Sezon 2007/08 - grupa I

olo
Posty: 8
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:03
Płeć: M

Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: olo »

Jest już co prawda wątek o Jokerze, ale warto pisać o wydarzeniach całej grupy I.
Relacjonujcie, dzielcie się wrażeniami i komentarzami. pozdr.
olo
Posty: 8
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:03
Płeć: M

Re: II liga meska sezon 07/08 gr. I

Post autor: olo »

Tabela po 2 kolejkach.

1 STS Olimpia Sulęcin 2 6 6:0
2 Joker Piła 2 6 6:0
3 Stelmet AZS UZ Zielona GóraTS 2 5 6:3
4 KS Morze Bałtyk MKS 2 4 5:3
5 Juventur Koksownia Wałbrzych 2 3 3:3
6 MSKS Orion Sulechów 2 3 5:5
7 KU AZS UAM Poznań 2 3 5:5
8 MKS Cuprum Lubin 2 0 1:6
9 MKS MDK Trzcianka 2 0 0:6
10 AZS Ikar Legnica 2 0 0:6

Zaskakujące chyba zwycięstwo Jokera nad Juventurem, nasz MKS MDK ciągle bez punktów.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: II liga meska sezon 07/08 gr. I

Post autor: dreamer »

Od początku sezonu wręcz szokuje mnie słaba postawa zespołu Juventuru Wałbrzych.
Teraz znowu porażka (1:3 z Morzem Bałtyk Szczecin).
Czyżby cały czas były jeszcze problemy ze zgraniem zespołu? Chyba tylko to może wchodzić w grę, bo rzeczywiście sporo nowych nazwisk pojawiło się w kadrze. Trudno mi jakoś uwierzyć w to, że Karzov czy Tomek Sokołowski, nie dorownują umiejętnościami zawodnikom innych drużyn. Nie słyszałem też o wielkich konfliktach w zespole (chyba że słucham ze zbyt dużej odległości :D ). Zostaje mi zatem jako jedyne logiczne wytłumaczenie, brak zrozumienia w zespole, wynikający z krotkiej wspolnej gry.

Nie mogę jakoś uwierzyć w to, że tak będzie do końca sezonu. Ale oby zespoł nie ocknął się zbyt pożno.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: olow »

Spróbujmy ten temat rozruszać...
Postaram sie zrobić małą zapowiedź najbliższej kolejki.
Na pierwszy ogień Joker- Ikar. Pilanie dostali lekkiej zadyszki, ale wciąż wygrywają. 3 punkty dla gospodarzy.
Wałbrzych - Sulechów. Jeśli osłabiony kadrowo Juventur jeśli chce zachować cień godności to musi wygrać. Orion przeciwstawi dobrą obronę. Stawiałbym na tie-break ze wskazaniem na gości.
Olimpia- Zielona Góra. Mecz na szczycie. Jak zwykle po takim meczu skorzysta inna drużyna... Tu może paść każdy rezultat.
Morze - AZS Poznań. Szczecinianie zawiedli swoich kibiców w ostatnim meczu. Czy będą w stanie się podnieść? Wątpię. 3 punkty dla Pyr.
Lubin - Trzcianka... Mecz o ósemkę. Obie drużyny dostały wiatru w żagle po mizernym rozpoczęciu sezonu. Zapowiada się niezła jadka. Czyżby 5 setów?
Jak zwykle weekend pokaże, czy coś trafiłem...
andrevb
Posty: 112
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:29
Płeć: M
Lokalizacja: Krakow/Bialystok

Re: Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: andrevb »

Ile drużyn spada z tej grupy?
Awatar użytkownika
fibus
Posty: 125
Rejestracja: 2 lut 2008, o 23:32
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: fibus »

Juventur po serii 4 zwyciestw znowu poległ z bezposrednim rywalem o awans - KS Poznań. Szkoda, bo Wałbrzych to dawniej znana firma w szkoleniu młodziezy a i I liga gościła tam często.
reda
Posty: 95
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 03:58
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: reda »

Lider z Zielonej Góry pokonał na wyjeździe Juwentur Wałbrzych 3:1 i zostanie do końca liderm do play offu przystąpi z pierwszej pozycji. Kolejny junior z UKS "13" zadebiutował w drugiej lidze. To już czwarty zawodnik UKS -u w zespole AZS UZ.
empe
Posty: 18
Rejestracja: 25 lut 2008, o 19:57
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: empe »

no ladnie hehe to widze ze w 2 lidze juz sie zaczynaja dziwne mecze hehe
JOKER najpierw wygrywa na wyjezdzie z Ielona Gora a za tydzien przegrywa ze slabym orionem...
ktos widzial ten mecz????
reda
Posty: 95
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 03:58
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: reda »

AZS Zielona Góra gra poukładaną siatkówke,zespół o dobrych warunkach fizycznych i poukładany taktycznie. Obecnie nie gra kontuzjowany atakujący Milczarek. Przegrana z Jokerem po walce ujmy nie przynosi, a sytuacja w tabeli pozwala trenerowi Paluchowi na eksperymentowanie składem i daje pograć rezerwowym, którzy spisują się nieźle. W ostatnim meczu z Olimpią doszło do kuriozalnej sytuacji po zmianie stron przy stanie 8:5 dla AZS-u sędziowie anulowali 3 pkt ZG, poprostu sprawdzili, ustawienie, które było błędne od początku seta. :P
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: yfysk »

... ale i tak uważam, że najtrudniejszy będzie nasz ewentualny finał z Olimpią. Potem jego zwycięzca rozegra baraż z mistrzem trzeciej grupy, prawdopodobnie Pronarem Parkietem Hajnówką. Proszę mi wierzyć: nasza grupa jest zdecydowanie silniejsza. Na dodatek to nasz mistrz będzie gospodarzem piątego spotkania.


jestem ciekaw po czym trener zielonej góry wnioskuje ze 1 grupa jest zdecydowanie silniejsza od 3?? :| taka pewność siebie nie popłaca..
Marcin Podwysocki na prezydenta!
emdek
Posty: 60
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 18:57
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: emdek »

http://olimpia.aplus.pl/joomla/index.ph ... y&catid=16 - no i nie będzie Olimpii w finale... Joker bez rewelacji, po prostu równiej od Olimpii, więc stawiam na Zieloną w finale - nie stawiałem przez cały sezon, ale chyba jednak czas zacząć..
;)
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: olow »

No i przereklamowany wałbrzych zagra o utrzymanie z Legnicą hehe, a na 5 mecz z Trzcianką ściągnęli nawet Sokołowskiego!!
Mistrzowie tie break - MKS MDK!
MaTi22
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2008, o 20:32
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: MaTi22 »

No ja bardzo dobrze że MKS pokazał Wałbrzychowi kto jest lepszy i kto zasługuje na lepsze miejsce w tabeli! Od początku wierzyłem w MkS:) Trzcianka pokazała że umie grać w siatkówkę i to miedzy innymi dzięki "lipie". On pokazał że umie grać w siatkówkę i to nie byle jak;) Myślę że MKS w następnym sezonie będzie miał lepsze miejsce;);)

A co do meczu finałowego to szczerze liczę na Jokera;):) Myślę że Piła sobie poradzi i zdobędzie mistrzostwo naszej 2 ligi;);)

Pozdrawiam kibiców siatkówki;);)
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: Arekprees »

cale szczescie ze mdk nie spadl bo jest szansa ze jak wrzesnia wejdzie do 2 ligi juz za dwa tygodnie i wtedy juz pomalu bedzie trzeba pomyslec o utwozeniu wielkopolskiej grupy a co do tego tp mysle ze bedzie lepiej pod wzgledem ekonomicznym i samych kibicow bo spotkania derbowe sa szczegolne
reda
Posty: 95
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 03:58
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: reda »

Wczoraj w Zielonej Górze AZS Stelmet w piątym neczu pokonał Jokera Piła 3:1(22,19,-17,22) Bardzo dobre sędziowanie p.Jacyny na wysokim poziomie-dobry sędzia pozwala grać, a nie jest aktorem który robi za gwiazdę i wypacza wynik meczu. W ZG mecz był trochę rwany ale na dobrym poziomie.Joker ryzykował zagrywkę (np.10 błędów w 2 secie) ale nie wygra się meczu gdy gra tylko 4 zawodników. Teraz finał o wejście do I ligi AZS -Pronar Hajnówka początek 10-11 maja w Zielonej Górze pierwsze mecze.
taki_jeden
Posty: 8
Rejestracja: 3 maja 2008, o 11:49
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: taki_jeden »

Jeżeli ktoś ma ochotę posłuchać, co po meczu mówili trener i zawodnicy Jokera, to dźwięki są w Pilskiej Siatkówce.
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa I

Post autor: Arekprees »

kto wie kiedy beda rozpisane rozgrywki??
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”