Jak u Was wygląda doping?

PerezRTS
Posty: 11
Rejestracja: 11 lut 2009, o 11:53
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - I runda play-off

Post autor: PerezRTS »

no to nie wiem co sugerujesz :D
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 159
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - I runda play-off

Post autor: Macka »

MisieeekSz-n pisze:Macka no wypowiedz się, chcemy wiedzieć jak się prezentowaliśmy pod względem kibicowania :D
nie będę obiektywna bo siedziałam tuż pod Wami i głównie słyszałam bęben. Co do Waszego dopingu mam nadzieje, że z czasem będzie urozmaicony. Moja uwaga, jeżeli mogę na to sobie pozwolić to to, że nie powinniście przerywać dopingu, żeby liczyć.

Może kiedyś będę w Szczecinie i usiądę dalej od Was, wtedy można oceniać doping ;p
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
MisieeekSz-n

Re: Sezon 2008/09 - I runda play-off

Post autor: MisieeekSz-n »

to zapraszamy do Sz-n ;)
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - I runda play-off

Post autor: >Petr< »

jako kibic miałbym tylko jedną, uwagę. jeśli było "kilka czarnych owiec" a wyjazd był zorganizowany, to następnym razem odmówcie takim wyjazdu. organizator ma do tego pełne prawo. niby to jest 1/10 ekipy ale niesmak zostaje i moim zdaniem trzeba takie jednostki eliminować bo teraz może ich być 5 a za chwilę 10/15/20...
PerezRTS
Posty: 11
Rejestracja: 11 lut 2009, o 11:53
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - I runda play-off

Post autor: PerezRTS »

co do postawy Piasta proponuje ochlonac troche bo juz przesadzacie.serpentyny nie byly rzucane w siatkarki to raz.jak im sedzia podpadl to mu cos krzykneli to dwa.zagraly emocje.kazdys ie czasem zagrzeje na sedziego.muzyka jest niepotzrebna to zwrocili na to uwage spikerowi nikt nikomu nei grozil.Wulkany tortowe nikomu nie szkodza a wygladaja fajnie.A Łódzka telewizja nawet twierdzi ze Piast obrazal Łódzkich fanow co jak juz pisalem wyzej nie mialo miejsca bo nieporozumienia byly szybko wyjasnione jeszcze przed meczem.juz dziennikarze popadaja w paranoje powoli.Naprawde zadnego interesu nei mam w tym zeby bronic Szczecinian bo wiadomo ze nie do konca nam po drodze ale bylem na meczu widzialem co sie dzialo i czytac tych bredni nie moge.nie bylo nic strasznego a media jak zwykle afery szukaja.
Jeszcze male sprostowanie.NIC! absolutnie nic nie bylo spiewane przez nasz mlyn na Legie czy Pogon.Nie mieszamy tego.Na pilce zdazymy sie spotkac i wtedy pospiewamy i wy tez.
a co do przeorobionych piosenek kojarzonych z klubami ktorych Szczecin nei lubi to sory ale nie byly spiewane zeby was zdenerwowac czy prowokowac (tego wedlug przedmeczowych ustalen unikalismy) po prostu taki mamy repertuar ktorego nie dostosowujemy do przeciwnika.
Pisze to po przeczytaniu komentarzy na portalu ligowiec.pl
Awatar użytkownika
Numokebe
Posty: 26
Rejestracja: 4 sty 2009, o 23:40
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - I runda play-off

Post autor: Numokebe »

W związku z nieprawdziwymi informacjami zamieszczonymi w internetowym wydaniu ,,siatka.org’’ informujemy że:

Nieprawdziwe są stwierdzenia, że szczecińscy kibice ,, grozili organizatorom’’ oraz ,, grozili spikerowi’’ , trzyosobowa delegacja kibiców Piasta udała się do spikera zawodów jedynie w celu informacyjnym dotyczącym głośnej muzyki, celowo puszczanej tylko (sic!) z głośnika umieszczonego tuż przed trybuną gdzie zajmowali miejsce i o żadnej groźbie w tym wypadku nie może być mowy.

Nieprawdą jest, że kibice Piasta Szczecin ,, zaczęli rzucać w łodzianki ciężkimi rolkami z taśmą’’ . Serpentyny rzucone na zakończenie spotkania ( jak i podczas prezentacji szczecińskiej drużyny) zostały użyte w sposób bezpieczny, uniemożliwiający wyrządzenie szkody jakimkolwiek osobom znajdującym się na parkiecie.

Nieścisłą i przez to mogącą wprowadzić w błąd czytelników jest informacja dotycząca odpalenia w łódzkiej hali rac. Odpalenie sztucznych ogni podczas meczu jest przyjętą w kulturze siatkarskiego dopingu normą, którą w łódzkiej hali prezentowali wcześniej kibice innych drużyn siatkarskich m.in. MKS-u Dąbrowy Górniczej.

Z drugiej strony chcielibyśmy zwrócić uwagę opinii publicznej na wulgarne, nagminne oraz często chamskie zachowanie wobec kibiców Piasta Szczecin, trenera Budowlanych
pana Jacka Pasińskiego, który miał powiedzieć w krótkich żołnierskich słowach co ochrona ma zrobić z kibicami przybyłymi ze Szczecina. Ubolewamy, że pan Pasiński dał się ponieść negatywnym emocjom, którym dał upust poprzez pokazywanie w kierunku sektora kibiców gości wysuniętego środkowego palca.

Zwracamy uwagę na pozytywne komentarze ze strony kibiców Budowlanych Łódź wobec naszego zachowania i dopingu którzy podobnie jak my są zdziwieni fałszywym obrazem prezentowanym w ww. artykule.
Wyrażamy ubolewanie z faktu, że kreatywność oraz głośna i kulturalna forma dopingu zostaje przedstawiona w tak zmanipulowany sposób nie mający odniesienia w rzeczywistości.



Z poważaniem
Kibice Piasta Szczecin
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Jak u Was wygląda doping?

Post autor: nulon »

Byłem w sobotę w Łodzi. Nie mam zastrzeżeń do zachowania kibiców.
W niedzielę mnie nie było, ale uważam że żadnych materiałów pirotechnicznych nie powinno się odpalać. To jest hala, a nie stadion.
MisieeekSz-n

Re: Jak u Was wygląda doping?

Post autor: MisieeekSz-n »

Doping u nas z meczu na mecz coraz lepszy :D

I 4 wyjazdy zaliczone. Łódź 898 km (55 osób), Chorzów 1344 km (28 osób), Police 31,6 km (70 osób), Toruń 608 km (65 osób) :D I w przyszły weekend najdalszy wyjazd do Mielca ;) Również jest planowany. 1762 km do przejechania, ale damy radę.


http://www.youtube.com/user/PiastSzczecin - ZAPRASZAMY
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”