowieckiego i Chrobrego Głogów. Zapraszam.

Edit: Spała również już dostępna.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Tommy
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Tauron I liga - sezon 2023/24

Post autor: Tommy »

Ktoś ma informację na temat Gwardii Wrocław ? sezon tuż tuż....
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”