AZS Częstochowa

Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

5 miejsce daje grę w Challenge Cup, dlatego nam w Częstochowie bardzo zależy przynajmniej na tej pozycji. W końcu gramy w Europejskich Pucharach już 20 rok z rzędu...
AZS CZĘSTOCHOWA!
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: majka86 »

Pytanie tylko, czy Czewa faktycznie tego chce? ;) Myślę, że każdy z AZS-ów w jakiś sposób kalkuluje.
może to trochę naiwne, ale nie sądzę, że przy tak młodym zespole jakiekolwiek kalkulowanie wchodziło w grę.

Zresztą jeśli dziś i za tydzień wygramy za 3 punkty, to będziemy grać z wami o grę z Jastrzębiem, który nam dość leży...

Walki o 5 miejsce Czewa na pewno nie odpuści. I szczerze mówiąc może to zrobić Olsztyn, któremu na pucharach chyba nie zależy, a w przyszłym roku na zmienników i podróże więcej kasy niż w tym chyba nie będzie. Puchary bez Częstochowy??? dajcie spokój :|
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

Antos pisze:Ale o co chodzi? jakie medale? Podejrzewam ze w klubie sciskaja kciuki zebymy wogole sie do pucharow nie zalapali (brak kasy). Bic sie bedziemy o piaty plac z Czestochowa i Polibuda, wygra ten kto bedzie chcial sie bardziej promowac na rynku.

Z tym brakiem kasy to tez doszly mnie sluchy. Ponoc Domex ostatnio srednio wywiazuje sie z umowy sponsorskiej... W koncu "kryzys"... Zobaczymy czy uda sie znalezc jakis nowych sponsorow na kolejny sezon... Troche dziwie sie im ze na sile chca znalezc 1 badz 2 duzych sponsorow co dadza po milionie lub 2 a pozniej oni wstrzymaja kase (Wkret Met itd) i sa problemy... Znalezliby 10 mniejszych co dadza po 200tys i byloby cacy :) Tylko na koszulkach jakby sie wszyscy zmiescili :D

Ciekawe jaki skad bedzie na przyszly sezon. Bo w koncu Nowakowskiemu kontrakt sie konczy, Bartmanowi bodajze tez. Nie pamietam jak Mlyakow. On chyba jak Bartman 1+1 ma...
Ale zreszta. Bedzie sie dywagowac o tym w pozniejszym terminie. Zyjmy chwila :) Poki co niech wygraja dzisiaj z Delecta a w srode ... ]:->
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

vii pisze:Ciekawe jaki skad bedzie na przyszly sezon. Bo w koncu Nowakowskiemu kontrakt sie konczy,
Z tego co wiem, to Piotrek ma ważny kontrakt na jeszcze następny sezon.
vii pisze: Bartmanowi bodajze tez.
Bartman może odejść po tym sezonie, ale tylko jeśli dostanie propozycje z zagranicy. Także Skry czy inne Resovie tym razem nie wykradną nam najlepszych zawodników :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Nagor »

Zabiłbym kogoś kto by kupił Nowakowskiego i Bartmana i posadził na ławce. Mam nadzieję, że obaj będą umieć pokierować dobrze karierą, bo ta czeka ich niewątpliwie wybitna.
...
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: majka86 »

Bartman 2 (a raczej 1+1, jak napisał lukass90), Mlyakov 2, Gunia 1+1, Zatorski 2, Michalczyk 2, Drzyzga 4, Wiśniewski 4, Wierzbowski 2, Stelmach 1, Gradowski 1, Nowakowski 2, Wrona 2, Janeczek 2

czyli o przyszły sezon nie musimy się tak bardzo martwić. Zatrzymałabym Stelmacha, albo kupiłabym kogoś doświadczonego na jego poziomie, żeby zabezpieczał Drzyzgę i chyba wprowadziłabym Fabiana do szóstki. Boję się, że kupią kogoś przy kim Drzyzga grać nie będzie. Ale w sumie... niby skąd wezmą kasę :]

za Gradowskiego jakiegoś przyzwoitego przyjmującego (Przyzwoitego. Nie mówię od razu gwiazdę światową. Z dobrym przyjęciem, ale który jednak Od czasu do czasu kończy atak. Szkoda, że Bąkiewicz się przykleił do ławki). I możemy jeszcze w pakiecie dołączyć Michalczyka.

I fajnie. Za rok zaczną już grać w miarę równo. Może powalczą o medale. Tylko WYWALCIE MICHALCZYKA!!!
Zabiłbym kogoś kto by kupił Nowakowskiego i Bartmana i posadził na ławce. Mam nadzieję, że obaj będą umieć pokierować dobrze karierą, bo ta czeka ich niewątpliwie wybitna.
bardziej bym się martwiła w tej chwili o Kłosa. Bartman może i trochę szurnięty, ale ambitny i na ławkę do Skry czy czegoś w podobie raczej nie przejdzie. Nowakowski za rok może być najlepszym polskim środkowym i ławka może mu nie grozić nawet w Skrze. Zatorskiemu kontrakt w Skrze kończy się równo z kontraktem w AZS, więc wszystko zależy od niego samego. A chłopak podobno mądry. A Kłos ma jakiś nieprzyzwoicie długi kontrakt i jak Bełchatów będzie chciał go usadzić, to zapewne usadzi.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
paula1105
Posty: 45
Rejestracja: 13 lut 2009, o 16:47
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: paula1105 »

oj tak Michalczyka to oddałabym i za darmo, problem w tym, kto go zechce?
majka86 pisze:czyli o przyszły sezon nie musimy się tak bardzo martwić. Zatrzymałabym Stelmacha, albo kupiłabym kogoś doświadczonego na jego poziomie, żeby zabezpieczał Drzyzgę i chyba wprowadziłabym Fabiana do szóstki. Boję się, że kupią kogoś przy kim Drzyzga grać nie będzie. Ale w sumie... niby skąd wezmą kasę
właśnie :] Jeśli chodzi o rozgrywających to myślę że już prędzej niż później nastąpi ten moment, w którym Fabian stanie się pierwszym rozgrywającym... Andrzeja nie wiem czy ktoś by chciał kupić. Też mi się wydaje, że Bartman do polskiego klubu na ławkę nie pójdzie i mam szczerą nadzieję, że zostanie u nas!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: AZS Częstochowa

Post autor: maksik »

paula1105 pisze:oj tak Michalczyka to oddałabym i za darmo, problem w tym, kto go zechce?
majka86 pisze:Tylko WYWALCIE MICHALCZYKA!!!
Dajcie już spokój Przemkowi. Mimo tego, że gra w tym sezonie..hmmm..nie..mimo tego, że NIE gra nic w tym sezonie to zachowajcie trochę szacunku dla tego zawodnika. Sądzicie,że po takim sezonie i taką formę jaką ma nie jest mu ciężko? Powoli kończą się czasy świetności Michalczyka a miał ich ładnych parę lat i jak dla mnie zamiast po nim jeździć módlmy się żeby przez tyle lat co on utrzymywali swój poziom Nowakowski czy też
majka86 pisze:trochę szurnięty
Bartman ;) i żeby zostali w klubie. Zgodzę się tylko z tym, że niewiele pomógł drużynie spod JG ale ewidentnie było to wynikiem wysokiego spadku formy a przecież nie próbował nigdy udawać jakiejś kontuzji.. Odnośnie Stelmacha to chwała Bogu, że jeszcze gra i zadomowił sie w tym sezonie w Czewie. Po paru pierwszych meczach wracając kilka stron wcześniej w tym temacie można było znaleźć : "Fabian od wyjściowego..." czy "Stelmach na ławkę." - oczywiście nie słowo w słowo ale o takim charakterze. Fabian ma zadatki na dobrego sypacza ale chyba jesio troche..
pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
student
Posty: 69
Rejestracja: 11 sty 2008, o 23:00
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: student »

A może przydałoby się szczawikom pograć (nawet posiedzieć) przy znacznie bardziej doświadczonych zawodnikach i pouczyć się jeszcze. Żeby w piórka zbyt wcześnie nie obrośli i nie poczuli się gwiazdorami jak Mariuszek. Ja kibicuję Skrze ale również polskiej siatkówce i mam nadzieję, że częstochowska młodzież już niebawem będzie trzonem reprezentacji. Oby tylko nie spoczęli na laurach i rozwijali się dalej. Może wtedy nie będą im się zdarzać takie plamy jak dzisiaj z Delectą.
Prezes
Posty: 58
Rejestracja: 11 lip 2008, o 11:39
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Prezes »

Z Delectą na wyjeździe niejedna drużyna toczyła ciężkie boje, więc nie ma co panikować. Są młodzi, wiadome było, że raz mogą zagrać genialnie, raz fatalnie. Oczywiście ich to nie usprawiedliwia... Jednak nie sądzę, że poczuli się gwiazdami. Tak to jest niestety z młodzieżą, trudno przewidzieć kiedy jak zagrają. Ale pograją, okrzepną i przegrają 20 takich spotkań jak te... i w przyszłośći na pewno przydadzą się reprze :)
Awatar użytkownika
paula1105
Posty: 45
Rejestracja: 13 lut 2009, o 16:47
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: paula1105 »

Można to usprawiedliwić tym zmęczeniem.. z drugiej strony są młodzi, więc jednak powinni dać radę. No nic, Czewa jak to Czewa faluje i już nas chyba do tego przyzwyczaiła. A ta ostatnia dobra passa to i tak długo trwała ;) Lepiej już co czwarty mecz przegrywać niż co drugi ;) chociaż wierzę, że już coraz rzadziej będą im się porażki przytrafiać .
quentin7
Posty: 130
Rejestracja: 28 lis 2007, o 01:39
Płeć: M
Lokalizacja: a różnie...
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: quentin7 »

Niech Fabian poleci do mediów i niech odpowie jak to się stało, że AZS przegrał w Bydgoszczy 8-)
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

AZS CZĘSTOCHOWA!
Przemek034
Posty: 6
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 13:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Przemek034 »

vii pisze: Tylko na koszulkach jakby sie wszyscy zmiescili :D
Na koszulkach to najmniejszy problem. Ile czasu zajmowałoby wymówienie nazwy druzyny...
.pl
Awatar użytkownika
dwrchuck
Posty: 137
Rejestracja: 9 lut 2008, o 23:39
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dwrchuck »

Gdyby Czewa nie miała Bartmana, musiałaby go wymyślić!
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Guilder »

To co w takim razie powiesz o Panasie? 7-2 dla Czewy, Piacenza wyrównuje, a ten na czasie nawet głosu na swoich nie podnosi. Imponuje mi ten facet.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Kane
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 22:42
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Kane »

Brawo dla Częstochowy !!! młodzi pokazali ze są perpektywiczni dla polskiej siatkówki a Stelmach pokazał ze za nic pieniedzy nie dostaje. Brawa dla trenera Panasa za to co zrobił z tym zespołem w tak krotkim czasie. Bye bye Piacenza (cwaniaki) :D
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Nasz wielki przewodnik - Radek Panas, oraz mistrz rozpisywania przeciwnika taktycznie - Michał Mieszko Gogol - dożywotnie kontrakty !!!
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: AZS Częstochowa

Post autor: maksik »

Nad tym wszystkim czuwała Matka Boska - ( ale ta Częstochowska - nie Rysia Boska ) ;) - byłem, zobaczyłem - idę w tango. Szacun dla całego sztabu i cieszę się niezmiernie.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

maksik pisze:Nad tym wszystkim czuwała Matka Boska - ( ale ta Częstochowska - nie Rysia Boska ) ;) - byłem, zobaczyłem - idę w tango. Szacun dla całego sztabu i cieszę się niezmiernie.
Chętnie bym się do Was przyłączył, ale jutro mam w szkole generalną próbę poloneza przed studniówką, więc wolę być w formie... :D Może następnym razem :D ;)
Brawo dla publiczności !!! Doping był przezajefantastyczny, bawili się dosłownie wszyscy ! Dla takich chwil się żyje :) Teraz cieszę się również z tego, że znów zobaczymy w Częstochowie Michała Winiarskiego i Łukasza Żygadłę :)
Po tym sukcesie nie można już od tych chłopaków niczego wymagać, bo wyrobili jakieś 1000% normy. Skazywani przed sezonem na pożarcie, pokazali klasę jakiej brakuje wielu bardziej doświadczonym siatkarzom.
Kochamy ich za to, jacy są i cieszymy się że w przyszłym sezonie skład będzie niemal identyczny do obecnego :) A może być już tylko silniejszy, bo uważam że teraz prezes Konrad Pakosz będzie miał ułatwione zadanie w poszukiwaniu sponsora (oby!) :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: AZS Częstochowa

Post autor: maksik »

Jak przyjedzie Winiar to na pewno też będę na meczu w Czewie (na pewno będę się starał być bo znam się z Michałem i dawno się z nim nie widziałem) to możemy się jakoś zgadać.
pozdro...już za bardzo nie wiem co piszę...yyyp..!! 8-)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Dyskusja przeniesiona przeze mnie z tematu o Skrze...
maksik pisze:
lucass90 pisze:Pujol to przydałby się w Częstochowie, w przyszłym sezonie, gdy Stelmachowi kończy się kontrakt ;)
wiem że to temat Skry ale Andrew zagrał wczoraj fantastyczne zawody.. Jak wszedł Fabian to myślałem że się odwrócą losy meczu..Fakt że był nie rozgrzany ale zagrał 2 piłki a'la Falasca z wczoraj ;)

To prawda, Andrzej przeszedł wczoraj samego siebie i należy mu się za to dozgonny szacunek, ale on nie wytrzymuje już pełnych spotkań. Poza tym po sezonie kończy mu się kontrakt. Trzeba będzie znaleźć kogoś na jego miejsce, przy kim Fabian będzie mógł się spokojnie ogrywać, Pujol byłby dobrym rozwiązaniem (o ile prezes Pakosz zajdzie się sponsora, w co teraz głęboko wierzę).
Andrew po zakończeniu kariery mógłby pozostać w AZS-ie w roli konsultanta, lub trenera młodzieży.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
smelasiatkarz
Posty: 244
Rejestracja: 15 sty 2009, o 13:04
Płeć: M
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: smelasiatkarz »

Jak dla mnie to to czy Pujol miałby grać w azs zależy o wyniku w Lidze Mistrzów. Już jest on bardzo dobry po wczorajszym fenomenalnym zwycięstwie nad coprą. Również kwestia finansowa jest bardzo ważna i chęc gry w polskiej lidze.
"Moje ciało jest moim kontem bankowym. Najpierw muszę dużo wpłacić żeby potem dużo wyjąć"
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Mate »

Pujol nie za bardzo. Według mnie jest za młody. Bardziej przydałby się rozgrywający ok. 35 roku życia. Coś w stylu Vadima czy Balla. Znaczy w podobnym wieku, ale nic by się nie stało, gdyby Pakosz ściągnął Vadima. Ale ja bym był za tym, żeby zostawić Stelmacha na jeden/dwa sezony. Albo tak jak napisał lucass, zostawić go żeby pracował w sztabie. Doświadczenia trochę ma, więc mógłby uczyć Drzyzgę na treningach i jeszcze jakiegoś młodziaka. Takie jest moje zdanie.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

A ja dalej swoje... na rozegranie proponuje sprowadzić Tomka Kowalskiego z reprezentacji kadetów :D jest rok młodszy od Drzyzgi i ma ogromny talent... do tego jest leworęczny i ma 202cm wzrostu :D Przypomina mi bardzo Neroja... nawet przyszło mi na myśl, że Polska dostała drugą szansę wykorzystania podobnego talentu... pierwszego(Neroja) nie wykorzystała zobaczymy czy wykorzysta Tomka :)

Co do Pujola to jestem zdania, że ma zbyt wielką międzynarodową renomę żeby go sprowadzać do Czewy... oczywiście jeśli chcemy podtrzymać tempo rozwoju Drzyzgi...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Nagor »

Nie, Pujol odpada, ja bym raczej rozglądał się za rezerwowym dla Drzyzgi. Vadim to już chyba przesada, on ma bodajże 40 lat, to już jednak sporo, nawet jak na rozgrywającego. Częstochowa wręcz produkuje talenty, dlatego ten z kadetów nie byłby taki zły. Zwłaszcza, że 202cm i lewa ręka to spore atuty, Neroj pokazuje jak można to wykorzystać. (Swoją drogą ewenementem jest Grankin, praworęczny, a potrafi uderzyć lewą, i to nie kiwka, tylko właśnie coś w styl Neroja).
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: AZS Częstochowa

Post autor: maksik »

Arff pisze:A ja dalej swoje... na rozegranie proponuje sprowadzić Tomka Kowalskiego z reprezentacji kadetów :D jest rok młodszy od Drzyzgi i ma ogromny talent... do tego jest leworęczny i ma 202cm wzrostu :D Przypomina mi bardzo Neroja... nawet przyszło mi na myśl, że Polska dostała drugą szansę wykorzystania podobnego talentu... pierwszego(Neroja) nie wykorzystała zobaczymy czy wykorzysta Tomka :)

Co do Pujola to jestem zdania, że ma zbyt wielką międzynarodową renomę żeby go sprowadzać do Czewy... oczywiście jeśli chcemy podtrzymać tempo rozwoju Drzyzgi...
Wszystko co jest tu napisane...jestem podobnego zdania. Widziałem Tomka w akcji. Zapowiada się nieźle. Neroj stracił wiele nie grając tyle lat a naprawde same treningi z takim gronem będąc rozgrywającym to nic w porównaniu z nabraniem doświadczenia podczas meczów. Tylko czy ktoś rok młodszy od równie nieźle zapowiadającego sie Fabiana to dobry strzał akurat dla AZSu? Tomek mimo wszystko chyba rok czasu będzie 2-gim rozgrywającym w jakimś zespole z czołówki. I do AZS nie bardzo pasuje.
A jak podtrzymać tempo rozwoju Drzyzgi?/ Dać mu grać w I-wszym składzie czy u boku renomowanego sypacza?
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dreamer »

Pytanie do wszystkich, którzy już zaczęli sprowadzać do częstochowy Pujola, Kowalskiego i innych "wielkich i mniej wielkich naszego siatkarskiego światka"...
Czy zależy wam na tym, żebyśmy mieli choćby jeden "prawdziwie polski klub na europejskim poziomie" ???
Jeżeli tak, to przestańcie szafować trudem i poświęceniem takich ludzi jak Panas, którzy jego wielkość zaczęli po raz nie wiem który budować od podstaw, i to w oparciu o młode nasze talenty.
Nie sądzicie po pierwsze, że Panas wie lepiej od Was kogo drużynie potrzeba, a po drugie - że zanim kogokolwiek z zespołu się "wyprosi" dobrze byloby najpierw dać mu szansę wypowiedzenia się, czy ma wolę dalszego grania dla akademickich barw.
Chcecie utworzyć coś na wrór Skry częstochowa - drużyny która obok cieszenia sie z ewentualnych jej sukcesów, będzie trzeba na każdym kroku karcić za zaniechania związane ze szkoleniem mlodzieży i dbaniem o jej rozwój ???

Jeżeli tego chcecie, to beze mnie i bez mojego blogosławieństwa
ale potem, to płaczcie sobie we własne rekawy... )ja będę nosil wam na złość koszulki z krótkimi rękawkami... :D).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Dreamer, co Ty ? Wypiłeś jaką kawę z red bullem czy co ? :| Nie wiem co się tak unosisz, zwłaszcza że nasza dyskusja była czysto teoretyczna...
Podałem jedno nazwisko, Pujol, a Ty już zarzucasz że chcę wyganiać cały skład i młodych zastępować obcokrajowcami, no daj spokój...
Stelmach ma już swoje lata, kondycyjnie nie wytrzymuje pełnych spotkań, a młodszy już nie będzie. To chyba normalne, że trzeba zacząć szukać zmiennika no nie ??? Gdybyś chociaż trochę mnie znał, to wiedziałbyś że nie toleruję tego, co Skra robi z Kurkiem i Jaroszem i że za żadne skarby nie chciałbym podobnej sytuacji w Częstochowie.
Jestem całym sercem za tym, by utrzymać obecny skład, ewentualnie wzmocnić go przynajmniej o 2 głośne nazwiska.
Częstochowa zawsze stawiała i będzie stawiać przede wszystkim na zdolną młodzież, ale ona musi mieć jakieś wsparcie. Chcesz klubu w którym będą grali sami 16-latkowie, to sobie taki załóż. Jeśli w Częstochowie nie będzie wyników, nie będzie sponsora, jeśli nie będzie sponsora, nie będzie kasy na zawodników i odpowiedni sztab szkoleniowy... Tak więc jakaś presja wyników jest, co oznacza, że w AZS, oprócz juniorów, musi grać przynajmniej paru doświadczonych w boju siatkarzy, prezentujący wysoki poziom.
Jeszcze raz powtórzę : nie wyganiam Andrzeja Stelmacha, jeśli zdecyduje się zostać na jeszcze jeden sezon - OK, nie ma sprawy. Jednak jeśli nie, będzie nam potrzebny rozgrywający chociaż w połowie tak doświadczony jak Andrzej, bo inaczej będzie ciężko.
AZS CZĘSTOCHOWA!
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”