Turniej o wejście do I ligi kobiet

gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Turniej o wejście do I ligi kobiet

Post autor: gonzales »

witam
może czas podyskutować o : , meczach turnieju, który odbywa się od dzisiaj w pszczynie,osobiście uważam ,że trefl gdynia wg mnie i jeszcze 2 znajomych sędziów nie jest faworytem {gr.1 podobno jedna z najsłabszych wśród 2 ligowców , większość zespołów kadeckich więc strata tylko 3 setów nie jest jakimś osiągnięciem}
mój typ
1.pszczyna ;)
2.legionovia ;)
3.trefl ;)
szóstka ;)
Budowlany
Posty: 88
Rejestracja: 7 paź 2007, o 07:26
Płeć: M

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: Budowlany »

widzialem trefl i legionovie. moim zdaniem LTS gra lepiej. No ale to tylko po jednym spotkaniu, dlatego ciezko sie sugerowac. Oby do niedzieli :)

ps. Budowlane pojechały właśnie na sparing do Rumi :)
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: mAt »

gonzales pisze:witam
trefl gdynia wg mnie i jeszcze 2 znajomych sędziów nie jest faworytem {gr.1 podobno jedna z najsłabszych wśród 2 ligowców , większość zespołów kadeckich więc strata tylko 3 setów nie jest jakimś osiągnięciem}
Trefl - Legionovia 3-0

Nadal uważasz, że to nie jest faworyt?
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: gonzales »

może i faworyt ale podobno w dwóch pierszych setach męczył się niemiłosiernie na przewagi aby wygrać a jak wiesz 1, 2 piłki i wynik mógł być odwrotny ,więc taki faworyt lansowanych przez większość powinien pyknąć taką legionovie co najmniej do 15-17 :] :]
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: Robert »

Pisałem o tym wcześniej i teraz to powtórzę - Trefl jest jednym z faworytów tego turnieju. Wyniki, które dziewczyny osiągnęły w ldze mówią same za siebie. Poza tym dzisiejsze zwycięstwo pozowli tej drużynie realnie myśleć o grze w 1 lidze. Według mnie awansuje Pszczyna oraz Gdynia.
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: gonzales »

dzisiaj legionovia-szóstka 3-1
pszczyna - trefl 1-3
więc wychodzi z tego ,że trefl już świętuje awans a o drugie miejsce jutro bezpośredni pojedynek pszczyna-legionovia {wg mnie wygra legionovia} tak przynajmniej z przebiegu meczy rozegranych do tej pory wygląda
Awatar użytkownika
kufel
Posty: 175
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: kufel »

Siatkarki z Pszczyny wygrywają 3:0 z LTS-em Legionovia i wracają do I ligi siatkówki!!!

PLKS Pszczyna - LTS Legionovia 3:0 (25:17, 25:17, 25:21)
wiecej: http://sps24.pl/show.php?ida=1285
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: mikasa1 »

zdecydowany faworyt siatkarki z Gdynii spokojnie zapewniły sobie awans do I ligi. Gra tego zespołu może sie podobać - szybka rozegranie i dobre atakujące a także mała ilość błędów własnych. Zespół ten troszkę przypomina w grze - grający w I lidze zespół Chemika Police. Drugie miejsce dla Pszczyny to dla mnie niespodzianka..... aczkolwiek przyjemna - kolejny zespół ze Śląska w I lidze :)). Gratulacje!!!! Indywidualnie porównywałem sobie przed turniejem zespoły i legionovia ma mocniejszy skład niż Pszczyna ale na szczęście liczy się druzyna. Ostatnia Szóstka jest dla mnie typowym zespołem bez siły ognia (dobra organizacja gry na boisku natomiast skuteczność atakujących wręcz tragiczna - gdyby nie środkowe byłoby jeszcze gorzej.
za dwa tygodnie kolejny turniej - wiem, ze ciężko już teraz ferować wyroki ale ciężko oj baaardzo ciężko będzie II ligowcom "wyautować" kogoś z pary Toruń, Ostrowiec.
Awatar użytkownika
Krzys_J.
Posty: 46
Rejestracja: 15 lis 2008, o 22:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: Krzys_J. »

Gdyni i Rumi PISZEMY JEDNO ii ! ;)

Już na jesień będziemy mieć derby ,TPS Rumia - Trefl Gdynia :) . W drużynie Trefla pół składu to zawodniczki,które jakiś czas temu grały w TPS-ie :|
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: gonzales »

gratulacje dla trefla i pszczyny , myślę ,że w dniach 01.03-03.05 zarówno szóstka jak i lts mocno postawią się kszo i budowlanym
może chociaż jeden 2 ligowiec jeszcze awansuje do 1 ligi? ;)
Awatar użytkownika
Picel
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2008, o 13:57
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: Picel »

Po dzisiejszych meczach w Ostrowcu coś czuję, że może zdarzyć się sensacja i któryś z zespołów z I ligi może zlecieć. Biłgoraj przegrał tylko 3:2 z Toruniem, a i KSZO musiało się sporo namęczyć w dwóch pierwszych setach z Legionovią.
Literka T! Literka P! Literka S! jak TPS!!! ;) http://www.tpsrumia.mojeforum.net/.
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: gonzales »

tak jak pisałem wyżej 2 - ligowcy mocno postawili się 1 ligowcom {dalej stawiam na awans kszo i legionovia} toruń niestety za burtą , pani openchowska będzie mieć nie lada satysfakcję :]
Awatar użytkownika
Picel
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2008, o 13:57
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: Picel »

Toruń faktycznie może spaść, widziałem drużynę Budowlanych w sparingu z TPS-em jakieś dwa tygodnie temu i ten zespół nic ciekawego nie zaprezentował w Rumi i przegrał 3:2. Wynik ten dla Torunia był lepszy niż sama gra. Z drugiej strony nie chciałbym by Toruń zleciał bo jednak z Rumi do Torunia jest dużo bliżej na mecz niż do Legionowa czy Biłgoraja :P
Literka T! Literka P! Literka S! jak TPS!!! ;) http://www.tpsrumia.mojeforum.net/.
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: gonzales »

po dzisiejszej wygranej legionovi z biłgorajem w stosunku 3-0 jutro mecz o 1 ligę pomiędzy legionovią a toruniem , widząc przebieg setów do tej pory typuję zwycięstwo legionovi 3-1
Awatar użytkownika
Picel
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2008, o 13:57
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: Picel »

Typuje jutro zwycięstwo Torunia 3:2 z wiadomych względów ;)
Literka T! Literka P! Literka S! jak TPS!!! ;) http://www.tpsrumia.mojeforum.net/.
pilkarz
Posty: 4
Rejestracja: 2 maja 2009, o 22:07
Płeć: M

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: pilkarz »

jestem z ostrowca i jak juz napewno wiecie zostajemy w i lidze a co do meczu z legionowia to nie napocilismy sie duzo bo wiedzielismy o co gramy
pilkarz
Posty: 4
Rejestracja: 2 maja 2009, o 22:07
Płeć: M

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: pilkarz »

a ja licze na legionowie ze wygra bo budowlani nie graja nic ciekawego :) :) :) ;) !!! !!! !!!
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: mikasa1 »

Był ktoś z Was na meczach w Ostrowcu i może kilka słów o nich napisać????.
pilkarz
Posty: 4
Rejestracja: 2 maja 2009, o 22:07
Płeć: M

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: pilkarz »

pozdrowienia dla tps rumia skry belchatow i szóstki bilgoraj . Dzieki szóstka za wspanialy doping razem z nami ( z kibicami AZS KSZO) pozdrowienia dla was
Awatar użytkownika
Krzys_J.
Posty: 46
Rejestracja: 15 lis 2008, o 22:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: Krzys_J. »

Gratulacje dla drużyny KSZO Ostrowiec za utrzymanie I Ligi. Pozdrowienia z Rumi :) Odnośnie drugiej drużyny to sądze że awansuje Legionovia. Toruń byłby trochę bliżej z Rumi :) Zapowiada się walka o wszystko.
Simbad
Posty: 41
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 14:11

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: Simbad »

Budowlani Toruń pokonali Legionovię 3-1 i się utrzymali w lidze
Legionovia duży zawód. Sprowadzona Cabajewska i Szajek i nic z tego nie ma.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: evija »

2 zawodniczki nie grają. Gra 12. Poza tym Budowlane 2 sezon grają w I lidze, więc są bardziej ograne całościowo jako drużyna i nie zmieni tego nawet obecność Ewy Cabajewskiej czy Ali Malinowskiej...
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
natii
Posty: 51
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:38
Płeć: M

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: natii »

Gratulacje dla Torunia ,mysle ze w nowym sezonie nie bedzie juz tyle niepotrzebnego zamieszania wekoł tego zespołu.Ciekawi mnie jak zaprezentowały sie poszczegolne zawodniczki w jednym i drugim zespole .Moze ktos był na meczu i jest cos wiecej w stanie napisac.
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: mikasa1 »

Całe szczęście Budowlane obroniły sie przed spadkiem. Kibicowałem im gdyż byłaby to duża niesprawiedliwość, że trzeci-czwarty przez większość sezonu zasadniczego zespół I ligi spada z niej.A legionovia to niespodzianka - dobre nazwiska, ograne dziewczyny, mocna dwunastka zawodniczek - i..... klapa. Po raz kolejny (ponieważ w Pszczynie również) brakło spokoju w końcówkach setów. Skład ligi na przyszły sezon juz znamy - będzie to sezon w podróżach - 4 zespoły ze Śląska, 2 z zachodniopomorskiego, 2 z Trójmiasta, Totuń, Kalisz i Ostrowice (oj im nie zazdroszczę wyjazdów). Już teraz można powiedzieć, że będzie sporo przekładanych spotkań lub dwumecze sobotnio-niedzielne celem oszczędności.
Awatar użytkownika
kufel
Posty: 175
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: kufel »

No pojeździmy sobie troche. O ile zespoły ze Ślaska i północy mają w miare. Toruń i Kalisz są jakby "po drodze" i można fajnie zgrać o tyle najgorzej ma Ostrowiec. Wszędzie daleko. Ostateczny skład ligi poznamy przed sezonem bo nie wiadomo kto przystapi, kto sprzeda/kupi miejsce itd., ale duzych zmian nie powinno być.
pilkarz
Posty: 4
Rejestracja: 2 maja 2009, o 22:07
Płeć: M

Re: TURNIEJ O WEJŚCIE DO 1 LIGI KOBIET

Post autor: pilkarz »

moim zdaniem to legionowie skrzywdzili sedziowie i to powaznie pozdrowienia dla kibicow legionowii i czekamy na was w przyszlym sezonie napewno wejdziecie bez barazy
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”