13 KOLEJKA 19.XII.2009

julek_a
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2009, o 18:18
Płeć: M

13 KOLEJKA 19.XII.2009

Post autor: julek_a »

Sosnowiec - Rumia 0:3 (15:25, 15:25, 15:25)
ALEX_
Posty: 7
Rejestracja: 3 gru 2009, o 12:17
Płeć: M

Re: 13 KOLEJKA 19.XII.2009

Post autor: ALEX_ »

UKS JEDYNKA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - SOKÓŁ CHORZÓW 3:0
Przyjemnie było oglądać zawodniczki z Aleksandrowa pod wodzą nowego trenera . Trudno było przypuszczać, że debiut pana Jacka Pasińskiego nie będzie okroszony trzema punktami w ligowej tabeli :-)
Zespół przystąpił do meczu niezwykle skoncentrowany i z wiarą we własne umiejętności. Zagrały pewnie i niemal bezbłędnie.
Niesamowita skuteczność Naszego bloku z każdą minutą zniechęcała atakujące Sokoła. Po dzisiejszym meczu należałoby wyróżnić cały zespół . Zdecydowanie widać trenerską rękę pana Jacka, który podczas meczu żył z zespołem . Udzielał wskazówek , pochwalał udane zagrania, a także ganił za nieudane interwencje . Serdecznie gratulujemy udanego debiutu
i czekamy na dalsze efekty pańskiej pracy w klubie z Aleksandrowa.

Pozdrawiam kibiców siatkówki ;-)
Budowlany
Posty: 88
Rejestracja: 7 paź 2007, o 07:26
Płeć: M

Re: 13 KOLEJKA 19.XII.2009

Post autor: Budowlany »

Czy wie ktoś może jak w Sopocie?

Wiem tylko że było 2:1 ...

EDIT:///

3:1

gratulacje dla Trefla
PLKSpszczyna
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2009, o 22:33
Płeć: M
Lokalizacja: Pszczyna

Re: 13 KOLEJKA 19.XII.2009

Post autor: PLKSpszczyna »

PLKS Pszczyna 3:1 Mosir Mysłowice
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: 13 KOLEJKA 19.XII.2009

Post autor: gonzales »

porazka sokoła tym razem z jedynką 0-3 , dla przypomnienia pisałem o tym wcześniej zarządy w mysłowicach , jedynce a teraz czytam w legionovi widocznie trener kupisz przedstawił sprawę jasno ,że bez wzmocnień możemy pożegnać się z 1 ligą {pozyskanie 3 nowych zawodniczek} podjely zdecydowane kroki w sokole co by nie powiedzieć zespole z tradycjami bez pozyskania przynajmniej dwóch przyjmujących w tym jedną z prawdziwym atakiem { tu nie m kto kończyć ataków} środkowe dobre ale przy takim przyjeciu rzadko wykorzystywane a szkoda , przyjdzie nam sie pożegnać z parkietami 1 ligowymi a szkoda by było gdyż od kilku lat bywam na ich meczach i jakoś tego nie potraafię zrozumieć trzon zespołu pozostał bez zmian {widać ,że odejście konsek , podcieło skrzydła sokołowi}
p.s czy ktoś się orientuje czy można teraz jeszcze pozyskać jakąś zawodniczkę ? czy to już jest pozamiatane bo skończyła się 1 runda?może jakąś rezerwową z lsk ?
julek_a
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2009, o 18:18
Płeć: M

Re: 13 KOLEJKA 19.XII.2009

Post autor: julek_a »

Nowe zawodniczki można było zgłaszać do 18 grudnia
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: 13 KOLEJKA 19.XII.2009

Post autor: gonzales »

no to ptokach , więc teraz nie pozostaje innego wyjścia jak.............
p.s. szybkie decyzje w legionovi już przynoszą efekty 3-0 gładkie z policami], na co czekają w chorzowie ? :(
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 13 KOLEJKA 19.XII.2009

Post autor: Robert »

W tym sezonie nie byłem na wielu meczach w 1 lidze. Wczoraj obserwowałem w akcji Rumię i muszę przyznać, że to solidna drużyna. Może przy większym szczęściu uda się zdystansować Trefl. Wiem, że to trudne zadanie, gdyż Sopot ma kompletną drużynę i powiedzmy sobie szczerze jest zdecydowanie lepszą drużyną od pozostałych. Wprawdzie pozostaje jeszcze druga runda, w której wszystko się może zdarzyć.. KSZO obok Rumi i Trefla raczej zajmie miejsce w pierwszej czwórce. Trener Murdza stworzył bardzo ciekawą drużynę i jak dla mnie KSZO stanowi duża niespodziankę tegorocznych rozgrywek. Po dobrych meczach loty obniżył Chemik i musi teraz drżeć o miejsce w pierwszej czwórce, cztery porażki z rzędu (Sopot, Pszczyna, KSZO i Legionovia). Do pierwszej czwórki nieśmiało puka Pszczyna. Ta drużyna pod wodzą trenera Bodysa chyba powinna zająć miejsce w pierwszej szóstce. Legionovia po ostatnich niepowodzeniach odbiła się od dna i zdobyła ważne punkty.

Zaskoczeniem in minus jest postawa MOSiR Mysłowice i wspomnianego przez gonzalesa Sokoła. Sokół jest w totalnym odwrocie i na chwilę obecną zagra w barażach o utrzymanie. Moim zdaniem zarówno Mysłowice jak i Chorzów czeka ciężka batalia aby pozostać w 1 lidze.
Awatar użytkownika
kibic58 TPS Rumia
Posty: 66
Rejestracja: 7 lut 2009, o 16:24

Re: 13 KOLEJKA 19.XII.2009

Post autor: kibic58 TPS Rumia »

Do komentu Roberta dodałbym jeszcze jedno. Drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego też może sprawić jeszcze niespodziankę. Widziałem te dziewczyny w akcji i zespół prezentuje się solidnie.Teraz stery objął Pasiński i już nie mogę się doczekać 9.01.10 w Rumi TPS będzie miał okazję do rewanżu za porażkę z Jedynką na wyjeździe. Pan trener Pasiński podczas gdy był trenerem Budowlanych w niewybrednie publicznie wypowiadał się o TPS-sie. Bardzo chciałbym aby nie miał powodów do radości po meczu z Rumią. :D i myślę , że tak będzie :D Myślę, że Robert to potwierdzi, że aktualny trener Jedynki nie jest lubiany wśród wielu kibiców siatkówki.
MAXIM_LODZ
Posty: 2
Rejestracja: 2 gru 2009, o 21:09
Płeć: M

Re: 13 KOLEJKA 19.XII.2009

Post autor: MAXIM_LODZ »

Do KIBIC TPS RUMIA. Nie znam ,,niewybrednych'' publicznych wypowiedzi trenera Jacka Pasińskiego, ale z mojego punktu widzenia, jeżeli takie wydarzenia miały miejsce, to była to typowa WOJNA PSYCHOLOGICZNA. Organika Budowlani jasno nakreśliła sobie cele i sportowo (czytaj) SPORTOWO awansowała do Plus Ligi Kobiet. Możesz mieć żale:< , ale spójrz na przebieg kariery Organiki Budowlanych: Łódź-sezon II liga, następny I liga i jasno nakreślony cel, awans do Plus Ligi. Zgodzisz się chyba ze mną, że w tym temacie słowa ,,niewybredne'' są na drugim planie! Co do meczu 09.01.2010 to również nie mogę się doczekać. Tak jak dla mnie i beniaminka podział punktów mile widziany. Jedynka Aleksandrów z tego co słyszę ma cele takie, aby w każdym meczu zdobywać punkty i pewniakom je urywać, co już się niejednokrotnie beniaminkowi z Aleksandrowa udało! Tak jak powinniśmy, zawsze walczymy o wyższe cele!
Awatar użytkownika
kibic58 TPS Rumia
Posty: 66
Rejestracja: 7 lut 2009, o 16:24

Re: 13 KOLEJKA 19.XII.2009

Post autor: kibic58 TPS Rumia »

Do MAXIM ŁÓDŹ : Ja nie neguję faktu, że drużyna Budowlanych Łódź zasłużyła sobie na awans do PLUS Ligi, jednak jestem tego zdania, że bez Małgorzaty Niemczyk byłoby Wam bardzo trudno awansować. W Rumi Małgorzata Niemczyk nie zagrała, bo komentowała akurat jakiś mecz i rumianki wygrały. Potem w Łodzi nasze zawodniczki musiały grać na " lodowisku" . Ja powiem tak - przywitamy pana trenera Pasińskiego w Rumi w taki sposób, na jaki zasłużył. On już wie o co chodzi.
Awatar użytkownika
kufel
Posty: 175
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: 13 KOLEJKA 19.XII.2009

Post autor: kufel »

Budowlani Łódź z Pasińskim imały się różnych rzeczy, żeby sobie ułatwić "żywot", ale zostawmy już to.
W Chorzowie zmiana trenera. Zdzisławę Kanię zastąpił Dariusz Sobieraj. Ze strony Sokoła:
W związku ze słabymi dotychczasowymi wynikami jak również w związku z niezadowalającym stylem gry który nie daje gwarancji osiągnięcia „bezpiecznego” miejsca po rundzie zasadniczej Zarząd S.C.S. „Sokół” Chorzów podjął decyzję o zmianie szkoleniowców. W miejsce duetu Z. Kania i W. Jaroszewski na stanowisku trenera Zarząd postanowił powołać Dariusza Sobieraja. Trenera który przez ostatnie cztery lata był szkoleniowcem w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu opiekując się reprezentacjami Polski kadetek i juniorek. Już pod wodzą nowego szkoleniowca chorzowianki w dniach 29-30.12 będą brały udział w turnieju w Pszczynie jak również przygotowywać się do pozostałych meczów rundy rewanżowej. Zarząd postanowił również przyjrzeć się uważnie zaangażowaniu poszczególnych zawodniczek w zbliżających się treningach, sparingach i meczach.

Zarząd S.C.S. Sokół” Chorzów pragnie podziękować dotychczasowemu duetowi szkoleniowców za ich kilkuletnią pracę, wkład w rozwój chorzowskiej siatkówki jak również dotychczasowe zaangażowanie włożone w wykonywaną pracę.
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: 13 KOLEJKA 19.XII.2009

Post autor: gonzales »

kolejna zmiana trenera tym razem w sokole chorzów ta zmiana prosiła się co najmniej 1 m-c wcześniej no ale cóż lepiej póżno niż wcale , brawo dla zarządu za decyzję , mam nadzieję ,że trener Sobieraj poukłada ten zespół wprowadzi pewne zmiany zarówno w sposobie gry jak i składzie i rzuci trochę nowości w sposób gry gdzyż pod wodzą poprzedniego trenera zespół chorzowski grał siatkówkę trochę prehistoryczną {w poprzednich sezonach się to udawało bo na skrzydle była Konsek}
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”