AZS Częstochowa

Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Dla tych którzy uważają, że nic się nie dzieje bo jest jeszcze do obsadzenia połowa miejsc. Otóż grubo się mylicie.
Gdyby którykolwiek z solidnych graczy chciał do AZSu przyjść, to Klub czym prędzej podpisywałby umowę. Choćby dlatego, aby zachęcić kolejnych graczy do przyjścia do Częstochowy. Niestety, o czym już Boski wspominał, nie ma tutaj wiarygodności. Ani nie pozostało nic z dobrej reputacji, ani dobrego trenera, ani klimatu. Cała wina siedzi tylko i wyłącznie po stronie śmiesznego zarządziku z Boskiem na czele. Niby chęci są, ale z tej mąki już nic nie będzie. Świadczą o tym dotychczasowe zakupy, które powinny być w najlepszym razie wzmocnieniem ławki rezerwowych. Straciłem wszelkie nadzieje, na choćby jednego klasowego gracza na kluczowej pozycji. Z resztą, w Olsztynie też tamtejszy Prezes tłumaczy, że gracze zagraniczni traktują kluby tego rodzaju jako ostateczność. Tam przynajmniej się szybko podpisuje tych, którzy jeszcze się nie rozmyślili. Nasi działacze nie potrafią rozmawiać z juniorami, a co dopiero z ogranymi graczami.

Nie odkryje Ameryki, ale może warto o tym przypominać. Pozycja Boska w AZS bardzo przeszkadza, ponieważ ewidentnie Rysiek nie chce w drużynie żadnych graczy spoza swojej "stajni". Dla mnie to absolutny skandal i jak zostało wcześniej napisane - prywatny folwark. Są na to jakieś paragrafy? :D
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: AZS Częstochowa

Post autor: reeman »

Przykład idzie z PZPS
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Krzysztof Gierczyński kończy karierę.

Człowiek któremu w Częstochowie, obok Dawidowi Murkowi, powinno się postawić pomnik za zasługi dla tutejszej siatkówki. Dla mnie gracz niedoceniony przez krajowych kibiców, ale kto miał wiedzieć, że to klasowy przyjmujący - ten wiedział :) Dla mnie to będzie symbol pięknych czasów w Hali Polonia i wspaniałych emocji od moich najmłodszych lat. Do ostatniej piłki prezentował najwyższy poziom i czuje ogromny żal, że już w plusligowym wydaniu nie zobaczymy Pana Krzysztofa.
Największy żal mam w tym miejscu również do naszych tragicznych działaczy. Jesteście Panowie tak żałośni, że szkoda gadać, a niech o tym świadczą słowa Gierka po jego ostatnim akordzie w barwach AZS: "Już nigdy nie wrócę do AZS". Raczej na barwy klubowe się nie obraził także wyszło jacy jesteście profesjonalni. Cieszcie się, że zachował tyle klasy aby nie wyciągać publicznie faktu jakie buractwo z Was wychodzi na przestrzeni ostatnich lat. Moja babcia lepiej prowadziłaby ten Klub.
Ogromne dzięki za pokaz ogromnych umiejętności, walkę o każdą piłkę i pełen profesjonalizm na przestrzeni wszystkich sezonów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Na boisku jak i poza nim, zwłaszcza w barwach AZSu Częstochowa. Tacy jak Krzysztof Gierczyński pojawiają się raz na pokolenie. I uwierzcie mi, że nie przesadzam, a jak ktoś chce wejść w polemikę w tym temacie to nie wyjdzie z tego z tego żywy :]

Z tego co wyczytałem, niewykluczone, że Gierczyński zajmie się szkoleniem. Ile bym dał aby wrócił ze swoim doświadczeniem do Częstochowy, ale pewnie dzisiaj bliżej mu do pracy w Akademii Talentów w Jastrzebiu. Poza tym kto by się dogadał z tymi wieśniakami z Żużlowej...


Jerry - DZIĘKUJE !!!

PS. oczywiście żaden dziennikarzyna w mieście nie wspomni, że ktoś taki jak Gierczyński kończy kariere. Ale czego się spodziewać po "mediach" które za paczkę fajek piszą co im każe Bosek, a od 3 lat nie skrytykowano ani razu działaczy czy zawodników za DOKONANIA w ostatnich latach. Co za barany
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: ldz »

tclancy22 pisze:Z tego co wyczytałem, niewykluczone, że Gierczyński zajmie się szkoleniem. Ile bym dał aby wrócił ze swoim doświadczeniem do Częstochowy, ale pewnie dzisiaj bliżej mu do pracy w Akademii Talentów w Jastrzebiu. Poza tym kto by się dogadał z tymi wieśniakami z Żużlowej...
hmmm, ale ze szkoleniem (mam na myśli Norwida) chyba nie jest w Czewie tak źle? Taki Bieniek przecież jest chyba absolwentem Norwida. Nawet ktoś pisał, że młodzi mają lepszego trenera (Panasa) od seniorów ;) Problem chyba jest taki, że to się nie przekłada potem na seniorsów w AZSie... Smutne, że Bosek i s-ka do czegoś takiego doprowadzili :(
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Sopel
Posty: 65
Rejestracja: 30 lip 2011, o 23:15
Płeć: M
Lokalizacja: Gubin / Poznań

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Sopel »

tclancy22 pisze:Tacy jak Krzysztof Gierczyński pojawiają się raz na pokolenie.
Ciężko się nie zgodzić. Wielka szkoda, że kończy, bo jeszcze nie jeden mecz w życiu by mógł wygrać. Jest moim idolem od czasów Galaxii, to dzięki niemu pokochałem ten sport.
Pomyśleć, że jeszcze w zeszły weekend rozmawiałem z nim i nic nie wspomniał o planach zakończenia kariery (mieszkam z jego rodzicami niemal po sąsiedzku).
[URL=https://matchnow.info]Prettys Girls in your city[/URL]
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 776
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: jimiq »

tclancy22 pisze:Krzysztof Gierczyński kończy karierę.
Człowiek któremu w Częstochowie, obok Dawidowi Murkowi, powinno się postawić pomnik za zasługi dla tutejszej siatkówki. Dla mnie gracz niedoceniony przez krajowych kibiców, ale kto miał wiedzieć, że to klasowy przyjmujący - ten wiedział :) Dla mnie to będzie symbol pięknych czasów w Hali Polonia i wspaniałych emocji od moich najmłodszych lat. Do ostatniej piłki prezentował najwyższy poziom i czuje ogromny żal, że już w plusligowym wydaniu nie zobaczymy Pana Krzysztofa.
Największy żal mam w tym miejscu również do naszych tragicznych działaczy. Jesteście Panowie tak żałośni, że szkoda gadać, a niech o tym świadczą słowa Gierka po jego ostatnim akordzie w barwach AZS: "Już nigdy nie wrócę do AZS". Raczej na barwy klubowe się nie obraził także wyszło jacy jesteście profesjonalni. Cieszcie się, że zachował tyle klasy aby nie wyciągać publicznie faktu jakie buractwo z Was wychodzi na przestrzeni ostatnich lat. Moja babcia lepiej prowadziłaby ten Klub.
Ogromne dzięki za pokaz ogromnych umiejętności, walkę o każdą piłkę i pełen profesjonalizm na przestrzeni wszystkich sezonów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Na boisku jak i poza nim, zwłaszcza w barwach AZSu Częstochowa. Tacy jak Krzysztof Gierczyński pojawiają się raz na pokolenie. I uwierzcie mi, że nie przesadzam, a jak ktoś chce wejść w polemikę w tym temacie to nie wyjdzie z tego z tego żywy :]
Z tego co wyczytałem, niewykluczone, że Gierczyński zajmie się szkoleniem. Ile bym dał aby wrócił ze swoim doświadczeniem do Częstochowy, ale pewnie dzisiaj bliżej mu do pracy w Akademii Talentów w Jastrzebiu. Poza tym kto by się dogadał z tymi wieśniakami z Żużlowej...
Jerry - DZIĘKUJE !!!
PS. oczywiście żaden dziennikarzyna w mieście nie wspomni, że ktoś taki jak Gierczyński kończy kariere. Ale czego się spodziewać po "mediach" które za paczkę fajek piszą co im każe Bosek, a od 3 lat nie skrytykowano ani razu działaczy czy zawodników za DOKONANIA w ostatnich latach. Co za barany

Ogólnie narzekamy na POLSAT SPORT ale tam najwięcej jeszcze o tej naszej kochanej siatkówce. Wiem są też inne zarzuty ale nie o tym.
Faktycznie bardzo szkoda takiego zawodnika jak Krzysztof. Do nas (Jastrzębia) przychodził jako na zmiany a tyrał jakieś 2 lata w zasadzie bez kontuzji. Zawsze poniżej pewnego poziomu nie schodził.
Szkoda. W sumie jako nawet libero chętnie bym go oglądał, wielu przyjmujących tak kończyło kariery.
Chociaż z drugiej strony niech zostanie zapamiętany poprzez pryzmat ostatniego sezonu, moim zdaniem całkiem udanego jeśli chodzi o wyniki czy też zdobycze punktowe Krzysztofa.
Słyszałem, że ma papiery trenerskie może jeszcze zobaczymy na parkietach PLS-u Pana Krzysztofa.
Życzyłbym sobie tego.

jeszcze na pocieszenie może koledze tclancy22
powiem, że
prorokuje, iż mecze pomiędzy naszymi drużynami w przyszłym sezonie będą decydowały o naszym końcowym rozstawieniu w tabeli :)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2015, o 00:03 przez sb.slav, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Powód: naruszenie punktu 20. Regulaminu Forum.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

:]
Dzięki, będzie raźniej w meczach o miejsca 10-14 :]
A tak serio, to gorzej jak u nas mieć nie będziecie. A JSW pewnie wróci do pełnego sponsoringu siatkówki w Jastrzebiu wcześniej czy później.

@Idz

Pewnie, szkolenie w Częstochowie jest na dobrym poziomie, bo Norwid regularnie dostarcza utalentowanych ludzi przynajmniej do Spały :) Pisząc o Gierczyńskim miałem na myśli bardziej Plusligowy AZS, albo chociaż jego drużyny juniorskie które jakiś czas temu zaczęły rozwijać się przy AZSie (Bosek musiał pomyśleć nad własną produkcją zawodników). Niestety Norwid kompletnie nie współpracuje z AZSem i stad problem. Gierczyński jednak z obecnie panującymi nie dogadałby się tak wybornie jak marionetka Bąkiewicz z jakimś śmiesznym asystentem z Bielska.
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 776
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: jimiq »

[quote="tclancy22"]:]
Dzięki, będzie raźniej w meczach o miejsca 10-14 :]
A tak serio, to gorzej jak u nas mieć nie będziecie. A JSW pewnie wróci do pełnego sponsoringu siatkówki w Jastrzebiu wcześniej czy później.

Nie sądzę ażeby JSW wróciło do sponsoringu. Moim zdaniem idą prace szeroko zakrojone by sprzedać spółkę.
Rycerz w wywiadach mówi, że znowu będziem zaśmiecać koszulkie firemkami wiec nie łudźmy się. A na dokładkę powiem, że kto wiem czy nie zmieni się miejsce docelowe klubu w sensie miasta dla naszych rycerzy nic nie jest straszne a wręcz przy dopływie gotówki jak najbardziej możliwe i realne. W zeszłym roku mówiło się jakimś innym mieście, pożyjemy zobaczymy.
Tak na marginesie hala nie jest klubu a miasta.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

ldz pisze: Nawet ktoś pisał, że młodzi mają lepszego trenera (Panasa) od seniorów ;)
To akurat zgadza się całkowicie. AZS - bąkiewicz, bosek. Norwid - Panas, Gościniak. Co tu porównywać... :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Pele »

tclancy22 pisze:Krzysztof Gierczyński kończy karierę.

...

Jerry - DZIĘKUJE !!!

PS. oczywiście żaden dziennikarzyna w mieście nie wspomni, że ktoś taki jak Gierczyński kończy kariere. Ale czego się spodziewać po "mediach" które za paczkę fajek piszą co im każe Bosek, a od 3 lat nie skrytykowano ani razu działaczy czy zawodników za DOKONANIA w ostatnich latach. Co za barany
Kończy się pewna epoka !! Ja nigdy wielkim Jego fanem nie byłem, wszak to przeciwnik był :D Ale Szacunek miał u mnie On i Dawid ZAWSZE.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Noworoczny »

Zdecydowanie top polskich przyjmujących ostatnich 15 lat. Przyjęcie, zagrywka, atak, spokój na boisku. Duża klasa. Cieniem kładzie się tylko ciągła odmowa gry w kadrze (z małym wyjątkiem na Bejdzing).
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Sopel
Posty: 65
Rejestracja: 30 lip 2011, o 23:15
Płeć: M
Lokalizacja: Gubin / Poznań

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Sopel »

Noworoczny pisze:Zdecydowanie top polskich przyjmujących ostatnich 15 lat. Przyjęcie, zagrywka, atak, spokój na boisku. Duża klasa. Cieniem kładzie się tylko ciągła odmowa gry w kadrze (z małym wyjątkiem na Bejdzing).
Gierek rezygnował z kadry ze stricte zdrowotnych powodów, którymi były kolana. Wiedział, że jeżeli nie da organizmowi odpocząć po sezonie, to mogą być to jego punkty kontuzjogenne.
[URL=https://matchnow.info]Prettys Girls in your city[/URL]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Noworoczny »

Wiedział, a na olimpiadzie zagrał.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Sopel
Posty: 65
Rejestracja: 30 lip 2011, o 23:15
Płeć: M
Lokalizacja: Gubin / Poznań

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Sopel »

Bo dał się w końcu przekonać do występu. Bądź, co bądź, więcej go w reprezentacji nie widzieliśmy, więc resztę sobie sam dośpiewaj ;)
[URL=https://matchnow.info]Prettys Girls in your city[/URL]
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Raz jeszcze pograł w jakimś turnieju kwalifikacyjnym w orzełkiem na piersi. Pamiętam, że była wtedy nieciekawa sytuacja z przyjmującymi i namówieni zostali Murek z Gierczyńskim. Skończyło się chyba z happy endem.

No i nowy środkowy w AZSie. Ogramy chłopaka Resovii, czyli wracamy do sprawdzonego modelu budowania drużyny.

Poczekam na ostateczną kadrę ale zanosi się, że będzie to pierwszy sezon w moim świadomym kibicowskim życiu, kiedy zaprzestane uczęszczania na mecze AZSu. Może gdyby przyszedł jakiś niezależny, dobry Trener to miałbym nadzieje na zrobienie wyniku jak dawniej (kiedy też kadry nie powalały, a uciszaliśmy ekspertów na koniec sezonu). Tymczasem człowiek nacierpi się na meczach, wstydzi się za tą drużynę, która i tak w d... ma jakie barwy reprezentuje. Była nawet grupka, która nazwała się "prawdziwym AZSem" ale leśne dziadki zrozumiały, że tych wesołych idiotów nikt ponownie oglądać nie będzie.
Pachnie dla mnie końcem czegoś ważnego, za co szczerze obwiniam bydło w zarządzie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Noworoczny »

Sopel pisze:Bo dał się w końcu przekonać do występu. Bądź, co bądź, więcej go w reprezentacji nie widzieliśmy, więc resztę sobie sam dośpiewaj ;)
Dośpiewuję sobie w ten sposób, że olimpiada to olimpiada i wszelkie niedogodności idą na bok, gdy sportowiec ma szansę tam wystąpić. Większym szaconkiem darzyłbym Gierka, gdyby i tam nie dał się namówić.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanap »

Bardzo liczymy na tych, których już mamy w kadrze. Generalnie na to, że grał będzie zespół, a nie indywidualności.
Jak twierdzi dyrektor sportowy klubu Ryszard Bosek, kolejne nazwiska powinny być znane w ciągu dwóch tygodni. Mowa m.in. o obcokrajowcach, którzy mają obsadzić kluczowe pozycje w drużynie: rozgrywającego (tutaj niemal pewny jest transfer Brazylijczyka Rafaela Redwitza) atakującego (w grę wchodzi m.in. 34-letni Słoweniec Mitja Gasparini) i przyjmującego (27-letni Alen Sket również ze Słowenii).
źródło
kurcze blade odpadli z tej starej listy najfajniejsi gracze: Bencz Milan (atakujący) i Ter Horst Thijs (przyjmujący).
Pawel9221
Posty: 1194
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Pawel9221 »

Gasparini z Werony do Czestochowy ? Az wydaje sie nierealne jak na Czestochowe . Sket to nie jest przypadkiem atakujacy ?
Camillo Marcotti

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Camillo Marcotti »

Tyle że po ostatnim artykule już niedługo mieli ich ogłaszać. W końcu pewnie się okaże, że wszystkich zawodników kupili Rosjanie i Turcy, więc nie ma kim grać :D
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: PJ_volleyball »

Pawel9221 pisze:Gasparini z Werony do Czestochowy ? Az wydaje sie nierealne jak na Czestochowe . Sket to nie jest przypadkiem atakujacy ?
Gasparini oprócz zagrywki to słabo wyglądał w Veronie w tym sezonie.
Raczej już na tym najwyższym poziomie długo nie pociągnie. Ale czy przyjdzie do Częstochowy?

Sket cały sezon rozegrał na przyjęciu w ekipie Molfetty.
W kadrze raczej jest zmiennikiem Gaspariniego na ataku. Zresztą poprzednie sezony z tego co kojarze też na ataku, choćby w Modenie gdzie był razem z Bartmanem.
kotmiauczacy
Posty: 72
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 11:06
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kotmiauczacy »

Ktos pisal, ze trzon czy tam szkielet druzyny juz mamy.

Popatrzmy: Kowalski - Wawrzynczyk, Szymura - Janeczek - Polanski, Szalacha - Stanczak.

Jest trzon? Jest :D
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Abdullo »

kotmiauczacy pisze:Ktos pisal, ze trzon czy tam szkielet druzyny juz mamy.

Popatrzmy: Kowalski - Wawrzynczyk, Szymura - Janeczek - Polanski, Szalacha - Stanczak.

Jest trzon? Jest :D
Mistrz Polski pewny na 100%..... w rozgrywkach Młodej Ligi ;)
Camillo Marcotti

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Camillo Marcotti »

A jak to w końcu z tym Janeczkiem jest? Bo niby w "masowej zsyłce" go nie ogłosili, ale kontraktu jako tako też chyba nie ma? Natrafiłem gdzieś na informację, jakoby Bielsko chciało go pozyskać, więc jeszcze chyba nie jest przesądzone, czy zagra w Częstochowie w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Abdullo pisze:Mistrz Polski pewny na 100%..... w rozgrywkach Młodej Ligi ;)
Nawet tam nie ma szans. Z tych transferów to już naprawdę jest śmiech przez łzy. Przychodzi jakiś szrot, do tego zaraz jeszcze 67-letni Gasparini i niewiele młodszy Redwitz. No pomysł na drużynę przewspaniały. Szkoda tylko tej masowej zsyłki zawodników, którzy jeszcze kilka miesięcy temu zarzekali się, że to oni są prawdziwym AZS-em... Kabaret. To już nawet Norwid jest lepiej zarządzany, oraz ma lepszą kadrę trenerską od nas. O ile w ogóle w naszym przypadku o jakiejkolwiek kadrze trenerskiej wolno mówić...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Noworoczny »

Naprawdę wierzycie w tych Gasparinich i Redwiców?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Dla mnie mogą być choćby Łukasz Kruk i Bartłomiej Soroka. Efekt będzie ten sam.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
lukasg
Posty: 21
Rejestracja: 16 maja 2010, o 18:32
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lukasg »

Gasparini raczej do Was nie przyjdzie!? http://www.volleyball-movies.net/transfers/men/2015-16 !!!
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Koso »

lukasg pisze:Gasparini raczej do Was nie przyjdzie!? http://www.volleyball-movies.net/transfers/men/2015-16 !!!
Przecież to był tylko taki żart na poprawę humoru ze strony Boskiego. 8-)
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanap »

Koso pisze:Przecież to był tylko taki żart na poprawę humoru ze strony Boskiego. 8-)
najwidoczniej nie znałem się na żartach Boska, a może z tych wymienionych nikt nie przyjdzie? chociaż w zespołach z dna tabeli może lepiej stawiać na młodzież, dobre szkolenie i paru przyzwoitych obcokrajowców ale tak do 30 roku życia?
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: AZS Częstochowa

Post autor: fwasilcz »

kanap pisze: najwidoczniej nie znałem się na żartach Boska, a może z tych wymienionych nikt nie przyjdzie? chociaż w zespołach z dna tabeli może lepiej stawiać na młodzież, dobre szkolenie i paru przyzwoitych obcokrajowców ale tak do 30 roku życia?
Znając życie w Czewie będzie w najlepszym przypadku to pierwsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”