Sezon 2007/08 - grupa IV

Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa IV

Post autor: Artek »

Dzisiaj 3:0 dla Będzina i o awansie zadecyduje znowu piąty mecz tym razem w Kamiennej G. Mam nadzieję że tam wywalczymy awans. A wystarczy tylko zatrzymać, albo nie dać obijać się po bloku przez atakującego Macieja Zająca, tak jak dziś. Wielokrotnie blokowany, a sam dołożył resztę. Natomiast MKS MOS grał bardziej spokojnie i cierpliwie.

PS kolejny mecz z kartkami :) goście nie wytrzymują za bardzo presji i się kłócą o każdy pkt.
Awatar użytkownika
KKSudety
Posty: 98
Rejestracja: 3 kwie 2008, o 11:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kamienna Góra

Re: Sezon 2007/08 - grupa IV

Post autor: KKSudety »

Stary, to Ty chyba zapomniałeś jak wasi zawodnicy wykłócali się z sędziami o każdy punkt u nas w Kamiennej. Proszę, niech mi odpowie któryś z redagujących tą stronę, jak to jest możliwe, żeby na meczach w Będzinie byli sędziowie 1. Kraków, 2. okolice Krakowa a szczyt wszystkiego sędzia kwalifikator p. Wieczorek z Będzina!!!!!!!!!!! Żeby nie było tak jak na piłce nożnej- zamiast PZPN....PZPN, to PZPS...PZPS. Chyba wszyscy wiedzą o co mi chodzi.... Na chama chcą wepchać Będzin do I ligi, ale uczciwość zwycięży!!!!
Szacunek dla przeciwników i ich kibiców.
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa IV

Post autor: Artek »

MKS MOS Będzin w I lidze!!!

W Kamiennej Górze MKS MOS Będzin wygrał 3:1 piąty mecz barażowy i awansował po 4 latach gry w drugiej lidze. :)
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - grupa IV

Post autor: damianho »

czekam na relację i gratuluję Będzinowi
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2007/08 - grupa IV

Post autor: Robert »

Artek - gratulacje!!!!! Miało być dwa awanse albo żaden i są dwa. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Składam serdeczne gratulacje, dopięliście swego choć sytuacja nie była ciekawa. W tamtym sezonie Orzeł Międzyrzecz świętował awans do 1 ligi w Bedzienie a w tym sezonie MKS w Kamiennej Górze. Do zobaczenia na meczach 1 ligi należał WAM się ten awans, a prezes Waszego klubu na turnieju noworocznym w rozmowie ze mną powiedział: "w tym roku się uda zobaczy pan" i udało się.

Poza tym to wspaniały prezent na 650 lecie Bedzina, ech sama radość MKS2 awansował do 2 ligi, a MKS do 1 ligi gratuluę!!
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa IV

Post autor: Artek »

Nie mnie się należą gratulacje a całemu zespołowi i kibicom ktorzy dzielnie dopingowali naszych w Kamiennej. Cieszę że się w końcu udało i teraz czekam z niecierpliwością na nowy sezon. Bo będą ciekawe spotkania pomiędzy zespołami z woj. śląskiego m.in. z Jaworznem, czy Bielsko-Białą, a także z Orłem, któremu kibice do dzisiaj nie mogą podarować przegranej w ubiegłorocznych barażach. No i mam nadzieję że znowu zobaczymy bratobójczy pojedynek braci Sygułów.

A co do drugiego zespołu to jeszcze nic pewnego czy zagra w II lidze. Miejsce ma być odsprzedane. Ale gdyby w niej zagrali to na pewno nie byliby gorsi od pierwszego zespołu.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2007/08 - grupa IV

Post autor: Robert »

Artek - jakie ruchy transferowe szykują się w Będzinie. Kto zostaje, a kto odchodzi? Jak coś bedziesz wiedział to pisz?
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa IV

Post autor: Artek »

Oki, jak coś to napiszę już w temacie I ligi :)
Ale póki co to większość zostaje, część pewnie odejdzie albo pójdzie do drugiego zespołu, a o nowych jeszcze nic nie wiadomo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”