AZS Częstochowa

Streeter
Posty: 7494
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Streeter »

Najbardziej spodobał mi się fragment:
Nie jest tajemnicą, że w tym roku okres dokonywania transferów w PlusLidze został wydłużony i kończy się 31 grudnia. Może okazać się, że w okolicy listopada, czy grudnia rozpocznie się przedświąteczna wyprzedaż. Niektórzy zawodnicy mogą chcieć i mieć możliwość dokonania zmiany klubu.
Ten człowiek jest po prostu niepoważny, żeby nie użyć dużo mocniejszego słowa... On liczy, że 30 grudnia pójdzie do agencji menadżerskiej, a tam rodem z poniedziałkowej dostawy "towaru" do szmateksów, będzie stało wielu prezesów i będą przebierać w zawodnikach? Tu już naprawdę nie wiadomo czy się z tego pana śmiać, czy płakać nad tym, co on mówi. Szczerze współczuję kibicom Częstochowy i nie wróżę nic dobrego siatkówce na najwyższym poziomie pod Jasną Górą, dopóki nie zmieni się zarząd klubu.
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
kassandra
Posty: 119
Rejestracja: 8 lip 2011, o 07:24
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kassandra »

Może miał na myśli to, że zawodnicy, którzy nie znajdą klubów zgodzą się wtedy grać za jedzenie ;)
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: olog55 »

Jeść sami sobie kupią, bo już wtedy pan P nie będzie miał żadnej kasy :)
Streeter
Posty: 7494
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Streeter »

olog55 pisze:Jeść sami sobie kupią, bo już wtedy pan P nie będzie miał żadnej kasy :)
Już widzę te mikołajkowe newsy: "Siatkarze Częstochowy w Mikołajki spotkali się kibicami. Pojawiło się wiele paczek z jedzeniem. Siatkarze nie wiedzieli, w jaki sposób mają dziękować kibicom za ich hojne dary. Prezes Pakosz poproszony o komentarz rzekł: szkoda, że kibice nie przynieśli pieniędzy, wtedy mielibyśmy na kontrakt kolejnego zawodnika." :)
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
willy
Posty: 41
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 21:38
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: willy »

I powtarza Pakosz po raz kolejny tą bzdurę, że w zależności od zainteresowania karnetami itd....Gruszka itp. Pomijając to, że Gruszka od kilku lat już nic nie gra, już w Deleccie wylądował na ławce, a teraz z pewnością jest jeszcze gorzej i nie chciałbym, aby przyszedł, nawet za darmo, to w ten sposób ściąga się pieniądze od kibiców kupując gwiazdy. Czy to w siatkówce, piłce nożnej czy innych dyscyplinach. Gruszka ma być magnesem dla kibiców? Wolne żarty. Karnet to ja mogę kupić na Visotto czy Juantorene a nie na Gruszke.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

Na karnety to można by wziąć jakiegoś średniaka na atak, ale który jest w miarę młody i do tego w miarę doświadczony z perspektywą możliwości rozwoju...A na przyjęciu chętnie bym zobaczył z powrotem Hrazdirę, który był na poziomie, mimo że mało grał, Toniego Kankanpaa - godnie zastępował Murka, a tuła się po austriackiej lidze, albo rodzimego Piotrka Łukę...Wojtek Gradowski to też nie było by tragiczne rozwiązanie, ale to już chyba niemożliwe do załatwienia... Ale spokojnie - do grudnia Pakosz policzy na liczydle ile ma za karnety i weźmie gwiazdę która zarobi 10kg ryżu za mecz...albo dwie - ewentualnie 5.....

[edit] : Kankaanpaa zagra w Szwajcarii w sezonie 2012/13 i wraz z zespołem Volley Nafels będzie uczestnikiem wygranego w tym sezonie przez Częstochowę pucharu...Szkoda...
Hrazdira też nieosiągalny -> przyszły sezon w Volley Milano...
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: PvK »

Rozumiem, że jest nieciekawie, ale nie przesadzajmy z hadzirami czy innymi kanapkami :| . Już wolę pierwszego lepszego polskiego zawodnika z 1ligii.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

Czy nowa hala ma jakąś stronę www, gdzie można zobaczyć np: rozkład sektorów?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Dzisiaj rano w radiu slyszalem wypowiedź Pakosza po Memoriale Gołasia. Powiedział, że mamy wolne wakaty na trzech pozycjach i już byli dogadani z dwoma młodymi zawodnikami, jednak Ci w ostatniej chwili zrezygnowali. Ubolewał, ze młodzież nie chce wykorzystać swoich szans. Tez mnie to dziwi, z drugiej strony pewnie proponowano im jakieś smieszne warunki. W każdym razie juz nawet z juniorami sie nie dogadujemy. Ciekawe o kogo chodziło. Słyszałem o Bednorzu z Norwida ale kto tym drugim mógł być? cenia się chlopaki przed matura ;)


Pakosz jednak uspokoił, ze mimo iz obstawiali, ze ten wariant na bank wypali, to maja opcje rezerwowa.
A ja na to: akurat panie Pakosz. Jesteście w czarnej dupie i będzie dokładnie tak jak mówiłem: gramy z 3 przyjmujacymi i jednym atakującym. Takie rzeczy, TYLKO w Częstochowie. A nie, przepraszam! Do grudnia przeciez rynek będzie huczał od zawodników!
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2012, o 21:04 przez tclancy22, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

tclancy22 pisze:Pakosz jednak uspokoił, ze na mimo iz obstawiali, ze ten wariant na bank wypali, to mimo to maja opcje rezerwowa.
A ja na to: akurat pani Pakosz. Jesteście w czarnej dupie i będzie dokładnie tak jak mówiłem: gramy z 3 przyjmujacymi i jednym atakującym. Takie rzeczy, TYLKO w Częstochowie. A nie, przepraszam! Do grudnia przeciez rynek będzie huczał od zawodników!
Pewnie skończy się na tym, że do drużyny zostaną włączeni Siezieniewski, Szczerbaniuk i Gruszka, bo nigdzie nie znajdą roboty. Ale wtedy nie wiem za co będą grali, chyba za talony do McDonalda i konta premium na redtubie.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Streeter
Posty: 7494
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Streeter »

lucass90 pisze: Pewnie skończy się na tym, że do drużyny zostaną włączeni Siezieniewski, Szczerbaniuk i Gruszka, bo nigdzie nie znajdą roboty. Ale wtedy nie wiem za co będą grali, chyba za talony do McDonalda i konta premium na redtubie.
Wydaje mi się, że Twoja wersja byłaby najlepsza dla Częstochowy. Bo chyba lepiej, żeby grali oni, niż 17-latkowie.
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
ludziq
Posty: 70
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:41
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: ludziq »

Akademicki Związek Staruszków się zapowiada :D
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2012, o 06:29 przez ludziq, łącznie zmieniany 1 raz.
Rav_M
Posty: 66
Rejestracja: 30 maja 2011, o 13:20
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Rav_M »

Potwierdzają się zamieszczane tu posty, że Piotrek Gruszka najprawdopodobniej nie zagra dla AZS-u w nadchodzącym sezonie. Dyrektor sportowy uznał, że w AZS-ie nie ma miejsca dla takiego gracza. Ja osobiście traktowałbym obecność Piotrka w Częstochowie, jako dobry chwyt marketingowy. Uważam, że pierwszym atakującym mimo wszystko i tak byłby Bociek.
http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/3 ... zestochowa
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 951
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Indyk AZS Ol »

Chyba jednak Gruszka nie zagra w AZSie.
PS: Chyba słabo się sprzedają karnety na ten sezon i pewnie wymagania finansowe są za duże na grę w Częstochowie no chyba że znalazłby się prywatny sponsor który pokryłby kontrakt Piotrka. ;)
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Streeter
Posty: 7494
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Streeter »

Konrad Pakosz pisze:Chyba jednak Gruszka nie zagra w AZSie.
PS: Chyba słabo się sprzedają karnety na ten sezon i pewnie wymagania finansowe są za duże na grę w Częstochowie no chyba że znalazłby się prywatny sponsor który pokryłby kontrakt Piotrka. ;)
On naprawdę chciał, żeby Piotrek sam sobie znalazł sponsora, który sfinansuje Jego kontrakt? Nie wierzę...
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: compact »

Z całym szacunkiem dla dorobku Gruszki, ale on juz jest chyba za mało "hot" dla reklamodawcow. Mysle, ze gdyby Kurek chciał wrocić do Polski i musiał szukać indywidualnego sponsora, to by znalazł. Zresztą PGE poprzez Atom robiło zakusy pare miesiecy temu na Gosie Glinke, wlasnie poprzez indywidualny kontrakt sponsorski.
Streeter
Posty: 7494
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Streeter »

compact pisze:Zresztą PGE poprzez Atom robiło zakusy pare miesiecy temu na Gosie Glinke, wlasnie poprzez indywidualny kontrakt sponsorski.
Jasne, ale Piechocki raczej nie kazał sam Gosi tego sponsora szukać, tylko po prostu miał kogoś, kto ufundowałby ten kontrakt.
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Powtórze sie po raz kolejny. Gruszka bankowo u nas nie zagra, chyba, ze drastycznie zejdzie z ceny. Z Siezieniewskim nawet nie rozmawiano, miał byc junior wiec mozecie sobie wyobrazic jakie fundusze zostaly na ta pozycje. Cipek jesli sie widzial z Pakoszem, to przez przypadek, pod halą. O Szczerbaniuku juz nie wspominajac.
W najlepszym razie pewnie kolo grudnia przyjdzie jakis Kanapka albo cos w tym stylu.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dreamer »

tclancy22 pisze:...W najlepszym razie pewnie kolo grudnia przyjdzie jakis Kanapka albo cos w tym stylu.
Nie rozumiem tego braku szacunku dla umiejętności tego zawodnika.
W obecnej sytuacji AZSu Fin byłby znaczącym wzmocnieniem drużyny.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

dreamer pisze:
tclancy22 pisze:...W najlepszym razie pewnie kolo grudnia przyjdzie jakis Kanapka albo cos w tym stylu.
Nie rozumiem tego braku szacunku dla umiejętności tego zawodnika.
W obecnej sytuacji AZSu Fin byłby znaczącym wzmocnieniem drużyny.

dreamer
Pełna zgoda, Kanapkę brałbym do nas w ciemno. Co do Siezieniewskiego i Gruszki, to prawdę mówiąc odetchnąłem z ulgą. Już wolę oglądać Hebdę i Boćka (który zresztą w przedsezonowych sparingach spisuje się naprawdę wybornie). Jeszcze niech tylko oddelegują Szczerbaniuka i na jego miejsce wezmą Mateusza Bieńka lub Bartka Królickiego z Norwida.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

lucass90 pisze: Bartka Królickiego z Norwida
Krulickiego :) I nie chodzi mi o wytykanie błędów, tylko trzeba się przyzwyczajać, bo ten chłopak ma, co najmniej, Plus Ligową przyszłość...

Swoją drogą zastanawia mnie jedno... AZS ma w Norwidzie czołowych zawodników kadry juniorów na pozycję, na których ma wakaty (Krulicki i Bednorz), a mimo to, szuka po Polsce... Dołożyć do nich Łapszyńskiego i sprawa braku zawodników jest załatwiona...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

Może nie chcą menadżerskiej opieki Boskiego?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

madlark pisze:Może nie chcą menadżerskiej opieki Boskiego?
Obawiam się, że podpisanie menadżerskiej umowy z Boskiem stało się warunkiem gry w AZS-ie... To wyjaśniałoby dlaczego nie chce grać u nas nikt, oprócz zawodników z trzeciego sortu Skry Bełchatów, ukochanego klubu Riczarda.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Nie wiem jak Krulicki, ale Bednorz był 100 procentowym pewniakiem do gry w składzie. Przymierzany był nawet na przyjęcie (a to w jego karierze jeszcze nie do końca bylo unormowane). Boćka miał zmieniać ktoś z przyjmujących. W świetle ostatnich słów Pakosza, że dwójka juniorów zdecydowała sie nie podpisywac kontraktów, można w ciemno strzelac, ze chodzi wlasnie o Bednorza. Może Krulickiego tez mieli na uwadze? Najlepiej byłoby ich zapytać czemu tak postąpili i dlaczego akurat przez Ryśka ;) No ale to juz jest gdybanie.
Z reszta do Boska można miec sporo pretensji, ale z tego co jest mi wiadome, bardzo mocno zaagazowal sie w to, aby AZs wciaz istniał. Także doskonale rozumiem i sam mam zal do Klubu, ze menadzer sportowy robi niezly biznes na szkoleniu zawodnikow tutaj, ale z drugiej troche kasy na Klub w tym roku sypnal. Generalnie ciezki jest ten watek Boskiego Rycha.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

Kankaanpaa u nas nie zagra - pisałem parę postów wyżej, że do Szwajcarii się wybiera. A szkoda...Będzie tęskno w sezonie do zawodnika o podobnej charakterystyce...
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
ludziq
Posty: 70
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:41
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: ludziq »

tclancy22 pisze: W świetle ostatnich słów Pakosza, że dwójka juniorów zdecydowała sie nie podpisywac kontraktów, można w ciemno strzelac, ze chodzi wlasnie o Bednorza. Może Krulickiego tez mieli na uwadze?
Chodziło o Bednorza (idzie do Spały) i Bieńka (zostaje w Spale) z Norwida.
Nie poszli do AZS bo Pan Prezes zepsuł jeszcze bardziej relacje z Norwidem.
Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Radek »

Nie poszli do AZS bo Pan Prezes zepsuł jeszcze bardziej relacje z Norwidem.
Rozwiń to, bo bardzo mnie tym zdaniem zaskoczyłeś, bowiem ja słyszałem "odrobinę" inną wersję.
ludziq
Posty: 70
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:41
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: ludziq »

Na siłę chciał ominąć płacenie za transfery.
A jaka jest Twoja wersja?

Krąży plotka że w Młodej Lidze jako AZS zagra Szkoła Straży Pożarnej :)
Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Radek »

Moja wersja jest taka, że w transfery zawodników z Norwida ingeruje osoba, która nie ma ich kart, a stara się "grać" ich managera.

A swoją drogą pan Bednorz i pan Krulicki nie podpisując kontraktów z AZS-em zmarnowali rok na rozwój. Widocznie przykłady, jak siatkarze potrafią się rozwinąć w tej drużynie nie wystarczyły. Zmieńcie doradców. :)
ludziq
Posty: 70
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:41
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: ludziq »

Radek pisze:Moja wersja jest taka, że w transfery zawodników z Norwida ingeruje osoba, która nie ma ich kart, a stara się "grać" ich managera.

A swoją drogą pan Bednorz i pan Krulicki nie podpisując kontraktów z AZS-em zmarnowali rok na rozwój. Widocznie przykłady, jak siatkarze potrafią się rozwinąć w tej drużynie nie wystarczyły. Zmieńcie doradców. :)
Jeśli się nie mylę to sprawy transferów z Norwida pilotuje sam prezes.
Biorąc pod uwagę, że rok temu nikt w Cz-wie nie wiedział kto to jest Bednorz (nie tylko dlatego, że leczył kontuzję do zimy), a w chwili obecnej chłopak jest kadrowiczem o którego stara się też Skra (ta bełchatowska nie częstochowska) i który po drodze zdobył złoto MP juniorów, to jak dla licealisty Spała czy Norwid to nie jest miejsce na zmarnowanie roku. W tym wieku liczy się regularna gra. Gdzie mogliśmy zobaczyć jakie postępy zrobił w ostatnim roku Kaczyński?
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”