AZS Częstochowa

Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Częstochowa

Post autor: KChudz »

Panowie włodarze AZS robią sobie złą robotę marketingową. Teraz to nikt nie będzie z nimi gadał, wszystko na papierze 8-)

Bociek chyba był wypożyczony do AZS na rok - o ile mnie pamięć nie myli ze Skry, do końca kontraktu.
Awatar użytkownika
Raymond
Posty: 136
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 18:13
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Raymond »

Bociek nie był wypożyczony ze Skry - rok temu skończył mu się tam kontrakt, po ciężkiej kontuzji postanowili dłużej w niego nie inwestować, wtedy podpisał kontrakt z AZSem - to tak w ramach wyjaśnienia bo widzę, że co trochę ktoś wspomina o wypożyczeniu. Informacja pewna w 100%.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: AZS Częstochowa

Post autor: weary_skier »

pewniak pisze:wy chyba wszyscy żartujecie z tą "ustną umową" jako formą zatrudnienia zawodowego siatkarza.
To Bosek zaczął.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: arbas »

To co robi Czewa to jakaś masakra.... Za zakaz konkurencji i złamanie umowy są kary finansowe a nie zawieszanie w prawach zawodnika... Zresztą to PZPS powinien być jedyną instytucją, która może coś takiego zrobić a nie jakiś klubik z zarządem, którego duma została urażona... Jeśli Bociek rzeczywiście złamał umowę to ok niech sąd uzna jego winę i nałoży odpowiednią karę finansową i tyle. A przez to co proponuje Czewa traci polska siatkowka (kadra i puchary) traci Zaksa, Czestochowa nic nie zyskuje a nawet więcej bo traci uznanie w oczach kibicow no i gdybym ja byl zawodnikiem to bym sie 3 razy zastanawial czy cokolwiek z nimi podpisywac...

A już zakaz konkurencji a prowadzenie rozmow z innymi klubami to w ogole jest smieszne... Dla mnie osobiscie to kompromitacja zarzadu Czestochowy na całej linii...
Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Radek »

Za zakaz konkurencji i złamanie umowy są kary finansowe a nie zawieszanie w prawach zawodnika
Widziałeś kontrakt i jego zapisy?
A przez to co proponuje Czewa traci polska siatkowka (kadra i puchary) traci Zaksa
A może polska siatkówka i Zaksa traci nie przez co proponuje Częstochowa,a przez to jak zachował się Bociek?
Dla mnie osobiscie to kompromitacja zarzadu Czestochowy na całej linii...
Jak zawieszenie GB wejdzie w życie to Twój post będzie kompromitacją na całej linii.

wysyp prawników.
qwertyu123
Posty: 57
Rejestracja: 24 sie 2009, o 21:09
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: qwertyu123 »

R.Bosek musi mieć jakiegoś asa w rękawie, w przeciwnym wypadku nie robiłby takiej afery. Proponuję nie wypowiadać się więcej na ten temat do momentu podania do publicznej wiadomości innych oficjalnych informacji ze strony klubu, zawodnika czy PZPSu, gdyż jak wielu użytkowników zauważyło nikt z nas nie widział kontraktu Boćka i nie wiemy, który zapis złamał według włodarzy klubu ze świętego miasta.
pabu_unf
Posty: 45
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: AZS Częstochowa

Post autor: pabu_unf »

artykuł ze strony strefy z dnia; 2012-08-04-skra-belchatow-w-przyszlym-sezonie-bez-milczarka-i-bocka

"(...) w Bełchatowie zadecydowano, iż najlepszym rozwiązaniem będzie dla młodego atakującego wypożyczenie do drużyny, w której będzie miał realne szanse na grę. W tej sytuacji w przyszłym roku Grzegorza Boćka zobaczymy w koszulce AZS-u Częstochowa"

Wychodzi na to że Bociek był wypożyczony.

dalej

artykuł ze strony strefy z dnia; 2013-06-14-kto-wygra-bitwe-o-grzegorza-bocka
"(...) Bociek utrzymuje, że jest wolnym zawodnikiem i do siedziby częstochowskiego klubu przyniósł rezygnację z występów w barwach AZS-u.

Co na to jego pracodawcy? - Jeśli Bociek podpisze kontrakt z innym klubem, zostanie zawieszony i nigdzie nie będzie grał - mówi prezes AZS-u Konrad Pakosz. Dyrektor sportowy ekipy spod Jasnej Góry Ryszard Bosek dodaje: - Dla nas dane słowo jest ważniejsze niż podpisy, pod warunkiem że ktoś ma honor. Boćka jeszcze niedawno nikt nie znał, a teraz chłopak podnosi głowę i zachowuje się bardzo nieelegancko. Wygląda na to, że ma charakter, lecz słaby - mówi mistrz olimpijski.

Co na to Nowosielska? - Według mojej wiedzy Bociek jest wolnym zawodnikiem i możemy podpisać z nim umowę. Nie boję się konfrontacji - mówi prezes ZAKSY."

Słowo słowem, honor honorem, ale w tym kraju obowiązuje chyba to co jest napisane (chyba że jest sposób aby udowodnić że taka rozmowa miała miejsce - czyli nagranie, ale osobiście nie wydaje mi się - AZS to nie kuluary sejmu)
Któryś z kolegów na forum mówi, być może Bosek nagrywał rozmowę - jakby tak było to nie byłoby tej szopki tylko na samym początku temat by rozwiązali.

artykuł z dnia; 2013-06-17-konrad-pakosz-bociek-jest-zawodnikiem-azs-u-czestochowa

"(...) - Wiem, że umowa miała obowiązywać dwa lata i gdy Bociek do nas przychodził, ustaliliśmy zasady na słowo i liczyłem, że wypełni swoją obietnicę - dodaje dyrektor sportowy AZS-u Ryszard Bosek . - Nie chciałbym jednak tego szerzej komentować. Z tego co wiem, to właściciele klubu tak po prostu tej sprawy nie odpuszczą.

AZS przed rokiem pozyskał Boćka z PGE Skry Bełchatów. Podpisał z nim kontrakt na jeden sezon z opcją przedłużenia na kolejny i jak twierdzi prezes, umowa została przedłużona z tzw. automatu. Kędzierzynianie utrzymują z kolei, że Bociek był wolnym zawodnikiem i mogli go zatrudnić. "

Wydaje mi się, że po prostu Czewa chce narobić szumu. Prawnicy Kędzierzyna pewnie przestudiowali to co jest napisane i mieli możliwość zakontraktowania zawodnika.

Ciekawe co na to PZPS, ale wydaje mi się że nic z tego nie będzie - co najwyżej trochę gwizdów jak będzie mecz w Czewie ;]
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mikser »

Nie pierwszy to spór o zawodnika i nie ostatni...Niektórzy powiadają, że Bosek bez jakiś dowodów nie robiłby takiej afery bo jest poważany w środowisku - o bardziej błahe sprawy ludzie robią zamęt byle tylko wyszło na ich :) AZS jak pies ogrodnika. Bosek niektórymi swoimi wypowiedziami się ośmiesza. Cyrk, na którym AZS tylko straci. Bociek może mieć swoje za uszami, ale takie cyrki z wykluczeniem są przesadzone.
Dla nas dane słowo jest ważniejsze niż podpisy, pod warunkiem że ktoś ma honor
W Czewie słowo jak cyrograf - trzeba się pilnować w rozmowach z Boskiem.

Stary fragment artykułu z PS:
Młody 22-letni atakujący w poprzednim sezonie pokazał się z dobrej strony w barwach AZS Częstochowa i teraz chciałby grać w lepszym klubie. Akademicy utrzymują jednak, że Bociek ma ważny kontrakt jeszcze na kolejny sezon i nie zamierzają rozstawać się z atakującym. Chyba, że ZAKSA zapłaci im odstępne za rozwiązanie umowy. Padła nawet konkretna kwota.
Kasy nie dostali (jeszcze) to zadziałali inaczej :) Kasa, kasa, kasa...
Jednocześnie Zarząd Klubu w myśl obowiązujących przepisów zwraca się do Władz PZPS o poinformowanie, o zawieszeniu przez Klub w prawach Zawodnika Grzegorza Boćka międzynarodowych władz siatkarskich tj. CEV i FIVB w terminie 5 dniu od daty otrzymania uchwały wraz z uzasadnieniem
Lubię ten fragment - dyktowanie PZPSowi co ma robić i w jakim czasie :D Wyrok AZSu jest ostateczny i ponad przepisami PZPSu?
Ostatnio zmieniony 15 sie 2013, o 10:57 przez mikser, łącznie zmieniany 1 raz.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: AZS Częstochowa

Post autor: weary_skier »

Bociek i tak zagra w Zaksie.
weary max skier
mówię jak jjest.
Kraków
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Częstochowa

Post autor: KChudz »

Raymond pisze:Bociek nie był wypożyczony ze Skry - rok temu skończył mu się tam kontrakt, po ciężkiej kontuzji postanowili dłużej w niego nie inwestować, wtedy podpisał kontrakt z AZSem - to tak w ramach wyjaśnienia bo widzę, że co trochę ktoś wspomina o wypożyczeniu. Informacja pewna w 100%.
pabu_unf pisze:artykuł ze strony strefy z dnia; 2012-08-04-skra-belchatow-w-przyszlym-sezonie-bez-milczarka-i-bocka

"(...) w Bełchatowie zadecydowano, iż najlepszym rozwiązaniem będzie dla młodego atakującego wypożyczenie do drużyny, w której będzie miał realne szanse na grę. W tej sytuacji w przyszłym roku Grzegorza Boćka zobaczymy w koszulce AZS-u Częstochowa"

Wychodzi na to że Bociek był wypożyczony.
Czyli 100 % pomyłki :D
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: compact »

Przecież Nawrocki w jakimś wywiadzie powiedział, że Boćka ze Skrą nic nie łączy.
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: arbas »

Widziałeś kontrakt i jego zapisy?
A co to ma do rzeczy? Pewne standardy chyba obowiązują... Rozmowy z innymi klubami nie są w żadny sposób łamaniem zakazu konkurencji. Zawodnicy potrafią ogłosić przejście do innego klubu po sezonie jeszcze w trakcie jego trwania a tutaj Bociek "rażąco" złamał warunki umowy bo miał czelność podjąć rozmowy z innym klubem...
A może polska siatkówka i Zaksa traci nie przez co proponuje Częstochowa,a przez to jak zachował się Bociek?
A skąd wiesz jak on się zachował? Ustna umowa? To Lewandowski powinien być w Bayernie ....
Jak zawieszenie GB wejdzie w życie to Twój post będzie kompromitacją na całej linii. wysyp prawników.
Hehe mój post nic nie znaczy... Natomiast negatywnego PRu Czestochowa bedzie miala bardzo duzo, tym bardziej jak zawieszą Boćka. Powiedz mi co na tym zyska klub? Finansowo nic do tego czarny PR i być może niechęć niektórych zawodników do podpisywania czegokolwiek z Czewą. To po prostu pokazuje dlaczego AZS jest gdzie jest. Bo w moim przekonaniu zarząd powinien postarać się wyciągnąć jak najwięcej kasy od Zaksy/Boćka i tyle.

I w głowie mi się nie mieści ogłaszanie takich decyzji w mediach teraz... Od takich rzeczy został powołany sąd polubowny profesjonalnej ligi piłki siatkowej natomiast Czewa już wydała wyrok - czy tylko ja mam wrażenie, że powini tą sprawę najpierw zgłosić własnie tam?
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Częstochowa

Post autor: grzegorzg »

arbas pisze: A co to ma do rzeczy?
Fakt, nic nawet jak miał obowiązujacy kontrakt...

Widzę, że niektórzy wydali wyrok na AZS bez rozpoznania materiału dowodowego.

Temat proponuję chwilowo zamknąc. Wypowiedzi niektórych uzytkowników zaczynają ocierać się o fantastykę, a herezje - z braku rzetelnej wiedzy - stały się treścią podstawową....
kanimo

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanimo »

Styl prowadzenia klubu przez obecny zarzad mozna okreslic jednym slowem arogancja.
Wpisuje sie w to sposob odejscie Gogola ale wczesniej rowniez Panasa.
Wpisuje sie w to wmawianie kibicom, ze klub nie ma kasy bo kibice nie wykupili karnetow ( a to aby pokryc wlasna nieudolnosc w znalezieniu sponsorow); potem zas opowiadanie jaki wspanialy zespol stworzyli z troski o dobro polsliej siatkowki jak juniorzy ze Skry bis zbierali baty na parkiecie.
Rowniez spor z wladzami miasta wywolany przez Pakosza -kompletny brak dyplomacji, chamstwo i niska skutecznosc.
W tym sporze niektorzy kibice jeszcze popierali swojego prezesa.

Po tych kilku sprawach przeprowadzonych w podobnym stylu cizko mi uwierzyc w racje zarzadu w sprawie GB.
Racja to dla mnie posiadanie pisemnej umowy.
Poza uczniami i studentami sa na tym forum ludzie, ktorzy pracuja. Ilu z was ( nie mowie o pracy na czarno) pracuje bez umowy pisemnej?

Nasze gdybanie nic nie zmieni, Czewa musi wczesniej czy pozniej okazac pisemna umowe, jesli takiej nie ma to kolejny raz skompromitowali sie publicznie.
kotmiauczacy
Posty: 72
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 11:06
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kotmiauczacy »

kanimo: niestety zarząd mamy jaki mamy i nic nie jesteśmy w stanie na to poradzić. Chwast się rozplenił i wyrwać go jest niezwykle trudno.

Z drugiej strony w jednej kwestii Pakosza popieram: 8 lat temu inny Grzegorz również zadeklarował, że w AZS pozostanie, po czym zwiał tylnimi drzwiami do Jastrzębia.. Dwa lata później zrobił dokładnie to samo. Konsekwencji żadnej się za to nie doczekał... Najwyraźniej zarząd uznał, że drugi raz w ch.. zrobić się nie da. I stąd to całe zamieszanie.
Awatar użytkownika
Raymond
Posty: 136
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 18:13
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Raymond »

KChudz pisze:
Raymond pisze:Bociek nie był wypożyczony ze Skry - rok temu skończył mu się tam kontrakt, po ciężkiej kontuzji postanowili dłużej w niego nie inwestować, wtedy podpisał kontrakt z AZSem - to tak w ramach wyjaśnienia bo widzę, że co trochę ktoś wspomina o wypożyczeniu. Informacja pewna w 100%.
pabu_unf pisze:artykuł ze strony strefy z dnia; 2012-08-04-skra-belchatow-w-przyszlym-sezonie-bez-milczarka-i-bocka

"(...) w Bełchatowie zadecydowano, iż najlepszym rozwiązaniem będzie dla młodego atakującego wypożyczenie do drużyny, w której będzie miał realne szanse na grę. W tej sytuacji w przyszłym roku Grzegorza Boćka zobaczymy w koszulce AZS-u Częstochowa"

Wychodzi na to że Bociek był wypożyczony.
Czyli 100 % pomyłki :D
Myli to się dziennikarz w tamtym artykule :)
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: arbas »

grzegorzg pisze:Widzę, że niektórzy wydali wyrok na AZS bez rozpoznania materiału dowodowego.
Nope to AZS wydał wyrok na zawodniku przed rozpatrzeniem sprawy przez polubowny sąd plps... Dwa ciężko niektórym zrozumieć, że w trudnych, konfliktowych sytuacjach są różne metody ich rozwiązania. Zarząd AZS proponuje taką, która jest niekorzystna dla wszystkich włącznie z samym klubem. Trzy w umowie można sobie wpisać wszystko, ale o tym czy warunki umowy zostały spełnione czy złamane i czy są zgodne z prawem decyduje sąd.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

Może w umowie był zapis, że gdy cośtam się stanie, zadzieje to umowa na 2 lata - . A jak się nie zadzieje - to 1 roczek z opcją mimo wszystko przedłużenia.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Częstochowa

Post autor: KChudz »

mAiZkSe pisze:Może w umowie był zapis, że gdy cośtam się stanie, zadzieje to umowa na 2 lata - . A jak się nie zadzieje - to 1 roczek z opcją mimo wszystko przedłużenia.
Przecież prezesie AZS wyraźnie wspominają o ustnym "uzgodnieniu" - być może rozmowie. Kwestia interpretacji ustnego zapewnienia. Mogli przecież rozmawiać z Boćkiem w trakcie sezonu i podpisać na kolejny - dlaczego tego nie zrobili.
Mi się wydaje, że im się w głowach poprzewracała. Oni myślą, że jeśli kontrakt jest do końca maja to zawodnik wcześniej nie negocjuje następnego kontraktu ? Tak zrozumiałem ich oświadczenie o zawieszeniu zawodnika, bo negocjował w trakcie obowiązywania kontraktu, tyle, że on nie był ich zawodnikiem, a jedynie był wypożyczony :o
p10trek
Posty: 9
Rejestracja: 19 sty 2013, o 11:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: p10trek »

Co za bzdury piszecie z tym wypożyczeniem?! Boćka nic nie łączyło ze Skrą w poprzednim sezonie. Miał podpisany kontrakt z AZS na 1+1 i o to czy kontrakt się automatycznie przedłużył jest spór. Nie mają w tym sporze znaczenia "słowne ustalenia" itp. Wszystko jest na papierze i teraz prawnicy będą ustalać czy kontrakt już się skończył czy nie. (odsyłam do cytowanego już artykułu z Gazety.pl)

Czytając to forum mam wrażenie, że nie ma tu wysypu prawników. Jest tu mnóstwo wróżek i jasnowidzów. Proponuję się wstrzymać z tak mocnymi ocenami, bo potem może być trudno się z tych słów wycofać. JEŚLI rzeczywiście AZS ma rację to kara zawieszenia wydaje się być adekwatna, bo w przeciwnym razie inne "gwiazdeczki" będą chciały iść drogą wyznaczoną przez Boćka. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji byłby wykup kontraktu przez ZAKSĘ. JEŚLI rację ma Bociek to zarząd AZS powinien sam podać się do dymisji... Poczekajmy na decyzję PZPS-u.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 611
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: AZS Częstochowa

Post autor: rzr »

To zawieszenie do dla AZS strzał w stopę. Przez kolano. Nawet jak Bociek zostanie u nich to już widzę jak garnie się do pracy w następnym sezonie...
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Częstochowa

Post autor: KChudz »

p10trek pisze:Co za bzdury piszecie z tym wypożyczeniem?! Boćka nic nie łączyło ze Skrą w poprzednim sezonie. Miał podpisany kontrakt z AZS na 1+1 i o to czy kontrakt się automatycznie przedłużył jest spór. Nie mają w tym sporze znaczenia "słowne ustalenia" itp. Wszystko jest na papierze i teraz prawnicy będą ustalać czy kontrakt już się skończył czy nie. (odsyłam do cytowanego już artykułu z Gazety.pl)

Czytając to forum mam wrażenie, że nie ma tu wysypu prawników. Jest tu mnóstwo wróżek i jasnowidzów. Proponuję się wstrzymać z tak mocnymi ocenami, bo potem może być trudno się z tych słów wycofać. JEŚLI rzeczywiście AZS ma rację to kara zawieszenia wydaje się być adekwatna, bo w przeciwnym razie inne "gwiazdeczki" będą chciały iść drogą wyznaczoną przez Boćka. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji byłby wykup kontraktu przez ZAKSĘ. JEŚLI rację ma Bociek to zarząd AZS powinien sam podać się do dymisji... Poczekajmy na decyzję PZPS-u.
Poczytaj kolego wiadomości z okolic 23-25 sierpnia 2012. Wtedy wszyscy pisali o wypożyczeniu Boćka ze Skry na rok do końca kontraktu. Nie wypożycza się zawodnika na 1+1 ! Być może Bociek powiedział coś, że po zakończeniu wypożyczenia, jak już będzie wolnym zawodnikiem to zostanie w AZS-ie. I o to mają do niego pretensje prezesi.
rzr pisze:To zawieszenie do dla AZS strzał w stopę. Przez kolano. Nawet jak Bociek zostanie u nich to już widzę jak garnie się do pracy w następnym sezonie...
Przecież im nie chodzi o zawodnika a o kasę - bo w swojej widzą rdzawe dno :o
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Odp: AZS Częstochowa

Post autor: Basil »

Bociek nie ma aktualnie nic wspólnego ze Skrą Bełchatów - takie glupoty opowiadaja niedoinformowani dziennikarze natomiast Grzesiek juz jako wolny zawodnik oblal testy w Olsztynie i ostatecznie wyladowal w Czestochowie.
[edit]
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 611
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: AZS Częstochowa

Post autor: rzr »

[...]
rzr pisze:To zawieszenie do dla AZS strzał w stopę. Przez kolano. Nawet jak Bociek zostanie u nich to już widzę jak garnie się do pracy w następnym sezonie...
Przecież im nie chodzi o zawodnika a o kasę - bo w swojej widzą rdzawe dno :o
Wiem, tylko jak "nie daj Boże" jakiś organ przyzna im rację to:
Obrazek
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
p10trek
Posty: 9
Rejestracja: 19 sty 2013, o 11:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: p10trek »

Kolego KChudz wszyscy pisali, czyli kto? Może Jackowski? Również polecam czytanie ze zrozumieniem, szczególnie uzasadnienia o zawieszeniu. Skoro AZS powołuje się na umowę zawartą z zawodnikiem z dnia 1 sierpnia 2012 roku, to wniosek się nasuwa sam. Bociek w sezonie 2012/13 był tylko i wyłącznie zawodnikiem AZS-u. Dodatkowo w trakcie sezonu pojawiały się na tych samych portalach o których piszesz informacje, że Boćka ze Skrą nic nie łączy! (M.in. wypowiedź trenera Skry Jacka Nawrockiego). Nie przypominam sobie również, żeby sam AZS pisał, że wypożyczył Boćka... Cóż rozumiem, że w tym tłumie zawodników wypożyczonych ze Skry, mógł się komuś zaplątać Bociek.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

rzr pisze:Wiem, tylko jak "nie daj Boże" jakiś organ przyzna im rację to:
To Zaksa zapłaci i po krzyku.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Częstochowa

Post autor: leeon »

Pytanie - czy Zaksa ma czym zapłacić?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

leeon pisze:Pytanie - czy Zaksa ma czym zapłacić?
Oddadzą Lewisa ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Pawel909 »

madlark pisze:
leeon pisze:Pytanie - czy Zaksa ma czym zapłacić?
Oddadzą Lewisa ;)
Popieram wniosek ^^
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mikser »

I tak zapewne Bociek wyląduje w Zaksie, AZS dostanie kasę - która skutecznie ukróci żale, pozostanie tylko niesmak po całej tej sytuacji. I kolejny kamyczek do ogródka Boska i spółki, dzielnie sprowadzających klub z tradycjami na dno...
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”