AZS Częstochowa

friuli
Posty: 69
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 09:33
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: friuli »

Transfery AZS na razie nie powalają, ale jeszcze kilka miejsc jest do obsadzenia więc czekam na miłe niespodzianki. Ale ja mam inne pytanie do tych bliżej klubu. Czy AZS zatrudni w nowym sezonie spikera z prawdziwego zdarzenia? Bo to co było w ostatnim to jakaś katastrofa. Siatkówka siatkówką, ale oprawa meczu jest równie ważna.
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: astronauta »

leeon pisze:
Noworoczny pisze:
ldz pisze:ewidentny troll
ldz pisze:obroncarysia jeszcze pożałuje straty tego "alkoholika"
Widzę tutaj sprzeczność, bo jedyne, czego troll żałuje, to fakt, że nikt z nim nie polemizuje.
Obrońca ucz się od mistrza :]
Leeon nie popuści: z uporem maniaka będzie wbijał szpile Posylwestrowemu gdzie się da, jak się da i ile się da. Bardziej lub mniej zawoalowane. Ileż można? Nudne to już się robi.
Czewie życzę najlepszego: dupiato się jeździ na mecze, gdzie najgłośniejszym kibicem jest echo.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Noworoczny »

Wojna. Front wschodni. Ostatni Niemiec siedzi w okopie. Naprzeciw pułk Rusków. Niemiec ma karabin i naboje. 'Co robić? Co robić?'
- Iwan! – krzyczy.
- Co?! – wychyla się, a Niemiaszek go ‘bach’ i po Rusku.
- Pietka!
- Co?! – wychyla się, a Niemiaszek go ‘bach’ i po Rusku.
Czukcza siedzi w okopie, trzyma się za głowę i szepce:
- Tylko nie krzycz ‘Kulumburgaj’, tylko nie krzycz ‘Kulumburgaj’!
No więc ja też sobie siedzę skulony w okopie i szepcę "tylko nie daj się sprowokować Leeonowi, tylko nie daj się sprowokować Leeonowi".

Mimo, że pochodzę z siatkarskiej rodziny, to bardziej zacząłem się rodzimą siatkówką interesować po wspaniałych zwycięstwach naszych nad Brazylią w LŚ. No, wiedziałem, że Czewa była w ścisłej czołówce, wtedy jako Yawal. A później była w szerszej czołówce. Pamiętam tego Holendra, który przestawił Szczerbaniuka na lewe (-: zaciąg amerykański, przegrany (z perspektywy JW) finał PP. Wtedy już z kasią było gorzej, ale to był jeszcze zespół z charakterem. Mliakow z Bartmanem jako dwie armaty, ogórki Drzyzga i Nowakowski wygrywające z Piacenzą i urywające seta wielkiemu Trydentowi! Ach, to były czasy. Naprawdę ciężko się patrzy na ten rozpiździel.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

friuli pisze:Ale ja mam inne pytanie do tych bliżej klubu. Czy AZS zatrudni w nowym sezonie spikera z prawdziwego zdarzenia? Bo to co było w ostatnim to jakaś katastrofa. Siatkówka siatkówką, ale oprawa meczu jest równie ważna.
Tak nastąpi zdecydowana poprawa w tej kwestii, myślę że większość będzie bardzo zadowolona.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
friuli
Posty: 69
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 09:33
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: friuli »

Knutsen pisze:
friuli pisze:Ale ja mam inne pytanie do tych bliżej klubu. Czy AZS zatrudni w nowym sezonie spikera z prawdziwego zdarzenia? Bo to co było w ostatnim to jakaś katastrofa. Siatkówka siatkówką, ale oprawa meczu jest równie ważna.
Tak nastąpi zdecydowana poprawa w tej kwestii, myślę że większość będzie bardzo zadowolona.
To świetnie a coś więcej wiesz?
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

Jeśli mnie pytasz czy wiem kto to będzie odpowiem że tak. Oficjalne informacje pojawią się w stosownym czasie. Możesz być jednak spokojny będziesz zadowolony.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
maciek9988
Posty: 80
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 22:50
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: maciek9988 »

Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanap »

czasem trzeba zrobić krok do tyłu aby potem zrobić dwa do przodu

Michał Kaczyński zawodnikiem Emma Villas Volley
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Dla niego najwazniejszy jest fakt, ze zmienia otoczenie. Od dawna stal w miejscu i pewnie spora w tym zasluga Kardosa i pozniej Bakiewicza, ale sam rowniez swiecil beznadziejnym usposobieniem do gry. Moze trafi na inna grupe ludzi, w obcym kraju i nabierze troche charakteru. Sportowo awansem to nie bedzie, bo chyba kazdy sie zgodzi, ze druga liga wloska to nie jest Plusliga. Ale klub pewnie ja chwile obecna zamienia na lepszy :) Jakby nie patrzec chlopaczki ktore mialy byc AZSem w przeciwienstwie do kibicow, kariery nie robia zawrotnej. To byla zdecydowanie najgorsza grupa zawodnikow w historii ekstraklasowego AZSu. Nadzieja na nowy sezon moze byc nie kadra, ktora szykuje sie slabo, ale fakt ze nie bedzie juz poprzedniej druzyny prawie w calosci.
kotmiauczacy
Posty: 72
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 11:06
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kotmiauczacy »

Kaczka po b. słabym sezonie w Częstochowie wyjeżdża do Włoch.
Hebda pod odejściu z AZS ląduje w ciągu roku w Gdańsku u wicemistrza Polski.
Marcyniak (tutaj no comments) trafia do.. Bełchatowa.
Wrona - tego nie mogę pojąć najbardziej - z ławki w AZS do rep. Polski.

Hmm...
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: AZS Częstochowa

Post autor: azsiak88 »

kotmiauczacy pisze:Kaczka po b. słabym sezonie w Częstochowie wyjeżdża do Włoch.
Hebda pod odejściu z AZS ląduje w ciągu roku w Gdańsku u wicemistrza Polski.
Marcyniak (tutaj no comments) trafia do.. Bełchatowa.
Wrona - tego nie mogę pojąć najbardziej - z ławki w AZS do rep. Polski.

Hmm...
piszesz to tak, jakby ci zawodnicy odeszli do Rzeszowa i Bełchatowa na pierwszą "6". Hebda poszedł na typowego "zapchajdziurę" w składzie i to po sezonie w Będzinie, Kaczy ląduje mimo wszystko o stopień słabszy z poziomem ligi, a Wrona zanim trafił do kadry to grał w Bydgoszczy a w AZSie też na ławie nie siedział. Poza tym, mam wrażenie, że jego poziom osiągnął szczyt i na tym koniec.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
kkvince
Posty: 55
Rejestracja: 11 sie 2009, o 12:35
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kkvince »

Wrona odchodził z AZS w zupełnie innych realiach. Jako rezerwowy ale o uznanej już renomie. Poza tym do niego nikt zastrzeżeń nie miał.
szczerbaniuk18
Posty: 116
Rejestracja: 23 lip 2011, o 07:38
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szczerbaniuk18 »

Trwa budowa nowego, silnego zespołu AZS Częstochowa. Jutro przedstawimy Wam kolejne nowe nazwisko, a na razie możemy powiedzieć o nim tylko tyle, że w ubiegłym sezonie dla swojej drużyny zdobywał średnio prawie 20 punktów w każdym meczu :)
. Nie pochodzi z Europy, ale gra tu już od kilku lat.

Konkurs rozwiążemy we wtorek rano...
źródło: FB AZS Częstochowa SSA.
Ktoś coś więcej wie ?
Czy ten skład- cytując klasyka- zamknie usta malkontentom ?
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Koso »

Może jakiś Ronald Jimenez. Kolumbijski atakujący. Grał ostatnio w Saint-Nazaire. Myślę, że kierunek francuski może być najbardziej prawdopodobny.
Chociaż tak przeglądając Pro A to te prawie 20 pkt na mecz mi nie pasuje. No chyba, że 16-17 traktują jako ~20.
qwertyu123
Posty: 57
Rejestracja: 24 sie 2009, o 21:09
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: qwertyu123 »

Stawiam, że prawie 20 to będzie lekko powyżej 15pkt...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Chal »

Jimenez zagra w Chaumont, stawiam na Pineruę.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Tylko nie Gonzalez, błagam tylko nie Gonzalez... :<
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

To nie on spij spokojnie :)
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Noworoczny »

W dawnych dobrych czasach pisywał (ale nie tutaj) taki gość, co by od razu podał nazwisko zawodnika.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Mike1337
Posty: 184
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 18:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Mike1337 »

Ktoś napisał pod tym postem, że może Paul Carroll, z poza Europy zgadza się, gra kilka lat w Europie zgadza się, tylko czy on nie ma ważnego kontraktu z BR Volleys, i te prawie 20 pkt. na mecz..tam prawie cały czas łupał Edgar.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

Obrazek
Statystyki nowego zawodnika z poprzedniego sezonu, powinno ułatwić :)

EDIT:
http://www.azsczestochowa.pl/aktualnosc ... w-azs.html
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: AZS Częstochowa

Post autor: weary_skier »

W A2 to i Van Dijk brylował.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
kkvince
Posty: 55
Rejestracja: 11 sie 2009, o 12:35
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kkvince »

Może i niezły transfer jak na nasze realia. Nie oczekiwałem że uda się sprowadzić gwiazdy a gość prezentuje się nieźle. Swoją drogą przypomniał mi się Smilen Mlyakov, gdyby tym razem udało się podobnie trafić to byłoby nieźle.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Gościu faktycznie punktuje sporo, ale w słabych klubach. Może w drugiej połowie tabeli Plusligi sprawdzi się. Stary nie jest, trochę już w Europie siedzi. Pożyjemy zobaczymy. Ja tam się cieszę, że to nie jest Gonzalez, chociaż co na tle naszej ligi pokaże ten gostek - nie mam pojęcia. Dostaje jak widać sporo czapek, ale też otrzymuje multum piłek. No i punktuje w zagrywce. Zwłaszcza w porównaniu w Kaczyńskim który na zagrywce był upośledzony, a od 40 piłek w ataku na mecz chyba mógłby zasłabnąć, jest to raczej pozytywny rych. Może przy Redwitzu nie będzie tragedii.

Została zatem pozycja przyjmującego do obsadzenia. Zgarnąć ją mogą raczej tylko polscy gracze. Z dostępnych, w miarę ogranych zostaje chyba tylko Buchowski. Chętnie dałbym mu szanse, bo wg mnie jest całkiem solidnym graczem, nie gorszym od np. Ferensa. Jest jeszcze Ruciak, no ale szanujmy się - pewnie nie odezwał się na maila od Boska 8-) reasumując - przyjdzie jakiś junior :]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: AZS Częstochowa

Post autor: weary_skier »

A to Szymura nie jest szykowany do szóstki?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Pewnie jest, ale przyjmujących jest aktualnie trzech. Także ktoś jeszcze powinien na tą pozycję przyjść. Chyba, że Lipiński pójdzie na czwartego przyjmującego i szukamy polskiego atakującego do rywalizacji z brazylijczykiem. Niezbadane są plany Bąka i Boskiego Ryszarda.
kkvince
Posty: 55
Rejestracja: 11 sie 2009, o 12:35
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kkvince »

Generalnie szału nie ma, ale też chyba nikt się nie spodziewał że będzie walka o medale. Może poza ObrońcąRysia. Niestety Bąku na ławce może doprowadzić znów do walki o przedostatnie miejsce :<
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Też myślę, że przy lepszym szkoleniowcu i ogólnie mocniejszym sztabie byłoby lepiej. Nigdy w historii nie mieliśmy gwiazd i Bóg wie jakiego składu, ale zwykle trafiali się odpowiedni trenerzy i asystenci typu Gogol czy Rędzioch (może często właśnie asystenci byli głównym ogniwem sztabu szkoleniowego). Ostatnio skład może i był beznadziejny, ale przy Marku nikt nie zrobił postępu. O Bąkiewiczu również nic dobrego powiedzieć nie można. Zaplecza szkoleniowca z kolei nie ma wcale, o czym nawet sam Gogol mówił kiedyś w jakimś wywiadzie, wytykając że w Częstochowie jakiś chłopak uczy się statystyk i wychodzą z tego bzdury póki co.
Do tego wszystkiego dochodzą sytuacje, typu środkowy palec Bąkiewicza w kierunku kibiców. Niech się pan polityk nie dziwi, że o wsparcie trybun będzie mu ciężko. Sporo roboty przed nim i Mielnikiem, żeby to miało sens. Ne wiem co będą grać Patak czy Bandero, ale jestem przekonany, że przy dobrym prowadzeniu tego zespołu play-offy są realne.

PS. jest w klubie ktokolwiek, kto odpowiada za jakieś przygotowanie fizyczne? Czy amatorka pełną gębą w dalszym ciągu?
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Antonella Hard Core »

W Częstochowie przede wszystkim brakuje tego co było przez wiele sezonów znakiem rozpoznawczym tego klubu czyli zdolnej młodzieży która kiedyś co sezon przychodziła za innych zawodników którzy sie wypromowali i przeszli do mocniejszych klubów. Teraz można powiedzieć że pałeczke w promowaniu zdolnej młodzieży przejeła od Częstochowy Warszawa która ostatnio buduje zespół w dawnym częstochowskim stylu i prawie co sezon młodymi, nieogranymi zawodnikami robi wyniki ponad stan. A w samej Częstochowie jakby ostatnio stracili ręke do młodych zawodników bo nawet jak sie uda czasem ściągnąć jakiś potencjalny talent to okazuje sie że na dłuższą mete nie daje on tyle drużynie ile sie spodziewano.
Eltek
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Eltek »

Szkoda ze nie zakręciliśmy sie koło rynku amerykańskiego. Widać ze tam jest spory potencjał po tych uniwersytetach i szybko zauwazyła to Resovia.
Nie zapomnij gdzie sie urodziles, bo w pamieci jest siła zaklęta
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”