Sezon 2007/08 - I kolejka

mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Sezon 2007/08 - I kolejka

Post autor: mikasa1 »

No to w I kolejce pierwsza niespodzianka-torunianki wygrały z Sokołem.
W Pszczynie na meczu na którym byłem po pierwszym secie gdzie w drużunie Piasta szwankowało przyjęcie w pozostałych PLKS nie miał nic do powiedzenia.Szczecin zaimponował organizacją gry bo nie pokazał nic szczególnego ale nie popełniał błędów własnych i skutecznie punktował pszczynianki.
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: I kolejka

Post autor: jasson »

To prawda. W Toruniu niespodzianka. Może nie sam fakt wygranej przez Budowlane ale rozmiary. Po wynikach setów widać że to było "szybkie 3:0". Następne kolejki pokażą czy to Toruń jest taki mocny czy Sokół taki słaby. Bo przypomnę że grał beniaminek z czwartym zespołem I ligi.
Pozostałe wyniki zgodne z przewidywaniami. Pewna wygrana Skry, Piasta (choć nie do 0) i Wisły. Największy faworyt czyli Gwardia gra turniej w Niemczech ale wyczytalem, że mają mocnego sponsora a do składu doszła jeszcza Zuzanna Efimienko (SMS Sosnowiec, szeroka kadra Bonitty). Mocny skład jest jeszcze mocniejszy ale wszystko zweryfikuje liga.
Najważniejsze że od I kolejki mamy niespodzianki. A za tydzień Wisła - Gwardia !!!
Awatar użytkownika
janka
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:22
Płeć: K

Wyjazd Piasta Szczecin do Pszczyny i Sosnowca = 6 punktów :)

Post autor: janka »

Sobota 29.09.2007 Pszczyna:
PLKS Pszczyna - Piast 1-3 (25:19, 15:25, 13:25, 11:25)

Niedziela 30.09.2007 Sosnowiec:
SMS- Piast 0-3 (14:21;21:25; 30:32)
Czyli dokładnie odwrotnie :o jak jest podane na stronce wyniki i tabele I ligi kobiet na moim ulubionym portalu siatkarskim :( Ale Mewa najlepiej wie, że błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi :) Mam nadzieję, że korekta jest już w drodze :)
Odnośnie tego ostatniego meczu już jakaś relacja się pojawia na ligowcu.net - pozdrowienia dla Kraba i Zasady *)
yanka
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: I kolejka

Post autor: gonzales »

przecież kol . efimienko powinna grać w smsie ostatni rok czyżby znowu jakiś zabieg kolegów z wrocławia o wyciągnięciu kol.z smsu wcześniej o rok oj, nieładnie nieładnie w klasie maturalnej to samo było z kol. sieczką też ostatni rok z smsu do dąbrowy widać że nam sie ta młodzież za bardzo tam nie pcha
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”