AZS Częstochowa

Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Radek »

Bartman jeszcze kontraktu nie podpisal. Ryszard Bosek potwierdza, ze rozmowy trwaja, ale final ma byc w przyszlym tygodniu. Wedlug "Sportu" juz w poniedzialek. Pewnie niektorzy juz obgryzaja paznokcie, bo przychodzi "nastepca Gierczynskiego" :)
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szarlej »

wp.pl pisze:Pod koniec tygodnia rosyjskie media poinformowały, że Roman Abramowicz chce przejąć cały pakiet akcji huty w Częstochowie. Rosyjska Jewraz Group prowadzi rozmowy o połączeniu z ukraińskim Związkiem Przemysłowym Donbasu ISD. Ukraińcy są właścicielami Huty Częstochowa oraz Stoczni Gdańsk. Jeżeli dojdzie do porozumienia, kontrolę nad ISD przejmą Rosjanie, za którymi stoi właściciel Chelsea Londyn.
Potencjalny sponsor na przyszły rok? Bo co to dla niego będzie jakieś 12mln i to jeszcze zł? Ja bym na miejscu działaczy złożył chociaż zapytanie jeśli huta zostanie przejęta.
Libero który atakuje...
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Bartex »

Ale Abramowicz to fan pilki noznej, o siatkowce pewnie nawet nie slyszal :P
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szarlej »

Fan fanem :D Ale dla Niego i jego firm 12mln to nic. Pewnie wydaja tyle na benzynę jednego dnia. A reklama na cała Polskę i prawdopodobnie Europę bo taka kwota pozwala spokojną walkę MP i LM. A do młodych zdolnych dołączyć 1-2 światowców i mamy spokojnego kandydata do mistrza.
Libero który atakuje...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Guilder »

Szarlej może mieć rację, dla Abramowicza 4mln euro to mały pikuś, a zyski z tej inwestycji mogłyby być niezłe.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Radek »

W jakim Wy swiecie zyjecie?
Na razie podali informacje, ze Ambramowicz moze wykupi akcje Donbasu i juz myslicie o tym ze AZS moglby sponsorowac i kase wylozyc.
Rozmowy z pewna firma z panstwowym kapitalem sie tocza. Ale to nie jest prosta sprawa. Takze proponuje niektorym zeby wylali na siebie kubel zimnej wody w ten upalny dzien :)
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szarlej »

A to już poważyć nie można? :D Napisałem tylko ze dobrym pomysłem było by zapytać się o możliwość sponsoringu w przypadku przejęcia przez Rosjanina.
Libero który atakuje...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Osobiście wątpię, żeby Abramowicz inwestował w każdy klub sportowy, we wszystkich miastach, w których otwiera swoją działalność... Na razie wiadomo mi tylko o Chelsea Londyn [chociaż to raczej jego kaprys], CSKA Moskwa [chyba] i, z tego co wiem, to opłaca kontrakt Guusa Hiddinka w Reprezentacji Rosji.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

W "karuzeli transferowej" siatki.org Zbigniew Bartman jest już w Częstochowie... Więc to już potwierdzone ??

A tak btw, to Zbyszek był dzisiaj w studiu Polsatu Sport i sprawiał wrażenie całkiem normalnego chłopaka. Mówił dużo i ciekawie, miał własne zdanie, nie to co niektórzy nasi zawodnicy - same "yyy" i "eee" i powtarzanie zadanego im pytania, tyle że od tyłu... :)

P.S.: Sory za posta pod postem, ale nie mogłem już edytować tego starszego tekstu..
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Nagor »

"Sprawiał wrażenie całkiem normalnego chłopaka" :D

Też jestem mile zaskoczony jego postawą, widać, że da sobie radę i umie się targować o swoją osobę w klubach :P
Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Radek »

Transfer jest potwierdzony jak nazwisko zawodnika zostanie pogrubione wiec jeszcze nie :)
Natomiast to, ze sie umie wypowiadac to fajnie. Dla mnie moze sie jakac, mowic yyy i eee, grunt zeby na boisku gral bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Guilder »

Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

heh... Sport1 obudził się z wywiadem z Boskiem sprzed 2 tygodni, a siatka.org to powtarza i zrobiła się sensacja... ehhh...

News który podałeś jest streszczeniem tego wywiadu z 18 lipca: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.18.27715 ...
Panowie administratorzy !!! wywalcie ten "nowy" news ze strefy siatkówki, bo tylko wprowadza ludzi w błąd, gołym okiem widać że jest przeredagowany tekst który podałem wyżej...

Tak swoją drogą to jeszcze 2 dni i mamy koniec miesiąca... czyli granice obiecaną przez Pakoszinho...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
AZS0601
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2008, o 11:49
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: AZS0601 »

Arff pisze:heh... Sport1 obudził się z wywiadem z Boskiem sprzed 2 tygodni, a siatka.org to powtarza i zrobiła się sensacja... ehhh...

News który podałeś jest streszczeniem tego wywiadu z 18 lipca: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.18.27715 ...
Panowie administratorzy !!! wywalcie ten "nowy" news ze strefy siatkówki, bo tylko wprowadza ludzi w błąd, gołym okiem widać że jest przeredagowany tekst który podałem wyżej...

Tak swoją drogą to jeszcze 2 dni i mamy koniec miesiąca... czyli granice obiecaną przez Pakoszinho...
no dokładnie zgadzam się z toba ludzi tylo w błąd wprowadzaja!!! :x
AZS!AZS!AZS! Częstochowa oczywiście xD
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dreamer »

AZS0601 pisze:
Arff pisze:heh... Sport1 obudził się z wywiadem z Boskiem sprzed 2 tygodni, a siatka.org to powtarza i zrobiła się sensacja... ehhh...
no dokładnie zgadzam się z toba ludzi tylo w błąd wprowadzaja!!! :x
nie rozumiem czym w błąd siatka.org wprowadza czytelników, publikując po dwóch tygodniach (w przedruku innego z innego serwisu - co istotne !!!) tekst, w którym podane są (jak wynika z mojej wiedzy, rzeczowe informacje o aktualnej sytuacji w AZS-ie Częstochowa.
To, że w przypadku cęstochowskiego klubu aktualne, oznacza "sprzed prawie miesiąca", nie świadczy źle o Strefie Siatkówki, a o operatywności częstochowskiego klubu (o ile można mówić, że o czymś świadczy źle.
Zarząd akademików i częstochowscy kibice może raczej powinni się cieszyć, że przy demonstrowanej na oczach całej polski opieszałości, kibice i dziennikarze nie znudzili się czekaniem na wieści z Częstochowy, i chcą choćby "odgrzewaniem" rzeczy znanych (ale - powtarzam - bynajmniej nie zmyślanych) przypominać czytelnikom, że taki klub jak AZS Częstochowa jeszcze istnieje.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

No tak tylko że od tamtego czasu wiele się zmieniło, a wywiadu udzielił Konrad Pakosz, wywiad ten był podany również na tym forum...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dreamer »

Nie chcę być natrętny, więc jeszcze tylko ten jeden raz przez chwilkę zajmę wam czas w tej sprawie.
Zobaczmy, co takiego od tych ponad dwóch tygodni się zmieniło?
Zbigniew Bartman, jest podobno dogadany z Częstochową, ale jeszcze kontrakt nie jest podpisany. W Strefie Siatkówki (Karuzela transferowa) wszystko to można wyczytać. Można też zobaczyć, że podobno (bo to zawsze jest trochę na zasadzie gdybania) klub zainteresowany jest jeszcze Michałem Bąkiewiczem i Ewgeniem Ivanovem - też z Karuzeli można to wyczytać.

To naprawdę nie jest wina Strefy, że w sprawach których dotyczył wywiad Konrada Pakosza sprzed dwóch tygodni, zmieniło się nic, albo niewiele. Podanie po kilku tygodniach informacji, że jakieś sprawy nadal mają się tak, jak przed długim czasem, też jest dość wymowną informacją.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

zobacz sobie ten wywiad i zrozumiesz o co mi chodzi w kwestii "wiele się zmieniło"
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
plagus
Posty: 59
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: plagus »

tu ne chodzi o to ze czestochowa podpisala albo nie podpisala z kims kontrakt.. chodzi o to ze od pewnego czasu da sie zauwazyc ze strona strefy (a raczej niektorzy redaktorzy ulatwiaja sobie calkowicie opierajac sie na tekstach innych (nawet nie sprawdzajac czy cos podobnego sie keidys pojawilo).... cos ma 1% siatkowki i od razu laduje.. ja pamietam dobre czasy gdy Strefa nie kopiowala pierwszego tekstu.. a przynajmneij starala sie chodz troche zweryfikowac...a teraz?... na portalu ktory mial byc obiektywny pojawiaja sie zryte slowo w slowo teksty typu: "nasza druzyna Resovia Rzeszów.. cos tam cos tam" (co nie ma nic z obiektywizmem wspolnego)

co do AZSu.. ten tekst na prawde jest niedzisiejszy.. wywiad opublikowany dawno temu z Boskiem powielony jako zapchaj dziura.. a od tamtego mamentu na pewno duzo wiecej wiadomo w sprawie AZSu... jak zreszta sama Strefa informowala...

pozdrawiam
are You tough enough?.. to take the heat?
kuba_miszczu
Posty: 150
Rejestracja: 27 maja 2008, o 00:02
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kuba_miszczu »

W poniedzialek konferencja prasowa i chyba sie wszystkiego oficjalnie dowiemy
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Zlatanov »

A skąd o tym wiesz? Jeśli by tak było to znaczy ze już wszystko pozałatwiane, pytanie tylko ile to pan Pakosz załatwił....
kuba_miszczu
Posty: 150
Rejestracja: 27 maja 2008, o 00:02
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kuba_miszczu »

Podobno mowili w naszej lokolnej telewizji orion
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

Wiadomo o której ??
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
kuba_miszczu
Posty: 150
Rejestracja: 27 maja 2008, o 00:02
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kuba_miszczu »

NIe wiem podobno jeszcze nie ma miejsca dogadanego
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

We wtorek 5.08 o godz. 11.00 w hotelu Patria będzie konferencja prasowa zorganizowana przez AZS Częstochowa... info z innego forum =] Od trochę bardziej pewnej osoby (admina)...

Jak ktoś ze strefy siatkówki będzie to zapytajcie ode mnie Pakosza, jakim cudem można opierać grę na Janeczku(takie były zapowiedzi przed sezonem transferowym) sprowadzając na atak bardzo drogiego Mljakowa ??? Bardzo mnie to pytanie nurtuje =]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dreamer »

Arff pisze:Jak ktoś ze strefy siatkówki będzie to zapytajcie ode mnie Pakosza, jakim cudem można opierać grę na Janeczku(takie były zapowiedzi przed sezonem transferowym) sprowadzając na atak bardzo drogiego Mljakowa ??? Bardzo mnie to pytanie nurtuje =]
Nie wiem czemu mam takie przeczucie, ale wydaje mi się, że częstochowscy spece siatkarscy po cichu liczą, że Mljakow poradzi sobie na przyjeciu.

Pamiętam, że parę sezonów temu, już sprawdzali jak może wypalić obsadzenie przyjęcia atakującym (Dave McKienzie) - chyba nie wyszło wtedy najlepiej...

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

Jak na mnie to już prędzej na przyjęciu mógłby grać Bartek, tym bardziej że w rozgrywkach młodzieżowych był przyjmującym... ale jednak coś mi sie wydaje że na 1 miejsce na ataku przypadać będzie 2 zawodników do grania w lidze i LM, a na przyjęciu odwrotnie... na 2 miejsca 1 zawodnik do grania... ot genialna polityka klubu... ale poczekajmy z krytykowaniem do wtorku, wtedy wszystko się wyjaśni...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Radek »

ak ktoś ze strefy siatkówki będzie to zapytajcie ode mnie Pakosza, jakim cudem można opierać grę na Janeczku(takie były zapowiedzi przed sezonem transferowym) sprowadzając na atak bardzo drogiego Mljakowa ??? Bardzo mnie to pytanie nurtuje =]
PIerwsze slysze zeby ktos mowil o tym, ze atak ma byc oparty na Bartku. Najpierw chciano sprowadzic Falasce, gdy sie nie udalo to szukano kogos innego. Od miesiaca pewne jest, ze w zespole zagra Bulgar wiec nie ma mowy o tym temacie.
Nie wiem czemu mam takie przeczucie, ale wydaje mi się, że częstochowscy spece siatkarscy po cichu liczą, że Mljakow poradzi sobie na przyjeciu.
Nikt po cichu nie liczy. Przyszedl atakujacy i bedzie gral na ataku.
Pamiętam, że parę sezonów temu, już sprawdzali jak może wypalić obsadzenie przyjęcia atakującym (Dave McKienzie) - chyba nie wyszło wtedy najlepiej...
Dave asem w przyjeciu nie byl. Wrecz przeciwnie. Dlatego takiego bledu w Czestochowie juz nikt nie powtorzy.
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Zlatanov »

No czyli wtorek to dzień sądu dla AZS-u... Pytania podstawowe czy będzie Bartman i jakiś obcokrajowiec...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

Radek pisze:
ak ktoś ze strefy siatkówki będzie to zapytajcie ode mnie Pakosza, jakim cudem można opierać grę na Janeczku(takie były zapowiedzi przed sezonem transferowym) sprowadzając na atak bardzo drogiego Mljakowa ??? Bardzo mnie to pytanie nurtuje =]
PIerwsze slysze zeby ktos mowil o tym, ze atak ma byc oparty na Bartku. Najpierw chciano sprowadzic Falasce, gdy sie nie udalo to szukano kogos innego. Od miesiaca pewne jest, ze w zespole zagra Bulgar wiec nie ma mowy o tym temacie.
jestem 100% pewien że, chyba Pakosz, powiedział, że w przyszłym sezonie gra będzie oparta na Janeczku i Nowakowskim.. że ściągnięty zagraniczny atakujący będzie tylko wspierał Bartka...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”