Sezon 2007/08 - XXI kolejka

jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Sezon 2007/08 - XXI kolejka

Post autor: jasson »

I liga powoli kończy sezon zasadniczy. Nie ma tylu emocji co na tym samym poziomie u chłopaków ale i tak chyba nikt nie narzeka. Teoretycznie jeszcze każdy może zmienić swoją pozycję. Praktycznie - prawie wszystko jest już jasne.
Dziś mecz awansem rozegra lider w Sosnowcu więc od niego zacznę:
SMS - Gwardia 1:3. Liderkom wytarczy jeden punkt by zapewnić sobie pierwsze miejsce w tabeli przed play-off. Trener Błaszczyk jednak nie dopuści by jego zespół stracił więcej niż seta więc emocji będzie tyle co nic.
Gwardia - Pszczyna 3:0. Tu emocji będzie jeszcze mniej...
Wisła - Budowlani 3:1. Krakowianki chyba powoli odzyskują formę a pewne utrzymania torunianki nie muszą już walczyć o życie. Będzie więc ciekawie ale przewiduję walkę tylko do 20 punktu.
Piast - Chemik 3:1. Derby więc walki powinno być sporo. Kto wygra? Powinien Piast ale to Chemik punktów potrzebuje troszkę bardziej...
Sokół - SPS 3:1. Trener Kardas ciągle ma nadzieję na jakieś zwycięstwo i ciągle nie może się doczekać. W ciągu czterech miesięcy jego zespół wygrał tylko raz - z Pszczyną! Nikt nie ma tak słabych wyników... Sokół walczy o czwarte miejsce i nie może sobie pozwolić na stratę nawet punktu.
KSZO - Skra 1:3. Urwany punkt Wiśle kilka tygodni temu to już przeszłość i bardziej wypadek przy pracy Wisły. KSZO gra coraz słabiej a Skra nadal dobrze więc faworyt jest jeden.
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - XXI kolejka

Post autor: mikasa1 »

rzeczywiście w tabeli wiele już się wyjaśniło ale walka o czarte i siódme miejsce potrwa chyba do ostatniej kolejki.
Gwardia Wrocław - PLKS Pszczyna - bez komentarza - raczej mecz treningowy dla wrocławianek
Mój typ 3:0
Wisła Kraków - Budowlani Toruń - wisełka nadal nie zachwyca ale w pojedynku z beniaminkiem niespodzianki chyba nie bedzie - ale secika może więcej:) może stracić.
Mój typ 3:1
Piast Szczecin - Chemik Police - policzanki jak zawsze zawalczą ile mają sił ale czy do starczy na znacznie mocniejszy Piast. Piast dotychczas zgobył dwa razy więcej punktów niż Chemik - ale derby to derby-wszystko sie może zdarzyć
Mój typ 3:2
Sokół Chorzów - Politechnika Częstochowa - od zawsze trudny przeciwnik dla chorzowianek. Mecz może być ciekawy
Mój typ 3:1
KSZO Ostrowiec Św. - Skra Bełchatów - chyba najważniejszy mecz dla obu zespołów. Jak już kiedyś pisałem często Kszo przegrywa z Chorzowem ale wygrywa ze Skrą. Mecz może być bardzo zacięty.
Mój typ 2:3 a może 3:2
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - XXI kolejka

Post autor: PaStKa »

Gwardia Wrocław - PLKS Pszczyna 3:0, no bo jak?

Wisła Kraków - Budowlani Toruń Wisła już nie ta co niedawno, Budowlane też już nie te co na początku seoznu, ale zarówno teraz, jak i wtedy Wisła jest lepszą drużyną. Może będzie ciekawie, ale rezultat będzie najprawdopodobniej dla Wisły za 3 pkt. Może Toruń urwie seta, ale stawiam na 3:0.

Piast Szczecin - Chemik Police
Derby, więc wszystko stać się może. Piast ma większy potencjał, ale ma też bałagan, co przy walecznych Policzankach może nie wystarczyć. Może trochę na przekór, ale stawiam 2:3.

Sokół Chorzów - Politechnika Częstochowa Nie spodziewam się większych emocji. Sokół w obecnej sytuacji musi zdobywać 3 punkty w takich meczach. 3:0

KSZO Ostrowiec Św. - Skra Bełchatów Ciekawie zapowiadający się mecz. Ostrowianki ostatnio nie brylują, acz są solidnym zespołem i co więcej grają u siebie. Jednak po stronie Skry stoi atut potrzeby punktów i przede wszystkim lepsza gra. Może być gorąco, wg mnie wygra Skra, ale będzie to wygrana za 2 pkt, czyli 2:3.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - XXI kolejka

Post autor: PaStKa »

Gwardia-Pszczyna 3:0(11, 10, 14)

Mecz jednostronny, bez emocji. No może po za początkiem 3 seta, kiedy to Pszczynianki 4-krotnie wychodziły na prowadzenie(1:0, 2:1, 3:2, 6:5). Potem był odjazd na kilka punktów i wróciła gra z wcześniejszych setów. Mecz trwał 52 minuty.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - XXI kolejka

Post autor: mikasa1 »

Gratulacje pastka 100% skuteczności w typowaniu
W Chorzowie również bez spodziewanych emocji (no może poza początkiem pierwszego seta). Chorzowianki górowały w każdym siatkarskim elemencie. Widać było determinację w grze, okresowo nawet grę kombinacyjną, świetną grę w ataku. Walka o czwarte miejsce nabiera rumieńców.
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - XXI kolejka

Post autor: PaStKa »

No udało mi się trafić wyniki, choć na zwycięstwo Chemika postawiłem trochę przeciw swojemu racjonalnemu myśleniu. Walka o czwarte miejsce nabiera rumieńców? Sokołowi wystarczy zwycięstwo w Policach, co nie musi być łatwe, choć spodziewam się 3:0 dla Chorzowianek. Już czekam na 29-30 marca, na półfinały z Sokołem.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”